ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
562
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
552
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72006:45:26457:51:55475,00,0000:5170,30,05
2KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 16M 242010:00:50469:59:51475,00,0001:1547,40,18
3LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 252005:23:26472:23:05475,00,0000:4088,10,03
4RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 282102:14:32470:19:50462,2-12,8440:17206,10,03
5SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 262102:00:51458:00:51451,7-23,3360:16224,20,12
6CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232101:55:10434:37:09444,2-30,7560:15231,40,19
7FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 322203:26:57471:40:53433,7-41,3090:28125,70,18
8SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 302201:50:37456:25:50433,5-41,5130:15235,10,37
9FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 332203:01:05461:32:06432,7-42,2670:25143,40,09
10WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 272102:22:00459:30:53431,3-43,7170:19182,20,02
11ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 292202:05:29409:49:49430,1-44,9000:17205,70,02
12KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 452506:47:45460:45:00422,3-52,7330:5762,10,31
13ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 312201:53:07454:37:57414,6-60,3530:16219,90,24
14POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 342303:14:59460:09:54403,4-71,6320:29124,10,06
15ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 402401:59:39469:58:44399,5-75,4810:17200,30,08
16SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:42:13464:38:24386,4-88,5560:15226,80,01
17SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 362302:22:20465:57:56385,2-89,7780:22162,40,26
18MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 432502:26:12454:58:10382,5-92,5330:22157,00,15
19DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:42:04460:37:03381,5-93,5120:16224,30,01
20GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 372401:37:27446:57:12377,5-97,4680:15232,40,00
21KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1003003:09:34391:41:43377,3-97,6980:30119,40,13
22PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 582701:10:55457:10:55374,6-100,4500:11316,90,04
23BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 422502:45:21452:58:17371,0-103,9520:26134,60,13
24BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 17M 382402:02:47458:25:06370,8-104,1960:19181,20,03
25FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92401:59:26462:32:18368,5-106,5400:19185,10,04
26STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 392400:50:59464:47:47366,3-108,6580:08431,10,07
27WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 492501:35:13472:17:32365,7-109,3340:15230,40,01
28JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 512601:46:25459:01:15363,8-111,1720:17205,10,09
29SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 18M 412501:11:36445:18:14363,4-111,5950:11304,50,01
30SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 110M 562602:11:10469:57:06362,7-112,3280:21165,90,09
31RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 111M 572702:06:40446:19:58362,6-112,3970:20171,80,06
32CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 472601:26:31455:37:56362,0-112,9620:14251,10,01
33NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS39M 822902:56:10458:56:11361,5-113,5000:29123,10,11
34SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 622815:36:38456:45:03359,6-115,3512:3623,00,15
35PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82314:36:28462:00:29357,4-117,6072:2724,50,57
36RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 552603:12:41466:06:31354,2-120,8180:32110,30,06
37GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 943000:56:01445:41:20353,9-121,1220:09379,00,05
38SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1273000:49:46460:03:09352,7-122,2960:08425,20,03
39PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 542601:20:00465:47:30349,0-125,9980:13261,80,00
40USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 762901:13:12450:54:49344,5-130,4840:12282,40,03
41MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 442502:00:01457:39:56344,4-130,5980:20172,20,12
42BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152903:36:15453:29:37344,2-130,7710:3795,50,07
43KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 602702:19:34469:24:22341,7-133,2780:24146,90,11
44JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 115M 872909:54:20430:13:19341,0-134,0041:4434,41,03
45ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 352303:05:52455:19:39339,7-135,3190:32109,70,19
46PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 522602:18:21462:54:06338,8-136,2100:24146,90,25
47GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 592702:27:52456:30:20338,3-136,6930:26137,30,00
48KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:20:29470:42:28337,9-137,0780:14251,90,02
49TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS51M 1033014:54:26470:54:26337,4-137,6002:3922,60,79
50BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 116M 1103000:37:02466:52:29336,0-139,0340:06544,30,01
51NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS47M 953002:56:19457:43:53334,4-140,6000:31113,80,16
52PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 652701:57:21468:59:44334,2-140,8330:21170,90,08
53KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 963003:23:25451:32:33334,1-140,9460:3698,50,38
54SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS42M 882902:09:08454:53:37333,8-141,2100:23155,10,01
55WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 532602:39:12475:28:01332,6-142,4370:28125,30,18
56PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 772901:41:02460:24:24332,5-142,5230:18197,40,10
57SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 462501:19:55453:42:33331,8-143,2400:14249,10,01
58GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 632802:00:59454:57:47331,4-143,5520:21164,40,12
59SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 502603:38:03457:47:17331,3-143,6660:3991,20,01
60BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1093000:57:47470:36:17328,7-146,2850:10341,30,00
61WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 712902:11:18448:39:13327,7-147,2900:24149,80,08
62WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 702801:02:19453:34:07327,6-147,3970:11315,40,05
63PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 672802:37:11410:31:24327,0-148,0240:28124,80,11
64KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112701:38:06445:52:50326,9-148,0770:18200,00,04
65CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:50:52475:20:24325,9-149,1430:20176,40,05
66TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 973001:03:22449:43:43325,3-149,6810:11308,00,03
67MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS55M 1113000:55:02456:55:02324,8-150,1600:10354,20,00
68KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 782901:49:08467:33:01322,9-152,0960:20177,50,02
69MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 692801:58:42433:24:57322,1-152,8980:22162,80,09
70STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 682801:14:06461:07:33322,1-152,8980:13260,80,10
71STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS40M 842901:14:30444:19:36321,5-153,5290:13258,90,05
72KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS43M 902902:02:22468:23:13320,7-154,3420:22157,20,06
73KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 642801:46:40442:26:49319,0-155,9850:20179,40,05
74GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS52M 1043001:40:06457:18:50318,7-156,3480:18191,00,06
75WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1053001:03:18377:01:33314,3-160,7380:12297,90,02
76BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 612802:04:26439:49:39311,1-163,8900:23150,00,04
77URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 802902:24:49469:40:07310,8-164,1550:27128,80,26
78PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 732901:36:18405:04:22310,4-164,5980:18193,40,06
79KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 113M 792903:33:09468:05:05306,8-168,1510:4186,40,12
80KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS41M 862901:56:58460:52:10305,5-169,5280:22156,70,11
81FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1013001:36:00433:36:01304,1-170,9200:18190,10,08
82BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 19M 482602:15:50453:57:03303,5-171,4920:26134,10,00
83KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 742901:27:30409:19:27302,4-172,5600:17207,40,02
84GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS57M 1163001:44:47467:29:40301,9-173,0930:20172,90,05
85MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162901:05:31467:58:15301,8-173,2110:13276,40,03
86WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223002:19:51463:16:17300,5-174,4650:27128,90,09
87PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS45M 922901:19:39418:36:55300,0-174,9790:15226,00,01
88MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS67M 1332603:02:30457:31:04296,8-178,1720:3697,60,24
89RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS56M 1153001:09:08457:09:08296,1-178,8800:14257,00,05
90MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS53M 1073001:28:47433:28:47294,4-180,5800:18199,00,05
91NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1063002:53:08446:16:53294,0-181,0310:35101,90,04
92KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS60M 1203001:45:50460:32:09292,6-182,3700:21165,90,09
93DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142902:07:14461:55:46290,9-184,0550:26137,20,16
94ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 114M 852903:14:35431:38:55289,5-185,5380:4089,30,25
95ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS50M 1023004:00:56468:48:12289,2-185,8150:4972,00,07
96FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS46M 932901:40:11469:25:20286,8-188,1730:20171,80,04
97ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS95M 1863002:47:36443:41:39286,3-188,7160:35102,50,09
98MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1253002:17:08453:57:54284,6-190,3560:28124,50,16
99NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS38M 812901:29:26460:07:57283,2-191,8150:18190,00,02
100ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS54M 1083001:31:13454:41:32282,3-192,6710:19185,70,06
101KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:45:06469:13:25282,1-192,9000:22161,00,03
102GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS44M 912902:58:01458:49:38281,9-193,0960:3795,00,26
103KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS58M 1173001:45:04469:13:23281,7-193,2520:22160,90,03
104BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS48M 983000:32:06450:54:42280,4-194,6380:06524,00,02
105NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS68M 1343003:50:24459:50:24279,2-195,7800:4972,70,04
106NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1323002:38:38459:03:01278,2-196,8030:34105,20,42
107KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS65M 1283004:30:18462:55:55277,2-197,8090:5861,50,22
108MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS66M 1313000:57:54427:48:43276,5-198,5370:12286,50,03
109GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1663001:02:10457:02:11275,7-199,3400:13266,10,07
110KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS71M 1373001:20:22457:57:36274,9-200,0830:17205,20,03
111PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 112M 662802:07:36435:51:04271,9-203,0880:28127,90,02
112OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
113JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS61M 1223001:38:15454:52:45270,6-204,4020:21165,30,21
114PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS81M 1543001:03:29439:37:43268,7-206,3270:14253,90,05
115ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
116LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS80M 1533000:28:24408:28:24267,7-207,3200:06565,50,01
117GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1303000:57:42460:10:26267,2-207,8400:12277,80,01
118STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 118M 1143001:34:30459:53:28265,2-209,8080:21168,40,04
119POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
120RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS77M 1463001:51:42456:06:42262,8-212,1870:25141,20,18
121KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS64M 1263001:42:09465:21:17262,3-212,7150:23154,10,11
122GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS62M 1233001:51:22436:14:40260,4-214,6120:25140,30,12
123SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 117M 1133002:49:09436:47:01260,3-214,7030:3892,30,07
124DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 752904:55:02457:22:02259,0-215,9771:0852,70,13
125STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 722902:50:21451:47:47259,0-215,9900:3991,20,05
126ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1553001:02:33465:19:15257,1-217,9460:14246,60,04
127FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1213006:56:45459:22:45254,8-220,2471:3836,70,02
128OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243007:39:23460:54:32254,7-220,2721:4833,30,89
129KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253002:20:04457:49:26252,0-222,9900:33108,00,11
130CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 832902:44:49458:11:44251,2-223,7800:3991,50,20
131MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS59M 1193001:29:14463:48:08249,5-225,5470:21167,70,05
132CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS70M 1363002:19:05442:09:09248,8-226,1880:33107,30,38
133KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233004:49:03436:49:03247,6-227,4301:1051,40,12
134HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1403007:21:03413:21:37247,4-227,5981:4633,70,92
135MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172901:53:06457:53:06245,6-229,4300:27130,30,08
136DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983018:53:00457:52:05244,9-230,0644:3713,02,56
137SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 18290422:14:33243,0-232,0450:00INF0,00
138SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1733001:53:17456:33:28242,7-232,2990:28128,50,14
139FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1123002:59:25458:59:25242,4-232,6200:4481,10,11
140SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 120M 1603017:20:24445:44:34241,0-234,0004:1913,91,37
141KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1703001:12:17474:35:36240,6-234,4270:18199,70,06
142MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS98M 1893004:59:34365:54:18240,4-234,5531:1448,20,48
143HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263006:59:20413:00:03240,0-235,0291:4434,30,91
144STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 119M 1293001:18:43442:24:14235,4-239,5520:20179,50,11
145SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS75M 1443001:05:02460:26:00234,2-240,8250:16216,10,01
146MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 892902:04:07410:04:07233,9-241,1250:31113,10,10
147PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS63M 1243001:33:34415:07:47233,9-241,1280:24150,00,21
148GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273002:09:14468:02:28233,9-241,1360:33108,60,04
149RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1753001:14:04407:35:12233,8-241,1970:19189,40,01
150CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1483001:10:44466:05:23233,6-241,4190:18198,10,01
151NIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 121M 1612303:17:52467:28:11233,2-241,8240:5070,70,09
152WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1183002:42:46458:42:47232,4-242,5600:4285,70,08
153KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:26:04460:10:12232,1-242,8610:22161,80,07
154PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS84M 1633000:42:58448:48:39230,9-244,1500:11322,40,15
155MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS49M 993001:42:59458:26:09230,4-244,6260:26134,20,16
156ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS82M 1563001:20:39448:37:11230,4-244,6430:21171,40,07
157SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1493001:17:04457:17:04229,7-245,2600:20178,90,06
158WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS69M 1353002:24:17433:42:06229,4-245,6380:3795,40,16
159JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1583001:14:32432:25:55228,2-246,7970:19183,70,01
160SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS88M 1693001:02:11464:40:58226,4-248,5510:16218,50,01
161KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS89M 1763003:04:32460:13:19225,8-249,2190:4973,40,04
162SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083004:02:38434:26:07225,5-249,4741:0455,80,00
163GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS85M 1643000:47:15465:47:08224,8-250,2230:12285,40,06
164KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS91M 181300414:37:37224,4-250,6240:00INF0,00
165WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1513002:06:04457:15:49224,1-250,9380:33106,60,03
166DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS78M 1473009:47:09425:48:10222,9-252,0512:3822,80,21
167ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS96M 1873001:04:50463:26:17222,1-252,8860:17205,60,07
168KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1713000:59:37455:25:24220,5-254,4730:16221,90,04
169STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS74M 1433001:11:44436:48:39220,4-254,5580:19184,40,00
170JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS72M 1393001:06:37467:33:56220,2-254,7650:18198,40,06
171GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 24K 393003:35:24469:07:52220,1-254,8910:5861,30,12
172CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473000:32:00408:32:00219,5-255,5500:08411,50,01
173DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
174NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 17K 283003:46:44436:08:17218,4-256,5661:0257,80,06
175KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:59:48457:59:48217,9-257,0600:32109,20,04
176GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 23K 373001:12:31444:17:28217,4-257,5890:20179,90,05
177CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1833001:09:04413:14:20216,3-258,6850:19187,90,03
178MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1773002:15:59458:15:59216,0-259,0280:3795,30,06
179DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1503001:01:21465:23:40215,3-259,6880:17210,60,08
180MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 25K 432501:16:03417:03:01212,7-262,2840:21167,80,09
181STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
182KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS87M 1683003:05:37446:00:24210,6-264,4260:5268,10,27
183RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS93M 1843000:55:15457:22:26210,3-264,7430:15228,30,04
184ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
185ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1803000:46:08465:46:53206,7-268,2870:13268,80,12
186PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS92M 1823001:03:27456:43:02205,8-269,2310:18194,60,01
187KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1743001:08:55442:27:09205,6-269,4200:20179,00,02
188KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1413001:01:53445:46:44205,2-269,8300:18198,90,08
189SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
190RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 383000:38:02456:37:13203,5-271,4880:11321,10,01
191WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023000:38:34450:48:58203,4-271,5720:11316,50,03
192KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1383000:46:00456:46:00202,6-272,4200:13264,20,02
193STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1793004:11:33447:08:36202,1-272,9051:1448,20,21
194KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS79M 152300403:24:09201,2-273,8200:00INF0,00
195WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS94M 1853000:33:28468:04:46200,4-274,5740:10359,30,03
196SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1653000:53:47466:16:00200,2-274,7560:16223,40,04
197KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 21K 343001:48:05462:08:36194,9-280,0810:33108,20,27
198PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 18K 313005:14:34461:02:09194,8-280,2491:3637,10,46
199KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS86M 1673005:36:15463:16:58193,5-281,5261:4434,50,48
200KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1723004:13:50398:10:59192,4-282,6211:1945,50,09
201KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS101M 1923002:49:32460:56:07190,0-284,9510:5367,30,27
202KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963000:42:07409:04:47188,9-286,0810:13269,10,03
203SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS76M 1453002:57:32434:57:33188,7-286,3200:5663,80,09
204BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS97M 1883002:09:13404:35:54188,4-286,5810:4187,50,02
205PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:57:54448:19:22186,9-288,0870:18193,70,05
206SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1593003:23:39429:52:51186,6-288,3591:0555,00,55
207BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 423002:05:05439:54:01185,4-289,6480:4088,90,08
208MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS90M 1783008:51:07429:43:41185,1-289,8992:5220,91,19
209KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 403000:40:53468:00:43184,7-290,2910:13271,10,00
210SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483001:30:07457:26:56182,6-292,3780:29121,60,02
211MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583002:43:12460:49:47180,5-294,4550:5466,40,29
212CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103003:29:43459:29:43179,1-295,9001:1051,20,79
213SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973001:39:31457:36:17178,7-296,3050:33107,70,22
214KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143001:15:50468:06:46178,4-296,5900:25141,20,01
215KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 413002:57:12433:02:45178,3-296,7200:5960,40,18
216ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 303001:25:15460:49:00177,9-297,0690:28125,20,02
217JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS102M 1932401:40:30432:56:52177,9-297,0740:33106,20,05
218ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:20:55412:15:18176,9-298,1450:27131,10,09
219JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:17:08457:01:32175,4-299,6130:26136,40,31
220NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 22K 353000:35:07434:53:55175,1-299,8610:12299,20,02
221DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
222DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:37:00434:23:27174,3-300,6800:33107,80,00
223SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:32:15438:28:28173,5-301,5300:31112,80,19
224POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:00:44444:44:41171,9-303,0730:21169,90,01
225MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 293001:11:57440:51:44170,5-304,4730:25142,20,01
226SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:21:06433:21:06170,1-304,8900:28125,90,05
227SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:44:30393:47:52170,0-305,0340:3697,60,09
228ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333000:56:16445:40:38169,8-305,1610:19181,10,02
229RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173000:48:46452:29:25169,0-306,0180:17207,90,02
230PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
231KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:07:22417:14:41167,5-307,5430:24149,10,00
232KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:44:24451:32:17167,2-307,8030:3796,10,04
233KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:53:29427:46:56167,1-307,8580:19187,50,08
234WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:07:01410:03:52166,5-308,5260:24149,00,15
235ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 19K 323001:32:07465:30:32166,3-308,7200:33108,30,07
236MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS83M 1623001:15:29433:24:57164,1-310,8560:27130,50,23
237MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS99M 1903001:03:21454:03:48163,8-311,2370:23155,10,35
238SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003001:24:36445:25:52163,1-311,9090:31115,70,17
239BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:33:34423:58:33161,9-313,0690:5663,30,49
240CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523001:11:50410:31:21161,8-313,2080:26135,10,00
241HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:57:57460:24:21161,8-313,2100:21167,50,02
242LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093000:59:14457:34:25161,4-313,6430:22163,40,01
243PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 1913001:33:46434:58:37160,8-314,1710:34102,90,31
244ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:08:51430:37:01160,8-314,2340:25140,10,08
245BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113002:38:21462:15:41159,9-315,1290:5960,60,33
246KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:50:40456:50:40159,7-315,2700:19189,20,02
247MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653001:03:46468:01:33158,7-316,3500:24149,30,01
248JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:27:54441:23:36158,6-316,4140:33108,20,08
249DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513002:06:14463:49:32158,4-316,5690:4775,30,10
250GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053005:05:05341:01:11157,8-317,2071:5631,00,35
251HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:37:23387:02:37157,6-317,4420:3797,10,04
252OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303001:43:37457:43:37157,5-317,5400:3991,20,11
253BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:09:41426:36:18157,2-317,7920:26135,40,09
254PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:54:56424:57:04155,9-319,1170:21170,30,01
255NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253000:54:16430:46:59155,0-319,9950:21171,40,03
256PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:22:05465:46:29154,5-320,5050:31112,90,05
257JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2723004:04:28443:41:28153,3-321,6851:3537,60,74
258PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593006:30:43438:30:43153,0-321,9602:3323,50,94
259MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
260ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:39:28457:57:00151,1-323,9240:3991,10,07
261JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:00:28449:17:53151,0-324,0180:24149,80,35
262BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673002:16:39463:30:47150,5-324,5460:5466,10,22
263KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 20K 333001:22:04423:13:18150,4-324,5870:32110,00,05
264GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:20:03433:24:27150,3-324,6780:31112,70,11
265ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:47:04456:16:36150,2-324,7880:4284,20,08
266RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:42:09456:42:09150,0-325,0300:16213,50,02
267KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:02:26416:13:34149,8-325,2300:25143,90,17
268LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
269GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753001:11:39362:38:55149,6-325,4280:28125,30,10
270STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723010:11:20408:04:19149,4-325,5924:0514,71,23
271MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463000:38:02403:47:23149,3-325,6880:15235,50,00
272LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2613002:17:40476:31:57149,2-325,7750:5565,00,39
273MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:35:10456:30:34149,0-326,0070:3893,90,26
274WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:08:32462:15:50148,7-326,3290:27130,20,14
275MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 36300347:43:54148,0-326,9680:00INF0,00
276BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643004:58:02461:00:27147,6-327,4102:0129,70,60
277LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:12:28456:16:45147,1-327,8720:29121,80,02
278SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:03:10453:39:48145,1-329,9190:26137,80,08
279WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:40:45454:12:52145,1-329,9360:4186,40,16
280KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993001:18:57445:15:21144,9-330,0580:32110,20,03
281OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:56:31427:49:13144,3-330,7120:23153,20,02
282BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:59:09448:58:29140,7-334,3150:25142,70,04
283KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 291M 2703001:01:09468:28:59140,4-334,6060:26137,80,13
284JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:42:07456:42:07140,2-334,7700:18199,80,02
285GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:31:18440:26:20140,2-334,7730:3992,20,29
286PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:01:07468:30:25137,1-337,9060:26134,60,10
287ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:23:05437:04:05136,4-338,6390:3698,50,09
288GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
289STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2643001:06:18455:42:31135,9-339,0870:29123,00,24
290JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:37:03465:42:24135,5-339,5330:4283,80,02
291GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463001:24:29342:10:01134,4-340,6340:3795,40,19
292FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2793005:33:02399:55:12133,8-341,1842:2924,10,72
293KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2803000:56:10460:11:21133,5-341,4720:25142,60,00
294KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:59:43403:01:03132,5-342,4630:27133,20,11
295KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
296NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 288M 2633001:10:26457:10:26130,8-344,2500:32111,40,20
297WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:10:03352:25:48130,5-344,4810:5960,20,15
298SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793001:15:42433:49:27130,4-344,5690:34103,40,14
299ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483000:47:17454:18:48130,0-345,0250:21164,90,14
300CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:32:21401:29:39126,6-348,3600:4382,30,29
301KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 290M 2673001:00:42462:16:03123,4-351,5790:29122,00,05
302SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2653000:30:27432:07:11123,2-351,7730:14242,80,14
303PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:33:03440:33:06122,8-352,2470:16222,80,00
304GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733002:26:16410:26:16122,2-352,8101:1150,10,18
305WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2903003:28:29413:14:20121,6-353,4331:4235,00,64
306OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2623001:27:29377:36:19121,4-353,6140:4383,30,56
307WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:22:47456:16:26121,1-353,9300:4187,70,16
308ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:20:41471:16:25120,9-354,0810:4089,90,25
309WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813003:24:27428:39:13118,5-356,5211:4334,80,35
310MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:23:37392:18:39117,3-357,7410:4284,10,25
311BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 289M 2663001:43:47460:32:33117,2-357,8150:5367,70,10
312BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:51:08426:18:15116,6-358,3580:26136,90,08
313WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3053000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
314ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1573003:37:02451:49:04116,1-358,8581:5232,11,07
315CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2102M 3063015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
316KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:59:14433:59:14115,1-359,9001:0257,90,38
317MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:47:03456:47:03114,4-360,6100:24145,90,05
318SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873002:06:56443:14:55114,1-360,9381:0653,90,14
319TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:52:56455:24:54113,9-361,0531:3139,50,34
320WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 299M 2933000:37:23387:46:35112,9-362,0660:19181,30,01
321BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:00:20411:35:16112,3-362,6560:32111,70,17
322DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
323JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903000:58:05432:58:05111,4-363,6200:31115,10,09
324SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383001:24:52440:59:44111,1-363,9380:4578,50,47
325MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663000:50:24450:01:42110,7-364,3420:27131,70,00
326PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 294M 2823001:38:09458:33:47110,5-364,4860:5367,60,25
327JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 292M 2753001:46:53444:24:21110,0-365,0490:5861,70,07
328DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2873001:12:44431:19:26109,6-365,3830:3990,40,05
329KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2713001:22:34447:57:24108,7-366,3480:4579,00,10
330JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 298M 2913000:48:27428:55:58108,6-366,4160:26134,50,11
331TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2683000:44:11429:53:56107,6-367,3760:24146,20,04
332ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2733000:48:02463:57:51106,1-368,9080:27132,50,10
333BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 295M 2843000:46:10390:48:08105,3-369,7010:26136,90,01
334MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 293M 2763001:05:06433:35:46105,0-370,0160:3796,80,16
335RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493001:05:17406:00:11104,8-370,2240:3796,30,17
336HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823004:16:38436:16:38103,9-371,0702:2824,31,15
337SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3233000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
338ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3243001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
339KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 296M 2863001:07:04407:23:04103,4-371,6270:3892,50,00
340SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2783000:54:00456:54:00103,2-371,8340:31114,60,03
341POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2104M 3123001:00:02431:42:25103,1-371,9150:34103,00,26
342KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3263001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
343WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:06:20409:42:41102,9-372,0750:3893,10,02
344MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:35:03463:37:47102,6-372,3660:20175,70,01
345STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:31:55432:50:20102,3-372,6920:5366,80,16
346KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:28:02433:00:07101,5-373,5430:5269,10,22
347WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
348BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3003000:23:50411:29:31101,0-374,0380:14254,20,14
349MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:45:51466:07:17100,6-374,4201:0357,00,41
350SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:58:20434:13:0799,9-375,1090:35102,70,00
351OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2773000:46:53464:17:4498,4-376,5670:28126,00,07
352NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3033001:15:49434:05:1798,4-376,5840:4677,90,11
353PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2693002:06:00465:35:1298,4-376,6231:1646,80,14
354CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3093002:48:01450:29:0298,1-376,9171:4235,00,25
355JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3193000:58:21444:20:0197,5-377,4860:35100,30,09
356TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2883000:57:26468:05:0796,9-378,0760:35101,30,40
357MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:59:12385:52:3896,4-378,6401:1448,50,39
358KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:42:57468:01:5896,3-378,6510:26134,60,01
359KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3023000:53:18456:21:1795,2-379,7600:33107,20,04
360GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023002:43:09412:52:0494,9-380,0961:4334,90,22
361DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:18:32455:12:2394,7-380,2870:11306,60,21
362WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803003:39:34451:33:3894,4-380,5922:1925,81,02
363MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:43:50466:22:0493,4-381,5611:0654,01,18
364WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:13:23433:13:2393,4-381,6300:4776,30,13
365SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3083000:59:08461:49:0393,3-381,6540:3894,70,29
366GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2743000:30:40432:48:3693,1-381,9050:19182,10,02
367DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:16:57335:10:4792,8-382,2081:2840,70,52
368KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 297M 2893000:16:10443:14:0490,7-384,2510:10336,80,11
369GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2100M 2963001:07:22461:55:5688,9-386,0700:4579,20,02
370BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2973001:09:25359:55:3988,3-386,7060:4776,30,18
371RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2101M 2983001:16:50329:46:3788,2-386,7830:5268,90,10
372GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:38:14458:34:1388,0-387,0340:26138,00,14
373JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:13:22433:13:2287,8-387,1700:5071,80,22
374WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:58:42433:12:3787,7-387,2530:4089,70,20
375SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2923000:42:46432:42:4687,7-387,3200:29123,00,12
376FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283005:05:20399:21:4687,6-387,4133:2917,21,11
377WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2833000:49:50457:05:5186,7-388,3020:34104,40,14
378LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2105M 3133000:34:06468:46:2086,6-388,3950:23152,40,01
379SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:42:05432:42:0586,1-388,9500:29122,70,12
380GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 2993000:48:38408:48:3886,0-389,0200:33106,10,05
381ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2103M 3103000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
382KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:00:43432:28:4185,2-389,8451:2542,30,01
383ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563001:01:00439:52:4684,6-390,4160:4383,20,02
384GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853001:24:25411:40:3884,5-390,4530:5960,10,41
385BIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 19M 3382903:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
386SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2943004:10:17341:51:4084,2-390,7972:5820,21,35
387LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:32:00432:32:0083,9-391,1300:22157,30,05
388DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133000:51:33383:07:4983,4-391,5990:3797,10,01
389SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:43:09409:18:1683,0-392,0500:31115,30,01
390PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3223001:08:16361:22:2282,6-392,4420:4972,60,24
391DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3073001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
392KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:16:58383:48:0182,0-392,9760:5663,90,15
393DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3043001:45:31456:47:0981,0-394,0401:1846,00,62
394BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313000:35:54466:33:3180,7-394,2530:26135,00,05
395RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:28:43356:34:1779,8-395,2421:0653,90,17
396CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013001:01:12433:01:1279,4-395,5900:4677,90,13
397WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3213001:05:06432:34:2179,1-395,8870:4972,90,55
398WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183001:08:05461:24:4078,6-396,3940:5169,30,03
399KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453001:00:04439:51:4078,5-396,5070:4578,40,03
400KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3343001:13:39464:49:3078,0-396,9810:5663,60,30
401WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:19:43433:07:2977,9-397,0631:0158,70,36
402BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3113000:34:06432:39:5177,7-397,2770:26136,80,12
403KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:19:26425:37:2177,7-397,3371:0158,70,07
404MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2107M 3203000:40:35421:54:5976,5-398,4520:31113,20,06
405DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3303001:14:38422:25:3575,7-399,2570:5960,90,08
406RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3183001:11:07399:01:2675,6-399,4060:5663,80,46
407POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
408KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2108M 3273001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
409ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3013000:41:53457:09:5175,0-400,0130:33107,40,06
410GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203000:57:22444:11:3374,3-400,6660:4677,70,07
411KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3163003:32:32401:47:1772,3-402,6652:5620,41,51
412LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2109M 3293000:37:58413:20:1971,7-403,3100:31113,30,12
413MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:56:22459:33:2071,4-403,5830:4776,00,07
414JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3173003:40:04357:40:1271,0-403,9793:0519,40,90
415MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2813004:47:12432:04:3970,8-404,1934:0314,80,59
416PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3363001:36:43444:10:4370,1-404,9361:2243,50,24
417BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:22:31280:08:1070,0-405,0431:1050,90,11
418TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213003:40:20415:12:5369,5-405,5083:1018,90,19
419THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2106M 3143000:18:34407:27:5369,2-405,8320:16223,50,03
420WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3253001:28:15433:16:2469,2-405,8341:1647,00,61
421DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:58:01360:47:4268,5-406,5030:5070,80,65
422KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:46:41430:27:1868,5-406,5150:4088,00,01
423KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3333003:46:19414:58:5567,8-407,2283:2018,00,02
424KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:49:12437:23:0667,4-407,6180:4382,20,30
425SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203004:32:22357:54:1267,0-407,9964:0314,80,93
426PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:47:32385:19:2866,5-408,4830:4284,00,43
427CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2111M 3323000:33:40456:33:4065,8-409,2000:30117,30,13
428PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2953001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
429BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3153000:44:11391:23:4465,2-409,8030:4088,50,00
430MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323000:49:41427:25:3765,0-410,0170:4578,50,73
431LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:01:46456:57:0564,3-410,6950:5762,50,02
432BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
433RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:43:06413:37:3061,3-413,6620:4285,40,06
434MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2110M 3313000:25:50442:35:1557,8-417,1800:26134,30,22
435NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1332802:24:15432:50:4755,6-419,3822:3523,10,50
436KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:57:34423:53:1954,0-421,0261:0356,30,04
437PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:40:58409:40:5852,2-422,7801:5631,00,16
438THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3353000:38:04363:50:5350,6-424,3920:4579,80,02
439MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2853001:25:28388:36:3549,1-425,9331:4434,40,52
440KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:59:36331:00:1547,1-427,8911:1547,40,24
441BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933003:17:40363:53:1536,9-438,0965:2111,20,69
442DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS73M 14230000:00:00 --0,00
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22103:52:52440:10:25463,4-11,5780:30119,40,02
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23002:34:43459:12:41324,3-150,6990:28125,80,39
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:42:48457:42:48290,0-184,9850:21169,30,08
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:18:06466:01:07256,5-218,5390:18197,00,00
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:59:48462:40:06254,3-220,6830:28127,40,04
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:00:38453:48:42253,8-221,2470:28126,20,01
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:26:34430:49:32248,4-226,5700:20172,20,08
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13001:46:43460:27:29247,8-227,2330:25139,30,04
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:29:25406:28:01201,5-273,4840:26135,20,02
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23000:58:24457:11:17195,7-279,2530:17201,10,01
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23000:47:27456:47:27194,2-280,8200:14245,50,03
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3001:18:29457:59:43176,6-298,4290:26135,00,07
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13003:44:33471:09:43174,3-300,7441:1746,60,14
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3000:44:28469:18:30169,8-305,2210:15229,10,01
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:48:54475:28:37169,6-305,3980:3893,40,12
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3000:59:33432:16:40165,0-310,0150:21166,20,09
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3003:05:39427:36:09164,9-310,0691:0753,30,09
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3002:03:00458:03:00144,0-331,0100:5170,20,07
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23000:21:33456:21:33130,1-344,9200:09362,20,00
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:48:02433:20:16130,0-344,9550:22162,40,02
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:11:07460:27:04129,8-345,1560:32109,50,08
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3001:05:15457:05:15127,8-347,1600:30117,60,00
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:38:27425:54:41125,5-349,5000:18195,80,01
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:58:16405:04:06125,0-350,0010:27128,70,02
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23000:35:44449:19:34111,2-363,8040:19186,70,02
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:30:56409:59:12109,1-365,9240:17211,60,04
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23001:16:34457:16:34106,6-368,4100:4383,50,09
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:14:23443:48:13105,0-369,9730:4284,70,00
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:12:16439:05:29102,0-372,9940:4284,70,15
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:12:09442:27:16101,2-373,8060:4284,20,05
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:52:15456:52:1598,6-376,4100:31113,20,06
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:13:10338:37:4089,0-386,0330:4973,00,06
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:53:21423:19:1788,4-386,6440:3699,40,04
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23002:01:20431:19:1587,7-387,3481:2343,30,02
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:32:54394:16:2685,7-389,3290:23156,20,00
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:01:17388:54:5783,8-391,2270:4382,00,08
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3002:49:08290:49:0881,4-393,6002:0428,90,11
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:18:23458:14:3179,3-395,6870:5960,70,63
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:46:30454:59:4578,0-396,9950:35100,70,01
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:14:32414:37:1376,1-398,9070:5861,30,01
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3000:59:02352:31:4972,3-402,6870:4873,50,00
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:57:16408:57:1669,8-405,2200:4973,10,08
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:34:33432:34:3369,6-405,4400:29120,80,01
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:16:18445:52:3569,5-405,4931:0554,70,29
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:58:44453:15:4368,2-406,7800:5169,70,06
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:14:43385:14:4365,9-409,0701:0752,90,10
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:06:16409:04:5065,7-409,3501:0059,40,07
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:00:13425:14:5664,3-410,7060:5664,10,02
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:12:09289:12:3556,8-418,1852:1925,81,37
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:30385:01:3050,0-425,0001:1348,80,27
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:11:40384:24:2641,8-433,1571:4235,00,00
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:06:02337:06:0241,6-433,4101:3537,80,34
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3003:17:12394:42:5332,3-442,6836:069,81,94
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:40:40457:50:3626,9-448,1451:3039,60,37
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 531 wynik(ów)