ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21004:41:17220:12:38475,00,0000:35101,30,01
2POGOCKI Piotr 469KNURÓWM - MASTERS2M 31013:58:06231:05:54475,00,0001:4534,00,56
3OBIDOWICZ Agata 584TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATIVERTONK - SENIOR 21K 31103:54:25217:59:42443,6-31,4000:31113,50,02
4FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 41105:47:12231:08:28420,0-55,0490:4972,60,17
5SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41203:01:55218:17:41408,0-66,9520:26134,60,05
6CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 51204:44:35223:31:05386,3-88,6900:4481,40,02
7MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51205:48:43224:36:40339,4-135,6351:0158,40,22
8SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101510:06:00225:14:26317,4-157,5821:5431,41,75
9KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 9140206:49:26312,7-162,3460:00INF0,00
10TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61303:18:34228:52:41311,8-163,2160:3894,20,11
11GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81403:44:26226:50:26300,3-174,6990:4480,30,17
12PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111610:06:00227:14:29288,8-186,2122:0528,60,39
13DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:46:20208:56:32277,3-197,7290:23156,50,02
14JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61504:23:00220:23:00272,8-202,2400:5762,20,49
15ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302203:10:06213:11:35270,7-204,2950:4285,40,04
16MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131703:06:55217:47:58261,8-213,1690:4284,00,45
17MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121703:15:23200:10:50261,5-213,5310:4480,30,24
18SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242001:39:40203:59:51259,5-215,4800:23156,20,03
19KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71403:02:04181:16:15242,7-232,2510:4580,00,06
20LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262004:34:37226:53:50240,9-234,0851:0852,60,21
21SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141702:34:41218:13:10238,5-236,4740:3892,50,12
22KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023002:50:43226:24:44236,9-238,0740:4383,30,22
23SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211900:40:31210:31:07235,1-239,8930:10348,20,03
24DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72004:01:56219:48:57235,0-240,0261:0158,30,03
25RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292102:58:11230:03:11233,8-241,1750:4578,70,17
26MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442504:18:02204:48:04231,5-243,5231:0653,80,36
27STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221901:29:47225:22:29223,1-251,8720:24149,10,04
28KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462505:49:00221:19:21218,5-256,5321:3537,60,95
29GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181805:11:35221:11:37218,3-256,6801:2542,00,40
30SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:32:19216:04:12216,5-258,4660:25140,70,03
31SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303000:52:37210:34:16216,1-258,8820:14246,40,05
32BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201902:17:26228:08:30216,1-258,9450:3894,30,41
33PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151702:11:42217:55:10213,7-261,3250:3697,30,39
34SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171801:06:44195:09:15213,2-261,8310:18191,70,06
35FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342200:41:39216:07:35211,2-263,8080:11304,20,04
36PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552620:28:05182:42:58208,4-266,6425:5310,22,47
37CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232102:01:30197:34:30206,3-268,7080:35101,90,36
38ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412406:40:57197:35:20206,0-269,0291:5630,80,44
39POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953001:27:25220:46:11205,7-269,3120:25141,20,07
40STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862903:55:16223:59:53205,5-269,4871:0852,40,09
41PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:40:33217:40:33205,4-269,5700:29122,60,23
42SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:17:02224:17:09203,5-271,5160:22158,50,00
43SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272101:27:07217:27:07203,1-271,9160:25139,90,05
44DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183001:25:13169:41:32202,5-272,5390:25142,60,09
45BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392406:42:33212:56:04202,0-273,0331:5930,10,12
46KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252004:48:43202:11:38201,3-273,6811:2641,80,03
47GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:22:52206:08:11199,8-275,2220:24144,70,05
48DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191902:25:46208:27:25198,0-277,0330:4481,50,15
49NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842902:05:15194:05:16197,2-277,8100:3894,50,10
50WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502501:49:36232:50:15197,2-277,8170:33107,90,06
51SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:07:51205:14:29196,8-278,1850:20174,00,04
52KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161704:09:14195:11:08193,4-281,5661:1746,60,32
53SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:18:31230:23:06193,0-282,0200:4383,60,05
54WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223002:50:51227:04:39192,9-282,0880:5367,70,16
55BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:19:04217:32:35192,7-282,2850:4383,10,22
56POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:54:58217:29:16191,1-283,8600:5465,50,08
57KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:15:50230:08:30189,6-285,3680:4283,80,02
58PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:21:04229:10:55189,3-285,7410:4480,50,26
59PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:18:25194:27:20188,3-286,7020:4481,60,19
60BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123002:24:10229:24:25188,0-286,9560:4578,30,10
61MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822908:43:01222:39:44187,7-287,3482:4721,50,52
62RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:44:35205:57:53186,7-288,2870:33107,10,03
63MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702801:44:48223:24:58184,3-290,6890:34105,50,12
64USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772904:56:09166:37:46184,1-290,8781:3637,30,21
65JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:19:06217:45:01184,1-290,9310:25139,60,09
66STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263003:15:43216:15:37184,1-290,9341:0356,40,31
67FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332201:13:36228:50:34183,9-291,1210:24149,90,08
68SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713002:54:39230:38:23183,0-292,0230:5762,90,16
69SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:05:17225:58:05182,3-292,6860:4187,30,26
70STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402400:37:40225:06:47180,8-294,2500:12287,90,04
71KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:03:41227:36:07178,4-296,5990:21168,10,04
72CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482601:49:40218:45:01177,5-297,4980:3797,10,07
73TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993002:35:08187:15:29177,2-297,8210:5268,50,19
74PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782902:20:02223:04:05176,9-298,0520:4775,80,34
75FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92401:48:53225:06:17176,9-298,0750:3697,50,05
76RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562612:35:56227:49:21176,8-298,2254:1614,00,00
77GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:09:36214:32:26176,1-298,8960:4481,50,10
78SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:20:59203:29:20173,7-301,2610:4873,90,14
79JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892902:32:37218:06:48173,3-301,6530:5268,10,37
80PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942903:04:27201:51:55172,6-302,4181:0456,10,01
81SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902901:28:05213:30:51172,4-302,6380:30117,40,01
82MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903003:11:08224:25:03171,4-303,6271:0653,80,68
83NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973009:34:42167:53:53170,9-304,1133:2117,80,26
84WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282101:07:04213:13:28170,0-304,9990:23152,10,04
85LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:52:31217:52:31169,9-305,1400:3990,60,09
86MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133007:24:23223:24:23169,4-305,5702:3722,90,81
87KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:03:53229:37:10168,6-306,4410:4481,60,14
88KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802901:35:20224:52:46168,5-306,5100:33106,00,11
89ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:54:02154:40:20167,1-307,9461:0257,60,85
90ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573001:39:35226:23:28165,3-309,6850:3699,60,12
91SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182901:25:06206:10:39165,2-309,7650:30116,50,25
92ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043002:00:59217:40:14165,1-309,9200:4381,90,43
93STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692803:30:47187:34:16164,7-310,3371:1646,90,77
94MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162901:21:36230:07:34164,6-310,4310:29121,00,06
95SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:30:01215:04:23164,6-310,4330:5465,80,21
96WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:22:31194:16:14163,3-311,7250:30118,70,08
97KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:31:36211:40:04162,8-312,1730:5564,40,13
98WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722902:00:10208:28:05161,7-313,2600:4480,80,17
99CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473001:45:32217:45:32161,7-313,3200:3991,90,02
100BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003004:24:53223:41:51161,0-313,9671:3836,50,67
101BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:36:11218:23:26160,8-314,2350:5861,80,15
102PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:37:02212:58:19160,4-314,6080:3699,20,11
103BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113004:42:50229:46:56159,7-315,2691:4633,90,20
104PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:23:26225:50:34159,4-315,6440:31114,60,02
105RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:15:15217:15:15159,1-315,9000:28126,90,11
106MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:56:10219:22:16159,0-315,9720:4382,10,04
107GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382401:40:00206:29:47156,1-318,9430:3893,60,01
108TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053004:10:31172:10:31155,9-319,1001:3637,30,62
109KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:29:20202:00:08155,4-319,5890:34104,40,09
110KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:47:14222:51:50155,0-320,0090:4186,70,07
111NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:27:46217:27:46153,4-321,5600:34104,90,02
112ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873002:39:44227:29:17153,4-321,5941:0257,60,26
113NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083001:47:35201:08:43152,9-322,0710:4285,30,04
114KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:46:51218:55:36152,8-322,2080:4185,80,02
115KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922902:14:54227:31:30152,4-322,6320:5367,80,08
116ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322200:26:44223:15:22151,5-323,4780:10340,10,03
117KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882902:10:32214:05:46151,1-323,8920:5169,50,25
118NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353001:57:00208:27:07151,1-323,9200:4677,50,12
119ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:25:43224:10:16150,3-324,6570:5861,90,11
120NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832902:14:07217:56:16150,2-324,7580:5367,20,10
121GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183002:04:18216:48:27148,9-326,0810:5071,90,11
122CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:15:59223:50:01148,7-326,2850:30117,40,01
123CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:34:57212:29:41147,1-327,8820:3893,00,04
124SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:15:03211:20:25146,7-328,3450:5565,20,42
125DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762902:46:51220:30:14146,2-328,7511:0852,60,08
126KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:32:27234:59:25146,0-329,0180:3794,70,11
127FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:33:30229:27:41145,1-329,9260:3893,10,05
128KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233002:31:55222:40:05143,5-331,5031:0356,70,60
129STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732902:01:09224:04:00143,0-331,9730:5070,80,00
130ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403006:46:5256:11:48143,0-332,0142:5021,10,74
131ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103002:28:32217:45:26142,9-332,0991:0257,70,04
132WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712801:13:58220:10:42142,6-332,3710:31115,70,10
133GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333002:18:59196:10:26142,5-332,5300:5861,50,08
134SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153002:00:08223:19:23140,7-334,2540:5170,30,11
135PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82301:33:38220:33:54140,7-334,3390:3990,10,16
136MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:40:50195:05:58140,0-335,0500:4383,30,13
137MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093005:01:06197:01:07139,8-335,1902:0927,90,37
138KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:21:14226:37:56139,6-335,4070:34103,10,24
139ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362303:03:47221:56:40139,3-335,6631:1945,50,08
140GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:28:34217:28:34139,0-336,0300:3894,10,04
141PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:33:04222:51:18138,6-336,4111:0654,30,49
142ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:46:34196:36:22138,5-336,4630:4678,00,31
143STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323002:34:35196:20:16138,5-336,4651:0653,80,29
144GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:28:05209:20:51137,9-337,1100:3893,90,25
145WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203006:32:19222:32:19137,3-337,7502:5121,00,25
146KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:38:33193:38:33137,1-337,8700:4383,50,02
147KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:50:19214:43:28137,0-337,9800:4874,50,09
148FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:42:40217:42:41137,0-337,9900:4480,10,15
149SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472502:10:58221:56:24136,2-338,8130:5762,40,02
150GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253001:10:39217:33:13134,3-340,6950:31114,10,13
151KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393002:32:22186:45:32134,3-340,7301:0852,90,26
152KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792902:03:02227:45:19132,7-342,3100:5564,70,03
153MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283001:33:23223:55:34131,7-343,2560:4284,60,28
154GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273002:03:31227:03:35131,7-343,3310:5664,00,07
155KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
156PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643001:14:48209:20:29130,9-344,0900:34105,00,14
157PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:22:43223:08:09130,2-344,8260:3894,40,16
158DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142902:04:58221:15:37130,1-344,8780:5762,50,02
159PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473019:29:25125:23:21129,7-345,3339:016,73,20
160CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:00:19170:11:44129,4-345,5800:5564,50,07
161ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943005:17:56221:17:57129,3-345,7402:2724,40,72
162KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193002:33:00194:01:31128,9-346,0541:1150,60,14
163KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213002:33:00194:01:31128,7-346,2971:1150,50,14
164GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:41:21219:34:27125,3-349,7110:4874,20,06
165WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:53:31218:02:14125,1-349,9040:25140,30,17
166SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463002:59:14188:54:04125,0-350,0051:2641,80,24
167SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083002:46:40219:13:50124,6-350,4471:2044,80,20
168KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543002:19:24189:54:20123,7-351,2551:0753,30,16
169PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013001:58:00229:24:57123,2-351,8360:5762,60,20
170BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622800:36:28198:21:41122,9-352,1200:17202,20,08
171GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:37:46183:03:07122,9-352,1230:4775,40,16
172SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703000:55:13224:35:08122,2-352,8330:27132,80,01
173JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243000:56:47194:30:04122,2-352,8370:27129,10,01
174SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663005:02:08172:47:33122,1-352,9502:2824,20,91
175URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:21:41216:41:10121,7-353,2920:4089,40,33
176CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:48:59193:48:59120,5-354,4700:5466,40,28
177MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373001:38:27204:08:45120,5-354,4860:4973,40,04
178GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463016:35:02174:10:01120,4-354,6448:167,31,72
179BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:22:17212:11:42120,2-354,8420:4187,60,14
180KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:22:29212:54:56119,9-355,0890:4187,20,17
181MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:14:31193:18:07119,8-355,1730:3796,50,23
182GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:27:09226:50:42119,1-355,8520:4382,00,21
183SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513002:32:19194:32:20118,1-356,8601:1746,50,20
184RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393002:48:19229:19:57117,7-357,3291:2541,90,24
185CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
186GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653001:47:14217:29:37115,7-359,2720:5564,80,10
187STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453001:15:49224:26:10115,2-359,8410:3991,10,04
188HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:05:09201:52:01114,8-360,1630:34105,80,18
189RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763001:19:09191:03:37114,3-360,6680:4186,70,04
190KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253000:41:19216:02:18113,7-361,3350:21165,10,02
191HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573004:08:31208:31:13113,4-361,6192:1127,40,83
192MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172901:44:08217:44:08113,1-361,9400:5565,10,16
193PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:31:22201:40:19112,8-362,2380:16215,70,00
194CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503002:01:55212:57:00111,4-363,5711:0554,80,30
195JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603004:08:43213:58:49111,2-363,8252:1426,80,98
196WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:10:00188:52:03111,2-363,8501:1051,30,27
197WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533003:55:53164:22:21111,0-363,9802:0728,20,16
198KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:30:49217:30:49110,8-364,1800:4973,20,09
199ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593005:10:43210:20:23109,3-365,6762:5021,11,42
200ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583000:59:33208:16:05109,2-365,7630:32110,10,13
201WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542602:34:21237:27:14109,2-365,8381:2442,40,61
202KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:22:24216:52:49108,1-366,8510:4578,70,14
203SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:19:27199:33:01107,7-367,2940:4481,30,15
204NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:26:32204:54:31107,2-367,8410:4874,30,06
205HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:36:44202:23:31106,9-368,0870:5466,30,36
206MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:23:45199:55:58106,8-368,1660:4776,50,28
207JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:13:43227:56:49106,7-368,2650:4186,90,06
208RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:49:15217:12:36106,3-368,7060:27129,50,05
209KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:51:02204:00:59105,9-369,0620:28124,60,08
210DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493002:04:17237:01:53105,5-369,5291:1050,90,13
211MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912901:46:19217:46:19105,1-369,8771:0059,30,05
212STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:16:04204:13:07105,0-369,9650:4382,80,11
213CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:49:00176:12:26104,8-370,2470:28128,30,01
214OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243003:44:52193:41:26104,7-370,2812:0827,91,21
215SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:55:16214:52:40104,6-370,4490:31113,50,00
216LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623001:41:39230:52:53104,4-370,6260:5861,60,51
217KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:28:58199:19:18104,3-370,7440:5170,30,14
218ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:18:59230:03:03104,0-370,9710:4579,00,44
219FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:21:36193:21:36103,0-372,0400:4775,70,11
220GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:16:30225:27:51102,9-372,0860:4480,70,07
221LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753000:57:52220:00:26102,7-372,3320:33106,50,01
222GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763000:57:52220:00:26102,7-372,3320:33106,50,01
223MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:36:17218:04:20101,4-373,6250:5663,20,28
224KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963001:39:04200:33:41101,2-373,7990:5861,30,44
225STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163000:48:04192:44:42101,1-373,9070:28126,20,00
226KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:44:56179:03:10101,1-373,9101:0257,80,09
227PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:55:07207:55:19101,1-373,9110:32110,00,24
228WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:25:58228:34:08100,7-374,2590:15232,80,04
229GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403002:19:06232:18:38100,6-374,3571:2243,40,22
230PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672801:25:35202:55:45100,6-374,4210:5170,50,12
231KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933004:17:37171:57:18100,5-374,4642:3323,40,62
232RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483001:24:42218:51:01100,4-374,6020:5071,10,05
233WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:28:44192:18:4099,2-375,8160:5367,10,06
234MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303002:50:09194:42:4398,2-376,8151:4334,60,05
235SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:55:21214:52:4598,0-377,0170:33106,20,13
236GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373001:34:27201:40:0397,2-377,8280:5861,70,24
237WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:17:33215:52:3297,1-377,8970:4775,10,13
238KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:05:32195:56:4297,0-377,9650:4088,80,10
239OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443000:48:4296:48:4296,9-378,1100:30119,40,00
240PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:52:32227:36:3096,9-378,1271:0951,70,10
241KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:43:19216:19:5896,1-378,8851:0455,80,32
242KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433003:03:32173:02:1895,7-379,3131:5531,31,20
243DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:31:41216:53:5795,4-379,6320:5762,40,02
244SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:15:36228:25:3395,1-379,8970:4775,50,29
245KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:22:35193:02:4595,1-379,9500:5269,10,19
246GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:19:05194:21:1794,9-380,1320:5072,00,36
247KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:28:35174:50:4294,4-380,5950:5663,90,18
248POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043000:59:08228:39:4994,2-380,7810:3795,60,02
249SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:51:49193:51:4993,6-381,4161:1150,20,82
250KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993002:22:02206:51:4093,4-381,6481:3139,40,62
251MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:52:14182:43:3392,4-382,5651:1249,40,37
252DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453002:31:51164:22:0392,3-382,7301:3836,50,19
253SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003007:11:16176:16:4691,2-383,7724:4312,72,04
254PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533002:06:35222:45:3391,2-383,7771:2343,20,34
255ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493000:35:50215:36:4091,1-383,9000:23152,50,12
256ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813002:03:43194:33:1291,1-383,9141:2144,20,88
257WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:37:54210:58:1890,4-384,6241:0455,40,23
258BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:33:16223:00:5090,0-384,9651:0257,90,05
259SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:15:05180:51:4390,0-385,0040:10358,00,02
260BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:20:54207:59:4389,5-385,4840:5466,40,25
261KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563001:02:12217:02:1289,5-385,4900:4186,30,09
262DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:20:21218:23:2789,3-385,7300:5466,70,44
263NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:08:38192:15:4088,5-386,4971:2741,30,25
264KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403000:58:05216:58:0588,4-386,5900:3991,30,14
265FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233003:18:57223:22:0088,4-386,5972:1526,70,48
266KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:16:58194:29:1988,4-386,6490:5268,90,04
267OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633002:34:09187:00:1188,2-386,7631:4434,30,24
268SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613000:58:25199:44:0687,8-387,1670:3990,20,00
269RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493001:11:55220:16:2887,8-387,1790:4973,30,19
270SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543002:11:55199:08:0887,6-387,4101:3039,80,14
271MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463001:24:06169:36:0087,5-387,5050:5762,40,04
272ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:08:03222:11:2287,3-387,7500:4676,90,03
273MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:13:12216:56:5986,3-388,7390:5070,70,70
274JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:24:28201:20:1086,1-388,9240:5861,10,22
275SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213002:18:06170:18:0686,1-388,9401:3637,40,32
276KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413000:43:35208:05:3586,0-388,9680:30118,40,14
277KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:14:28215:19:1485,8-389,1560:5269,20,17
278PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:12:14225:38:3885,8-389,2270:5071,20,02
279KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:07:39189:12:0285,6-389,4230:4775,90,21
280NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363000:30:53194:34:5085,2-389,8060:21165,50,05
281ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:47:34213:50:0385,1-389,9181:1547,50,72
282CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:44:58221:19:4984,9-390,0520:31113,30,02
283KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:02:26204:54:5084,9-390,1260:4481,60,24
284HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503001:31:12196:24:2183,7-391,3101:0555,10,08
285BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433000:57:32218:51:4883,6-391,4310:4187,20,04
286DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:19:19214:51:3083,3-391,6720:5763,00,23
287PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923000:54:24216:13:2182,9-392,1390:3991,40,03
288SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473000:57:46216:57:4682,7-392,2700:4185,90,08
289LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:19:05193:52:1382,7-392,2960:5762,70,04
290KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683000:47:04218:30:2882,4-392,5870:34105,10,12
291DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
292MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:59:42218:42:0481,7-393,2881:2741,00,52
293FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803001:31:34208:56:1081,1-393,8811:0753,20,08
294DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:19:52219:47:3580,7-394,2830:5960,60,07
295CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:58:40212:41:0980,3-394,7381:2840,61,01
296JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263002:47:38194:56:4679,8-395,2352:0628,50,24
297MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-396,3361:0059,30,43
298DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:31:41221:28:0878,4-396,5631:1051,30,30
299KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813001:03:59218:09:3978,0-397,0000:4973,10,04
300JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:56:44219:13:3177,7-397,3330:4382,10,18
301RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173002:58:52169:41:5677,3-397,7072:1825,90,18
302KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:39:27215:01:2777,3-397,7070:30117,60,01
303BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113002:01:48196:20:2177,2-397,8211:3438,00,68
304BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:10:14199:19:0876,8-398,2080:5465,60,21
305GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:08:29219:37:5176,5-398,5500:5367,00,00
306PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:00:07217:00:0874,8-400,2400:4874,60,04
307BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643000:58:27202:25:1874,7-400,3070:4676,70,16
308WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:34:23157:01:1473,9-401,1091:1647,00,22
309SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:03:09214:41:0273,8-401,1540:5170,20,57
310OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303001:43:02193:43:0373,6-401,3801:2342,90,08
311KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633001:37:26187:19:1773,4-401,6261:1945,20,06
312GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753004:00:14188:02:2073,1-401,8673:1718,31,18
313BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673002:20:24200:38:4072,7-402,3211:5531,10,39
314RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:57:20162:27:0772,6-402,3531:3637,10,20
315NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:18:59145:18:5972,1-402,9401:0554,70,37
316JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:12:57177:13:0671,9-403,1151:0059,10,00
317MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653001:52:14199:39:5571,6-403,3731:3438,30,53
318BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:12:41226:58:5871,4-403,5841:0159,00,01
319JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:29:27192:29:2771,2-403,8500:24145,00,03
320JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:26:59217:19:4170,6-404,3751:1348,70,82
321BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:39:37193:12:0270,6-404,3861:2442,50,80
322ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583002:26:55169:42:0570,4-404,5852:0528,80,13
323STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:54:51226:02:3970,4-404,6341:3736,80,45
324JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733000:41:20217:23:2070,0-404,9970:35101,60,03
325SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553000:59:47220:58:4269,9-405,1390:5170,10,21
326OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:50:13195:19:5269,7-405,2660:4383,30,10
327MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:27:38152:22:4069,5-405,5011:1547,60,19
328WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:36:10199:38:3869,5-405,5050:31115,30,15
329MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783000:58:45192:58:4569,3-405,7100:5070,80,34
330WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923000:30:45199:00:1068,6-406,4400:26133,80,01
331STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:16:03208:06:0568,4-406,6201:0653,90,41
332WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:13:34209:07:3868,2-406,8321:0455,60,16
333MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913001:38:49215:03:1867,4-407,6151:2740,90,38
334KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143002:08:37199:54:1567,4-407,6461:5431,40,61
335POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:08:32146:14:2667,3-407,7381:0158,90,43
336KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343000:35:03177:06:4167,2-407,8040:31115,00,02
337WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433002:13:24186:18:4167,0-408,0251:5930,10,63
338GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853003:59:03188:00:5966,6-408,4503:3516,71,41
339MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663000:56:25221:28:0065,9-409,0910:5170,10,00
340DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163004:27:49169:25:2665,6-409,3524:0414,71,37
341RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:52:45168:52:4565,4-409,6300:4874,40,09
342WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163000:57:04212:51:3265,1-409,8580:5268,50,34
343KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723002:27:13200:09:2663,6-411,4182:1825,90,52
344SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793005:17:20131:13:4763,1-411,8835:0111,91,82
345BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413001:47:23199:15:1163,1-411,9451:4235,20,04
346PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:54:16192:13:5462,7-412,3491:4932,90,87
347BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
348LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223002:20:39175:57:4862,1-412,8942:1526,50,07
349PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:03:26217:22:3062,1-412,9281:0158,70,18
350BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833002:30:59165:19:3261,5-413,4642:2724,51,14
351KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:11:27196:44:3061,3-413,6751:0951,50,10
352JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:04:02169:04:0260,6-414,4001:0356,80,00
353SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873005:32:34131:13:3560,5-414,5345:3010,91,93
354KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:37:14193:37:1460,2-414,8301:3637,10,62
355GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:44:12193:44:1260,0-415,0001:4434,50,27
356DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:33:28191:05:0459,8-415,1550:33107,30,09
357JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:41:38192:25:1659,3-415,7381:4235,00,49
358PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:46:59192:03:0459,2-415,8231:4833,20,66
359TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693000:40:51194:38:1159,1-415,9410:4186,70,16
360JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763001:09:12227:40:0158,9-416,0881:1051,10,15
361ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:49:05163:48:1358,7-416,3061:5132,30,65
362OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783006:07:18222:07:1958,7-416,3476:159,61,40
363BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893001:05:03187:36:4258,1-416,8631:0753,60,04
364ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:04:47223:58:5858,0-417,0221:0753,70,10
365BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:44:31192:00:3957,9-417,0651:4833,30,66
366BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983000:56:32205:31:0857,4-417,6440:5960,90,19
367KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873001:49:38183:40:1057,3-417,7091:5431,40,42
368ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:05:43199:56:1756,8-418,2301:0951,80,28
369MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793000:55:19212:17:2156,6-418,4120:5861,40,00
370PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:23:22174:39:4056,3-418,7031:2840,50,01
371SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:22:04228:42:5655,6-419,4351:2840,60,13
372PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703001:21:56115:06:3355,5-419,5221:2840,60,18
373BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:07:53183:14:1155,1-419,9221:1348,70,26
374TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:40:36186:00:3755,0-419,9800:4481,30,06
375KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:50:43220:36:2654,8-420,2270:5564,80,11
376JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:26:37169:26:3754,5-420,5201:3537,70,60
377WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063001:39:43193:23:2654,3-420,6921:5032,71,11
378ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113001:47:32178:36:0754,2-420,7751:5830,30,26
379NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:33:59206:59:2954,1-420,8871:4434,50,61
380KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:17:07215:43:1453,7-421,3481:2641,70,33
381PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273005:09:14198:12:3053,4-421,5845:4710,43,25
382CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:58:57216:58:5753,2-421,8001:0654,10,01
383WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:34:10217:34:1053,1-421,8801:4633,80,69
384MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973001:52:49204:05:5652,9-422,1222:0828,10,54
385MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553009:34:5709:34:5752,6-422,40410:555,56,27
386WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:49:55192:45:0052,5-422,4730:5763,10,30
387DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:33:26216:12:4752,5-422,4731:4633,70,03
388WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:26:45218:17:0452,4-422,6351:3936,20,15
389ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:06:59169:16:1752,3-422,7051:1646,80,43
390BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163005:08:58190:01:5352,1-422,8565:5510,11,78
391KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:47:16216:12:4052,0-423,0232:0329,10,11
392DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:17:10216:43:5552,0-423,0301:2940,40,27
393LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843003:47:39147:47:3951,6-423,4404:2413,61,70
394SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933002:14:03194:14:0351,3-423,7402:3622,90,37
395SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:23:48193:57:1850,7-424,2781:3936,30,06
396GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143001:07:22171:08:3050,2-424,8451:2044,70,26
397MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773000:51:32174:59:1950,1-424,9021:0158,30,22
398POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:54:15196:08:1550,1-424,9101:0455,40,11
399KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293000:54:15196:08:1550,1-424,9101:0455,40,11
400SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383004:27:2854:21:2749,7-425,2735:2211,22,41
401SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:34:04127:44:5849,7-425,3383:0619,31,06
402TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893002:24:17174:33:5749,6-425,4492:5420,61,39
403RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 319300156:53:5249,4-425,5620:00INF0,00
404ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:16:15149:27:1949,3-425,6751:3238,80,04
405CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103001:41:29215:50:1548,9-426,1002:0428,90,22
406SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883002:13:58194:13:5848,9-426,1402:4421,90,44
407MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-426,6854:3213,22,66
408DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:09:58225:54:2548,2-426,7601:2741,40,21
409MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:32:44192:32:4447,8-427,1700:4187,70,13
410FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283002:16:03193:21:1247,6-427,4062:5121,00,13
411WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:39:14216:45:0347,6-427,4302:0528,80,31
412WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:48:05193:30:5147,4-427,5632:1626,30,04
413ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023001:22:06217:52:5647,2-427,8181:4434,50,21
414THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:32:21163:26:3546,8-428,2220:4186,80,28
415LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573003:04:04185:27:0046,7-428,2723:5615,21,92
416GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:16:05222:55:1646,6-428,3521:3736,80,05
417KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:12:05178:01:3946,6-428,4141:3238,80,27
418SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:36:53216:36:5446,6-428,4340:4775,80,37
419LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:31:01197:42:1046,5-428,5260:4089,90,01
420MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-428,6899:416,24,68
421BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313000:44:53226:07:2146,1-428,9010:5861,60,03
422BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:50:14219:56:2646,1-428,9161:0555,00,34
423RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:58:08188:59:1645,8-429,1702:3423,30,39
424SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703001:07:34219:58:3045,5-429,4841:2940,40,02
425GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:01:04201:29:0945,2-429,8111:2144,40,07
426JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203001:07:44203:50:5344,6-430,4011:3139,50,14
427STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:11:2273:42:2344,5-430,4522:5620,30,52
428LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:26:26228:48:4644,5-430,4620:35101,10,00
429ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593001:44:09168:53:4043,0-432,0112:2524,80,06
430KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:48:47144:06:3042,9-432,1101:0852,80,05
431THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363001:46:21212:11:1442,5-432,4672:3024,00,33
432DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103001:10:35193:52:5342,4-432,5611:3936,10,36
433MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033002:14:33170:06:1542,3-432,6903:1018,91,15
434KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273002:36:0789:37:1841,6-433,3783:4516,01,36
435ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563002:08:22170:03:2941,5-433,4773:0519,40,17
436KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193001:40:48216:51:5940,9-434,0902:2724,40,06
437KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:26:44212:40:0839,1-435,8970:4187,80,01
438MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323002:12:34222:45:0338,6-436,3613:2517,50,04
439KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:28:17143:23:3638,4-436,5702:1726,10,07
440KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243001:11:38159:01:1638,1-436,8731:5231,90,91
441KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:03:24193:07:0437,6-437,3631:4135,60,11
442PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:16:37193:16:3737,6-437,3802:0229,50,19
443HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823001:39:18169:39:1837,5-437,4702:3822,71,50
444WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263000:48:28171:53:1336,7-438,2521:1945,50,66
445RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:57:20168:41:3436,3-438,7493:1418,50,41
446NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-439,0501:5830,40,21
447DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:31:04134:42:0135,8-439,2372:3223,60,92
448KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453002:11:23170:05:5335,5-439,5113:4216,20,18
449WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:43:52196:19:3135,4-439,6401:1448,40,08
450WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843001:33:47121:19:1834,7-440,3232:4222,20,43
451MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:49:46218:44:3533,3-441,7481:2940,10,14
452JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:19:43170:45:0532,8-442,1952:2524,70,34
453WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:33:13216:44:4131,1-443,8701:0456,20,58
454KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173000:41:43168:29:1630,5-444,4831:2243,90,00
455SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:01:2999:28:4729,0-446,0262:0728,30,56
456KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:30:43179:48:1028,8-446,2031:0356,30,25
457MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823002:01:35168:31:2328,6-446,3724:1414,10,50
458CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:53:33216:53:3328,1-446,9001:5431,50,00
459GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:00:18170:05:5625,9-449,0792:1925,80,90
460MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863000:43:00211:10:5125,1-449,8721:4235,10,60
461MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213003:32:4103:32:4123,0-452,0019:146,54,70
462BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:39:31144:04:4721,5-453,5404:3812,90,66
463GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:24:24217:24:2420,4-454,5804:0714,50,39
464KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343001:19:57100:31:1420,2-454,8113:5715,20,78
465PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:02:21134:23:5119,9-455,1033:0819,10,56
466TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:48:26100:46:2919,4-455,6195:3510,70,69
467DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22104:05:35223:25:53238,5-236,5311:0158,30,04
