ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171805:10:56412:31:18475,00,0000:3991,70,10
2GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181805:13:44413:13:46475,00,0000:3990,80,11
3SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242011:23:41371:59:51469,1-5,9301:2741,20,71
4BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201903:31:08418:24:14446,5-28,4940:28126,90,29
5DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191903:55:02405:25:15443,1-31,9320:31113,10,02
6SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211905:05:21415:22:14434,8-40,2370:4285,40,18
7STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221903:30:55416:58:14432,8-42,1740:29123,10,14
8ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302202:05:29409:49:49430,1-44,9000:17205,70,02
9RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292102:38:06422:10:40418,4-56,6310:22158,80,11
10DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72001:00:10396:57:18409,7-65,2700:08408,60,01
11LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262003:01:06411:01:06406,6-68,3990:26134,70,06
12SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272102:07:36410:07:36404,7-70,2660:18190,30,15
13CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232103:03:48388:44:48402,3-72,7450:27131,30,28
14SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:44:02408:16:48390,5-84,5020:15225,20,07
15FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342201:47:12398:24:39386,6-88,4090:16216,40,02
16FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332203:37:28424:01:29379,4-95,6370:34104,70,19
17KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023003:09:34391:41:43377,3-97,6980:30119,40,13
18WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282104:53:38403:39:26376,2-98,8310:4676,90,38
19ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322202:16:23417:20:33375,4-99,5730:21165,20,05
20KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252004:09:40419:16:17374,5-100,5440:4090,00,16
21MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442506:30:17399:00:18365,4-109,5721:0456,20,28
22POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:36:37410:30:07355,5-119,4870:26136,20,05
23DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:26:56364:43:48353,1-121,9010:14243,70,01
24ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412403:26:44421:25:57352,9-122,0920:35102,40,15
25KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:14:40409:51:51348,1-126,8640:12279,80,06
26SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102602:46:11395:39:30345,8-129,1870:28124,90,04
27GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382400:53:48400:17:21345,2-129,8440:09384,90,00
28BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:01:10409:41:26344,7-130,3480:21170,70,09
29PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:44:40409:44:40342,2-132,8200:18196,20,14
30SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:12:32418:44:12338,0-136,9790:23153,00,31
31STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402401:25:34413:10:07336,2-138,8370:15235,70,11
32WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502502:16:51425:32:41335,2-139,7820:24147,00,08
33PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552602:56:20419:52:57333,7-141,2900:31113,50,18
34SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:06:03397:12:41333,7-141,3150:11303,10,04
35RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582702:06:22398:19:40332,5-142,5070:22157,90,10
36SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303001:32:16396:53:08331,9-143,0830:16215,80,11
37JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:27:49409:53:24331,5-143,4630:15226,50,07
38FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:10:55409:00:45331,2-143,7720:23151,80,15
39BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:25:03398:33:20329,7-145,2700:26136,40,24
40PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:37:11410:31:24327,0-148,0240:28124,80,11
41USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772901:29:48403:11:25326,8-148,2440:16218,30,04
42CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482601:38:11402:06:57325,2-149,7780:18198,70,01
43SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:17:51421:26:40325,0-150,0210:25141,40,09
44GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963000:52:42397:38:01320,7-154,2820:09365,10,05
45BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123001:35:44410:06:49320,4-154,6290:17200,80,10
46NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:40:09385:40:10319,2-155,7900:18191,20,06
47WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:03:18377:01:33314,3-160,7380:12297,90,02
48KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:24:11420:59:48310,9-164,1350:27129,40,06
49PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:36:18405:04:22310,4-164,5980:18193,40,06
50RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562603:14:17418:21:09309,9-165,1140:3795,70,20
51CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132807:57:51428:00:43309,5-165,5081:3238,90,70
52KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:45:21422:38:53309,0-165,9900:20176,00,02
53BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:03:34405:19:47308,2-166,8200:24149,60,05
54BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113001:16:10419:04:41306,8-168,2090:14241,70,03
55STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862905:16:09364:02:50306,3-168,6531:0158,10,57
56SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:56:27372:04:49305,8-169,1910:34104,00,07
57MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:38:11413:41:23305,6-169,4080:19186,70,04
58TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:37:05402:17:26305,6-169,4310:19188,80,08
59ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362302:24:00407:36:55305,5-169,5270:28127,30,13
60PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:11:58420:52:50303,8-171,2200:26138,10,09
61PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532604:13:22416:43:01303,4-171,5560:5071,90,46
62KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752901:27:30409:19:27302,4-172,5600:17207,40,02
63GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602701:56:28400:57:11301,7-173,3280:23155,40,03
64MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702801:38:38384:20:53301,0-173,9800:19183,10,07
65PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942901:19:39418:36:55300,0-174,9790:15226,00,01
66KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652802:48:39396:17:23298,7-176,3410:33106,30,10
67WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712802:02:02410:55:20297,3-177,6850:24146,20,05
68KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612702:00:29397:39:33297,2-177,7520:24148,00,09
69PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782902:07:14391:18:58297,2-177,7550:25140,20,15
70SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:39:03416:13:44296,2-178,7630:32111,80,01
71SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472502:00:28411:51:19296,1-178,9080:24147,50,03
72WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722902:03:45400:31:40294,1-180,8600:25142,60,08
73KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:37:03411:59:35291,7-183,3400:19180,30,01
74STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:17:11413:19:45291,6-183,4010:15226,70,10
75WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542602:39:39419:42:26291,4-183,6230:32109,50,30
76GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:42:45409:59:38290,4-184,6120:21169,60,14
77NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973003:06:56361:37:44290,1-184,8920:3893,10,18
78SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512603:00:52405:04:35289,7-185,3060:3796,10,16
79KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:57:55419:51:33288,5-186,4540:24146,80,01
80FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033000:53:41408:53:41282,5-192,5500:11315,70,04
81GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063002:12:08409:42:43281,6-193,3900:28127,90,34
82KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922902:35:59420:28:52281,6-193,3950:33108,30,03
83WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:15:16416:09:55278,2-196,7990:16221,80,01
84KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:58:10413:01:10275,2-199,8160:25139,70,12
85MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:46:19409:46:19274,6-200,4100:23155,00,03
86URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:29:25408:23:48273,9-201,1020:19183,80,16
87GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183002:15:22410:24:34272,5-202,4980:29120,80,12
88MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:03:32422:40:13270,4-204,6430:27131,30,05
89ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:55:32410:00:32270,0-205,0310:3992,30,27
90MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343003:13:12403:01:48269,2-205,7840:4383,60,16
91ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873001:45:14414:13:57269,1-205,9350:23153,40,04
92LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553000:28:24408:28:24267,7-207,3200:06565,50,01
93RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:02:16409:02:16267,3-207,7300:13257,50,05
94BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:44:16391:29:30266,3-208,7200:23153,20,11
95JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:08:32386:33:39265,8-209,1930:15232,70,00
96BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492609:37:39410:26:10263,7-211,2812:1127,40,69
97POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
98NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083001:20:54424:12:46263,1-211,9420:18195,10,03
99NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:05:17411:28:34262,8-212,2310:14241,50,02
100FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:27:04421:53:38262,5-212,4610:19180,90,02
101KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:46:51385:36:08262,4-212,5660:24147,40,06
102DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142901:53:09412:22:09261,4-213,6450:25138,60,01
103KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:30:01406:39:37261,1-213,8980:20174,00,08
104GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673004:33:17412:33:19260,5-214,4601:0257,20,14
105MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822901:58:41382:15:33260,5-214,5120:27131,70,14
106BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:48:34414:15:32258,7-216,2870:25143,00,04
107PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672804:32:58422:32:22258,2-216,8171:0356,80,30
108KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802902:10:13409:05:03258,1-216,8700:30118,90,04
109PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:12:32421:20:29255,1-219,8760:17211,00,08
110ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:31:41408:52:46254,9-220,0780:21166,80,06
111MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:33:58409:31:25254,1-220,8920:22162,30,19
112KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:20:28422:53:38253,1-221,8740:19188,70,02
113PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82316:20:50414:41:49253,0-221,9953:5215,51,21
114KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:20:27422:53:39252,9-222,0600:19188,60,02
115HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423007:21:03413:21:37247,4-227,5981:4633,70,92
116GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253001:43:07409:00:04243,3-231,7010:25141,60,20
117SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:11:31422:14:33243,0-232,0450:32110,80,24
118NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353002:25:56411:31:50242,6-232,4120:3699,70,39
119GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333000:35:29412:10:26242,1-232,8900:08409,40,01
120KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:04:25410:05:08240,9-234,1190:16224,40,02
121ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043000:59:07408:06:05240,5-234,4750:14244,10,00
122MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903004:59:34365:54:18240,4-234,5531:1448,20,48
123JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:19:26409:41:33240,3-234,6830:19181,50,14
124HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263006:59:20413:00:03240,0-235,0291:4434,30,91
125GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:45:04419:00:13239,3-235,7490:26136,60,13
126RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483003:05:35408:25:35239,0-235,9570:4677,30,46
127TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053001:59:05409:59:05234,9-240,0600:30118,40,26
128MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912902:04:07410:04:07233,9-241,1250:31113,10,10
129PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:33:34415:07:47233,9-241,1280:24150,00,21
130RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763001:14:04407:35:12233,8-241,1970:19189,40,01
131ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573001:43:53406:26:52232,3-242,6890:26134,20,09
132NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:16:12409:16:13232,3-242,7500:19182,90,02
133MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133001:31:24409:31:24230,2-244,8500:23151,10,27
134SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:52:03390:13:59229,1-245,8540:29122,70,10
135KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:02:33418:20:00228,8-246,1800:16219,50,10
136CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:02:05416:08:09227,4-247,5510:16219,80,01
137ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943002:10:06410:10:06226,5-248,5500:34104,40,21
138SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743001:52:17402:45:24225,4-249,5580:29120,50,15
139CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:36:06410:11:44225,1-249,9100:4186,50,22
140KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:22:05414:37:37224,4-250,6240:21164,00,09
141DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493009:47:09425:48:10222,9-252,0512:3822,80,21
142STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323001:53:18391:20:08222,4-252,5540:30117,80,11
143DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:54:39398:31:12221,9-253,0530:30116,20,07
144STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163001:58:47419:43:25221,9-253,1410:32112,10,02
145STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732902:11:20414:45:49221,1-253,8600:35101,00,00
146FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:40:35361:40:35219,7-255,3400:27131,00,06
147CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473000:32:00408:32:00219,5-255,5500:08411,50,01
148KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:08:05425:45:45218,4-256,5680:18192,50,08
149MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:06:10415:28:44217,8-257,2020:18197,50,02
150KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:17:41408:20:16216,7-258,2670:21167,40,06
151CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843001:09:04413:14:20216,3-258,6850:19187,90,03
152MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172901:48:11409:48:11215,4-259,5900:30119,50,08
153JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:13:54393:54:04214,1-260,9160:20173,80,14
154GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273001:35:35418:42:21213,6-261,4360:26134,10,04
155MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283001:16:03417:03:01212,7-262,2840:21167,80,09
156PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643000:52:20400:58:01212,6-262,4200:14243,70,11
157SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463001:02:49412:33:32212,3-262,7070:17202,80,02
158ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:16:11419:34:51211,7-263,3250:21166,70,10
159STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
160GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653003:59:15416:26:33211,0-263,9771:0852,90,22
161WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203001:05:40409:05:40209,6-265,4000:18191,50,02
162CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503002:17:47381:13:41208,7-266,2510:3990,90,19
163SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703000:54:18392:56:39207,3-267,7200:15229,00,01
164DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:26:38393:30:59206,5-268,4630:07465,30,00
165ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:36:23400:52:55205,7-269,2730:28128,10,02
166STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453001:03:26409:24:25205,3-269,6810:18194,20,03
167KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:46:29409:46:30205,3-269,7300:31115,70,14
168DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:38:46418:04:21205,2-269,8480:28124,60,09
169WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:21:10378:22:17205,0-270,0070:4187,10,14
170SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
171GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:45:03386:05:36204,5-270,5070:30116,80,03
172MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:44:05386:27:07203,2-271,7710:30117,20,18
173KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773002:28:37368:18:57203,0-272,0140:4382,00,08
174KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:05:39403:24:09201,2-273,8200:19183,90,03
175OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:30:45414:00:29200,2-274,8460:27132,30,16
176KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:55:24403:45:30199,8-275,1520:16216,40,06
177GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403002:53:06424:46:47199,8-275,2040:5169,30,06
178KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123004:36:31364:36:31196,1-278,9201:2442,50,05
179JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:18:44422:10:20195,9-279,0540:24149,30,06
180SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:32:19382:34:22193,7-281,2830:28125,90,01
181RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393002:45:58416:16:49193,6-281,3520:5170,00,30
182KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:36:49394:55:03192,4-282,6200:30119,20,09
183KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733004:13:50398:10:59192,4-282,6211:1945,50,09
184KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433000:53:30398:08:27192,2-282,8250:16215,50,08
185ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:26:56407:35:02191,8-283,2130:4578,30,52
186SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513002:47:50362:47:51191,5-283,5200:5268,50,12
187WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533001:25:21409:32:32190,3-284,7330:26133,80,03
188MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783006:46:56414:46:57189,7-285,2782:0828,00,15
189RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:43:34408:08:24189,2-285,8130:13260,50,02
190KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963000:42:07409:04:47188,9-286,0810:13269,10,03
191BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893002:09:13404:35:54188,4-286,5810:4187,50,02
192KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353002:37:54407:23:37187,0-288,0000:5071,10,24
193NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293002:22:08397:06:38186,3-288,7330:4578,60,06
194PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833000:58:16419:45:46183,7-291,3310:19189,10,01
195WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:34:36420:09:01183,6-291,3600:11318,50,04
196WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:24:14408:32:57183,6-291,4090:27130,80,06
197SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663001:21:57419:29:32182,8-292,2090:26133,80,08
198KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403000:57:05408:57:05181,8-293,2000:18191,10,06
199KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:09:02409:05:00181,7-293,2640:22158,00,08
200ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813000:28:59408:48:35181,5-293,4740:09375,80,14
201SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:32:41396:37:57180,0-295,0050:30116,50,16
202ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:20:55412:15:18176,9-298,1450:27131,10,09
203KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:14:05410:11:55171,9-303,1450:25139,20,15
204KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413002:07:39421:15:47170,5-304,4840:4480,10,05
205SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:44:30393:47:52170,0-305,0340:3697,60,09
206NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363001:53:04383:56:41169,2-305,7960:4089,80,06
207SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:56:49406:45:23169,0-305,9980:20178,50,00
208PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
209PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:05:08382:07:56167,7-307,2680:23154,50,20
210KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:07:22417:14:41167,5-307,5430:24149,10,00
211KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:22:00369:28:00167,0-307,9530:07455,60,01
212WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:07:01410:03:52166,5-308,5260:24149,00,15
213ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313000:54:17388:52:35166,5-308,5500:19184,00,05
214POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043002:53:46339:36:00164,4-310,5521:0356,80,40
215FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233004:48:51415:22:29163,7-311,2561:4534,00,04
216JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263002:01:24408:56:37162,9-312,0510:4480,50,13
217BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433002:00:14391:49:10162,3-312,6780:4481,00,08
218KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933001:11:46404:10:57162,1-312,8890:26135,50,14
219SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:56:49406:45:22161,9-313,1350:21170,90,09
220CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523001:11:50410:31:21161,8-313,2080:26135,10,00
221SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:01:39410:20:58161,8-313,2110:22157,50,02
222DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453011:09:25402:32:35161,2-313,7664:0914,51,44
223OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443002:57:56362:57:56160,0-315,0101:0653,90,54
224MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:05:47362:26:17159,3-315,6990:24145,30,11
225KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233001:05:18403:55:54158,7-316,2590:24145,90,12
226ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:20:26396:06:07158,2-316,7680:30118,00,40
227GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053005:05:05341:01:11157,8-317,2071:5631,00,35
228HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:37:23387:02:37157,6-317,4420:3797,10,04
229DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:21:00386:23:27156,8-318,1800:30116,20,05
230SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213002:12:52386:12:52156,1-318,8900:5170,50,17
231PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:54:56424:57:04155,9-319,1170:21170,30,01
232PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:22:35387:39:49155,4-319,5900:31112,90,08
233SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473000:54:39384:54:39153,6-321,3700:21168,70,04
234MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:34:53406:36:33152,7-322,2780:3796,60,18
235STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803000:34:01371:31:04152,1-322,9350:13268,20,03
236LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093000:57:52362:29:39152,1-322,9500:22157,70,01
237MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
238MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913004:31:37406:13:06151,7-323,2901:4733,50,41
239KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:52:39408:52:39151,7-323,3100:20172,90,06
240MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:35:57409:41:02151,6-323,3990:3794,80,37
241SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003000:43:05422:41:01150,9-324,0920:17210,20,00
242KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:02:26416:13:34149,8-325,2300:25143,90,17
243LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
244GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
245PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923000:45:49409:15:08149,5-325,5110:18195,80,05
246STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723010:11:20408:04:19149,4-325,5924:0514,71,23
247MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463000:38:02403:47:23149,3-325,6880:15235,50,00
248CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103000:18:15408:18:15148,9-326,0700:07489,60,17
249KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:11:16333:00:51148,7-326,2840:5268,00,05
250MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653002:09:05338:10:53148,6-326,3570:5269,10,41
251ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:06:55410:02:15148,5-326,4690:27133,20,11
252MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373000:50:59347:43:54148,0-326,9680:20174,20,01
253KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:30:04385:02:45147,3-327,7300:3698,10,19
254NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253003:55:09384:11:18145,8-329,2241:3637,20,58
255JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:16:19408:27:13145,5-329,4600:31114,40,49
256BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:27:18400:32:24145,1-329,9230:3699,70,07
257SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:34:11366:30:24143,2-331,7600:3991,30,07
258GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:17:14384:15:20142,7-332,2980:32110,90,29
259RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:57:49408:57:49142,7-332,3300:24148,10,08
260BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:14:21385:28:04142,1-332,8640:31114,70,08
261OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:21:16408:21:16141,5-333,4600:09399,30,02
262HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:59:21388:24:21139,8-335,2100:25141,30,02
263ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333002:35:50418:06:31139,5-335,4661:0753,70,07
264KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:47:34375:38:47139,3-335,6970:4677,70,06
265BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:04:19421:47:59138,0-336,9850:27128,80,00
266DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513002:01:41404:42:19136,6-338,3650:5367,40,07
267GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
268KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683001:39:57387:44:05135,9-339,0560:4481,60,25
269GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463001:24:29342:10:01134,4-340,6340:3795,40,19
270OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:35:58380:52:15134,2-340,8040:4283,90,42
271FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803005:33:02399:55:12133,8-341,1842:2924,10,72
272ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:59:05385:52:06133,5-341,4650:5367,30,55
273KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993000:59:01407:27:18133,3-341,7040:26135,50,09
274JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:29:16345:24:58133,3-341,7340:4089,60,15
275JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:38:40408:38:40133,0-342,0200:17206,30,02
276PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593007:10:48415:10:49132,8-342,2403:1418,51,04
277LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623001:32:37399:16:20132,6-342,3820:4185,90,34
278KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:59:43403:01:03132,5-342,4630:27133,20,11
279KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:59:24393:18:35132,3-342,6640:26133,70,15
280KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
281WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:10:03352:25:48130,5-344,4810:5960,20,15
282WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:37:46382:53:44130,4-344,6330:4480,00,20
283ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:33:30338:04:56129,7-345,3120:4383,20,13
284DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:03:36409:08:17128,8-346,2240:29121,50,01
285JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733000:19:33407:41:07127,6-347,4150:09391,60,01
286CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:32:21401:29:39126,6-348,3600:4382,30,29
287SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:05:13389:09:39126,1-348,8870:31116,00,13
288STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:54:53385:51:57125,4-349,6280:5465,50,31
289GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:09:26368:04:28125,3-349,6530:33108,30,29
290PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:16:38382:43:37124,6-350,3960:3697,60,07
291JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:59:25387:14:35124,6-350,3980:28125,80,16
292BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:55:58392:48:55124,3-350,7080:5564,30,20
293ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583002:43:55337:26:13124,1-350,8661:1945,40,05
294MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793001:19:50385:12:22123,7-351,2670:3893,00,20
295WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:00:01382:07:09122,3-352,6910:29122,30,19
296GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733002:26:16410:26:16122,2-352,8101:1150,10,18
297MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:48:19364:36:21122,0-352,9960:5367,60,06
298SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793001:24:43410:26:01121,5-353,5400:4186,00,12
299OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633001:27:29377:36:19121,4-353,6140:4383,30,56
300BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:16:15340:53:12120,6-354,3680:3794,90,14
301BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413001:05:04401:04:24119,1-355,9450:32109,80,03
302LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:48:07337:39:51118,7-356,2540:5465,90,04
303NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:12:01409:12:01118,2-356,8500:3698,40,16
304PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:30:08392:38:35117,8-357,2360:15234,50,00
305SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:05:22383:11:12117,6-357,3830:33108,00,34
306MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:23:37392:18:39117,3-357,7410:4284,10,25
307JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773002:55:58406:52:35116,2-358,7711:3039,60,53
308WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
309CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
310PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:12:51324:50:16115,5-359,5290:3795,10,14
311WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943000:37:23387:46:35112,9-362,0660:19181,30,01
312BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:00:20411:35:16112,3-362,6560:32111,70,17
313KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:16:15413:17:20111,2-363,7940:4187,50,18
314ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483002:13:40376:18:51110,0-365,0101:1249,40,44
315MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:32:16409:32:16107,8-367,2200:5170,10,17
316WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:10:03376:58:53107,6-367,3720:3992,20,42
317KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:55:24411:53:06107,5-367,5220:30116,40,09
318BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:52:58385:07:10106,6-368,3730:29120,80,06
319ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603000:56:13385:23:13106,6-368,4150:31113,80,18
320SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383008:32:09395:46:33106,0-368,9634:4912,41,60
321BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853000:46:10390:48:08105,3-369,7010:26136,90,01
322WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813004:06:02354:31:15104,9-370,0902:2025,60,88
323RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493001:05:17406:00:11104,8-370,2240:3796,30,17
324BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673000:43:26365:17:18104,6-370,3900:24144,50,05
325KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873001:07:04407:23:04103,4-371,6270:3892,50,00
326JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903000:57:14408:57:14103,3-371,7400:33108,30,13
327SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873001:03:34410:22:27103,2-371,7880:3697,40,11
328WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:06:20409:42:41102,9-372,0750:3893,10,02
329DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:23:25388:30:53102,6-372,4060:4873,80,07
330BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013000:23:50411:29:31101,0-374,0380:14254,20,14
331JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:09:17383:50:02100,5-374,4620:4187,10,20
332WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 291300359:56:28100,5-374,4730:00INF0,00
333SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:28:00380:17:12100,0-374,9810:16214,30,01
334TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:42:40403:32:5899,5-375,4600:25140,00,05
335MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973002:02:00395:03:0198,9-376,0731:1348,70,05
336KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:55:18385:55:1897,3-377,7301:1150,60,40
337MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:59:12385:52:3896,4-378,6401:1448,50,39
338KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723002:25:34339:04:4196,1-378,8581:3039,60,02
339MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663004:49:21285:48:2096,1-378,9223:0019,90,28
340RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173000:26:36400:52:2895,4-379,5820:16215,20,01
341GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023002:43:09412:52:0494,9-380,0961:4334,90,22
342PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:19:59360:24:4094,7-380,2920:5071,00,26
343SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:51:49193:51:4993,6-381,4161:1150,20,82
344ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253000:57:08343:47:4293,5-381,4600:3698,20,14
345DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:18:31384:43:5593,2-381,7900:5071,20,25
346MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:47:56389:40:2592,9-382,1421:0951,60,33
347DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:16:57335:10:4792,8-382,2081:2840,70,52
348JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:38:59408:14:4092,4-382,5980:25142,20,03
349POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:07:26410:01:5091,8-383,2160:4481,70,35
350SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703002:26:55394:49:5791,5-383,5161:3637,40,05
351OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783005:24:22293:24:2491,2-383,7673:3316,90,88
352STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913000:43:33360:18:3789,9-385,0810:29123,90,08
353KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:16:55384:27:3089,8-385,2040:5170,00,18
354KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:52:19419:15:4989,3-385,6810:35102,40,18
355BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:09:25359:55:3988,3-386,7060:4776,30,18
356RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:16:50329:46:3788,2-386,7830:5268,90,10
357GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753001:35:38337:22:3188,1-386,8911:0555,30,48
358TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693000:59:22388:00:4788,1-386,9410:4089,00,21
359SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793001:00:36409:00:3688,0-386,9540:4187,20,09
360KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:59:58352:58:4688,0-387,0020:4088,00,21
361NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043007:51:08308:35:2587,9-387,1075:2111,21,56
362FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283005:05:20399:21:4687,6-387,4133:2917,21,11
363JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:45:39396:29:2387,5-387,4980:31115,00,04
364ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:48:28379:14:3487,0-388,0181:1448,10,22
365TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893000:27:04420:20:0386,9-388,0970:18192,60,19
366GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003000:48:38408:48:3886,0-389,0200:33106,10,05
367ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
368PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:21:43344:54:0785,2-389,7541:3936,10,19
369GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853001:24:25411:40:3884,5-390,4530:5960,10,41
370SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:10:17341:51:4084,2-390,7972:5820,21,35
371DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133000:51:33383:07:4983,4-391,5990:3797,10,01
372WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043007:59:13319:59:1383,2-391,8405:4510,41,69
373SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:43:09409:18:1683,0-392,0500:31115,30,01
374PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:08:16361:22:2282,6-392,4420:4972,60,24
375DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
376GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143001:40:37378:04:3082,1-392,9421:1348,90,13
377DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063001:01:24360:27:5582,0-392,9580:4480,20,04
378KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:16:58383:48:0182,0-392,9760:5663,90,15
379SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:57:49408:57:4981,6-393,3800:4284,70,23
380LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143001:05:17417:12:0981,3-393,6520:4874,80,00
381MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:09:05419:26:5880,5-394,5270:5169,90,99
382WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293000:48:10386:15:2480,2-394,8030:3699,90,14
383SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883001:12:48361:12:4880,0-394,9600:5466,00,05
384RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:28:43356:34:1779,8-395,2421:0653,90,17
385WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:45:58408:38:0979,3-395,6630:34103,60,18
386GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:37:19382:45:3178,8-396,1831:1448,60,40
387MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-396,3361:0059,30,43
388LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:57:36360:57:3678,6-396,4000:4381,90,06
389KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033004:48:20357:04:0277,8-397,1513:4216,21,16
390WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:56:25385:16:1277,8-397,2100:4382,70,28
391MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213000:40:35421:54:5976,5-398,4520:31113,20,06
392KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193000:54:23384:55:1476,1-398,9040:4284,00,02
393JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123002:34:24290:34:2475,8-399,1802:0229,50,74
394RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193001:11:07399:01:2675,6-399,4060:5663,80,46
395ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:16:04338:29:4975,6-399,4362:3523,10,17
396BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:46:33338:15:4575,5-399,5501:2442,50,29
397POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
398KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
399KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273002:26:37313:06:3173,6-401,4261:5930,10,50
400SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:40:31291:15:3473,3-401,6592:1127,40,67
401KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173003:32:32401:47:1772,3-402,6652:5620,41,51
402BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123001:04:22387:52:5471,8-403,2170:5366,90,54
403CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103003:23:27280:22:3771,7-403,2602:5021,20,49
404LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:37:58413:20:1971,7-403,3100:31113,30,12
405JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183003:40:04357:40:1271,0-403,9793:0519,40,90
406CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:50:07360:50:0770,7-404,3400:4284,60,07
407KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453003:17:34338:30:1370,2-404,8332:4821,30,19
408BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:22:31280:08:1070,0-405,0431:1050,90,11
409TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213003:40:20415:12:5369,5-405,5083:1018,90,19
410THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:18:34407:27:5369,2-405,8320:16223,50,03
411WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:47:24409:13:2869,2-405,8450:4187,50,51
412ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023000:36:09409:22:2368,9-406,0910:31114,40,04
413WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:45:05387:52:3668,7-406,2760:3991,50,06
414DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:58:01360:47:4268,5-406,5030:5070,80,65
415WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:13:34209:07:3868,2-406,8321:0455,60,16
416ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593003:28:56258:46:3368,0-407,0253:0419,50,02
417KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343003:46:19414:58:5567,8-407,2283:2018,00,02
418WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:16:19336:55:3667,6-407,3991:0753,10,21
419SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203004:32:22357:54:1267,0-407,9964:0314,80,93
420KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153004:49:11309:19:4966,9-408,1194:1913,91,31
421KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353000:41:19392:48:3866,8-408,1600:3797,10,19
422PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:47:32385:19:2866,5-408,4830:4284,00,43
423PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
424MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:24:11412:02:5665,6-409,4161:1746,70,16
425BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:44:11391:23:4465,2-409,8030:4088,50,00
426DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:05:08374:16:0565,1-409,9271:0059,90,20
427GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203000:55:26419:52:3563,9-411,1250:5269,10,07
428BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
429KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:27:36371:01:3462,4-412,6150:26135,60,00
430HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:14266:46:1461,9-413,0702:4122,41,72
431RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:43:06413:37:3061,3-413,6620:4285,40,06
432KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:32:36362:02:5460,3-414,6840:32111,00,31
433DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:10:53273:23:4159,5-415,5161:1150,40,10
434WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263000:41:33362:47:5959,1-415,9340:4285,30,40
435MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323001:52:59388:04:3859,1-415,9351:5431,41,37
436PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:24:10384:34:0156,7-418,2811:2940,40,30
437MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823001:25:51412:07:0356,4-418,5991:3139,41,18
438MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:12:52392:13:3455,8-419,1941:1846,00,27
439CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:46:47384:46:4754,5-420,5000:5169,90,33
440LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:46:05289:09:2954,3-420,7040:5070,70,01
441PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:40:58409:40:5852,2-422,7801:5631,00,16
442THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:38:04363:50:5350,6-424,3920:4579,80,02
443KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:31:24395:56:2449,1-425,8760:3893,90,11
444MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863001:25:28388:36:3549,1-425,9331:4434,40,52
445KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:59:36331:00:1547,1-427,8911:1547,40,24
446BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933003:17:40363:53:1536,9-438,0965:2111,20,69
447NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-439,0501:5830,40,21
448DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22102:04:47415:05:08422,3-52,7260:17203,00,01
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:11:35409:14:44287,8-187,1780:14241,20,01
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3002:34:33410:34:33248,4-226,5750:3796,40,09
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:00:29388:31:05232,4-242,6350:15230,50,05
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:20:24412:25:27228,9-246,0770:21170,80,01
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13002:15:01388:55:44227,8-247,2130:35101,20,06
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23000:59:53417:48:49225,1-249,8910:15225,50,00
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:29:25406:28:01201,5-273,4840:26135,20,02
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3003:17:20359:30:15200,4-274,5550:5960,90,43
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23000:57:23408:57:23186,1-288,8600:18194,60,02
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13002:04:18416:43:01185,2-289,7950:4089,40,06
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:37:20407:54:57165,6-309,3620:35102,10,17
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:05:56383:57:20155,6-319,3650:25141,60,09
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:02:27405:31:53154,5-320,5330:4775,70,12
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3002:24:43378:42:12152,1-322,8980:5763,10,06
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23000:56:37384:15:47151,4-323,6420:22160,40,01
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13002:44:21424:44:08136,7-338,2861:1249,90,09
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:35:56386:40:57134,6-340,4020:4284,20,11
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:04:56385:04:56127,4-347,6400:30117,70,10
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:02:44385:02:44126,9-348,1200:29121,40,02
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:58:16405:04:06125,0-350,0010:27128,70,02
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23001:00:13410:15:09120,0-355,0080:30119,60,05
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3003:32:00411:32:00118,0-356,9901:4733,40,01
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:40:00411:09:35117,9-357,1080:20176,80,03
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:51:24411:10:46117,2-357,8190:5763,10,11
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:30:56409:59:12109,1-365,9240:17211,60,04
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23002:04:22410:51:08106,1-368,8561:1051,20,11
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:41:23408:41:2394,5-380,5000:26137,00,04
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:05:27404:50:0392,9-382,1400:4285,10,00
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:41:39415:02:5891,9-383,1011:0654,20,24
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:00:30409:00:3090,4-384,6300:4089,60,02
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:13:10338:37:4089,0-386,0330:4973,00,06
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:13:54289:21:5688,5-386,4560:5071,90,12
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:48:53408:48:5488,2-386,8000:33108,30,07
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:32:54394:16:2685,7-389,3290:23156,20,00
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13003:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:01:17388:54:5783,8-391,2270:4382,00,08
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3002:49:08290:49:0881,4-393,6002:0428,90,11
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:35:00384:48:5778,3-396,6610:26134,30,14
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:14:32414:37:1376,1-398,9070:5861,30,01
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3000:59:02352:31:4972,3-402,6870:4873,50,00
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:42:19406:54:1570,0-404,9940:3699,30,04
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:57:16408:57:1669,8-405,2200:4973,10,08
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23000:55:36385:08:1067,1-407,9390:4972,40,00
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:25:35359:58:2766,2-408,7911:1746,40,76
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:14:43385:14:4365,9-409,0701:0752,90,10
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:06:16409:04:5065,7-409,3501:0059,40,07
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:35:15360:35:1564,2-410,7800:32109,30,05
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3003:39:08303:30:5361,1-413,8903:3516,71,59
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:12:09289:12:3556,8-418,1852:1925,81,37
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:28:25281:37:3855,5-419,5211:3537,60,06
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:31:03359:51:4052,2-422,8200:35100,80,17
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:30385:01:3050,0-425,0001:1348,80,27
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:11:40384:24:2641,8-433,1571:4235,00,00
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:06:02337:06:0241,6-433,4101:3537,80,34
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3003:17:12394:42:5332,3-442,6836:069,81,94
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-463,0203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 541 wynik(ów)