ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 31635:04:55430,8140,0004:5312,33,84
2RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 51649:30:44384,987-45,8277:427,82,42
3ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 41640:42:34381,675-49,1396:239,41,19
4SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 21638:42:17380,929-49,8856:059,81,27
5STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 71636:56:33376,491-54,3235:5310,20,72
6DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 21662:48:37372,858-57,95610:065,92,87
7ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 91644:11:08360,365-70,4497:218,20,41
8SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 101627:56:03324,514-106,3005:0911,60,88
9SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 41631:18:58320,687-110,1275:5110,21,63
10KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 131633:32:40317,085-113,7296:209,52,90
11RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 141633:30:24298,193-132,6216:448,91,18
12GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 181623:08:44292,740-138,0744:4412,60,66
13PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 231626:29:02271,843-158,9715:5010,31,06
14SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 241625:31:31271,118-159,6965:3810,60,68
15ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 151634:23:22268,485-162,3297:417,82,42
16LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 271624:34:39262,620-168,1945:3610,70,86
17WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 221624:11:50250,170-180,6445:4810,32,18
18NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 291625:01:47247,919-182,8956:039,90,82
19GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 171622:49:00239,456-191,3585:4310,52,25
20GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 211622:40:20236,922-193,8925:4410,40,75
21ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 251626:45:39228,144-202,6707:028,50,64
22KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 331622:54:19227,826-202,9886:019,91,99
23DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 51630:13:24226,037-204,7778:017,50,35
24NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261624:20:17223,997-206,8176:319,20,59
25SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 61624:22:37223,652-207,1626:329,23,19
26BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 351620:48:11223,430-207,3845:3510,71,33
27PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 311638:57:51221,555-209,25910:335,72,44
28GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321629:24:33217,983-212,8318:057,42,36
29CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 411619:56:57215,372-215,4425:3310,80,57
30MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 431627:57:31213,563-217,2517:517,60,48
31PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 441630:15:01210,940-219,8748:367,02,28
32MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 471620:29:14205,304-225,5105:5910,01,03
33KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 511618:43:27201,107-229,7075:3510,71,56
34WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 521632:04:27200,480-230,3349:356,30,90
35SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 421619:30:20200,019-230,7955:5110,30,98
36DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 381635:41:56198,966-231,84810:455,63,09
37SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 451621:04:15198,031-232,7836:239,40,98
38PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 551618:15:13192,580-238,2345:4110,60,59
39SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 561631:17:58188,687-242,1279:576,02,44
40GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 71636:46:15186,438-244,37611:505,12,58
41STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 621626:01:34182,356-248,4588:337,03,13
42KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 631619:09:04181,350-249,4646:209,52,75
43STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 641615:28:22181,287-249,5275:0711,71,01
44WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 651623:16:48177,173-253,6417:537,60,00
45KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 711616:45:51175,880-254,9345:4310,50,88
46KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 741619:16:04173,640-257,1746:399,01,39
47PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 781628:12:36168,550-262,26410:026,03,57
48RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661613:47:39167,566-263,2484:5612,10,88
49CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 571616:11:18166,133-264,6815:5010,30,34
50WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 691617:29:53164,725-266,0896:229,42,35
51POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 821627:03:03164,448-266,3669:526,13,11
52KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 831615:53:39161,570-269,2445:5410,21,54
53ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 101620:55:41160,222-270,5927:507,70,42
54SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 851615:26:30160,183-270,6315:4710,41,73
55MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 111620:19:12159,301-271,5137:397,80,73
56DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 361619:15:16157,533-273,2817:208,20,66
57ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 751619:34:42157,239-273,5757:288,04,80
58SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 761616:21:47154,497-276,3176:219,41,09
59BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 791617:27:47149,186-281,6287:018,518,47
60KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 901613:00:00143,650-287,1645:2511,10,64
61SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 911613:35:11143,590-287,2245:4010,61,29
62MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 951614:02:18136,288-294,5266:109,73,55
63KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 141614:23:26128,690-302,1246:428,90,48
64PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 961615:31:14126,387-304,4277:228,12,90
65DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 1031618:32:38125,120-305,6948:536,70,81
66KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 181614:56:31123,183-307,6317:168,20,57
67MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 211615:32:50118,768-312,0467:517,60,97
68DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 1101611:01:30116,728-314,0865:4010,61,92
69CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 1121619:31:35115,940-314,87410:065,93,27
70OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081612:10:11108,701-322,1136:438,91,16
71ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 1191610:29:13107,915-322,8995:4910,31,33
72WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 1141615:28:02106,960-323,8548:406,91,21
73KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 1241608:52:24102,487-328,3275:1111,60,57
74SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 281617:24:18102,457-328,35710:115,93,52
75WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071611:08:16100,527-330,2876:389,00,84
76BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 1261608:42:25100,429-330,3855:1211,50,26
77ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 1281611:33:5099,888-330,9266:568,60,96
78BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 1291612:45:2698,339-332,4757:477,71,35
79SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 311616:34:0195,667-335,14710:235,83,85
80DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 1231612:12:2794,808-336,0067:437,81,17
81RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 1331610:35:5493,436-337,3786:488,80,75
82KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 1361609:51:3788,967-341,8476:389,00,84
83RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 1371607:52:2488,217-342,5975:2111,20,76
84GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 1381614:23:0588,109-342,7059:476,12,73
85JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 321610:07:1587,230-343,5846:578,61,24
86KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 1401606:20:2084,235-346,5794:3013,30,62
87DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 1311608:38:5983,332-347,4826:139,61,06
88GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 1491607:58:2779,014-351,8006:039,90,23
89KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511611:29:2877,849-352,9658:516,81,45
90MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 1551606:51:2876,672-354,1425:2111,21,64
91GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 401612:54:0376,539-354,27510:065,93,08
92MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 1591607:55:4073,466-357,3486:289,30,80
93SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1601608:14:0273,341-357,4736:448,92,40
94KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 411614:02:3571,456-359,35811:475,11,41
95BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 461610:02:4769,957-360,8578:367,01,55
96GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 1501608:15:1368,429-362,3857:148,30,74
97KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 481610:53:4366,881-363,9339:466,11,61
98WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 1671607:15:1966,209-364,6056:349,13,14
99GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 1681606:04:1066,020-364,7945:3010,91,76
100PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 1691609:55:1565,772-365,0429:036,61,67
101LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 1621610:12:4965,208-365,6069:236,42,28
102BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 222K 501611:06:0262,520-368,29410:395,65,35
103KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 1751606:28:3260,673-370,1416:249,40,49
104JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 1781606:14:5258,912-371,9026:219,40,78
105DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 1811606:38:5856,753-374,0617:018,51,51
106GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 1861604:56:4353,506-377,3085:3210,80,88
107KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 661605:11:2744,007-386,8077:048,50,94
108ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 2011605:43:3841,523-389,2918:167,32,40
109LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 711608:04:2539,341-391,47312:184,90,39
110BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 721606:34:0736,904-393,91010:405,61,46
111BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 2071603:18:2436,500-394,3145:2611,00,33
112OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161603:36:3331,731-399,0836:498,80,48
113KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 39K 841602:51:2521,829-408,9857:517,60,59
114MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 2371601:26:5615,332-415,4825:4010,60,00
115PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 911601:10:5811,170-419,6446:219,41,16
Znaleziono 115 wynik(ów)