ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 31535:04:55430,8140,0004:5312,33,84
2CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81534:56:52369,964-60,8505:4010,63,39
3ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 41539:09:55363,342-67,4726:289,31,23
4RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 51546:13:35358,366-72,4487:447,82,41
5SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 21536:22:48357,857-72,9576:059,81,28
6STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 71535:14:13356,371-74,4435:5510,10,74
7DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 21560:37:52355,723-75,09110:135,92,99
8ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 91540:39:24328,891-101,9237:258,10,41
9SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 101526:23:01305,644-125,1705:1011,60,90
10KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 131532:25:36305,453-125,3616:229,42,91
11WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 27M 161551:58:05304,202-126,61210:155,92,52
12SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 41529:02:37294,962-135,8525:5410,21,64
13RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 141531:50:55280,563-150,2516:488,81,23
14GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 181521:32:20272,080-158,7344:4412,60,58
15PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 231526:29:02271,843-158,9715:5010,31,06
16NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 291525:01:47247,919-182,8956:039,90,82
17SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 241523:19:36246,945-183,8695:4010,60,74
18ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 151531:41:55242,055-188,7597:517,62,65
19WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 221522:19:52229,989-200,8255:4910,32,29
20SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 61524:22:37223,652-207,1626:329,23,19
21GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 211521:22:17221,743-209,0715:4610,40,77
22GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321529:24:33217,983-212,8318:057,42,36
23GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 171520:34:39216,588-214,2265:4210,52,28
24ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 251525:12:20214,331-216,4837:038,50,65
25MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 431527:57:31213,563-217,2517:517,60,48
26PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 311537:32:34211,815-218,99910:385,62,53
27PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 441530:15:01210,940-219,8748:367,02,28
28DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 51528:11:28209,903-220,9118:037,40,34
29NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261522:46:38209,159-221,6556:329,20,60
30KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 331518:35:57205,193-225,6215:2611,01,37
31FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 481529:06:52203,510-227,3048:357,01,51
32BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 7M 501534:39:36201,260-229,55410:195,80,75
33KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 511518:43:27201,107-229,7075:3510,71,56
34BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 351518:41:39200,120-230,6945:3610,71,46
35SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 421519:30:20200,019-230,7955:5110,30,98
36LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 271517:06:55197,460-233,3545:1211,50,84
37CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 411518:00:41195,074-235,7405:3210,80,62
38MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 471519:23:19193,529-237,2856:0010,01,08
39PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 551518:15:13192,580-238,2345:4110,60,59
40SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 561531:17:58188,687-242,1279:576,02,44
41GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 71536:46:15186,438-244,37611:505,12,58
42STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 621526:01:34182,356-248,4588:337,03,13
43DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 381533:28:54181,641-249,17311:035,43,33
44KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 631519:09:04181,350-249,4646:209,52,75
45KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 711516:45:51175,880-254,9345:4310,50,88
46KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 81517:14:14175,013-255,8015:5410,20,52
47SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 451518:24:16173,147-257,6676:229,40,93
48PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 781528:12:36168,550-262,26410:026,03,57
49DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 801515:32:35166,916-263,8985:3510,71,38
50POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 821527:03:03164,448-266,3669:526,13,11
51SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 851515:26:30160,183-270,6315:4710,41,73
52WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 651520:55:56157,542-273,2727:587,50,00
53DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 361519:15:16157,533-273,2817:208,20,66
54RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661512:59:41157,451-273,3634:5712,10,93
55WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 521524:46:30157,440-273,3749:266,40,83
56KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 831514:55:21154,520-276,2945:4710,41,58
57SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 761516:21:47154,497-276,3176:219,41,09
58WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 691516:30:51154,367-276,4476:259,32,45
59ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 751518:27:11152,911-277,9037:148,34,65
60STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 641512:55:30152,090-278,7245:0511,80,99
61MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 111519:13:25151,856-278,9587:357,90,65
62KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 741516:14:28151,720-279,0946:259,30,81
63CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 571514:41:22151,026-279,7885:5010,30,35
64ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 101519:29:51147,747-283,0677:557,60,43
65KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 891517:10:01144,042-286,7727:098,42,23
66KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 901513:00:00143,650-287,1645:2511,10,64
67SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 911513:35:11143,590-287,2245:4010,61,29
68PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 121523:20:24143,575-287,2399:456,22,20
69BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 791516:18:59137,043-293,7717:088,420,08
70KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 141514:23:26128,690-302,1246:428,90,48
71PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 961515:31:14126,387-304,4277:228,12,90
72KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 161512:51:58125,412-305,4026:099,71,30
73DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 1031518:32:38125,120-305,6948:536,70,81
74KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 181514:56:31123,183-307,6317:168,20,57
75MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 951512:42:16123,009-307,8056:119,73,55
76MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 211515:32:50118,768-312,0467:517,60,97
77DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 1101511:01:30116,728-314,0865:4010,61,92
78CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 1121519:31:35115,940-314,87410:065,93,27
79JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 1181517:02:10109,093-321,7219:226,40,66
80KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 1201510:39:52107,090-323,7245:5810,00,41
81WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 1141515:28:02106,960-323,8548:406,91,21
82SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 1211510:19:29106,580-324,2345:4810,33,67
83SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 281517:24:18102,457-328,35710:115,93,52
84OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081511:25:04101,560-329,2546:448,91,10
85BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 1261508:42:25100,429-330,3855:1211,50,26
86ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 1281511:33:5099,888-330,9266:568,60,96
87BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 1291512:45:2698,339-332,4757:477,71,35
88ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 1191509:35:0397,389-333,4255:5410,21,45
89SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 311516:34:0195,667-335,14710:235,83,85
90DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 1231512:12:2794,808-336,0067:437,81,17
91RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 1331510:35:5493,436-337,3786:488,80,75
92KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 1241507:58:2491,936-338,8785:1211,50,53
93MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 341510:11:5389,808-341,0066:488,80,39
94KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 1361509:51:3788,967-341,8476:389,00,84
95RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 1371507:52:2488,217-342,5975:2111,20,76
96GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 1381514:23:0588,109-342,7059:476,12,73
97JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 321510:07:1587,230-343,5846:578,61,24
98KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 1401506:20:2084,235-346,5794:3013,30,62
99ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 1421508:30:3483,510-347,3046:069,81,17
100DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 1311508:38:5983,332-347,4826:139,61,06
101KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 381509:30:0979,480-351,3347:108,41,59
102MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 1551506:51:2876,672-354,1425:2111,21,64
103BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 1561507:47:0976,667-354,1476:059,80,01
104GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 401512:54:0376,539-354,27510:065,93,08
105GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 1491507:32:3375,892-354,9225:5710,10,09
106WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071507:50:3973,891-356,9236:229,40,97
107MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 1591507:55:4073,466-357,3486:289,30,80
108SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1601508:14:0273,341-357,4736:448,92,40
109KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 411514:02:3571,456-359,35811:475,11,41
110BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 461510:02:4769,957-360,8578:367,01,55
111GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 1501508:15:1368,429-362,3857:148,30,74
112KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 481510:53:4366,881-363,9339:466,11,61
113GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 1681506:04:1066,020-364,7945:3010,91,76
114PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 1691509:55:1565,772-365,0429:036,61,67
115BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 222K 501511:06:0262,520-368,29410:395,65,35
116KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 1751506:28:3260,673-370,1416:249,40,49
117KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511506:41:0860,136-370,6786:409,00,37
118JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 1781506:14:5258,912-371,9026:219,40,78
119LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 1621509:07:3056,761-374,0539:386,22,32
120DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 1811506:38:5856,753-374,0617:018,51,51
121CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 228K 581506:51:2855,490-375,3247:248,11,20
122WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 1671505:49:4453,140-377,6746:349,12,96
123KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 661505:11:2744,007-386,8077:048,50,94
124GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 1861504:02:1443,153-387,6615:3610,71,00
125ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 2011505:43:3841,523-389,2918:167,32,40
126LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 711508:04:2539,341-391,47312:184,90,39
127MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 2061503:23:4537,020-393,7945:3010,90,34
128BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 2071503:18:2436,500-394,3145:2611,00,33
129OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161503:36:3331,731-399,0836:498,80,48
130ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 781503:07:3328,548-402,2666:349,10,09
131KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 39K 841502:51:2521,829-408,9857:517,60,59
132BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 721503:16:2721,460-409,3549:096,61,33
133MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 2361501:26:5615,332-415,4825:4010,60,00
134PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 911501:10:5811,170-419,6446:219,41,16
Znaleziono 134 wynik(ów)