ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232102:46:55461:42:10475,00,0000:21170,70,21
2SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272102:05:12482:05:12475,00,0000:15227,60,13
3WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282109:12:42483:24:46475,00,0001:0951,60,44
4RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292101:47:24492:40:17475,00,0000:13265,40,05
5FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342203:13:35489:47:24464,1-10,9260:25143,80,11
6FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332203:34:38495:39:39457,6-17,4230:28127,90,12
7ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302202:01:05481:57:07455,4-19,5730:15225,70,01
8SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:57:36480:54:48455,0-19,9860:15232,20,10
9POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352303:09:33482:47:32429,8-45,1910:26136,10,06
10KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:29:44483:08:14424,9-50,1020:12284,10,03
11ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322201:53:07454:37:57414,6-60,3530:16219,90,24
12PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82315:36:40485:11:00410,5-64,5042:1626,30,61
13SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:10:34493:01:38405,4-69,6270:19186,30,20
14DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122802:30:10484:26:47403,7-71,3020:22161,30,03
15MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442503:25:46486:54:34399,7-75,3250:30116,50,08
16ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412401:59:39469:58:44399,5-75,4810:17200,30,08
17BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:44:24481:39:22397,2-77,7840:24145,00,12
18PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682810:14:11487:30:55397,1-77,8721:3238,80,53
19KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023006:15:24493:07:23396,3-78,6970:5663,30,15
20GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382401:44:26471:09:54396,0-79,0220:15227,50,00
21STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402402:53:32481:43:18391,5-83,4610:26135,40,24
22SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102600:23:42488:53:25391,2-83,7530:03990,50,00
23FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:15:11489:38:17389,9-85,1430:20173,00,06
24JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522602:28:16482:28:12389,2-85,8080:22157,50,11
25SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:33:59469:40:37383,4-91,6050:14244,80,01
26WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502502:32:38492:03:37382,0-93,0080:23150,20,03
27RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:57:43470:11:01381,4-93,6470:18194,40,02
28CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482602:13:01483:18:49380,7-94,3080:20171,70,01
29GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:45:50470:31:09376,6-98,4420:16213,50,09
30KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112709:46:10494:29:46374,9-100,1181:3338,40,69
31PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:10:55457:10:55374,6-100,4500:11316,90,04
32RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562602:49:42489:31:19372,0-103,0220:27131,50,05
33BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:02:47458:25:06370,8-104,1960:19181,20,03
34SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472503:23:54484:08:22367,3-107,6550:33108,10,01
35SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:11:10469:57:06362,7-112,3280:21165,90,09
36KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612702:59:50486:41:44362,1-112,9450:29120,80,23
37NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842902:56:10458:56:11361,5-113,5000:29123,10,11
38SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632801:26:32466:34:53360,6-114,3910:14250,00,00
39MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:45:21477:15:54360,6-114,3940:17205,40,03
40GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:44:19481:22:31359,9-115,1030:27131,40,04
41WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542602:51:05499:48:40359,7-115,2900:28126,20,14
42SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902904:02:39480:07:23359,3-115,7080:4088,80,35
43PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:31:21487:25:16359,1-115,9480:25142,30,31
44ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362301:51:16478:19:12359,0-115,9950:18193,60,09
45USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772901:28:20475:09:57358,6-116,4240:14243,60,04
46MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702809:36:18483:08:21357,3-117,7051:3637,20,81
47SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512604:09:23482:22:41356,1-118,9110:4285,70,01
48PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:16:41489:31:20352,7-122,2800:23154,80,06
49SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303000:49:46460:03:09352,7-122,2960:08425,20,03
50PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552601:20:00465:47:30349,0-125,9980:13261,80,00
51KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:09:37485:27:08348,2-126,7910:11300,10,00
52PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:08:56484:04:15344,7-130,3000:11300,00,05
53BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152903:36:15453:29:37344,2-130,7710:3795,50,07
54WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722902:08:03472:35:58344,0-131,0200:22161,20,06
55STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:45:33482:40:27343,3-131,6890:18195,20,12
56SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182915:36:37485:31:18343,3-131,7432:4322,00,69
57GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:08:59466:44:21342,7-132,2600:12298,10,08
58STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862902:06:36484:57:47342,7-132,3350:22162,40,02
59JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892909:54:20430:13:19341,0-134,0041:4434,41,03
60CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:37:15500:11:37340,9-134,0840:17210,30,04
61KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:55:13480:13:51340,8-134,2060:20177,50,00
62BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113001:17:14492:24:44340,5-134,5260:13264,50,01
63KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:52:34467:55:34340,3-134,7010:19181,40,01
64MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133002:03:12482:03:13338,6-136,3600:21164,90,20
65KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:20:29470:42:28337,9-137,0780:14251,90,02
66TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053014:54:26470:54:26337,4-137,6002:3922,60,79
67BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123000:05:07483:29:31336,9-138,0510:003 951,20,01
68TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:06:43473:47:04336,1-138,9410:11302,20,01
69FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033002:17:01482:17:02335,4-139,5600:24146,90,05
70WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712800:37:29479:48:00334,7-140,2880:06535,80,03
71NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:56:19457:43:53334,4-140,6000:31113,80,16
72BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622802:04:13463:49:26331,7-143,2700:22160,20,14
73GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:09:49483:05:33329,7-145,2780:12283,40,05
74BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492602:22:45477:58:52327,2-147,7680:26137,50,01
75PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:29:47475:28:59326,9-148,0770:16218,50,05
76KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802901:52:40488:50:05324,8-150,2270:20173,00,12
77KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:09:21482:10:16323,6-151,4480:23150,10,06
78URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:13:40480:36:07323,2-151,8340:13263,20,18
79MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:14:15493:14:54323,1-151,9020:24144,40,04
80KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:55:01485:16:47323,1-151,9160:21168,50,09
81KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922902:02:22468:23:13320,7-154,3420:22157,20,06
82ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872904:08:41481:12:04317,2-157,8390:4776,50,31
83GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:10:21484:58:55314,7-160,3100:13268,40,03
84WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:03:18377:01:33314,3-160,7380:12297,90,02
85WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:22:53480:48:16313,9-161,1140:15227,20,10
86ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043003:13:04491:57:26310,4-164,5800:3796,50,04
87MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822902:37:28481:49:54310,1-164,9040:30118,20,17
88KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:37:16486:58:32309,9-165,1230:18191,20,01
89NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832903:05:32481:23:16307,2-167,8420:3699,30,10
90MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283002:58:23475:55:11306,6-168,3710:34103,10,17
91RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173000:55:48480:55:48306,5-168,4900:10329,60,04
92ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103002:12:27480:51:50306,0-168,9970:25138,60,04
93MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093000:51:32480:51:32302,9-172,0800:10352,70,01
94NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363002:03:43482:03:43301,0-174,0300:24146,00,04
95PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 94290418:36:55300,0-174,9790:00INF0,00
96PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672804:28:05494:41:09299,2-175,7550:5367,00,02
97DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142901:49:31485:56:34298,9-176,1110:21163,70,12
98FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:21:22494:53:50298,6-176,4430:16220,20,04
99JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243002:14:29481:52:11295,6-179,3700:27131,90,22
100NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083002:53:08446:16:53294,0-181,0310:35101,90,04
101GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932900:59:28492:02:41293,2-181,8350:12295,80,06
102KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:35:36481:30:01292,4-182,5820:19183,50,03
103KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213000:59:48492:41:34292,1-182,9440:12293,00,01
104KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193000:59:51492:41:36291,7-183,3030:12292,40,01
105MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:32:20482:19:58290,8-184,2190:19189,00,06
106STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732903:42:12475:01:32287,9-187,1100:4677,70,07
107ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873002:47:36443:41:39286,3-188,7160:35102,50,09
108GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253002:43:00482:48:30285,8-189,1670:34105,20,12
109GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:32:22481:32:23282,1-192,8600:19183,30,04
110BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003000:32:06450:54:42280,4-194,6380:06524,00,02
111NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353002:38:38459:03:01278,2-196,8030:34105,20,42
112SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:28:31481:09:13277,3-197,6950:19188,00,03
113KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:20:22457:57:36274,9-200,0830:17205,20,03
114CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:33:24482:11:44274,3-200,7200:33107,30,17
115MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213002:19:51481:32:42272,4-202,5750:30116,90,07
116OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
117RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:42:02462:47:02270,1-204,8980:09385,60,01
118PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563000:02:26487:09:18268,9-206,0670:006 631,20,02
119MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172903:08:35483:08:36268,6-206,3600:4285,50,11
120ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
121DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:18:45470:13:56267,8-207,2180:17204,00,03
122LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553000:28:24408:28:24267,7-207,3200:06565,50,01
123GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333000:57:42460:10:26267,2-207,8400:12277,80,01
124STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163001:34:30459:53:28265,2-209,8080:21168,40,04
125HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:43:51489:58:23264,2-210,8310:23152,60,15
126POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
127KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:42:09465:21:17262,3-212,7150:23154,10,11
128KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:10:21481:10:21260,2-214,8300:16221,90,03
129MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912902:21:34482:21:34258,4-216,6360:32109,50,09
130HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:38:17488:39:09257,3-217,7220:22157,10,14
131ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573001:02:33465:19:15257,1-217,9460:14246,60,04
132WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:34:47481:37:11255,5-219,4610:3699,10,12
133RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763003:04:56472:20:25254,9-220,1360:4382,70,01
134FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233006:56:45459:22:45254,8-220,2471:3836,70,02
135OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243007:39:23460:54:32254,7-220,2721:4833,30,89
136SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743001:34:21473:49:08254,0-221,0320:22161,50,14
137FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:14:47481:14:47253,1-221,8700:17203,10,04
138KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253002:20:04457:49:26252,0-222,9900:33108,00,11
139KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:07:16498:41:46251,3-223,6850:16224,20,07
140CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383002:19:05442:09:09248,8-226,1880:33107,30,38
141CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:32:29484:49:24248,8-226,2480:22161,40,12
142STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323003:06:49483:52:37246,9-228,1420:4579,30,13
143MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:47:08471:38:37246,2-228,8430:26137,90,16
144DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983018:53:00457:52:05244,9-230,0644:3713,02,56
145ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:19:12472:35:44244,6-230,3630:19185,30,07
146KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:14:36481:16:00244,2-230,8250:18196,40,07
147DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523003:27:18481:10:07243,9-231,1480:5170,60,55
148JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:15:01465:55:11243,5-231,4570:18194,80,00
149DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493002:15:28499:19:35243,4-231,6340:33107,80,04
150KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403006:04:21486:04:24243,0-231,9701:2940,00,76
151SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623017:20:24445:44:34241,0-234,0004:1913,91,37
152PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643000:54:07472:59:48240,7-234,3000:13266,90,02
153MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903004:59:34365:54:18240,4-234,5531:1448,20,48
154WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203000:58:44480:58:44236,4-238,5600:14241,50,01
155GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:46:27492:33:24235,6-239,4380:27132,80,04
156GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653001:04:17485:29:39234,9-240,1440:16219,20,03
157SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463001:05:02460:26:00234,2-240,8250:16216,10,01
158PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:33:34415:07:47233,9-241,1280:24150,00,21
159GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273002:09:14468:02:28233,9-241,1360:33108,60,04
160JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:17:55493:43:30233,5-241,5070:20179,80,04
161STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:53:26482:49:15231,4-243,5510:13259,90,04
162NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:32:23482:44:25231,4-243,5630:23150,30,04
163SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:17:04457:17:04229,7-245,2600:20178,90,06
164ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883000:55:50486:57:10229,1-245,8840:14246,20,28
165SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:02:11464:40:58226,4-248,5510:16218,50,01
166KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773003:04:32460:13:19225,8-249,2190:4973,40,04
167SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083004:02:38434:26:07225,5-249,4741:0455,80,00
168GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403000:58:24485:55:28225,5-249,4990:15231,70,10
169KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 182300414:37:37224,4-250,6240:00INF0,00
170WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533002:06:04457:15:49224,1-250,9380:33106,60,03
171KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:24:38473:16:10223,4-251,6110:22158,40,12
172CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:46:30473:26:39223,1-251,8990:12287,90,01
173RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:55:14481:48:53222,1-252,8630:14241,30,03
174KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:59:37455:25:24220,5-254,4730:16221,90,04
175KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433001:09:35486:52:52219,7-255,2700:19189,50,00
176CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473000:32:00408:32:00219,5-255,5500:08411,50,01
177DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
178KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:59:48457:59:48217,9-257,0600:32109,20,04
179RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393001:55:15493:12:50216,6-258,4110:31112,80,02
180MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783002:15:59458:15:59216,0-259,0280:3795,30,06
181KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753000:53:57466:12:11215,6-259,3900:15239,80,01
182ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:01:23488:27:17214,8-260,2270:17209,90,20
183PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833000:47:16479:36:04213,8-261,2330:13271,40,02
184MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283001:16:03417:03:01212,7-262,2840:21167,80,09
185KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933005:51:35482:40:31212,0-263,0251:3936,20,51
186STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
187POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043007:46:28489:49:56210,1-264,8842:1327,00,52
188ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
189KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413006:54:33487:23:35205,2-269,7902:0129,70,31
190SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
191WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023000:38:34450:48:58203,4-271,5720:11316,50,03
192STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803004:11:33447:08:36202,1-272,9051:1448,20,21
193MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583005:35:46482:24:00202,0-273,0311:3936,10,54
194GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053005:10:27484:58:18201,6-273,4041:3239,00,43
195KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 154300403:24:09201,2-273,8200:00INF0,00
196BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893001:33:04481:23:41200,9-274,0860:27129,50,01
197WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:33:28468:04:46200,4-274,5740:10359,30,03
198PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:09:24471:41:14200,3-274,7180:20173,20,01
199SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663000:53:47466:16:00200,2-274,7560:16223,40,04
200JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263002:25:57480:26:19199,1-275,8950:4381,90,07
201MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633004:39:29485:00:45198,4-276,6431:2442,60,58
202KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683000:40:15490:42:53196,6-278,3830:12293,10,01
203BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433000:53:23462:42:19195,4-279,6380:16219,60,02
204KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:48:05462:08:36194,9-280,0810:33108,20,27
205PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323005:14:34461:02:09194,8-280,2491:3637,10,46
206KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963007:42:52481:04:47194,4-280,5812:2225,20,01
207KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733004:13:50398:10:59192,4-282,6211:1945,50,09
208SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:54:27478:51:06191,2-283,7680:17210,70,01
209KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233002:31:04479:26:28190,8-284,2210:4775,80,55
210SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473002:57:32434:57:33188,7-286,3200:5663,80,09
211KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423000:59:16481:02:45188,3-286,7200:18190,60,12
212ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:15:37485:16:31188,2-286,7940:24149,30,02
213SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:54:31478:51:06187,4-287,5990:17206,20,09
214LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093002:33:53479:29:19186,8-288,2340:4972,80,04
215SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613003:23:39429:52:51186,6-288,3591:0555,00,55
216LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
217GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
218RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173004:22:36482:58:25185,1-289,8691:2542,30,21
219MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793008:51:07429:43:41185,1-289,8992:5220,91,19
220MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:26:09476:56:04182,3-292,7090:28127,00,11
221NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363000:43:47473:03:01181,2-293,8110:14248,30,03
222DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533000:36:38482:23:27180,9-294,1300:12296,20,02
223KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:23:15480:14:53180,7-294,3120:27130,20,00
224CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103003:29:43459:29:43179,1-295,9001:1051,20,79
225WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:03:40471:52:59178,5-296,4810:21168,20,20
226KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143001:15:50468:06:46178,4-296,5900:25141,20,01
227MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913003:03:26477:48:24177,5-297,5041:0258,10,29
228ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:20:55412:15:18176,9-298,1450:27131,10,09
229JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:17:08457:01:32175,4-299,6130:26136,40,31
230BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343002:05:31472:57:39175,2-299,7640:4283,80,21
231DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
232KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343003:54:22473:45:35173,7-301,3071:2044,50,48
233SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:32:15438:28:28173,5-301,5300:31112,80,19
234ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:56:06490:56:40173,3-301,6850:4089,60,06
235BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:24:12481:46:05171,8-303,1970:29122,40,40
236HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503002:49:09484:24:21171,3-303,7200:5960,80,04
237ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:03:26478:24:18170,9-304,0660:22161,70,06
238SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:21:06433:21:06170,1-304,8900:28125,90,05
239SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:44:30393:47:52170,0-305,0340:3697,60,09
240ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333000:56:16445:40:38169,8-305,1610:19181,10,02
241PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
242KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:44:24451:32:17167,2-307,8030:3796,10,04
243DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:32:17484:09:04166,8-308,2170:33108,40,17
244RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613002:20:26482:20:26166,5-308,5300:5071,10,45
245PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:20:12481:20:12165,0-309,9600:29123,50,01
246MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463002:43:01482:49:03164,4-310,6280:5960,50,00
247SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003001:24:36445:25:52163,1-311,9090:31115,70,17
248SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553002:11:48475:37:50162,4-312,5680:4873,90,10
249CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523001:11:50410:31:21161,8-313,2080:26135,10,00
250JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
251LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:23:15480:39:59161,5-313,4830:30116,40,09
252OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:21:11480:21:11161,1-313,9100:07456,30,02
253PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923001:33:46434:58:37160,8-314,1710:34102,90,31
254BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113002:38:21462:15:41159,9-315,1290:5960,60,33
255KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:50:40456:50:40159,7-315,2700:19189,20,02
256MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653001:03:46468:01:33158,7-316,3500:24149,30,01
257JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:27:54441:23:36158,6-316,4140:33108,20,08
258HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:37:23387:02:37157,6-317,4420:3797,10,04
259JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273002:21:21482:21:21156,7-318,2700:5466,50,49
260PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:54:56424:57:04155,9-319,1170:21170,30,01
261SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793004:34:22483:44:23155,5-319,4701:4534,00,72
262KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993003:08:47470:40:18155,0-319,9931:1349,30,26
263NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253000:54:16430:46:59155,0-319,9950:21171,40,03
264STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723000:35:14478:07:13154,6-320,4310:13263,20,03
265PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:22:05465:46:29154,5-320,5050:31112,90,05
266BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643000:42:34488:08:25152,9-322,1050:16215,50,03
267OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:46:45480:48:56152,6-322,4050:18195,80,08
268MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
269ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:39:28457:57:00151,1-323,9240:3991,10,07
270JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:00:28449:17:53151,0-324,0180:24149,80,35
271BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673002:16:39463:30:47150,5-324,5460:5466,10,22
272GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:20:03433:24:27150,3-324,6780:31112,70,11
273ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:47:04456:16:36150,2-324,7880:4284,20,08
274KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:02:26416:13:34149,8-325,2300:25143,90,17
275LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623002:17:40476:31:57149,2-325,7750:5565,00,39
276MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:35:10456:30:34149,0-326,0070:3893,90,26
277WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:08:32462:15:50148,7-326,3290:27130,20,14
278PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:02:02492:59:33148,2-326,7530:25143,40,09
279MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 37300347:43:54148,0-326,9680:00INF0,00
280WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:40:45454:12:52145,1-329,9360:4186,40,16
281PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783003:46:17481:43:06143,6-331,3871:3438,10,70
282BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:59:09448:58:29140,7-334,3150:25142,70,04
283KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713001:01:09468:28:59140,4-334,6060:26137,80,13
284GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:31:18440:26:20140,2-334,7730:3992,20,29
285SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873004:40:39483:50:24139,3-335,7282:0029,80,80
286KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723008:16:32495:57:24139,0-335,9783:3416,81,48
287MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663004:49:28479:58:38138,8-336,2182:0528,80,63
288ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:23:05437:04:05136,4-338,6390:3698,50,09
289GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
290STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:06:18455:42:31135,9-339,0870:29123,00,24
291BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293002:23:02476:05:53135,8-339,1831:0357,00,33
292JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:37:03465:42:24135,5-339,5330:4283,80,02
293BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833002:05:18472:58:02134,7-340,3150:5564,50,27
294GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463001:24:29342:10:01134,4-340,6340:3795,40,19
295FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803005:33:02399:55:12133,8-341,1842:2924,10,72
296KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:56:10460:11:21133,5-341,4720:25142,60,00
297GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:18:46481:18:46133,2-341,8100:35101,50,16
298KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:59:43403:01:03132,5-342,4630:27133,20,11
299KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
300NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:10:26457:10:26130,8-344,2500:32111,40,20
301WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:10:03352:25:48130,5-344,4810:5960,20,15
302ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483000:47:17454:18:48130,0-345,0250:21164,90,14
303MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:28:56464:23:58129,8-345,1710:4187,60,13
304CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683000:22:40481:23:05129,6-345,3520:10343,20,16
305TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693003:52:07481:52:04129,1-345,9471:4733,40,33
306WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:38:47471:55:19128,9-346,1150:4578,30,33
307KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:00:42462:16:03123,4-351,5790:29122,00,05
308SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663000:30:27432:07:11123,2-351,7730:14242,80,14
309PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:15:10480:44:08122,7-352,3360:3697,90,20
310MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:53:52480:53:52121,9-353,1100:26135,80,04
311SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383001:43:35487:09:47121,7-353,3410:5170,50,42
312WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913003:28:29413:14:20121,6-353,4331:4235,00,64
313OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633001:27:29377:36:19121,4-353,6140:4383,30,56
314DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:09:00476:28:43121,1-353,8560:34105,30,22
315WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:22:47456:16:26121,1-353,9300:4187,70,16
316ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:20:41471:16:25120,9-354,0810:4089,90,25
317ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593000:38:39479:57:50119,7-355,3340:19185,80,01
318JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:48:19481:21:21118,2-356,7860:24146,80,06
319BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:43:47460:32:33117,2-357,8150:5367,70,10
320ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:03:22489:42:46117,1-357,8590:32110,90,10
321WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
322RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493001:06:55478:37:31116,1-358,8970:34104,10,16
323CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
324KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:59:14433:59:14115,1-359,9001:0257,90,38
325SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933005:37:07485:37:07114,6-360,4002:5620,40,86
326SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883005:37:12485:37:12113,4-361,6302:5820,20,87
327SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
328WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943000:37:23387:46:35112,9-362,0660:19181,30,01
329PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:00:08489:42:05112,6-362,3801:0456,20,29
330DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
331JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903000:58:05432:58:05111,4-363,6200:31115,10,09
332BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:06:54479:19:32111,3-363,6510:3699,90,05
333MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:21:11490:13:43110,6-364,4400:4481,70,34
334JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923000:48:27428:55:58108,6-366,4160:26134,50,11
335MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:48:34483:35:51107,7-367,2510:27133,10,02
336TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:44:11429:53:56107,6-367,3760:24146,20,04
337GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:23:47488:45:45106,8-368,2330:4776,50,13
338WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843002:39:16481:20:37106,2-368,8311:3040,00,16
339SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:43:39482:19:04105,9-369,1290:24145,50,00
340BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853000:46:10390:48:08105,3-369,7010:26136,90,01
341DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053004:19:13482:44:51105,1-369,9322:2824,31,04
342LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843002:47:07482:47:07105,0-369,9601:3537,70,69
343MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:05:06433:35:46105,0-370,0160:3796,80,16
344HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823004:16:38436:16:38103,9-371,0702:2824,31,15
345SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
346ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
347OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783000:30:16499:51:58103,4-371,5750:17205,04,90
348KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873001:07:04407:23:04103,4-371,6270:3892,50,00
349MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:20:05490:25:10103,3-371,7500:4677,41,30
350SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:54:00456:54:00103,2-371,8340:31114,60,03
351POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:00:02431:42:25103,1-371,9150:34103,00,26
352KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
353WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:06:20409:42:41102,9-372,0750:3893,10,02
354WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:11:01481:11:01102,7-372,3400:4186,70,04
355STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:31:55432:50:20102,3-372,6920:5366,80,16
356KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:28:02433:00:07101,5-373,5430:5269,10,22
357WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
358SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:28:00380:17:12100,0-374,9810:16214,30,01
359WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803000:36:10472:30:1499,5-375,4620:21165,10,04
360NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:15:49434:05:1798,4-376,5840:4677,90,11
361RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993000:59:54473:29:4198,3-376,6830:3698,50,20
362CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103002:48:01450:29:0298,1-376,9171:4235,00,25
363JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:58:21444:20:0197,5-377,4860:35100,30,09
364TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893000:57:26468:05:0796,9-378,0760:35101,30,40
365MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:59:12385:52:3896,4-378,6401:1448,50,39
366KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:42:57468:01:5896,3-378,6510:26134,60,01
367BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983000:44:25468:11:1095,4-379,6260:27128,80,12
368KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:53:18456:21:1795,2-379,7600:33107,20,04
369DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:18:32455:12:2394,7-380,2870:11306,60,21
370GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:30:40432:48:3693,1-381,9050:19182,10,02
371DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:16:57335:10:4792,8-382,2081:2840,70,52
372PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:02:33474:54:4192,6-382,3730:4088,90,18
373GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003000:35:26480:35:2691,2-383,8300:23154,40,08
374BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:07:55481:44:2791,0-383,9800:4480,40,02
375KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:16:10443:14:0490,7-384,2510:10336,80,11
376WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:57:36482:31:5789,1-385,8900:3892,80,57
377GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:07:22461:55:5688,9-386,0700:4579,20,02
378DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:24:56470:35:5388,0-386,9570:5762,20,08
379GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:38:14458:34:1388,0-387,0340:26138,00,14
380JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:13:22433:13:2287,8-387,1700:5071,80,22
381DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:12:44475:41:3187,8-387,2460:4972,40,01
382WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:58:42433:12:3787,7-387,2530:4089,70,20
383FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283005:05:20399:21:4687,6-387,4133:2917,21,11
384LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:34:06468:46:2086,6-388,3950:23152,40,01
385KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:12:45475:41:3186,0-388,9750:5070,90,01
386ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
387RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193001:11:20485:54:0085,6-389,3780:4972,00,38
388GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:03:15492:27:2285,5-389,5060:4481,10,04
389BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:43:39484:54:5985,2-389,8070:30117,10,11
390KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:00:43432:28:4185,2-389,8451:2542,30,01
391ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563001:01:00439:52:4684,6-390,4160:4383,20,02
392GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853001:24:25411:40:3884,5-390,4530:5960,10,41
393SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:10:17341:51:4084,2-390,7972:5820,21,35
394JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:26:22482:33:0283,2-391,7911:0257,80,11
395SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:43:09409:18:1683,0-392,0500:31115,30,01
396DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
397DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:56:34479:34:3081,0-393,9660:4186,00,20
398RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:28:43356:34:1779,8-395,2421:0653,90,17
399CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013001:01:12433:01:1279,4-395,5900:4677,90,13
400LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:49:33484:40:1679,0-396,0340:3795,60,17
401WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183001:08:05461:24:4078,6-396,3940:5169,30,03
402KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453001:00:04439:51:4078,5-396,5070:4578,40,03
403KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:13:39464:49:3078,0-396,9810:5663,60,30
404WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:19:43433:07:2977,9-397,0631:0158,70,36
405KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:19:26425:37:2177,7-397,3371:0158,70,07
406MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213000:40:35421:54:5976,5-398,4520:31113,20,06
407POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
408KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:07:26289:47:0375,4-399,6140:5367,10,43
409ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023000:41:53457:09:5175,0-400,0130:33107,40,06
410TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213000:31:25484:29:3373,7-401,2700:25140,80,00
411PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:49:35481:36:3173,6-401,4260:4089,00,31
412KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343000:31:56484:30:3573,0-402,0270:26137,10,05
413NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333002:04:19476:04:0772,6-402,3821:4235,00,34
414MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323010:46:46488:08:0772,6-402,4458:546,70,93
415BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:50:49481:37:4472,4-402,6350:4285,40,04
416KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173003:32:32401:47:1772,3-402,6652:5620,41,51
417CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:50:08480:50:0872,0-403,0000:4186,20,34
418MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:56:22459:33:2071,4-403,5830:4776,00,07
419MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823004:47:12432:04:3970,8-404,1934:0314,80,59
420PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:36:43444:10:4370,1-404,9361:2243,50,24
421BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:22:31280:08:1070,0-405,0431:1050,90,11
422THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:18:34407:27:5369,2-405,8320:16223,50,03
423WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:28:15433:16:2469,2-405,8341:1647,00,61
424KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:46:41430:27:1868,5-406,5150:4088,00,01
425KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:49:12437:23:0667,4-407,6180:4382,20,30
426SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203004:32:22357:54:1267,0-407,9964:0314,80,93
427PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
428MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323000:49:41427:25:3765,0-410,0170:4578,50,73
429LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:01:46456:57:0564,3-410,6950:5762,50,02
430PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:43:13481:43:1363,5-411,5401:3736,90,57
431BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
432RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:43:06413:37:3061,3-413,6620:4285,40,06
433BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933004:44:37487:15:3260,1-414,8704:4412,71,61
434KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:23:08467:51:4857,2-417,8340:24148,30,13
435MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863001:45:14478:30:5154,3-420,6991:5631,00,62
436THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:38:04363:50:5350,6-424,3920:4579,80,02
437KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:59:36331:00:1547,1-427,8911:1547,40,24
438DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22100:55:54484:06:35475,00,0000:07509,80,01
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23002:07:43483:32:32350,0-124,9910:21164,40,01
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:42:48457:42:48290,0-184,9850:21169,30,08
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:04:10477:34:02275,0-200,0150:27132,90,02
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13004:34:04489:41:06267,9-207,1371:0158,60,12
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13001:26:36484:44:16265,8-209,1590:19184,20,04
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:03:19478:41:50261,5-213,5330:14247,80,05
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:18:06466:01:07256,5-218,5390:18197,00,00
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:26:34430:49:32248,4-226,5700:20172,20,08
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:31:21469:44:51223,3-251,6950:24146,70,02
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23000:58:24457:11:17195,7-279,2530:17201,10,01
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23000:47:27456:47:27194,2-280,8200:14245,50,03
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3002:15:48480:30:37191,6-283,4230:4284,60,24
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3001:18:29457:59:43176,6-298,4290:26135,00,07
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13003:44:33471:09:43174,3-300,7441:1746,60,14
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:48:54475:28:37169,6-305,3980:3893,40,12
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3000:59:33432:16:40165,0-310,0150:21166,20,09
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3003:05:39427:36:09164,9-310,0691:0753,30,09
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3002:03:00458:03:00144,0-331,0100:5170,20,07
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:02:37483:18:11141,3-333,7310:26135,40,08
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3000:22:44480:22:44131,6-343,4400:10347,20,01
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23000:21:33456:21:33130,1-344,9200:09362,20,00
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:48:02433:20:16130,0-344,9550:22162,40,02
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:58:16405:04:06125,0-350,0010:27128,70,02
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3006:02:18487:12:20115,3-359,6913:0819,10,06
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:29:10486:37:58114,1-360,9370:4676,80,17
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23000:35:44449:19:34111,2-363,8040:19186,70,02
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:35:19467:00:12111,1-363,8860:19188,80,00
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:30:56409:59:12109,1-365,9240:17211,60,04
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23001:16:34457:16:34106,6-368,4100:4383,50,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:12:09442:27:16101,2-373,8060:4284,20,05
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:52:15456:52:1598,6-376,4100:31113,20,06
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:13:10338:37:4089,0-386,0330:4973,00,06
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:53:21423:19:1788,4-386,6440:3699,40,04
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23002:01:20431:19:1587,7-387,3481:2343,30,02
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3000:33:13480:33:1385,8-389,2100:23155,00,01
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:32:54394:16:2685,7-389,3290:23156,20,00
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13003:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:01:17388:54:5783,8-391,2270:4382,00,08
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:03:43481:03:4380,8-394,2000:4776,10,07
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:14481:04:5079,9-395,1000:5170,30,06
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:18:23458:14:3179,3-395,6870:5960,70,63
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:46:30454:59:4578,0-396,9950:35100,70,01
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:14:32414:37:1376,1-398,9070:5861,30,01
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:04:57474:23:3674,4-400,5751:4035,70,82
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:34:33432:34:3369,6-405,4400:29120,80,01
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:16:18445:52:3569,5-405,4931:0554,70,29
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:58:44453:15:4368,2-406,7800:5169,70,06
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:14:43385:14:4365,9-409,0701:0752,90,10
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:00:13425:14:5664,3-410,7060:5664,10,02
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:30385:01:3050,0-425,0001:1348,80,27
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:11:40384:24:2641,8-433,1571:4235,00,00
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:06:02337:06:0241,6-433,4101:3537,80,34
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:52224:37:2539,3-435,6590:5367,70,04
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3003:17:12394:42:5332,3-442,6836:069,81,94
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:40:40457:50:3626,9-448,1451:3039,60,37
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 531 wynik(ów)