ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211923:59:5423:59:54197,10,0007:188,20,15
2SEKRETARCZYK Tadeusz 510POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 2803:26:4527:26:45128,1-68,9741:3637,20,15
3JAKUBOWSKA Renata 527BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1906:11:5130:11:52122,1-74,9343:0219,70,71
4ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403014:21:3240:26:40114,2-82,8467:328,01,73
5PIECH Michał 524RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS1M 1830:34:1530:34:15108,4-88,67516:553,54,11
6POGOCKI Piotr 469KNURÓWM - MASTERS2M 31017:00:1540:19:45107,6-89,4849:286,32,81
7SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242001:58:3735:59:51104,5-92,5541:0852,90,09
8ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573018:56:0220:45:37103,1-94,02411:015,45,32
9WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502517:12:0817:12:08100,6-96,49210:155,84,74
10OBIDOWICZ Agata 584TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATIVERTONK - SENIOR 21K 31109:51:0625:59:4297,1-99,9846:059,91,92
11SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303005:23:0829:27:5590,1-106,9363:3516,70,77
12USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772905:29:0223:10:3989,7-107,4223:4016,30,50
13LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623016:34:2316:37:1088,3-108,76211:155,34,06
14OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443013:54:5013:54:5086,9-110,1849:366,24,25
15KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953015:07:2715:07:2786,8-110,31110:275,74,18
16CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473004:31:4626:30:4681,0-116,0543:2117,91,80
17NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083002:01:4438:48:3980,0-117,0791:3139,40,30
18KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023007:47:3433:22:1579,5-117,5665:5210,21,49
19MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283010:42:5934:36:2777,5-119,5978:177,22,31
20ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412402:20:5027:08:5277,2-119,8761:4932,90,43
21CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21003:57:4027:19:1076,9-120,1333:0519,40,67
22PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942904:41:0226:40:5074,8-122,2263:4516,02,35
23GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382404:43:3809:45:3473,2-123,8543:5215,50,13
24RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292102:15:2537:02:4771,2-125,9091:5431,50,52
25KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 91414:20:2914:20:2971,0-126,02812:065,03,88
26CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523006:26:0632:54:4469,7-127,4235:3210,82,85
27STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163010:41:2610:41:2669,4-127,6549:146,52,87
28NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363005:14:1929:14:1968,9-128,1644:3313,21,82
29PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013013:28:1113:30:0068,4-128,70011:495,14,77
30MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133004:54:3428:54:3468,0-129,0644:1913,90,38
31ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333009:58:3009:58:3066,0-131,1049:046,63,31
32DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 1228011:05:3865,9-131,2160:00INF0,00
33SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713009:08:2634:25:1065,3-131,7298:237,11,69
34MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51202:33:2432:57:3865,3-131,8192:2125,50,56
35TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993002:17:5626:58:4965,1-132,0152:0728,30,21
36MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903001:24:2631:52:0064,5-132,5951:1845,80,50
37TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61302:03:5138:17:2964,4-132,6831:5531,20,20
38KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71403:47:0828:13:4164,0-133,0413:3216,90,33
39KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922902:10:2228:33:1863,9-133,1672:0229,40,29
40SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101508:00:1532:59:4163,6-133,5157:337,95,12
41NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973004:28:5528:24:4663,0-134,0714:1614,11,33
42KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123004:46:1828:46:1862,8-134,2744:3313,21,97
43FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342203:11:2728:37:2960,9-136,1713:0819,10,74
44ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873000:22:0340:25:5259,7-137,3520:22162,50,08
45PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111609:24:4933:29:5459,5-137,5779:296,31,48
46KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612704:14:4229:29:2058,5-138,5604:2113,81,96
47SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102602:06:0424:14:2458,4-138,6302:0927,81,00
48STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221901:59:1331:37:0458,4-138,7232:0229,40,22
49PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552601:50:3430:25:2758,3-138,8021:5331,60,11
50KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713009:35:3034:30:4357,7-139,3379:586,02,29
51SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41203:42:5426:44:2257,5-139,5603:5215,50,28
52BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003006:23:3429:16:4157,2-139,9136:428,92,10
53SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463009:54:4227:13:0257,1-139,94310:245,84,29
54KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252003:20:0728:24:3057,0-140,1003:3017,10,05
55KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:50:2142:31:3456,8-140,2671:5630,90,04
56PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:34:0225:34:0256,3-140,7541:4035,90,39
57GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373004:29:1526:00:0256,0-141,0694:4812,51,53
58KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:01:3931:34:0355,9-141,2201:0654,40,40
59SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372303:35:5925:44:5755,5-141,5673:5315,417,72
60RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582702:22:5925:52:2555,3-141,7432:3523,20,10
61CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103005:27:5229:27:5255,3-141,8245:5610,13,26
62DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72007:04:0620:27:5054,7-142,3707:457,74,37
63FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 41102:17:2738:17:1054,7-142,3822:3023,90,60
64MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423004:26:3126:26:2654,1-143,0034:5512,22,65
65MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373002:26:5126:26:5153,7-143,3742:4421,90,30
66PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662707:14:3730:02:2553,4-143,6428:087,43,43
67STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732901:22:4034:48:1853,1-143,9931:3338,50,00
68MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553009:34:5709:34:5752,6-144,47810:555,56,27
69KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233005:40:5805:40:5852,5-144,5826:299,22,63
70MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912906:48:1506:48:1551,4-145,6547:567,60,56
71SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:26:2627:09:4251,2-145,8812:5121,00,66
72CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 51206:44:3231:31:0551,0-146,0447:557,63,51
73ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583005:07:1705:07:1750,0-147,0596:089,81,06
74FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033002:27:0026:27:0149,8-147,2342:5620,30,48
75KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112701:51:3337:39:4249,7-147,3352:1426,80,14
76JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61505:06:4929:06:4948,9-148,2046:169,63,30
77MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-148,7594:3213,22,66
78PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672808:06:5908:06:5948,2-148,84110:055,91,80
79GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253006:12:0117:51:0248,2-148,8727:437,83,21
80STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263002:43:3824:13:5348,0-149,0523:2417,60,98
81ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:42:4923:03:3947,9-149,2203:2417,62,13
82ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302202:08:1926:09:1447,7-149,4172:4122,30,26
83GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053005:52:0805:52:0847,6-149,4507:238,11,40
84PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273007:40:3107:40:3146,7-150,3649:516,10,14
85JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522602:43:5834:58:3146,5-150,5393:3117,00,02
86BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893007:25:3107:25:3146,5-150,5599:346,30,18
87GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81402:23:0126:29:4046,4-150,7003:0519,50,77
88MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131701:45:0926:38:2946,1-151,0062:1626,30,33
89GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333001:08:1228:10:2645,5-151,5641:2940,00,09
90CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132804:17:2028:17:2045,5-151,6085:3910,61,80
91STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402402:21:3425:32:1845,0-152,0633:0819,11,66
92KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:35:3729:57:4644,4-152,6403:3017,10,85
93BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:18:1825:58:4144,3-152,7503:0719,20,22
94STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:51:3228:41:2744,3-152,7672:3123,80,22
95ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362301:17:5430:58:5544,0-153,0891:4633,90,41
96DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762907:07:5921:08:2044,0-153,0949:436,25,22
97MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121702:51:1507:46:4243,7-153,4153:5515,31,97
98LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262002:09:3026:09:3043,5-153,5742:5820,21,02
99SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:44:0724:15:2843,4-153,6252:2325,00,12
100FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:29:1530:20:0443,4-153,6322:0329,20,59
101CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852904:22:1602:11:4443,4-153,6346:029,90,38
102NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:36:5525:36:5543,4-153,6742:1326,90,24
103MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702801:19:2228:30:1743,3-153,8031:5032,70,69
104KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543002:06:1521:25:4943,2-153,8532:5520,50,26
105SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171802:39:1826:47:1243,1-153,9323:4116,20,73
106KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792904:14:2004:17:2243,0-154,0555:5410,10,30
107MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162901:34:4526:52:3742,7-154,4032:1327,00,16
108SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663004:18:1904:18:1942,2-154,8456:079,81,89
109MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442503:53:0027:52:0842,1-154,9335:3110,90,19
110PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:08:3426:28:4541,7-155,4083:0519,40,68
111CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232103:55:5520:46:1441,5-155,5495:4010,63,75
112WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712803:13:3526:31:3841,3-155,7624:4112,82,01
113JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:24:2537:13:1141,2-155,8912:0229,30,24
114GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181801:45:0925:45:0940,9-156,1942:3423,30,44
115KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393003:34:1720:11:3340,8-156,2905:1511,44,04
116FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233004:23:0631:49:0240,7-156,3906:289,31,53
117KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161702:07:1523:01:4040,4-156,6713:0819,11,07
118KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:33:0736:35:3740,3-156,7282:1826,00,20
119KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:30:3132:43:1240,3-156,7422:1426,70,53
120KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:33:0436:35:3440,2-156,8482:1825,90,18
121NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353002:28:3827:16:4840,2-156,8793:4116,23,08
122SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:37:0532:08:0539,9-157,1692:2524,70,33
123FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:04:5028:58:2339,2-157,8583:1018,80,22
124JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:00:0328:06:3438,7-158,4061:3338,60,29
125POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953001:11:1027:29:3438,6-158,4431:5032,60,19
126SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:08:2526:21:5138,6-158,4683:1918,01,75
127MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093002:11:0626:11:0638,2-158,8343:2517,50,00
128KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933001:21:2126:48:3438,1-158,9842:0828,10,46
129WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722902:11:5625:05:3738,1-159,0023:2717,30,05
130MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283002:04:4825:15:2937,8-159,2443:1718,21,55
131BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123001:34:0838:39:4137,8-159,2672:2924,10,13
132MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:16:2726:43:4137,8-159,2792:0129,70,56
133SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743001:31:4525:02:1037,7-159,3302:2524,70,83
134RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562602:03:2625:07:4137,6-159,4323:1618,30,70
135ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:44:5627:01:1937,5-159,5782:4721,41,08
136CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482602:02:3126:37:4937,4-159,6713:1618,30,12
137GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:31:5127:02:1637,0-160,0754:0614,60,07
138HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:17:5124:52:4936,8-160,2683:4416,00,19
139SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:46:2125:13:0736,8-160,3092:5320,70,85
140SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:45:4226:14:2936,8-160,3132:5220,90,81
141PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:42:5422:21:3936,7-160,3872:4821,40,70
142ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043000:51:4134:29:4136,6-160,4281:2442,51,16
143SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902900:52:3422:59:0936,6-160,4801:2641,80,01
144FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332202:21:5630:28:4236,3-160,7653:5415,30,65
145POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:08:3625:47:3936,3-160,7773:3216,90,23
146DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:17:3126:23:2735,9-161,2142:0927,81,52
147DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191902:09:4716:18:0235,8-161,3093:3716,50,75
148WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282101:50:2924:51:4635,7-161,3843:0519,40,39
149PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151701:30:0324:39:1935,6-161,4632:3123,70,97
150DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163001:38:0524:05:0935,5-161,5362:4521,71,50
151RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493003:41:1529:41:2235,5-161,5616:139,60,23
152RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:21:2425:21:2435,4-161,6742:1726,10,22
153BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201901:35:4724:48:5635,2-161,8302:4322,12,23
154NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293003:54:3703:54:3735,2-161,8516:399,00,44
155KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:33:5929:24:5434,8-162,2722:4222,20,40
156POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043000:41:4035:59:1734,8-162,2781:1150,10,33
157SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003002:32:2727:28:0634,8-162,3044:2313,71,55
158KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:35:2233:05:2734,5-162,5372:4521,70,36
159PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783004:40:5927:06:4534,3-162,7878:117,32,07
160SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483001:01:5230:40:3434,2-162,8251:4833,20,04
161GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:17:5426:30:5734,1-162,9562:1626,30,18
162GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:36:3325:11:2134,1-162,9712:4921,20,55
163WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:49:0524:49:3134,1-163,0173:1218,70,66
164GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273001:31:0229:31:4933,9-163,1672:4122,30,47
165CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383002:06:3923:32:0633,8-163,2673:4416,00,06
166RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393001:58:4937:45:5233,4-163,6663:3316,91,96
167MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:05:0123:01:2333,4-163,7101:5630,80,28
168MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:59:4926:31:3633,3-163,7583:3516,70,65
169STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:18:1623:44:4733,2-163,8562:2125,51,06
170SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:09:0924:51:0733,0-164,1053:5515,30,56
171PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:31:0125:05:1032,9-164,1572:4521,70,46
172DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142901:02:0527:19:4132,4-164,6811:5431,30,06
173NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832900:57:1217:05:3532,4-164,6961:4534,00,11
174SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141702:43:5002:43:5032,1-164,9755:0611,84,95
175MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653000:34:4735:03:0932,1-164,9771:0555,40,02
176KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233000:56:3524:56:3531,9-165,1441:4633,90,28
177SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:01:0226:17:5031,8-165,2353:4815,80,08
178MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822902:22:2926:19:3331,8-165,2704:2813,41,72
179GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:02:3728:59:5831,6-165,4511:5830,30,73
180SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272101:13:2825:13:2831,5-165,5902:2025,70,17
181WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223003:32:1901:59:3231,4-165,6486:458,90,99
182BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:55:5032:00:3531,4-165,6523:4116,30,16
183KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:41:3026:55:0231,3-165,7483:1418,50,91
184MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:48:4024:02:2431,2-165,8883:2917,20,17
185RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193007:27:3434:19:2831,0-166,10414:274,23,92
186KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283000:59:4825:31:1630,9-166,1711:5631,00,37
187KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:18:3626:09:2430,7-166,3572:3323,40,50
188KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802902:12:2125:18:5630,6-166,4334:1913,91,36
189RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173003:34:0103:34:0130,5-166,5627:008,60,17
190WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:20:1625:55:5930,4-166,6642:3822,70,28
191HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503004:24:2104:24:2130,2-166,9148:456,85,05
192GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753003:41:0320:32:4530,1-166,9707:208,22,13
193JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:17:2921:08:3630,0-167,0322:3423,31,76
194PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:30:0726:09:3730,0-167,0643:0020,00,92
195WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:21:4433:21:3329,9-167,1772:4421,90,39
196WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023002:25:5113:04:3029,8-167,2654:5312,32,41
197OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243003:32:2225:24:4329,7-167,3467:088,44,24
198GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853003:46:2920:33:5129,6-167,5017:397,82,20
199PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833000:59:3323:55:1328,8-168,2772:0429,00,07
200BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113000:43:3828:07:2228,8-168,2811:3039,60,00
201GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:16:5425:16:5428,7-168,3442:4022,40,14
202KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:11:0324:16:3328,7-168,3542:2824,30,23
203KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:29:4125:03:0428,7-168,3763:0719,20,89
204KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:46:3627:49:1128,5-168,5613:4416,00,07
205PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742902:35:2702:35:2728,3-168,8155:3010,90,43
206PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643002:35:2802:35:2828,2-168,8815:3010,90,13
207STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323002:36:2002:36:2027,9-169,1985:3610,73,05
208RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483002:19:1421:54:1427,7-169,4055:0111,92,37
209DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183002:08:4810:17:3827,6-169,4654:3912,91,39
210LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143005:49:5005:49:5027,6-169,46912:404,73,32
211BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413002:48:2902:48:2927,4-169,6566:089,80,11
212SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093001:44:2222:15:3627,4-169,6753:4815,81,22
213KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993002:15:0423:17:0727,3-169,7964:5712,10,85
214STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862904:14:5704:14:5727,3-169,8119:216,44,64
215SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472503:07:1126:00:4127,3-169,8176:528,74,16
216SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:35:0804:35:0827,2-169,82910:055,93,82
217ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:25:5621:42:1827,2-169,9163:0919,00,27
218BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433001:02:5825:29:5327,1-169,9622:1925,80,17
219CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:58:2932:03:0427,0-170,0522:0927,70,00
220GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383004:14:4304:14:4326,9-170,1349:276,34,77
221KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:50:5326:16:4526,9-170,1904:0714,51,77
222KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:07:4530:26:1226,9-170,2082:3123,80,75
223KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143004:05:5404:05:5426,8-170,2389:096,52,68
224KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753002:00:4111:18:5526,8-170,2444:2913,31,23
225KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433003:49:4203:49:4226,8-170,2898:347,03,26
226GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653006:59:2306:59:2326,5-170,61515:513,814,31
227MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172901:25:2325:25:2326,5-170,6243:1318,60,36
228RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763001:59:1125:59:3226,3-170,7504:3113,30,02
229SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213000:58:2124:58:2126,0-171,0542:1426,80,15
230BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673002:52:2202:52:2226,0-171,1146:389,00,79
231ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023002:07:3117:47:5725,9-171,1744:5512,20,55
232KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563002:48:2502:48:2625,8-171,2346:319,21,68
233KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:45:3922:28:3625,7-171,3884:0614,61,02
234SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383003:07:3003:07:3025,7-171,4217:188,20,52
235NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:03:4725:27:5525,6-171,4254:4912,41,22
236DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453001:30:5218:53:5525,6-171,4483:3216,90,06
237BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:32:0702:32:0725,6-171,4655:5610,10,82
238HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423003:47:5703:47:5725,5-171,5438:556,75,58
239PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473003:28:3803:28:3825,5-171,5738:107,34,26
240HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263003:46:3103:46:3125,5-171,6118:536,75,32
241CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073002:13:3502:13:3525,2-171,8865:1811,31,02
242ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:34:5802:34:5825,1-171,9336:099,70,38
243KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:57:4424:53:1925,1-171,9902:1826,10,40
244KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893002:43:0902:43:0925,1-172,0146:309,20,23
245KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:18:5225:02:4525,0-172,0743:0919,00,98
246URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:02:3229:51:5824,9-172,2022:3023,91,53
247PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:15:1225:15:1224,8-172,3143:0219,80,11
248WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:55:3428:45:0124,5-172,5682:1626,50,82
249ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943001:47:0225:47:0224,5-172,5844:2213,71,71
250BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643005:20:0405:20:0424,5-172,59513:044,65,70
251WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803005:22:1105:22:1124,5-172,60613:104,63,86
252SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623008:01:0908:01:0924,5-172,62319:403,05,63
253GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323002:43:1124:21:0024,4-172,6976:419,01,63
254SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973004:21:0404:21:0424,4-172,70010:425,64,91
255JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773006:05:5406:05:5424,2-172,89415:074,07,15
256KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873001:21:2019:33:3124,0-173,0403:2317,70,08
257STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453002:03:4002:03:4024,0-173,0415:0811,70,86
258GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:17:3424:43:3423,8-173,2293:1518,40,78
259KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413003:03:0803:03:0823,8-173,3107:427,80,66
260WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533002:12:5318:00:5023,7-173,3695:3610,70,62
261PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923001:18:4125:18:0823,7-173,4223:1918,00,80
262BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313003:19:1703:19:1723,5-173,5548:287,13,63
263STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803000:47:2511:44:2823,4-173,6292:0129,70,23
264BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:21:1817:51:5723,4-173,7173:2817,20,06
265DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:49:2023:16:4323,3-173,8072:0728,30,11
266MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663003:44:2603:44:2623,2-173,8459:396,22,13
267KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:09:4525:39:0323,1-173,9673:0119,90,68
268KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963001:14:5515:07:5123,1-173,9993:1418,50,81
269JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203003:33:2803:33:2823,1-174,0099:156,54,64
270MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213003:32:4103:32:4123,0-174,0759:146,54,70
271KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813001:09:4726:27:5122,9-174,1853:0219,70,17
272PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063000:47:5925:39:5722,8-174,2332:0628,61,45
273SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:50:5124:50:5122,8-174,3042:1326,90,07
274SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:50:4724:50:4722,6-174,4442:1426,70,09
275KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723002:11:2502:11:2522,6-174,4635:4810,31,80
276CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:15:2333:04:5422,3-174,7603:2217,80,02
277TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:43:5702:43:5722,2-174,8437:228,11,61
278WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:12:2002:12:2022,1-174,9295:5810,01,35
279GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:09:4123:02:3622,1-174,9653:0919,00,34
280ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:36:2434:37:0822,0-175,0704:2213,71,05
281WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433000:58:0418:52:5321,9-175,1412:3822,70,65
282GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:44:1923:15:3221,9-175,1674:4512,60,09
283MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:44:1923:15:3221,9-175,1674:4512,60,09
284KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453002:51:2502:51:2521,8-175,2457:517,60,59
285SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873004:03:0704:03:0721,7-175,35311:115,45,33
286LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:50:2401:50:2421,7-175,3545:0411,81,01
287SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793004:01:5404:01:5421,6-175,44811:115,44,27
288ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:00:3133:51:1121,5-175,5472:4821,30,45
289KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683002:18:4302:18:4321,5-175,5566:269,30,88
290STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:31:4625:10:5221,5-175,5804:1614,10,68
291SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:05:4025:08:2121,5-175,5933:0319,60,33
292BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673002:17:3502:17:3521,3-175,7876:279,31,32
293SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:55:1501:55:1521,2-175,8645:2611,04,10
294RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:52:0727:34:1621,2-175,8742:2724,40,14
295KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:09:1902:09:1921,2-175,8826:069,81,44
296KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983002:37:1302:37:1321,2-175,8917:258,14,65
297SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083002:29:5902:29:5921,2-175,9047:058,51,09
298ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563002:48:4702:48:4721,1-175,9347:597,54,27
299CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013002:37:0502:37:0521,1-175,9647:268,11,40
300BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:35:1601:35:1621,1-176,0144:3113,30,33
301JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:55:0701:55:0721,0-176,0485:2811,00,50
302PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:40:5827:34:4920,8-176,2851:5830,40,30
303ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:03:4422:16:5020,5-176,6213:0619,30,68
304MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463002:41:0802:41:0820,4-176,6577:537,60,05
305NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363002:57:5702:57:5720,4-176,7018:446,92,87
306PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:36:3502:36:3520,3-176,7307:417,85,43
307BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113004:18:4437:31:1920,3-176,75012:434,71,98
308JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:53:2401:53:2420,3-176,7805:3510,70,28
309BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:01:2302:01:2320,3-176,7905:5910,00,36
310MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973002:21:4702:21:4720,3-176,8126:598,64,24
311BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:31:1524:33:5620,2-176,8584:3013,32,74
312WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923002:58:4902:58:4920,2-176,8918:516,81,50
313OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:56:1728:10:5820,2-176,9012:4721,50,10
314OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633001:17:1420:28:4920,1-177,0113:5015,61,14
315BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073002:18:0002:18:0020,0-177,0746:548,72,00
316KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:43:0729:12:1519,9-177,1355:1011,62,91
317WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913000:54:5816:19:1319,9-177,1632:4521,70,29
318ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:33:5201:33:5219,9-177,1864:4312,70,10
319KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:37:0201:37:0219,8-177,3194:5412,21,01
320PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703001:29:0420:42:1719,7-177,3704:3113,30,58
321MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633002:07:4202:07:4219,7-177,4066:299,22,88
322LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753000:54:0927:07:2619,6-177,4862:4521,70,11
323GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763000:54:0927:07:2619,6-177,4862:4521,70,11
324ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583002:16:3702:16:3719,6-177,5066:588,60,24
325SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:28:4525:48:2119,4-177,6744:3413,10,15
326TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893003:24:5503:24:5519,4-177,69110:345,74,15
327LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:29:3025:55:0519,1-178,0234:4112,82,76
328BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013002:01:1402:01:1419,0-178,0536:229,40,62
329KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343002:52:5302:52:5318,7-178,3699:146,50,27
330GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403000:38:0924:48:0318,6-178,4692:0329,30,35
331WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:33:1401:33:1418,6-178,4975:0112,00,54
332MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793002:25:3502:25:3518,4-178,6567:547,64,90
333LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:36:0001:36:0018,1-178,9765:1811,30,18
334ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313002:19:2502:19:2518,0-179,0487:447,80,19
335MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:55:5601:55:5618,0-179,0776:269,32,18
336KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:45:5701:45:5717,9-179,1305:5410,21,76
337OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:20:4524:20:4517,9-179,1541:0951,80,16
338MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:47:0701:47:0717,7-179,3956:039,92,04
339KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:26:4311:33:3717,6-179,4601:3139,60,06
340KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:05:4334:42:3617,5-179,5863:4516,00,61
341BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963000:54:4324:52:5817,3-179,8143:1018,90,21
342PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963000:56:5724:53:3017,1-179,9623:1918,00,15
343SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:04:2023:25:3116,9-180,1523:4815,82,52
344TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053001:52:2601:52:2616,9-180,1646:389,04,00
345SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:23:3825:23:3816,8-180,2544:5812,11,42
346WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:40:3701:40:3716,4-180,6346:079,80,00
347JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513000:38:1324:52:1416,4-180,6592:1925,81,08
348JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:05:0925:05:0916,4-180,6643:5815,10,75
349PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323004:07:0804:07:0816,2-180,83115:123,93,85
350KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:50:3124:34:2416,1-180,9453:0719,20,23
351WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:31:2919:19:2416,0-181,0311:5730,60,59
352DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:37:4801:37:4816,0-181,0736:069,81,96
353NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333000:54:5922:28:1716,0-181,0943:2617,40,16
354WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:48:4201:48:4215,9-181,2176:518,81,15
355PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:44:5401:44:5415,7-181,3346:399,00,39
356DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:45:1801:45:1815,6-181,5036:458,90,50
357NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043002:12:0702:12:0715,5-181,5808:317,02,71
358DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:19:4401:19:4415,3-181,7415:1211,50,82
359LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:24:3001:24:3015,3-181,7785:3110,90,33
360GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:23:5701:23:5715,3-181,7925:2910,90,54
361BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:27:0701:27:0715,3-181,8245:4210,51,00
362WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043002:12:3902:12:3915,2-181,8748:436,92,88
363GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023000:32:2721:34:4815,2-181,8812:0828,10,00
364BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833001:27:3601:27:3615,1-181,9555:4710,40,96
365MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783001:15:2425:15:2415,0-182,0545:0112,01,23
366SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:22:2301:22:2315,0-182,0745:2910,90,57
367KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:22:2601:22:2615,0-182,0745:2910,90,88
368GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:53:3901:53:3915,0-182,0747:347,90,97
369RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:22:2301:22:2314,9-182,1275:3010,90,52
370WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:40:0824:59:0414,7-182,4232:4421,90,03
371DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:41:4001:41:4014,6-182,4516:578,60,67
372RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263002:00:5702:00:5714,5-182,5588:197,21,18
373SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553000:31:0426:09:0514,4-182,6792:0927,80,22
374POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:49:1824:53:1014,4-182,7033:2517,50,25
375KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293000:49:1824:53:1014,4-182,7033:2517,50,25
376KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:12:5831:51:5714,3-182,7305:0511,80,14
377ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593000:43:1019:47:0214,3-182,7603:0019,90,10
378ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113002:03:0102:03:0114,2-182,8708:396,95,20
379CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103001:56:4301:56:4314,1-183,0168:187,21,39
380SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:00:2025:25:0813,8-183,2464:2113,81,16
381DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:51:5601:51:5613,8-183,2498:057,43,58
382ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:58:1401:58:1413,6-183,4688:416,91,51
383ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:08:0801:08:0813,5-183,5575:0211,90,92
384MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:58:4101:58:4113,5-183,5848:476,83,06
385CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:36:4001:36:4013,5-183,5987:108,44,20
386STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:56:3501:56:3513,4-183,6758:426,92,98
387BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:43:1426:08:2913,3-183,7543:1418,50,32
388WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:28:0901:28:0913,1-183,9436:428,90,08
389THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363001:34:1901:34:1913,1-183,9907:128,34,95
390JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:24:2401:24:2413,0-184,0646:299,22,27
391NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:13:3501:13:3513,0-184,0745:3910,61,84
392RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:20:5301:20:5313,0-184,0946:139,61,59
393KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:31:1624:08:1913,0-184,1017:028,50,26
394DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:30:3324:07:3712,8-184,2757:048,50,40
395JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:23:2901:23:2912,6-184,4356:369,10,87
396JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733001:05:2324:33:2412,6-184,4555:1011,60,16
397MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:12:2801:12:2812,6-184,4835:4510,40,21
398SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:00:5701:00:5712,5-184,5784:5212,30,13
399WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:36:4725:03:5112,2-184,8773:0019,90,74
400DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:04:5401:04:5412,2-184,9075:2011,21,19
401KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:01:2901:01:2912,2-184,9215:0311,91,15
402PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233000:31:5923:57:2912,1-184,9742:3822,70,22
403PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82301:11:1601:11:1612,1-184,9835:5310,21,32
404JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:58:0400:58:0412,1-184,9884:4812,50,29
405WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203001:25:0101:25:0112,0-185,0347:038,50,21
406JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273001:00:1901:00:1912,0-185,0745:0111,90,14
407THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:59:2300:59:2312,0-185,0884:5712,10,00
408POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:10:0101:10:0112,0-185,0985:5010,32,30
409BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:24:5501:24:5511,9-185,1317:068,40,57
410SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703001:11:2101:11:2111,9-185,1705:5910,00,00
411KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:35:5822:35:0111,7-185,3483:0419,60,04
412WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:27:1824:56:0111,5-185,6162:2225,21,14
413KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:41:1225:41:1911,4-185,6793:3616,60,18
414KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173001:25:4401:25:4411,1-185,9277:417,80,22
415ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:07:0901:07:0911,1-185,9456:029,90,57
416RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:59:3500:59:3511,0-186,0745:2511,10,09
417MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:13:0001:13:0011,0-186,0746:389,00,73
418ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483000:55:4100:55:4110,8-186,2385:0811,71,46
419KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633001:19:5301:19:5310,8-186,3017:248,12,64
420PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:02:3001:02:3010,8-186,3195:4810,31,33
421TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693001:03:2801:03:2810,7-186,3795:5610,10,95
422BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:36:5601:36:5610,7-186,3899:046,61,36
423JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:16:2801:16:2810,6-186,4647:128,30,89
424KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:12:0201:12:0210,6-186,4766:478,81,68
425JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763001:05:3301:05:3310,6-186,5026:129,70,60
426BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:03:3501:03:3510,5-186,5646:029,91,05
427KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:11:3201:11:3210,5-186,6046:498,81,72
428ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:04:1201:04:1210,4-186,6446:099,70,39
429FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803001:37:1601:37:1610,3-186,7469:256,40,34
430WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:23:1201:23:1210,3-186,7878:057,42,30
431OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783000:30:3124:30:3110,3-186,8132:5820,20,00
432WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:20:4801:19:2310,2-186,8327:537,62,03
433FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283001:37:0801:37:0810,2-186,8819:316,30,34
434FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:15:3601:15:3610,2-186,9247:268,11,10
435DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:18:4900:43:5510,1-186,9447:467,71,50
436GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:29:1301:29:1310,1-187,0048:516,81,14
437ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322201:02:1101:02:1110,1-187,0096:109,70,25
438PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:08:3601:08:3610,0-187,0306:498,81,67
439JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:02:5101:02:5110,0-187,0326:159,61,49
440GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143001:00:1601:00:1610,0-187,0536:0010,00,35
441HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823000:54:4600:54:4610,0-187,0545:2711,00,95
442LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:59:3200:59:3210,0-187,0645:5610,10,50
443DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493000:51:5300:51:5310,0-187,0745:1111,60,00
444MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823002:20:5602:20:569,8-187,26714:224,23,56
445KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:33:4611:48:249,8-187,2913:2717,41,57
446MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:11:4701:11:479,6-187,5127:308,03,60
447SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:23:0123:42:579,5-187,5892:2524,70,16
448DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:51:3100:51:319,3-187,7545:3110,91,04
449MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:56:3620:16:359,0-188,0796:179,50,78
450KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343000:27:1427:53:418,8-188,2383:0419,50,59
451MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:33:0501:33:058,8-188,25610:335,71,79
452GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463000:47:5700:47:578,6-188,4285:3210,82,23
453TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213000:27:2127:53:448,3-188,7263:1618,30,38
454WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:30:5001:30:507,6-189,46711:565,03,65
455KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153000:56:3400:56:347,4-189,6347:367,90,34
456KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193000:51:0000:51:007,3-189,7436:578,60,41
457SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:17:0601:17:067,1-189,92910:475,63,92
458WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:46:5000:46:507,1-189,9526:349,12,58
459LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:52:1000:52:107,0-190,0627:268,15,06
460GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973000:47:1300:47:137,0-190,0946:458,90,29
461MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913001:03:2224:36:146,9-190,1809:116,54,40
462PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:37:4900:37:496,0-191,0716:179,52,83
463BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:37:0300:37:036,0-191,0836:119,70,50
464DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513000:40:3000:40:305,8-191,2846:598,60,35
465MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863001:43:4601:43:465,6-191,48018:323,22,06
466WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:37:0800:39:085,3-191,7596:598,60,83
467MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323000:31:0600:31:064,4-192,6927:058,55,93
468SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793001:00:0201:00:024,1-193,02414:494,016,84
469CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:21:1700:21:173,0-194,0747:058,50,00
470DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22102:05:4231:44:5947,2-149,9032:3922,50,08
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13002:10:4733:20:1944,7-152,3652:5520,50,55
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23005:11:1105:11:1142,8-154,2857:168,33,77
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:39:0124:41:2438,2-158,8872:3523,10,13
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3002:57:4619:19:5037,5-159,5644:4412,70,43
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3002:27:4824:01:0337,3-159,8083:5715,10,32
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:31:5425:35:3336,2-160,9042:3223,60,06
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3001:24:3023:33:0736,1-160,9562:2025,60,24
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-160,9843:4316,10,00
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23001:47:4624:16:0635,2-161,8413:0319,61,51
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:49:0924:49:0933,2-163,8541:2840,60,13
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:12:1025:12:1032,5-164,5542:1327,00,10
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3004:38:0804:38:0832,2-164,8278:377,00,47
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-165,4953:3716,50,10
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:42:3325:01:5730,7-166,3933:2018,00,75
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23003:18:0303:18:0330,2-166,9246:349,10,99
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:16:2525:29:4930,0-167,0492:3223,60,12
