ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
356
Wystartowało:
283
Nie ukończyło:
283
Ukończyło:
0
Na trasie:
283
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS4M 71224:33:16300,5750,0004:5412,23,94
2CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS2M 21227:56:53295,029-5,5465:4110,63,32
3STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 22M 51226:31:54276,182-24,3935:4510,40,54
4RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 41234:44:08267,233-33,3427:477,72,24
5SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 31226:10:28258,248-42,3276:049,91,29
6SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 91222:14:29257,984-42,5915:1011,60,74
7ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 61225:33:04251,196-49,3796:069,81,05
8KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 24M 111225:55:24246,320-54,2556:189,53,08
9SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 31224:03:57239,184-61,3916:029,91,68
10ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 23M 81228:10:10234,751-65,8247:118,30,41
11DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 2K 41234:21:17228,599-71,9769:016,72,03
12GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 25M 121218:12:58227,720-72,8554:4712,50,42
13RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 101224:35:14218,133-82,4426:458,91,12
14SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 211218:52:08211,840-88,7355:2011,20,31
15PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS8M 181219:34:29204,540-96,0355:4410,41,05
16NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 29M 231219:39:48194,418-106,1576:049,90,92
17LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS13M 251216:03:52185,380-115,1955:1111,50,85
18GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS7M 171216:47:55173,301-127,2745:4810,30,74
19ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS16M 281224:27:16172,225-128,3508:317,02,96
20NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS12M 221218:14:08171,670-128,9056:229,40,61
21BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 3M 371230:49:56171,504-129,07110:475,60,82
22CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS17M 291215:48:54169,841-130,7345:3510,70,70
23ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS10M 201219:51:07169,182-131,3937:028,50,64
24KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 301215:37:53167,611-132,9645:3510,71,49
25WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 241216:53:53166,567-134,0086:059,92,74
26GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS9M 191215:41:42166,031-134,5445:4010,62,23
27SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 51218:08:21165,235-135,3406:359,13,26
28SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 211M 331216:10:36162,227-138,3485:5810,01,18
29KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS20M 351214:37:47156,857-143,7185:3510,71,47
30BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 321213:27:51156,280-144,2955:1011,61,05
31GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 71229:37:46151,349-149,22611:445,12,52
32GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS21M 361220:55:04151,303-149,2728:177,22,57
33DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 61218:59:54150,356-150,2197:347,90,33
34FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 217M 521218:47:42147,570-153,0057:387,91,22
35WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 213M 441223:31:32147,290-153,2859:356,30,84
36DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS25M 421218:01:58144,557-156,0187:298,00,68
37SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS27M 451220:31:13143,228-157,3478:357,02,29
38STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS33M 591211:56:52140,079-160,4965:0711,71,04
39KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 214M 461213:28:30139,740-160,8355:4710,40,91
40PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS29M 481213:15:09139,140-161,4355:4210,50,49
41DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS30M 511224:46:54135,757-164,81810:575,53,25
42MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS28M 471213:17:25135,448-165,1275:5310,20,72
43SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS31M 541214:33:09132,715-167,8606:349,11,16
44WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 221M 631217:24:40129,903-170,6728:027,50,00
45RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS26M 431210:34:43127,016-173,5594:5912,00,95
46KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 215M 491214:03:14127,010-173,5656:389,00,83
47KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 225M 711212:33:43124,069-176,5066:049,92,45
48CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 216M 501212:07:08123,677-176,8985:5210,20,39
49SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS32M 581212:52:43122,767-177,8086:179,51,11
50WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS35M 641213:08:09121,486-179,0896:299,22,38
51MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 91215:32:50118,768-181,8077:517,60,97
52ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 220M 621213:59:13115,409-185,1667:168,34,44
53MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 222M 651215:26:30113,943-186,6328:077,40,32
54DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 231M 821210:18:30111,698-188,8775:3210,81,71
55KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS40M 841213:11:46111,133-189,4427:078,42,08
56ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 27K 131214:26:32110,584-189,9917:507,70,45
57PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 141218:04:14109,956-190,6199:516,12,00
58PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 11M 861216:52:23108,721-191,8549:186,41,35
59KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 751209:12:14102,410-198,1655:2311,10,98
60POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 230M 801216:10:00102,273-198,3029:296,32,60
61OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS46M 931211:25:04101,560-199,0156:448,91,10
62BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 234M 941208:42:25100,429-200,1465:1211,50,26
63MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS47M 961209:57:2099,531-201,0446:0010,03,52
64WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 233M 911214:34:0999,184-201,3918:486,81,28
65KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 26K 121211:05:5097,404-203,1716:508,80,48
66SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS42M 871208:42:0096,730-203,8455:2311,10,63
67ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 240M 1011209:08:0091,675-208,9005:5810,01,52
68KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 7K 171211:21:3591,603-208,9727:268,10,49
69SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS49M 1031208:52:2989,946-210,6295:5510,13,71
70PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS44M 901211:11:5689,331-211,2447:318,02,70
71BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 236M 971211:25:2488,238-212,3377:467,71,18
72ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 235M 951209:13:0881,730-218,8456:468,90,46
73KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS52M 1141207:58:4479,820-220,7555:5910,00,42
74JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 210K 221208:56:4077,210-223,3656:578,61,24
75WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS58M 1231207:50:3973,891-226,6846:229,40,97
76KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 239M 1001206:27:3773,257-227,3185:1711,30,54
77GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS56M 1191212:11:2673,133-227,44210:006,02,60
78BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS50M 1061209:49:1772,710-227,8658:067,40,19
79SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 212K 241212:10:2471,689-228,88610:115,93,31
80DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS55M 1171206:36:0368,849-231,7265:4510,40,94
81KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 15K 311208:09:3368,662-231,9137:078,41,55
82PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 13M 1381209:55:1565,772-234,8039:036,61,67
83MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS65M 1411206:58:2563,456-237,1196:359,10,90
84GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 248M 1211206:15:2862,487-238,0886:0010,00,09
85SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 12K 271210:39:4060,466-240,10910:345,74,04
86BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 14K 301208:40:1657,935-242,6408:586,71,74
87GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 253M 1331206:21:2857,749-242,8266:369,10,27
88BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 258M 1451205:49:5357,204-243,3716:069,80,01
89KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 451209:12:0153,399-247,17610:205,80,24
90KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS66M 1421205:38:5752,011-248,5646:319,20,38
91KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS71M 1521205:28:1751,429-249,1466:229,40,21
92SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1241205:33:3149,662-250,9136:428,92,56
93KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 491206:04:3248,184-252,3917:337,90,42
94LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 256M 1401207:46:4346,474-254,10110:026,01,74
95MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 268M 1681203:23:4537,020-263,5555:3010,90,34
96OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS81M 1771203:36:3331,731-268,8446:498,80,48
97ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 30K 651203:07:3328,548-272,0276:349,10,09
Znaleziono 97 wynik(ów)