ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE CZ.2 (POWRÓT): WOŁOSATE - USTROŃ

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-07-07
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SEKRETARCZYK Tadeusz 56POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 1659:19:17.00124:35:29475,00,0007:298,01,58
2GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 5KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS1M 2948:42:32.00205:52:38475,00,0006:099,81,77
3GORDON Andrzej 75POLACY BIEGAJA W UKBATLEYM - WETERAN 12M 31061:12:12.00218:48:45475,00,0007:437,82,00
4NIKEL Jacek 26SOSNOWIECM - SENIOR 21M 412146:42:05.0261:18:02475,00,00018:313,23,85
5SNARSKI Dariusz 32WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 51445:11:40.00317:11:30475,00,0005:4210,52,37
6BABULA Sebastian 38IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 61443:12:44.00318:02:00475,00,0005:2711,03,53
7SIWIEC Stanisław 21RZESZÓWM - WETERAN 21M 71981:35:58.00419:00:02475,00,00010:185,82,90
8CHILEWICZ Dariusz 17UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81947:44:46.00427:49:19475,00,0006:019,93,83
9ROSINSKI Łukasz 36WARSZAWAM - MASTERS5M 919130:27:01.0446:03:06475,00,00016:283,63,38
10SZWED Krzysztof 15BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 13M 102040:00:03.00457:04:36475,00,0005:0311,91,67
11MACKIEWICZ Mariusz 65POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - MASTERS6M 1123113:16:04.0535:29:58475,00,00014:184,21,77
12SŁOWIK Radosław 9ŻELECHÓWM - MASTERS7M 122555:00:50.00567:40:13475,00,0006:568,61,66
13KUBISZ Tomasz 45WKB META LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 132780:40:32.00632:44:49475,00,00010:115,92,76
14PYRKOSZ Damian 31RZESZÓWM - MASTERS9M 142857:06:54.00651:49:27475,00,0007:128,32,04
15PILARCZYK Marcin 64POLACY BIEGAJĄ W UKLIVERPOOLM - SENIOR 22M 152965:57:50.00675:52:54475,00,0008:197,21,90
16MŁYŃSKI Piotr 69DĄBROWAM - MASTERS10M 162991:17:45.00677:39:27475,00,00011:315,23,45
17MAJKUT Andrzej 46HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS11M 173047:01:12.00697:47:46452,4-22,6106:149,61,84
18ZĄBCZYŃSKI Dominik 18BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 183064:39:03.00711:20:16441,3-33,6588:476,82,15
19STARZAK Paweł 11SKAWINAM - SENIOR 23M 193040:37:20.00676:03:17433,8-41,2485:3710,72,71
20MAZUR Ireneusz 62DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS13M 203072:36:21.00704:51:35417,2-57,77910:265,72,62
21KRAWCZYK Karol 28LENIWY INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 24M 213042:50:25.00686:43:41409,2-65,8506:169,62,08
22NAUKA Wiesław 52DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS14M 223067:08:50.00544:18:07400,4-74,62510:036,03,29
23NOWAK Dawid 8SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 25M 233044:55:41.00707:15:15375,3-99,7037:108,41,68
24PLUTA Sebastian 1DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS15M 243072:17:33.00690:27:20369,4-105,58411:445,14,59
25CIEMBOROWICZ Karol 72#KFDKATOWICEM - SENIOR 26M 253044:27:19.00701:13:56348,5-126,5257:397,81,50
26PIETRYSZYN Emil 67ŻNINM - SENIOR 11M 263037:35:18.00702:50:46331,9-143,0636:478,82,57
27KORDZIŃSKI Kazimierz 30MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 273038:33:55.00699:40:37329,7-145,2707:018,51,72
28PLIS Sławek 63PRZEMYŚLM - MASTERS16M 283031:00:44.00699:36:22304,3-170,6756:069,82,00
29ZIMNY Tomasz 60SZCZECINM - WETERAN 23M 293034:10:24.00665:07:33278,8-196,1857:218,22,91
30WIEWIÓRKA Piotr 53TORUŃM - MASTERS17M 303046:05:21.00673:36:17255,6-219,44410:495,53,60
31BOROWIEC Mariusz 57RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS18M 313051:24:23.00397:00:38233,0-241,95313:144,54,93
32SWOBODA Leszek 47MAFIA TEAM LUBLINIECSOLARNIAM - MASTERS19M 323023:29:53.00698:23:25223,1-251,9206:199,51,56
33KACZMARCZYK Sebastian 33MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 27M 333025:13:53.00699:01:21211,4-263,6207:098,43,17
34GRONIECKI Mikołaj 59WARSZAWAM - MASTERS20M 343041:08:09.00261:54:20186,0-288,98113:164,54,81
35FURTACZ Marek 41PIŁAM - WETERAN 24M 353032:48:24.00674:00:01169,7-305,28011:355,21,59
36MACKIEWICZ Mariusz 35POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS21M 363028:16:33.00662:31:22146,3-328,65911:355,23,84
37MICHOŃ Radosław 34KOZYM - SENIOR 28M 373025:01:20.00508:21:22112,4-362,64013:214,53,71
38NAWROT Waldek 42J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS22M 383023:23:43.00425:12:41110,8-364,24012:404,74,07
39PARADOWSKI Paweł 12BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 14M 393017:54:55.00695:45:44106,6-368,43910:055,92,36
40GWIZDAŁA Łukasz 76KW TRAWERS/SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 29M 403014:24:23.00696:56:58102,3-372,7108:277,13,09
41MRÓZEK Rafał 20OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM - SENIOR 210M 413008:13:30.00696:49:25100,7-374,3394:5412,21,66
Niesklasyfikowani
DNCSKALIK Jarosław 23BIEGIGORSKIE.PLNEW YORKM - MASTERS1546:30:34.00343:31:28475,00,0000:0010,21,39
DNCBOCZULA Krzysztof 10WROCŁAWM - WETERAN 12979:05:39.00679:21:09475,00,0000:006,01,46
DNCPANKIEWICZ Ireneusz 25SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - MASTERS3058:18:06.00707:42:27474,0-1,0300:008,11,49
DNCRZEŹNICKI Sławomir 66KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3024:42:45.00602:58:27235,6-239,4170:009,50,91
DNCLUSZTYN Marek 19KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS3019:08:47.00673:39:12209,4-265,5590:0010,90,53
DNCWIECZOREK Krzysztof 55WIADERNOM - MASTERS3016:53:19.00675:30:01147,2-327,7830:008,71,02
DNCSOSZYŃSKI Wojtek 73PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS3014:07:19.00154:18:5596,0-379,0400:006,83,07
DNCKOSTKA Robert 58BRICOMARCHESANOKM - MASTERS3010:59:47.00553:42:0791,7-383,3000:008,32,89
DNCBERNAT Paweł 49WARSZAWAM - MASTERS3013:02:23.00473:01:2872,2-402,8010:005,53,43
DNCSZYNAL Paweł 24BIEGAM BO BIEGAM - BBBLUBACZÓWM - SENIOR 13006:18:55.00146:16:3355,2-419,8320:008,72,40
DNCGAWELKO Tomasz 40PEDZIWIATR GLIWICEBROOKLYNM - SENIOR 13002:29:14.00120:52:0627,6-447,4200:0011,10,12
DNCKULAWIAK Norbert 4KŁODZKOM - MASTERS3000:10:14.00000:10:141,5-473,4940:008,82,06
Znaleziono 53 wynik(ów)