ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
601
Wystartowało:
553
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
544
Na trasie:
9
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1PIECH Michał 524RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS1M 18115:27:00.0161:22:25475,00,00014:344,14,61
2SEKRETARCZYK Tadeusz 510POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 2857:06:19.00174:11:49475,00,0007:128,31,07
3JAKUBOWSKA Renata 527BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1976:33:51.00198:30:13475,00,0009:406,22,84
4CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21071:01:50.00220:12:38475,00,0008:586,71,05
5POGOCKI Piotr 469KNURÓWM - MASTERS2M 310150:16:01.0231:05:54475,00,00018:583,24,79
6FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 41141:23:35.00246:44:50475,00,0005:1311,51,19
7SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 31257:44:33.00271:00:14475,00,0007:178,21,04
8CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 41262:41:22.00271:31:05475,00,0007:557,61,76
9MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51257:32:48.00273:30:11475,00,0007:168,31,34
10TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61352:27:52.00303:04:49475,00,0006:379,11,55
11KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71444:49:39.00305:27:49475,00,0005:3910,61,14
12GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81446:34:22.00320:10:42475,00,0005:5210,21,49
13SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 915136:57:03.0338:28:51475,00,00017:173,513,98
14JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 51565:26:15.00341:11:00475,00,0008:157,33,06
15PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 1016146:24:02.0367:22:28475,00,00018:293,23,84
16MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 111754:20:13.00368:56:52475,00,0006:518,72,08
17MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 121742:40:35.00379:23:22475,00,0005:2311,12,02
18SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS7M 131738:31:46.00385:35:20475,00,0004:5212,33,93
19PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 141746:23:08.00387:31:09475,00,0005:5110,22,18
20KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS8M 151762:23:46.00388:01:50475,00,0007:527,62,19
21SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 161848:46:31.00412:31:18475,00,0006:099,71,30
22GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 171852:33:52.00413:13:46475,00,0006:389,01,35
23DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS9M 181954:37:46.00425:21:27475,00,0006:548,71,08
24BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS10M 191940:54:26.00434:24:34475,00,0005:1011,63,91
25SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 201954:41:54.00439:15:51475,00,0006:548,71,00
26STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 211947:57:13.00443:00:27475,00,0006:039,91,00
27DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 62075:41:46.00457:51:55475,00,0009:336,32,35
28CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS11M 222144:35:57.00461:42:10475,00,0005:3810,73,40
29KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 16M 232061:12:31.00469:59:51475,00,0007:437,81,16
30LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 242053:13:17.00472:23:05475,00,0006:438,91,15
31SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS12M 252140:49:19.00482:05:12475,00,0005:0911,61,09
32WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 262158:52:04.00483:24:46475,00,0007:268,11,70
33RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 272160:35:58.00492:40:17475,00,0007:397,82,23
34ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS13M 282248:07:28.00500:34:22475,00,0006:049,91,03
35SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 292238:59:09.00505:14:17475,00,0004:5512,21,42
36ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 302256:50:04.00506:27:36475,00,0007:108,41,01
37FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS14M 312267:21:48.00510:36:15475,00,0008:307,12,40
38FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS15M 322259:36:28.00512:35:34475,00,0007:318,02,31
39PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 21K 723112:21:05.0522:04:06475,00,00014:114,23,65
40POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 332364:25:10.00527:26:21475,00,0008:087,41,04
41ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS16M 342356:44:10.00528:42:22475,00,0007:108,42,15
42SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 352347:11:57.00540:04:34475,00,0005:5710,18,08
43GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS17M 362454:28:05.00545:03:01475,00,0006:528,71,20
44BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 17M 372460:25:29.00546:49:20475,00,0007:377,91,53
45FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 82452:41:16.00550:21:19475,00,0006:399,01,11
46STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 382444:41:11.00554:09:03475,00,0005:3810,62,33
47ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 392453:01:31.00556:09:23475,00,0006:419,01,48
48SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 18M 402540:06:19.00565:41:38475,00,0005:0311,81,06
49BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS18M 412550:06:52.00572:36:33475,00,0006:199,51,30
50MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS19M 422595:24:45.00573:39:57475,00,00012:035,02,43
51MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 432543:49:59.00580:15:39475,00,0005:3210,81,05
52KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 442552:13:21.00580:43:23475,00,0006:359,12,81
53SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS20M 452554:25:30.00584:24:02475,00,0006:528,71,27
54CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS21M 462660:57:30.00586:09:24475,00,0007:427,81,28
55BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 19M 472654:22:15.00590:08:21475,00,0006:528,71,04
56WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS22M 482574:38:01.00593:41:25475,00,0009:256,42,09
57SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS23M 492670:19:33.00596:11:05475,00,0008:526,81,03
58JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 502643:44:43.00601:12:11475,00,0005:3110,91,02
59SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 22K 92645:29:08.00604:53:21475,00,0005:4410,41,28
60PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 512669:57:19.00607:48:09475,00,0008:506,84,66
61WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 522653:01:10.00608:27:21475,00,0006:419,02,91
62PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 532654:50:25.00608:59:13475,00,0006:558,72,10
63RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS24M 542674:16:56.00609:15:51475,00,0009:226,41,08
64SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 110M 552656:48:00.00614:19:19475,00,0007:108,41,26
65RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 111M 562753:04:39.00615:08:45475,00,0006:428,91,03
66KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 102766:45:19.00624:42:46475,00,0008:257,12,39
67PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS25M 572743:45:59.00625:15:43475,00,0005:3110,92,51
68GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS26M 582767:01:13.00626:14:36475,00,0008:277,11,08
69KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 592751:40:39.00629:21:07475,00,0006:319,21,67
70BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS27M 602843:29:42.00631:19:54475,00,0005:2910,91,05
71SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS28M 612867:04:23.00635:39:24475,00,0008:287,11,06
72GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS29M 622846:34:49.00636:49:06475,00,0005:5310,22,32
73KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS30M 632841:28:21.00636:53:40475,00,0005:1411,51,05
74PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 642760:17:32.00637:50:35475,00,0007:367,92,47
75PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 112M 652888:49:47.00648:44:07475,00,00011:135,32,47
76PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS31M 662851:43:29.00649:33:01475,00,0006:329,21,32
77STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 672841:31:27.00650:10:46475,00,0005:1411,42,42
78MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 682854:39:01.00652:50:31475,00,0006:548,71,97
79WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 692856:02:24.00654:04:30475,00,0007:048,52,66
80DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 112875:56:55.00657:13:08475,00,0009:356,31,85
81WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS32M 702954:46:24.00665:38:20475,00,0006:558,71,22
82STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS33M 712981:19:04.00665:56:47475,00,00010:165,81,18
83PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS34M 722952:46:24.00667:05:35475,00,0006:399,01,71
84CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 122863:11:05.00668:19:09475,00,0007:587,51,95
85KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 732953:55:04.00669:06:13475,00,0006:488,81,32
86DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS35M 742974:34:43.00669:25:54475,00,0009:256,42,13
87USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 752956:19:57.00670:52:55475,00,0007:068,41,12
88PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 762947:18:54.00671:13:28475,00,0005:5810,02,43
89KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 772951:20:15.00672:04:46475,00,0006:299,31,15
90KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 113M 782954:16:52.00672:12:44475,00,0006:518,81,61
91URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS36M 792947:20:02.00672:13:43475,00,0005:5810,03,17
92NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS37M 802958:46:34.00673:28:58475,00,0007:258,11,10
93NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS38M 812954:19:57.00673:50:10475,00,0006:518,71,45
94DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 132967:27:31.00673:52:12475,00,0008:317,01,35
95CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 822949:00:48.00674:11:44475,00,0006:119,71,04
96STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS39M 832950:30:05.00674:24:40475,00,0006:229,41,50
97BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 142948:35:00.00674:26:30475,00,0006:089,81,09
98MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 23K 152954:34:36.00674:29:08475,00,0006:538,71,15
99ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 114M 842955:55:01.00674:39:21475,00,0007:038,51,12
100KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS40M 852953:36:00.00675:19:02475,00,0006:468,91,84
101MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 162975:58:14.00675:54:51475,00,0009:356,31,49
102JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 115M 862952:52:51.00675:55:24475,00,0006:409,02,39
103SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 24K 172958:34:08.00676:16:25475,00,0007:238,13,01
104SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS41M 872948:54:08.00677:11:46475,00,0006:109,71,03
105MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 882968:17:23.00681:34:40475,00,0008:377,01,00
106GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS42M 892944:18:38.00683:22:24475,00,0005:3510,71,87
107PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS43M 902951:27:38.00684:30:35475,00,0006:309,22,00
108FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS44M 912964:05:09.00685:01:00475,00,0008:057,41,32
109GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 923037:58:45.00687:17:24475,00,0004:4712,51,06
110NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS45M 933063:03:25.00689:46:46475,00,0007:577,52,05
111KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 943047:16:34.00692:36:53475,00,0005:5810,01,21
112TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 953054:31:19.00693:25:12475,00,0006:538,71,30
113BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS46M 963068:01:17.00695:18:20475,00,0008:357,02,55
114MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS47M 973052:05:10.00697:43:53475,00,0006:349,11,81
115KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 983059:18:07.00697:45:16475,00,0007:298,01,86
116FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 993035:02:09.00697:48:03475,00,0004:2513,61,05
117ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS48M 10030102:57:03.0698:08:24475,00,00013:004,62,59
118TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS49M 1013054:46:21.00698:30:05475,00,0006:558,72,78
119GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS50M 1023049:18:47.00698:31:52475,00,0006:139,61,42
120WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1033080:56:35.00698:45:51475,00,00010:135,92,39
121NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1043051:16:16.00698:58:42475,00,0006:289,31,14
122MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS51M 1053046:18:46.00699:02:02475,00,0005:5110,31,05
123ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS52M 1063085:45:19.00699:16:11475,00,00010:495,51,26
124BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1073058:53:02.00700:47:22475,00,0007:268,11,21
125BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 116M 1083055:52:40.00701:09:36475,00,0007:038,51,12
126MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS53M 1093078:44:38.00701:35:17475,00,0009:566,03,78
127FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1103072:10:35.00702:04:19475,00,0009:076,61,64
128SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 117M 1113044:00:42.00703:50:34475,00,0005:3310,81,12
129STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 118M 1123052:05:32.00707:31:09475,00,0006:349,11,14
130KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 183061:58:17.00708:01:26475,00,0007:497,71,26
131KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 193083:49:47.00708:40:11475,00,00010:355,72,57
132RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS54M 1133049:24:03.00710:05:14475,00,0006:149,61,08
133GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS55M 1143044:54:16.00698:01:54451,4-23,5735:5810,11,09
134KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 203055:05:56.00698:46:21439,1-35,9027:318,01,42
135KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS56M 1153055:03:19.00698:46:21438,3-36,7037:328,01,43
136WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1163079:49:11.00698:50:17424,9-50,09011:165,31,94
137MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS57M 1173050:17:59.00679:11:47419,7-55,2807:118,32,06
138KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS58M 1183040:10:12.00693:41:32416,6-58,3735:4710,41,12
139FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1193077:15:58.00588:58:56416,1-58,87611:085,41,06
140WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 25K 213042:10:51.00699:45:32410,5-64,4766:099,71,24
141JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS59M 1203036:01:32.00695:13:03409,7-65,2725:1611,41,49
142GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS60M 1213062:20:56.00671:04:06409,2-65,7929:086,62,93
143KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 223044:09:37.00696:43:44408,0-66,9606:299,21,12
144PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS61M 1223064:27:33.00649:50:40404,3-70,7499:346,32,72
145MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1233040:53:50.00698:14:26402,2-72,7966:069,82,34
146KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS62M 1243037:39:36.00707:00:10401,8-73,1555:3710,71,42
147OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 233069:48:57.00677:34:57401,8-73,22510:255,84,94
148SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1253054:57:30.00662:05:03401,7-73,3338:127,31,26
149KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS63M 1263048:12:38.00682:34:06401,7-73,3367:128,31,02
150STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 119M 1273081:13:41.00672:23:57401,1-73,92312:094,92,51
151GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1283067:56:07.00700:10:26401,0-74,04410:095,91,57
152MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS64M 1293046:23:41.00666:03:44400,5-74,5316:578,61,24
153NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1303051:07:14.00704:00:06400,5-74,5437:397,84,23
154KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 243038:50:21.00695:22:48382,7-92,2786:059,91,00
155NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS65M 1313038:06:40.00696:58:54373,0-102,0106:079,81,20
156WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS66M 1323037:59:41.00674:12:02371,2-103,7646:089,81,32
157CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS67M 1333039:24:27.00654:23:55369,7-105,2656:239,41,61
158KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS68M 1343033:54:54.00689:04:18368,0-106,9655:3110,91,36
159KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1353039:21:47.00697:12:41366,5-108,4906:269,31,65
160JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS69M 1363041:03:12.00706:32:04365,2-109,7686:448,91,20
161HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1373050:26:57.00706:05:14363,5-111,5218:197,23,94
162HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 26K 253047:19:59.00704:58:04361,3-113,7177:517,63,77
163KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1383036:57:24.00676:31:42356,8-118,2046:129,72,53
164DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS70M 13930157:56:05.02940:47:57355,4-119,57126:392,31,96
165STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS71M 1403034:08:53.00678:09:48353,9-121,0845:4710,41,30
166SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS72M 1413060:46:10.00677:05:08353,5-121,51210:185,82,49
167SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS73M 1423035:40:46.00696:47:20352,5-122,4906:049,91,39
168RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS74M 1433041:21:15.00692:35:34352,0-123,0277:028,52,32
169GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263061:50:47.00703:00:42351,8-123,20010:325,72,10
170DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS75M 1443047:39:37.00692:49:11349,1-125,8828:117,31,10
171CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1453034:09:42.00662:52:41346,1-128,8995:5510,11,02
172SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1463042:20:02.00697:22:23345,4-129,6207:218,21,58
173DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1473032:10:39.00669:10:20345,2-129,8225:3510,71,25
174WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1483053:19:01.00665:53:23340,4-134,6059:236,41,02
175KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS76M 1493056:11:49.00584:31:12338,9-136,1449:576,01,98
176LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS77M 1503032:05:18.00697:08:56335,6-139,3605:4410,51,17
177PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS78M 1513026:56:14.00703:31:30333,8-141,2234:5012,41,07
178ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1523037:39:24.00682:10:54331,7-143,2846:488,82,21
179ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS79M 1533030:43:34.00688:47:43330,0-144,9735:3510,71,01
180NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 17K 273041:01:45.00708:16:48325,6-149,4127:337,91,11
181MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 28K 283051:52:03.00698:57:37324,6-150,3839:356,32,08
182ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1543043:33:59.00697:50:01324,4-150,6178:037,41,30
183JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1553043:24:17.00699:44:32323,0-152,0478:037,42,05
184SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1563031:00:34.00679:45:41321,9-153,1185:4610,41,47
185SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 120M 1573054:50:55.00650:26:03321,1-153,87610:145,93,03
186MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS80M 1583035:35:38.00697:30:12319,3-155,6706:419,03,47
187ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 29K 293046:55:27.00698:40:11319,1-155,9218:496,81,00
188PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS81M 1593032:24:42.00664:51:35317,7-157,2906:079,81,41
189GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS82M 1603052:21:04.00698:19:27315,9-159,0569:566,03,29
190SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1613029:47:13.00675:02:00315,7-159,2595:3910,61,45
191GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1623044:47:46.00677:00:29315,6-159,4308:317,01,01
192KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS83M 1633049:23:11.00708:12:21315,1-159,8849:246,41,81
193KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS84M 1643037:30:14.00673:58:06313,8-161,1867:108,42,18
194SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS85M 1653033:54:52.00675:23:04313,6-161,4206:299,21,08
195KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 121M 1663030:54:28.00696:21:13312,6-162,3525:5510,11,08
196KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 256M 1673035:47:30.00626:11:32312,3-162,7196:528,72,27
197SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 122M 1683036:01:32.00595:18:47311,5-163,4856:568,61,56
198KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 257M 1693034:33:25.00683:43:50311,5-163,5206:399,01,27
199PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 18K 303046:46:29.00676:57:37308,7-166,2689:056,61,88
200RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 123M 1703050:05:17.00695:23:02307,3-167,6919:466,11,34
201KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS86M 1713044:38:19.00689:44:33306,3-168,6748:446,91,89
202MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 258M 1723043:35:08.00650:11:18305,5-169,4988:337,02,05
203MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS87M 1733039:22:18.00697:04:19305,4-169,6427:447,81,66
204STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 259M 1743027:53:56.00684:10:13305,3-169,6855:2810,91,01
205ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 260M 1753041:27:42.00702:55:39305,2-169,7938:097,45,12
206KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS88M 1763035:57:41.00696:13:37304,2-170,7527:058,51,85
207KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 19K 313040:07:51.00689:00:01304,2-170,8377:547,61,32
208KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 20K 323038:37:16.00701:35:31304,1-170,9317:377,92,37
209NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 21K 333044:09:54.00691:38:38303,7-171,3128:436,91,92
210PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS89M 1773033:41:55.00696:20:27302,9-172,0936:409,01,06
211RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS90M 1783025:09:51.00673:14:18302,4-172,5794:5912,01,01
212MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 210K 343054:07:54.00667:31:01302,1-172,92110:455,62,29
213GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 22K 353032:47:43.00681:55:54302,0-172,9796:309,21,34
214WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS91M 1793032:29:37.00695:26:49301,7-173,2706:279,32,30
215RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 211K 363049:54:40.00709:06:50301,7-173,2749:556,02,24
216ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS92M 1803059:52:13.00709:39:30301,7-173,29011:545,02,32
217GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 23K 373054:55:49.00662:12:38301,7-173,32810:555,52,06
218ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS93M 1813035:18:29.00677:34:30301,6-173,4157:018,52,84
219KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 212K 383047:53:58.00691:22:39301,3-173,7189:326,31,12
220BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS94M 1823043:40:29.00704:24:43300,4-174,6408:436,91,39
221MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS95M 1833033:41:26.00560:43:43291,8-183,2006:558,73,17
222KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 213K 393028:17:12.00697:02:45285,4-189,6305:5610,12,17
223PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS96M 1843044:18:46.00686:28:01282,0-192,9999:256,42,75
224BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 214K 403026:01:34.00680:32:56281,1-193,9385:3310,81,03
225CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 261M 1852935:31:56.00667:29:52277,2-197,7987:417,82,30
226KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS97M 1863042:29:34.00696:03:49272,9-202,1489:206,42,60
227OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 215K 413039:32:22.00473:29:57270,7-204,2808:456,83,77
228KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 24K 423039:23:00.00639:17:36269,1-205,8638:466,81,61
229ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS98M 1873042:16:15.00459:03:32268,6-206,3909:266,43,15
230MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 433048:01:39.00641:24:46268,5-206,47710:435,61,86
231CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 25K 443041:32:55.00601:30:37263,6-211,4009:276,31,42
232POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS99M 1883029:59:59.00342:47:34263,3-211,7146:508,81,39
233KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS100M 18930104:17:00.0678:06:50263,1-211,89323:462,53,07
234SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS101M 1903032:15:36.00697:13:33260,7-214,2587:258,12,46
235SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 26K 453032:56:08.00673:08:32260,3-214,7167:357,91,06
236DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 262M 1913032:05:26.00611:31:57257,0-218,0067:298,03,35
237SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS102M 1923034:37:22.00679:34:36254,9-220,1278:097,42,67
238PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS103M 1933037:05:36.00705:19:01254,7-220,2818:446,92,70
239WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 263M 1943025:10:34.00648:34:33254,6-220,3645:5510,11,02
240ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 463025:51:58.00654:17:20251,9-223,0716:099,71,17
241HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 473029:32:53.00700:24:21251,8-223,2507:028,51,19
242JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 216K 483038:23:44.00672:24:40250,1-224,8879:126,54,90
243CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 217K 493032:23:34.00657:49:10249,8-225,2467:467,73,10
244WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS104M 1953021:50:19.00696:51:22248,4-226,5665:1611,41,74
245POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 264M 1963040:34:46.00674:13:56247,5-227,5329:506,12,64
246MIELNICZEK Grzegorz 307B.RUNNERKRAKÓWM - WETERAN 124M 1973034:07:04.00698:57:59246,1-228,9108:197,23,09
247GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 1983028:35:33.00652:35:36243,5-231,4967:028,51,23
248PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 1993026:47:26.00672:29:41242,3-232,7236:389,01,31
249DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 27K 503027:24:15.00626:23:27242,2-232,8006:478,82,28
250SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 28K 513032:02:03.00678:42:53241,6-233,4507:577,51,18
251SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 218K 523031:28:09.00669:43:40241,1-233,8547:497,71,43
252PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS105M 2003030:19:35.00627:02:22241,0-233,9617:327,92,34
253KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 29K 533026:32:19.00696:41:05238,8-236,1706:409,01,19
254HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 219K 543030:18:46.00663:15:15237,7-237,3087:397,81,38
255SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 265M 2013030:06:23.00511:23:48236,6-238,4447:387,91,11
256LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS106M 2023024:52:21.00620:07:57234,9-240,0676:219,41,03
257CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS107M 2033032:08:48.00674:28:12234,6-240,4408:137,34,70
258BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 266M 2043028:47:01.00701:58:09234,1-240,9437:228,11,60
259MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 220K 553035:40:11.00602:14:43233,7-241,2719:096,62,74
260PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 30K 563034:54:32.00649:05:53232,5-242,5409:006,71,89
261OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 573022:36:07.00703:36:21230,1-244,8535:5310,21,59
262KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 267M 2053023:02:10.00624:49:57229,9-245,0906:0010,01,48
263KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2063026:07:48.00668:32:10226,7-248,2686:548,71,53
264KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 268M 2073039:33:02.00693:57:31222,9-252,10710:385,63,39
265BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2083032:16:17.00649:57:59222,7-252,2588:416,94,14
266WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS108M 2093022:27:01.00671:39:44221,4-253,6106:059,91,12
267RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS109M 2103038:55:04.00697:12:29220,0-254,98510:365,71,85
268RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 31K 583026:06:12.00672:50:45219,9-255,1407:078,41,98
269ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 32K 593030:02:03.00674:10:06219,5-255,5248:127,32,92
270KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 221K 603033:15:52.00670:26:53219,2-255,8229:066,63,32
271DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS110M 2113017:29:54.00457:56:10218,7-256,2844:4812,51,13
272WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS111M 2123025:51:03.00702:49:07218,1-256,9297:068,42,28
273GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS112M 2133034:59:13.00656:05:28216,5-258,5209:416,22,79
274SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 269M 2143022:44:48.00696:56:11215,3-259,7306:209,51,71
275LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS113M 2153022:09:51.00672:44:19214,7-260,2656:119,71,09
276KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS114M 2163020:51:09.00571:39:24212,6-262,3895:5310,22,77
277BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 33K 613034:21:37.00700:31:30212,2-262,7709:426,22,99
278JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 270M 2173020:34:08.00680:53:42212,1-262,8845:4910,31,17
279NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 271M 2183023:16:27.00622:38:23212,0-262,9986:359,11,52
280STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 272M 2193028:43:54.00260:21:42211,0-263,9698:107,33,58
281JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 273M 2203022:21:14.00672:49:50211,0-264,0306:219,41,64
282KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2213027:35:42.00648:06:55210,9-264,1357:517,61,08
283MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 623037:26:06.00708:23:00210,8-264,16010:395,62,38
284BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS115M 2223022:08:35.00687:29:26210,4-264,6446:189,52,40
285OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2233022:10:57.00696:20:52210,2-264,8006:199,51,04
286WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS116M 2243024:33:52.00688:49:26208,2-266,7667:048,51,25
287GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS117M 2253033:52:19.00698:53:01208,0-266,9759:466,13,08
288ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 274M 2263027:44:34.00684:25:18207,9-267,1378:007,53,17
289BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 275M 2273018:23:02.00591:56:07207,6-267,4365:1811,31,74
290ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 276M 2283021:26:13.00439:41:27207,4-267,6126:129,73,39
291MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 277M 2293030:35:25.00696:29:19207,0-268,0308:526,82,14
292MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 222K 633028:55:28.00668:02:14206,2-268,7988:247,11,73
293BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 34K 643024:41:46.00702:51:42205,6-269,3557:128,31,42
294CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 35K 653031:36:16.00673:33:03205,5-269,4989:136,54,57
295GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 278M 2303020:25:38.00700:28:48205,4-269,5865:5710,14,97
296TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 663039:42:54.00701:18:54205,4-269,62611:365,22,95
297SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 36K 673027:48:10.00652:24:28204,7-270,2778:087,41,40
298SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 683062:29:24.00352:11:59204,5-270,46518:193,32,91
299SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 279M 2313038:51:44.00686:05:01204,4-270,60111:245,33,36
300KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS118M 2323021:23:17.00680:07:51204,0-271,0256:179,52,17
301ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 280M 2333038:52:48.00580:10:23203,8-271,15511:265,22,91
302BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 281M 2343022:22:34.00642:22:25203,7-271,2756:359,11,25
303MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS119M 2353029:31:39.00682:42:58203,4-271,6258:426,94,53
304WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS120M 2363023:11:39.00649:36:41203,0-272,0296:518,81,55
305JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS121M 2373016:44:09.00672:02:17202,9-272,1314:5612,12,79
306DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2383045:39:09.00684:56:31201,7-273,26313:344,43,01
307PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS122M 2393033:46:43.00600:46:02201,4-273,60010:036,03,64
308STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 223K 693031:38:23.00674:28:29201,4-273,6069:256,42,51
309ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS123M 2403022:54:38.00671:48:13201,3-273,6896:498,82,46
310RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS124M 2413022:33:49.00670:08:54201,2-273,7756:438,91,05
311GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS125M 2423027:00:12.00697:22:03201,1-273,8998:037,41,23
312DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 282M 2433027:17:34.00653:32:21201,1-273,9228:087,41,16
313GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 37K 703025:05:27.00673:11:57200,9-274,0607:298,01,38
314MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS126M 2443024:58:03.00645:54:52200,3-274,7327:288,01,99
315MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 38K 713029:39:16.00698:47:50200,2-274,8058:536,85,92
316PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS127M 2453019:23:25.00698:08:20200,2-274,8215:4810,31,23
317SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS128M 2463021:11:56.00531:18:59200,1-274,8836:219,41,09
318MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS129M 2473036:35:27.00705:43:42198,0-277,04311:055,45,70
319ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS130M 2483038:41:46.00659:04:12196,6-278,37411:485,12,54
320LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 283M 2493016:29:21.00668:37:06192,1-282,9355:0911,62,04
321ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 284M 2503023:17:10.00627:32:32191,6-283,3797:178,21,17
322ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 285M 2513018:07:25.00673:36:34190,1-284,8845:4310,52,03
323ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS131M 2523019:32:50.00560:43:33188,9-286,1426:129,71,94
324LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS132M 2533028:47:39.00691:26:52185,9-289,0999:176,53,68
325GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 39K 723020:38:20.00477:38:44185,6-289,4496:409,01,21
326LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 40K 733020:38:20.00477:38:44185,6-289,4496:409,01,21
327OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS133M 2543026:11:53.00598:19:13185,0-289,9688:297,15,22
328JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 743027:42:24.00680:51:42179,5-295,5409:156,52,40
329OBIDOWICZ Agata 584TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATIVERTONK - SENIOR 224K 751521:37:40.00049:59:42179,1-295,8907:148,31,70
330NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 286M 2553017:16:46.00697:08:47178,3-296,7205:4810,31,84
331PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 763031:21:20.00649:57:40173,5-301,51310:505,53,17
332STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS134M 2563021:45:22.00673:21:32172,3-302,7297:347,92,84
333SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 773027:25:41.00566:00:28171,9-303,0599:346,33,06
334SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS135M 2573016:57:29.00693:51:20171,1-303,9105:5610,13,72
335BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 287M 2583021:15:14.00653:52:46168,7-306,3477:337,91,25
336KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 288M 2593017:00:24.00690:10:28167,5-307,5126:059,81,21
337TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS136M 2603019:47:09.00647:47:55164,2-310,8337:138,32,23
338PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS137M 2613022:48:22.00633:20:57163,6-311,4018:217,21,07
339KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 289M 2623036:07:58.00612:13:35162,8-312,15413:184,53,68
340KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS138M 2633028:22:33.00680:19:31162,8-312,24710:275,72,86
341WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 783028:05:19.00689:05:54162,2-312,77210:235,82,97
342JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2643029:00:39.00476:17:44161,6-313,39610:465,61,30
343WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 41K 793022:44:06.00673:12:27160,0-315,0378:317,01,55
344HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 803016:08:19.00626:46:28159,9-315,0606:039,92,88
345GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS139M 2653028:10:36.00693:35:28158,6-316,37310:395,63,22
346JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 290M 2663017:36:07.00625:50:27154,8-320,2086:498,81,12
347BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 813015:30:11.00577:11:35154,7-320,2716:0010,01,78
348MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 291M 2673015:23:02.00695:17:39154,5-320,5185:5810,01,54
349OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2683025:33:21.00717:45:12152,4-322,61710:036,022,14
350SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS140M 2693014:24:37.00696:55:05151,2-323,7745:4310,51,16
351FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2703028:08:17.00647:54:13150,7-324,27911:125,41,20
352LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 42K 823017:12:46.00697:32:13150,2-324,8406:528,71,49
353GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 43K 833027:33:23.00693:40:03149,3-325,65311:045,43,36
354KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS141M 2713015:58:47.00602:10:46149,3-325,6686:259,31,01
355MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 843018:58:01.00608:14:47149,0-326,0017:387,91,75
356SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 44K 853027:42:52.00507:26:33148,9-326,10311:105,43,75
357PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 292M 2723014:07:05.00529:45:03148,0-327,0105:4310,51,25
358WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2733018:01:42.00672:02:10147,9-327,0677:188,21,50
359BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 293M 2743038:36:19.00652:18:21147,8-327,16015:403,82,73
360MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS142M 2753029:24:44.00647:42:13146,0-328,96812:055,05,23
361SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 863019:29:15.00696:43:05142,8-332,2308:117,31,74
362KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 873015:44:47.00602:03:52142,2-332,8306:389,01,72
363JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 883016:24:06.00625:08:50140,3-334,7407:008,61,32
364KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 294M 2763014:32:19.00570:03:18138,4-336,6276:189,51,59
365DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2773017:39:17.00579:00:38138,3-336,7067:397,81,20
366TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2783018:26:19.00676:04:46137,6-337,4238:027,54,45
367KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 295M 2793013:29:02.00648:02:39137,0-338,0035:5410,21,32
368STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 893018:38:10.00658:43:44136,8-338,2088:107,31,22
369WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS143M 2803016:09:21.00552:39:39135,5-339,4637:098,41,25
370WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 903024:25:36.00698:29:07134,6-340,41210:535,51,94
371BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 913027:25:22.00655:47:20134,3-340,68912:154,93,73
372KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS144M 2811916:26:38.00407:27:18133,3-341,7047:248,12,09
373JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 296M 2823013:32:41.00641:34:38133,0-341,9826:069,81,77
374KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 45K 923016:00:02.00673:57:57132,2-342,8297:158,31,59
375KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 46K 933021:21:54.00226:01:55131,2-343,8429:466,14,04
376SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS145M 2833016:56:14.00576:54:23130,6-344,3607:467,72,10
377WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 297M 2843018:33:35.00645:53:59130,1-344,9458:337,01,29
378BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 47K 943024:37:12.00669:25:37130,0-344,98111:215,32,44
379SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS146M 2853016:27:54.00674:37:34129,5-345,4767:377,92,41
380PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2863024:30:22.00669:25:55129,3-345,73811:225,32,54
381GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 298M 2873016:10:01.00694:32:05128,9-346,0907:318,01,29
382BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS147M 2883013:42:31.00684:22:52128,8-346,1666:239,41,01
383RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 299M 2893011:59:10.00641:40:11128,3-346,6835:3610,71,03
384GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 2903016:55:26.00600:59:16127,4-347,5707:587,51,12
385BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS148M 2913014:11:08.00682:31:49127,4-347,5936:409,01,06
386ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS149M 2923018:28:09.00695:28:15126,7-348,2608:446,92,94
387KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS150M 2933019:04:13.00690:46:27126,4-348,5789:036,61,54
388NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS151M 2943020:06:58.00626:09:43126,0-349,0029:346,32,65
389MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 48K 953018:08:54.00673:17:33125,1-349,8768:426,92,48
390KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 963016:54:49.00685:42:37124,4-350,5948:097,47,52
391KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 49K 973014:47:16.00684:22:04124,3-350,6617:088,41,03
392WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 983013:18:40.00697:12:11124,1-350,8636:269,32,56
393CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 993016:51:11.00700:51:27123,7-351,2708:107,33,83
394GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 50K 1003015:23:25.00694:28:38123,1-351,8977:308,01,15
395MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 51K 1013016:24:44.00673:24:11121,0-353,9678:087,42,51
396WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 52K 1023020:15:26.00625:02:11119,4-355,59010:105,92,91
397MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1033029:59:41.00690:56:31117,1-357,91415:223,92,13
398DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 53K 1043011:47:14.00671:59:29117,0-358,0276:029,91,06
399DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS152M 2953014:36:06.00561:34:36116,9-358,0607:298,02,18
400WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS153M 2963012:27:06.00401:07:48116,2-358,8116:259,32,18
401CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2100M 2973019:31:35.00150:51:58115,9-359,06010:065,93,27
402BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1053021:10:12.00610:04:10114,5-360,48011:055,45,22
403WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 54K 1063017:08:30.00676:07:43114,5-360,4908:586,72,02
404DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS154M 2983012:12:02.00687:09:01114,1-360,9486:259,32,18
405SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 2993012:06:29.00485:09:31113,3-361,6546:249,42,38
406SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 55K 1073016:12:26.00638:17:34112,6-362,4248:386,91,72
407DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 56K 1083011:37:39.00569:48:37112,4-362,5966:129,71,76
408DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1093013:45:02.00432:43:55112,2-362,7607:218,21,19
409JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 57K 1103011:57:51.00673:13:43112,2-362,7606:239,41,63
410DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 58K 1113024:05:47.00621:40:27112,1-362,86012:534,71,09
411CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS155M 3003013:49:37.00615:11:38112,1-362,8677:238,11,12
412ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2101M 3013010:19:56.00679:36:29112,1-362,8985:3110,81,20
413GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 59K 1123012:07:08.00624:43:22111,0-363,9846:329,21,08
414KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 60K 1133018:08:24.00687:39:48110,5-364,5329:516,11,44
415BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS156M 3023012:15:09.00695:05:30110,2-364,8156:409,02,03
416POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2102M 3033010:14:34.00504:14:35109,8-365,1705:3510,72,95
417LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2103M 3043016:56:03.00675:37:37109,8-365,2089:156,51,06
418THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2104M 3053009:45:10.00666:24:05109,5-365,4915:2011,21,34
419DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 61K 1143018:07:42.00626:48:56109,5-365,5309:566,03,44
420BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS157M 3063014:38:07.00697:12:09108,0-367,0068:077,41,15
421RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 62K 1153013:53:27.00634:30:40107,4-367,6107:457,71,16
422KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3073011:57:14.00672:59:25107,1-367,8826:419,01,27
423JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3083015:27:38.00650:30:10106,9-368,0998:406,91,62
424WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1163014:52:42.00653:01:44106,8-368,1918:217,21,39
425RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS158M 3093020:17:12.00676:58:06106,7-368,28611:245,34,13
426JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS159M 3103012:05:29.00564:57:48106,6-368,4126:488,81,36
427MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2105M 3113012:08:40.00710:33:00106,5-368,4776:508,81,31
428KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1173022:54:52.00667:03:03105,6-369,35313:004,61,27
429WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3123012:41:00.00696:02:59104,8-370,1597:158,34,31
430SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1183024:15:55.00699:51:33104,6-370,41413:554,32,69
431TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1193021:27:21.00656:02:30104,4-370,64012:204,91,51
432KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1203023:28:28.00598:45:32104,3-370,72213:304,41,06
433PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS160M 3133010:56:34.00504:46:29103,6-371,3546:209,51,11
434SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS161M 3143009:23:19.00432:56:30103,6-371,3765:2611,02,86
435ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS162M 3153010:34:11.00439:57:03103,6-371,4506:079,81,22
436KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 63K 1213014:45:47.00660:08:02103,4-371,6058:347,01,61
437KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1223012:52:44.00697:43:11103,1-371,8967:298,01,23
438WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3163017:55:07.00674:24:53103,1-371,92610:255,83,56
439KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS163M 3173010:50:25.00457:56:07102,9-372,0656:199,51,71
440POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3183010:34:40.00696:47:52102,8-372,2036:109,71,08
441KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2106M 3193010:34:40.00696:47:52102,8-372,2036:109,71,08
442LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2107M 3203014:04:47.00673:37:58102,3-372,7168:157,32,08
443KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1233015:46:03.00613:49:12102,2-372,7689:156,52,15
444RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1243013:09:03.00673:33:18101,9-373,0907:447,71,03
445PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1253013:52:21.00659:41:36101,8-373,2238:107,34,69
446DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS164M 3213011:49:05.00613:42:47101,8-373,2376:588,61,16
447FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 64K 1263018:26:06.00647:53:42101,7-373,29910:525,51,28
448MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2108M 3223026:19:46.00674:07:11101,4-373,56415:343,91,55
449WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 65K 1273012:45:02.00427:41:17101,1-373,8637:337,91,50
450CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2109M 3233013:11:55.00624:26:28101,1-373,9007:497,71,83
451PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 66K 1283012:17:02.00625:33:34101,1-373,9107:178,21,30
452BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 67K 1293012:01:07.00505:23:59100,8-374,2237:098,41,34
453MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1303015:24:46.00659:01:51100,5-374,4679:116,55,95
454KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3243017:32:53.00655:12:02100,5-374,54310:285,71,10
455KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS165M 3253010:54:10.00622:23:41100,4-374,5776:309,21,04
456THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS166M 3263008:27:39.00694:49:55100,4-374,6355:0311,91,26
457PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS167M 3273011:08:55.00672:20:49100,3-374,7076:409,01,15
458KAJEWSKI Rafał 597ULRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS168M 328206:37:14.00028:33:1863,9-411,0936:129,70,79
459NIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 137M 329304:30:38.00049:17:4342,3-432,6536:239,40,88
460NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 68K 131404:15:07.00070:14:1336,0-439,0507:058,50,45
461MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS169M 3301408:04:00.00292:03:5827,9-447,05117:193,53,74
462BIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 19M 3311002:03:42.00024:43:4718,4-456,5796:428,90,28
463ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 69K 132201:07:09.00001:07:0911,1-463,8716:029,90,57
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22140:45:27.00484:06:35475,00,0000:0011,70,19
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23040:20:56.00696:38:33475,00,0000:0011,80,92
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3050:59:45.00701:29:54475,00,0000:009,30,86
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23027:54:05.00697:50:39328,2-146,8470:0011,80,82
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13029:02:59.00595:40:57315,7-159,3450:0010,90,72
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3031:31:29.00633:18:56311,0-164,0330:009,90,81
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13047:49:02.00697:48:03308,2-166,8060:006,40,87
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3029:20:28.00695:23:39305,6-169,3680:0010,40,40
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23034:41:41.00649:17:20305,2-169,8000:008,80,65
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13027:28:10.00656:09:03300,5-174,5380:0010,90,59
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23028:31:11.00531:24:06291,4-183,6100:0010,20,97
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23022:19:54.00679:35:18269,0-205,9800:0012,00,37
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3029:38:22.00661:49:34252,8-222,1570:008,50,77
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3030:12:10.00576:09:00252,7-222,3030:008,40,99
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3026:00:13.00318:29:04244,2-230,7720:009,40,14
