ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 21743:35:35427,8470,0006:069,81,33
2ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 41742:32:25405,920-21,9276:179,51,14
3DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 21767:00:55402,876-24,9719:586,02,70
4RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 51751:40:20401,788-26,0597:427,82,38
5SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 41734:05:09345,813-82,0345:5410,11,54
6RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 141735:15:01315,283-112,5646:428,91,15
7ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 151736:36:09283,342-144,5057:457,72,38
8WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 221727:30:34275,942-151,9055:5810,02,36
9GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 171726:00:52272,829-155,0185:4310,52,25
10LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 271724:34:39262,620-165,2275:3610,70,86
11NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261727:36:34251,769-176,0786:349,10,64
12GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 211723:50:36250,025-177,8225:4310,50,75
13NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 291725:01:47247,919-179,9286:039,90,82
14ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 251727:52:06240,743-187,1046:568,60,63
15PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 311740:34:22231,555-196,29210:305,72,35
16GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321731:38:32228,137-199,7108:197,22,34
17KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 331722:54:19227,826-200,0216:019,91,99
18CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 411719:56:57215,372-212,4755:3310,80,57
19SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 421720:52:35214,076-213,7715:5110,30,92
20SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 451721:58:33207,280-220,5676:219,40,95
21DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 381736:44:02206,964-220,88310:385,62,99
22GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 71738:34:22200,920-226,92711:315,22,46
23WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 521732:04:27200,480-227,3679:356,30,90
24SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 561731:17:58188,687-239,1609:576,02,44
25CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 571718:29:05187,219-240,6285:5510,10,52
26RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661714:59:24180,107-247,7404:5912,01,03
27WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 651723:16:48177,173-250,6747:537,60,00
28WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 691718:27:50177,151-250,6966:159,62,25
29KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 711716:45:51175,880-251,9675:4310,50,88
30KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 741719:16:04173,640-254,2076:399,01,39
31ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 751721:17:27170,023-257,8247:308,05,08
32SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 761718:06:17169,966-257,8816:239,41,08
33BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 791719:18:50168,002-259,8456:538,719,94
34MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 111720:19:12159,301-268,5467:397,80,73
35DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 361719:15:16157,533-270,3147:208,20,66
36PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 961716:10:29133,881-293,9667:148,32,78
37OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081713:37:40121,386-306,4616:448,91,60
38WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 1141716:05:25112,934-314,9138:327,01,15
39ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 1191710:29:13107,915-319,9325:4910,31,33
40DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 1231713:35:52102,594-325,2537:577,51,16
41KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 1241708:52:24102,487-325,3605:1111,60,57
42WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071711:08:16100,527-327,3206:389,00,84
43DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 1311709:59:4897,326-330,5216:099,71,02
44JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 321711:04:2995,250-332,5976:588,61,27
45RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 1331710:35:5493,436-334,4116:488,80,75
46GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 1381714:23:0588,109-339,7389:476,12,73
47KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 1401706:20:2084,235-343,6124:3013,30,62
48GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 1491707:58:2779,014-348,8336:039,90,23
49GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 1501709:52:3278,817-349,0307:318,01,04
50KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511711:29:2877,849-349,9988:516,81,45
51MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 1551706:51:2876,672-351,1755:2111,21,64
52GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 401712:54:0376,539-351,30810:065,93,08
53KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 411714:56:5876,096-351,75111:475,11,34
54SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1601708:14:0273,341-354,5066:448,92,40
55BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 461710:02:4769,957-357,8908:367,01,55
56WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 1671707:15:1966,209-361,6386:349,13,14
57GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 1681706:04:1066,020-361,8275:3010,91,76
58PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 1691709:55:1565,772-362,0759:036,61,67
59LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 1621710:12:4965,208-362,6399:236,42,28
60GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 1861704:56:4353,506-374,3415:3210,80,88
61LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 711708:04:2539,341-388,50612:184,90,39
62OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161703:36:3331,731-396,1166:498,80,48
63MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 2371701:26:5615,332-412,5155:4010,60,00
Znaleziono 63 wynik(ów)