ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 11342:26:12435,7020,0005:5010,31,46
2JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 11355:05:26395,360-40,3428:217,23,32
3KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 61335:57:08384,979-50,7235:3610,70,91
4SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS3M 41328:32:11350,134-85,5684:5312,33,89
5CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81330:52:41326,567-109,1355:4010,63,31
6ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS2M 31336:03:20323,045-112,6576:419,01,34
7MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 111329:14:31322,341-113,3615:2611,02,19
8STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 71329:58:37312,051-123,6515:4510,40,54
9WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 27M 161351:58:05304,202-131,50010:155,92,52
10RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 51339:02:09301,774-133,9287:457,72,31
11PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 121327:58:55296,019-139,6835:4010,62,33
12BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 191324:24:42291,261-144,4415:0111,90,17
13SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 21328:48:06284,102-151,6006:049,91,29
14SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 101324:04:24278,884-156,8185:1011,60,75
15KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 151328:55:19268,212-167,4906:289,33,00
16ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 91331:43:56267,733-167,9697:068,40,40
17DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 21339:59:48259,595-176,1079:146,52,13
18SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 41325:37:02256,985-178,7175:5810,01,57
19BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 281326:51:44256,152-179,5506:179,51,00
20GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 181319:39:38246,180-189,5224:4712,50,49
21RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 131326:54:55239,363-196,3396:448,91,13
22PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 231321:07:35221,073-214,6295:4410,51,06
23SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 391329:58:31220,508-215,1948:097,40,94
24SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 241318:52:08211,840-223,8625:2011,20,31
25NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 291320:34:13204,587-231,1156:019,90,90
26LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 271317:06:55197,460-238,2425:1211,50,84
27GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 221318:58:39195,521-240,1815:4910,30,73
28ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 141326:09:11189,441-246,2618:167,22,86
29NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261319:58:03188,433-247,2696:219,40,60
30GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 171317:39:17187,449-248,2535:3910,62,21
31SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 581316:40:07185,796-249,9065:2211,11,02
32WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 211318:40:55185,778-249,9246:029,92,56
33ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 251321:50:44185,119-250,5837:048,50,64
34CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 411317:00:02182,907-252,7955:3410,80,66
35KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 331316:52:57182,663-253,0395:3210,81,49
36MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 611321:32:28182,588-253,1147:048,51,27
37SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 61320:07:19182,392-253,3106:379,13,22
38BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 7M 501331:49:57180,652-255,05010:345,70,79
39BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 351315:41:50177,480-258,2225:1811,31,00
40SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 421317:27:32175,557-260,1455:5810,11,10
41PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 311330:35:11175,022-260,68010:295,72,43
42FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 481323:57:10174,190-261,5128:157,31,57
43KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 511316:10:55173,979-261,7235:3410,81,52
44GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321323:27:19172,303-263,3998:107,32,51
45PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 781328:12:36168,550-267,15210:026,03,57
46DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 51321:13:57168,052-267,6507:347,90,31
47GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 71330:54:37163,804-271,89811:195,32,38
48PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 441322:50:33159,356-276,3468:367,01,92
49RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 91324:15:39159,124-276,5789:086,62,92
50DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 381327:44:59158,800-276,90210:295,72,92
51SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 561321:48:31156,326-279,3768:227,22,10
52KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 711314:57:24155,600-280,1025:4610,40,90
53BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 861316:41:00153,507-282,1956:319,21,28
54MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 471314:53:40153,087-282,6155:5010,30,67
55PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 551314:20:46152,010-283,6925:3910,60,49
56KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 81314:45:29150,198-285,5045:5310,20,52
57STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 621322:56:53149,404-286,2989:126,53,52
58SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 851314:18:55147,457-288,2455:4910,31,77
59WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 521323:31:32147,290-288,4129:356,30,84
60SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 451315:42:33144,799-290,9036:309,21,08
61DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 361318:01:58144,557-291,1457:298,00,68
62WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 651319:13:25144,229-291,4737:597,50,00
63KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 901313:00:00143,650-292,0525:2511,10,64
64KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 741315:24:31141,160-294,5426:329,20,82
65STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 641311:56:52140,079-295,6235:0711,71,04
66CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 571313:29:55138,851-296,8515:4910,30,36
67RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661311:23:48137,079-298,6234:5912,01,03
68WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 691314:08:50132,876-302,8266:239,42,37
69KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 891315:47:57132,796-302,9067:088,42,25
70MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 111317:02:17131,598-304,1047:467,70,73
71TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 971310:36:06130,937-304,7654:5112,40,34
72PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 121322:03:34130,577-305,12510:085,92,36
73MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 431317:12:25130,067-305,6357:567,60,38
74KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 1011310:41:16127,005-308,6975:0211,91,65
75URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 1021313:41:44125,707-309,9956:329,20,83
76DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 1031318:32:38125,120-310,5828:536,70,81
77KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 631312:33:43124,069-311,6336:049,92,45
78ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 751315:03:01123,485-312,2177:188,24,35
79SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 761312:52:43122,767-312,9356:179,51,11
80DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 801311:19:45122,255-313,4475:3310,81,63
81MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 211315:32:50118,768-316,9347:517,60,97
82KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 831310:43:03118,660-317,0425:2511,11,02
83CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 1121319:31:35115,940-319,76210:065,93,27
84SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 221315:03:49113,980-321,7227:557,61,13
85DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 1131314:58:34113,379-322,3237:557,61,22
86KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 141312:41:47112,686-323,0166:458,90,50
87POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 821317:51:03112,620-323,0829:306,32,75
88ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 101314:26:32110,584-325,1187:507,70,45
89KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 1051308:44:57109,578-326,1244:4712,50,44
90SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 911309:31:53107,880-327,8225:1811,30,60
91PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 961312:42:39104,456-331,2467:188,22,51
92DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 1101309:51:30102,531-333,1715:4610,42,14
93KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 181312:30:28101,813-333,8897:228,10,50
94OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081311:25:04101,560-334,1426:448,91,10
95BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 1261308:42:25100,429-335,2735:1211,50,26
96ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 1281311:33:5099,888-335,8146:568,60,96
97MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 951309:57:2099,531-336,1716:0010,03,52
98WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 1141314:34:0999,184-336,5188:486,81,28
99BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 1291312:45:2698,339-337,3637:477,71,35
100KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 161309:55:2696,104-339,5986:119,71,44
101RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 1331310:35:5493,436-342,2666:488,80,75
102PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 331309:48:3892,450-343,2526:229,40,52
103DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 1231311:54:3392,351-343,3517:447,81,14
104ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 1191309:08:0091,675-344,0275:5810,01,52
105JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 1181314:14:3391,423-344,2799:206,40,67
106SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 1211308:52:2989,946-345,7565:5510,13,71
107BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 791311:18:2687,939-347,7637:427,80,18
108JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 321310:07:1587,230-348,4726:578,61,24
109GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 361310:27:3487,190-348,5127:118,31,23
110OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 1451309:49:2981,400-354,3027:148,30,50
111KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 1241307:05:4381,351-354,3515:1311,50,52
112SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 281313:41:0780,989-354,71310:085,93,11
113KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 1201307:58:4479,820-355,8825:5910,00,42
114SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 1481311:43:2379,448-356,2548:516,81,86
115MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 341309:05:2979,400-356,3026:528,70,40
116DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 1311307:29:4679,154-356,5485:4010,60,94
117GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 1381312:47:2778,117-357,5859:496,12,53
118KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 1401305:41:5977,293-358,4094:2513,60,66
119GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 1491307:32:3375,892-359,8105:5710,10,09
120SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 311312:50:3374,236-361,46610:225,83,48
121WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071307:50:3973,891-361,8116:229,40,97
122SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1601308:14:0273,341-362,3616:448,92,40
123RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 1371306:35:3472,647-363,0555:2611,00,81
124ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 1421307:26:0972,270-363,4326:109,71,17
125BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 461310:02:4769,957-365,7458:367,01,55
126DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 431306:57:3469,479-366,2236:0010,00,80
127KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 381308:09:3368,662-367,0407:078,41,55
128KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 1361307:36:4767,880-367,8226:438,90,98
129GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 401311:17:0966,550-369,15210:105,92,88
130GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 1681306:04:1066,020-369,6825:3010,91,76
131PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 1691309:55:1565,772-369,9309:036,61,67
132BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 1561306:32:5164,445-371,2576:059,80,01
133MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 1591306:58:2563,456-372,2466:359,10,90
134BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 222K 501311:06:0262,520-373,18210:395,65,35
135HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 223K 511306:16:2661,930-373,7726:049,93,04
136KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511306:41:0860,136-375,5666:409,00,37
137JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 1781306:14:5258,912-376,7906:219,40,78
138GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 1501306:21:2857,749-377,9536:369,10,27
139MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 1551305:03:0156,649-379,0535:2011,21,67
140CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 228K 581306:51:2855,490-380,2127:248,11,20
141KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 411309:12:0153,399-382,30310:205,80,24
142WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 1671305:49:4453,140-382,5626:349,12,96
143KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 1751305:28:1751,429-384,2736:229,40,21
144WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 1821304:43:0848,404-387,2985:5010,30,39
145KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 481306:04:3248,184-387,5187:337,90,42
146DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 1811305:40:2946,553-389,1497:188,21,72
147LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 1621307:46:4346,474-389,22810:026,01,74
148ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 2011305:43:3841,523-394,1798:167,32,40
149LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 711308:04:2539,341-396,36112:184,90,39
150KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 661304:32:2138,127-397,5757:088,41,07
151MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 2061303:23:4537,020-398,6825:3010,90,34
152BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 2071303:18:2436,500-399,2025:2611,00,33
153SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 2141303:27:5532,547-403,1556:239,41,55
154OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161303:36:3331,731-403,9716:498,80,48
155ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 781303:07:3328,548-407,1546:349,10,09
156GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 1861302:24:1525,921-409,7815:3310,81,22
157KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 39K 841302:51:2521,829-413,8737:517,60,59
158BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 721303:16:2721,460-414,2429:096,61,33
159MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 2361301:26:5615,332-420,3705:4010,60,00
160PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 911301:10:5811,170-424,5326:219,41,16
Znaleziono 160 wynik(ów)