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3025:32:11.00671:59:08242,7-232,2800:009,50,87
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3035:59:02.00697:27:44209,2-265,8500:005,80,38
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13025:18:19.00624:33:07206,2-268,7900:008,10,78
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3019:52:13.00699:33:58202,3-272,7070:0010,20,93
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3021:39:44.00672:40:24202,1-272,9000:009,30,56
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23023:34:25.00645:11:54201,8-273,2500:008,60,99
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3038:14:08.00697:18:06195,2-279,8000:005,10,74
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23016:37:19.00699:00:47182,2-292,8200:0011,00,92
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23017:17:09.00625:15:21167,6-307,4400:009,70,39
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23018:09:49.00625:38:28161,9-313,0970:008,90,93
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23018:50:06.00675:03:16153,9-321,1160:008,20,81
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23021:27:03.00674:04:07149,5-325,5290:007,00,49
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3014:24:57.00619:57:26147,6-327,3550:0010,20,41
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23012:20:26.00696:42:22141,9-333,1090:0011,50,71
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23014:28:54.00665:57:07141,6-333,3650:009,80,01
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23011:49:10.00482:25:44137,0-337,9760:0011,60,25
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23013:07:44.00696:58:22134,1-340,9300:0010,20,41
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23013:46:22.00169:57:33128,8-346,1710:009,40,47
DNCJUSZKIEWICZ Tomasz 339WARSZAWAM - WETERAN 13013:06:37.00648:19:30127,3-347,6550:009,70,12
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3016:07:06.00514:55:53126,3-348,6690:007,80,23
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23018:32:38.00290:19:30125,1-349,8800:006,70,81
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3013:52:27.00695:10:51123,2-351,7550:008,90,99
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3012:31:19.00697:14:50114,7-360,3340:009,20,70
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3013:11:14.00672:47:03111,3-363,6600:008,40,57
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23009:58:23.00625:04:50108,0-367,0100:0010,80,98
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3010:46:20.00648:38:34108,0-367,0100:0010,00,55
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3009:30:13.00683:36:32107,1-367,9020:0011,30,29
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23012:15:35.00697:14:16105,7-369,2800:008,60,58
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23009:50:07.00457:06:31102,6-372,3800:0010,40,44
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23012:18:35.00598:19:19102,2-372,8507:138,30,51
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23009:49:29.00534:21:47100,7-374,3020:0010,20,34
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13010:12:37.00378:27:05100,4-374,6500:009,80,67
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13012:07:03.00696:47:55100,1-374,9500:008,30,61
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23021:30:53.00682:21:3499,8-375,2050:004,62,44
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3013:31:56.00292:51:2798,9-376,0700:007,31,21
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13009:56:14.00529:52:2896,9-378,0800:009,80,60
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3010:09:35.00507:58:5893,5-381,4880:009,23,28
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23009:56:37.00650:02:3593,0-382,0070:009,43,50
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23008:56:04.00648:09:1088,3-386,6520:009,91,21
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3013:27:12.00675:54:2986,5-388,5460:006,44,90
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23008:11:44.00648:58:2380,0-395,0000:009,80,99
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23011:57:51.00698:30:1577,9-397,0820:006,51,48
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23012:54:07.00335:12:5977,1-397,9400:006,04,14
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23006:51:28.00340:49:5976,7-398,3280:0011,21,64
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13009:59:11.00598:21:1872,3-402,7190:007,20,23
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23009:42:20.00389:12:5867,9-407,1130:007,05,04
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23014:19:24.00675:14:2762,0-412,9940:004,30,40
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3006:58:58.00357:45:0459,8-415,1740:008,61,20
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23006:39:23.00600:15:5659,1-415,9180:008,90,02
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23005:59:35.00106:30:2959,0-416,0500:009,81,53
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23006:51:28.00136:54:1655,5-419,5100:008,11,20
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23005:49:32.00505:00:0950,6-424,3900:008,71,35
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13009:24:22.00314:48:2150,2-424,8500:005,31,28
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3010:59:22.00620:18:4149,8-425,1570:004,53,79
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3005:36:35.00264:01:3646,8-428,2350:008,30,82
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23004:57:26.00479:53:1845,5-429,4910:009,20,65
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3006:29:40.00233:12:3745,4-429,6440:007,00,89
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3005:46:58.00071:03:3544,0-431,0160:007,62,57
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3006:37:58.00691:56:0041,5-433,5090:006,32,03
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23003:23:45.00264:56:1637,0-437,9800:0010,90,34
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3003:18:24.00072:31:0536,5-438,5000:0011,00,33
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23003:27:55.00193:31:2032,5-442,4530:009,41,55
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3003:35:19.00121:02:4932,2-442,8500:009,03,54
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3003:36:33.00138:35:1231,7-443,2690:008,80,48
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23002:49:42.00029:04:5431,6-443,4210:0011,20,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3003:07:33.00263:08:3228,5-446,4520:009,10,09
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:27.00006:11:2724,4-450,5770:003,94,27
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13003:31:09.00536:55:3524,4-450,5970:006,92,13
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3002:52:44.00107:51:1621,2-453,7720:007,42,06
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:14.00002:13:1421,1-453,8800:009,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23002:20:12.00145:09:3317,8-457,2200:007,62,84
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3001:40:14.00668:21:1916,4-458,6430:009,80,06
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:56.00001:26:5615,3-459,6680:0010,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3001:10:58.00024:46:5211,2-463,8300:009,41,16
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:52.00001:27:5210,5-464,4790:007,22,60
Znaleziono 553 wynik(ów)