ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
418
Wystartowało:
344
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
3
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 11133:32:09346,1980,0005:4810,31,41
2KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 61130:16:30322,279-23,9195:3810,60,98
3JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 11140:50:37307,260-38,9387:587,53,17
4MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 111126:42:25291,945-54,2535:2910,92,31
5ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 41133:21:46289,305-56,8936:558,71,39
6SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 31122:05:03270,466-75,7324:5312,23,77
7CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81125:11:03265,748-80,4505:4110,63,32
8BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 191121:56:18260,792-85,4065:0211,90,18
9RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 51132:19:52250,446-95,7527:447,72,26
10DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 21138:28:33248,355-97,8439:176,52,19
11STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 71123:47:51245,724-100,4745:4810,30,54
12SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 21123:55:32235,571-110,6276:059,81,29
13NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 291120:28:43234,180-112,0185:1411,40,58
14SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 101119:57:51233,034-113,1645:0811,70,73
15PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 121121:32:57232,382-113,8165:3310,82,33
16KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 131124:20:02229,316-116,8826:229,43,16
17SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAWM - SENIOR 212M 351126:15:50226,438-119,7606:578,61,10
18BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 381125:58:09220,495-125,7037:038,50,99
19SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 41122:28:27219,784-126,4146:089,81,81
20BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 281122:07:20214,039-132,1596:129,70,86
21STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 471120:38:56205,513-140,6856:0110,00,93
22RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 141123:05:22204,133-142,0656:478,81,17
23ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 91123:28:12202,204-143,9946:578,60,40
24GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 27M 151116:00:35199,680-146,5184:4812,50,29
25USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 217M 551121:53:31194,122-152,0766:458,90,99
26SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS12M 251116:38:36187,701-158,4975:1911,30,34
27LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 271116:03:52185,380-160,8185:1111,50,85
28SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 401124:39:03184,237-161,9618:017,50,87
29ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 601127:10:19183,560-162,6388:526,85,06
30PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS11M 241117:24:27182,514-163,6845:4310,51,04
31MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 221M 671115:32:39179,381-166,8175:1111,51,19
32MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 721127:10:57175,500-170,6989:176,51,89
33WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 28M 171123:14:08175,079-171,1197:577,51,80
34NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 301117:16:26173,090-173,1085:5910,00,96
35ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 771132:13:16169,728-176,47011:235,32,56
36MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 611119:51:51168,157-178,0417:058,51,28
37SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 61118:08:21165,235-180,9636:359,13,26
38ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 161122:44:57164,913-181,2858:167,22,99
39SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 591114:37:40163,242-182,9565:2211,21,06
40GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 211115:35:22161,039-185,1595:4810,30,75
41PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 441122:50:33159,356-186,8428:367,01,92
42WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 231115:58:45156,590-189,6086:079,82,83
43NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261116:43:40156,367-189,8316:259,30,60
44ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS10M 221118:12:56156,136-190,0626:598,60,61
45GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321120:55:04151,303-194,8958:177,22,57
46GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 181114:17:18150,723-195,4755:4110,52,25
47KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 331114:17:35150,516-195,6825:4110,51,62
48SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 421115:14:22150,201-195,9976:059,91,26
49CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 411113:27:19148,715-197,4835:2511,10,16
50KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 871114:20:01146,510-199,6885:5210,22,75
51DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 391126:21:02146,249-199,94910:485,63,07
52KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 901113:00:00143,650-202,5485:2511,10,64
53KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 711113:28:30139,740-206,4585:4710,40,91
54KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS29M 521112:58:53139,593-206,6055:3410,81,48
55RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 91121:29:41139,471-206,7279:146,53,14
56BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 361111:51:49139,220-206,9785:0611,70,94
57PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS28M 491113:15:09139,140-207,0585:4210,50,49
58STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 621121:57:26138,535-207,6639:306,33,64
59SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 851113:29:16138,463-207,7355:5010,31,77
60WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 531122:21:32137,250-208,9489:466,10,86
61GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 71126:21:14136,156-210,04211:365,22,27
62BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 6M 451127:12:56132,587-213,61112:184,90,99
63DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 51115:52:49130,122-216,0767:198,20,28
64SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 571118:26:48129,995-216,2038:307,02,49
65BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 861113:35:08129,804-216,3946:169,60,79
66PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 781122:58:03129,667-216,53110:375,64,04
67TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 232M 991113:46:22128,829-217,3696:249,40,47
68DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 371116:24:40128,598-217,6007:397,80,70
69STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 641110:44:53125,997-220,2015:0711,71,01
70GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 8K 171113:42:04125,289-220,9096:339,11,27
71SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 761112:52:43122,767-223,4316:179,51,11
72MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 481112:05:46122,315-223,8835:5610,10,73
73SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 461113:34:05122,167-224,0316:399,01,24
74WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 651116:34:27121,261-224,9378:127,30,00
75MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 111115:21:17120,196-226,0027:397,80,67
76KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 6K 131115:57:12119,167-227,0318:017,52,59
77CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 210K 201116:12:41118,935-227,2638:107,33,67
78RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661109:41:14116,401-229,7974:5912,00,90
79STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 15M 1111114:51:25116,093-230,1057:407,81,93
80CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 1121119:31:35115,940-230,25810:065,93,27
81DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 1031117:27:25114,968-231,2309:066,60,83
82MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 431115:26:30113,943-232,2558:077,40,32
83SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 231114:18:32113,683-232,5157:337,91,12
84KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 81111:15:27113,665-232,5335:5610,10,55
85KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 1011109:36:19113,415-232,7835:0411,81,68
86WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 691112:15:08112,056-234,1426:339,12,45
87DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 801110:18:30111,698-234,5005:3210,81,71
88CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 218M 581110:55:15111,429-234,7695:5210,20,40
89KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 1161115:09:59111,401-234,7978:107,32,06
90ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 751113:28:04110,379-235,8197:198,24,59
91ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 242M 1171111:09:08109,324-236,8746:079,82,17
92KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 631111:11:47108,479-237,7196:119,72,37
93FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 501113:03:53102,960-243,2387:367,91,23
94OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081111:25:04101,560-244,6386:448,91,10
95KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 741111:44:56101,090-245,1086:588,60,97
96PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 311115:31:04100,579-245,6199:156,51,41
97ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 101113:02:56100,418-245,7807:477,70,44
98SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 246M 1271110:06:32100,080-246,1186:039,91,36
99WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 1141114:34:0999,184-247,0148:486,81,28
100TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 971108:04:0398,809-247,3894:5312,20,39
101KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 141111:05:5097,404-248,7946:508,80,48
102URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 1021110:06:2897,383-248,8156:139,60,75
103PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 121116:46:0896,873-249,32510:235,82,20
104KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 891111:32:0296,115-250,0837:128,32,34
105KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 161109:55:2696,104-250,0946:119,71,44
106MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 211112:21:2895,836-250,3627:447,80,69
107NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 249M 1321109:57:1495,668-250,5306:149,61,36
108SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 221112:23:2794,500-251,6987:527,60,85
109POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 821115:15:0194,219-251,9799:426,22,81
110BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 1261108:10:4694,096-252,1025:1211,50,27
111RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 1331110:35:5493,436-252,7626:488,80,75
112PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 1221108:54:5191,223-254,9755:5110,21,33
113PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 961111:11:5689,331-256,8677:318,02,70
114KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 1051107:02:0188,560-257,6384:4512,60,50
115KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 831107:57:0988,410-257,7885:2311,11,07
116MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 951108:40:3086,261-259,9376:029,93,49
117JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 253M 1391107:59:1586,076-260,1225:3410,80,87
118DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 1131111:03:1885,854-260,3447:437,81,08
119DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 1231110:45:5285,846-260,3527:318,01,18
120DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 1101107:50:5883,328-262,8705:3910,61,92
121SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 911107:26:5582,730-263,4685:2411,10,66
122NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 255M 1431107:56:1182,080-264,1185:4810,31,86
123ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 1281109:13:0881,730-264,4686:468,90,46
124ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 1191108:14:4881,389-264,8096:049,91,69
125JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 1181113:12:2180,843-265,3559:486,10,55
126PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 331108:33:3279,880-266,3186:259,30,28
127MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 341109:05:2979,400-266,7986:528,70,40
128KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 181109:48:5277,583-268,6157:357,90,44
129KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 1401105:41:5977,293-268,9054:2513,60,66
130WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 1551109:26:0477,010-269,1887:218,21,47
131BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 1291109:50:4876,792-269,4067:417,81,08
132WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071107:50:3973,891-272,3076:229,40,97
133SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 1211107:14:3873,846-272,3525:5310,23,70
134KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 217K 371110:15:0673,374-272,8248:227,22,74
135KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 1201107:19:4773,290-272,9086:0010,00,42
136KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 1241106:27:3773,257-272,9415:1711,30,54
137GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 1381112:11:2673,133-273,06510:006,02,60
138RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 1371106:35:3472,647-273,5515:2611,00,81
139SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 1621106:35:0072,384-273,8145:2711,02,90
140JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 321108:03:3669,190-277,0086:598,61,31
141DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 1311106:36:0368,849-277,3495:4510,40,94
142KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 1361107:36:4767,880-278,3186:438,90,98
143ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 261M 1521106:33:4867,287-278,9115:5110,31,53
144GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 401111:17:0966,550-279,64810:105,92,88
145GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 1681106:04:1066,020-280,1785:3010,91,76
146GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 361107:52:1166,000-280,1987:098,41,14
147OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 1451107:00:2165,910-280,2886:229,40,49
148DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 431106:33:3865,493-280,7056:0010,00,61
149GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 218K 391106:44:3363,540-282,6586:229,40,36
150SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 281110:59:1763,117-283,08110:265,73,54
151BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 223K 511111:06:0262,520-283,67810:395,65,35
152GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 1491106:15:2862,487-283,7116:0010,00,09
153SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 1481108:34:3160,710-285,4888:287,12,32
154SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 311110:39:4060,466-285,73210:345,74,04
155PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 1701108:48:2059,177-287,0218:556,71,60
156JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 1791106:14:5258,912-287,2866:219,40,78
157BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 791108:30:3458,137-288,0618:466,80,18
158BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 461108:40:1657,935-288,2638:586,71,74
159BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS80M 1811105:59:5057,356-288,8426:169,60,49
160BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 264M 1571105:49:5357,204-288,9946:069,80,01
161ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 1421105:50:4356,770-289,4286:109,71,17
162MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 263M 1561105:03:0156,649-289,5495:2011,21,67
163CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 229K 591106:51:2855,490-290,7087:248,11,20
164KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 381106:35:4553,652-292,5467:228,11,85
165WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 1671105:49:4453,140-293,0586:349,12,96
166MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 269M 1711106:17:1352,840-293,3587:088,41,78
167DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 28K 621110:26:3752,527-293,67111:555,00,61
168MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 1601105:50:3452,457-293,7416:409,00,97
169KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511105:38:5752,011-294,1876:319,20,38
170KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 231K 631110:40:5951,977-294,22112:194,90,64
171GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 29K 641105:33:0650,155-296,0436:389,00,66
172SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1611105:33:3149,662-296,5366:428,92,56
173GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 1501105:07:5146,648-299,5506:359,10,26
174DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS81M 1821105:40:2946,553-299,6457:188,21,72
175LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 265M 1631107:46:4346,474-299,72410:026,01,74
176KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS78M 1761104:38:1545,427-300,7716:079,80,19
177GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS90M 1981105:46:5843,984-302,2147:537,62,57
178CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 234K 681104:20:2143,740-302,4585:5710,10,62
179ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS93M 2021105:43:3841,523-304,6758:167,32,40
180KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 411106:54:1640,910-305,28810:075,90,27
181LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 711108:04:2539,341-306,85712:184,90,39
182KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 671104:32:2138,127-308,0717:088,41,07
183KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 481104:43:4037,637-308,5617:328,00,41
184HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 224K 521103:30:1237,530-308,6685:3610,72,17
185BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 2071103:18:2436,500-309,6985:2611,00,33
186WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 1831103:03:0732,711-313,4875:3510,70,23
187SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 2141103:27:5532,547-313,6516:239,41,55
188OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161103:36:3331,731-314,4676:498,80,48
189MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 2061102:27:2926,820-319,3785:2910,90,31
190GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 1861102:24:1525,921-320,2775:3310,81,22
191FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 37K 821106:11:2724,423-321,77515:123,94,27
192SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 38K 831104:30:0023,030-323,16811:435,14,82
193KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 294M 2311103:20:1822,125-324,0739:036,60,34
194KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 40K 851102:51:2521,829-324,3697:517,60,59
195BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 721103:16:2721,460-324,7389:096,61,33
196JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 295M 2341102:13:1421,120-325,0786:189,50,50
197ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 781102:10:5319,162-327,0366:498,80,08
198MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 2371101:26:5615,332-330,8665:4010,60,00
199PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 911101:10:5811,170-335,0286:219,41,16
Znaleziono 199 wynik(ów)