ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111608:40:00367:22:28475,00,0001:0554,80,28
2SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242011:23:41371:59:51469,1-5,9301:2741,20,71
3MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131703:16:36361:39:41452,7-22,3300:26138,10,10
4SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141701:29:32362:07:41449,8-25,1700:11301,40,24
5MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121703:07:06344:02:33441,1-33,9110:25141,50,15
6KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161707:27:26363:49:27430,2-44,7831:0257,70,23
7PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151706:28:03363:41:59407,1-67,8980:5762,90,34
8RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292103:17:09374:40:06385,0-90,0130:30117,20,18
9ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302201:32:39361:39:09381,7-93,3250:14247,20,02
10SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171802:19:29362:20:30380,9-94,0710:21163,90,07
11GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181807:01:53367:01:56379,0-95,9701:0653,90,18
12STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221901:42:20351:40:50376,5-98,5090:16220,70,03
13DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191903:57:10361:57:14375,2-99,8230:3794,90,10
14DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72002:10:45361:37:29372,9-102,1420:21171,10,02
15BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201902:28:57370:57:08370,0-104,9560:24149,10,23
16CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232102:42:16341:40:44370,0-105,0360:26136,80,30
17SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211902:58:04359:15:09359,9-115,0980:29121,30,21
18LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262002:52:54362:52:54357,7-117,3090:29124,10,05
19DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:26:56364:43:48353,1-121,9010:14243,70,01
20SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272103:47:40363:47:41350,5-124,4560:3892,40,06
21KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023001:21:10364:57:52350,2-124,8230:13258,90,03
22FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342201:43:26358:34:35348,2-126,8160:17202,00,07
23SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:42:31360:14:09346,9-128,0590:17203,10,06
24KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252003:19:39366:35:29338,8-136,1670:35101,80,01
25GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382403:05:05353:34:21336,5-138,4770:32109,10,24
26ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322203:14:15366:43:17330,7-144,3100:35102,10,03
27WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282102:49:51364:07:16327,4-147,6220:31115,60,00
28SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303002:04:34355:46:13323,3-151,6620:23155,70,03
29MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442506:16:29366:02:57323,0-151,9531:0951,50,45
30FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332204:16:27373:09:25322,8-152,1960:4775,50,26
31ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412402:42:12367:08:15321,7-153,2580:30119,00,11
32SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102602:16:21361:59:09320,7-154,3130:25141,10,12
33KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:07:04366:40:07317,1-157,9150:12283,70,09
34POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:40:54362:15:54313,3-161,7260:30116,80,10
35PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552603:35:25367:07:11312,1-162,9270:4186,90,27
36STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862905:16:09364:02:50306,3-168,6531:0158,10,57
37SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:55:51350:02:29305,1-169,8650:22158,00,21
38WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073028:43:57283:18:07304,2-170,7985:4010,61,48
39BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:46:50357:46:48304,0-170,9570:32109,30,14
40PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:07:47362:27:13302,6-172,4380:25142,10,09
41NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842902:42:19362:42:19302,0-173,0000:32111,60,08
42USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772902:06:37376:34:08301,1-173,8940:25142,70,03
43WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502505:59:02370:59:40298,5-176,5111:1249,90,40
44JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522602:04:24362:10:54298,5-176,5350:25144,00,09
45PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:06:37361:06:37298,4-176,5800:13268,80,06
46STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402401:33:30366:37:02298,4-176,6390:18191,50,26
47RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:39:29349:52:47298,2-176,8070:20179,80,02
48FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92401:53:48365:16:12294,0-180,9710:23155,00,09
49GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:36:24350:21:43292,8-182,1620:19182,30,12
50TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993003:33:11356:13:32292,2-182,8210:4382,20,15
51SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:05:59370:57:24290,9-184,1390:25138,50,31
52NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973003:06:56361:37:44290,1-184,8920:3893,10,18
53SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:02:16373:47:31289,5-185,5050:25142,10,07
54BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:49:08361:56:19287,6-187,4160:35102,00,09
55BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123002:53:52365:29:27286,2-188,7770:3698,80,15
56RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562601:34:08359:34:42283,8-191,1650:19180,90,05
57PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942904:21:14366:17:20283,6-191,3990:5565,10,16
58MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702801:47:19359:49:04283,4-191,5710:22158,50,02
59BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:35:12339:15:16283,4-191,5890:32109,60,06
60CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482601:46:36360:04:49283,4-191,6090:22159,50,01
61PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662701:33:39363:47:36282,4-192,5810:19180,90,12
62SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632803:44:58348:53:20279,6-195,4310:4874,60,06
63KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:49:14372:41:41276,6-198,4200:23151,90,09
64KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193003:28:47366:19:18275,0-200,0160:4579,00,55
65PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:25:08358:03:50274,8-200,2460:18193,60,10
66KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:25:52373:08:43272,2-202,8440:32111,90,08
67PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742903:12:48334:41:26271,8-203,1570:4284,60,12
68SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:11:55358:16:12271,1-203,8820:29123,30,01
69MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:39:00363:27:15270,7-204,2930:21164,10,02
70ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362302:41:27362:38:16268,5-206,5150:3699,80,04
71GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602701:44:48362:14:03268,0-207,0110:23153,40,03
72BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113003:21:13366:15:59267,3-207,7300:4579,70,30
73KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:32:25359:16:05267,0-207,9510:20173,40,06
74WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:41:50361:55:17265,9-209,1060:22156,70,00
75KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:09:08338:22:34263,6-211,3570:29122,50,21
76POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
77LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553007:27:44367:27:44262,6-212,3801:4235,20,23
78FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:44:23361:44:24262,4-212,6200:23150,80,11
79WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:53:40352:21:35261,5-213,4600:26138,10,07
80STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:41:41356:23:07259,7-215,3000:23153,20,23
81JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892900:27:15363:32:20257,6-217,3820:06567,20,03
82CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:31:00380:57:39257,5-217,5400:21169,80,04
83KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:45:09369:02:22254,8-220,1680:24145,40,02
84MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093002:56:38362:56:38254,8-220,2400:4186,50,00
85KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:32:08363:29:50254,1-220,9230:21165,50,01
86KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922902:18:02371:16:14254,0-220,9630:32110,40,05
87WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542602:45:15380:43:19253,9-221,1090:3992,20,25
88PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:17:41360:19:10253,9-221,1130:32110,60,21
89SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472501:53:05363:56:51253,7-221,3170:26134,60,02
90ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872901:42:59357:17:19251,3-223,7250:24146,40,00
91MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822906:07:45362:52:03250,4-224,6421:2840,80,55
92WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712801:51:58360:04:42250,2-224,8300:26134,10,08
93SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:25:58361:48:52250,0-224,9740:35102,80,01
94FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952907:21:52368:43:22248,4-226,5771:4633,70,28
95NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083004:27:34341:51:00247,9-227,0811:0455,60,08
96URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812902:39:23370:22:04247,4-227,6190:3893,10,27
97KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:05:50361:07:34246,2-228,8040:16224,40,03
98RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173002:19:10362:19:10246,1-228,9400:33106,10,12
99GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063002:25:54361:54:39244,2-230,8030:35100,40,12
100ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873003:17:13373:16:53243,6-231,4470:4874,10,07
101BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003004:43:58360:40:17242,3-232,6741:1051,20,70
102MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903004:59:34365:54:18240,4-234,5531:1448,20,48
103KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:56:14364:36:19239,7-235,2710:29123,70,13
104GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642802:14:21361:39:02239,5-235,5440:33106,90,18
105KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802903:14:54344:36:31237,9-237,0590:4973,30,05
106MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:13:57361:03:56237,0-238,0410:18192,30,14
107GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:18:03360:27:07236,9-238,0780:19182,10,03
108KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:17:17357:51:26231,6-243,4270:20179,80,02
109MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162903:08:21338:57:12229,9-245,0960:4973,20,35
110ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:33:19358:32:06228,1-246,8560:24146,70,03
111KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393004:18:22353:58:06227,8-247,1741:0852,90,75
112MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:14:55361:37:27226,5-248,5450:19181,40,04
113DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142902:01:56364:29:13226,0-248,9630:32111,20,03
114NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:33:39362:07:12224,0-251,0030:25143,50,03
115SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:02:33338:19:36223,7-251,3480:32109,50,28
116RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763022:19:26267:42:03223,6-251,3885:5910,01,74
117BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622802:06:32343:51:45223,4-251,5700:33105,90,02
118PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:37:13362:34:27223,4-251,6250:26137,90,10
119GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333002:40:28364:10:26221,6-253,3900:4382,90,04
120PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672801:25:17364:47:31221,6-253,4450:23155,90,01
121GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:32:05361:45:26219,7-255,3260:25143,10,10
122FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:40:35361:40:35219,7-255,3400:27131,00,06
123NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353001:57:51362:31:21218,5-256,5080:32111,20,45
124GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253005:57:14328:57:07218,0-257,0171:3836,60,37
125MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133000:46:23360:46:23216,2-258,8500:12279,60,00
126CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:56:16365:56:05215,4-259,6280:32111,10,01
127TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053002:01:45338:01:45215,4-259,6400:33106,10,28
128ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043000:59:34361:04:41213,8-261,2320:16215,30,01
129MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912906:36:23342:36:23213,6-261,4371:5132,30,20
130RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483004:07:37355:12:37212,7-262,3131:0951,50,62
131KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823005:05:14363:04:32211,8-263,1541:2641,60,32
132ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:57:00359:18:51211,1-263,8730:16222,20,06
133STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
134JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:21:34361:40:30211,0-263,9730:23155,20,02
135PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273004:16:43334:39:23210,9-264,0601:1349,30,48
136ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943001:50:12361:50:12210,0-265,0500:31114,30,13
137SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:59:41362:03:54208,8-266,2100:34104,70,07
138KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:08:05325:42:23208,8-266,2480:19184,00,02
139NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:57:31337:57:31208,5-266,5200:33106,40,02
140KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:06:36325:40:55208,2-266,7530:19187,60,02
141SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:22:18357:26:44208,1-266,8620:4187,80,17
142MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283001:58:39364:34:56207,0-267,9530:34104,70,19
143KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713000:18:03366:16:42207,0-267,9660:05688,20,00
144HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423004:36:48362:45:51205,4-269,6041:2044,50,63
145MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:05:55367:43:08205,3-269,6960:19186,90,01
146SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
147STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323002:16:28338:43:58204,5-270,5320:4089,90,12
148BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492602:04:49362:18:19204,4-270,5590:3698,30,02
149CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473001:46:22360:50:50202,7-272,3500:31114,30,02
150DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183001:25:13169:41:32202,5-272,5390:25142,60,09
151KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293002:32:32338:50:06201,1-273,8930:4579,10,25
152ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883000:59:01371:45:32201,1-273,9400:17204,40,11
153STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163003:08:29365:43:23201,0-273,9530:5664,00,03
154MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172903:10:36363:10:37200,8-274,1900:5663,20,12
155WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203007:17:57367:17:57200,5-274,5202:1127,50,25
156DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762902:13:02362:19:12199,0-276,0340:4089,70,04
157SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703002:39:59363:05:22198,0-276,9690:4874,30,17
158CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:17:24346:28:56197,4-277,5920:05680,70,00
159GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:47:28337:47:28197,4-277,6200:32110,20,04
160HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263004:32:54362:41:54197,0-278,0371:2343,30,66
161KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123004:36:31364:36:31196,1-278,9201:2442,50,05
162PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82302:45:01342:28:11195,0-279,9760:5070,90,18
163PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643002:48:15330:53:56192,6-282,4200:5268,70,16
164SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513002:47:50362:47:51191,5-283,5200:5268,50,12
165KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543002:10:21357:58:54190,2-284,8120:4187,50,07
166SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463009:29:27339:40:17188,7-286,3133:0119,90,69
167OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:34:25361:45:42188,0-286,9840:30119,50,23
168JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:06:20345:46:30187,7-287,2660:21169,80,28
169CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:29:56369:25:41187,7-287,3370:28125,20,02
170GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383005:17:05364:03:37187,4-287,5771:4135,50,95
171KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:09:10360:07:41187,1-287,8620:22162,30,06
172GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273005:51:38344:35:22186,4-288,5621:5331,80,49
173ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:30:54352:47:26185,7-289,2830:29122,60,09
174MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:50:25362:14:03184,8-290,2460:35100,40,12
175WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:30:01337:40:44182,7-292,2680:4973,10,17
176KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:55:05319:45:25182,5-292,5140:3795,10,07
177SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:05:07364:08:56182,3-292,6750:21168,00,06
178KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963003:37:33361:04:47181,4-293,5711:1150,00,03
179KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433005:31:36341:42:59181,4-293,6501:4932,81,07
180STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453002:32:52364:16:11181,3-293,7130:5071,20,18
181GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653002:46:48370:47:06180,9-294,1040:5565,10,22
182KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:13:52361:13:52180,0-294,9600:24146,20,06
183RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393001:59:41355:40:39179,1-295,8710:4089,80,06
184CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:35:31338:11:44177,9-297,1000:5268,60,03
185WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533002:20:52359:39:49177,2-297,8270:4775,50,18
186KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:45:29358:26:42176,5-298,4930:35100,40,09
187STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732906:44:44373:20:26175,6-299,4482:1826,00,01
188KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753003:01:36348:19:50173,6-301,3601:0257,40,68
189WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023004:00:29326:41:39170,7-304,3301:2442,60,35
190JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:11:31348:57:11170,0-304,9600:25142,70,06
191GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403000:44:44374:54:18169,2-305,8020:15226,90,01
192PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
193NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293002:28:11339:16:54168,3-306,6800:5268,20,06
194RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:47:58361:56:48167,6-307,4340:17209,60,00
195SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663000:38:27370:35:21167,2-307,7600:13261,00,08
196ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:54:02154:40:20167,1-307,9461:0257,60,85
197KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:22:00369:28:00167,0-307,9530:07455,60,01
198DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:46:44345:31:09166,9-308,0840:3893,80,07
199KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:31:14365:10:48165,6-309,4190:33108,90,22
200SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:19:10372:06:41165,5-309,4580:28125,50,03
201WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:59:02370:09:15164,7-310,2750:21167,40,05
202ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403000:56:34372:03:21164,5-310,4600:20174,50,02
203POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043002:53:46339:36:00164,4-310,5521:0356,80,40
204ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:07:31364:16:20164,3-310,6580:24146,00,26
205PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833000:58:25369:06:13162,7-312,3080:21167,10,00
206KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403000:58:18360:58:18161,6-313,4300:21166,30,03
207PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073005:03:21353:43:42160,4-314,5831:5331,70,75
208ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:25:50365:01:44160,2-314,7780:32112,00,02
209OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443002:57:56362:57:56160,0-315,0101:0653,90,54
210MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:05:47362:26:17159,3-315,6990:24145,30,11
211NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363004:50:24355:50:03158,2-316,8211:5032,70,14
212GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053005:05:05341:01:11157,8-317,2071:5631,00,35
213DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493001:13:18333:44:24157,5-317,4670:27128,90,04
214KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:27:01337:20:18157,3-317,6730:33108,50,09
215SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:37337:29:59154,5-320,5030:35101,20,11
216SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483006:04:02342:08:03153,0-321,9832:2225,20,85
217LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093000:57:52362:29:39152,1-322,9500:22157,70,01
218KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933002:18:23359:31:48152,0-322,9830:5465,90,23
219MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
220LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
221GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
222BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893001:08:48355:02:18149,2-325,8140:27130,10,02
223KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:11:16333:00:51148,7-326,2840:5268,00,05
224MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653002:09:05338:10:53148,6-326,3570:5269,10,41
225KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:35:29318:57:36148,1-326,8950:3893,10,12
226MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373000:50:59347:43:54148,0-326,9680:20174,20,01
227PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013001:01:50377:05:55147,7-327,2520:25143,40,11
228KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:18:36234:41:26146,5-328,4900:07472,60,03
229ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333004:22:54344:05:27146,0-329,0271:4833,30,62
230CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:13:36313:13:36145,9-329,0900:30118,90,43
231MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783005:46:37365:46:38145,7-329,2582:2225,20,27
232SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973005:55:47342:06:49145,7-329,3482:2624,60,98
233STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:51:57324:49:00144,8-330,1550:4677,60,08
234KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:22:04337:21:53144,0-330,9580:34105,30,15
235HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:29:34360:25:51144,0-330,9680:3796,50,01
236SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003002:30:10361:16:50143,7-331,3241:0257,40,33
237SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473003:03:42339:03:42143,6-331,4101:1646,90,80
238PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:16:50338:56:13143,6-331,4250:32112,10,05
239MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463003:14:20315:05:46143,1-331,8781:2144,20,01
240DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533002:18:41362:23:27143,1-331,9300:5861,90,41
241KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:17:27337:15:07142,3-332,7270:32110,20,41
242FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233001:34:18371:23:06142,2-332,8450:3990,40,01
243BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433000:52:29342:41:25140,8-334,1880:22161,00,03
244KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:03:42352:25:42140,1-334,9200:27131,90,28
245KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:17:40356:59:59139,6-335,4480:33107,80,17
246MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583002:07:19359:20:48139,3-335,6720:5465,70,27
247CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:48:41344:27:06139,0-335,9680:21171,40,00
248SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:29:17361:56:54137,2-337,7620:3992,20,33
249KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563001:05:59337:05:59137,2-337,8000:28124,80,06
250GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
251MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:20:02361:27:41136,3-338,7120:35102,20,35
252GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323005:24:12306:54:42136,2-338,7992:2225,20,95
253SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:07:57361:07:57136,1-338,9000:29120,20,04
254WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:51:08362:39:54135,2-339,7690:22158,70,14
255BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153003:10:01354:14:28134,5-340,5151:2442,50,10
256OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303002:13:12338:13:12134,4-340,6300:5960,50,05
257GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463001:24:29342:10:01134,4-340,6340:3795,40,19
258PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923002:48:35328:20:36133,8-341,1931:1547,60,78
259JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:29:16345:24:58133,3-341,7340:4089,60,15
260KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:03:45337:02:45132,3-342,7400:28124,50,16
261JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263000:52:04359:20:26131,3-343,7120:23151,30,08
262KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
263SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:09:11342:05:24131,1-343,8900:31113,70,05
264WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:10:03352:25:48130,5-344,4810:5960,20,15
265HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503002:09:21340:24:21129,8-345,2400:5960,20,07
266ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:33:30338:04:56129,7-345,3120:4383,20,13
267ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333005:00:34342:06:58128,2-346,7992:2025,61,00
268ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:13:58335:30:04128,2-346,8390:34104,00,14
269BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:58:48329:44:43127,0-347,9570:5664,20,54
270BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113002:56:34365:02:12127,0-348,0311:2343,10,45
271DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453001:31:00333:44:55125,8-349,2240:4382,90,02
272KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:45:32369:37:47125,1-349,9280:21164,80,11
273MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:14:23356:33:35124,3-350,7411:0455,50,40
274JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733003:53:07347:30:07124,2-350,8371:5232,00,10
275ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583002:43:55337:26:13124,1-350,8661:1945,40,05
276KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683004:12:44369:24:20124,1-350,9372:0229,50,30
277KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343000:49:46326:40:59123,2-351,8170:24148,50,05
278MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:48:19364:36:21122,0-352,9960:5367,60,06
279DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513000:52:22363:03:07121,1-353,9230:25138,70,03
280BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:16:15340:53:12120,6-354,3680:3794,90,14
281OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:42:38356:28:55120,0-354,9860:21168,90,02
282JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513005:14:39331:07:13120,0-355,0082:3722,90,78
283ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:27:51337:23:21119,8-355,1640:4381,80,46
284LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:48:07337:39:51118,7-356,2540:5465,90,04
285LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623001:32:42307:15:04118,4-356,5750:4676,70,39
286SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:04:21356:50:29117,4-357,6120:32109,50,15
287DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:10:00337:24:42116,7-358,2720:35100,10,04
288NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253001:36:10339:50:53116,5-358,5080:4972,70,22
289RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613001:03:16337:03:16116,4-358,5700:32110,40,06
290WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:33:08335:57:06116,0-358,9950:4874,70,08
291CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
292PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:12:51324:50:16115,5-359,5290:3795,10,14
293CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:09:50361:25:33114,3-360,7200:3698,20,37
294JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:56:59338:48:13114,0-360,9540:29120,10,32
295WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:36:52343:53:22113,7-361,2520:19185,10,09
296PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:18:20334:27:50112,9-362,1230:4186,50,12
297PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:31:22201:40:19112,8-362,2380:16215,70,00
298GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:23:23320:18:25112,5-362,4630:4481,00,29
299STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653002:43:27338:33:53111,4-363,6061:2840,90,56
300SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793001:07:50365:00:01110,9-364,0970:3698,10,09
301KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633002:33:21330:46:03110,8-364,1741:2343,40,86
302MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793007:45:36261:50:43110,4-364,5704:1214,20,34
303OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633000:45:07359:51:28108,7-366,2990:24144,60,13
304FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803001:09:46337:15:26108,6-366,3560:3893,40,02
305JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273001:03:15337:03:15108,5-366,5500:34102,90,06
306WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063002:49:26355:31:12107,5-367,4801:3438,10,73
307WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943000:53:53339:04:56107,0-368,0400:30119,10,02
308KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993001:24:09289:25:39106,9-368,1000:4776,20,21
309BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:10:07313:22:07106,6-368,3660:3991,20,16
310SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:27:00311:26:48106,6-368,4200:4873,50,54
311MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:49:26344:44:28105,2-369,8011:0257,70,33
312WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813004:06:02354:31:15104,9-370,0902:2025,60,88
313BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673000:43:26365:17:18104,6-370,3900:24144,50,05
314NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:40:18361:40:18104,1-370,8700:5762,30,28
315STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723002:10:18268:53:43103,3-371,7201:1547,60,47
316GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:13:19337:13:19102,2-372,8100:4383,60,13
317PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:16:05313:16:05101,5-373,5500:4480,00,06
318BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:01:01363:17:14101,4-373,5880:3699,70,19
319BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:14:54318:13:17100,8-374,2370:4480,70,00
320WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913003:17:37359:56:28100,5-374,4731:5730,50,13
321KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:21:31357:18:4799,2-375,7840:4973,00,23
322KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:23:50362:47:2198,1-376,9240:14246,90,11
323WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:54:44290:34:2397,7-377,2781:1051,10,11
324BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413001:04:59353:04:1997,0-377,9950:4089,60,07
325ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:52:34324:37:4496,6-378,4491:0951,50,19
326BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833001:44:29329:30:5596,5-378,4821:0455,40,48
327KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723002:25:34339:04:4196,1-378,8581:3039,60,02
328WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923004:10:33280:40:5696,1-378,8742:3623,00,93
329MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663004:49:21285:48:2096,1-378,9223:0019,90,28
330SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:43:28314:58:1095,7-379,3332:2025,71,14
331SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:27:27234:01:5595,0-379,9860:17207,70,02
332DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883000:17:54309:33:1094,8-380,1920:11317,80,07
333PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:19:59360:24:4094,7-380,2920:5071,00,26
334JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773002:59:02240:55:4994,0-380,9641:5431,50,67
335SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:51:49193:51:4993,6-381,4161:1150,20,82
336ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253000:57:08343:47:4293,5-381,4600:3698,20,14
337RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:32:09237:25:3393,4-381,5640:20174,40,02
338DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:16:57335:10:4792,8-382,2081:2840,70,52
339RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:36:56243:51:1592,5-382,4561:0257,30,21
340TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:39:11358:26:2591,5-383,5440:25140,00,04
341OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783005:24:22293:24:2491,2-383,7673:3316,90,88
342STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913000:43:33360:18:3789,9-385,0810:29123,90,08
343JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923000:55:09335:48:0189,5-385,5290:3697,30,17
344ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:16:57308:15:3888,8-386,1580:5169,30,12
345BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:09:25359:55:3988,3-386,7060:4776,30,18
346RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:16:50329:46:3788,2-386,7830:5268,90,10
347GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753001:35:38337:22:3188,1-386,8911:0555,30,48
348KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:59:58352:58:4688,0-387,0020:4088,00,21
349NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043007:51:08308:35:2587,9-387,1075:2111,21,56
350KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873001:22:57359:49:2987,4-387,6340:5663,20,02
351BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:26:05337:33:0687,3-387,6670:5960,90,12
352JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:10:35289:10:3587,2-387,7700:4874,20,14
353MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973005:03:19317:27:1386,3-388,6743:3017,11,61
354JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:42:53342:26:3986,2-388,8150:29120,60,05
355ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
356PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:21:43344:54:0785,2-389,7541:3936,10,19
357SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:10:17341:51:4084,2-390,7972:5820,21,35
358WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043007:59:13319:59:1383,2-391,8405:4510,41,69
359DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:21:02336:43:5583,0-391,9600:5861,50,24
360MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:29:41337:25:4782,8-392,2111:0455,40,06
361MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:47:13360:47:1382,8-392,2200:34105,20,10
362TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693001:17:37314:08:0282,7-392,3400:5663,90,56
363PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:08:16361:22:2282,6-392,4420:4972,60,24
364DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
365DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063001:01:24360:27:5582,0-392,9580:4480,20,04
366TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893003:05:42341:52:2181,9-393,1132:1626,51,60
367KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:56:35372:32:3081,2-393,8200:4186,10,15
368KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:07:48289:07:4880,2-394,7900:5071,00,20
369SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883001:12:48361:12:4880,0-394,9600:5466,00,05
370RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:28:43356:34:1779,8-395,2421:0653,90,17
371POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:11:07281:09:4879,5-395,4990:5367,10,57
372KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:20:36337:20:2279,5-395,5201:0059,20,25
373JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203002:44:34347:17:2379,4-395,5772:0429,00,11
374MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-396,3361:0059,30,43
375LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:57:36360:57:3678,6-396,4000:4381,90,06
376KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033004:48:20357:04:0277,8-397,1513:4216,21,16
377DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:24:46359:02:5177,7-397,2661:0555,00,33
378SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:49:36366:22:2377,2-397,7921:2542,30,65
379SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:53:03336:53:0376,7-398,3340:4186,70,12
380GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853001:36:54337:23:4976,5-398,4611:1547,40,58
381JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123002:34:24290:34:2475,8-399,1802:0229,50,74
382ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:16:04338:29:4975,6-399,4362:3523,10,17
383BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:46:33338:15:4575,5-399,5501:2442,50,29
384POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
385KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
386GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:01:02368:45:3175,1-399,8530:4873,90,04
387KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:28:50359:02:5174,7-400,2671:1150,50,26
388MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:31:22314:11:5474,6-400,3521:1349,00,32
389WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:25:27339:04:2874,2-400,8121:0952,10,19
390KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273002:26:37313:06:3173,6-401,4261:5930,10,50
391SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:40:31291:15:3473,3-401,6592:1127,40,67
392CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103003:23:27280:22:3771,7-403,2602:5021,20,49
393KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193004:50:34333:22:2171,5-403,5444:0314,81,23
394SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:55:19264:55:1971,3-403,6900:4677,30,19
395JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183003:40:04357:40:1271,0-403,9793:0519,40,90
396CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:50:07360:50:0770,7-404,3400:4284,60,07
397KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453003:17:34338:30:1370,2-404,8332:4821,30,19
398BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:22:31280:08:1070,0-405,0431:1050,90,11
399WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003001:12:53337:15:1569,9-405,0891:0257,60,26
400SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703001:00:33338:52:5669,9-405,1450:5269,20,36
401ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:20:15293:32:1669,9-405,1481:0852,20,42
402MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213002:44:34347:17:2169,3-405,7482:2225,20,11
403DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:58:01360:47:4268,5-406,5030:5070,80,65
404SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383003:08:52277:51:1368,5-406,5352:4521,80,11
405GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:53:45315:25:5568,4-406,5711:3936,10,51
406WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:49:09336:51:2568,4-406,5710:4383,50,22
407WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:13:34209:07:3868,2-406,8321:0455,60,16
408ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593003:28:56258:46:3368,0-407,0253:0419,50,02
409WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:16:19336:55:3667,6-407,3991:0753,10,21
410SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203004:32:22357:54:1267,0-407,9964:0314,80,93
411KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153004:49:11309:19:4966,9-408,1194:1913,91,31
412GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:34:47314:07:5966,4-408,6190:31114,50,13
413PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
414LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:05:19364:35:2465,2-409,7921:0059,90,27
415THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:55:14310:07:2465,0-409,9630:5070,60,12
416RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193000:47:36290:19:1264,9-410,1200:4481,80,23
417FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283002:35:11289:19:1764,3-410,6652:2424,90,13
418ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023000:35:03360:43:1563,9-411,0990:32109,40,02
419GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:32:09361:32:0963,1-411,9101:2741,10,13
420LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143001:28:25300:25:4362,9-412,1391:2442,70,01
421BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
422BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:45:39341:35:1562,0-412,9760:4481,50,36
423WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183003:10:15312:31:1861,9-413,0583:0419,51,24
424HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:14266:46:1461,9-413,0702:4122,41,72
425WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:02:52337:48:4361,1-413,8911:0158,30,53
426KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:00:15313:32:5460,7-414,3270:5960,40,31
427MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:30:42371:21:3360,4-414,6371:3039,90,60
428KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:32:36362:02:5460,3-414,6840:32111,00,31
429PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:42:35337:19:3859,5-415,4890:4283,90,76
430DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:10:53273:23:4159,5-415,5161:1150,40,10
431WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263000:41:33362:47:5959,1-415,9340:4285,30,40
432KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:37:13356:31:5858,8-416,2130:3794,80,00
433BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:42:37337:19:3858,2-416,7690:4382,00,05
434MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:08:15358:12:1856,9-418,0931:1150,00,20
435DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313000:58:29326:09:2656,8-418,2471:0158,20,10
436RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:47:09337:50:4555,3-419,6741:5631,00,24
437TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213002:18:09311:37:0554,7-420,3162:3123,70,55
438LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:46:05289:09:2954,3-420,7040:5070,70,01
439GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203000:54:29371:22:4453,5-421,4941:0158,90,07
440THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:38:04363:50:5350,6-424,3920:4579,80,02
441MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323000:52:20321:05:2648,8-426,1961:0456,00,06
442CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333001:17:48337:17:4948,5-426,5001:3637,40,83
443KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343007:40:33291:27:0847,4-427,5679:426,21,65
444KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:59:36331:00:1547,1-427,8911:1547,40,24
445MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-428,6899:416,24,68
446KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173002:08:45289:25:4744,7-430,3262:5220,80,01
447MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823000:41:41358:21:3144,2-430,7660:5663,70,14
448PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:27:19288:19:4743,7-431,2711:5930,00,39
449KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:22:27335:21:1840,5-434,5380:33108,10,43
450PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:16:37193:16:3737,6-437,3802:0229,50,19
451MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863002:08:40312:25:4937,3-437,7053:2617,41,09
452BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933003:17:40363:53:1536,9-438,0965:2111,20,69
453NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-439,0501:5830,40,21
454DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22101:11:31368:35:08364,5-110,4890:11305,80,00
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:27:38361:34:16259,9-215,0650:20178,00,03
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:47:38362:17:06221,5-253,4560:29123,50,01
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:59:04361:59:04214,7-260,3050:33108,20,09
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13000:46:55361:02:26208,4-266,5690:13266,60,06
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13002:18:42365:01:29202,7-272,2630:4187,70,08
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3003:17:20359:30:15200,4-274,5550:5960,90,43
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:14:23341:56:38200,0-274,9810:22161,30,00
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:25:29359:29:31183,4-291,5660:27128,80,02
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23001:48:27337:48:27175,9-299,1200:3697,30,08
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:21:33359:39:54144,8-330,1530:33106,60,04
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:49:48357:40:56140,2-334,7610:4676,60,13
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:11:07359:13:36139,6-335,3970:30117,80,05
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13001:42:39369:01:47132,0-343,0040:4677,20,10
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3000:35:02372:52:37127,9-347,1330:16219,00,00
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:28:06329:04:05126,4-348,5780:13269,90,05
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:40:59338:21:32118,4-356,6010:5170,30,06
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:05:02361:05:02117,3-357,7000:33108,20,11
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:00:08361:00:08115,9-359,1300:31115,60,04
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3002:04:04305:43:15114,1-360,9441:0555,20,07
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:22:01304:56:46110,0-365,0230:4480,50,03
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3002:28:19338:28:20109,5-365,5501:2144,30,02
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:54:10362:46:36107,9-367,0850:30119,50,02
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:54:00359:42:44102,5-372,5130:31113,90,09
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:31:39265:04:22100,4-374,5710:18190,40,00
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23000:34:26358:49:0795,2-379,7590:21166,00,02
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:10:59321:06:4189,2-385,7870:4775,40,04
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:13:10338:37:4089,0-386,0330:4973,00,06
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:13:54289:21:5688,5-386,4560:5071,90,12
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:09:13330:39:0683,3-391,6680:4972,20,16
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:36:24347:28:3282,8-392,2470:26136,40,00
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3002:49:08290:49:0881,4-393,6002:0428,90,11
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:51:08288:21:2479,6-395,3800:3893,40,25
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23000:25:54360:35:5379,0-395,9860:19183,00,14
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:04:23361:04:2378,2-396,8100:4972,90,32
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:28:55336:28:5577,0-398,0500:22159,70,03
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13006:31:53330:44:1674,5-400,4935:1511,41,13
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3000:57:15300:51:2573,5-401,5340:4677,00,03
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13001:11:14361:16:3872,3-402,6730:5960,90,03
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3000:59:02352:31:4972,3-402,6870:4873,50,00
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:20:40337:20:4169,1-405,9201:1051,40,09
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:25:35359:58:2766,2-408,7911:1746,40,76
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:35:15360:35:1564,2-410,7800:32109,30,05
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:51:31354:10:0162,0-412,9830:4972,20,03
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:52:14300:16:4761,2-413,7870:5170,30,01
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3003:39:08303:30:5361,1-413,8903:3516,71,59
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:51:47120:29:4260,1-414,9101:5132,31,10
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:00:37361:00:3759,7-415,2701:0059,10,10
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:12:09289:12:3556,8-418,1852:1925,81,37
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23000:45:27313:06:5356,7-418,2520:4874,90,01
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:28:25281:37:3855,5-419,5211:3537,60,06
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:09:42265:09:4254,9-420,0901:1647,30,16
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:31:03359:51:4052,2-422,8200:35100,80,17
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:51337:04:5051,6-423,4101:2045,00,09
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:06:02337:06:0241,6-433,4101:3537,80,34
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:00:58289:00:5840,0-435,0001:3139,40,30
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:02:26335:38:0131,4-443,6211:5930,20,00
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-451,97011:435,14,82
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-463,0203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-468,80513:114,54,23
Znaleziono 547 wynik(ów)