ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 1 4M 34123:59:54197,0740,0007:188,20,15
2OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 213K 30113:54:5086,890-110,1849:366,24,25
3STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 15M 111110:41:2669,420-127,6549:146,52,87
4NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 29105:54:3558,562-138,5126:039,90,68
5ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 23M 125108:04:1756,015-141,0598:386,91,90
6ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 77113:16:2555,805-141,26914:164,22,71
7RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 5106:41:2854,581-142,4937:218,22,10
8MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS83M 187109:34:5752,596-144,47810:555,56,27
9KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 87105:40:5852,492-144,5826:299,22,63
10MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 43106:48:1551,420-145,6547:567,60,34
11ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 230M 92111:00:4550,652-146,42213:024,64,35
12ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS87M 191105:07:1750,015-147,0596:089,81,06
13PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 31108:06:5948,233-148,84110:055,91,80
14PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 44107:40:3146,710-150,3649:516,10,14
15BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 79107:25:3146,515-150,5599:346,30,18
16USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 218M 59105:40:5345,602-151,4727:288,00,88
17SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAWM - SENIOR 212M 40105:41:1945,479-151,5957:308,00,67
18KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 15105:33:1345,382-151,6927:208,23,97
19TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 2M 20106:48:4043,364-153,7109:256,42,95
20TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 222M 68104:48:5643,314-153,7606:409,01,30
21SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 42105:11:1142,789-154,2857:168,33,77
22SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 85104:18:1942,229-154,8456:079,81,89
23CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 8103:55:5541,525-155,5495:4010,63,75
24MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS37M 70104:29:3540,192-156,8826:428,91,21
25MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 72107:07:5840,010-157,06410:415,61,16
26SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 4105:11:3337,813-159,2618:147,34,56
27PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS81M 183103:50:5436,310-160,7646:219,43,80
28PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 274M 179102:42:4236,001-161,0734:3113,30,98
29STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 7104:31:1035,514-161,5607:387,90,32
30NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 13K 25103:54:3735,223-161,8516:399,00,44
31ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 14108:10:3933,026-164,04814:514,012,64
32RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 13103:17:3232,866-164,2086:0010,00,29
33MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 29K 19104:00:0132,500-164,5747:238,10,38
34SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS3M 4102:43:5032,099-164,9755:0611,84,95
35ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 60105:00:0531,807-165,2679:266,45,73
36MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 227M 81103:55:2730,729-166,3457:397,82,80
37RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS70M 152103:34:0130,512-166,5627:008,60,17
38JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 12M 88102:59:4930,395-166,6795:5410,12,89
39ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 9103:31:0630,389-166,6856:568,60,26
40KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 71103:18:0330,150-166,9246:349,10,99
41CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 210K 20104:00:3729,647-167,4278:067,43,85
42KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 257M 147109:30:1929,182-167,89219:323,14,93
43POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 82105:39:3328,946-168,12811:435,14,93
44SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 1 18M 158103:50:3628,855-168,2197:597,52,43
45KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 116104:10:0228,814-168,2608:406,91,58
46MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 212K 29103:45:4628,656-168,4187:527,61,70
47KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 26K 54103:52:3228,407-168,6678:117,32,31
48NIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS93M 202101:16:4428,279-168,7952:4222,10,15
49STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 219K 45105:20:0528,274-168,80011:195,34,56
50PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 23102:35:2728,259-168,8155:3010,90,43
51PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 55102:35:2828,193-168,8815:3010,90,13
52KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS53M 106103:30:5128,029-169,0457:318,00,07
53STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 62102:36:2027,876-169,1985:3610,73,05
54FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS91M 200102:24:4527,427-169,6475:1611,41,75
55STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 46104:14:5727,263-169,8119:216,44,64
56GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 8K 17104:14:4326,940-170,1349:276,34,77
57KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 6M 49103:09:5826,867-170,2077:048,51,65
58KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 292M 225104:05:5426,836-170,2389:096,52,68
59MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 13K 80104:05:5426,836-170,2389:096,52,68
60KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 63103:49:4226,785-170,2898:347,03,26
61MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 220K 47103:16:1626,648-170,4267:218,10,49
62SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 22M 204102:36:4526,580-170,4945:5310,21,44
63SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 3103:13:1626,082-170,9927:248,11,59
64KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS102M 226103:18:1725,986-171,0887:377,92,38
65BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 129102:52:2225,960-171,1146:389,00,79
66SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 148103:07:3025,653-171,4217:188,20,52
67BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 14K 26102:32:0725,609-171,4655:5610,10,82
68MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 11102:21:5425,533-171,5415:3310,83,50
69HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 265M 163103:47:5725,531-171,5438:556,75,58
70SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 24102:02:1725,522-171,5524:4712,50,08
71PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 78103:28:3825,501-171,5738:107,34,26
72POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS29M 54102:12:5025,495-171,5795:1211,50,49
73HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 221K 49103:46:3125,463-171,6118:536,75,32
74CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 112102:13:3525,188-171,8865:1811,31,02
75BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 1 23M 222103:03:5525,150-171,9247:188,20,40
76ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 1 14M 100102:34:5825,141-171,9336:099,70,38
77KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 238K 74102:43:0925,060-172,0146:309,20,23
78BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 21K 42105:20:0424,479-172,59513:044,65,70
79WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 57105:22:1124,468-172,60613:104,63,86
80SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 1 16M 141108:01:0924,451-172,62319:403,05,63
81FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 36K 81106:11:2724,423-172,65115:123,94,27
82SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS61M 130104:21:0424,374-172,70010:425,64,91
83KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 51102:16:4824,205-172,8695:3910,60,93
84SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 23104:21:3524,180-172,89410:495,54,64
85JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 68106:05:5424,180-172,89415:074,07,15
86STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 64102:03:4024,033-173,0415:0811,70,86
87KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 14103:03:0823,764-173,3107:427,80,66
88KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 1 17M 157102:58:0523,640-173,4347:318,00,21
89WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 167102:53:5923,070-174,0047:328,03,68
90ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS64M 134102:38:5523,059-174,0156:538,73,15
91SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 37K 82104:30:0023,030-174,04411:435,14,82
92DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 5102:35:5422,335-174,7396:588,60,29
93TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 56102:43:5722,231-174,8437:228,11,61
94KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 136102:43:1222,173-174,9017:218,20,50
95KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 294M 230103:20:1822,125-174,9499:036,60,34
96GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 7105:20:3522,052-175,02214:324,13,38
97ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS2M 3101:49:0622,016-175,0584:5712,10,23
98NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 26102:12:0421,927-175,1476:0110,00,46
99KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 12K 24101:58:3821,920-175,1545:2411,12,84
100BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 28102:16:0221,899-175,1756:129,70,35
101STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 279M 196101:52:1521,850-175,2245:0811,71,37
102KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 39K 84102:51:2521,829-175,2457:517,60,59
103NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 30101:33:5621,820-175,2544:1813,90,55
104SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 270M 171101:49:1321,817-175,2575:0012,01,76
105SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 31104:03:0721,721-175,35311:115,45,33
106LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 27101:50:2421,720-175,3545:0411,81,01
107KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 6101:48:1821,667-175,4074:5912,00,41
108BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 261M 153102:53:1121,661-175,4137:597,53,70
109SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 28104:01:5421,626-175,44811:115,44,27
110JATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS90M 198101:59:1521,408-175,6665:3410,80,05
111MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 1 13M 94102:06:2521,344-175,7305:5510,10,54
112GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 1102:04:5521,219-175,8555:5310,20,22
113SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 161101:55:1521,210-175,8645:2611,04,10
114KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 85102:37:1321,183-175,8917:258,14,65
115KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 74101:57:4121,170-175,9045:3310,80,33
116KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 90102:09:3721,170-175,9046:079,80,59
117ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 201102:48:4721,140-175,9347:597,54,27
118SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 58101:50:0421,137-175,9375:1211,50,62
119CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 234K 67102:10:5221,120-175,9546:119,70,55
120JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 295M 233102:13:1421,120-175,9546:189,50,50
121CISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS74M 166101:54:2921,070-176,0045:2611,00,07
122BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 35101:35:1621,060-176,0144:3113,30,33
123JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 253M 139101:55:0721,026-176,0485:2811,00,50
124GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 218K 39102:13:5221,000-176,0746:229,40,15
125SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 45103:26:1420,589-176,48510:016,03,69
126MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 21102:41:0820,417-176,6577:537,60,05
127PILARSKI Ryszard 348BOGATYNIAM - WETERAN 24M 221102:36:3520,344-176,7307:417,85,43
128GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS56M 109101:48:3220,343-176,7315:2011,21,64
129SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 8M 53101:45:3020,311-176,7635:1111,60,31
130BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 37102:01:2320,284-176,7905:5910,00,36
131MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 221M 67101:39:5820,262-176,8124:5612,20,42
132MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 30K 69102:21:4720,262-176,8126:598,64,24
133DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 2102:22:5820,174-176,9007:058,50,85
134TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 232M 99102:14:3120,085-176,9896:419,00,46
135BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 19101:38:4520,022-177,0524:5512,20,32
136BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 222K 50102:18:0020,000-177,0746:548,72,00
137ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 242M 117101:33:5219,888-177,1864:4312,70,10
138BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 126101:45:2419,838-177,2365:1811,30,23
139KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 101101:37:0219,755-177,3194:5412,21,01
140MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 95102:07:4219,668-177,4066:299,22,88
141ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 128102:16:3719,568-177,5066:588,60,24
142ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 119101:42:0419,454-177,6205:1411,40,59
143RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 9102:48:2519,369-177,7058:416,96,39
144BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 290M 218106:02:0719,053-178,02119:003,20,97
145BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS78M 176102:01:1419,021-178,0536:229,40,62
146URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 102101:41:3719,000-178,0745:2011,20,66
147KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 18102:52:5318,705-178,3699:146,50,27
148WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS97M 213101:33:1418,577-178,4975:0112,00,54
149LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS76M 174101:36:0018,098-178,9765:1811,30,18
150JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 1102:20:4718,090-178,9847:467,73,78
151TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 97101:23:3018,083-178,9914:3713,00,30
152ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 10102:19:2518,026-179,0487:447,80,19
153MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 11102:11:5017,589-179,4857:298,00,53
154PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 12101:35:5617,579-179,4955:2711,02,63
155WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 114101:58:1917,558-179,5166:448,90,64
156SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 10101:20:2917,184-179,8904:4112,80,80
157KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 33101:17:3617,004-180,0704:3313,10,39
158WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 27M 16101:43:0516,999-180,0756:039,91,04
159MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 61101:59:2016,964-180,1107:028,51,27
160WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS86M 190101:50:3516,715-180,3596:369,10,81
161SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 6102:01:2516,583-180,4917:198,23,83
162RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS52M 104101:50:3816,509-180,5656:429,00,49
163SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 73101:46:2416,488-180,5866:279,31,19
164GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 149101:36:4716,452-180,6225:5210,20,03
165WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 288M 215101:40:3716,440-180,6346:079,80,00
166MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 296M 235101:28:1016,320-180,7545:2411,12,45
167KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 8101:29:1916,276-180,7985:2910,90,34
168PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 12104:07:0816,243-180,83115:123,93,85
169MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 41K 88102:21:1616,150-180,9248:446,91,76
170GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 18101:16:5316,136-180,9384:4512,60,25
171BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 235K 70101:39:2116,039-181,0356:119,70,99
172SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 246M 127101:41:5116,010-181,0646:219,42,59
173HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 216K 35101:32:4516,003-181,0715:4710,40,28
174SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 2101:29:4515,805-181,2695:4010,61,16
175BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS96M 210101:21:1215,754-181,3205:0911,65,59
176PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 35K 79101:44:5415,740-181,3346:399,00,39
177KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS67M 144101:42:4215,680-181,3946:329,21,86
178SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS85M 189102:09:0515,590-181,4848:167,23,50
179SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 232K 64102:09:3215,590-181,4848:187,23,58
180DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 123101:45:1815,571-181,5036:458,90,50
181PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 15M 173101:43:0715,546-181,5286:379,02,36
182BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 207101:25:1415,500-181,5745:2910,90,77
183NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS100M 220102:12:0715,494-181,5808:317,02,71
184DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 110101:19:4415,333-181,7415:1211,50,82
185MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 236101:26:5615,332-181,7425:4010,60,00
186SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 39101:47:5515,303-181,7717:038,50,24
187LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS107M 237101:24:3015,296-181,7785:3110,90,33
188GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 186101:23:5715,282-181,7925:2910,90,54
189BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 250M 135101:27:0715,250-181,8245:4210,51,00
190MICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 284M 209101:31:0215,248-181,8265:5810,03,67
191WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 33K 77102:12:3915,200-181,8748:436,92,88
192JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS108M 238101:16:2315,131-181,9435:0211,90,50
193DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 43101:29:0415,121-181,9535:5310,20,23
194BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 225K 53101:27:3615,119-181,9555:4710,40,96
195BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS44M 84101:29:5615,062-182,0125:5810,00,90
196FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 241M 115101:05:1115,040-182,0344:2013,80,57
197PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 276M 184101:26:2615,026-182,0485:4510,41,90
198SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 91101:22:2315,000-182,0745:2910,90,57
199KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 83101:22:2615,000-182,0745:2910,90,88
200GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 36101:53:3915,000-182,0747:347,90,97
201MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 159101:29:1314,970-182,1045:5710,10,57
202RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 137101:22:2314,947-182,1275:3010,90,52
203STOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 226K 55102:08:3514,774-182,3008:426,95,39
204GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS89M 197101:28:0814,765-182,3095:5810,11,56
205DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 181101:41:4014,623-182,4516:578,60,67
206WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 69101:32:4314,620-182,4546:209,53,60
207LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 71104:01:1114,554-182,52016:343,60,76
208URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS88M 194101:25:2614,529-182,5455:5210,23,44
209RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJA W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 239K 89102:00:5714,516-182,5588:197,21,18
210PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS51M 98101:08:3714,486-182,5884:4412,70,62
211STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 256M 146101:10:0414,345-182,7294:5312,30,17
212KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 21M 193101:52:4214,225-182,8497:557,63,06
213ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 266M 164102:03:0114,204-182,8708:396,95,20
214RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 133101:18:1814,049-183,0255:3410,80,21
215KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 1 25M 239101:15:2514,038-183,0365:2211,21,05
216SOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 291M 223101:08:0414,015-183,0594:5112,40,14
217GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 32101:38:0614,011-183,0637:008,61,66
218DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS101M 224101:51:5613,825-183,2498:057,43,58
219PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS105M 232101:53:5013,727-183,3478:177,22,42
220ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 25101:30:1713,707-183,3676:359,10,63
221GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 42K 90101:50:5813,641-183,4338:087,41,36
222PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 96101:30:0513,505-183,5696:409,04,64
223DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 103101:52:4113,478-183,5968:217,20,30
224KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS84M 188101:15:1613,171-183,9035:4210,51,72
225WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 32K 76101:28:0913,131-183,9436:428,90,08
226KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 6K 13101:49:2313,028-184,0468:237,11,61
227NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 255M 143101:13:3513,000-184,0745:3910,61,84
228CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 41101:13:5412,915-184,1595:4310,50,12
229WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 154101:13:0912,774-184,3005:4310,50,78
230MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 47101:12:2812,591-184,4835:4510,40,21
231SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 286M 212101:00:5712,496-184,5784:5212,30,13
232BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 7M 50101:47:5912,456-184,6188:406,90,08
233DREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS103M 227101:05:1912,362-184,7125:1711,40,20
234SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 160101:15:0512,348-184,7266:049,93,34
235NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 281M 203101:09:5512,298-184,7765:4110,63,60
236KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 124101:00:4212,238-184,8364:5712,10,25
237DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 80101:04:5412,167-184,9075:2011,21,19
238KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS48M 93101:01:2912,153-184,9215:0311,91,15
239OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 27101:33:1612,152-184,9227:407,82,67
240PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 28K 15101:11:1612,091-184,9835:5310,21,32
241KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 105101:01:0012,045-185,0295:0311,80,71
242WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 52101:25:0112,040-185,0347:038,50,21
243JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 278M 195101:00:1912,000-185,0745:0111,90,14
244KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 16101:14:3211,994-185,0806:129,71,08
245POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 277M 185101:10:0111,976-185,0985:5010,32,30
246BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 86101:24:5511,943-185,1317:068,40,57
247MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 155101:04:2011,778-185,2965:2711,02,48
248PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 33101:10:3411,760-185,3146:0010,00,30
249CZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 31K 75101:31:1811,700-185,3747:487,74,84
250WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 107101:11:5611,393-185,6816:189,50,36
251BODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 23K 44101:08:5511,170-185,9046:109,70,55
252ZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 38K 83101:09:3211,101-185,9736:159,60,78
253RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 29K 65100:59:3511,000-186,0745:2511,10,09
254MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 269M 170101:13:0011,000-186,0746:389,00,73
255DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 38101:09:2110,975-186,0996:199,51,24
256BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 156101:08:5710,974-186,1006:169,50,00
257KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS104M 229101:02:0810,785-186,2895:4510,40,83
258KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 217K 37101:19:5310,773-186,3017:248,12,64
259PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 122101:02:3010,755-186,3195:4810,31,33
260WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 21101:17:3010,704-186,3707:148,34,34
261BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 72101:36:5610,685-186,3899:046,61,36
262RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 66100:53:4710,675-186,3995:0211,90,52
263JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 1 24M 231101:16:2810,610-186,4647:128,30,89
264KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 89101:12:0210,598-186,4766:478,81,68
265JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 178101:05:3310,572-186,5026:129,70,60
266KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 38101:11:3210,470-186,6046:498,81,72
267ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 142101:04:1210,430-186,6446:099,70,39
268OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 86101:05:5910,428-186,6466:199,53,12
269GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 17100:59:0210,404-186,6705:4010,60,73
270WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 182100:56:1610,403-186,6715:2411,10,05
271SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 224K 52101:17:0810,322-186,7527:288,00,63
272GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 40101:40:2210,237-186,8379:486,12,32
273MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 34101:05:3710,201-186,8736:259,30,50
274BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 46101:17:2210,191-186,8837:357,90,90
275GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 138101:39:2210,159-186,9159:466,12,71
276FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 48101:15:3610,150-186,9247:268,11,10
277MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 206100:55:1410,120-186,9545:2711,00,29
278PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 169101:17:5510,090-186,9847:437,80,30
279BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 289M 217100:55:0110,089-186,9855:2711,00,00
280GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 22100:57:1510,088-186,9865:4010,60,74
281CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 228K 58101:03:0310,063-187,0116:159,60,35
282DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 131100:55:4410,057-187,0175:3210,80,36
283JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 280M 199101:02:5110,042-187,0326:159,61,49
284BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS79M 180100:57:4610,029-187,0455:4510,40,00
285GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 28K 63101:00:1610,021-187,0536:0010,00,35
286HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 223K 51100:54:4610,020-187,0545:2711,00,95
287LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 92100:59:3210,010-187,0645:5610,10,50
288SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 271M 172101:15:0010,010-187,0647:298,02,78
289KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 293M 228100:55:1110,009-187,0655:3010,90,05
290DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 36100:51:5310,000-187,0745:1111,60,00
291SĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 298M 241101:01:4410,000-187,0746:109,71,24
292KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJA W UKOLDHAMK - SENIOR 229K 59101:02:4510,000-187,0746:169,62,77
293GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 168100:47:389,997-187,0774:4512,61,76
294SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 76101:02:069,996-187,0786:129,70,46
295STOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 240K 93101:10:399,840-187,2347:108,43,07
296BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 1 20M 192101:27:559,647-187,4279:066,66,11
297MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS110M 242101:11:479,562-187,5127:308,03,60
298KOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS106M 234100:56:129,420-187,6545:5710,10,00
299DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 40K 87100:51:319,320-187,7545:3110,91,04
300OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 145100:54:539,320-187,7545:5310,20,86
301ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 75101:04:009,233-187,8416:558,72,51
302CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 57100:59:509,190-187,8846:309,20,05
303WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 65100:53:269,122-187,9525:5110,20,00
304KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 151100:50:549,019-188,0555:3810,60,28
305LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 162100:51:268,779-188,2955:5110,20,11
306ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 78101:00:178,490-188,5847:068,50,19
307MARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 272M 177100:51:378,475-188,5996:059,91,55
308KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 120100:47:058,050-189,0245:5010,30,35
309SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 22100:56:047,820-189,2547:108,40,13
310WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS99M 219100:39:357,552-189,5225:1411,40,20
311JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 118100:45:087,489-189,5856:0110,00,76
312KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 48100:56:347,440-189,6347:367,90,34
313JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 32100:52:317,390-189,6847:068,41,20
314KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 41100:51:007,331-189,7436:578,60,41
315CZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 285M 211100:49:267,309-189,7656:458,91,31
316SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 214100:42:267,250-189,8245:5110,32,34
317BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 267M 165100:42:447,230-189,8445:5410,22,37
318WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 16K 95100:46:507,122-189,9526:349,12,58
319SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 56100:40:347,054-190,0205:4510,41,42
320GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 150100:47:136,980-190,0946:458,90,29
321KASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 230K 60100:40:256,790-190,2845:5710,10,44
322KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 299M 245100:39:296,788-190,2865:4810,30,22
323POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 1 26M 244100:39:296,788-190,2865:4810,30,22
324BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS109M 240101:08:386,783-190,29110:075,92,18
325OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 108100:54:386,578-190,4968:187,20,79
326NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 249M 132100:35:166,401-190,6735:3010,90,86
327GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS111M 246101:12:206,139-190,93511:465,11,68
328KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 140100:35:155,814-191,2606:039,90,17
329DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 113100:40:305,790-191,2846:598,60,35
330KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 66100:36:205,524-191,5506:349,10,09
331DĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS94M 205100:30:545,320-191,7545:4810,30,56
332WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 12K 73100:37:085,315-191,7596:598,60,83
333KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 16M 243100:31:115,292-191,7825:5310,20,40
334SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 121100:28:325,208-191,8665:2811,02,57
335OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 216100:27:115,163-191,9115:1511,40,89
336TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 15K 94100:37:235,024-192,0507:268,10,10
337MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 283M 208100:38:115,000-192,0747:387,95,12
338OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 1 27M 247100:30:584,921-192,1536:179,5104,27
339DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 27K 61100:52:204,610-192,46411:215,30,33
340KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 231K 62100:52:024,377-192,69711:535,00,48
341PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 91100:24:064,160-192,9145:4710,41,03
342KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 175100:18:453,188-193,8865:5210,20,00
343SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS112M 248100:01:370,251-196,8236:269,30,00
Znaleziono 343 wynik(ów)