ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302201:28:29500:34:22475,00,0000:11322,10,02
2SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:49:29505:14:17475,00,0000:13260,30,12
3ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322204:42:04506:27:36475,00,0000:35101,00,32
4FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332202:10:05510:36:15475,00,0000:16219,10,04
5FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342201:06:30512:35:34475,00,0000:08428,60,06
6PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82317:03:08510:41:31463,0-12,0182:1227,20,63
7ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362311:16:16512:43:44461,7-13,2821:2741,00,41
8POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352303:44:56506:33:42457,9-17,1320:29122,10,06
9PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552608:48:06506:50:01449,2-25,8341:1051,00,17
10KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:58:21510:39:29438,6-36,3950:16222,40,11
11ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412402:49:08507:55:53426,2-48,8050:23151,20,05
12FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92403:15:55514:12:37420,2-54,7800:27128,70,06
13BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:11:53505:03:59418,4-56,5510:18190,40,08
14STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402403:28:30504:46:33417,4-57,6150:29120,10,29
15MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442508:25:31511:44:46416,7-58,2781:1249,50,08
16SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102602:02:10504:43:27415,0-60,0270:17203,80,10
17DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:14:20521:46:31414,8-60,2380:10334,80,01
18BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392405:02:32497:48:31413,3-61,7420:4382,00,04
19GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382401:25:49492:56:54410,2-64,8040:12286,80,00
20PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592703:09:58507:09:58408,6-66,3700:27129,10,25
21SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:46:53493:53:31405,6-69,3850:15227,70,02
22SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:10:34493:01:38405,4-69,6270:19186,30,20
23JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:02:59507:43:05402,3-72,6600:09383,30,00
24WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502507:29:51516:51:18402,2-72,8311:0753,60,24
25SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632804:41:29493:49:51400,4-74,6210:4285,30,10
26SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472503:04:30507:34:47397,7-77,2680:27129,30,01
27CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482601:49:18502:53:12397,5-77,4790:16218,20,00
28PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682810:14:11487:30:55397,1-77,8721:3238,80,53
29KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 102300493:07:23396,3-78,6970:00INF0,00
30RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562603:50:24514:26:33394,9-80,1000:35102,80,05
31RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:17:47493:31:05393,8-81,2070:11303,80,01
32GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:04:52493:50:11391,0-84,0020:09361,70,05
33MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452502:36:15509:37:14390,2-84,8380:24149,80,02
34SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:48:34507:47:52389,3-85,7060:25138,60,06
35GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:55:22502:58:17386,4-88,6480:27132,20,04
36KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:51:56519:09:02382,2-92,7520:17204,90,06
37SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512604:12:53506:24:10381,6-93,3560:3990,60,01
38PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:52:00510:46:01379,7-95,3230:27132,40,29
39BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152903:06:27507:54:26375,3-99,7240:29120,80,06
40KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112709:46:10494:29:46374,9-100,1181:3338,40,69
41WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:24:15512:16:14373,0-102,0110:13265,60,08
42SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:20:54507:43:55372,1-102,9380:22158,40,18
43KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652802:43:59491:24:08371,1-103,9120:26135,80,06
44PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662701:30:23507:26:57367,8-107,1790:14244,20,06
45JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892902:56:02496:17:26366,3-108,7180:28124,80,20
46PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:57:08511:01:27365,3-109,7180:19187,10,09
47MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093007:15:23511:15:23363,2-111,8501:1150,00,55
48NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842902:56:10458:56:11361,5-113,5000:29123,10,11
49WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:36:06496:04:01361,1-113,9400:15225,40,02
50TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993002:11:15498:51:36360,1-114,9310:21164,60,02
51CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132802:14:22524:22:23359,1-115,8750:22160,40,04
52USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772901:28:20475:09:57358,6-116,4240:14243,60,04
53STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:16:39504:32:50358,6-116,4390:12280,70,09
54KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983000:59:12505:59:54358,2-116,7530:09363,10,00
55KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:40:49513:07:55357,7-117,2550:16212,90,02
56MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702809:36:18483:08:21357,3-117,7051:3637,20,81
57NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:58:08503:43:13357,2-117,7900:29120,30,14
58MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133002:02:54506:02:55356,0-119,0200:20173,80,08
59BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492602:46:16510:28:00355,6-119,4410:28128,30,01
60SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303000:49:46460:03:09352,7-122,2960:08425,20,03
61BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113000:45:46506:13:16350,5-124,5060:07459,50,01
62GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:56:13506:58:24350,3-124,7040:19180,80,08
63BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123001:38:21506:14:19349,8-125,1670:16213,40,08
64KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:32:13506:28:23349,6-125,4010:15227,50,01
65BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003010:51:09505:17:08348,8-126,1701:5232,10,81
66BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:27:19487:12:32347,7-127,2600:15239,00,02
67PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742902:21:40499:20:50347,4-127,6370:24147,10,08
68WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712801:12:52502:53:44347,1-127,8970:12285,80,14
69NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083005:47:53509:41:50344,9-130,0561:0059,50,10
70KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882902:13:57509:28:59343,6-131,3830:23153,90,10
71SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182915:36:37485:31:18343,3-131,7432:4322,00,69
72MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:46:19508:07:58343,2-131,7850:29123,80,28
73GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:08:59466:44:21342,7-132,2600:12298,10,08
74NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832905:38:35509:49:29342,7-132,2700:5960,70,37
75STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862902:06:36484:57:47342,7-132,3350:22162,40,02
76KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802901:53:40505:31:59341,3-133,6570:19180,20,10
77URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:43:12505:20:33340,9-134,1420:18198,20,13
78PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942904:14:48495:42:45340,1-134,9390:4480,10,01
79KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922901:40:52517:32:47338,0-136,9870:17201,10,02
80KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752901:19:45500:27:34337,9-137,1390:14254,20,01
81TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053014:54:26470:54:26337,4-137,6002:3922,60,79
82FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033002:17:01482:17:02335,4-139,5600:24146,90,05
83DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142904:37:09508:20:32334,8-140,1520:4972,50,26
84KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:52:33502:41:00330,1-144,8780:20176,00,01
85GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:27:45505:46:03329,1-145,8630:15225,10,02
86KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543031:05:57493:26:47327,9-147,0835:4110,51,58
87KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213003:28:58506:50:51321,9-153,0820:3892,40,06
88KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193003:28:05506:49:59321,3-153,7350:3892,60,05
89RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:17:34505:17:34320,9-154,1200:14248,20,06
90PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672803:12:39518:20:53320,3-154,7200:3699,70,03
91WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223000:46:58516:12:43320,3-154,7500:08409,10,03
92ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:30:40505:10:26319,5-155,5060:17211,40,07
93STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732903:47:14499:18:29318,1-156,9200:4284,00,26
94MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822901:25:10499:36:21317,2-157,7720:16223,50,09
95ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872904:08:41481:12:04317,2-157,8390:4776,50,31
96ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043004:33:14516:33:20315,7-159,2810:5169,30,02
97WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:03:18377:01:33314,3-160,7380:12297,90,02
98GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253004:26:39504:06:13313,1-161,9150:5170,40,38
99FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:47:35507:29:11312,4-162,5540:20174,30,07
100JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:14:42505:59:14309,9-165,0790:14248,90,10
101KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:56:01513:07:24309,9-165,0950:22160,30,04
102GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:14:46505:17:22307,6-167,3590:14246,90,07
103MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283002:58:23475:55:11306,6-168,3710:34103,10,17
104NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363000:32:05504:32:05305,3-169,6600:06571,00,00
105MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912906:34:16510:34:16304,8-170,2481:1746,40,17
106MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:15:53506:51:24302,1-172,8900:15238,90,03
107MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172905:05:06509:05:07300,4-174,5801:0059,10,16
108CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:46:02506:11:44299,8-175,2100:33108,30,16
109SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:34:56511:17:16295,9-179,1450:19187,00,03
110STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163002:46:44509:18:12290,9-184,0790:34104,70,12
111GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673004:33:43508:33:43289,4-185,5800:5663,40,16
112ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873002:47:36443:41:39286,3-188,7160:35102,50,09
113OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243005:55:34507:17:52285,8-189,2281:1448,20,60
114KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:59:17504:18:01284,1-190,9230:25142,90,09
115MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:07:15504:11:01284,0-191,0450:14253,30,03
116GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333010:21:20508:10:26282,3-192,7102:1227,30,03
117KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233004:37:46508:37:46281,4-193,6300:5960,80,26
118NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353002:38:38459:03:01278,2-196,8030:34105,20,42
119STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323007:38:31510:09:46277,9-197,1231:3936,40,27
120SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:17:23506:30:52276,1-198,8900:29120,60,09
121KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:20:22457:57:36274,9-200,0830:17205,20,03
122DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:38:16503:57:14273,6-201,4360:21167,00,06
123KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:51:57505:20:08271,5-203,4530:24145,50,01
124OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
125RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:42:02462:47:02270,1-204,8980:09385,60,01
126FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233003:06:17508:17:45269,4-205,6420:4186,80,27
127ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:56:37505:03:08269,0-205,9540:12285,10,03
128PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563000:02:26487:09:18268,9-206,0670:006 631,20,02
129ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
130LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553000:28:24408:28:24267,7-207,3200:06565,50,01
131SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623003:10:29507:55:59267,4-207,6000:4284,20,32
132MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:48:19506:09:34265,3-209,6510:24147,00,06
133MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373030:52:18509:14:55265,3-209,7286:588,61,93
134HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:43:51489:58:23264,2-210,8310:23152,60,15
135POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
136KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433005:02:49509:10:50262,4-212,6061:0952,00,64
137KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:05:52522:42:57262,0-213,0110:15238,70,06
138GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653007:29:21511:42:36261,6-213,4141:4334,90,42
139CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:20:31511:38:04260,6-214,3920:18194,20,01
140DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:31:30513:43:23260,0-215,0140:21170,50,03
141NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293005:00:22511:41:42259,5-215,5391:0951,80,46
142HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:38:17488:39:09257,3-217,7220:22157,10,14
143PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273003:10:30512:41:56256,9-218,0760:4480,90,10
144GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273005:15:00509:10:55256,4-218,6481:1348,80,35
145KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:13:20505:11:05256,2-218,7640:17209,60,03
146WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:34:47481:37:11255,5-219,4610:3699,10,12
147RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763003:04:56472:20:25254,9-220,1360:4382,70,01
148SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513002:42:38506:42:39253,7-221,2600:3893,60,13
149FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:14:47481:14:47253,1-221,8700:17203,10,04
150PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643000:58:18497:03:59251,6-223,3600:13259,00,02
151STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453001:39:53513:48:35251,5-223,4920:23151,10,07
152SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463002:49:08504:04:16251,2-223,7840:4089,10,05
153KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403000:48:50504:48:50250,6-224,4100:11307,90,02
154WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203002:34:35506:34:36250,2-224,7700:3797,10,03
155WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533004:45:05506:13:40249,2-225,7611:0852,50,48
156CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:32:29484:49:24248,8-226,2480:22161,40,12
157SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473008:12:21512:12:23248,2-226,8401:5930,20,79
158JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:45:12517:38:39246,9-228,0800:25140,80,04
159DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983018:53:00457:52:05244,9-230,0644:3713,02,56
160DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493000:15:21512:16:49244,8-230,2470:03956,70,01
161ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:19:12472:35:44244,6-230,3630:19185,30,07
162SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:42:44505:06:04243,7-231,2540:25142,40,01
163KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773002:02:45500:18:42243,6-231,3690:30119,10,03
164JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:15:01465:55:11243,5-231,4570:18194,80,00
165MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903004:59:34365:54:18240,4-234,5531:1448,20,48
166GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403002:14:25518:32:36235,6-239,4110:34105,20,06
167GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:46:27492:33:24235,6-239,4380:27132,80,04
168KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:13:21505:55:39235,3-239,6630:18192,50,11
169KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823000:55:09501:21:26233,8-241,1700:14254,40,07
170RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:44:33505:43:18231,8-243,2170:11312,20,00
171WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863003:33:30505:39:46230,8-244,2100:5564,90,47
172SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663003:03:30509:49:54229,4-245,5590:4775,00,23
173ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:40:51505:59:19229,1-245,8600:26136,30,31
174ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883000:55:50486:57:10229,1-245,8840:14246,20,28
175KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753003:24:58492:43:12226,1-248,8600:5466,20,26
176MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783001:11:21505:11:21226,0-249,0080:18190,00,08
177POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:37:10507:01:42225,6-249,3770:25139,30,01
178SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083004:02:38434:26:07225,5-249,4741:0455,80,00
179PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:24:26506:19:38225,3-249,7480:22160,10,02
180PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323003:22:26516:46:38224,8-250,2110:5466,60,06
181JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263003:33:09506:58:11224,6-250,3550:5663,20,10
182CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:46:30473:26:39223,1-251,8990:12287,90,01
183KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:59:37455:25:24220,5-254,4730:16221,90,04
184RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393000:33:56504:30:57219,7-255,2870:09388,50,00
185CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473000:32:00408:32:00219,5-255,5500:08411,50,01
186DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
187KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:59:48457:59:48217,9-257,0600:32109,20,04
188PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013009:26:45515:25:30217,1-257,9152:3623,01,05
189KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353002:59:24509:46:00216,2-258,7960:4972,30,31
190CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523007:58:14508:26:18215,7-259,2712:1327,11,13
191DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533004:15:47506:23:27213,6-261,4101:1150,10,57
192MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283001:16:03417:03:01212,7-262,2840:21167,80,09
193PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:03:45495:55:46212,5-262,5110:18200,00,03
194KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933005:51:35482:40:31212,0-263,0251:3936,20,51
195STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
196MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:18:31505:49:14210,7-264,3430:22161,00,16
197ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
198KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963004:10:18505:04:47205,3-269,6811:1349,20,02
199KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413006:54:33487:23:35205,2-269,7902:0129,70,31
200SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
201WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023000:38:34450:48:58203,4-271,5720:11316,50,03
202STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803004:11:33447:08:36202,1-272,9051:1448,20,21
203KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683001:21:20516:33:21202,1-272,9090:24149,10,01
204MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583005:35:46482:24:00202,0-273,0311:3936,10,54
205GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053005:10:27484:58:18201,6-273,4041:3239,00,43
206ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313002:53:21506:09:06201,3-273,6730:5169,70,12
207BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893001:33:04481:23:41200,9-274,0860:27129,50,01
208MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793001:45:40505:17:54199,6-275,3940:31113,30,15
209LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:11:39505:08:08199,0-276,0460:21166,60,08
210SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613000:57:40487:43:21198,8-276,1890:17206,90,01
211BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433000:53:23462:42:19195,4-279,6380:16219,60,02
212WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:23:09506:25:43195,0-280,0370:25140,70,15
213ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333007:53:54515:30:21194,2-280,7842:2624,60,38
214KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733004:13:50398:10:59192,4-282,6211:1945,50,09
215KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133003:56:29503:22:06191,5-283,5101:1448,60,60
216MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913004:05:10502:38:06191,3-283,6661:1646,80,31
217SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:54:27478:51:06191,2-283,7680:17210,70,01
218KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233002:31:04479:26:28190,8-284,2210:4775,80,55
219JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:34:20504:40:55190,4-284,5750:29121,10,35
220KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:19:49503:17:16190,3-284,6990:25143,10,02
221CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103000:56:39504:56:39189,8-285,2000:17201,00,17
222KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423000:59:16481:02:45188,3-286,7200:18190,60,12
223SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:54:31478:51:06187,4-287,5990:17206,20,09
224NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363000:35:53497:20:41187,2-287,8270:11313,00,04
225LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
226GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
227RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173004:22:36482:58:25185,1-289,8691:2542,30,21
228SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:34:07507:53:37185,0-289,9520:30118,00,10
229KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:39:16501:53:53184,0-291,0110:12281,10,03
230ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:13:51505:39:50183,3-291,6750:24148,90,08
231SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:23:06505:23:06183,1-291,8900:27132,20,08
232SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:23:01486:19:14182,9-292,0900:27132,20,15
233MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:26:09476:56:04182,3-292,7090:28127,00,11
234KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563002:27:02506:27:02182,3-292,7400:4874,40,19
235KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343000:58:28494:49:41181,7-293,2770:19186,50,04
236HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:54:33508:24:21181,3-293,7100:18199,40,03
237PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923005:28:41499:51:19177,2-297,8201:5132,30,55
238ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:20:55412:15:18176,9-298,1450:27131,10,09
239HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:04:37502:26:58176,2-298,8090:4284,80,03
240PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063002:29:55501:36:18175,6-299,3580:5170,30,10
241SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003001:30:04505:35:16175,6-299,3950:30117,00,21
242BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343002:05:31472:57:39175,2-299,7640:4283,80,21
243DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
244NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:01:26505:41:33174,5-300,4630:4186,20,10
245BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:24:12481:46:05171,8-303,1970:29122,40,40
246LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:56:18504:36:44171,4-303,5760:19182,70,12
247ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333000:56:16445:40:38169,8-305,1610:19181,10,02
248PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
249DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:32:17484:09:04166,8-308,2170:33108,40,17
250RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613002:20:26482:20:26166,5-308,5300:5071,10,45
251BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413004:18:56500:18:16166,2-308,8051:3338,50,64
252OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:24:13504:24:13165,2-309,8200:08409,30,02
253MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653000:40:29515:34:51165,0-309,9530:14244,60,02
254PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:20:12481:20:12165,0-309,9600:29123,50,01
255MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463002:43:01482:49:03164,4-310,6280:5960,50,00
256KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993000:54:42502:54:09163,5-311,4680:20179,40,06
257ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:33:52505:28:41163,0-311,9800:34104,20,40
258JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:56:22507:48:35162,8-312,1780:20173,30,35
259GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:17:35505:52:58162,5-312,5370:28125,60,21
260SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553002:11:48475:37:50162,4-312,5680:4873,90,10
261JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
262BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:12:49507:17:14161,4-313,6130:27133,00,10
263KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:17:00492:38:33160,8-314,1800:28125,30,20
264BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113002:38:21462:15:41159,9-315,1290:5960,60,33
265WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:02:21510:06:20158,9-316,1060:23152,90,10
266OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:34:12503:16:58158,7-316,2900:12278,40,02
267JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:27:54441:23:36158,6-316,4140:33108,20,08
268JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273002:21:21482:21:21156,7-318,2700:5466,50,49
269KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723008:03:43519:57:24156,0-318,9883:0619,40,92
270SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793004:34:22483:44:23155,5-319,4701:4534,00,72
271GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463002:54:00510:10:01154,6-320,4041:0753,30,65
272STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723000:35:14478:07:13154,6-320,4310:13263,20,03
273BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643000:42:34488:08:25152,9-322,1050:16215,50,03
274ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:54:38505:16:52152,4-322,5520:4579,80,02
275MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
276GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503000:58:42487:53:44151,4-323,6330:23154,70,16
277ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:39:28457:57:00151,1-323,9240:3991,10,07
278LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623002:17:40476:31:57149,2-325,7750:5565,00,39
279MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:35:10456:30:34149,0-326,0070:3893,90,26
280SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:17:42507:26:33148,9-326,1031:1945,20,34
281PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:02:02492:59:33148,2-326,7530:25143,40,09
282STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:29:28505:24:24147,9-327,1190:3699,20,20
283JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:35:11513:29:17145,8-329,1960:3991,90,00
284WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:40:45454:12:52145,1-329,9360:4186,40,16
285GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:22:49505:22:50144,7-330,2900:34104,80,13
286WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:47:42508:33:55144,4-330,6490:4480,40,18
287PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783003:46:17481:43:06143,6-331,3871:3438,10,70
288MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363002:28:29506:28:29143,2-331,8201:0257,90,05
289CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:36:06505:15:40142,5-332,5370:4088,90,23
290KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713001:01:09468:28:59140,4-334,6060:26137,80,13
291KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:54:10498:10:27139,7-335,3450:23154,70,07
292MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663004:49:28479:58:38138,8-336,2182:0528,80,63
293TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693001:52:49504:43:47137,9-337,0910:4973,30,22
294ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:03:41503:50:46136,6-338,3840:27128,70,22
295GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
296BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293002:23:02476:05:53135,8-339,1831:0357,00,33
297PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:20:02505:02:34135,7-339,2520:35101,80,10
298BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833002:05:18472:58:02134,7-340,3150:5564,50,27
299FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803005:33:02399:55:12133,8-341,1842:2924,10,72
300KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:56:10460:11:21133,5-341,4720:25142,60,00
301SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703004:04:04508:16:39132,4-342,6141:5032,50,66
302ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603000:59:39505:24:56132,1-342,8640:27132,90,14
303OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633000:58:04505:41:51131,6-343,4320:26135,90,02
304KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
305NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:10:26457:10:26130,8-344,2500:32111,40,20
306RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493001:28:32509:50:59130,7-344,3360:4088,60,15
307MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:28:56464:23:58129,8-345,1710:4187,60,13
308WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:38:47471:55:19128,9-346,1150:4578,30,33
309ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593001:23:52502:32:52127,4-347,6460:3991,10,02
310BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:04:17511:05:00127,3-347,6980:30118,80,05
311WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:21:01513:23:20124,0-350,9520:3991,90,01
312KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:00:42462:16:03123,4-351,5790:29122,00,05
313SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663000:30:27432:07:11123,2-351,7730:14242,80,14
314SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383001:43:35487:09:47121,7-353,3410:5170,50,42
315WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913003:28:29413:14:20121,6-353,4331:4235,00,64
316DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:09:00476:28:43121,1-353,8560:34105,30,22
317WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:22:47456:16:26121,1-353,9300:4187,70,16
318TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693001:16:41505:22:54120,7-354,2720:3894,50,14
319JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903000:59:16504:59:16119,6-355,3900:29121,10,17
320WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803002:31:09498:25:13119,6-355,4121:1547,50,14
321GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753004:42:32501:13:19119,5-355,5302:2125,40,83
322JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:00:20508:04:48118,6-356,3760:30118,00,17
323JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:48:19481:21:21118,2-356,7860:24146,80,06
324ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:03:22489:42:46117,1-357,8590:32110,90,10
325WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
326CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
327KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:59:14433:59:14115,1-359,9001:0257,90,38
328SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933005:37:07485:37:07114,6-360,4002:5620,40,86
329SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883005:37:12485:37:12113,4-361,6302:5820,20,87
330SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
331SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:55:11504:55:11113,2-361,8040:29123,10,08
332PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:00:08489:42:05112,6-362,3801:0456,20,29
333DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
334BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:06:54479:19:32111,3-363,6510:3699,90,05
335GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853004:42:35501:13:56110,8-364,2062:3323,50,95
336MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:21:11490:13:43110,6-364,4400:4481,70,34
337LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:29:28504:29:28110,1-364,8600:16224,30,03
338OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783000:42:10524:11:26110,1-364,8750:22156,74,68
339POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133000:35:29504:14:35109,8-365,1700:19185,70,12
340MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:34:10505:28:53108,9-366,1310:5169,40,20
341NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:11:34495:21:43108,6-366,4310:3991,00,02
342MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:48:34483:35:51107,7-367,2510:27133,10,02
343GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:23:47488:45:45106,8-368,2330:4776,50,13
344WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843002:39:16481:20:37106,2-368,8311:3040,00,16
345ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:27:32506:10:26106,0-369,0341:5730,60,29
346BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853000:46:10390:48:08105,3-369,7010:26136,90,01
347DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053004:19:13482:44:51105,1-369,9322:2824,31,04
348MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:05:06433:35:46105,0-370,0160:3796,80,16
349RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993000:37:59497:07:46104,1-370,9130:21164,40,13
350KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:48:03502:27:26104,1-370,9410:27129,90,09
351HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823004:16:38436:16:38103,9-371,0702:2824,31,15
352PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:02:09504:46:29103,6-371,3540:35100,10,00
353SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
354ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
355KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873001:07:04407:23:04103,4-371,6270:3892,50,00
356MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:20:05490:25:10103,3-371,7500:4677,41,30
357KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
358WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:06:20409:42:41102,9-372,0750:3893,10,02
359WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:11:01481:11:01102,7-372,3400:4186,70,04
360STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:31:55432:50:20102,3-372,6920:5366,80,16
361KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:28:02433:00:07101,5-373,5430:5269,10,22
362WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
363SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:40:06506:31:25100,9-374,0590:5960,50,08
364GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:29:30505:31:33100,9-374,1480:5367,60,08
365BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:06:23505:23:59100,8-374,2230:3991,10,11
366KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453003:30:11506:12:04100,6-374,4392:0528,70,32
367JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:15:45505:15:45100,2-374,7700:4579,40,19
368SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:28:00380:17:12100,0-374,9810:16214,30,01
369DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103001:09:13505:05:1898,2-376,8280:4285,10,31
370CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103002:48:01450:29:0298,1-376,9171:4235,00,25
371JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:58:21444:20:0197,5-377,4860:35100,30,09
372TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893000:57:26468:05:0796,9-378,0760:35101,30,40
373GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003000:41:40504:41:4096,6-378,4200:25139,10,05
374DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163000:48:30505:35:0196,0-379,0310:30118,70,12
375BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983000:44:25468:11:1095,4-379,6260:27128,80,12
376KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:53:18456:21:1795,2-379,7600:33107,20,04
377WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:41:34505:01:3295,0-379,9980:26137,10,18
378DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:18:32455:12:2394,7-380,2870:11306,60,21
379GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:35:23496:53:0492,9-382,0590:22157,60,12
380DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083000:51:39506:20:1592,3-382,6880:33107,20,11
381RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:29:49524:34:3291,6-383,4180:5861,20,14
382WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083002:12:21505:39:4090,9-384,0531:2741,20,26
383KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:16:10443:14:0490,7-384,2510:10336,80,11
384WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:57:36482:31:5789,1-385,8900:3892,80,57
385GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:07:22461:55:5688,9-386,0700:4579,20,02
386ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023001:44:13505:49:4388,9-386,0931:1051,20,17
387SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:40:24505:24:3288,2-386,8250:27131,00,01
388DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:24:56470:35:5388,0-386,9570:5762,20,08
389DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:12:44475:41:3187,8-387,2460:4972,40,01
390WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183001:00:24507:15:1387,7-387,3080:4187,10,00
391FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283005:05:20399:21:4687,6-387,4133:2917,21,11
392LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:34:06468:46:2086,6-388,3950:23152,40,01
393KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:12:45475:41:3186,0-388,9750:5070,90,01
394ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
395RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193001:11:20485:54:0085,6-389,3780:4972,00,38
396BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:43:39484:54:5985,2-389,8070:30117,10,11
397KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:00:43432:28:4185,2-389,8451:2542,30,01
398NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:21:47501:27:1083,9-391,0850:5861,60,15
399JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:26:22482:33:0283,2-391,7911:0257,80,11
400KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173000:42:47504:53:3080,5-394,5390:31112,80,01
401POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:29:16507:08:3780,3-394,7320:21164,60,02
402KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293000:29:16507:08:3780,3-394,7320:21164,60,02
403WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263002:55:07506:42:4580,3-394,7492:1027,50,57
404CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013001:01:12433:01:1279,4-395,5900:4677,90,13
405MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823001:25:04502:05:4779,3-395,6871:0455,90,66
406LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:49:33484:40:1679,0-396,0340:3795,60,17
407KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:13:39464:49:3078,0-396,9810:5663,60,30
408KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:19:26425:37:2177,7-397,3371:0158,70,07
409MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:20:19503:02:4977,0-398,0371:0257,50,00
410MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213000:40:35421:54:5976,5-398,4520:31113,20,06
411CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:31:37504:31:3776,2-398,8000:24144,60,22
412KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:58:31493:48:5076,0-398,9630:4678,00,00
413RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:48:47503:45:1375,4-399,6401:2641,60,22
414MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:33:09500:37:5774,4-400,5790:26134,70,08
415TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213000:31:25484:29:3373,7-401,2700:25140,80,00
416PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:49:35481:36:3173,6-401,4260:4089,00,31
417KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343000:31:56484:30:3573,0-402,0270:26137,10,05
418BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:50:49481:37:4472,4-402,6350:4285,40,04
419PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:36:43444:10:4370,1-404,9361:2243,50,24
420BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:22:31280:08:1070,0-405,0431:1050,90,11
421BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933002:22:47507:05:5569,7-405,3292:0229,30,80
422THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:18:34407:27:5369,2-405,8320:16223,50,03
423KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:49:12437:23:0667,4-407,6180:4382,20,30
424SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203004:32:22357:54:1267,0-407,9964:0314,80,93
425PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:06:55258:17:5765,8-409,2281:0159,00,23
426MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323000:49:41427:25:3765,0-410,0170:4578,50,73
427LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:01:46456:57:0564,3-410,6950:5762,50,02
428PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:43:13481:43:1363,5-411,5401:3736,90,57
429BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
430KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:44:11493:03:3560,2-414,7780:4481,80,09
431KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:51:56500:37:5655,2-419,8330:5663,70,01
432MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863001:45:14478:30:5154,3-420,6991:5631,00,62
433THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:38:04363:50:5350,6-424,3920:4579,80,02
434DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:04:13505:06:56362,2-112,8070:10338,40,01
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3003:01:26507:01:27313,9-161,1050:34103,80,09
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13003:14:14507:09:36296,6-178,3860:3991,60,06
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13002:32:00515:34:43282,7-192,2990:32111,60,04
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:04:10477:34:02275,0-200,0150:27132,90,02
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:58:40512:34:18272,2-202,7700:26137,60,29
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:03:19478:41:50261,5-213,5330:14247,80,05
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13000:57:29505:27:53259,9-215,1470:13271,20,01
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:31:21469:44:51223,3-251,6950:24146,70,02
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:13:27512:03:50209,0-265,9840:21170,70,03
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3000:46:32516:10:26197,1-277,8730:14254,20,01
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23000:47:27456:47:27194,2-280,8200:14245,50,03
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3002:09:23506:34:18183,7-291,2580:4285,20,04
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:48:59520:25:03183,2-291,8050:35100,90,03
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:27:32497:36:37181,6-293,3680:09395,80,01
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:03:59504:48:37175,8-299,1680:21164,90,03
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:48:54475:28:37169,6-305,3980:3893,40,12
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:59:03504:59:03153,4-321,6400:23155,80,02
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3002:41:10506:41:11148,7-326,3101:0555,40,03
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:02:37483:18:11141,3-333,7310:26135,40,08
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:52:43505:22:07140,6-334,4140:22160,00,02
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23000:54:10504:54:10140,1-334,9200:23155,20,03
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:11:09503:32:57137,3-337,6580:31115,80,02
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23006:30:33509:56:18130,9-344,1002:5920,10,28
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:24:54508:41:15127,6-347,4070:3990,20,00
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:13:01514:55:53126,3-348,6690:34103,80,01
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:44:07505:44:07119,8-355,1900:5269,00,09
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23000:35:44449:19:34111,2-363,8040:19186,70,02
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:35:19467:00:12111,1-363,8860:19188,80,00
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:30:56409:59:12109,1-365,9240:17211,60,04
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23001:16:34457:16:34106,6-368,4100:4383,50,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:12:09442:27:16101,2-373,8060:4284,20,05
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3001:11:24505:11:2495,1-379,8800:4579,90,12
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:35:53507:58:5893,5-381,4881:0158,50,53
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:53:21423:19:1788,4-386,6440:3699,40,04
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23002:01:20431:19:1587,7-387,3481:2343,30,02
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:50:50503:05:3986,1-388,9080:35101,60,02
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:32:54394:16:2685,7-389,3290:23156,20,00
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13003:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:01:17388:54:5783,8-391,2270:4382,00,08
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:03:43481:03:4380,8-394,2000:4776,10,07
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:14481:04:5079,9-395,1000:5170,30,06
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:14:32414:37:1376,1-398,9070:5861,30,01
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:29:58506:59:1376,0-398,9681:1050,70,62
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:04:57474:23:3674,4-400,5751:4035,70,82
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:34:33432:34:3369,6-405,4400:29120,80,01
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:58:44453:15:4368,2-406,7800:5169,70,06
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:14:43385:14:4365,9-409,0701:0752,90,10
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:00:13425:14:5664,3-410,7060:5664,10,02
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23003:24:01509:49:5651,7-423,3163:5615,20,09
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:00:09505:00:0950,6-424,3901:1150,50,27
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:30385:01:3050,0-425,0001:1348,80,27
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23000:46:30503:41:0249,0-426,0270:5663,20,00
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3003:17:12394:42:5332,3-442,6836:069,81,94
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:40:40457:50:3626,9-448,1451:3039,60,37
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 526 wynik(ów)