ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
418
Wystartowało:
344
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
3
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 31049:56:31408,0480,0007:208,21,02
2GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 11029:04:24300,301-107,7475:4810,31,33
3TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 2M 201032:51:25288,961-119,0876:498,82,03
4JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 11036:31:03272,760-135,2888:017,53,33
5ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 41031:53:02270,705-137,3437:048,51,44
6MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 111023:58:17261,831-146,2175:2910,92,35
7KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 61022:04:50242,749-165,2995:2711,00,65
8SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 31019:31:35238,526-169,5224:5412,23,63
9BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 191020:02:44238,469-169,5795:0211,90,18
10DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 21036:34:50234,974-173,0749:206,42,30
11RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 51030:24:53233,825-174,2237:487,72,24
12CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81022:08:28233,329-174,7195:4110,53,36
13STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 71021:43:27223,128-184,9205:5010,30,55
14KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 131023:15:24218,468-189,5806:239,43,03
15SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAWM - SENIOR 212M 351025:14:31216,118-191,9307:008,61,10
16PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 121019:43:48213,675-194,3735:3210,82,40
17SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 21021:46:35213,169-194,8796:079,81,31
18STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 471020:38:56205,513-202,5356:0110,00,93
19SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 41021:08:35203,484-204,5646:149,61,94
20SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 101017:16:18203,084-204,9645:0611,80,79
21BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 381023:40:22201,967-206,0817:018,51,06
22KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 7M 511024:51:39201,319-206,7297:248,10,84
23GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 27M 151016:00:35199,680-208,3684:4812,50,29
24NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 291017:26:46197,190-210,8585:1811,30,53
25ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 91023:01:28196,869-211,1797:018,60,39
26SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 8M 541017:06:06196,815-211,2335:1211,50,57
27BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 281019:44:34192,715-215,3336:089,80,74
28RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 141021:07:56186,713-221,3356:478,81,16
29USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 217M 551020:59:19184,122-223,9266:508,80,97
30TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 222M 681018:49:01177,179-230,8696:229,41,34
31SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 731020:21:43173,739-234,3097:018,51,03
32SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS12M 251015:16:38172,362-235,6865:1911,30,36
33LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 271014:43:16169,860-238,1885:1111,50,80
34MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 721026:34:52169,430-238,6189:246,41,87
35SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 61018:08:21165,235-242,8136:359,13,26
36ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 601024:32:40165,080-242,9688:556,75,00
37SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 401021:47:30164,567-243,4817:567,60,69
38WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 28M 171021:57:03163,275-244,7738:037,41,85
39BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS44M 841020:12:51161,033-247,0157:318,01,99
40PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS11M 241015:18:37160,392-247,6565:4310,51,03
41PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 441022:50:33159,356-248,6928:367,01,92
42MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 221M 671013:44:00159,028-249,0205:1011,61,16
43ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 771030:16:43153,406-254,64211:505,12,44
44NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 301015:23:38152,929-255,1196:029,90,98
45NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261015:40:09150,242-257,8066:159,60,62
46GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 211014:24:22148,919-259,1295:4810,30,78
47CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 411013:27:19148,715-259,3335:2511,10,16
48DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 391026:21:02146,249-261,79910:485,63,07
49KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 871014:01:25143,497-264,5515:5110,22,78
50ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS10M 221016:45:17142,901-265,1477:028,50,61
51WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 231014:44:40142,629-265,4196:129,72,98
52SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 591012:32:00140,746-267,3025:2011,20,88
53MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 611016:19:54139,950-268,0987:008,61,24
54KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS29M 521012:58:53139,593-268,4555:3410,81,48
55ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 161020:18:54139,337-268,7118:446,93,46
56STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 621021:57:26138,535-269,5139:306,33,64
57GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 181013:00:26137,890-270,1585:3910,62,18
58WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 531022:21:32137,250-270,7989:466,10,86
59SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 421013:58:31135,761-272,2876:109,71,39
60GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321018:59:38134,305-273,7438:297,12,70
61KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 331012:58:37134,270-273,7785:4710,31,76
62GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 71024:20:02131,669-276,37911:055,42,31
63BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 6M 451026:39:33131,044-277,00412:124,90,95
64PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS28M 491012:28:29130,910-277,1385:4310,50,48
65PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS51M 981010:41:42130,174-277,8744:5512,20,98
66DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 51015:52:49130,122-277,9267:198,20,28
67PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 781022:58:03129,667-278,38110:375,64,04
68TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 232M 991013:46:22128,829-279,2196:249,40,47
69GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 8K 171013:42:04125,289-282,7596:339,11,27
70SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 571018:02:45124,995-283,0538:396,92,59
71KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS53M 1061014:38:03123,745-284,3037:058,50,77
72BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 361010:32:12122,880-285,1685:0811,71,04
73SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 461013:34:05122,167-285,8816:399,01,24
74SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 851012:02:39122,050-285,9985:5510,11,87
75MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 29K 191014:16:21120,514-287,5347:068,40,85
76BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 861012:31:49120,158-287,8906:159,60,68
77KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 711011:41:17119,670-288,3785:5110,20,92
78GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS56M 1091010:34:57119,148-288,9005:1911,31,63
79RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 91018:33:54117,671-290,3779:276,33,05
80CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 1121019:31:35115,940-292,10810:065,93,27
81KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 901010:42:21115,696-292,3525:3310,80,68
82STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 641009:50:24115,159-292,8895:0711,71,02
83KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 81011:15:27113,665-294,3835:5610,10,55
84CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 218M 581010:55:15111,429-296,6195:5210,20,40
85WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 651015:27:50111,020-297,0288:217,20,00
86KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 12K 241009:59:52110,820-297,2285:2411,10,98
87ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 242M 1171011:09:08109,324-298,7246:079,82,17
88SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 761011:14:33107,706-300,3426:159,61,11
89MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 481010:24:28106,834-301,2145:5010,30,45
90RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661008:52:33106,294-301,7545:0012,00,95
91DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 371013:38:20105,471-302,5777:457,70,79
92MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 431014:37:47105,123-302,9258:217,20,33
93CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 210K 201014:56:34104,753-303,2958:337,04,17
94OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 271018:15:33104,719-303,32910:275,75,00
95SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 231013:15:09104,551-303,4977:367,91,20
96FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 501013:03:53102,960-305,0887:367,91,23
97MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 212K 291013:04:44101,375-306,6737:447,82,05
98STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 15M 1111013:22:48101,093-306,9557:567,62,09
99KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 741011:44:56101,090-306,9586:588,60,97
100WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 691011:18:48100,741-307,3076:448,92,64
101PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 311015:31:04100,579-307,4699:156,51,41
102KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 1161013:51:01100,536-307,5128:157,32,05
103WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 1141014:34:0999,184-308,8648:486,81,28
104MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 111012:32:1198,185-309,8637:397,80,54
105SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS61M 1301012:19:3597,983-310,0657:327,92,79
106URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 1021010:06:2897,383-310,6656:139,60,75
107KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 6K 131012:49:1597,035-311,0137:557,62,39
108OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 213K 301014:43:3296,890-311,1589:076,63,81
109PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 121016:46:0896,873-311,17510:235,82,20
110KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 891011:32:0296,115-311,9337:128,32,34
111KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 631010:06:2695,687-312,3616:209,52,31
112DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 801008:47:3295,368-312,6805:3110,81,59
113KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 1011008:18:2994,405-313,6435:1611,41,96
114POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 821015:15:0194,219-313,8299:426,22,81
115BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 1261008:10:4694,096-313,9525:1211,50,27
116PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 1221008:54:5191,223-316,8255:5110,21,33
117ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS64M 1341010:28:1691,128-316,9206:538,72,69
118ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 751010:53:5391,086-316,9627:108,44,66
119BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 250M 1351008:17:4389,516-318,5325:3310,81,94
120DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 1031010:55:5289,411-318,6377:208,20,48
121KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 1051007:02:0188,560-319,4884:4512,60,50
122NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 249M 1321009:12:4188,503-319,5456:149,61,43
123KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 831007:57:0988,410-319,6385:2311,11,07
124OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081009:55:3588,237-319,8116:448,91,05
125RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 1331010:03:4587,821-320,2276:528,70,78
126SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 221011:24:2487,590-320,4587:487,70,64
127MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 211011:31:3987,495-320,5537:547,60,74
128ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 101011:21:5287,250-320,7987:487,70,45
129TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 971007:03:1386,644-321,4044:5312,30,41
130MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 951008:40:3086,261-321,7876:029,93,49
131JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 253M 1391007:59:1586,076-321,9725:3410,80,87
132SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 246M 1271008:39:3986,060-321,9886:029,91,44
133KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 161008:45:4284,874-323,1746:119,71,46
134DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 1101007:50:5883,328-324,7205:3910,61,92
135SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 911007:26:5582,730-325,3185:2411,10,66
136KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 141009:14:3382,282-325,7666:448,90,46
137ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 1191008:14:4881,389-326,6596:049,91,69
138DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 1231010:18:2680,717-327,3317:397,81,13
139DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 1131010:11:0678,437-329,6117:477,71,13
140KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 1401005:41:5977,293-330,7554:2513,60,66
141BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 261M 1531008:55:4577,179-330,8696:568,61,83
142BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 1291009:50:4876,792-331,2567:417,81,08
143PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 961009:36:2575,441-332,6077:387,92,39
144PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 331007:33:3974,760-333,2886:049,90,26
145MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 341008:36:1974,326-333,7226:568,60,40
146WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071007:50:3973,891-334,1576:229,40,97
147SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 1211007:14:3873,846-334,2025:5310,23,70
148KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 217K 371010:15:0673,374-334,6748:227,22,74
149KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 1201007:19:4773,290-334,7586:0010,00,42
150GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 1381012:11:2673,133-334,91510:006,02,60
151RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 1371006:35:3472,647-335,4015:2611,00,81
152SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 1611006:35:0072,384-335,6645:2711,02,90
153NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 255M 1431007:02:0572,060-335,9885:5110,21,88
154ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 1281008:03:1570,415-337,6336:518,70,52
155STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 219K 451010:13:2770,366-337,6828:436,92,45
156JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 1181012:12:2070,003-338,04510:275,70,48
157KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 1361007:36:4767,880-340,1686:438,90,98
158KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 181008:32:4767,196-340,8527:377,90,43
159WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 1541008:14:0566,975-341,0737:228,11,53
160GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 401011:17:0966,550-341,49810:105,92,88
161GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 1681006:04:1066,020-342,0285:3010,91,76
162OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 1451007:00:2165,910-342,1386:229,40,49
163DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 1311006:13:2263,783-344,2655:5110,21,01
164GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 218K 391006:44:3363,540-344,5086:229,40,36
165SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 281010:59:1763,117-344,93110:265,73,54
166BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 223K 511011:06:0262,520-345,52810:395,65,35
167KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 1241005:27:3760,998-347,0505:2211,20,53
168SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 1481008:34:3160,710-347,3388:287,12,32
169JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 321007:04:0160,600-347,4486:598,61,31
170SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 311010:39:4060,466-347,58210:345,74,04
171GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 361007:08:0560,000-348,0487:088,41,18
172DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 431006:02:1659,845-348,2036:039,90,54
173PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 1701008:48:2059,177-348,8718:556,71,60
174JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 1791006:14:5258,912-349,1366:219,40,78
175BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 791008:30:3458,137-349,9118:466,80,18
176BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 461008:40:1657,935-350,1138:586,71,74
177BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS80M 1811005:59:5057,356-350,6926:169,60,49
178ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 1421005:50:4356,770-351,2786:109,71,17
179MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 1551005:03:0156,649-351,3995:2011,21,67
180PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 276M 1841005:11:3956,297-351,7515:3210,81,01
181CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 229K 591006:51:2855,490-352,5587:248,11,20
182ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 266M 1641005:30:1354,225-353,8236:059,91,80
183KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 381006:35:4553,652-354,3967:228,11,85
184DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 27K 611010:26:3752,527-355,52111:555,00,61
185MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 1591005:50:3452,457-355,5916:409,00,97
186GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 1491005:16:5852,369-355,6796:039,90,10
187KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 231K 621010:40:5951,977-356,07112:194,90,64
188SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS85M 1891006:13:5351,260-356,7887:178,21,94
189GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 28K 631005:33:0650,155-357,8936:389,00,66
190SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1601005:33:3149,662-358,3866:428,92,56
191SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 232K 641006:09:0348,860-359,1887:337,91,86
192MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 269M 1711005:45:2747,830-360,2187:138,31,93
193BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 1561004:45:4746,999-361,0496:049,90,01
194GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 1501005:07:5146,648-361,4006:359,10,26
195LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 1621007:46:4346,474-361,57410:026,01,74
196GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS90M 1981005:46:5843,984-364,0647:537,62,57
197KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511004:41:0342,890-365,1586:339,20,38
198ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS93M 2021005:43:3841,523-366,5258:167,32,40
199KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 411006:54:1640,910-367,13810:075,90,27
200LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 711008:04:2539,341-368,70712:184,90,39
201WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 1671004:32:1738,955-369,0936:598,63,94
202KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS78M 1761003:53:3738,430-369,6186:049,90,17
203KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 661004:32:2138,127-369,9217:088,41,07
204KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 481004:43:4037,637-370,4117:328,00,41
205HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 224K 521003:30:1237,530-370,5185:3610,72,17
206BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 2071003:18:2436,500-371,5485:2611,00,33
207DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS81M 1821004:30:2535,763-372,2857:337,91,65
208WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 1831003:03:0732,711-375,3375:3510,70,23
209SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 2141003:27:5532,547-375,5016:239,41,55
210OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161003:36:3331,731-376,3176:498,80,48
211CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 234K 671003:11:2031,730-376,3186:0110,00,59
212BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 289M 2171002:49:4231,579-376,4695:2211,20,10
213MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 2061002:27:2926,820-381,2285:2910,90,31
214GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 1861002:24:1525,921-382,1275:3310,81,22
215FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 37K 821006:11:2724,423-383,62515:123,94,27
216SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 38K 831004:30:0023,030-385,01811:435,14,82
217KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 294M 2311003:20:1822,125-385,9239:036,60,34
218KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 40K 851002:51:2521,829-386,2197:517,60,59
219BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 721003:16:2721,460-386,5889:096,61,33
220PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS106M 2331002:52:4421,228-386,8208:087,42,06
221JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 295M 2341002:13:1421,120-386,9286:189,50,50
222MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 2371001:26:5615,332-392,7165:4010,60,00
223ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 781001:36:1413,828-394,2206:578,60,12
224PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 911001:10:5811,170-396,8786:219,41,16
225SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS112M 2481000:01:370,251-407,7976:269,30,00
Znaleziono 225 wynik(ów)