ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101503:49:36338:28:51475,00,0000:29124,10,26
2JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61505:11:00341:11:00475,00,0000:3991,60,15
3PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111609:48:15344:27:05448,2-26,8081:1845,70,22
4SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141703:15:29339:22:57430,8-44,1860:27132,20,38
5MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131702:48:26336:59:46415,2-59,8490:24147,90,15
6MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121703:43:05320:38:32414,9-60,1110:32111,60,17
7SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242009:57:35347:59:51388,6-86,4301:3239,00,13
8KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161704:46:47340:58:14369,4-105,5660:4677,30,18
9ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302201:41:54331:12:56363,3-111,6580:16213,90,03
10RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292105:32:45349:49:25358,4-116,6340:5564,60,37
11SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171803:52:28339:48:00357,9-117,1430:3892,40,14
12STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221901:55:59344:57:56356,4-118,6290:19184,40,08
13DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72020:38:04334:37:41355,7-119,2773:2817,21,43
14PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151702:37:41339:06:56344,4-130,5690:27131,10,11
15DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191903:54:27338:11:53341,5-133,4730:4187,40,12
16CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232101:21:55323:02:29341,3-133,7340:14250,00,18
17BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201903:10:29346:37:06339,9-135,1050:33107,10,41
18DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:12:18291:32:11339,1-135,9150:12281,40,01
19SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211900:45:39330:36:17338,6-136,3820:08445,10,02
20KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023001:59:18325:38:23334,5-140,4640:21168,20,03
21LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262003:04:02339:04:02331,4-143,6290:33108,00,05
22FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342203:24:08344:13:54331,0-144,0000:3797,30,15
23SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:53:28337:03:25325,3-149,6820:20172,00,08
24GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181801:46:32337:46:32313,4-161,5900:20176,50,06
25KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252009:36:21347:06:50312,7-162,3371:5032,50,58
26GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382408:17:28332:46:59311,8-163,1731:3537,60,59
27ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322203:31:44343:44:48309,7-165,3170:4187,80,04
28SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303005:22:13335:03:52308,3-166,6721:0257,40,13
29SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272102:18:37314:18:37305,6-169,3560:27132,30,22
30KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:51:10337:22:12305,5-169,5470:21164,90,14
31WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073028:43:57283:18:07304,2-170,7985:4010,61,48
32WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282102:28:20341:45:04301,3-173,6530:29121,90,06
33SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102602:14:49337:11:30295,0-180,0380:27131,30,27
34POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352303:32:55337:00:28294,0-180,9700:4382,90,06
35FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332203:01:01350:43:24292,8-182,2050:3797,10,26
36ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412401:49:43339:24:21292,8-182,2300:22160,10,06
37MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442503:48:11315:42:27285,6-189,4070:4775,10,28
38USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772905:25:49335:07:26285,6-189,4481:0852,60,16
39PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592703:53:09339:53:09284,3-190,7200:4973,20,47
40BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:35:12339:15:16283,4-191,5890:32109,60,06
41PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682801:59:20340:20:11281,6-193,4090:25141,60,03
42RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582703:31:04327:44:22280,6-194,4370:4579,80,25
43STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402401:41:28335:48:11280,4-194,5730:21165,80,10
44SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422500:49:08324:55:46280,1-194,8850:10342,10,32
45BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:22:54337:18:39278,0-196,9660:30116,70,14
46WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502502:03:50352:58:09277,9-197,0830:26134,70,04
47PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552601:36:21335:38:54277,3-197,6530:20172,70,03
48FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:44:00346:52:13276,9-198,0730:35101,30,05
49JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:31:47338:14:32275,9-199,0740:19180,40,09
50NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842902:06:25314:06:26275,8-199,1700:27130,90,09
51GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963000:41:02325:26:21272,2-202,8220:09398,00,05
52PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742903:12:48334:41:26271,8-203,1570:4284,60,12
53SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572601:50:51339:13:15271,3-203,6770:24146,90,08
54STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862908:17:42320:23:23271,1-203,9341:5032,70,95
55SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:02:15345:42:22268,2-206,7710:27131,60,41
56NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973005:00:37333:30:54267,7-207,2751:0753,40,51
57PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:04:56344:25:17267,4-207,5570:28128,40,19
58RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562600:59:11346:50:53267,2-207,8440:13270,80,02
59CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482601:48:14338:57:42265,3-209,6810:24147,10,01
60MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702801:56:48336:41:04263,7-211,3040:26135,50,04
61KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:09:08338:22:34263,6-211,3570:29122,50,21
62POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
63BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:48:45339:20:53260,0-215,0360:3892,40,09
64TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993004:33:47333:14:08260,0-215,0411:0357,00,26
65PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782905:56:40341:05:46259,1-215,8971:2243,61,04
66BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123001:53:59346:06:50257,9-217,0750:26135,80,06
67KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612700:56:13346:34:20256,5-218,5450:13273,70,06
68SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632800:46:21321:54:42252,8-222,1610:10327,30,03
69JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892902:13:28330:05:40252,8-222,1700:31113,70,16
70KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112703:33:14339:18:33252,1-222,9250:5070,90,30
71GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:02:04311:21:35251,9-223,0860:29123,80,01
72MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:05:43336:42:24251,4-223,5760:15229,60,08
73KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:27:15351:14:00251,4-223,6320:20172,90,01
74WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223002:53:28342:42:00249,6-225,3630:4186,30,08
75KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652802:04:48322:44:40248,9-226,0780:30119,70,13
76NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083004:27:34341:51:00247,9-227,0811:0455,60,08
77SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902901:36:58340:24:18246,9-228,0550:23152,80,16
78WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:47:52328:15:47244,5-230,4700:26136,00,08
79PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942901:12:57347:47:31243,3-231,6680:17200,10,02
80ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:51:33338:21:36243,3-231,7330:4285,10,20
81STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:12:06340:16:24243,1-231,9470:17202,30,13
82CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132802:02:08356:07:21242,9-232,1370:30119,30,06
83ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362305:32:44341:00:49242,1-232,9451:2243,60,41
84BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113002:28:35339:36:24241,3-233,6920:3697,40,12
85FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:25:21337:25:21238,7-236,3400:21167,80,08
86KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802903:14:54344:36:31237,9-237,0590:4973,30,05
87KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792904:20:47339:29:54237,7-237,2711:0554,70,46
88KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:46:37349:26:21236,4-238,6240:27133,00,06
89PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:18:46336:32:03234,7-240,2770:35101,50,31
90KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983000:44:38337:27:19234,4-240,6190:11315,10,00
91ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873004:19:50350:07:59233,4-241,6101:0653,90,23
92SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472501:58:49339:55:22233,2-241,8190:30117,80,02
93SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512601:32:55313:30:19231,5-243,5170:24149,50,01
94KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922904:59:12344:27:59230,9-244,1121:1746,30,56
95WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712802:04:29334:32:52230,0-245,0110:32110,90,10
96MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162903:08:21338:57:12229,9-245,0960:4973,20,35
97WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:51:29358:56:09227,5-247,5170:29122,40,30
98RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173000:31:42336:31:42224,8-250,1800:08425,50,04
99GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:47:53337:19:25224,7-250,2710:28125,00,09
100MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:01:58338:26:28224,2-250,8020:16217,10,10
101SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:02:33338:19:36223,7-251,3480:32109,50,28
102RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763022:19:26267:42:03223,6-251,3885:5910,01,74
103MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:57:05337:57:05223,1-251,9200:31114,30,04
104KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882902:07:18330:22:57222,5-252,5110:34104,90,17
105GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:39:00336:40:21221,7-253,2570:26134,40,07
106BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003005:11:32336:21:55221,1-253,8591:2442,60,37
107URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812902:34:29346:40:22220,8-254,1990:4185,80,32
108GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253005:57:14328:57:07218,0-257,0171:3836,60,37
109GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:34:20336:08:10216,6-258,4120:26137,80,16
110MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:48:51338:08:14216,2-258,7610:30119,20,09
111KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:51:43334:50:49216,2-258,8480:31116,10,04
112TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053002:01:45338:01:45215,4-259,6400:33106,10,28
113ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:34:57337:05:53214,3-260,6690:26135,40,08
114MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822901:40:30317:29:31214,2-260,8190:28127,90,16
115MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912906:36:23342:36:23213,6-261,4371:5132,30,20
116PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672801:31:28353:09:23211,8-263,1850:25138,90,01
117STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
118PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273004:16:43334:39:23210,9-264,0601:1349,30,48
119DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142905:09:35343:47:50209,9-265,0971:2840,70,07
120NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:33:40339:03:02209,2-265,8410:26134,00,01
121MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133001:28:14337:28:14209,1-265,9000:25142,20,10
122KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:08:05325:42:23208,8-266,2480:19184,00,02
123NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:57:31337:57:31208,5-266,5200:33106,40,02
124KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:06:36325:40:55208,2-266,7530:19187,60,02
125KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:43:00330:16:51205,2-269,8070:30119,50,04
126SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
127STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323002:16:28338:43:58204,5-270,5320:4089,90,12
128MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 190300294:38:14204,2-270,7630:00INF0,00
129KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:10:55354:49:59204,1-270,9190:20172,70,08
130GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:12:21337:11:49203,5-271,4730:21168,80,09
131FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143005:09:42341:09:43203,5-271,4901:3139,40,16
132PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:15:24340:43:17203,4-271,6460:22161,80,09
133ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043003:39:13339:24:28202,6-272,3591:0455,51,10
134DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183001:25:13169:41:32202,5-272,5390:25142,60,09
135KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293002:32:32338:50:06201,1-273,8930:4579,10,25
136BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622802:59:49320:45:02200,1-274,8800:5366,80,57
137ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:47:47340:59:36198,9-276,1390:14249,70,03
138LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:03:03289:03:03197,5-277,5400:19187,90,04
139CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:17:24346:28:56197,4-277,5920:05680,70,00
140GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:47:28337:47:28197,4-277,6200:32110,20,04
141NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353008:10:05319:49:57197,1-277,9102:2924,10,84
142MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283006:03:58345:06:21197,0-277,9771:5032,50,70
143KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823005:47:41338:57:03196,2-278,7791:4633,90,47
144JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243002:02:28311:51:18196,0-279,0260:3796,00,02
145ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943000:41:38336:41:38196,0-279,0500:12282,40,06
146CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:00:39337:40:05195,1-279,9260:18193,00,01
147PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82302:45:01342:28:11195,0-279,9760:5070,90,18
148SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:12:02338:24:28194,9-280,1410:4088,50,13
149MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213003:19:34337:12:00193,5-281,4711:0158,20,54
150FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:36:51347:22:44193,3-281,7480:30119,70,04
151PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643002:48:15330:53:56192,6-282,4200:5268,70,16
152ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883003:49:11343:55:22190,6-284,3731:1249,90,44
153GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333000:09:54340:10:26190,0-285,0000:031 151,50,00
154SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463009:29:27339:40:17188,7-286,3133:0119,90,69
155CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473001:14:16337:14:16188,4-286,5600:23152,20,04
156GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273005:51:38344:35:22186,4-288,5621:5331,80,49
157SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153002:02:27290:11:04185,8-289,2040:3991,00,08
158RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483001:07:36334:37:36183,7-291,2920:22163,10,02
159WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:30:01337:40:44182,7-292,2680:4973,10,17
160BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:24:53338:33:09182,7-292,2700:27129,20,05
161KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:55:05319:45:25182,5-292,5140:3795,10,07
162DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762905:43:55320:55:50181,6-293,3591:5331,70,78
163MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172903:04:23339:04:23181,5-293,5101:0059,10,18
164KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433005:31:36341:42:59181,4-293,6501:4932,81,07
165CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:35:31338:11:44177,9-297,1000:5268,60,03
166JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:08:01321:48:11176,6-298,3860:23155,80,39
167OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243004:57:45338:32:34175,8-299,2241:4135,41,04
168HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:30:07320:30:35175,6-299,4500:30116,90,17
169KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963002:28:13334:36:44175,3-299,6510:5071,00,12
170KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:27:34337:10:48175,0-299,9870:30119,90,07
171KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543002:14:08342:42:02173,8-301,2130:4677,70,09
172SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:43:20337:32:05173,1-301,8530:35100,50,02
173CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:11:27337:18:01172,6-302,4440:24144,90,01
174SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:22:07313:53:30172,3-302,7320:28125,90,01
175STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163002:33:05341:08:59171,5-303,4580:5367,20,21
176WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023004:00:29326:41:39170,7-304,3301:2442,60,35
177SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:27:52313:27:52170,2-304,7700:30116,20,07
178JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:11:31348:57:11170,0-304,9600:25142,70,06
179ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583002:03:41329:20:13169,3-305,6630:4382,10,13
180PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
181NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293002:28:11339:16:54168,3-306,6800:5268,20,06
182HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:23:13320:23:39167,1-307,8900:29120,50,16
183ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:54:02154:40:20167,1-307,9461:0257,60,85
184DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:46:44345:31:09166,9-308,0840:3893,80,07
185GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653001:39:42338:36:16166,6-308,3940:35100,30,10
186KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233000:35:55336:35:55166,4-308,5600:12278,00,03
187RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393000:33:48336:31:54166,0-308,9510:12294,80,06
188GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403002:24:21352:15:54165,4-309,5840:5268,80,12
189MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013002:00:50338:45:37165,3-309,6690:4382,10,14
190POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043002:53:46339:36:00164,4-310,5521:0356,80,40
191KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143002:09:50338:11:46164,0-311,0280:4775,80,40
192SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663001:07:35339:48:30160,2-314,8170:25142,20,09
193ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813004:59:39343:35:08160,0-314,9861:5232,00,97
194KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:36:40330:55:54159,4-315,5640:13260,90,02
195GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053005:05:05341:01:11157,8-317,2071:5631,00,35
196WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533001:42:31334:21:11157,5-317,4580:3992,20,04
197DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493001:13:18333:44:24157,5-317,4670:27128,90,04
198RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:46:13337:26:03157,5-317,5490:17204,40,03
199WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203001:14:58313:14:58157,4-317,5600:28126,00,04
200KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:27:01337:20:18157,3-317,6730:33108,50,09
201ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:27:25244:10:10156,1-318,8820:33107,20,10
202KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403003:03:42339:03:42154,5-320,4801:1150,50,75
203SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:37337:29:59154,5-320,5030:35101,20,11
204WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863002:22:01336:17:36154,4-320,6330:5565,20,42
205SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483006:04:02342:08:03153,0-321,9832:2225,20,85
206GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:13:20298:26:01152,3-322,6680:28124,60,04
207PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:06:03336:03:36152,2-322,7840:26138,30,12
208STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:58:38316:16:26152,1-322,9100:23155,60,03
209MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303002:11:08339:32:02151,9-323,1440:5169,50,02
210KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753000:49:57298:08:11151,7-323,2800:19182,20,05
211KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:31:28309:15:12151,6-323,4410:3699,40,09
212SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623003:43:53340:36:08151,5-323,5451:2840,60,65
213KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:11:16333:00:51148,7-326,2840:5268,00,05
214MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653002:09:05338:10:53148,6-326,3570:5269,10,41
215KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123000:58:09288:58:09148,5-326,5500:23153,20,01
216STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732902:13:08344:16:13148,4-326,5870:5366,90,00
217KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:35:29318:57:36148,1-326,8950:3893,10,12
218MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373000:50:59347:43:54148,0-326,9680:20174,20,01
219ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:23:34337:40:28147,7-327,2530:33106,10,05
220KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:18:36234:41:26146,5-328,4900:07472,60,03
221ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333004:22:54344:05:27146,0-329,0271:4833,30,62
222CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:13:36313:13:36145,9-329,0900:30118,90,43
223SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973005:55:47342:06:49145,7-329,3482:2624,60,98
224STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:51:57324:49:00144,8-330,1550:4677,60,08
225KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:22:04337:21:53144,0-330,9580:34105,30,15
226SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473003:03:42339:03:42143,6-331,4101:1646,90,80
227PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:16:50338:56:13143,6-331,4250:32112,10,05
228MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463003:14:20315:05:46143,1-331,8781:2144,20,01
229KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:17:27337:15:07142,3-332,7270:32110,20,41
230LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:05:26337:03:10142,3-332,7370:27130,50,09
231CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:48:41344:27:06139,0-335,9680:21171,40,00
232LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753002:33:53337:00:06137,4-337,6161:0753,60,06
233GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763002:33:53337:00:06137,4-337,6161:0753,60,06
234KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563001:05:59337:05:59137,2-337,8000:28124,80,06
235KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933001:09:26316:58:59137,1-337,8700:30118,50,17
236BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893003:16:07327:15:12137,0-337,9571:2541,90,10
237PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:57:39329:03:54136,7-338,2540:25142,30,01
238GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
239GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323005:24:12306:54:42136,2-338,7992:2225,20,95
240OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443001:18:35313:18:35135,9-339,0900:34103,80,03
241HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:37:44255:52:54134,9-340,0691:1051,30,21
242OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303002:13:12338:13:12134,4-340,6300:5960,50,05
243GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463001:24:29342:10:01134,4-340,6340:3795,40,19
244PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923002:48:35328:20:36133,8-341,1931:1547,60,78
245MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553001:12:49335:41:50133,2-341,7940:32109,80,29
246KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:41:39347:07:07132,4-342,5600:4678,20,04
247KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:03:45337:02:45132,3-342,7400:28124,50,16
248KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
249BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433000:59:47339:07:55130,8-344,1980:27131,30,02
250PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:34:05331:16:05130,3-344,6830:4383,10,38
251HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503002:09:21340:24:21129,8-345,2400:5960,20,07
252ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:33:30338:04:56129,7-345,3120:4383,20,13
253FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233003:58:29323:18:55129,1-345,8931:5032,50,06
254ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333005:00:34342:06:58128,2-346,7992:2025,61,00
255ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:13:58335:30:04128,2-346,8390:34104,00,14
256NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363000:47:00305:37:07128,0-347,0020:22163,40,05
257KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:05:51294:52:50127,8-347,1810:30116,50,22
258BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:58:48329:44:43127,0-347,9570:5664,20,54
259DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453001:31:00333:44:55125,8-349,2240:4382,90,02
260DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:24:36314:23:27125,5-349,4800:4089,00,13
261WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:53:31218:02:14125,1-349,9040:25140,30,17
262JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:18:41347:26:36124,9-350,0620:3795,30,13
263MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:27:09341:19:36124,6-350,3700:4185,80,17
264ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583002:43:55337:26:13124,1-350,8661:1945,40,05
265SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:38:31313:38:31124,1-350,9000:4775,60,45
266KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343000:49:46326:40:59123,2-351,8170:24148,50,05
267MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633002:44:56316:29:02123,0-351,9911:2044,70,70
268SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003001:38:57337:36:42123,0-352,0160:4874,60,28
269SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:24:01318:20:14122,5-352,4600:4187,50,17
270SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:00:17335:48:08121,3-353,7430:29120,70,02
271BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:16:15340:53:12120,6-354,3680:3794,90,14
272JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513005:14:39331:07:13120,0-355,0082:3722,90,78
273ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:27:51337:23:21119,8-355,1640:4381,80,46
274KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713001:00:32346:31:53119,6-355,4450:30118,50,15
275LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:48:07337:39:51118,7-356,2540:5465,90,04
276LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623001:32:42307:15:04118,4-356,5750:4676,70,39
277JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:31:01297:26:43117,3-357,7440:4677,30,18
278DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:10:00337:24:42116,7-358,2720:35100,10,04
279NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253001:36:10339:50:53116,5-358,5080:4972,70,22
280RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613001:03:16337:03:16116,4-358,5700:32110,40,06
281WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:33:08335:57:06116,0-358,9950:4874,70,08
282CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
283PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:12:51324:50:16115,5-359,5290:3795,10,14
284JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:56:59338:48:13114,0-360,9540:29120,10,32
285WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:36:52343:53:22113,7-361,2520:19185,10,09
286DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513003:05:49285:38:30113,4-361,6211:3836,60,29
287PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:18:20334:27:50112,9-362,1230:4186,50,12
288MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913003:14:52300:53:50112,8-362,1891:4334,70,16
289PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:31:22201:40:19112,8-362,2380:16215,70,00
290OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:10:50331:51:33112,6-362,4300:3795,40,23
291GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:23:23320:18:25112,5-362,4630:4481,00,29
292STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653002:43:27338:33:53111,4-363,6061:2840,90,56
293WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:31:47303:35:15111,2-363,8311:2143,90,18
294BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:03:57313:33:42111,1-363,9411:0653,80,63
295KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633002:33:21330:46:03110,8-364,1741:2343,40,86
296MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783000:36:34304:27:52110,7-364,3380:19181,60,09
297MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793007:45:36261:50:43110,4-364,5704:1214,20,34
298SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553000:54:15313:13:18109,6-365,4340:29121,20,13
299KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683000:22:19297:44:26109,3-365,6940:12293,90,00
300JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733000:57:44320:34:44109,1-365,9070:31113,40,06
301FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803001:09:46337:15:26108,6-366,3560:3893,40,02
302BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113002:36:18299:48:08108,5-366,5151:2641,60,55
303JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273001:03:15337:03:15108,5-366,5500:34102,90,06
304WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943000:53:53339:04:56107,0-368,0400:30119,10,02
305KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993001:24:09289:25:39106,9-368,1000:4776,20,21
306BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:10:07313:22:07106,6-368,3660:3991,20,16
307SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:27:00311:26:48106,6-368,4200:4873,50,54
308MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:45:02309:35:52105,0-370,0271:0060,00,45
309CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:10:47313:48:52103,8-371,2190:4088,01,11
310STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723002:10:18268:53:43103,3-371,7201:1547,60,47
311SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793003:43:11314:57:54102,5-372,5432:1027,51,06
312GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:13:19337:13:19102,2-372,8100:4383,60,13
313OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633001:29:29240:20:41101,6-373,4400:5268,10,19
314PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:16:05313:16:05101,5-373,5500:4480,00,06
315BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:14:54318:13:17100,8-374,2370:4480,70,00
316BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:20:02293:39:5598,3-376,6610:4873,70,29
317WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:54:44290:34:2397,7-377,2781:1051,10,11
318ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:52:34324:37:4496,6-378,4491:0951,50,19
319BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833001:44:29329:30:5596,5-378,4821:0455,40,48
320KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723002:25:34339:04:4196,1-378,8581:3039,60,02
321WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923004:10:33280:40:5696,1-378,8742:3623,00,93
322MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663004:49:21285:48:2096,1-378,9223:0019,90,28
323KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:17:49336:05:2495,7-379,3070:11322,30,01
324SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:43:28314:58:1095,7-379,3332:2025,71,14
325SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:27:27234:01:5595,0-379,9860:17207,70,02
326DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883000:17:54309:33:1094,8-380,1920:11317,80,07
327JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773002:59:02240:55:4994,0-380,9641:5431,50,67
328SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:51:49193:51:4993,6-381,4161:1150,20,82
329RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:32:09237:25:3393,4-381,5640:20174,40,02
330DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:16:57335:10:4792,8-382,2081:2840,70,52
331RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:36:56243:51:1592,5-382,4561:0257,30,21
332MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:26:42296:21:4491,5-383,5010:5663,30,40
333OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783005:24:22293:24:2491,2-383,7673:3316,90,88
334BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293003:31:30308:04:0190,8-384,1752:1925,81,41
335JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923000:55:09335:48:0189,5-385,5290:3697,30,17
336ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:16:57308:15:3888,8-386,1580:5169,30,12
337RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:16:50329:46:3788,2-386,7830:5268,90,10
338GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753001:35:38337:22:3188,1-386,8911:0555,30,48
339NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043007:51:08308:35:2587,9-387,1075:2111,21,56
340BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:26:05337:33:0687,3-387,6670:5960,90,12
341JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:10:35289:10:3587,2-387,7700:4874,20,14
342NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643000:24:28312:24:2887,1-387,8800:16213,60,08
343KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683000:40:12331:31:2086,5-388,4560:27129,20,03
344MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973005:03:19317:27:1386,3-388,6743:3017,11,61
345JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:42:53342:26:3986,2-388,8150:29120,60,05
346ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
347PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:21:43344:54:0785,2-389,7541:3936,10,19
348BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413001:01:49329:01:0984,9-390,0750:4382,40,06
349WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063002:14:31291:19:3484,9-390,1281:3537,90,49
350KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:38:21331:50:2084,2-390,7650:27131,80,01
351SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:10:17341:51:4084,2-390,7972:5820,21,35
352TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:40:59335:53:2784,0-391,0160:29123,00,05
353STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913003:01:54313:21:4183,9-391,1212:1027,70,43
354ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:04:25295:54:5983,5-391,4900:4677,80,15
355WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043007:59:13319:59:1383,2-391,8405:4510,41,69
356DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:21:02336:43:5583,0-391,9600:5861,50,24
357MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:29:41337:25:4782,8-392,2111:0455,40,06
358TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693001:17:37314:08:0282,7-392,3400:5663,90,56
359DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
360TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893003:05:42341:52:2181,9-393,1132:1626,51,60
361PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:23:40337:05:2981,3-393,6891:0158,30,33
362KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:07:48289:07:4880,2-394,7900:5071,00,20
363RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:28:43356:34:1779,8-395,2421:0653,90,17
364POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:11:07281:09:4879,5-395,4990:5367,10,57
365KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:20:36337:20:2279,5-395,5201:0059,20,25
366JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203002:44:34347:17:2379,4-395,5772:0429,00,11
367WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813002:02:20307:13:1478,9-396,1251:3338,70,63
368MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-396,3361:0059,30,43
369BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:04:57312:39:4377,1-397,9180:5071,20,03
370SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:53:03336:53:0376,7-398,3340:4186,70,12
371GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853001:36:54337:23:4976,5-398,4611:1547,40,58
372MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:34:43312:34:4376,4-398,5600:27132,10,06
373JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123002:34:24290:34:2475,8-399,1802:0229,50,74
374ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:16:04338:29:4975,6-399,4362:3523,10,17
375BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:46:33338:15:4575,5-399,5501:2442,50,29
376POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
377KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
378MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:31:22314:11:5474,6-400,3521:1349,00,32
379WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:25:27339:04:2874,2-400,8121:0952,10,19
380WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:34:23157:01:1473,9-401,1091:1647,00,22
381KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273002:26:37313:06:3173,6-401,4261:5930,10,50
382SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:40:31291:15:3473,3-401,6592:1127,40,67
383DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:07:35312:31:2273,3-401,6690:5565,10,02
384KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873000:34:49281:16:2573,3-401,6760:28126,40,01
385KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993003:05:34348:38:5672,8-402,1892:3223,50,33
386PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:03:50290:11:1172,2-402,8440:5367,80,16
387CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103003:23:27280:22:3771,7-403,2602:5021,20,49
388DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:15:44312:21:3571,7-403,3470:13273,30,22
389KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193004:50:34333:22:2171,5-403,5444:0314,81,23
390SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:55:19264:55:1971,3-403,6900:4677,30,19
391KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:07:34312:31:1871,1-403,9400:5763,10,08
392KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453003:17:34338:30:1370,2-404,8332:4821,30,19
393SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883001:31:52337:31:5270,0-404,9701:1845,70,09
394BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:22:31280:08:1070,0-405,0431:1050,90,11
395WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003001:12:53337:15:1569,9-405,0891:0257,60,26
396SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703001:00:33338:52:5669,9-405,1450:5269,20,36
397ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:20:15293:32:1669,9-405,1481:0852,20,42
398MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213002:44:34347:17:2169,3-405,7482:2225,20,11
399LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:29:55336:29:5568,6-406,4100:26137,60,04
400SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383003:08:52277:51:1368,5-406,5352:4521,80,11
401GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:53:45315:25:5568,4-406,5711:3936,10,51
402WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:49:09336:51:2568,4-406,5710:4383,50,22
403WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:13:34209:07:3868,2-406,8321:0455,60,16
404ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593003:28:56258:46:3368,0-407,0253:0419,50,02
405WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:16:19336:55:3667,6-407,3991:0753,10,21
406KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153004:49:11309:19:4966,9-408,1194:1913,91,31
407GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:34:47314:07:5966,4-408,6190:31114,50,13
408PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
409GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023000:33:35343:45:4365,1-409,9380:30116,20,01
410SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:08:13277:19:3365,1-409,9481:0257,20,25
411THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:55:14310:07:2465,0-409,9630:5070,60,12
412RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193000:47:36290:19:1264,9-410,1200:4481,80,23
413FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283002:35:11289:19:1764,3-410,6652:2424,90,13
414CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013001:00:58289:00:5863,2-411,8000:5762,20,02
415LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143001:28:25300:25:4362,9-412,1391:2442,70,01
416BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
417BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:45:39341:35:1562,0-412,9760:4481,50,36
418WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183003:10:15312:31:1861,9-413,0583:0419,51,24
419HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:14266:46:1461,9-413,0702:4122,41,72
420JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183002:12:25289:15:0161,5-413,5442:0927,80,46
421WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:02:52337:48:4361,1-413,8911:0158,30,53
422KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:00:15313:32:5460,7-414,3270:5960,40,31
423KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033001:02:11288:02:5760,1-414,8641:0258,00,04
424PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:42:35337:19:3859,5-415,4890:4283,90,76
425DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:10:53273:23:4159,5-415,5161:1150,40,10
426ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023000:49:50312:33:5558,9-416,1100:5070,90,10
427BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:42:37337:19:3858,2-416,7690:4382,00,05
428DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103002:03:04234:07:0857,9-417,0522:0728,30,73
429LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:20:47313:09:3356,8-418,2391:2542,20,89
430DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313000:58:29326:09:2656,8-418,2471:0158,20,10
431RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:47:09337:50:4555,3-419,6741:5631,00,24
432SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:08:11339:44:2255,0-419,9811:1448,40,31
433KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:50:43220:36:2654,8-420,2270:5564,80,11
434TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213002:18:09311:37:0554,7-420,3162:3123,70,55
435LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:46:05289:09:2954,3-420,7040:5070,70,01
436KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233002:29:08302:40:1753,7-421,2582:4621,61,42
437WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263000:49:30328:42:0053,1-421,8990:5564,40,37
438GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:32:39289:32:3952,1-422,9201:4633,70,32
439MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053002:25:28334:45:2649,9-425,1372:5520,60,66
440MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323000:52:20321:05:2648,8-426,1961:0456,00,06
441CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333001:17:48337:17:4948,5-426,5001:3637,40,83
442MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-426,6854:3213,22,66
443KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343007:40:33291:27:0847,4-427,5679:426,21,65
444KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:59:36331:00:1547,1-427,8911:1547,40,24
445MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-428,6899:416,24,68
446KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173002:08:45289:25:4744,7-430,3262:5220,80,01
447PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:27:19288:19:4743,7-431,2711:5930,00,39
448GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:37:59340:12:2943,2-431,8472:1626,40,27
449MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823002:41:45339:13:1542,6-432,4093:4715,80,74
450THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363001:46:21212:11:1442,5-432,4672:3024,00,33
451KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:22:27335:21:1840,5-434,5380:33108,10,43
452PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:16:37193:16:3737,6-437,3802:0229,50,19
453MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863002:08:40312:25:4937,3-437,7053:2617,41,09
454NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-439,0501:5830,40,21
455BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:39:31144:04:4721,5-453,5404:3812,90,66
456DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22103:24:41344:57:51351,6-123,3510:34103,10,02
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23002:22:15316:30:23240,9-234,0640:35101,60,01
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13000:28:10335:14:09201,3-273,7400:08428,70,01
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:14:23341:56:38200,0-274,9810:22161,30,00
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:20:02337:54:57199,4-275,5650:24149,50,01
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:18:37337:18:37195,8-279,1850:24149,40,05
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13000:24:23339:15:22176,3-298,6610:08433,90,00
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23001:48:27337:48:27175,9-299,1200:3697,30,08
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3003:26:49311:41:10174,4-300,6421:1150,60,60
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:38:31334:40:26166,3-308,6880:35101,30,11
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:49:48357:40:56140,2-334,7610:4676,60,13
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:46:38327:51:38131,7-343,3260:4874,10,09
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:28:06329:04:05126,4-348,5780:13269,90,05
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:20:38311:25:33124,7-350,3330:3892,80,08
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3000:59:25340:20:49123,6-351,3590:28124,90,06
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:40:59338:21:32118,4-356,6010:5170,30,06
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13001:29:37347:42:17116,5-358,5420:4678,00,10
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3002:04:04305:43:15114,1-360,9441:0555,20,07
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:22:01304:56:46110,0-365,0230:4480,50,03
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3002:28:19338:28:20109,5-365,5501:2144,30,02
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:54:25336:54:25107,1-367,9100:30118,10,05
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:52:25313:52:25105,9-369,1401:0356,50,05
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:31:39265:04:22100,4-374,5710:18190,40,00
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:27:03313:59:5997,4-377,6110:16216,00,02
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:52:41309:50:3791,9-383,0640:34104,70,07
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:06:24337:00:5289,8-385,1920:4481,20,04
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:10:59321:06:4189,2-385,7870:4775,40,04
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:13:10338:37:4089,0-386,0330:4973,00,06
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:13:54289:21:5688,5-386,4560:5071,90,12
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:09:13330:39:0683,3-391,6680:4972,20,16
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3002:49:08290:49:0881,4-393,6002:0428,90,11
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:51:08288:21:2479,6-395,3800:3893,40,25
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:28:55336:28:5577,0-398,0500:22159,70,03
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:14:18308:39:1476,7-398,3330:5861,90,01
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:17:05294:57:0775,9-399,1081:0059,10,01
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13006:31:53330:44:1674,5-400,4935:1511,41,13
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3000:57:15300:51:2573,5-401,5340:4677,00,03
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3000:59:02352:31:4972,3-402,6870:4873,50,00
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:20:40337:20:4169,1-405,9201:1051,40,09
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:28:03336:28:0368,8-406,2400:24147,10,05
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:34:56217:39:2161,7-413,2600:33106,00,02
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:52:14300:16:4761,2-413,7870:5170,30,01
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3003:39:08303:30:5361,1-413,8903:3516,71,59
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:51:47120:29:4260,1-414,9101:5132,31,10
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:34:20217:34:2059,9-415,1301:3438,10,10
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:12:09289:12:3556,8-418,1852:1925,81,37
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23000:45:27313:06:5356,7-418,2520:4874,90,01
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:28:25281:37:3855,5-419,5211:3537,60,06
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:09:42265:09:4254,9-420,0901:1647,30,16
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:28:04299:14:0954,0-420,9870:31115,50,18
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:17:27244:45:3653,1-421,8601:2741,20,07
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:51337:04:5051,6-423,4101:2045,00,09
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:02:08289:02:0849,7-425,3301:1548,00,14
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:38:36241:08:4647,2-427,7970:4973,40,46
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:06:02337:06:0241,6-433,4101:3537,80,34
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3001:14:31264:07:3441,1-433,9061:4833,10,21
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:00:58289:00:5840,0-435,0001:3139,40,30
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:02:26335:38:0131,4-443,6211:5930,20,00
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-451,97011:435,14,82
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-463,0203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-468,80513:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-474,7496:269,30,00
Znaleziono 549 wynik(ów)