ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 11446:57:11478,5840,0005:5310,21,48
2JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 11460:15:15435,330-43,2548:187,23,17
3SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 31431:49:26390,441-88,1434:5312,33,82
4STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 71433:18:14343,523-135,0615:4910,30,68
5CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81432:14:36341,266-137,3185:4010,63,34
6ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 41437:28:01341,153-137,4316:359,11,28
7SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 21432:30:20321,143-157,4416:049,91,28
8PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 121430:08:08317,185-161,3995:4210,52,35
9RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 51440:40:50314,036-164,5487:467,72,33
10SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 101426:23:01305,644-172,9405:1011,60,90
11WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 27M 161451:58:05304,202-174,38210:155,92,52
12KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 151430:34:26284,626-193,9586:269,32,98
13ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 91433:25:49274,395-204,1897:188,20,42
14SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 41426:47:48270,110-208,4745:5710,11,50
15GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 181420:51:18262,040-216,5444:4612,60,55
16DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 21439:59:48259,595-218,9899:146,52,13
17BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 281426:51:44256,152-222,4326:179,51,00
18RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 131428:19:51252,263-226,3216:448,91,09
19PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 231423:16:14243,119-235,4655:4410,41,05
20SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 241421:42:38231,939-246,6455:3610,70,62
21NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 291420:34:13204,587-273,9976:019,90,90
22WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 211420:15:23203,962-274,6225:5710,12,46
23GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 221419:43:17202,623-275,9615:5010,30,76
24SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 61422:20:04201,922-276,6626:389,03,23
25NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261421:12:58201,050-277,5346:199,50,61
26PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 311436:01:06200,752-277,83210:455,62,66
27GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 171419:00:19200,686-277,8985:4010,62,29
28ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 251423:37:23199,285-279,2997:068,40,61
29LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 271417:06:55197,460-281,1245:1211,50,84
30BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 7M 501434:11:26196,808-281,77610:255,80,76
31ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 141426:09:11189,441-289,1438:167,22,86
32SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 421418:15:57185,841-292,7435:5310,21,05
33SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 581416:40:07185,796-292,7885:2211,11,02
34CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 411417:00:02182,907-295,6775:3410,80,66
35KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 331416:52:57182,663-295,9215:3210,81,49
36STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 621426:01:34182,356-296,2288:337,03,13
37PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 441425:58:18179,776-298,8088:406,92,11
38BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 351415:41:50177,480-301,1045:1811,31,00
39DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 51423:01:53175,210-303,3747:537,60,33
40FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 481423:57:10174,190-304,3948:157,31,57
41KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 511416:10:55173,979-304,6055:3410,81,52
42GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321423:27:19172,303-306,2818:107,32,51
43PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 781428:12:36168,550-310,03410:026,03,57
44PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 551415:26:58166,170-312,4145:3410,80,50
45MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 471416:03:45165,755-312,8295:4810,30,63
46GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 71430:54:37163,804-314,78011:195,32,38
47RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 91425:01:00163,012-315,5729:126,52,87
48MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 431421:21:08161,773-316,8117:557,60,37
49KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 81415:46:40159,720-318,8645:5510,10,49
50DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 381427:44:59158,800-319,78410:295,72,92
51DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 361419:15:16157,533-321,0517:208,20,66
52WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 521424:46:30157,440-321,1449:266,40,83
53SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 561421:48:31156,326-322,2588:227,22,10
54KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 711414:57:24155,600-322,9845:4610,40,90
55SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 451416:40:56155,031-323,5536:279,31,02
56STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 641412:55:30152,090-326,4945:0511,80,99
57KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 741416:14:28151,720-326,8646:259,30,81
58POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 821424:09:17147,913-330,6719:476,13,02
59DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 801413:45:51147,619-330,9655:3510,71,49
60SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 851414:18:55147,457-331,1275:4910,31,77
61RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661412:13:28147,362-331,2224:5812,10,96
62WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 651419:13:25144,229-334,3557:597,50,00
63KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 901413:00:00143,650-334,9345:2511,10,64
64ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 101418:06:17141,129-337,4557:417,80,40
65SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 761414:50:10140,403-338,1816:209,51,08
66CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 571413:29:55138,851-339,7335:4910,30,36
67KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 631413:37:28137,950-340,6345:5510,12,21
68ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 751416:17:58134,279-344,3057:168,24,56
69WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 691414:08:50132,876-345,7086:239,42,37
70KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 891415:47:57132,796-345,7887:088,42,25
71KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 831411:51:39132,400-346,1845:2211,20,97
72MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 111417:02:17131,598-346,9867:467,70,73
73TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 971410:36:06130,937-347,6474:5112,40,34
74PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 121422:03:34130,577-348,00710:085,92,36
75URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 1021413:41:44125,707-352,8776:329,20,83
76DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 1031418:32:38125,120-353,4648:536,70,81
77KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 1051410:05:35124,667-353,9174:5112,40,47
78MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 951412:42:16123,009-355,5756:119,73,55
79SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 911410:31:29121,470-357,1145:1111,50,58
80MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 211415:32:50118,768-359,8167:517,60,97
81KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 181414:06:45116,023-362,5617:178,20,56
82CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 1121419:31:35115,940-362,64410:065,93,27
83SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 221415:03:49113,980-364,6047:557,61,13
84DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 1131414:58:34113,379-365,2057:557,61,22
85KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 141412:41:47112,686-365,8986:458,90,50
86KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 161411:24:57111,154-367,4306:099,71,33
87SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 1211410:19:29106,580-372,0045:4810,33,67
88BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 791413:02:52106,234-372,3507:228,10,19
89PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 961412:42:39104,456-374,1287:188,22,51
90DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 1101409:51:30102,531-376,0535:4610,42,14
91SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 281417:24:18102,457-376,12710:115,93,52
92OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081411:25:04101,560-377,0246:448,91,10
93BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 1261408:42:25100,429-378,1555:1211,50,26
94ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 1281411:33:5099,888-378,6966:568,60,96
95JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 1181416:04:2699,753-378,8319:406,20,66
96WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 1141414:34:0999,184-379,4008:486,81,28
97BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 1291412:45:2698,339-380,2457:477,71,35
98KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 1201409:45:2798,070-380,5145:5810,10,38
99ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 1191409:35:0397,389-381,1955:5410,21,45
100SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 311416:34:0195,667-382,91710:235,83,85
101DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 1231412:12:2794,808-383,7767:437,81,17
102RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 1331410:35:5493,436-385,1486:488,80,75
103KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 1241407:58:2491,936-386,6485:1211,50,53
104JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 321410:07:1587,230-391,3546:578,61,24
105ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 1421408:30:3483,510-395,0746:069,81,17
106OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 1451409:49:2981,400-397,1847:148,30,50
107MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 341409:05:2979,400-399,1846:528,70,40
108DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 1311407:29:4679,154-399,4305:4010,60,94
109GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 1381412:47:2778,117-400,4679:496,12,53
110KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 1361408:38:2777,946-400,6386:399,00,89
111KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 1401405:41:5977,293-401,2914:2513,60,66
112BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 1561407:47:0976,667-401,9176:059,80,01
113GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 1491407:32:3375,892-402,6925:5710,10,09
114WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071407:50:3973,891-404,6936:229,40,97
115MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 1591407:55:4073,466-405,1186:289,30,80
116SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1601408:14:0273,341-405,2436:448,92,40
117RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 1371406:35:3472,647-405,9375:2611,00,81
118DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 431407:13:1871,653-406,9316:029,90,99
119BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 461410:02:4769,957-408,6278:367,01,55
120KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 381408:09:3368,662-409,9227:078,41,55
121GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 1501408:15:1368,429-410,1557:148,30,74
122KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 481410:53:4366,881-411,7039:466,11,61
123GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 401411:17:0966,550-412,03410:105,92,88
124GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 1681406:04:1066,020-412,5645:3010,91,76
125PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 1691409:55:1565,772-412,8129:036,61,67
126BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 222K 501411:06:0262,520-416,06410:395,65,35
127HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 223K 511406:16:2661,930-416,6546:049,93,04
128KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 1751406:28:3260,673-417,9116:249,40,49
129KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511406:41:0860,136-418,4486:409,00,37
130JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 1781406:14:5258,912-419,6726:219,40,78
131LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 1621409:07:3056,761-421,8239:386,22,32
132WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 1821405:28:3556,748-421,8365:4710,40,34
133MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 1551405:03:0156,649-421,9355:2011,21,67
134CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 228K 581406:51:2855,490-423,0947:248,11,20
135KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 411409:12:0153,399-425,18510:205,80,24
136WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 1671405:49:4453,140-425,4446:349,12,96
137DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 1811405:40:2946,553-432,0317:188,21,72
138KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 661405:11:2744,007-434,5777:048,50,94
139ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 2011405:43:3841,523-437,0618:167,32,40
140LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 711408:04:2539,341-439,24312:184,90,39
141MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 2061403:23:4537,020-441,5645:3010,90,34
142BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 2071403:18:2436,500-442,0845:2611,00,33
143SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 2141403:27:5532,547-446,0376:239,41,55
144OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161403:36:3331,731-446,8536:498,80,48
145ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 781403:07:3328,548-450,0366:349,10,09
146GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 1861402:24:1525,921-452,6635:3310,81,22
147KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 39K 841402:51:2521,829-456,7557:517,60,59
148BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 721403:16:2721,460-457,1249:096,61,33
149MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 2361401:26:5615,332-463,2525:4010,60,00
150PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 911401:10:5811,170-467,4146:219,41,16
Znaleziono 150 wynik(ów)