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:20:23217:22:18165,1-309,9070:29123,20,02
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3002:24:01223:27:03153,6-321,3790:5664,00,02
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:35:29214:07:09146,0-328,9830:3991,80,01
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:04:51194:08:20135,8-339,2390:28125,60,02
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13003:26:53216:12:23131,0-343,9561:3438,00,20
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3001:55:04223:57:33125,8-349,1580:5465,60,02
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23000:45:55216:45:55119,7-355,3300:23156,40,02
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3002:01:18235:47:25116,7-358,3051:0257,70,10
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13001:00:33225:32:03115,7-359,3040:31114,60,04
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3002:54:24187:08:0397,6-377,4481:4733,60,04
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:16:17237:16:1397,4-377,6170:4676,60,13
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:45:28218:06:3694,1-380,9040:28124,20,06
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3000:52:06173:04:5890,4-384,5510:34104,20,06
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23004:06:46169:15:4489,4-385,5892:4521,70,09
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:05:05215:10:5788,6-386,4400:4481,60,05
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:43:00205:51:4887,9-387,1301:1051,20,22
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:27:22210:31:1786,6-388,3561:0059,50,05
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:55:26230:47:4386,2-388,8381:2044,80,16
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3001:29:48217:29:4883,7-391,3401:0455,90,00
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:53:38219:21:1281,4-393,6110:3991,10,04
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:55:17181:54:1279,7-395,3210:4186,50,04
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3002:45:19170:36:1078,2-396,8412:0628,40,25
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23002:17:20216:42:0574,3-400,6741:5032,50,08
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:54:26216:54:2673,3-401,7100:4480,80,00
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3000:44:44194:58:0772,2-402,8400:3796,80,14
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3000:41:45192:41:4569,7-405,2800:35100,20,00
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:16:42217:28:3367,9-407,1201:0753,10,13
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3001:02:31121:02:3165,9-409,0900:5663,30,04
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:20:49219:58:1663,8-411,2171:1647,40,20
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23000:59:06168:59:0663,5-411,4600:5564,50,11
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:34:56217:39:2161,7-413,2600:33106,00,02
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:51:17103:35:1261,3-413,7001:4833,10,15
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:47:47192:47:4761,3-413,7300:4676,90,04
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23007:14:51213:24:2761,2-413,7697:068,41,66
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23001:25:50189:24:4061,0-414,0021:2442,60,17
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23004:25:55169:24:5260,8-414,2374:2213,71,49
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13002:01:39121:30:0060,7-414,3422:0029,90,29
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:51:47120:29:4260,1-414,9101:5132,31,10
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:34:20217:34:2059,9-415,1301:3438,10,10
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:48:08192:48:0858,3-416,7000:4972,70,06
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:24:38192:42:4156,6-418,3511:2940,20,57
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:05:58214:59:4452,5-422,5431:1547,70,12
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:30:20193:51:2452,4-422,6311:4334,80,03
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:20:34111:17:4450,0-424,9841:3637,20,00
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:14:01217:17:5147,0-428,0011:3438,10,01
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23001:06:17167:50:4641,3-433,7041:3637,40,07
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:52:10185:20:4941,2-433,7751:1547,40,63
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:00:21193:00:2139,6-435,3601:3139,40,03
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:38:18171:50:0839,0-436,0452:3123,81,76
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23003:13:2897:04:5037,5-437,4705:0911,62,04
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3003:04:54206:43:4636,8-438,2065:0111,93,69
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:13:23139:44:0336,4-438,6263:4016,41,91
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-438,9103:4316,10,00
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:42:11189:09:4835,0-439,9981:1249,80,00
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13000:28:21168:28:2133,6-441,3700:5071,20,02
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:03:53216:46:3132,7-442,2891:5730,70,09
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23000:30:51144:30:5131,7-443,2700:5861,70,07
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3001:07:18169:36:3531,2-443,8292:0927,80,68
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3000:37:00218:09:1030,8-444,2241:1249,90,00
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:20169:01:2030,0-445,0002:0229,30,32
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3000:51:29169:23:3630,0-445,0201:4334,90,25
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:33:58192:33:5826,8-448,1801:1547,40,09
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:36:56110:22:0825,2-449,8281:2840,90,32
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23000:44:14216:44:1424,3-450,7101:4932,90,39
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-451,97011:435,14,82
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:16:0548:37:1722,1-452,8993:2617,40,03
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13000:48:2424:37:1119,9-455,1432:2624,60,05
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:35:5722:51:5413,8-461,1722:3523,10,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-463,0203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-468,80513:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-474,7496:269,30,00
Znaleziono 560 wynik(ów)