ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191903:32:41425:21:27475,00,0000:26134,00,03
2BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201902:30:59434:24:34475,00,0000:19188,80,17
3SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211904:14:44439:15:51475,00,0000:32111,90,08
4STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221904:51:30443:00:27475,00,0000:3697,80,20
5SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242011:23:41371:59:51469,1-5,9301:2741,20,71
6RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292102:15:36446:30:42444,1-30,9250:18196,50,05
7LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262003:05:06435:05:06432,8-42,2490:25140,30,06
8ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302202:05:29409:49:49430,1-44,9000:17205,70,02
9SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272101:59:43433:59:43427,6-47,3660:16214,30,06
10CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232101:53:12410:37:46422,6-52,4460:16224,00,16
11DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72000:55:15436:15:49419,8-55,2280:07455,90,00
12SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:46:32432:20:03412,1-62,9220:15232,10,04
13WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282103:27:19437:15:38410,2-64,7900:30118,70,05
14FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332203:45:54447:41:51409,2-65,8100:33108,70,19
15FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342201:37:42433:00:06402,4-72,6210:14247,10,07
16KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252003:11:49443:37:12400,6-74,3680:28125,30,00
17ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322202:24:33435:29:55397,0-77,9730:21164,80,12
18ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412402:52:10441:16:41381,9-93,0610:27133,10,08
19POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352303:04:30435:52:30377,9-97,1010:29122,90,05
20KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023003:09:34391:41:43377,3-97,6980:30119,40,13
21SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:39:18440:53:20366,0-108,9690:16221,20,01
22DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:14:43435:51:49365,6-109,3640:12293,60,01
23MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442506:30:17399:00:18365,4-109,5721:0456,20,28
24SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:15:19441:39:46362,2-112,8360:22160,60,36
25GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382401:25:41422:54:58360,3-114,6810:14252,30,00
26KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:12:18434:18:52359,8-115,2230:12298,60,10
27PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:31:26433:31:26359,5-115,5500:15235,90,11
28STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402401:39:56438:51:47355,5-119,5390:16213,40,06
29WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502501:32:09448:48:39350,3-124,6670:15228,10,02
30BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:05:27434:03:26349,6-125,4450:21167,20,02
31FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92401:53:40439:14:21349,5-125,5470:19184,50,03
32CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482603:39:32423:28:20348,2-126,7880:3795,20,24
33SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:05:00421:11:38347,7-127,3350:11320,90,03
34RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:20:52421:34:10345,0-130,0070:14256,00,02
35JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:04:00432:59:03344,9-130,0690:11323,40,00
36BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:01:10409:41:26344,7-130,3480:21170,70,09
37SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303001:20:01435:49:58344,6-130,3720:13258,40,08
38SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:23:13446:29:19343,3-131,6560:25143,80,06
39GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:32:27422:17:46341,1-133,8520:16221,40,11
40JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892909:54:20430:13:19341,0-134,0041:4434,41,03
41PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552602:56:20419:52:57333,7-141,2900:31113,50,18
42USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772900:44:21426:25:58333,1-141,9040:07450,60,01
43NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:20:55433:20:57332,6-142,4000:14246,60,13
44BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123001:22:08434:05:36331,6-143,3850:14242,30,08
45PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:37:11410:31:24327,0-148,0240:28124,80,11
46KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112701:38:06445:52:50326,9-148,0770:18200,00,04
47KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:07:26446:43:24324,8-150,2480:23152,90,05
48MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452502:02:00437:17:47324,1-150,9350:22159,40,13
49PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:51:30437:19:00323,5-151,5400:31113,20,34
50RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562601:49:21432:49:40323,1-151,8750:20177,30,01
51MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702801:58:42433:24:57322,1-152,8980:22162,80,09
52GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:08:18424:38:20321,8-153,2250:23150,50,00
53STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862901:14:30444:19:36321,5-153,5290:13258,90,05
54PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662701:32:38444:15:53319,0-155,9830:17206,60,08
55BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113000:59:42447:59:12318,2-156,8400:11319,80,00
56KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:57:36436:34:23317,9-157,0630:22162,20,09
57MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133022:07:50454:07:50317,8-157,1904:1014,41,37
58SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472501:52:52428:52:03316,5-158,4820:21168,30,01
59WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712801:37:09435:43:35315,5-159,5100:18194,80,05
60TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:03:06425:43:27315,4-159,5910:12299,90,03
61PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:28:47438:53:53314,5-160,5460:16212,50,16
62WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:03:18377:01:33314,3-160,7380:12297,90,02
63NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:32:56433:24:40311,3-163,7100:29122,10,15
64GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642802:04:28433:40:35310,8-164,1610:24149,80,19
65WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:59:39424:27:34310,7-164,3500:23155,80,07
66SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902901:22:15429:24:31310,5-164,5390:15226,50,00
67PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:36:18405:04:22310,4-164,5980:18193,40,06
68CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132807:57:51428:00:43309,5-165,5081:3238,90,70
69BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:03:34405:19:47308,2-166,8200:24149,60,05
70WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:38:47452:49:43307,3-167,7260:19186,60,10
71SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:57:21431:25:29307,2-167,8300:34103,90,13
72STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:12:36436:22:26306,9-168,0680:14253,70,11
73KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:37:31432:45:06305,9-169,0670:19188,20,09
74SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:56:27372:04:49305,8-169,1910:34104,00,07
75PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82316:59:46438:40:53305,6-169,4433:2018,00,96
76KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:37:10443:23:23305,5-169,4530:19188,70,01
77ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362302:24:00407:36:55305,5-169,5270:28127,30,13
78FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:36:00433:36:01304,1-170,9200:18190,10,08
79KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752901:27:30409:19:27302,4-172,5600:17207,40,02
80GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063002:07:56422:48:13301,9-173,0730:25141,60,09
81KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922902:43:13443:14:46301,7-173,2670:32110,90,17
82PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942901:19:39418:36:55300,0-174,9790:15226,00,01
83KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652802:48:39396:17:23298,7-176,3410:33106,30,10
84MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:28:47433:28:47294,4-180,5800:18199,00,05
85NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083002:53:08446:16:53294,0-181,0310:35101,90,04
86MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:23:50446:23:22290,6-184,4500:29121,20,04
87ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872903:14:35431:38:55289,5-185,5380:4089,30,25
88KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:17:46436:27:17287,2-187,8370:16221,60,06
89BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:46:41415:31:54286,7-188,2900:22161,20,04
90URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:21:08432:46:50286,4-188,6390:16211,80,17
91ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873002:47:36443:41:39286,3-188,7160:35102,50,09
92GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183000:54:13438:20:58283,1-191,9300:11313,30,02
93RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:22:05433:22:05282,6-192,4100:17206,60,07
94BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:46:27433:16:20280,9-194,1480:22158,30,01
95WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:15:16416:09:55278,2-196,7990:16221,80,01
96MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822903:14:10434:42:36277,5-197,5100:4185,70,21
97MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343000:57:54427:48:43276,5-198,5370:12286,50,03
98BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:40:41437:41:00275,3-199,6540:21164,10,07
99FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:41:51445:50:38274,8-200,1540:22161,90,05
100DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142902:12:43435:02:19274,5-200,5120:29124,10,06
101KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:16:29439:09:59274,2-200,8250:16215,10,06
102NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:14:15436:27:49273,6-201,4040:16221,10,07
103KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802901:28:10440:33:25272,0-202,9990:19185,10,09
104PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672802:07:36435:51:04271,9-203,0880:28127,90,02
105PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:03:29439:37:43268,7-206,3270:14253,90,05
106ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:21:18430:13:29268,3-206,7050:18198,00,03
107LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553000:28:24408:28:24267,7-207,3200:06565,50,01
108GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673000:57:07432:57:07267,0-208,0300:12280,40,02
109KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213002:23:44447:12:28266,7-208,3390:32111,30,03
110KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193002:24:14447:12:57266,5-208,5350:32110,80,03
111POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
112ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043002:34:42436:30:13263,1-211,9040:35102,00,01
113KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:46:51385:36:08262,4-212,5660:24147,40,06
114SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153002:49:09436:47:01260,3-214,7030:3892,30,07
115MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283000:33:36418:36:35259,8-215,2060:07463,90,06
116KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:24:00433:55:51258,9-216,0680:19185,00,02
117GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333001:20:06436:10:26257,1-217,8600:18192,60,02
118JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:05:05434:54:41252,9-222,0890:15233,20,09
119GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:04:54442:05:01251,4-223,6410:15232,40,08
120NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353000:51:05433:49:31251,3-223,7310:12295,10,14
121STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163003:02:36443:56:50250,1-224,9480:4382,20,09
122CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383002:19:05442:09:09248,8-226,1880:33107,30,38
123KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233004:49:03436:49:03247,6-227,4301:1051,40,12
124HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423007:21:03413:21:37247,4-227,5981:4633,70,92
125RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:40:45434:45:45246,5-228,4830:09363,00,01
126ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943002:45:46434:45:47246,0-228,9900:4089,00,27
127KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:30:13428:04:40244,2-230,8020:22162,40,09
128ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:59:52441:22:29243,8-231,1580:14244,40,04
129GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 125300409:00:04243,3-231,7010:00INF0,00
130SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:11:31422:14:33243,0-232,0450:32110,80,24
131SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623017:20:24445:44:34241,0-234,0004:1913,91,37
132STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732902:53:24426:14:34240,9-234,0900:4383,40,02
133MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903004:59:34365:54:18240,4-234,5531:1448,20,48
134HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263006:59:20413:00:03240,0-235,0291:4434,30,91
135STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323001:18:43442:24:14235,4-239,5520:20179,50,11
136TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053001:59:05409:59:05234,9-240,0600:30118,40,26
137MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912902:04:07410:04:07233,9-241,1250:31113,10,10
138PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:33:34415:07:47233,9-241,1280:24150,00,21
139RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763001:14:04407:35:12233,8-241,1970:19189,40,01
140MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:22:48439:40:01233,1-241,9490:21168,90,04
141MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172902:31:16434:31:17232,8-242,1700:3892,40,12
142NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:16:12409:16:13232,3-242,7500:19182,90,02
143KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:09:05450:45:51229,7-245,3450:18199,50,07
144WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:24:17433:42:06229,4-245,6380:3795,40,16
145KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:42:51433:26:47229,2-245,7920:26133,70,22
146JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:14:32432:25:55228,2-246,7970:19183,70,01
147SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083004:02:38434:26:07225,5-249,4741:0455,80,00
148SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743001:52:17402:45:24225,4-249,5580:29120,50,15
149CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:36:06410:11:44225,1-249,9100:4186,50,22
150PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643000:54:50425:00:31224,7-250,3100:14245,90,03
151KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 182300414:37:37224,4-250,6240:00INF0,00
152DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493009:47:09425:48:10222,9-252,0512:3822,80,21
153SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463001:34:30437:46:21222,8-252,1850:25141,50,03
154DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:54:39398:31:12221,9-253,0530:30116,20,07
155GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653001:03:25432:41:34221,1-253,8790:17209,20,04
156STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453001:11:44436:48:39220,4-254,5580:19184,40,00
157CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:08:50440:05:30220,4-254,6370:18192,10,01
158FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:40:35361:40:35219,7-255,3400:27131,00,06
159CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473000:32:00408:32:00219,5-255,5500:08411,50,01
160NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293003:46:44436:08:17218,4-256,5661:0257,80,06
161KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203009:16:01443:54:56218,0-256,9832:3323,50,75
162SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513002:43:11434:43:12217,6-257,3600:4480,00,13
163GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:12:31444:17:28217,4-257,5890:20179,90,05
164CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843001:09:04413:14:20216,3-258,6850:19187,90,03
165WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203001:45:12433:45:12216,2-258,7600:29123,30,05
166SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703000:51:56440:48:34216,1-258,9260:14249,60,01
167ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583000:59:04424:15:36215,9-259,0630:16219,30,07
168MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:13:05434:14:54214,7-260,2820:20176,30,13
169FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233008:12:37436:38:20213,6-261,3672:1826,00,05
170GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273001:35:35418:42:21213,6-261,4360:26134,10,04
171OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:51:16438:17:25213,3-261,7080:31115,00,24
172MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283001:16:03417:03:01212,7-262,2840:21167,80,09
173ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:16:11419:34:51211,7-263,3250:21166,70,10
174STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
175KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:09:45430:26:32210,5-264,5140:19181,10,07
176WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533004:37:59430:25:53210,4-264,6131:1945,40,12
177JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:19:43444:03:58209,0-265,9600:22157,30,05
178ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
179DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:26:38393:30:59206,5-268,4630:07465,30,00
180KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433001:01:53445:46:44205,2-269,8300:18198,90,08
181DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:38:46418:04:21205,2-269,8480:28124,60,09
182SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
183KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773002:28:37368:18:57203,0-272,0140:4382,00,08
184ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813002:39:52445:40:20201,3-273,6980:4775,60,48
185KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:05:39403:24:09201,2-273,8200:19183,90,03
186RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393001:57:48445:56:49200,6-274,4150:35102,20,08
187GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403002:53:06424:46:47199,8-275,2040:5169,30,06
188MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783001:19:12433:19:13199,8-275,2180:23151,40,37
189RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:44:25434:32:32198,6-276,3530:13268,30,00
190KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:21:58433:21:58196,8-278,1800:24144,10,07
191WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:08:15434:04:18196,7-278,2760:20172,90,04
192KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123004:36:31364:36:31196,1-278,9201:2442,50,05
193PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:09:52443:03:31195,7-279,3460:21168,00,02
194WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:55:34441:13:43193,8-281,1990:17209,30,18
195KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:36:49394:55:03192,4-282,6200:30119,20,09
196KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733004:13:50398:10:59192,4-282,6211:1945,50,09
197SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663000:38:30442:26:42189,8-285,2130:12295,80,06
198KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963000:42:07409:04:47188,9-286,0810:13269,10,03
199SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473002:57:32434:57:33188,7-286,3200:5663,80,09
200BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893002:09:13404:35:54188,4-286,5810:4187,50,02
201KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353002:37:54407:23:37187,0-288,0000:5071,10,24
202SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613003:23:39429:52:51186,6-288,3591:0555,00,55
203MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793008:51:07429:43:41185,1-289,8992:5220,91,19
204KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:28:32433:00:37183,8-291,1540:28124,60,13
205KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413000:47:28442:16:46178,6-296,3660:15225,80,01
206KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423002:57:12433:02:45178,3-296,7200:5960,40,18
207JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:40:30432:56:52177,9-297,0740:33106,20,05
208ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:20:55412:15:18176,9-298,1450:27131,10,09
209PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:31:57422:36:27175,5-299,4560:31114,50,22
210NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363000:35:07434:53:55175,1-299,8610:12299,20,02
211DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
212KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933001:36:47428:19:17174,6-300,4290:33108,20,13
213DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:37:00434:23:27174,3-300,6800:33107,80,00
214PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:48:55436:00:42172,2-302,8240:3794,80,07
215POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:00:44444:44:41171,9-303,0730:21169,90,01
216MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:11:57440:51:44170,5-304,4730:25142,20,01
217SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:21:06433:21:06170,1-304,8900:28125,90,05
218SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:44:30393:47:52170,0-305,0340:3697,60,09
219ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333000:56:16445:40:38169,8-305,1610:19181,10,02
220SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:56:49406:45:23169,0-305,9980:20178,50,00
221PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
222RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173018:32:34438:01:34167,9-307,1156:379,11,73
223KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:07:22417:14:41167,5-307,5430:24149,10,00
224KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:53:29427:46:56167,1-307,8580:19187,50,08
225KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:22:00369:28:00167,0-307,9530:07455,60,01
226WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:07:01410:03:52166,5-308,5260:24149,00,15
227ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313000:54:17388:52:35166,5-308,5500:19184,00,05
228MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:34:25428:16:57165,1-309,9050:34104,90,16
229MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:15:29433:24:57164,1-310,8560:27130,50,23
230SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543002:48:55415:45:08164,1-310,9401:0158,30,09
231CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:22:40433:22:40163,5-311,4600:30118,70,23
232SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003001:24:36445:25:52163,1-311,9090:31115,70,17
233JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513006:05:48427:26:30163,0-311,9652:1426,70,78
234BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433002:00:14391:49:10162,3-312,6780:4481,00,08
235STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803000:52:29419:49:32162,1-312,9350:19185,30,05
236BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:33:34423:58:33161,9-313,0690:5663,30,49
237SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:56:49406:45:22161,9-313,1350:21170,90,09
238CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523001:11:50410:31:21161,8-313,2080:26135,10,00
239PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923001:33:46434:58:37160,8-314,1710:34102,90,31
240ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:08:51430:37:01160,8-314,2340:25140,10,08
241OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443002:57:56362:57:56160,0-315,0101:0653,90,54
242GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053005:05:05341:01:11157,8-317,2071:5631,00,35
243HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:37:23387:02:37157,6-317,4420:3797,10,04
244MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913001:02:38429:08:34157,5-317,4570:23150,90,18
245BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:09:41426:36:18157,2-317,7920:26135,40,09
246PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:54:56424:57:04155,9-319,1170:21170,30,01
247NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253000:54:16430:46:59155,0-319,9950:21171,40,03
248PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593006:30:43438:30:43153,0-321,9602:3323,50,94
249ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:59:28440:08:22152,7-322,2950:4676,70,18
250LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093000:57:52362:29:39152,1-322,9500:22157,70,01
251HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503001:09:29436:24:21151,8-323,2100:27131,10,03
252MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
253KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:52:39408:52:39151,7-323,3100:20172,90,06
254KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:22:04423:13:18150,4-324,5870:32110,00,05
255GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:20:03433:24:27150,3-324,6780:31112,70,11
256KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:02:26416:13:34149,8-325,2300:25143,90,17
257LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
258GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
259STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723010:11:20408:04:19149,4-325,5924:0514,71,23
260MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463000:38:02403:47:23149,3-325,6880:15235,50,00
261KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:11:16333:00:51148,7-326,2840:5268,00,05
262MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653002:09:05338:10:53148,6-326,3570:5269,10,41
263MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373000:50:59347:43:54148,0-326,9680:20174,20,01
264BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113000:51:53437:42:02146,9-328,0670:21169,90,00
265OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:56:31427:49:13144,3-330,7120:23153,20,02
266JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243000:57:54416:53:36143,6-331,4240:24148,80,07
267DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513000:53:46430:51:11143,4-331,5640:22160,10,06
268RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:57:49408:57:49142,7-332,3300:24148,10,08
269PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:58:40430:00:03142,3-332,6560:5072,00,06
270KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683001:56:18439:56:56142,2-332,8180:4973,40,08
271OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:21:16408:21:16141,5-333,4600:09399,30,02
272JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:13:27425:51:18138,8-336,2110:31113,40,34
273WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:39:07439:38:55137,9-337,0810:4383,50,24
274SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:25:08429:02:28136,6-338,4100:3796,30,15
275ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:23:05437:04:05136,4-338,6390:3698,50,09
276GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
277MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:39:43436:57:22136,3-338,7200:4382,00,06
278GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463001:24:29342:10:01134,4-340,6340:3795,40,19
279LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:20:19434:20:45134,0-341,0260:35100,10,03
280FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803005:33:02399:55:12133,8-341,1842:2924,10,72
281ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:59:05385:52:06133,5-341,4650:5367,30,55
282KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993000:59:01407:27:18133,3-341,7040:26135,50,09
283JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:38:40408:38:40133,0-342,0200:17206,30,02
284BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673000:58:36433:58:07132,9-342,1260:26136,00,05
285LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623001:32:37399:16:20132,6-342,3820:4185,90,34
286KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:59:43403:01:03132,5-342,4630:27133,20,11
287KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:59:24393:18:35132,3-342,6640:26133,70,15
288KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
289WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:10:03352:25:48130,5-344,4810:5960,20,15
290SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793001:15:42433:49:27130,4-344,5690:34103,40,14
291WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:37:46382:53:44130,4-344,6330:4480,00,20
292BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413001:03:36425:02:56130,3-344,6850:29122,90,04
293ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:33:30338:04:56129,7-345,3120:4383,20,13
294DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:03:36409:08:17128,8-346,2240:29121,50,01
295JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733000:19:33407:41:07127,6-347,4150:09391,60,01
296BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643000:37:25435:22:12127,1-347,9130:17203,80,09
297CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:32:21401:29:39126,6-348,3600:4382,30,29
298PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:00:18443:37:42126,5-348,4790:28125,90,10
299STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:54:53385:51:57125,4-349,6280:5465,50,31
300GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:09:26368:04:28125,3-349,6530:33108,30,29
301JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:09:14442:20:37124,9-350,1270:33108,20,08
302KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813001:26:56434:33:56123,3-351,6640:4285,10,03
303SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663000:30:27432:07:11123,2-351,7730:14242,80,14
304PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:33:03440:33:06122,8-352,2470:16222,80,00
305GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733002:26:16410:26:16122,2-352,8101:1150,10,18
306ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:57:12433:21:18121,9-353,1110:5762,40,38
307WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913003:28:29413:14:20121,6-353,4331:4235,00,64
308OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633001:27:29377:36:19121,4-353,6140:4383,30,56
309WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813003:24:27428:39:13118,5-356,5211:4334,80,35
310NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:12:01409:12:01118,2-356,8500:3698,40,16
311MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:23:37392:18:39117,3-357,7410:4284,10,25
312BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:51:08426:18:15116,6-358,3580:26136,90,08
313WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
314CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
315KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:59:14433:59:14115,1-359,9001:0257,90,38
316SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873002:06:56443:14:55114,1-360,9381:0653,90,14
317WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943000:37:23387:46:35112,9-362,0660:19181,30,01
318BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:00:20411:35:16112,3-362,6560:32111,70,17
319DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
320JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903000:58:05432:58:05111,4-363,6200:31115,10,09
321KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:16:15413:17:20111,2-363,7940:4187,50,18
322SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383001:24:52440:59:44111,1-363,9380:4578,50,47
323JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763001:46:53444:24:21110,0-365,0490:5861,70,07
324DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:12:44431:19:26109,6-365,3830:3990,40,05
325KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723001:22:34447:57:24108,7-366,3480:4579,00,10
326JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923000:48:27428:55:58108,6-366,4160:26134,50,11
327MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:32:16409:32:16107,8-367,2200:5170,10,17
328WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:10:03376:58:53107,6-367,3720:3992,20,42
329TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:44:11429:53:56107,6-367,3760:24146,20,04
330ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603000:56:13385:23:13106,6-368,4150:31113,80,18
331BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853000:46:10390:48:08105,3-369,7010:26136,90,01
332MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:05:06433:35:46105,0-370,0160:3796,80,16
333RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493001:05:17406:00:11104,8-370,2240:3796,30,17
334BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673000:43:26365:17:18104,6-370,3900:24144,50,05
335TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693003:43:18434:19:05104,0-371,0112:0827,90,77
336HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823004:16:38436:16:38103,9-371,0702:2824,31,15
337SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
338KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873001:07:04407:23:04103,4-371,6270:3892,50,00
339POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:00:02431:42:25103,1-371,9150:34103,00,26
340WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:06:20409:42:41102,9-372,0750:3893,10,02
341MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663000:52:08426:00:42102,6-372,3740:30118,10,23
342STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:31:55432:50:20102,3-372,6920:5366,80,16
343KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:28:02433:00:07101,5-373,5430:5269,10,22
344WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
345BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013000:23:50411:29:31101,0-374,0380:14254,20,14
346SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:28:00380:17:12100,0-374,9810:16214,30,01
347SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:58:20434:13:0799,9-375,1090:35102,70,00
348MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973002:02:00395:03:0198,9-376,0731:1348,70,05
349NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:15:49434:05:1798,4-376,5840:4677,90,11
350ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743000:59:04407:46:4897,6-377,4100:3699,10,12
351JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:58:21444:20:0197,5-377,4860:35100,30,09
352MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:59:12385:52:3896,4-378,6401:1448,50,39
353GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023002:43:09412:52:0494,9-380,0961:4334,90,22
354PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:19:59360:24:4094,7-380,2920:5071,00,26
355ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593001:56:07435:19:3494,4-380,6071:1348,80,04
356ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253000:57:08343:47:4293,5-381,4600:3698,20,14
357WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:13:23433:13:2393,4-381,6300:4776,30,13
358SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:26:10432:26:1093,1-381,9040:16213,50,02
359GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:30:40432:48:3693,1-381,9050:19182,10,02
360DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:16:57335:10:4792,8-382,2081:2840,70,52
361DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063001:02:24425:20:2592,2-382,8240:4088,60,03
362OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783005:24:22293:24:2491,2-383,7673:3316,90,88
363KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:28:13421:54:3489,6-385,3860:18190,60,14
364KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:52:19419:15:4989,3-385,6810:35102,40,18
365BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:09:25359:55:3988,3-386,7060:4776,30,18
366RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:16:50329:46:3788,2-386,7830:5268,90,10
367KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:30:49413:34:3988,1-386,9261:0158,20,34
368JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:13:22433:13:2287,8-387,1700:5071,80,22
369WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:58:42433:12:3787,7-387,2530:4089,70,20
370SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:42:46432:42:4687,7-387,3200:29123,00,12
371FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283005:05:20399:21:4687,6-387,4133:2917,21,11
372MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:36:10439:03:4887,6-387,4291:0554,60,42
373TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893000:27:04420:20:0386,9-388,0970:18192,60,19
374SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:42:05432:42:0586,1-388,9500:29122,70,12
375KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:40:22431:11:4986,0-388,9840:28127,90,41
376GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003000:48:38408:48:3886,0-389,0200:33106,10,05
377ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
378PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:21:43344:54:0785,2-389,7541:3936,10,19
379KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:00:43432:28:4185,2-389,8451:2542,30,01
380ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563001:01:00439:52:4684,6-390,4160:4383,20,02
381GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853001:24:25411:40:3884,5-390,4530:5960,10,41
382SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:10:17341:51:4084,2-390,7972:5820,21,35
383LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:32:00432:32:0083,9-391,1300:22157,30,05
384DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133000:51:33383:07:4983,4-391,5990:3797,10,01
385SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093000:53:09441:10:0283,4-391,6280:3894,10,30
386SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:43:09409:18:1683,0-392,0500:31115,30,01
387PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:08:16361:22:2282,6-392,4420:4972,60,24
388DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
389GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143001:40:37378:04:3082,1-392,9421:1348,90,13
390KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:16:58383:48:0182,0-392,9760:5663,90,15
391LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143001:05:17417:12:0981,3-393,6520:4874,80,00
392MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:09:05419:26:5880,5-394,5270:5169,90,99
393RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:28:43356:34:1779,8-395,2421:0653,90,17
394CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013001:01:12433:01:1279,4-395,5900:4677,90,13
395WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:45:58408:38:0979,3-395,6630:34103,60,18
396WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:05:06432:34:2179,1-395,8870:4972,90,55
397GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:37:19382:45:3178,8-396,1831:1448,60,40
398KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453001:00:04439:51:4078,5-396,5070:4578,40,03
399WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:19:43433:07:2977,9-397,0631:0158,70,36
400BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:34:06432:39:5177,7-397,2770:26136,80,12
401KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:19:26425:37:2177,7-397,3371:0158,70,07
402MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213000:40:35421:54:5976,5-398,4520:31113,20,06
403DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:14:38422:25:3575,7-399,2570:5960,90,08
404RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193001:11:07399:01:2675,6-399,4060:5663,80,46
405BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:46:33338:15:4575,5-399,5501:2442,50,29
406POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
407KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
408GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203000:57:22444:11:3374,3-400,6660:4677,70,07
409WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:52:02425:46:0673,8-401,2121:3139,50,11
410KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173003:32:32401:47:1772,3-402,6652:5620,41,51
411CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103003:23:27280:22:3771,7-403,2602:5021,20,49
412LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:37:58413:20:1971,7-403,3100:31113,30,12
413JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183003:40:04357:40:1271,0-403,9793:0519,40,90
414MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823004:47:12432:04:3970,8-404,1934:0314,80,59
415PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:36:43444:10:4370,1-404,9361:2243,50,24
416BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:22:31280:08:1070,0-405,0431:1050,90,11
417TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213003:40:20415:12:5369,5-405,5083:1018,90,19
418THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:18:34407:27:5369,2-405,8320:16223,50,03
419WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:28:15433:16:2469,2-405,8341:1647,00,61
420ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023000:36:09409:22:2368,9-406,0910:31114,40,04
421WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:45:05387:52:3668,7-406,2760:3991,50,06
422DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:58:01360:47:4268,5-406,5030:5070,80,65
423KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:46:41430:27:1868,5-406,5150:4088,00,01
424KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343003:46:19414:58:5567,8-407,2283:2018,00,02
425KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:49:12437:23:0667,4-407,6180:4382,20,30
426DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053000:51:44432:33:5967,3-407,7210:4678,00,08
427SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203004:32:22357:54:1267,0-407,9964:0314,80,93
428KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353000:41:19392:48:3866,8-408,1600:3797,10,19
429PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:47:32385:19:2866,5-408,4830:4284,00,43
430PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
431MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:24:11412:02:5665,6-409,4161:1746,70,16
432BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:44:11391:23:4465,2-409,8030:4088,50,00
433MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323000:49:41427:25:3765,0-410,0170:4578,50,73
434BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
435CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:49:45432:49:4561,5-413,5000:4874,20,11
436RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:43:06413:37:3061,3-413,6620:4285,40,06
437MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323000:25:50442:35:1557,8-417,1800:26134,30,22
438NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333002:24:15432:50:4755,6-419,3822:3523,10,50
439LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:46:05289:09:2954,3-420,7040:5070,70,01
440KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:57:34423:53:1954,0-421,0261:0356,30,04
441PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:40:58409:40:5852,2-422,7801:5631,00,16
442THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:38:04363:50:5350,6-424,3920:4579,80,02
443MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863001:25:28388:36:3549,1-425,9331:4434,40,52
444KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:59:36331:00:1547,1-427,8911:1547,40,24
445BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933003:17:40363:53:1536,9-438,0965:2111,20,69
446DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22103:52:52440:10:25463,4-11,5780:30119,40,02
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:00:07433:23:24300,3-174,7020:12299,70,02
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3002:03:56434:03:56270,4-204,5550:27130,90,10
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:26:34430:49:32248,4-226,5700:20172,20,08
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:36:05442:26:20245,1-229,8510:23153,10,00
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13000:58:34431:00:43237,6-237,3550:14243,50,06
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3003:08:54431:24:09232,7-242,2810:4873,90,01
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13002:15:01388:55:44227,8-247,2130:35101,20,06
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13002:54:04443:40:53207,9-267,1430:5071,60,07
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:29:25406:28:01201,5-273,4840:26135,20,02
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23000:57:23408:57:23186,1-288,8600:18194,60,02
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23002:45:40433:19:21183,8-291,1970:5466,60,02
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:37:20407:54:57165,6-309,3620:35102,10,17
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3000:59:33432:16:40165,0-310,0150:21166,20,09
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3003:05:39427:36:09164,9-310,0691:0753,30,09
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:49:06433:42:54162,1-312,8610:18198,10,00
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:02:27405:31:53154,5-320,5330:4775,70,12
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13002:44:21424:44:08136,7-338,2861:1249,90,09
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:48:02433:20:16130,0-344,9550:22162,40,02
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:04:56385:04:56127,4-347,6400:30117,70,10
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:02:44385:02:44126,9-348,1200:29121,40,02
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:38:27425:54:41125,5-349,5000:18195,80,01
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:58:16405:04:06125,0-350,0010:27128,70,02
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3001:10:47433:10:47121,8-353,1800:34103,30,02
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:51:24411:10:46117,2-357,8190:5763,10,11
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:30:56409:59:12109,1-365,9240:17211,60,04
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23002:04:22410:51:08106,1-368,8561:1051,20,11
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:12:16439:05:29102,0-372,9940:4284,70,15
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:12:09442:27:16101,2-373,8060:4284,20,05
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:41:23408:41:2394,5-380,5000:26137,00,04
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:05:27404:50:0392,9-382,1400:4285,10,00
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:00:30409:00:3090,4-384,6300:4089,60,02
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:13:10338:37:4089,0-386,0330:4973,00,06
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:53:21423:19:1788,4-386,6440:3699,40,04
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:48:53408:48:5488,2-386,8000:33108,30,07
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23002:01:20431:19:1587,7-387,3481:2343,30,02
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:32:54394:16:2685,7-389,3290:23156,20,00
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13003:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:01:17388:54:5783,8-391,2270:4382,00,08
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3002:49:08290:49:0881,4-393,6002:0428,90,11
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:14:32414:37:1376,1-398,9070:5861,30,01
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3000:59:02352:31:4972,3-402,6870:4873,50,00
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:42:19406:54:1570,0-404,9940:3699,30,04
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:57:16408:57:1669,8-405,2200:4973,10,08
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:34:33432:34:3369,6-405,4400:29120,80,01
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:16:18445:52:3569,5-405,4931:0554,70,29
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:25:35359:58:2766,2-408,7911:1746,40,76
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:14:43385:14:4365,9-409,0701:0752,90,10
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:06:16409:04:5065,7-409,3501:0059,40,07
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:00:13425:14:5664,3-410,7060:5664,10,02
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:38:33428:51:2458,2-416,8060:3990,60,25
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:12:09289:12:3556,8-418,1852:1925,81,37
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:30385:01:3050,0-425,0001:1348,80,27
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:11:40384:24:2641,8-433,1571:4235,00,00
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:06:02337:06:0241,6-433,4101:3537,80,34
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3003:17:12394:42:5332,3-442,6836:069,81,94
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23001:28:41423:38:3221,9-453,1154:0314,80,80
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 539 wynik(ów)