ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
562
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
552
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41205:45:24271:00:14475,00,0000:4382,50,14
2CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 51208:33:53271:31:05475,00,0001:0455,50,01
3MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51209:12:53273:30:11475,00,0001:0951,50,14
4KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 91412:53:11278:36:11414,9-60,0931:5132,20,25
5SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101510:14:05272:43:03385,1-89,8521:3537,61,46
6GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81403:15:49266:36:09378,4-96,6470:31115,90,15
7TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61303:10:43276:55:36375,2-99,8050:30118,00,08
8KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71404:11:15254:25:27368,9-106,0510:4088,10,07
9JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61507:50:44271:50:44351,3-123,7301:2044,80,64
10PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111608:34:36270:36:06350,0-124,9941:2840,80,28
11DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122803:28:03281:23:00331,0-144,0020:3795,50,05
12MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121703:38:51248:34:18316,7-158,3210:4186,80,20
13MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131702:02:02265:39:02316,0-159,0280:23155,40,08
14KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1003001:25:58277:27:55312,3-162,6680:16218,00,09
15SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141702:28:13266:05:35300,6-174,4250:29121,70,54
16ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 292201:28:44222:05:14289,3-185,6950:18195,60,04
17LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 252001:47:38287:09:04281,2-193,7990:22156,80,09
18SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211902:46:36270:55:43279,9-195,1040:35100,80,08
19STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221902:44:03267:26:21276,2-198,8180:35101,00,06
20PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151704:13:59262:34:24272,8-202,1830:5564,40,39
21RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 282102:24:16277:19:45267,2-207,7670:32111,10,13
22CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232103:02:35241:40:26265,7-209,2520:4187,30,37
23SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 302201:49:20265:04:47259,9-215,0790:25142,60,08
24SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171802:14:56267:04:01258,2-216,7520:31114,80,12
25SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 262102:16:38266:16:38258,0-217,0160:31113,30,08
26BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201901:23:18275:20:48252,3-222,6540:19181,80,17
27MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 432504:39:21270:30:14251,2-223,7941:0654,00,11
28DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72001:53:43229:39:04248,4-226,6450:27131,00,02
29DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191903:00:00256:51:33247,5-227,5030:4382,50,16
30GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181801:39:16265:39:16246,6-228,3700:24149,10,07
31KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 452501:35:22264:29:55246,3-228,6800:23155,00,14
32FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 332201:28:10265:18:55243,9-231,1440:21166,00,09
33SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:35:30273:22:47239,2-235,8160:23150,30,02
34SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1273001:12:11258:53:50237,5-237,5320:18197,40,05
35BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 422502:30:13265:24:58236,4-238,6460:3894,40,19
36PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 582701:29:19265:29:19235,4-239,6400:22158,10,18
37STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 392403:28:28264:38:16234,9-240,0940:5367,60,52
38NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS39M 822903:28:57243:28:58234,2-240,8200:5367,20,14
39ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 402402:42:40251:59:09233,3-241,6640:4186,10,24
40WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 272102:33:15268:11:47232,7-242,3170:3991,10,05
41PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 672802:22:25265:49:38232,5-242,5060:3697,90,14
42PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 542602:22:23250:49:20231,8-243,2010:3697,70,27
43WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 492501:44:41280:01:42231,6-243,3870:27132,80,03
44SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 18M 412501:25:07253:31:45230,6-244,4350:22162,50,10
45CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 472607:40:37262:11:29230,5-244,5191:5930,00,89
46POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 342302:51:50266:32:29228,5-246,5280:4579,80,14
47GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 943002:12:23254:57:42227,8-247,1820:34103,30,17
48POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953001:52:28269:15:48227,6-247,3860:29121,40,12
49FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 322203:17:25278:08:36227,1-247,8650:5269,00,25
50GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 592708:13:16262:21:37227,1-247,8912:1027,60,92
51KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 16M 242002:50:16251:01:23226,9-248,0720:4580,00,20
52SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 362301:57:06272:20:44224,9-250,1360:31115,20,21
53RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1753022:19:26267:42:03223,6-251,3885:5910,01,74
54BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 17M 382400:38:38251:34:05222,3-252,7070:10345,20,04
55BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 116M 1103001:46:46276:30:32221,8-253,1660:28124,70,03
56WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223002:53:52239:37:25221,3-253,6620:4776,40,18
57KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 16170236:09:16220,7-254,2570:00INF0,00
58STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS40M 842901:14:52276:10:44220,5-254,5140:20176,70,06
59RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 111M 572701:29:52253:43:10218,1-256,8670:24145,60,03
60ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 312203:33:46270:47:47217,1-257,9490:5960,90,05
61JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 512601:24:29265:51:00215,6-259,3760:23153,10,08
62MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 442503:00:25269:55:36213,0-261,9700:5070,80,18
63RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 552604:04:53269:58:53212,8-262,1961:0952,10,15
64FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:00:45272:46:03212,7-262,3100:34105,70,07
65NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS47M 953002:44:36266:10:35212,0-262,9540:4677,30,21
66SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS42M 882902:13:32262:14:24211,8-263,1600:3795,20,02
67USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 762901:47:20259:28:57211,4-263,6380:30118,20,07
68STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
69SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 110M 562602:20:24253:30:49210,5-264,5110:4090,00,13
70KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112703:19:16278:22:08210,4-264,6140:5663,30,46
71PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS45M 922901:21:20276:26:22209,0-265,9640:23154,20,01
72KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:25:04253:35:39209,0-265,9870:4186,40,13
73MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 692802:17:19270:45:51206,8-268,2090:3990,40,13
74MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS67M 1332501:50:25267:18:36204,6-270,3910:32111,20,17
75PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 732902:10:02260:25:24204,5-270,4600:3894,40,12
76PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 652701:38:42278:07:31204,3-270,7130:28124,20,11
77KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 602702:22:46271:02:32203,6-271,3780:4285,60,20
78SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 502602:51:11264:24:11203,5-271,4790:5071,30,22
79DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183001:25:13169:41:32202,5-272,5390:25142,60,09
80KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 642802:04:31250:25:53201,5-273,4660:3797,10,16
81TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 973000:58:05257:38:26201,2-273,8110:17207,80,05
82MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS98M 1893001:28:54274:15:57199,2-275,8400:26134,40,04
83BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152901:32:32263:52:56196,3-278,7310:28127,30,05
84STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 682801:15:41268:38:27195,7-279,2800:23155,20,15
85WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 712901:42:23256:10:18195,3-279,7000:31114,50,05
86ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 114M 852902:27:24272:50:23194,5-280,5410:4579,20,07
87NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1063002:23:22281:14:47194,4-280,5820:4481,40,07
88PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 772901:26:25270:09:40193,8-281,2400:26134,50,19
89SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 622802:01:19227:09:40192,3-282,6810:3795,10,15
90JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 115M 872901:20:57266:36:34192,3-282,7340:25142,50,00
91BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1093003:41:43276:29:32191,1-283,8721:0951,70,15
92KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 113M 792900:36:28263:31:57189,8-285,2250:11312,20,04
93BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS48M 983002:06:22271:11:22189,4-285,6150:4089,90,09
94KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 963001:53:21265:47:48189,2-285,7780:35100,20,14
95CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132803:34:29274:37:53189,0-286,0461:0852,90,39
96RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS56M 1153001:16:21265:16:21188,3-286,7500:24147,90,10
97SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713001:25:52258:02:55188,1-286,8650:27131,50,16
98KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS41M 862902:12:24267:14:48186,5-288,4750:4284,50,18
99ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS95M 1863002:15:09277:18:13186,3-288,7100:4382,70,17
100LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS80M 1533001:20:36241:20:36185,4-289,6200:26138,00,12
101KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS65M 1283001:39:48275:11:51184,9-290,0700:32111,20,08
102ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS50M 1023002:37:39241:47:15183,6-291,4400:5169,90,56
103MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS55M 1113001:03:44265:03:44183,2-291,8000:20172,50,41
104FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1013001:51:53265:51:54182,8-292,2200:3698,00,11
105KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS43M 902903:06:23277:22:21182,5-292,4651:0158,80,10
106MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS53M 1073001:53:55265:53:55181,8-293,2400:3795,70,09
107KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 742902:01:10235:07:06181,0-293,9570:4089,60,29
108GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1303001:47:27268:10:26178,3-296,7300:3699,50,06
109NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS68M 1343002:41:51242:41:52178,0-297,0500:5466,00,04
110ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1553001:02:26285:53:07177,6-297,3750:21170,70,08
111PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 522603:08:34268:31:48176,3-298,7021:0456,10,52
112MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162901:07:19253:53:01175,3-299,7300:23156,20,06
113WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 105300236:48:33175,1-299,9210:00INF0,00
114CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 26K 463001:31:32265:31:32173,3-301,6600:31113,60,05
115GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS57M 1163001:12:33264:53:34173,3-301,6990:25143,30,04
116GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 372401:31:15230:58:34172,2-302,7710:31113,20,01
117ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 352301:42:19270:34:35172,2-302,7750:35101,00,10
118NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS38M 812901:30:28266:41:09171,7-303,3300:31113,90,06
119NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1323002:01:18265:56:15171,2-303,7630:4284,70,40
120KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 782902:03:35269:33:47170,8-304,2120:4382,90,04
121CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS70M 1363002:21:35275:01:54169,8-305,1590:5072,00,56
122KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1703001:09:01282:41:57169,3-305,6660:24147,20,10
123ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS54M 1083001:38:11265:08:01169,2-305,8180:34103,40,08
124KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS60M 1203001:23:59271:05:56169,1-305,9440:29120,80,12
125MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS66M 1313003:31:57236:50:54168,2-306,8431:1547,60,25
126ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943005:26:16269:26:19167,6-307,3601:5630,80,68
127KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS71M 1373001:20:18265:12:39167,6-307,3890:28125,20,03
128ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:54:02154:40:20167,1-307,9461:0257,60,85
129WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 702800:55:08269:42:19166,6-308,4330:19181,30,08
130GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 632801:24:24265:54:44166,0-308,9690:30118,00,19
131MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1253002:12:02266:24:06166,0-309,0440:4775,40,32
132GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS52M 1043003:17:42256:04:35165,9-309,1291:1150,30,24
133PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS81M 1543001:12:41273:41:36165,3-309,6850:26136,50,11
134SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182901:25:06206:10:39165,2-309,7650:30116,50,25
135SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 117M 1133002:05:40244:44:46163,2-311,7580:4677,90,30
136PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82301:52:13268:56:49162,7-312,3330:4187,00,13
137WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 532602:52:31287:02:33161,4-313,5971:0456,10,48
138SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1733001:21:30266:10:04160,8-314,1990:30118,40,07
139HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1403007:36:10246:17:47160,4-314,6252:5021,11,37
140PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS63M 1243001:23:26225:50:34159,4-315,6440:31114,60,02
141SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 462502:04:03242:44:02158,2-316,8210:4776,50,01
142KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS64M 1263001:38:54273:46:02156,9-318,1430:3795,20,15
143JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS61M 1223001:21:00264:55:58156,7-318,2670:31116,10,02
144KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS58M 1173001:33:54276:23:34156,6-318,4220:35100,00,12
145KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:33:58276:23:37156,4-318,6350:3699,80,12
146BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 612801:36:02247:21:15156,3-318,7200:3697,60,21
147ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:27:25244:10:10156,1-318,8820:33107,20,10
148TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS51M 1033004:10:31172:10:31155,9-319,1001:3637,30,62
149BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 19M 482603:05:52259:37:52153,5-321,4931:1249,60,62
150HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263007:16:59245:58:33152,6-322,3722:5121,01,49
151GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1663001:26:46265:26:46152,3-322,6600:34105,30,05
152GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273003:16:32275:20:53151,3-323,6511:1746,20,48
153GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS62M 1233001:55:26243:13:56151,3-323,6970:4578,60,17
154FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS46M 932900:37:24254:53:16151,3-323,7030:14242,70,01
155MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 27K 472301:38:06271:07:24150,8-324,2380:3992,20,28
156JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1583005:35:35264:25:51150,6-324,4342:1326,90,91
157DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142903:07:05270:47:27150,4-324,6441:1448,20,08
158CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 832901:59:07242:11:44149,9-325,1100:4775,50,05
159ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS96M 1873000:58:19252:25:10148,8-326,1550:23153,10,16
160RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS77M 1463002:30:32264:20:32147,9-327,1221:0158,90,59
161FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1123005:43:49269:43:50147,6-327,4302:1925,80,36
162SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1653000:49:39273:38:24147,5-327,5430:20178,20,11
163URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 802901:20:28264:46:08147,3-327,7010:32109,80,35
164WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1183001:10:00265:10:00147,3-327,7100:28126,20,04
165KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:18:36234:41:26146,5-328,4900:07472,60,03
166DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 752902:46:51220:30:14146,2-328,7511:0852,60,08
167KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS91M 1813001:11:19271:12:48145,4-329,6160:29122,30,11
168CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1483001:11:53265:02:18145,2-329,7930:29121,20,03
169DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS78M 1473001:37:18285:15:24144,6-330,4430:4089,10,05
170SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1493001:34:49265:34:49143,2-331,7700:3990,60,19
171SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS75M 1443002:04:25268:36:34143,2-331,7720:5269,10,03
172STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 722902:01:09224:04:00143,0-331,9730:5070,80,00
173SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083002:03:25261:49:17141,2-333,7990:5268,60,13
174STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS74M 1433001:11:59273:46:57140,1-334,9210:30116,80,14
175RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 383002:55:47253:34:36139,5-335,5291:1547,60,57
176GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 23K 373001:22:07276:17:49139,3-335,6910:35101,80,09
177KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS79M 1523000:12:17271:47:51139,2-335,7660:05680,10,00
178PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS84M 1633000:46:40232:52:21139,1-335,8600:20178,90,03
179STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 119M 1293002:34:35196:20:16138,5-336,4651:0653,80,29
180GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS44M 912902:09:56266:53:47138,2-336,7630:5663,80,05
181MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172901:59:24265:59:24137,8-337,2300:5169,20,13
182KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963002:55:18254:40:02137,2-337,7681:1647,00,35
183KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:38:33193:38:33137,1-337,8700:4383,50,02
184WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS69M 1353002:32:02241:15:11136,5-338,4861:0653,90,23
185MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS59M 1193001:11:39271:33:54135,4-339,5520:31113,40,06
186HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:37:44255:52:54134,9-340,0691:1051,30,21
187STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 118M 1143001:54:16266:11:27134,3-340,6820:5170,50,24
188GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 24K 393001:13:45279:45:26134,3-340,7410:32109,20,09
189CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:14:09265:14:09133,3-341,6900:33107,90,42
190JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS72M 1393001:09:54277:08:20132,9-342,0550:31114,10,06
191KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1713000:59:31264:56:07132,7-342,2800:26133,80,07
192SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS88M 1693000:59:04273:28:59132,7-342,2850:26134,80,02
193GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS85M 1643001:05:58267:16:24132,5-342,5080:29120,50,05
194MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 363001:19:23259:16:35131,7-343,3330:3699,50,07
195KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
196KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 21K 343001:11:43270:06:45130,4-344,5860:32109,10,19
197WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1513000:50:13266:30:15129,9-345,0970:23155,20,02
198KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:29:09265:38:21129,9-345,1370:4187,40,00
199PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473019:29:25125:23:21129,7-345,3339:016,73,20
200PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:26:33274:44:20128,2-346,8240:12289,70,02
201KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203008:21:29276:32:14128,0-346,9813:5515,31,14
202OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:38:45270:01:24127,9-347,0650:4677,70,29
203KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:51:27241:51:28127,4-347,5800:5268,60,31
204RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS93M 1843000:53:29265:25:14127,0-347,9840:25142,50,13
205KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1743002:18:18251:36:33127,0-347,9901:0555,10,05
206KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS101M 1923002:03:25260:52:38126,9-348,1210:5861,70,27
207KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143001:37:00273:05:47125,5-349,5110:4677,60,29
208NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 17K 283001:52:03252:58:13125,4-349,6200:5367,10,09
209WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:53:31218:02:14125,1-349,9040:25140,30,17
210KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1413001:21:56277:21:09124,1-350,9310:3990,90,37
211SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 120M 1603001:52:07276:35:50124,1-350,9460:5466,40,03
212MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553013:20:41251:45:20123,6-351,3626:289,32,97
213STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1793000:50:08251:47:11123,6-351,3950:24147,90,18
214SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:38:10249:02:24122,8-352,2330:4775,00,14
215WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:08:25265:21:15122,5-352,4960:33107,40,03
216ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS82M 1563001:03:26256:19:58121,6-353,4130:31115,00,11
217WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS94M 1853000:53:01272:13:41121,5-353,5140:26137,50,12
218GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463016:35:02174:10:01120,4-354,6448:167,31,72
219MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 293002:49:06248:43:35120,2-354,8041:2442,60,23
220GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:34:09250:51:45119,1-355,8840:4775,90,05
221CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523001:16:07241:34:22118,9-356,0650:3893,80,00
222MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 453003:11:22264:58:32118,8-356,2321:3637,20,41
223KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:09:03271:15:01117,3-357,7270:35101,90,34
224KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283002:07:14265:00:13117,3-357,7441:0555,30,03
225CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2102M 3063015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
226ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1803000:31:09276:48:31115,4-359,5910:16222,30,04
227NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 22K 353004:28:49244:26:28115,4-359,5942:1925,80,72
228MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653001:35:51273:05:16114,8-360,1920:5071,90,29
229MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 892900:48:43240:48:43113,9-361,0570:25140,30,03
230SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483001:03:23238:57:36113,7-361,3170:33107,60,01
231KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1723001:17:50222:39:57113,4-361,5850:4187,40,05
232PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:31:22201:40:19112,8-362,2380:16215,70,00
233DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453001:11:01260:30:41112,7-362,2780:3795,20,04
234KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 291M 2703000:48:03275:02:48112,2-362,8230:25140,10,09
235PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:53:15256:27:12112,0-363,0020:28126,20,05
236DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1503001:30:58239:35:56111,7-363,3020:4873,70,35
237KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS87M 1683001:39:44257:53:33111,1-363,8670:5366,90,06
238GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:07:59265:10:13110,8-364,1660:3697,80,16
239ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 303001:23:36268:40:45110,6-364,4160:4579,40,05
240MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS90M 1783007:45:36261:50:43110,4-364,5704:1214,20,34
241PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 18K 313001:18:06275:16:42110,0-365,0440:4284,50,07
242ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593005:10:43210:20:23109,3-365,6762:5021,11,42
243KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 413001:16:35241:02:45109,2-365,8100:4285,50,22
244SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1593002:27:30260:02:19109,0-365,9741:2144,30,63
245PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 112M 662801:21:19268:35:48108,7-366,2790:4480,20,04
246KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:57:29234:48:51108,5-366,5071:0455,40,05
247MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS49M 993001:52:09230:40:27108,4-366,5891:0258,00,36
248PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS92M 1823001:10:58263:39:16108,2-366,7680:3991,50,02
249MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1773001:53:52265:53:52108,0-367,0201:0356,90,30
250OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303003:15:18267:15:19107,2-367,7701:4932,90,30
251SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973001:02:55238:57:33107,1-367,8930:35102,10,14
252BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:10:21255:42:30105,6-369,4090:3990,10,18
253LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2613001:41:39230:52:53104,4-370,6260:5861,60,51
254KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS86M 1673008:17:35275:50:58104,3-370,7144:4612,60,98
255KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS89M 1763001:28:58199:19:18104,3-370,7440:5170,30,14
256ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:18:59230:03:03104,0-370,9710:4579,00,44
257STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723002:10:18268:53:43103,3-371,7201:1547,60,47
258PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:10:48275:46:00103,2-371,7850:4187,50,13
259LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763000:57:52220:00:26102,7-372,3320:33106,50,01
260GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753000:57:52220:00:26102,7-372,3320:33106,50,01
261LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093000:53:16264:57:48102,6-372,4310:31115,50,02
262KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563001:22:05241:22:05102,4-372,5900:4874,90,20
263KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1383001:15:05265:15:05102,4-372,5900:4381,80,06
264POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043000:54:59275:30:13102,3-372,7270:32111,60,00
265OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2623001:29:29240:20:41101,6-373,4400:5268,10,19
266MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:36:17218:04:20101,4-373,6250:5663,20,28
267KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 403001:51:17253:00:15101,2-373,8461:0654,50,09
268JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:28:21249:24:03101,1-373,9140:5268,60,10
269HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:25:55268:24:21100,7-374,2800:15233,20,01
270SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:26:53241:26:53100,1-374,9200:5269,10,12
271DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:13:56242:23:2799,7-375,2800:4480,90,44
272MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS83M 1623001:16:50265:36:5399,5-375,4690:4677,70,50
273SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003000:54:48251:14:4399,4-375,6180:33108,80,04
274WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 299M 2933001:28:44192:18:4099,2-375,8160:5367,10,06
275MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS99M 1903004:15:21264:41:5799,0-376,0332:3423,30,43
276JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS102M 1932400:18:36278:04:4498,8-376,2270:11318,60,01
277ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493000:35:26241:09:4197,2-377,7740:21164,60,09
278GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373001:34:27201:40:0397,2-377,8280:5861,70,24
279OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 433000:48:4296:48:4296,9-378,1100:30119,40,00
280PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 1913001:35:31243:12:0396,8-378,2490:5960,80,63
281SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS76M 1453001:15:05265:15:0596,7-378,2700:4677,30,06
282NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253000:44:33249:22:1095,7-379,3320:27128,80,03
283BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:23:54255:52:4695,5-379,5281:3039,80,70
284SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 2112M 3371700:27:27234:01:5595,0-379,9860:17207,70,02
285FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1213001:16:40251:56:4794,7-380,2620:4874,10,01
286RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613001:26:36265:26:3694,6-380,3700:5465,60,08
287SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543000:59:03221:55:1694,5-380,5000:3796,00,26
288JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773002:59:02240:55:4994,0-380,9641:5431,50,67
289SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3233001:51:49193:51:4993,6-381,4161:1150,20,82
290RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:32:09237:25:3393,4-381,5640:20174,40,02
291KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993002:22:02206:51:4093,4-381,6481:3139,40,62
292CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683002:58:34261:14:2593,0-382,0021:5531,21,06
293WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193002:58:48242:25:3792,9-382,1261:5531,20,53
294RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:36:56243:51:1592,5-382,4561:0257,30,21
295PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:15:06265:15:0692,5-382,5500:4873,90,28
296DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2873001:08:41265:00:5692,4-382,6490:4480,70,04
297DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513000:49:27265:59:5591,9-383,1070:32111,50,13
298KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 20K 333001:32:43255:23:5691,6-383,3971:0059,30,12
299CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1833000:34:28245:31:3291,3-383,7220:22158,90,02
300BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:46:48252:25:0390,9-384,1351:1051,00,69
301SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:10:43260:12:1290,9-384,1460:4677,10,18
302MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523000:55:34263:20:1990,8-384,2350:3698,00,00
303WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:37:54210:58:1890,4-384,6241:0455,40,23
304BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 295M 2843001:33:16223:00:5090,0-384,9651:0257,90,05
305SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2653001:37:51264:09:2089,9-385,0541:0555,20,67
306JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:01:21256:44:1789,7-385,2930:4187,70,13
307OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:46:15260:02:1789,0-386,0330:31115,40,01
308BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 289M 2663001:34:36270:18:5088,2-386,7621:0456,00,24
309JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:12:28265:20:1388,2-386,7950:4973,00,57
310JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273001:27:00265:27:0086,2-388,8501:0059,40,08
311KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2803000:48:31265:52:2586,1-388,8770:33106,50,10
312ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:47:34213:50:0385,1-389,9181:1547,50,72
313FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2793000:31:39259:01:0884,8-390,2020:22160,80,04
314BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 423000:57:32218:51:4883,6-391,4310:4187,20,04
315BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:08:59271:53:5483,5-391,4600:4972,70,21
316DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:19:19214:51:3083,3-391,6720:5763,00,23
317WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:31:30238:18:5883,1-391,8571:0654,50,04
318DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3073001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
319NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 288M 2633000:54:06240:54:0682,1-392,9200:3991,00,20
320GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:55:04265:55:0482,0-393,0001:2442,80,32
321ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:09:53239:45:2381,7-393,2700:5170,20,01
322KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:58:06247:21:1081,3-393,6660:4284,00,13
323JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2723001:00:01224:37:0180,8-394,1570:4480,80,14
324MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:18:29224:13:3179,6-395,4010:5960,90,55
325MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-396,3361:0059,30,43
326KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 290M 2673000:55:31270:20:4578,5-396,4850:4284,90,05
327WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923002:11:06259:23:5477,6-397,3521:4135,50,17
328LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:46:03271:16:0777,6-397,4330:35101,10,03
329NIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 121M 1612300:56:50264:02:3977,4-397,5530:4481,80,07
330ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2103M 3103000:48:28273:05:5077,4-397,6030:3795,80,06
331KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 297M 2893000:39:27215:01:2777,3-397,7070:30117,60,01
332JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903000:53:04264:53:0477,2-397,7900:4187,30,07
333WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:11:59240:42:2377,0-397,9900:5664,20,14
334PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:33:52239:46:5276,6-398,3631:1349,00,14
335DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163001:34:44248:38:4676,5-398,4671:1448,50,20
336TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2683002:10:13264:01:5676,5-398,4831:4235,30,36
337GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:08:29219:37:5176,5-398,5500:5367,00,00
338TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:16:37264:54:0475,6-399,4401:4833,20,75
339ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603002:01:03246:14:2275,4-399,5551:3637,40,28
340BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643000:58:27202:25:1874,7-400,3070:4676,70,16
341WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2903001:34:23157:01:1473,9-401,1091:1647,00,22
342BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:55:36232:54:5673,7-401,3450:4579,50,08
343ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 19K 323001:40:13248:00:2273,6-401,4481:2144,00,08
344BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3003000:19:41270:24:2873,3-401,6980:16223,40,15
345GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2743004:00:14188:02:2073,1-401,8673:1718,31,18
346BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS97M 1883001:18:43259:23:5772,7-402,2901:0455,40,04
347JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 292M 2753001:23:58278:09:1272,7-402,3231:0951,90,03
348RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2101M 2983001:57:20162:27:0772,6-402,3531:3637,10,20
349ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3243001:35:26248:26:0072,3-402,7301:1945,40,25
350SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793001:11:07269:15:0171,7-403,3110:5960,50,20
351SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2923000:55:19264:55:1971,3-403,6900:4677,30,19
352BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:51:31241:13:3670,9-404,0720:4382,60,21
353JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 298M 2913001:06:27239:50:0570,3-404,6640:5663,50,27
354KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:07:41241:07:4170,2-404,8100:5762,20,29
355OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2773001:19:06265:19:0769,8-405,2471:0852,90,43
356DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:23:56261:03:5169,5-405,5210:20174,20,22
357KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:33:48246:26:3368,7-406,3381:2143,90,10
358SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383003:08:52277:51:1368,5-406,5352:4521,80,11
359STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2643001:16:03208:06:0568,4-406,6201:0653,90,41
360WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:13:34209:07:3868,2-406,8321:0455,60,16
361ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1573003:28:56258:46:3368,0-407,0253:0419,50,02
362BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2973001:03:53263:50:0367,6-407,4070:5663,50,21
363KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 296M 2863000:55:34240:54:0567,3-407,6870:4972,70,01
364POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2104M 3123001:08:32146:14:2667,3-407,7381:0158,90,43
365GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853003:59:03188:00:5966,6-408,4503:3516,71,41
366PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 294M 2823000:49:58272:49:1366,3-408,7020:4579,60,00
367BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:03:59241:44:3866,0-408,9910:5861,90,33
368ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483000:36:31238:15:0566,0-409,0050:33108,40,26
369MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663000:56:25221:28:0065,9-409,0910:5170,10,00
370PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2953001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
371SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:08:13277:19:3365,1-409,9481:0257,20,25
372MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:20:06265:20:0665,0-409,9701:1348,70,30
373KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2713002:27:13200:09:2663,6-411,4182:1825,90,52
374WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3053000:49:15233:13:0963,2-411,8440:4676,90,02
375POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:08:07241:41:4763,1-411,8971:0455,60,05
376KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2108M 3273001:08:07241:41:4763,1-411,8971:0455,60,05
377DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:10:16264:43:5562,6-412,4301:0753,40,10
378BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
379PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3223001:03:26217:22:3062,1-412,9281:0158,70,18
380HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:14266:46:1461,9-413,0702:4122,41,72
381WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:33:59241:52:2461,6-413,4051:3139,30,03
382GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143001:04:38240:30:2061,0-414,0111:0356,60,19
383TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2883001:27:42253:03:0760,6-414,3721:2641,50,68
384SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873005:32:34131:13:3560,5-414,5345:3010,91,93
385GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:44:35273:34:0060,1-414,9431:4434,50,14
386MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:48:11250:25:1260,0-414,9950:4874,70,14
387MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 293M 2763001:04:04244:20:3659,5-415,4531:0455,80,39
388DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3043001:10:53273:23:4159,5-415,5161:1150,40,10
389ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2733001:18:42269:34:3959,4-415,6391:1945,30,45
390DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:16:24264:33:5458,6-416,4281:1846,00,01
391WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:28:36265:00:2558,2-416,8311:3139,40,39
392DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103002:03:04234:07:0857,9-417,0522:0728,30,73
393BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:44:31192:00:3957,9-417,0651:4833,30,66
394RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3183001:06:18231:03:2957,8-417,1811:0852,30,36
395GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2100M 2963001:13:37268:47:3657,7-417,2511:1647,10,06
396KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:16:54264:33:5357,7-417,3201:1945,00,04
397KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:09:42250:51:4557,1-417,8651:1349,20,27
398SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:55:29240:55:2956,9-418,1300:5861,50,04
399SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2783000:55:27240:55:2756,6-418,4040:5861,20,08
400LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:29:51240:29:5156,6-418,4300:31113,70,05
401SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2943001:22:04228:42:5655,6-419,4351:2840,60,13
402PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2693001:21:56115:06:3355,5-419,5221:2840,60,18
403THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2106M 3143000:48:12256:24:4655,1-419,8890:5268,60,26
404SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703001:03:50264:37:3955,0-419,9801:0951,70,01
405BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3113000:56:23268:52:2854,8-420,2051:0158,30,43
406KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:50:43220:36:2654,8-420,2270:5564,80,11
407JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:26:37169:26:3754,5-420,5201:3537,70,60
408NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3033001:33:59206:59:2954,1-420,8871:4434,50,61
409STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:13:34232:05:3553,7-421,3211:2243,80,11
410PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273005:09:14198:12:3053,4-421,5845:4710,43,25
411KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:17:45265:27:3153,4-421,6012:3423,30,04
412CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:58:57216:58:5753,2-421,8001:0654,10,01
413WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:34:10217:34:1053,1-421,8801:4633,80,69
414LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2105M 3133001:01:57276:44:4152,6-422,4431:1050,90,01
415WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:49:55192:45:0052,5-422,4730:5763,10,30
416ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563001:14:32247:57:5452,5-422,5331:2542,20,08
417WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:26:45218:17:0452,4-422,6351:3936,20,15
418ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3013000:34:23264:31:0752,3-422,7420:3991,20,09
419BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3153005:08:58190:01:5352,1-422,8565:5510,11,78
420KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3023000:57:54240:35:4052,0-422,9891:0653,90,06
421KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3343000:50:02272:57:1451,4-423,5710:5861,70,05
422KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3263000:56:44228:45:0951,3-423,6901:0654,30,02
423SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3083002:34:04127:44:5849,7-425,3383:0619,31,06
424CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3093001:41:29215:50:1548,9-426,1002:0428,90,22
425WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:28:10260:06:3648,3-426,6750:34102,90,13
426MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-426,6854:3213,22,66
427KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:20:52264:59:3648,2-426,8161:4035,80,09
428FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283002:16:03193:21:1247,6-427,4062:5121,00,13
429SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:28:18267:31:3947,1-427,8571:5232,00,39
430WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2833000:36:35265:22:2147,0-428,0330:4677,00,16
431WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3253001:32:48257:21:0746,8-428,1811:5830,30,85
432LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573003:04:04185:27:0046,7-428,2723:5615,21,92
433DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3303001:10:04230:21:0146,6-428,4471:3039,90,45
434KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 25K 443001:17:34247:56:3146,5-428,5201:4036,00,08
435LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2109M 3293000:31:01197:42:1046,5-428,5260:4089,90,01
436MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-428,6899:416,24,68
437BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313000:44:53226:07:2146,1-428,9010:5861,60,03
438RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:58:08188:59:1645,8-429,1702:3423,30,39
439MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2110M 3313000:38:04270:25:2844,8-430,2140:5070,60,00
440JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3173001:24:08263:14:3244,8-430,2401:5231,90,23
441JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3193001:07:44203:50:5344,6-430,4011:3139,50,14
442THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3353001:46:21212:11:1442,5-432,4672:3024,00,33
443MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033002:14:33170:06:1542,3-432,6903:1018,91,15
444RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:40:47269:39:0841,8-433,2010:5861,50,09
445GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 2993001:33:54265:33:5439,7-435,2602:2125,40,25
446KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:26:44212:40:0839,1-435,8970:4187,80,01
447MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:48:27242:50:1038,8-436,2481:1548,00,10
448KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243001:11:38159:01:1638,1-436,8731:5231,90,91
449PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:16:37193:16:3737,6-437,3802:0229,50,19
450KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:43:52263:14:3637,4-437,6171:1051,10,20
451NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1332801:10:5570:14:1336,0-439,0501:5830,40,21
452WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3213000:29:51240:58:2635,2-439,7560:5070,80,44
453CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2111M 3323000:46:05264:46:0534,1-440,9001:2144,40,00
454MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2107M 3203000:58:43278:41:5133,4-441,6301:4534,10,22
455KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3163000:41:43168:29:1630,5-444,4831:2243,90,00
456PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3363001:06:59239:55:3630,3-444,6932:1227,10,37
457MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2813002:01:35168:31:2328,6-446,3724:1414,10,50
458GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:00:18170:05:5625,9-449,0792:1925,80,90
459BIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 19M 3382900:36:56110:22:0825,2-449,8281:2840,90,32
460MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2853000:43:00211:10:5125,1-449,8721:4235,10,60
461BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:39:31144:04:4721,5-453,5404:3812,90,66
462KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3333001:19:57100:31:1420,2-454,8113:5715,20,78
463TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:48:26100:46:2919,4-455,6195:3510,70,69
464PIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS175M 3392005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
465DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS73M 14230000:00:00 --0,00
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22102:28:24263:19:37291,3-183,7390:30117,80,01
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:13:11266:29:04192,0-283,0190:22157,40,06
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3002:22:59246:47:25175,9-299,1120:4873,80,02
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13003:37:00266:47:56171,5-303,4961:1547,40,05
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23000:56:14273:25:28162,2-312,7730:20173,10,01
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:23:42258:02:09160,0-315,0170:31114,70,09
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13000:55:14272:40:49153,9-321,0790:21167,20,04
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:04:53262:11:32147,3-327,6530:5070,80,02
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23001:47:13241:47:13139,7-335,2600:4678,20,12
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23002:32:03257:53:16130,9-344,0631:0951,70,05
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:25:03259:15:34130,9-344,1290:3892,30,09
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3002:39:46238:51:04116,2-358,8401:2243,60,14
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23006:31:33242:32:14115,0-360,0323:2417,60,46
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:49:41282:42:27111,8-363,1930:5861,20,13
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:42:56265:25:35109,6-365,4220:5663,90,04
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:45:23265:33:55106,9-368,0770:25141,40,02
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:01:30278:54:30104,7-370,2800:35102,20,10
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:31:39265:04:22100,4-374,5710:18190,40,00
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:14:02228:54:2299,4-375,6150:4480,50,08
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:32:57241:58:3695,1-379,9130:5861,40,06
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:18:50231:06:1492,0-382,9650:5170,00,00
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:53:12265:37:1791,7-383,3250:34103,40,03
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3001:29:48217:29:4883,7-391,3401:0455,90,00
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:38:57264:38:5779,8-395,1800:29123,00,04
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3001:14:49241:14:4979,6-395,3900:5663,80,00
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23000:29:10238:52:0479,4-395,6000:22163,30,03
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3000:32:54251:28:5278,2-396,8180:25142,60,05
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:22:31265:22:3176,8-398,1601:0455,90,04
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23001:00:00237:38:1373,3-401,7430:4973,30,10
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23004:06:46234:17:4970,6-404,4463:2917,20,51
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3000:22:41243:00:4968,8-406,1510:19182,10,00
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:16:42217:28:3367,9-407,1201:0753,10,13
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3001:02:31121:02:3165,9-409,0900:5663,30,04
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:07:51253:05:5263,5-411,5441:0456,10,09
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23000:58:30247:04:1462,5-412,5130:5664,10,01
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:34:56217:39:2161,7-413,2600:33106,00,02
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:51:17103:35:1261,3-413,7001:4833,10,15
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:47:47192:47:4761,3-413,7300:4676,90,04
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23004:25:55169:24:5260,8-414,2374:2213,71,49
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:51:47120:29:4260,1-414,9101:5132,31,10
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:34:20217:34:2059,9-415,1301:3438,10,10
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:48:08192:48:0858,3-416,7000:4972,70,06
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:04:06241:12:2157,2-417,7961:0753,50,00
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:24:38192:42:4156,6-418,3511:2940,20,57
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:09:42265:09:4254,9-420,0901:1647,30,16
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:17:27244:45:3653,1-421,8601:2741,20,07
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:49:06245:15:4451,2-423,7670:5762,60,00
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:20:34111:17:4450,0-424,9841:3637,20,00
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:40:01271:01:1548,4-426,5962:0329,00,24
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:38:36241:08:4647,2-427,7970:4973,40,46
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:09:01241:09:0143,7-431,2601:3438,00,19
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13004:10:45241:17:4442,8-432,1745:5110,20,13
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:44:19235:22:4242,0-433,0121:0356,80,29
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3001:14:31264:07:3441,1-433,9061:4833,10,21
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:00:21193:00:2139,6-435,3601:3139,40,03
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23003:13:2897:04:5037,5-437,4705:0911,62,04
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3003:04:54206:43:4636,8-438,2065:0111,93,69
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:13:23139:44:0336,4-438,6263:4016,41,91
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-438,9103:4316,10,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23000:52:29240:52:2931,5-443,4801:3936,00,30
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:20169:01:2030,0-445,0002:0229,30,32
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-451,97011:435,14,82
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:16:0548:37:1722,1-452,8993:2617,40,03
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-463,0203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-468,80513:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-474,7496:269,30,00
Znaleziono 554 wynik(ów)