ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121704:01:25368:56:52475,00,0000:30118,10,16
2MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131701:53:59379:23:22475,00,0000:14250,00,07
3SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141701:57:19385:35:20475,00,0000:14242,90,22
4PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151707:09:16387:31:09475,00,0000:5466,40,24
5KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161705:07:44388:01:50475,00,0000:3892,60,07
6SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242011:23:41371:59:51469,1-5,9301:2741,20,71
7GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181806:22:11390:22:13433,7-41,3200:5268,10,16
8SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171804:53:18393:44:05427,8-47,1530:4187,50,19
9BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201903:09:38395:25:07406,7-68,3240:27128,70,25
10DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191904:00:44386:34:04406,5-68,4870:35101,30,09
11ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302201:49:51385:26:52405,9-69,0800:16221,70,02
12DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72004:12:18388:31:52402,9-72,1240:3795,80,04
13STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221902:38:15394:10:49402,2-72,8200:23152,50,10
14RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292102:09:36397:42:54401,8-73,2120:19186,00,05
15SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211902:36:20373:36:13389,4-85,6380:24149,40,04
16LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262002:21:44386:21:44380,3-94,6990:22161,00,09
17SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272102:25:16386:25:16379,0-96,0060:22156,50,06
18KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023003:09:34391:41:43377,3-97,6980:30119,40,13
19CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232102:42:16341:40:44370,0-105,0360:26136,80,30
20FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342202:03:42385:04:40369,1-105,8790:20179,00,08
21SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:44:55384:20:57368,6-106,4370:17210,80,09
22ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322203:55:17392:32:16360,7-114,2950:3992,00,05
23DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:26:56364:43:48353,1-121,9010:14243,70,01
24FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332206:20:46400:26:22350,5-124,4921:0555,20,26
25WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282102:41:52383:55:25349,4-125,5670:27129,50,04
26SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102602:46:11395:39:30345,8-129,1870:28124,90,04
27KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252003:19:39366:35:29338,8-136,1670:35101,80,01
28GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382403:05:05353:34:21336,5-138,4770:32109,10,24
29POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352303:08:19385:54:52335,4-139,6420:33106,80,09
30KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:38:31385:57:17334,9-140,1300:17203,90,09
31MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442501:24:39383:12:45332,4-142,5920:15235,60,08
32SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303001:32:16396:53:08331,9-143,0830:16215,80,11
33BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:25:17385:26:18325,9-149,0850:26134,60,13
34PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592702:09:50386:09:50322,7-152,3300:24149,10,20
35ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412402:42:12367:08:15321,7-153,2580:30119,00,11
36SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:06:52373:13:30319,5-155,4750:12286,70,06
37NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:40:09385:40:10319,2-155,7900:18191,20,06
38STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402401:34:34391:20:36317,1-157,8680:17201,20,08
39WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502502:00:15399:11:06316,9-158,0520:22158,10,04
40BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392405:42:20380:12:51316,6-158,4061:0455,50,49
41RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:44:37373:57:55315,3-159,7170:19180,80,03
42JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:38:23386:06:41315,2-159,7710:18192,20,08
43WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:03:18377:01:33314,3-160,7380:12297,90,02
44SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:13:22396:14:16313,9-161,0620:25141,20,28
45FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:01:55385:28:40313,1-161,8730:23154,10,06
46PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552603:35:25367:07:11312,1-162,9270:4186,90,27
47GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:21:09374:06:28309,7-165,3320:15229,00,08
48USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772901:32:45379:14:22309,7-165,3440:17200,30,11
49CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482602:29:46385:00:10308,6-166,4140:29123,60,01
50SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:25:33397:55:22306,8-168,1900:28126,50,07
51STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862905:16:09364:02:50306,3-168,6531:0158,10,57
52SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:56:27372:04:49305,8-169,1910:34104,00,07
53BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123001:47:15386:37:17304,2-170,8020:21170,20,11
54PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:07:47362:27:13302,6-172,4380:25142,10,09
55MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702801:38:38384:20:53301,0-173,9800:19183,10,07
56RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562601:30:29395:10:10299,7-175,3050:18198,70,04
57KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612702:00:29397:39:33297,2-177,7520:24148,00,09
58PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782902:07:14391:18:58297,2-177,7550:25140,20,15
59PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742902:00:00382:59:50293,9-181,1450:24146,90,09
60KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:31:47397:55:29293,8-181,2400:31116,10,06
61TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993003:33:11356:13:32292,2-182,8210:4382,20,15
62NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973003:06:56361:37:44290,1-184,8920:3893,10,18
63KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:41:18397:25:25289,7-185,3020:33107,80,12
64BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113002:07:04388:26:00287,6-187,4080:26135,80,21
65BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:49:08361:56:19287,6-187,4160:35102,00,09
66KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:05:20387:42:32287,0-187,9660:26137,40,05
67MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:32:31388:01:14286,4-188,6280:19185,70,01
68GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602701:54:51381:40:06284,6-190,4360:24148,70,01
69PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942904:21:14366:17:20283,6-191,3990:5565,10,16
70ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362302:12:47382:40:34283,3-191,6580:28128,00,08
71PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662701:33:39363:47:36282,4-192,5810:19180,90,12
72WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:57:52376:25:47277,9-197,1200:25141,50,10
73WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712803:18:44389:34:22275,9-199,0580:4383,30,38
74STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:18:16385:49:02275,7-199,2720:17211,40,13
75PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:48:17392:40:52275,3-199,7130:3698,20,11
76SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472502:03:45381:16:26274,1-200,8850:27132,90,01
77GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642803:11:52379:19:59272,8-202,1710:4285,30,28
78KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:33:36387:50:56272,6-202,4070:20174,70,00
79KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:52:23391:02:34271,5-203,5270:24144,90,03
80SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:11:55358:16:12271,1-203,8820:29123,30,01
81FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033000:36:58384:36:58270,4-204,5900:08438,90,03
82KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922901:41:34392:42:07270,3-204,7360:22159,70,05
83SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512603:02:19381:55:51269,5-205,4660:4088,70,16
84CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:08:37403:21:28268,3-206,7280:15234,60,03
85KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:32:25359:16:05267,0-207,9510:20173,40,06
86WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:21:11392:10:28266,4-208,5940:18196,90,09
87WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:41:50361:55:17265,9-209,1060:22156,70,00
88JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:08:32386:33:39265,8-209,1930:15232,70,00
89POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
90LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553007:27:44367:27:44262,6-212,3801:4235,20,23
91KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:46:51385:36:08262,4-212,5660:24147,40,06
92GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:41:15385:14:57261,3-213,7210:23154,80,07
93MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822901:58:41382:15:33260,5-214,5120:27131,70,14
94ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873002:32:18395:34:11259,6-215,3950:35102,30,10
95URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:14:40384:42:26258,9-216,0790:17208,10,16
96KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882903:10:43389:06:23257,2-217,7690:4480,90,11
97RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173000:56:54384:56:54256,2-218,7600:13270,20,04
98MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093002:56:38362:56:38254,8-220,2400:4186,50,00
99NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832903:16:17378:59:05251,8-223,2310:4677,00,11
100FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952900:28:39394:54:56251,6-223,4250:06526,90,00
101ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872901:42:59357:17:19251,3-223,7250:24146,40,00
102GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:10:16387:11:46250,0-224,9750:16213,50,04
103MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:14:42398:24:13249,9-225,0580:32111,30,05
104DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142903:29:48391:26:13248,6-226,4420:5071,10,02
105NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083004:27:34341:51:00247,9-227,0811:0455,60,08
106BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622802:09:44367:54:57247,5-227,5500:31114,40,03
107KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:42:17382:37:26245,9-229,1320:24144,20,15
108MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:47:41387:10:41242,5-232,4640:26135,10,08
109BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003004:43:58360:40:17242,3-232,6741:1051,20,70
110ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:06:27376:18:49240,7-234,2570:16217,40,02
111MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903004:59:34365:54:18240,4-234,5531:1448,20,48
112KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213005:16:55388:53:23240,2-234,7951:1945,50,52
113PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:20:11392:28:34240,0-234,9660:20179,60,08
114KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193005:16:25388:52:54240,0-235,0301:1945,50,51
115KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802903:14:54344:36:31237,9-237,0590:4973,30,05
116MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:13:57361:03:56237,0-238,0410:18192,30,14
117GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333011:11:54388:10:26235,1-239,9402:5121,00,03
118ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573001:43:53406:26:52232,3-242,6890:26134,20,09
119PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672801:36:31393:47:51231,6-243,4450:25143,90,02
120ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043001:32:37384:39:52230,4-244,6280:24149,20,01
121SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:52:03390:13:59229,1-245,8540:29122,70,10
122GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253002:13:59387:14:11228,1-246,8630:35102,20,09
123KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393004:18:22353:58:06227,8-247,1741:0852,90,75
124JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:19:02385:05:51225,4-249,6440:21171,10,25
125SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:02:33338:19:36223,7-251,3480:32109,50,28
126RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763022:19:26267:42:03223,6-251,3885:5910,01,74
127GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673002:59:36386:59:37222,7-252,3200:4874,40,04
128STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323001:53:18391:20:08222,4-252,5540:30117,80,11
129MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133000:50:20384:50:20221,2-253,8500:13263,60,05
130PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273000:59:32393:11:19220,8-254,2290:16222,50,00
131GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:32:05361:45:26219,7-255,3260:25143,10,10
132FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:40:35361:40:35219,7-255,3400:27131,00,06
133NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:05:25385:05:25219,2-255,7700:17201,10,01
134NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353001:57:51362:31:21218,5-256,5080:32111,20,45
135RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:30:41386:10:41218,1-256,8620:08426,60,01
136KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:28:35392:51:33217,1-257,9300:24147,00,15
137CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:56:16365:56:05215,4-259,6280:32111,10,01
138TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053002:01:45338:01:45215,4-259,6400:33106,10,28
139STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732909:59:53398:20:51214,6-260,3842:4721,50,44
140CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473001:21:18385:21:18214,5-260,4600:22158,30,00
141MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912906:36:23342:36:23213,6-261,4371:5132,30,20
142KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823005:05:14363:04:32211,8-263,1541:2641,60,32
143STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
144ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943001:50:12361:50:12210,0-265,0500:31114,30,13
145BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492600:30:20381:59:59209,7-265,2820:08414,80,00
146CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503002:17:47381:13:41208,7-266,2510:3990,90,19
147SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:22:18357:26:44208,1-266,8620:4187,80,17
148SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703000:54:18392:56:39207,3-267,7200:15229,00,01
149MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283001:58:39364:34:56207,0-267,9530:34104,70,19
150KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713000:18:03366:16:42207,0-267,9660:05688,20,00
151DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:02:06389:11:22207,0-268,0360:18200,00,02
152DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:26:38393:30:59206,5-268,4630:07465,30,00
153HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423004:36:48362:45:51205,4-269,6041:2044,50,63
154MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:05:55367:43:08205,3-269,6960:19186,90,01
155WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:21:10378:22:17205,0-270,0070:4187,10,14
156SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
157GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:45:03386:05:36204,5-270,5070:30116,80,03
158PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643000:58:33377:04:14204,3-270,6900:17209,40,03
159CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:41:47391:16:57203,9-271,0560:12292,90,00
160MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172900:29:53384:29:53203,9-271,1500:08409,30,03
161KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:27:25385:21:34203,4-271,5910:25139,60,05
162MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:44:05386:27:07203,2-271,7710:30117,20,18
163KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773002:28:37368:18:57203,0-272,0140:4382,00,08
164ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883000:59:01371:45:32201,1-273,9400:17204,40,11
165STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163003:08:29365:43:23201,0-273,9530:5664,00,03
166GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273001:48:07395:24:09200,9-274,0800:32111,50,07
167CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:19:54386:11:44200,9-274,0900:4186,20,25
168JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:09:25369:49:35200,8-274,2460:20173,50,24
169WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203007:17:57367:17:57200,5-274,5202:1127,50,25
170SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463000:59:27388:50:41200,2-274,8290:17202,00,02
171HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263004:32:54362:41:54197,0-278,0371:2343,30,66
172KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123004:36:31364:36:31196,1-278,9201:2442,50,05
173PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82302:45:01342:28:11195,0-279,9760:5070,90,18
174SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:32:19382:34:22193,7-281,2830:28125,90,01
175KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433000:53:30398:08:27192,2-282,8250:16215,50,08
176SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513002:47:50362:47:51191,5-283,5200:5268,50,12
177STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:50:05393:59:12191,3-283,6930:15229,20,03
178KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543002:10:21357:58:54190,2-284,8120:4187,50,07
179KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:16:28383:03:11189,1-285,8530:24148,40,09
180KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:02:57385:02:57188,3-286,7500:20179,40,04
181OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:34:25361:45:42188,0-286,9840:30119,50,23
182NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293002:22:08397:06:38186,3-288,7330:4578,60,06
183ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:30:54352:47:26185,7-289,2830:29122,60,09
184DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:28:57392:34:28185,0-290,0270:28124,80,01
185GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403002:21:50400:25:25182,7-292,3030:4677,30,24
186JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:13:15394:43:38182,5-292,5280:24149,50,05
187RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393000:32:29384:30:06182,2-292,7950:10336,60,02
188KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963003:37:33361:04:47181,4-293,5711:1150,00,03
189GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653002:46:48370:47:06180,9-294,1040:5565,10,22
190RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853001:11:45383:33:52180,1-294,8930:23150,60,21
191SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:32:41396:37:57180,0-295,0050:30116,50,16
192WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533002:20:52359:39:49177,2-297,8270:4775,50,18
193WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:57:57396:34:03177,2-297,8490:19183,40,06
194ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:42:45395:38:48177,1-297,8740:34103,40,62
195KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753003:01:36348:19:50173,6-301,3601:0257,40,68
196PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:04:42383:51:42173,2-301,7980:22160,60,01
197KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403000:54:39384:54:39171,6-303,4100:19188,40,04
198WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023004:00:29326:41:39170,7-304,3301:2442,60,35
199KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:21:27385:21:14170,3-304,6750:28125,50,12
200SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:44:30393:47:52170,0-305,0340:3697,60,09
201NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363001:53:04383:56:41169,2-305,7960:4089,80,06
202PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
203BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893001:51:03373:50:08168,0-306,9980:3990,80,05
204PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:05:08382:07:56167,7-307,2680:23154,50,20
205SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663000:38:27370:35:21167,2-307,7600:13261,00,08
206ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:54:02154:40:20167,1-307,9461:0257,60,85
207KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:22:00369:28:00167,0-307,9530:07455,60,01
208ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313000:54:17388:52:35166,5-308,5500:19184,00,05
209KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:31:14365:10:48165,6-309,4190:33108,90,22
210ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403000:56:34372:03:21164,5-310,4600:20174,50,02
211POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043002:53:46339:36:00164,4-310,5521:0356,80,40
212SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:46:49382:42:09160,3-314,7040:17205,40,00
213OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443002:57:56362:57:56160,0-315,0101:0653,90,54
214KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693002:02:33385:21:43159,4-315,6100:4678,00,17
215MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:05:47362:26:17159,3-315,6990:24145,30,11
216ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:20:26396:06:07158,2-316,7680:30118,00,40
217GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053005:05:05341:01:11157,8-317,2071:5631,00,35
218HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:37:23387:02:37157,6-317,4420:3797,10,04
219DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493001:13:18333:44:24157,5-317,4670:27128,90,04
220KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283002:10:21393:18:24157,4-317,5710:4972,50,14
221KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:44:08396:14:08157,0-317,9870:3990,50,03
222DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:21:00386:23:27156,8-318,1800:30116,20,05
223SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213002:12:52386:12:52156,1-318,8900:5170,50,17
224PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:22:35387:39:49155,4-319,5900:31112,90,08
225WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:37:21385:39:06154,1-320,8940:3795,00,28
226MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783000:50:08384:50:08153,7-321,2580:19184,00,15
227SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473000:54:39384:54:39153,6-321,3700:21168,70,04
228SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:46:42382:42:01153,1-321,8510:18196,80,09
229STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803000:34:01371:31:04152,1-322,9350:13268,20,03
230LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093000:57:52362:29:39152,1-322,9500:22157,70,01
231KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933002:18:23359:31:48152,0-322,9830:5465,90,23
232MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
233LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
234GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
235SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:00:30386:23:25149,5-325,5150:24148,20,01
236KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:11:16333:00:51148,7-326,2840:5268,00,05
237MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653002:09:05338:10:53148,6-326,3570:5269,10,41
238CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:49:26392:52:52148,2-326,8150:20179,90,00
239KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:35:29318:57:36148,1-326,8950:3893,10,12
240MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373000:50:59347:43:54148,0-326,9680:20174,20,01
241JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:54:40384:20:35147,8-327,1940:4677,30,12
242PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013001:01:50377:05:55147,7-327,2520:25143,40,11
243KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:30:04385:02:45147,3-327,7300:3698,10,19
244KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:18:36234:41:26146,5-328,4900:07472,60,03
245CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:13:36313:13:36145,9-329,0900:30118,90,43
246NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253003:55:09384:11:18145,8-329,2241:3637,20,58
247SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003002:30:10361:16:50143,7-331,3241:0257,40,33
248KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:40:22384:40:22143,6-331,3700:16213,50,02
249SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:34:11366:30:24143,2-331,7600:3991,30,07
250MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463003:14:20315:05:46143,1-331,8781:2144,20,01
251GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:17:14384:15:20142,7-332,2980:32110,90,29
252FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233001:34:18371:23:06142,2-332,8450:3990,40,01
253BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:14:21385:28:04142,1-332,8640:31114,70,08
254PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923000:39:15384:32:29141,3-333,6990:16216,00,04
255BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433000:52:29342:41:25140,8-334,1880:22161,00,03
256HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:59:21388:24:21139,8-335,2100:25141,30,02
257DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453003:39:22374:08:38139,7-335,2641:3438,20,90
258KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:17:40356:59:59139,6-335,4480:33107,80,17
259MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583002:07:19359:20:48139,3-335,6720:5465,70,27
260KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:47:34375:38:47139,3-335,6970:4677,70,06
261OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:21:11384:21:11137,9-337,0600:09390,70,02
262ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493000:56:15385:46:48137,3-337,7030:24146,50,07
263GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
264MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:20:02361:27:41136,3-338,7120:35102,20,35
265KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683001:39:57387:44:05135,9-339,0560:4481,60,25
266BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153003:10:01354:14:28134,5-340,5151:2442,50,10
267GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463001:24:29342:10:01134,4-340,6340:3795,40,19
268OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:35:58380:52:15134,2-340,8040:4283,90,42
269ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:59:05385:52:06133,5-341,4650:5367,30,55
270RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613002:28:46386:28:46133,4-341,5701:0653,80,60
271JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:29:16345:24:58133,3-341,7340:4089,60,15
272JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513004:59:02379:25:10133,0-341,9682:1426,70,66
273LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623001:32:37399:16:20132,6-342,3820:4185,90,34
274KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:59:24393:18:35132,3-342,6640:26133,70,15
275KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
276WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:10:03352:25:48130,5-344,4810:5960,20,15
277WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:37:46382:53:44130,4-344,6330:4480,00,20
278ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:33:30338:04:56129,7-345,3120:4383,20,13
279ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333005:00:34342:06:58128,2-346,7992:2025,61,00
280MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913000:43:05374:09:30128,2-346,8140:20178,50,16
281BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113002:56:34365:02:12127,0-348,0311:2343,10,45
282SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:05:13389:09:39126,1-348,8870:31116,00,13
283STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:54:53385:51:57125,4-349,6280:5465,50,31
284GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:09:26368:04:28125,3-349,6530:33108,30,29
285JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273002:27:33386:27:33125,3-349,7501:1050,90,65
286PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:16:38382:43:37124,6-350,3960:3697,60,07
287JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:59:25387:14:35124,6-350,3980:28125,80,16
288BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:55:58392:48:55124,3-350,7080:5564,30,20
289JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733003:53:07347:30:07124,2-350,8371:5232,00,10
290ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583002:43:55337:26:13124,1-350,8661:1945,40,05
291KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633002:52:30385:10:05123,9-351,0751:2343,10,45
292MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793001:19:50385:12:22123,7-351,2670:3893,00,20
293KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993001:45:25380:48:53123,1-351,9060:5170,10,26
294WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:00:01382:07:09122,3-352,6910:29122,30,19
295MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:48:19364:36:21122,0-352,9960:5367,60,06
296OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633001:27:29377:36:19121,4-353,6140:4383,30,56
297DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513000:52:22363:03:07121,1-353,9230:25138,70,03
298BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:16:15340:53:12120,6-354,3680:3794,90,14
299LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:48:07337:39:51118,7-356,2540:5465,90,04
300PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:30:08392:38:35117,8-357,2360:15234,50,00
301SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:05:22383:11:12117,6-357,3830:33108,00,34
302DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:10:00337:24:42116,7-358,2720:35100,10,04
303CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
304PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:12:51324:50:16115,5-359,5290:3795,10,14
305CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:09:50361:25:33114,3-360,7200:3698,20,37
306WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943000:37:23387:46:35112,9-362,0660:19181,30,01
307SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793001:07:50365:00:01110,9-364,0970:3698,10,09
308ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483002:13:40376:18:51110,0-365,0101:1249,40,44
309FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803001:09:46337:15:26108,6-366,3560:3893,40,02
310BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413001:01:28377:00:48107,9-367,1250:34105,30,04
311WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:10:03376:58:53107,6-367,3720:3992,20,42
312WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063002:49:26355:31:12107,5-367,4801:3438,10,73
313PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593002:07:54386:07:54106,9-368,0601:1150,20,67
314BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:52:58385:07:10106,6-368,3730:29120,80,06
315ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603000:56:13385:23:13106,6-368,4150:31113,80,18
316SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383008:32:09395:46:33106,0-368,9634:4912,41,60
317BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853000:46:10390:48:08105,3-369,7010:26136,90,01
318MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:49:26344:44:28105,2-369,8011:0257,70,33
319WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813004:06:02354:31:15104,9-370,0902:2025,60,88
320BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673000:43:26365:17:18104,6-370,3900:24144,50,05
321NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:40:18361:40:18104,1-370,8700:5762,30,28
322STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723002:10:18268:53:43103,3-371,7201:1547,60,47
323DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:23:25388:30:53102,6-372,4060:4873,80,07
324GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:13:19337:13:19102,2-372,8100:4383,60,13
325BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:01:01363:17:14101,4-373,5880:3699,70,19
326JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:09:17383:50:02100,5-374,4620:4187,10,20
327WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913003:17:37359:56:28100,5-374,4731:5730,50,13
328SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:28:00380:17:12100,0-374,9810:16214,30,01
329KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:21:31357:18:4799,2-375,7840:4973,00,23
330MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973002:02:00395:03:0198,9-376,0731:1348,70,05
331BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:13:02393:44:4298,8-376,2080:4481,20,01
332KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:23:50362:47:2198,1-376,9240:14246,90,11
333KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:55:18385:55:1897,3-377,7301:1150,60,40
334MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:59:12385:52:3896,4-378,6401:1448,50,39
335KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723002:25:34339:04:4196,1-378,8581:3039,60,02
336WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923004:10:33280:40:5696,1-378,8742:3623,00,93
337MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663004:49:21285:48:2096,1-378,9223:0019,90,28
338SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:43:28314:58:1095,7-379,3332:2025,71,14
339JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903000:57:14384:57:1495,3-379,7500:3699,90,13
340PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:19:59360:24:4094,7-380,2920:5071,00,26
341JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773002:59:02240:55:4994,0-380,9641:5431,50,67
342MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363003:57:56387:57:5693,8-381,2202:3223,60,68
343SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:51:49193:51:4993,6-381,4161:1150,20,82
344ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253000:57:08343:47:4293,5-381,4600:3698,20,14
345RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:32:09237:25:3393,4-381,5640:20174,40,02
346DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:18:31384:43:5593,2-381,7900:5071,20,25
347MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:47:56389:40:2592,9-382,1421:0951,60,33
348DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:16:57335:10:4792,8-382,2081:2840,70,52
349RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:36:56243:51:1592,5-382,4561:0257,30,21
350SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703002:26:55394:49:5791,5-383,5161:3637,40,05
351TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:39:11358:26:2591,5-383,5440:25140,00,04
352KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873000:18:34384:17:3591,4-383,6280:12295,30,00
353OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783005:24:22293:24:2491,2-383,7673:3316,90,88
354STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913000:43:33360:18:3789,9-385,0810:29123,90,08
355KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:16:55384:27:3089,8-385,2040:5170,00,18
356BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:09:25359:55:3988,3-386,7060:4776,30,18
357RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:16:50329:46:3788,2-386,7830:5268,90,10
358GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753001:35:38337:22:3188,1-386,8911:0555,30,48
359TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693000:59:22388:00:4788,1-386,9410:4089,00,21
360KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:59:58352:58:4688,0-387,0020:4088,00,21
361NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043007:51:08308:35:2587,9-387,1075:2111,21,56
362JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:45:39396:29:2387,5-387,4980:31115,00,04
363ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:48:28379:14:3487,0-388,0181:1448,10,22
364JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:42:53342:26:3986,2-388,8150:29120,60,05
365ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
366PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:21:43344:54:0785,2-389,7541:3936,10,19
367SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:10:17341:51:4084,2-390,7972:5820,21,35
368DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133000:51:33383:07:4983,4-391,5990:3797,10,01
369WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043007:59:13319:59:1383,2-391,8405:4510,41,69
370PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:08:16361:22:2282,6-392,4420:4972,60,24
371DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
372GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143001:40:37378:04:3082,1-392,9421:1348,90,13
373DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063001:01:24360:27:5582,0-392,9580:4480,20,04
374KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:16:58383:48:0182,0-392,9760:5663,90,15
375TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893003:05:42341:52:2181,9-393,1132:1626,51,60
376KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:56:35372:32:3081,2-393,8200:4186,10,15
377WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293000:48:10386:15:2480,2-394,8030:3699,90,14
378SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883001:12:48361:12:4880,0-394,9600:5466,00,05
379RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:28:43356:34:1779,8-395,2421:0653,90,17
380GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:56:04385:56:0579,6-395,4101:2741,10,06
381POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:11:07281:09:4879,5-395,4990:5367,10,57
382GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:37:19382:45:3178,8-396,1831:1448,60,40
383MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-396,3361:0059,30,43
384LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:57:36360:57:3678,6-396,4000:4381,90,06
385KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033004:48:20357:04:0277,8-397,1513:4216,21,16
386WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:56:25385:16:1277,8-397,2100:4382,70,28
387SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:49:36366:22:2377,2-397,7921:2542,30,65
388SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:53:03336:53:0376,7-398,3340:4186,70,12
389GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853001:36:54337:23:4976,5-398,4611:1547,40,58
390KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193000:54:23384:55:1476,1-398,9040:4284,00,02
391JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123002:34:24290:34:2475,8-399,1802:0229,50,74
392ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:16:04338:29:4975,6-399,4362:3523,10,17
393BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:46:33338:15:4575,5-399,5501:2442,50,29
394POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
395KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
396GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:01:02368:45:3175,1-399,8530:4873,90,04
397MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:43:45392:58:3974,5-400,4561:2343,10,02
398LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143001:37:46394:03:2074,0-400,9761:1945,40,01
399KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273002:26:37313:06:3173,6-401,4261:5930,10,50
400SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:40:31291:15:3473,3-401,6592:1127,40,67
401WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:32:35377:41:1673,0-401,9690:26134,50,12
402BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123001:04:22387:52:5471,8-403,2170:5366,90,54
403CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103003:23:27280:22:3771,7-403,2602:5021,20,49
404SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:55:19264:55:1971,3-403,6900:4677,30,19
405JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183003:40:04357:40:1271,0-403,9793:0519,40,90
406CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:50:07360:50:0770,7-404,3400:4284,60,07
407KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453003:17:34338:30:1370,2-404,8332:4821,30,19
408BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:22:31280:08:1070,0-405,0431:1050,90,11
409MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213002:44:34347:17:2169,3-405,7482:2225,20,11
410WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:45:05387:52:3668,7-406,2760:3991,50,06
411DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:58:01360:47:4268,5-406,5030:5070,80,65
412WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:13:34209:07:3868,2-406,8321:0455,60,16
413ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593003:28:56258:46:3368,0-407,0253:0419,50,02
414WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:16:19336:55:3667,6-407,3991:0753,10,21
415SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203004:32:22357:54:1267,0-407,9964:0314,80,93
416KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153004:49:11309:19:4966,9-408,1194:1913,91,31
417KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353000:41:19392:48:3866,8-408,1600:3797,10,19
418PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:47:32385:19:2866,5-408,4830:4284,00,43
419PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
420LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:05:19364:35:2465,2-409,7921:0059,90,27
421BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:44:11391:23:4465,2-409,8030:4088,50,00
422DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:05:08374:16:0565,1-409,9271:0059,90,20
423THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:55:14310:07:2465,0-409,9630:5070,60,12
424RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 319300290:19:1264,9-410,1200:00INF0,00
425FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283002:35:11289:19:1764,3-410,6652:2424,90,13
426ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023000:35:03360:43:1563,9-411,0990:32109,40,02
427BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
428KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:27:36371:01:3462,4-412,6150:26135,60,00
429HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:14266:46:1461,9-413,0702:4122,41,72
430WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:02:52337:48:4361,1-413,8911:0158,30,53
431KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:32:36362:02:5460,3-414,6840:32111,00,31
432DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:10:53273:23:4159,5-415,5161:1150,40,10
433WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263000:41:33362:47:5959,1-415,9340:4285,30,40
434MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323001:52:59388:04:3859,1-415,9351:5431,41,37
435MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:08:15358:12:1856,9-418,0931:1150,00,20
436PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:24:10384:34:0156,7-418,2811:2940,40,30
437MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:12:52392:13:3455,8-419,1941:1846,00,27
438RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:47:09337:50:4555,3-419,6741:5631,00,24
439TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213002:18:09311:37:0554,7-420,3162:3123,70,55
440CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:46:47384:46:4754,5-420,5000:5169,90,33
441LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:46:05289:09:2954,3-420,7040:5070,70,01
442GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203000:54:29371:22:4453,5-421,4941:0158,90,07
443THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:38:04363:50:5350,6-424,3920:4579,80,02
444MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863001:25:28388:36:3549,1-425,9331:4434,40,52
445MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823001:35:55378:26:4148,4-426,5571:5830,30,32
446KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343007:40:33291:27:0847,4-427,5679:426,21,65
447KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:59:36331:00:1547,1-427,8911:1547,40,24
448KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:30:05371:51:2144,8-430,1830:4089,40,11
449KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173002:08:45289:25:4744,7-430,3262:5220,80,01
450PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:16:37193:16:3737,6-437,3802:0229,50,19
451BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933003:17:40363:53:1536,9-438,0965:2111,20,69
452NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-439,0501:5830,40,21
453DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22102:36:06390:19:47397,2-77,8170:23152,70,01
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:00:21385:23:48272,2-202,8180:13270,60,04
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:00:29388:31:05232,4-242,6350:15230,50,05
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:37:29385:37:29230,7-244,3150:25142,00,07
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13002:15:01388:55:44227,8-247,2130:35101,20,06
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:07:04386:34:01218,5-256,4520:18195,50,08
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:22:15394:12:03214,1-260,9240:23156,20,01
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3003:17:20359:30:15200,4-274,5550:5960,90,43
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:25:29359:29:31183,4-291,5660:27128,80,02
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23001:48:27337:48:27175,9-299,1200:3697,30,08
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13004:11:34396:02:29170,2-304,7771:2840,60,21
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:05:56383:57:20155,6-319,3650:25141,60,09
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:02:27405:31:53154,5-320,5330:4775,70,12
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3002:24:43378:42:12152,1-322,8980:5763,10,06
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23000:56:37384:15:47151,4-323,6420:22160,40,01
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3002:18:34384:05:49150,2-324,7780:5565,00,10
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:35:56386:40:57134,6-340,4020:4284,20,11
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:04:56385:04:56127,4-347,6400:30117,70,10
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:02:44385:02:44126,9-348,1200:29121,40,02
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:16:28386:03:38122,6-352,4350:3796,20,10
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3002:04:04305:43:15114,1-360,9441:0555,20,07
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:46:16384:35:24110,4-364,5830:25143,20,01
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3002:28:19338:28:20109,5-365,5501:2144,30,02
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:54:10362:46:36107,9-367,0850:30119,50,02
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:54:00359:42:44102,5-372,5130:31113,90,09
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:21:55387:23:5199,4-375,5540:4972,80,07
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:20:49378:07:0597,3-377,6740:4972,30,12
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:13:10338:37:4089,0-386,0330:4973,00,06
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:13:54289:21:5688,5-386,4560:5071,90,12
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23001:02:07385:02:0787,4-387,5800:4284,40,08
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13003:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:01:17388:54:5783,8-391,2270:4382,00,08
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:36:24347:28:3282,8-392,2470:26136,40,00
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3002:49:08290:49:0881,4-393,6002:0428,90,11
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:51:08288:21:2479,6-395,3800:3893,40,25
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:00:36385:00:3679,1-395,8600:4578,40,04
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23000:25:54360:35:5379,0-395,9860:19183,00,14
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:35:00384:48:5778,3-396,6610:26134,30,14
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:04:23361:04:2378,2-396,8100:4972,90,32
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3000:59:02352:31:4972,3-402,6870:4873,50,00
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23000:55:36385:08:1067,1-407,9390:4972,40,00
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:25:35359:58:2766,2-408,7911:1746,40,76
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:14:43385:14:4365,9-409,0701:0752,90,10
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:35:15360:35:1564,2-410,7800:32109,30,05
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:51:31354:10:0162,0-412,9830:4972,20,03
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:52:14300:16:4761,2-413,7870:5170,30,01
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3003:39:08303:30:5361,1-413,8903:3516,71,59
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:00:37361:00:3759,7-415,2701:0059,10,10
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:12:09289:12:3556,8-418,1852:1925,81,37
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:28:25281:37:3855,5-419,5211:3537,60,06
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:31:03359:51:4052,2-422,8200:35100,80,17
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:51337:04:5051,6-423,4101:2045,00,09
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:30385:01:3050,0-425,0001:1348,80,27
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:11:40384:24:2641,8-433,1571:4235,00,00
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:06:02337:06:0241,6-433,4101:3537,80,34
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3003:17:12394:42:5332,3-442,6836:069,81,94
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-463,0203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-468,80513:114,54,23
Znaleziono 546 wynik(ów)