ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61310:51:24303:04:49475,00,0001:2243,80,19
2KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 91405:34:21302:37:40445,2-29,7730:4579,90,16
3GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81405:38:14299:34:08435,7-39,2980:4677,30,21
4SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101510:19:18298:14:58425,6-49,4191:2741,21,36
5KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71403:08:18277:22:30401,1-73,9110:28127,80,11
6JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61506:24:05294:24:06395,4-79,6400:5861,80,29
7PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111609:25:03296:20:08383,7-91,2891:2840,70,35
8MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121703:54:31272:49:58350,8-124,2210:4089,70,20
9SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141703:58:55291:00:49350,1-124,8660:4087,90,51
10MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131702:36:07289:34:42346,4-128,5910:27133,10,15
11DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:12:18291:32:11339,1-135,9150:12281,40,01
12ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302202:41:34271:18:05323,0-151,9550:30120,00,10
13KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023001:25:58277:27:55312,3-162,6680:16218,00,09
14STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221903:26:43291:38:25312,1-162,9490:3990,60,06
15SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211902:44:45283:45:50308,6-166,3690:32112,40,06
16WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073028:43:57283:18:07304,2-170,7985:4010,61,48
17LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262002:16:48290:16:48303,3-171,7490:27133,00,09
18RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292104:18:01303:04:32301,8-173,2260:5170,20,32
19PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151702:11:59284:42:52296,0-178,9810:26134,60,14
20CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232102:45:50266:48:39295,0-179,9710:33106,70,33
21SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242002:32:25275:59:51288,5-186,4600:31113,60,06
22KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161710:07:58291:01:36286,9-188,1082:0728,30,59
23SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171802:37:38290:45:08284,1-190,8980:33108,10,11
24SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:48:50288:30:57282,1-192,9270:23155,50,05
25DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191903:30:47289:47:10280,2-194,8110:4579,80,13
26SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272101:49:55289:49:55278,9-196,1160:23152,20,06
27BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201901:57:46291:50:58275,6-199,4400:25140,40,34
28KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462502:59:55295:40:06268,2-206,7880:4089,40,17
29ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412403:19:23291:51:57263,8-211,2000:4579,40,10
30FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342201:46:28289:02:20261,3-213,6780:24147,30,09
31MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442501:38:19286:53:44260,7-214,2890:22159,10,07
32DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72001:31:15277:21:46259,6-215,4050:21170,70,03
33KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252003:12:17299:19:06257,5-217,4780:4480,40,01
34SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:33:05296:06:14257,0-218,0150:21165,60,01
35BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:14:11287:47:11256,2-218,8480:31114,50,10
36NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842902:10:22290:10:22255,6-219,3600:30117,70,09
37WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282102:27:53293:10:04254,8-220,2400:34103,40,07
38FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332203:37:37303:18:49253,3-221,7030:5169,80,16
39POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352303:33:44291:22:03248,7-226,3360:5169,80,27
40WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502502:17:38303:37:52247,9-227,0830:33108,10,06
41SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303000:51:42282:33:21247,7-227,2920:12287,50,06
42PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592700:58:13288:58:13247,7-227,3400:14255,20,05
43PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552601:16:42297:55:42247,2-227,8460:18193,30,02
44GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181801:39:16265:39:16246,6-228,3700:24149,10,07
45STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402400:56:38298:14:49246,3-228,6970:13260,90,04
46GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:26:40278:11:59246,3-228,7220:21170,50,10
47SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:06:52277:13:30245,2-229,8450:16220,00,11
48PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682800:56:57301:46:25242,9-232,1470:14255,90,04
49BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:12:22292:01:54242,0-232,9990:32109,70,07
50SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572603:29:36291:40:21241,3-233,6890:5269,10,11
51RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562602:33:07296:09:22239,9-235,1340:3894,00,09
52RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582702:19:41278:32:59239,4-235,6370:35102,80,11
53CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482600:53:11287:03:55238,1-236,9060:13268,60,00
54POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953003:07:50289:08:38238,1-236,9310:4776,00,15
55GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602701:38:43287:48:00236,0-238,9820:25143,50,00
56JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522602:05:04299:43:51236,0-238,9940:31113,20,01
57BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123001:43:17298:28:54233,4-241,6120:26135,60,04
58NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:39:20289:50:47233,2-241,8190:4087,80,20
59BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152903:36:54285:38:14231,7-243,3380:5664,10,11
60MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702802:21:49293:36:17231,3-243,6570:3697,90,12
61FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92401:56:11296:22:17230,3-244,7280:30118,90,08
62SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632804:17:33277:25:56228,1-246,8811:0753,10,24
63MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:28:31292:36:41228,0-247,0360:23154,50,12
64PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:29:52301:32:52226,8-248,1630:3990,80,22
65SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372301:57:06272:20:44224,9-250,1360:31115,20,21
66KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:04:06300:59:34224,8-250,2310:33108,70,12
67KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:42:12300:33:30223,8-251,2480:27131,40,01
68ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322201:41:53294:30:05223,7-251,2870:27131,70,03
69RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763022:19:26267:42:03223,6-251,3885:5910,01,74
70KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752904:12:46291:16:17222,1-252,8921:0852,70,20
71WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223002:53:52239:37:25221,3-253,6620:4776,40,18
72PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:33:06286:12:56221,1-253,9270:25142,50,08
73SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:28:17290:31:20220,5-254,4920:4089,20,01
74STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862901:14:52276:10:44220,5-254,5140:20176,70,06
75USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772901:09:26282:51:03220,2-254,7780:18190,30,22
76KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802902:42:36288:56:26215,9-259,1300:4579,70,29
77PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:48:46295:33:38213,5-261,4820:30117,80,14
78STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:19:33287:49:11212,0-263,0390:22159,90,17
79SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:13:32262:14:24211,8-263,1600:3795,20,02
80WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:52:17280:20:12211,4-263,6100:31113,00,09
81STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
82TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:02:18281:42:39210,9-264,0910:17203,10,05
83KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112703:19:16278:22:08210,4-264,6140:5663,30,46
84ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873004:22:33300:37:45210,2-264,8321:1448,00,27
85BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003002:17:44294:09:49209,4-265,6080:3991,20,18
86PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942901:21:20276:26:22209,0-265,9640:23154,20,01
87CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132802:25:38308:26:30209,0-265,9770:4186,10,10
88MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822901:50:25267:18:36204,6-270,3910:32111,20,17
89NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083000:54:25303:15:10204,6-270,4130:15225,60,02
90MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903000:27:01294:38:14204,2-270,7630:07453,60,02
91KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:50:07301:51:01204,1-270,8640:32111,20,04
92BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113001:12:38303:16:08203,8-271,2300:21168,30,00
93KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:17:33288:41:30203,3-271,6670:22157,30,02
94KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:48:45291:19:11203,1-271,8690:32112,10,14
95KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922902:06:51298:44:35202,6-272,4130:3795,80,08
96DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183001:25:13169:41:32202,5-272,5390:25142,60,09
97RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:11:57289:11:57202,4-272,6400:21168,80,08
98MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:51:54289:51:54201,6-273,3700:33108,10,03
99KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652802:04:31250:25:53201,5-273,4660:3797,10,16
100KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213007:50:54295:35:26197,8-277,1912:2225,20,90
101KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193007:51:04295:35:35197,6-277,4112:2325,20,91
102LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:03:03289:03:03197,5-277,5400:19187,90,04
103MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:18:55293:30:15196,5-278,4570:4284,90,12
104GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183002:10:44298:22:46195,5-279,4790:4089,70,07
105PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:19:24293:54:02194,7-280,2610:4283,80,22
106ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:27:24272:50:23194,5-280,5410:4579,20,07
107MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283004:37:53289:48:25194,4-280,6191:2542,00,54
108JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:20:57266:36:34192,3-282,7340:25142,50,00
109KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792902:15:56289:04:40192,1-282,8830:4284,80,45
110FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033000:34:49288:34:49190,8-284,2100:10328,80,04
111SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713000:27:10303:38:45190,3-284,7310:08420,20,04
112MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133000:43:09288:43:09190,3-284,7500:13264,50,10
113ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362301:41:55295:13:57189,4-285,5590:32111,50,17
114GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932904:56:04292:38:53189,0-286,0371:3438,30,64
115ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:53:09310:07:27188,6-286,3930:16212,90,05
116NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:43:55289:48:19188,4-286,5670:33108,80,04
117NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:00:51289:00:51187,9-287,1000:19185,30,01
118GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:57:35290:08:33187,4-287,5510:3795,70,23
119WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542602:51:12308:23:27186,5-288,4690:5565,40,42
120GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063002:02:45289:35:35186,1-288,9350:3990,90,13
121SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153002:02:27290:11:04185,8-289,2040:3991,00,08
122WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712801:47:02292:17:39185,8-289,2220:34104,10,11
123ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:59:37290:19:40185,1-289,8810:3892,90,05
124ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943002:25:02290:25:03183,6-291,3600:4776,00,30
125ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043002:37:39241:47:15183,6-291,4400:5169,90,56
126CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:11:08297:16:53182,9-292,0930:23154,30,01
127KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:15:04288:21:26182,7-292,3370:24146,00,13
128MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:40:37289:32:20182,6-292,4120:33108,90,09
129SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182901:58:58302:15:35182,4-292,6080:3992,00,27
130KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:09:35306:45:55181,1-293,8960:23156,20,10
131KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:01:21286:14:12180,2-294,8020:20176,20,02
132SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472501:55:25289:09:18178,7-296,3030:3892,90,02
133GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333001:47:27268:10:26178,3-296,7300:3699,50,06
134BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622802:13:59271:59:12177,5-297,5200:4579,50,07
135PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672813:42:48306:49:47175,0-299,9784:4212,81,59
136FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143005:09:28293:09:29174,2-300,8101:4633,80,54
137KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:33:08298:32:13174,0-301,0210:32112,10,19
138TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053001:43:08289:43:08173,4-301,6500:35100,90,30
139CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473001:31:32265:31:32173,3-301,6600:31113,60,05
140GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253002:32:15289:48:52172,3-302,6970:5367,90,26
141GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382401:31:15230:58:34172,2-302,7710:31113,20,01
142PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82301:34:31289:14:51171,9-303,1160:32109,10,05
143NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353002:01:18265:56:15171,2-303,7630:4284,70,40
144JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:16:25289:05:21171,0-304,0220:26134,20,00
145GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:57:16289:57:16170,6-304,4300:4187,30,06
146PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
147DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142902:14:03291:02:33168,1-306,9480:4775,20,02
148KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773013:58:04283:48:24167,6-307,3945:0012,01,78
149KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963003:43:37275:15:54167,3-307,6771:2044,90,41
150ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:54:02154:40:20167,1-307,9461:0257,60,85
151FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:39:30295:35:39166,6-308,4320:35100,40,02
152RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483001:43:31287:03:31165,5-309,5200:3795,90,03
153PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:12:41273:41:36165,3-309,6850:26136,50,11
154URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:42:45288:52:42165,0-310,0250:3796,30,36
155GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273001:16:51300:57:58163,8-311,1960:28127,90,05
156ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:28:50299:11:06162,8-312,2340:32109,90,20
157SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083002:33:58289:05:30161,4-313,6020:5762,90,02
158MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283001:41:41296:27:51160,9-314,0730:3795,00,24
159SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743001:21:30266:10:04160,8-314,1990:30118,40,07
160CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:22:47289:25:57160,4-314,6190:30116,20,01
161HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423007:36:10246:17:47160,4-314,6252:5021,11,37
162PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:23:26225:50:34159,4-315,6440:31114,60,02
163RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393002:45:58301:28:21159,1-315,8761:0257,50,17
164DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:23:57277:54:07158,8-316,2000:31113,50,09
165WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:12:15290:08:23158,6-316,3910:5072,00,19
166SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:28:35289:28:35157,7-317,2700:33106,80,07
167SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463001:17:18292:14:12156,3-318,6740:29121,30,00
168ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:27:25244:10:10156,1-318,8820:33107,20,10
169KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:58:17297:10:18154,6-320,4210:4578,40,04
170JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:05:57284:35:47153,6-321,4170:25139,70,06
171BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492603:05:52259:37:52153,5-321,4931:1249,60,62
172MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:36:15295:58:29153,1-321,9130:3795,40,03
173HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263007:16:59245:58:33152,6-322,3722:5121,01,49
174GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:13:20298:26:01152,3-322,6680:28124,60,04
175OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243004:57:40290:21:14152,1-322,9241:5730,70,95
176PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643001:05:37281:11:18152,0-322,9900:25139,00,04
177MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172901:55:58289:55:58151,0-323,9700:4678,10,08
178KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253002:00:53290:12:26150,2-324,8020:4874,60,10
179CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852901:59:07242:11:44149,9-325,1100:4775,50,05
180STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323000:59:27294:56:59149,4-325,5960:23150,80,14
181KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123000:58:09288:58:09148,5-326,5500:23153,20,01
182STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163001:19:16289:34:40147,5-327,4960:32111,70,04
183SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663000:49:39273:38:24147,5-327,5430:20178,20,11
184WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203001:10:00265:10:00147,3-327,7100:28126,20,04
185KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:18:36234:41:26146,5-328,4900:07472,60,03
186GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403002:28:15305:16:29146,1-328,9451:0059,10,11
187KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:11:19271:12:48145,4-329,6160:29122,30,11
188GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653001:31:57292:17:00145,3-329,7110:3794,80,23
189JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:09:50300:47:13145,1-329,9220:28124,60,07
190SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:09:24296:25:08144,8-330,2010:28125,20,02
191DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493001:37:18285:15:24144,6-330,4430:4089,10,05
192WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533001:48:45288:23:01144,2-330,7710:4579,60,02
193STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732902:01:09224:04:00143,0-331,9730:5070,80,00
194KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:59:01286:52:20142,4-332,5610:24144,80,20
195KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:17:25289:17:26142,0-332,9800:32110,10,15
196MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373001:10:25307:07:30141,6-333,3590:29120,70,06
197KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:12:49293:23:50141,5-333,4680:30116,60,10
198KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:21:17274:39:31141,2-333,8400:34104,20,08
199STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453001:11:59273:46:57140,1-334,9210:30116,80,14
200NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:31:11301:10:43139,8-335,2070:3992,00,03
201RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:49:05288:46:39137,1-337,9210:21167,60,14
202KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143002:52:00287:29:57136,9-338,0591:1547,80,45
203ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:14:21280:30:53135,1-339,8730:33109,00,13
204HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:37:44255:52:54134,9-340,0691:1051,30,21
205CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:14:09265:14:09133,3-341,6900:33107,90,42
206WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863001:00:41294:57:11132,9-342,1240:27131,40,19
207KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693002:36:11287:46:28132,8-342,2041:1051,00,50
208MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:41:00296:21:35131,6-343,4020:4678,20,11
209KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
210PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323003:59:20292:15:53130,6-344,4231:4932,70,68
211MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912901:45:55289:45:55130,1-344,9330:4873,70,16
212CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:56:25296:19:56129,0-346,0020:26137,20,02
213KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:53:41284:16:26128,7-346,2510:5268,00,05
214PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:26:33274:44:20128,2-346,8240:12289,70,02
215KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203008:21:29276:32:14128,0-346,9813:5515,31,14
216KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:05:51294:52:50127,8-347,1810:30116,50,22
217KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563002:42:49290:42:50127,5-347,4701:1647,00,18
218KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:04:57270:27:04127,0-347,9950:30117,30,15
219KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933002:03:25260:52:38126,9-348,1210:5861,70,27
220WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:53:31218:02:14125,1-349,9040:25140,30,17
221KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433001:21:56277:21:09124,1-350,9310:3990,90,37
222SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:52:07276:35:50124,1-350,9460:5466,40,03
223MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553013:20:41251:45:20123,6-351,3626:289,32,97
224STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803000:50:08251:47:11123,6-351,3950:24147,90,18
225ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:03:48288:38:17123,5-351,5150:30116,10,21
226SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:57:36286:48:09123,1-351,9190:28128,20,02
227SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:38:10249:02:24122,8-352,2330:4775,00,14
228WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:08:25265:21:15122,5-352,4960:33107,40,03
229MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653002:32:16287:46:09122,5-352,5131:1448,30,30
230DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:01:15290:52:55122,3-352,7450:30119,80,06
231OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443003:02:22291:02:22120,9-354,0901:3039,80,82
232NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363000:32:03283:06:55120,5-354,5490:15225,50,03
233GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463016:35:02174:10:01120,4-354,6448:167,31,72
234PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:07:07302:27:23120,2-354,7580:33107,50,04
235MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:01:43290:48:16119,2-355,8000:31115,90,09
236GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:34:09250:51:45119,1-355,8840:4775,90,05
237MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463003:11:22264:58:32118,8-356,2321:3637,20,41
238KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:30:49289:30:51118,7-356,3400:4578,40,17
239LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623001:32:42307:15:04118,4-356,5750:4676,70,39
240KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283002:07:14265:00:13117,3-357,7441:0555,30,03
241SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:57:20286:48:08116,6-358,4500:29122,00,14
242KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:35:57300:09:12116,4-358,5640:4972,80,08
243FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233002:37:01300:23:09116,4-358,6501:2044,50,36
244CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
245SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543002:40:22271:36:35114,0-361,0201:2442,60,42
246JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:29:49288:44:25113,8-361,2220:4776,00,12
247DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:31:11290:23:27113,5-361,4800:4874,70,00
248DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513003:05:49285:38:30113,4-361,6211:3836,60,29
249PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:31:22201:40:19112,8-362,2380:16215,70,00
250DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453001:11:01260:30:41112,7-362,2780:3795,20,04
251POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:41:03300:20:52112,6-362,3800:5366,90,39
252MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:19:13289:25:54112,2-362,8080:4285,00,18
253KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:48:03275:02:48112,2-362,8230:25140,10,09
254PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:53:15256:27:12112,0-363,0020:28126,20,05
255PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923001:30:43289:44:49111,9-363,1240:4874,00,19
256SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:03:55289:03:55111,1-363,9100:34104,30,07
257GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:07:59265:10:13110,8-364,1660:3697,80,16
258MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783000:36:34304:27:52110,7-364,3380:19181,60,09
259ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:23:36268:40:45110,6-364,4160:4579,40,05
260MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793007:45:36261:50:43110,4-364,5704:1214,20,34
261OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:25:13288:25:13110,1-364,9100:13261,90,04
262ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593005:10:43210:20:23109,3-365,6762:5021,11,42
263KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683000:22:19297:44:26109,3-365,6940:12293,90,00
264KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:16:35241:02:45109,2-365,8100:4285,50,22
265SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613002:27:30260:02:19109,0-365,9741:2144,30,63
266MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:37:13288:37:56108,9-366,1251:2641,60,25
267SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003001:08:00297:20:09108,7-366,2570:3795,90,08
268BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113002:36:18299:48:08108,5-366,5151:2641,60,55
269SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473000:49:53288:49:53107,9-367,1200:27129,80,03
270ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623003:26:13280:25:18107,5-367,4711:5531,31,27
271KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993001:24:09289:25:39106,9-368,1000:4776,20,21
272HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:34:10292:24:21106,7-368,2800:19187,40,01
273BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433002:04:29288:38:18105,8-369,2391:1051,00,08
274BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:10:21255:42:30105,6-369,4090:3990,10,18
275ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493000:52:15283:38:59105,3-369,7100:29120,90,08
276RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:58:41288:58:41105,1-369,8700:33107,50,05
277ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:18:59230:03:03104,0-370,9710:4579,00,44
278STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723002:10:18268:53:43103,3-371,7201:1547,60,47
279PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:10:48275:46:00103,2-371,7850:4187,50,13
280SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:32:11287:28:20103,0-372,0350:5367,00,17
281WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:59:38294:55:34102,9-372,1350:34103,50,22
282LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753000:57:52220:00:26102,7-372,3320:33106,50,01
283GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763000:57:52220:00:26102,7-372,3320:33106,50,01
284LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093000:53:16264:57:48102,6-372,4310:31115,50,02
285DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983002:00:32283:59:56102,5-372,4691:1051,00,59
286JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:01:10280:34:26101,9-373,1000:36100,00,37
287KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:08:53279:00:06101,8-373,1870:4088,70,06
288NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253000:36:46297:24:25101,7-373,2910:21166,00,01
289OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633001:29:29240:20:41101,6-373,4400:5268,10,19
290FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803002:42:06289:26:14101,2-373,7691:3637,50,08
291JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:28:21249:24:03101,1-373,9140:5268,60,10
292PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063002:42:45287:24:44100,6-374,4111:3737,10,09
293OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:07:01284:31:29100,3-374,6600:4089,80,30
294ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583002:20:42289:33:4999,9-375,1121:2442,60,58
295MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:16:50265:36:5399,5-375,4690:4677,70,50
296WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:28:44192:18:4099,2-375,8160:5367,10,06
297BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:20:02293:39:5598,3-376,6610:4873,70,29
298WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:54:36288:34:5797,9-377,1291:1051,20,34
299BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:24:08281:08:5497,8-377,2490:5169,70,01
300WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:54:44290:34:2397,7-377,2781:1051,10,11
301GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373001:34:27201:40:0397,2-377,8280:5861,70,24
302JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273001:01:12289:01:1297,2-377,8500:3795,20,04
303WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923004:10:33280:40:5696,1-378,8742:3623,00,93
304MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663004:49:21285:48:2096,1-378,9223:0019,90,28
305BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:58:58290:49:5395,7-379,2511:1448,30,21
306BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:23:54255:52:4695,5-379,5281:3039,80,70
307SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:27:27234:01:5595,0-379,9860:17207,70,02
308JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773002:59:02240:55:4994,0-380,9641:5431,50,67
309ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333002:06:52296:22:1193,6-381,3951:2144,30,15
310SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:51:49193:51:4993,6-381,4161:1150,20,82
311RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:32:09237:25:3393,4-381,5640:20174,40,02
312JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513000:28:33289:15:5893,2-381,7990:18195,90,20
313CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683002:58:34261:14:2593,0-382,0021:5531,21,06
314RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:36:56243:51:1592,5-382,4561:0257,30,21
315PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:15:06265:15:0692,5-382,5500:4873,90,28
316KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:33:54291:31:0792,4-382,5560:22163,60,00
317DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:08:41265:00:5692,4-382,6490:4480,70,04
318JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733001:02:12272:39:1291,4-383,5770:4088,20,18
319CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:34:28245:31:3291,3-383,7220:22158,90,02
320OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783005:24:22293:24:2491,2-383,7673:3316,90,88
321MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523000:55:34263:20:1990,8-384,2350:3698,00,00
322WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:37:54210:58:1890,4-384,6241:0455,40,23
323STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653003:23:20280:22:2390,1-384,9062:1526,60,79
324SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:37:51264:09:2089,9-385,0541:0555,20,67
325BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893001:29:09283:26:1087,9-387,0611:0059,20,03
326KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:52:10289:36:3787,8-387,2420:35100,90,37
327JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:10:35289:10:3587,2-387,7700:4874,20,14
328GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733000:40:19288:40:1987,2-387,8100:27129,80,06
329GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503000:45:13271:40:1586,6-388,3600:31115,00,25
330BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:19:54291:37:4986,1-388,8900:5564,70,04
331WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063002:14:31291:19:3484,9-390,1281:3537,90,49
332LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:29:08295:53:3283,6-391,3640:20172,20,01
333DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
334NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643000:54:06240:54:0682,1-392,9200:3991,00,20
335BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:59:09291:45:1681,5-393,5220:4382,60,23
336SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793001:30:43298:11:0081,0-394,0111:0753,60,18
337JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923000:59:55282:06:4480,4-394,5960:4480,50,27
338KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:07:48289:07:4880,2-394,7900:5071,00,20
339MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:18:29224:13:3179,6-395,4010:5960,90,55
340POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:11:07281:09:4879,5-395,4990:5367,10,57
341MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-396,3361:0059,30,43
342KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683000:55:31270:20:4578,5-396,4850:4284,90,05
343GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:36:01292:35:2078,1-396,8830:27130,10,10
344ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:48:28273:05:5077,4-397,6030:3795,80,06
345KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:39:27215:01:2777,3-397,7070:30117,60,01
346DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163001:34:44248:38:4676,5-398,4671:1448,50,20
347TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693002:10:13264:01:5676,5-398,4831:4235,30,36
348JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123002:34:24290:34:2475,8-399,1802:0229,50,74
349TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:16:37264:54:0475,6-399,4401:4833,20,75
350ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:13:31285:55:5175,5-399,4720:5861,60,51
351ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603002:01:03246:14:2275,4-399,5551:3637,40,28
352POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
353KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
354KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723001:10:23289:16:3574,8-400,1920:5663,80,18
355SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873002:10:53298:43:5874,2-400,7641:4534,00,19
356WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:34:23157:01:1473,9-401,1091:1647,00,22
357BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:55:36232:54:5673,7-401,3450:4579,50,08
358SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:40:31291:15:3473,3-401,6592:1127,40,67
359KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873000:34:49281:16:2573,3-401,6760:28126,40,01
360BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013000:19:41270:24:2873,3-401,6980:16223,40,15
361DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:12:58288:43:5572,8-402,1801:0059,90,17
362JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763001:23:58278:09:1272,7-402,3231:0951,90,03
363RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:57:20162:27:0772,6-402,3531:3637,10,20
364ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:35:26248:26:0072,3-402,7301:1945,40,25
365PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:03:50290:11:1172,2-402,8440:5367,80,16
366CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103003:23:27280:22:3771,7-403,2602:5021,20,49
367SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:55:19264:55:1971,3-403,6900:4677,30,19
368MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:40:45288:40:4571,2-403,7700:34104,90,07
369PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:10:44295:39:5770,0-404,9621:5132,10,33
370BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:22:31280:08:1070,0-405,0431:1050,90,11
371ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:20:15293:32:1669,9-405,1481:0852,20,42
372DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:23:56261:03:5169,5-405,5210:20174,20,22
373KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:33:48246:26:3368,7-406,3381:2143,90,10
374SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383003:08:52277:51:1368,5-406,5352:4521,80,11
375WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:13:34209:07:3868,2-406,8321:0455,60,16
376ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593003:28:56258:46:3368,0-407,0253:0419,50,02
377DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:57:11287:40:2167,9-407,1211:4334,80,05
378WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813000:39:26284:49:3067,6-407,3820:34102,90,13
379BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:03:53263:50:0367,6-407,4070:5663,50,21
380RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173003:23:31299:32:2367,6-407,4093:0019,90,46
381SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:54:26288:54:2666,6-408,3640:4973,50,06
382GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853003:59:03188:00:5966,6-408,4503:3516,71,41
383PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833000:49:58272:49:1366,3-408,7020:4579,60,00
384KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223002:08:58287:41:1066,1-408,9441:5730,70,07
385BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:03:59241:44:3866,0-408,9910:5861,90,33
386PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
387SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:08:13277:19:3365,1-409,9481:0257,20,25
388RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193000:47:36290:19:1264,9-410,1200:4481,80,23
389FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283002:35:11289:19:1764,3-410,6652:2424,90,13
390MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033003:26:08280:25:3764,0-410,9783:1318,61,04
391WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:16:12280:42:4763,9-411,1291:1150,30,93
392LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:41:34288:41:3463,6-411,4200:3991,80,08
393SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:54:01289:54:2563,3-411,7410:5170,30,02
394CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013001:00:58289:00:5863,2-411,8000:5762,20,02
395LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143001:28:25300:25:4362,9-412,1391:2442,70,01
396BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
397HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:14266:46:1461,9-413,0702:4122,41,72
398STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:04:03279:17:3661,8-413,1721:0257,90,14
399WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843001:54:34289:21:5461,8-413,1851:5132,40,40
400JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183002:12:25289:15:0161,5-413,5442:0927,80,46
401GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143001:04:38240:30:2061,0-414,0111:0356,60,19
402TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893001:27:42253:03:0760,6-414,3721:2641,50,68
403KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033001:02:11288:02:5760,1-414,8641:0258,00,04
404GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:44:35273:34:0060,1-414,9431:4434,50,14
405MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:48:11250:25:1260,0-414,9950:4874,70,14
406MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:04:04244:20:3659,5-415,4531:0455,80,39
407DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:10:53273:23:4159,5-415,5161:1150,40,10
408WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:28:36265:00:2558,2-416,8311:3139,40,39
409DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103002:03:04234:07:0857,9-417,0522:0728,30,73
410GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:13:37268:47:3657,7-417,2511:1647,10,06
411KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:09:42250:51:4557,1-417,8651:1349,20,27
412SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:55:29240:55:2956,9-418,1300:5861,50,04
413SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:22:04228:42:5655,6-419,4351:2840,60,13
414THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:48:12256:24:4655,1-419,8890:5268,60,26
415BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:56:23268:52:2854,8-420,2051:0158,30,43
416KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:50:43220:36:2654,8-420,2270:5564,80,11
417JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203001:02:03302:17:3654,6-420,3581:0852,80,09
418LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:46:05289:09:2954,3-420,7040:5070,70,01
419NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:33:59206:59:2954,1-420,8871:4434,50,61
420PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273005:09:14198:12:3053,4-421,5845:4710,43,25
421KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:17:45265:27:3153,4-421,6012:3423,30,04
422WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:34:10217:34:1053,1-421,8801:4633,80,69
423WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:49:55192:45:0052,5-422,4730:5763,10,30
424ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563001:14:32247:57:5452,5-422,5331:2542,20,08
425ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023000:34:23264:31:0752,3-422,7420:3991,20,09
426BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163005:08:58190:01:5352,1-422,8565:5510,11,78
427BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313000:38:28298:16:3052,1-422,8750:4481,30,04
428GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:32:39289:32:3952,1-422,9201:4633,70,32
429KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353000:50:02272:57:1451,4-423,5710:5861,70,05
430KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273000:56:44228:45:0951,3-423,6901:0654,30,02
431WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:28:10260:06:3648,3-426,6750:34102,90,13
432MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-426,6854:3213,22,66
433KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:20:52264:59:3648,2-426,8161:4035,80,09
434KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343007:40:33291:27:0847,4-427,5679:426,21,65
435SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:28:18267:31:3947,1-427,8571:5232,00,39
436WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:32:48257:21:0746,8-428,1811:5830,30,85
437TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213008:06:50291:27:0346,8-428,22610:245,81,76
438DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:10:04230:21:0146,6-428,4471:3039,90,45
439KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453001:17:34247:56:3146,5-428,5201:4036,00,08
440LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:31:01197:42:1046,5-428,5260:4089,90,01
441MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-428,6899:416,24,68
442WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:17:23291:20:5444,8-430,1551:4334,81,08
443MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323000:38:04270:25:2844,8-430,2140:5070,60,00
444KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173002:08:45289:25:4744,7-430,3262:5220,80,01
445MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213001:06:34302:21:3444,5-430,5261:2940,10,10
446MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:46:03291:27:2143,8-431,1521:0357,10,09
447PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:27:19288:19:4743,7-431,2711:5930,00,39
448THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363001:46:21212:11:1442,5-432,4672:3024,00,33
449RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:40:47269:39:0841,8-433,2010:5861,50,09
450CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:51:36288:51:3640,1-434,9001:1746,60,60
451KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:26:44212:40:0839,1-435,8970:4187,80,01
452KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243001:11:38159:01:1638,1-436,8731:5231,90,91
453PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:16:37193:16:3737,6-437,3802:0229,50,19
454KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:43:52263:14:3637,4-437,6171:1051,10,20
455NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-439,0501:5830,40,21
456MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823000:47:01291:19:0633,5-441,5371:2442,70,95
457GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:00:18170:05:5625,9-449,0792:1925,80,90
458MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863000:43:00211:10:5125,1-449,8721:4235,10,60
459BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:39:31144:04:4721,5-453,5404:3812,90,66
460DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22100:56:29296:52:49300,5-174,4750:11319,20,00
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:41:04290:18:38210,6-264,3940:28125,00,09
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:51:17284:51:52183,2-291,7970:3698,80,02
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:00:01291:37:21180,7-294,3480:19180,60,01
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3002:22:59246:47:25175,9-299,1120:4873,80,02
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:16:56298:04:48175,6-299,4430:26136,90,01
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13001:22:14289:31:37170,6-304,4340:28124,50,04
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3003:49:08291:49:09163,9-311,1451:2342,90,13
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23001:28:54289:28:54155,6-319,4000:34105,00,09
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:04:53262:11:32147,3-327,6530:5070,80,02
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23002:32:03257:53:16130,9-344,0631:0951,70,05
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:45:35308:45:54125,7-349,2930:5071,40,14
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3001:17:25289:54:48121,3-353,6530:3894,00,09
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3002:39:46238:51:04116,2-358,8401:2243,60,14
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:22:01304:56:46110,0-365,0230:4480,50,03
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:42:56265:25:35109,6-365,4220:5663,90,04
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:31:39265:04:22100,4-374,5710:18190,40,00
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:14:02228:54:2299,4-375,6150:4480,50,08
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:32:57241:58:3695,1-379,9130:5861,40,06
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:18:50231:06:1492,0-382,9650:5170,00,00
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:53:12265:37:1791,7-383,3250:34103,40,03
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:13:54289:21:5688,5-386,4560:5071,90,12
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:05:18289:05:1887,8-387,1600:4480,70,05
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13001:08:40299:52:0987,7-387,2660:4676,70,08
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3002:49:08290:49:0881,4-393,6002:0428,90,11
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:38:06289:53:1681,4-393,6490:28128,10,03
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:38:57264:38:5779,8-395,1800:29123,00,04
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:51:08288:21:2479,6-395,3800:3893,40,25
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3001:14:49241:14:4979,6-395,3900:5663,80,00
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23000:29:10238:52:0479,4-395,6000:22163,30,03
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3000:53:43292:40:4779,2-395,8460:4088,40,12
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:40:08296:32:0177,5-397,5101:1746,40,08
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:17:05294:57:0775,9-399,1081:0059,10,01
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:16:42217:28:3367,9-407,1201:0753,10,13
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:42:58283:44:2164,4-410,5550:4090,00,00
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:07:51253:05:5263,5-411,5441:0456,10,09
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:34:56217:39:2161,7-413,2600:33106,00,02
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:47:47192:47:4761,3-413,7300:4676,90,04
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:52:14300:16:4761,2-413,7870:5170,30,01
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3003:39:08303:30:5361,1-413,8903:3516,71,59
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23004:25:55169:24:5260,8-414,2374:2213,71,49
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:51:47120:29:4260,1-414,9101:5132,31,10
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:34:20217:34:2059,9-415,1301:3438,10,10
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:48:08192:48:0858,3-416,7000:4972,70,06
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:12:09289:12:3556,8-418,1852:1925,81,37
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:24:38192:42:4156,6-418,3511:2940,20,57
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:28:25281:37:3855,5-419,5211:3537,60,06
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:09:42265:09:4254,9-420,0901:1647,30,16
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:17:27244:45:3653,1-421,8601:2741,20,07
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:20:34111:17:4450,0-424,9841:3637,20,00
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:02:08289:02:0849,7-425,3301:1548,00,14
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:41:38285:00:5849,0-425,9870:5070,60,00
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:40:01271:01:1548,4-426,5962:0329,00,24
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:38:36241:08:4647,2-427,7970:4973,40,46
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:09:01241:09:0143,7-431,2601:3438,00,19
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3001:14:31264:07:3441,1-433,9061:4833,10,21
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:00:58289:00:5840,0-435,0001:3139,40,30
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23003:13:2897:04:5037,5-437,4705:0911,62,04
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13005:13:56282:29:3536,5-438,4628:357,02,93
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-438,9103:4316,10,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23000:52:29240:52:2931,5-443,4801:3936,00,30
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-451,97011:435,14,82
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:16:0548:37:1722,1-452,8993:2617,40,03
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-463,0203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-468,80513:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-474,7496:269,30,00
Znaleziono 553 wynik(ów)