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13002:00:0526:00:2129,3-167,8044:0614,60,10
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:07:3225:07:3228,7-168,3292:2025,50,21
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:44:2224:12:2527,8-169,3113:4516,02,58
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23000:48:1314:17:1827,4-169,7181:4534,00,15
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23002:02:3026:02:3127,0-170,0444:3113,20,21
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3001:45:5525:45:5526,4-170,7144:0114,90,30
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3000:28:1025:57:3626,3-170,7841:0456,00,24
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13001:42:5024:58:0125,2-171,8294:0414,70,55
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-172,65115:123,94,27
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3002:53:5902:53:5923,1-174,0047:328,03,68
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-174,04411:435,14,82
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3001:12:0725:12:0822,7-174,3843:1018,90,10
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23001:17:4125:08:1422,3-174,8103:2917,20,20
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23002:43:1202:43:1222,2-174,9017:218,20,50
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3001:05:3925:05:3922,2-174,9142:5720,30,63
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3001:59:1501:59:1521,4-175,6665:3410,80,05
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23002:10:5202:10:5221,1-175,9546:119,70,55
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-175,9546:189,50,50
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:15:4022:54:1420,6-176,4723:4016,30,70
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13002:24:0702:24:0720,1-176,9517:098,40,72
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13000:48:2424:37:1119,9-177,2172:2624,60,05
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:45:2401:45:2419,8-177,2365:1811,30,23
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23001:42:0401:42:0419,5-177,6205:1411,40,59
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23001:09:1528:46:1719,3-177,7823:3516,70,05
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:49:0624:59:2819,2-177,9212:3323,40,00
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:41:3701:41:3719,0-178,0745:2011,20,66
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:48:2124:43:4718,4-178,6532:3722,90,17
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3002:03:4002:03:4018,0-179,1116:538,74,62
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13001:57:0801:57:0817,2-179,9196:498,80,49
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:36:4701:36:4716,5-180,6225:5210,20,03
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:41:5601:41:5616,1-180,9646:199,50,43
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3001:25:1401:25:1415,5-181,5745:2910,90,77
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-181,7425:4010,60,00
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23001:31:0201:31:0215,2-181,8265:5810,03,67
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:29:1301:29:1315,0-182,1045:5710,10,57
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3001:28:0801:28:0814,8-182,3095:5810,11,56
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-182,38223:202,60,00
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:04:5001:04:5014,0-183,0344:3713,00,31
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3000:49:3132:35:3014,0-183,1013:3216,90,29
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:35:5722:51:5413,8-183,2462:3523,10,00
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3001:53:5001:53:5013,7-183,3478:177,22,42
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:52:4101:52:4113,5-183,5968:217,20,30
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:05:1901:05:1912,4-184,7125:1711,40,20
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23001:00:4201:00:4212,2-184,8364:5712,10,25
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:01:0001:01:0012,0-185,0295:0311,80,71
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:07:1601:07:1611,8-185,2875:4210,50,84
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:31:1801:31:1811,7-185,3747:487,74,84
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:08:5501:08:5511,2-185,9046:109,70,55
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-185,9044:1114,30,78
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3001:09:3201:09:3211,1-185,9736:159,60,78
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:29:3624:29:3610,9-186,2042:4322,00,57
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-186,3277:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-186,5538:217,22,60
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23000:56:1600:56:1610,4-186,6715:2411,10,05
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:12:2701:12:2710,4-186,6946:588,61,49
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:12:1101:12:1110,3-186,7867:008,60,00
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:05:3701:05:3710,2-186,8736:259,30,50
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:55:1400:55:1410,1-186,9545:2711,00,29
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-186,9946:0110,00,64
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3000:55:4400:55:4410,1-187,0175:3210,80,36
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23001:09:4001:09:4010,0-187,0286:568,73,36
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:59:1600:59:1610,0-187,0355:5410,20,16
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:08:2601:08:2610,0-187,0646:508,80,20
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:4401:01:4410,0-187,0746:109,71,24
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:10:3901:10:399,8-187,2347:108,43,07
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:56:1200:56:129,4-187,6545:5710,10,00
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:15:3417:45:409,0-188,0591:4334,70,00
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13000:52:3300:52:338,2-188,8646:249,40,55
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3000:49:0600:49:068,1-188,9476:029,92,17
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:47:0500:47:058,1-189,0245:5010,30,35
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:49:2600:49:267,3-189,7656:458,91,31
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:42:2600:42:267,3-189,8245:5110,32,34
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23001:04:2801:04:287,0-190,0869:136,51,57
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3000:55:3100:55:316,4-190,7138:436,93,18
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-190,87913:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-196,8236:269,30,00
Znaleziono 563 wynik(ów)