ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
418
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
340
Ukończyło:
3
Na trasie:
340
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 21848:54:07476,0560,0006:099,71,30
2DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 21868:01:05409,730-66,3269:576,02,66
3ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 161839:00:09305,473-170,5837:397,82,33
4GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 181827:43:37290,388-185,6685:4310,52,26
5GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 211826:05:58272,502-203,5545:4410,40,81
6NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261828:41:51262,769-213,2876:339,20,63
7ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS10M 221829:23:47254,922-221,1346:558,70,66
8GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321831:38:32228,137-247,9198:197,22,34
9DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 371829:02:25222,949-253,1077:487,70,68
10DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 391838:38:41221,947-254,10910:265,72,86
11SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 421820:52:35214,076-261,9805:5110,30,92
12CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 218M 581818:29:05187,219-288,8375:5510,10,52
13WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 651823:41:26181,187-294,8697:507,60,00
14RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661814:59:24180,107-295,9494:5912,01,03
15MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 111820:19:12159,301-316,7557:397,80,73
16OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081813:37:40121,386-354,6706:448,91,60
17WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 1141816:05:25112,934-363,1228:327,01,15
18DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 1231813:35:52102,594-373,4627:577,51,16
19WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071811:08:16100,527-375,5296:389,00,84
20KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511811:29:2877,849-398,2078:516,81,45
21SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1601808:14:0273,341-402,7156:448,92,40
22LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 1621810:50:4771,690-404,3669:046,62,20
23OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161803:36:3331,731-444,3256:498,80,48
Znaleziono 23 wynik(ów)