ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
562
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
552
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82303:48:50522:04:06475,00,0000:28124,50,12
2POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 342302:19:38527:26:21475,00,0000:17204,10,03
3ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 352301:30:37528:42:22475,00,0000:11314,50,05
4SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 362307:15:27540:04:34475,00,0000:5565,40,56
5FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92404:24:06538:37:07461,1-13,9480:34104,70,07
6KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 452502:11:28530:13:51454,5-20,4960:17207,40,14
7ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 402402:59:23533:02:28452,3-22,6510:23151,30,08
8PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 542608:48:06506:50:01449,2-25,8341:1051,00,17
9NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS39M 822915:51:13543:51:14446,1-28,9102:0728,10,79
10STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 392402:28:22534:23:34444,4-30,5510:20179,70,09
11SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102602:37:51530:16:54443,6-31,3720:21168,60,06
12SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 18M 412503:22:40519:29:18442,2-32,8350:27130,90,04
13GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 372403:21:43519:23:36440,8-34,1560:27131,10,00
14BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 422502:12:23529:22:20439,1-35,9030:18199,00,07
15DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122803:45:32543:26:15433,4-41,5730:31115,30,01
16JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 512602:17:03542:41:01431,8-43,1640:19189,10,02
17MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 432506:52:46533:58:33431,3-43,7320:5762,70,11
18KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1003004:30:36525:41:43429,7-45,3350:3795,30,26
19BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 17M 382401:54:05525:04:01429,6-45,4020:15225,90,03
20PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 582701:16:10529:16:10424,8-50,2500:10334,60,06
21PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 672802:13:25529:20:26419,2-55,7980:19188,50,02
22SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 462502:01:40532:08:20418,2-56,7880:17206,20,05
23WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 492501:30:13538:52:49417,4-57,5800:12277,60,03
24SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 110M 562603:05:31532:56:55416,4-58,5700:26134,70,05
25RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 552602:29:55536:52:57413,3-61,7230:21165,40,03
26CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 472601:40:00511:39:24412,6-62,4090:14247,60,00
27RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 111M 572701:59:57518:13:15411,1-63,9070:17205,60,06
28GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 943001:14:06517:59:25407,5-67,4720:10330,00,06
29MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 442501:38:47532:10:02404,3-70,7110:14245,60,06
30GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 592702:12:03530:34:16403,5-71,4730:19183,40,00
31WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 532602:57:15547:20:25403,2-71,7610:26136,50,19
32SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 502603:26:34526:30:36402,6-72,3850:30116,90,11
33KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 602701:47:01542:39:38402,3-72,7480:15225,50,02
34SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 622804:41:29493:49:51400,4-74,6210:4285,30,10
35PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 522602:53:51535:28:57398,6-76,4360:26137,60,32
36BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 19M 482604:58:25530:54:16396,4-78,6270:4579,70,18
37KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:16:26530:42:47395,4-79,6350:20173,90,05
38SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS42M 882902:39:50526:44:47394,8-80,2320:24148,20,01
39KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 642801:32:04514:06:23388,3-86,6730:14253,10,01
40NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS38M 812907:08:21529:39:11387,7-87,2881:0654,30,32
41TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 973002:32:09523:12:30384,3-90,7010:23151,50,01
42KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 782903:21:14530:17:20384,0-91,0050:31114,50,30
43PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 772901:45:04535:31:02383,6-91,4380:16219,00,10
44NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS47M 953002:52:11522:00:49381,6-93,3690:27133,00,10
45PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS45M 922904:19:46542:53:53381,0-94,0290:4088,00,20
46WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 712901:56:57520:24:52380,2-94,8100:18195,10,05
47USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 762902:13:41523:55:18379,9-95,0940:21170,50,06
48MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 692801:59:37529:58:44379,4-95,6090:18190,30,02
49JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 115M 872901:30:52531:42:07379,1-95,8680:14250,30,07
50CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132802:11:39548:53:47378,3-96,6800:20172,40,05
51BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152903:06:27507:54:26375,3-99,7240:29120,80,06
52STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 682801:22:14529:34:25374,7-100,3180:13273,40,10
53KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 963001:17:47532:35:31374,3-100,7250:12288,70,01
54KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193003:02:18533:22:49374,1-100,8540:29123,10,08
55BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 612801:56:40511:41:53370,8-104,2500:18190,70,02
56URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 802902:45:00543:21:37369,2-105,7560:26134,30,19
57KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 113M 792903:57:21530:54:28369,2-105,7660:3893,30,09
58GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS52M 1043001:54:45531:33:52368,6-106,4470:18192,70,11
59BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 116M 1103002:01:25536:59:05368,2-106,8100:19181,90,09
60PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 652701:30:23507:26:57367,8-107,1790:14244,20,06
61MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS55M 1113001:07:05529:07:05364,1-110,8700:11325,70,00
62PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 732901:33:32523:59:19364,1-110,9190:15233,60,04
63GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 632802:05:26516:27:53363,9-111,1190:20174,10,15
64MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:07:13531:18:29363,7-111,3150:20171,50,04
65MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS53M 1073007:15:23511:15:23363,2-111,8501:1150,00,55
66BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1093001:08:29530:27:59361,4-113,6080:11316,60,02
67GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS57M 1163003:00:56534:44:18358,7-116,3390:30118,90,12
68KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS43M 902902:03:57534:28:13358,2-116,8140:20173,40,03
69WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 702801:06:47529:52:59357,6-117,3920:11321,30,04
70BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS48M 983002:39:57533:22:28357,0-117,9920:26133,90,04
71FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1013001:20:43529:20:43354,4-120,5600:13263,50,05
72SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1273000:49:46460:03:09352,7-122,2960:08425,20,03
73DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142901:49:24533:47:17349,6-125,3580:18191,80,11
74DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 752909:06:55531:59:29347,6-127,4331:3438,10,10
75FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS46M 932904:43:11532:49:52345,8-129,1550:4973,30,26
76NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1063005:47:53509:41:50344,9-130,0561:0059,50,10
77KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS41M 862902:13:57509:28:59343,6-131,3830:23153,90,10
78KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 742900:41:01535:05:57343,6-131,4250:07502,60,01
79KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213002:29:04530:01:02343,4-131,6380:26138,20,04
80SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182915:36:37485:31:18343,3-131,7432:4322,00,69
81STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS40M 842902:06:36484:57:47342,7-132,3350:22162,40,02
82KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS58M 1173002:29:38530:01:37342,5-132,4540:26137,40,04
83STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 722902:56:18522:50:57341,8-133,1900:30116,30,11
84ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS50M 1023003:45:46539:22:30341,8-133,1970:3990,80,06
85GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS44M 912902:55:06539:40:18340,5-134,4960:30116,70,16
86TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS51M 1033014:54:26470:54:26337,4-137,6002:3922,60,79
87PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 112M 662802:12:47544:43:21336,2-138,7740:23151,90,02
88WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:13:43539:14:21331,8-143,1570:13270,10,07
89ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS54M 1083001:25:23520:20:24331,5-143,4510:15233,00,06
90RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS56M 1153000:55:32528:55:32331,0-143,9700:10357,70,04
91KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS60M 1203001:52:33502:41:00330,1-144,8780:20176,00,01
92ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 114M 852901:15:01535:43:32328,3-146,7040:13262,60,02
93KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS79M 1523031:05:57493:26:47327,9-147,0835:4110,51,58
94MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172903:59:43531:59:44325,6-149,4000:4481,50,10
95WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1053001:01:51520:56:46325,3-149,6560:11315,60,02
96CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 832902:41:45530:11:44324,9-150,1000:29120,50,15
97MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS66M 1313002:39:22523:50:37324,5-150,5350:29122,20,10
98JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS61M 1223001:15:21526:09:57323,3-151,7000:13257,40,13
99STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 118M 1143003:01:06533:12:40321,0-154,0100:33106,30,04
100FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1213007:57:15541:06:08320,5-154,5151:2940,30,03
101SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 117M 1133002:07:38534:52:11320,0-154,9800:23150,40,13
102MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1253001:00:00529:46:21317,7-157,2710:11317,70,09
103OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243006:45:46530:38:11317,6-157,3661:1647,00,67
104NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS68M 1343001:16:48529:16:48317,6-157,4000:14248,10,01
105MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS67M 1332601:25:10499:36:21317,2-157,7720:16223,50,09
106GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS62M 1233004:26:39504:06:13313,1-161,9150:5170,40,38
107KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS65M 1283001:56:01513:07:24309,9-165,0950:22160,30,04
108MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 892906:34:16510:34:16304,8-170,2481:1746,40,17
109KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233002:00:34530:00:35300,6-174,4100:24149,60,06
110KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS64M 1263001:31:29538:37:58300,2-174,7840:18196,90,08
111GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1303010:12:17532:10:26295,6-179,4202:0429,00,02
112STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 119M 1293002:47:36536:47:09293,7-181,3330:34105,10,11
113NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1323001:13:48529:49:48290,7-184,3290:15236,30,19
114KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS71M 1373001:10:24522:41:51290,2-184,7640:14247,40,01
115GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1663004:33:43508:33:43289,4-185,5800:5663,40,16
116ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS95M 1863002:47:36443:41:39286,3-188,7160:35102,50,09
117KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:16:07528:27:28284,8-190,2490:16224,50,04
118MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS59M 1193001:07:15504:11:01284,0-191,0450:14253,30,03
119WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS69M 1353003:00:45528:31:02283,1-191,9080:3894,00,13
120MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS49M 993001:38:42530:33:04282,7-192,3200:20171,80,05
121KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1723016:06:29525:28:36280,5-194,5313:2617,41,39
122CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS70M 1363001:34:58529:49:04278,3-196,6610:20175,90,01
123ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1553000:43:08528:37:16278,1-196,8780:09386,90,02
124MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 363002:30:45535:14:28277,0-197,9600:32110,30,19
125RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS77M 1463000:43:04529:58:04277,0-198,0060:09385,90,00
126SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1733002:17:23506:30:52276,1-198,8900:29120,60,09
127GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS85M 1643001:37:42532:08:31274,7-200,3370:21168,70,05
128KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1703001:11:20544:54:35273,8-201,1580:15230,30,03
129HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1403000:52:06539:03:37272,5-202,5280:11313,80,13
130PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS63M 1243001:26:59538:03:29271,9-203,0900:19187,60,01
131OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
132HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:14:07539:10:34270,6-204,4010:16219,10,13
133DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1503000:52:17535:11:06269,6-205,3840:11309,40,01
134KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:22:01529:17:26269,4-205,5840:18197,10,08
135PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS81M 1543000:02:26487:09:18268,9-206,0670:006 631,20,02
136KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1383002:01:07530:01:10268,7-206,3200:27133,10,03
137ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
138RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1753001:35:34527:38:28267,9-207,0910:21168,20,01
139LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS80M 1533000:28:24408:28:24267,7-207,3200:06565,50,01
140WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1513002:33:43526:29:19267,4-207,5700:34104,40,03
141SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 120M 1603003:10:29507:55:59267,4-207,6000:4284,20,32
142FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1123001:48:52529:48:52266,0-209,0500:24146,60,05
143CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1483001:30:40533:17:23265,8-209,2290:20175,90,01
144SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1493001:19:02529:19:02265,7-209,3100:17201,70,05
145SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS88M 1693002:24:36530:44:03265,1-209,8600:32110,00,11
146MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS98M 1893002:53:23527:35:35265,1-209,9170:3991,70,43
147MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 25K 432509:47:27539:15:28263,4-211,5772:1326,90,58
148POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
149KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1413005:02:49509:10:50262,4-212,6061:0952,00,64
150NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 17K 283005:00:22511:41:42259,5-215,5391:0951,80,46
151JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS72M 1393001:03:11541:10:55257,7-217,3380:14244,70,02
152DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS78M 1473001:23:05539:21:51257,0-217,9590:19185,60,06
153ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS82M 1563001:07:51520:24:23256,6-218,3530:15227,00,06
154SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS75M 1443001:21:58527:54:21256,6-218,3870:19187,80,01
155GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273005:15:00509:10:55256,4-218,6481:1348,80,35
156KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS89M 1763001:13:34528:22:56255,2-219,8490:17208,10,03
157KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS91M 1813002:05:47536:22:09253,9-221,0990:29121,10,11
158PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS84M 1633000:58:18497:03:59251,6-223,3600:13259,00,02
159STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS74M 1433001:39:53513:48:35251,5-223,4920:23151,10,07
160JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS102M 1932403:45:41532:12:11251,0-224,0300:5366,70,14
161JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1583001:39:32532:55:28250,7-224,3230:23151,10,01
162WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1183002:34:35506:34:36250,2-224,7700:3797,10,03
163SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS76M 1453008:12:21512:12:23248,2-226,8401:5930,20,79
164RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 383004:59:04533:30:30246,5-228,4831:1249,50,37
165PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 18K 313002:25:21539:14:51246,1-228,8880:35101,60,05
166DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983018:53:00457:52:05244,9-230,0644:3713,02,56
167KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1743001:40:59514:59:13244,9-230,1200:24145,50,04
168ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS96M 1873001:29:26536:54:19243,4-231,6140:22163,30,15
169ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1803001:39:24530:24:00243,3-231,6720:24146,90,23
170WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS94M 1853002:48:53533:02:00241,6-233,4330:4185,80,16
171GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 24K 393001:04:17542:05:40241,0-233,9830:16225,00,09
172PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS92M 1823001:25:22529:41:27238,3-236,7220:21167,50,03
173MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1773001:18:10529:18:10236,6-238,3580:19181,60,09
174SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:26:54511:23:48236,6-238,4440:22163,30,32
175GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 23K 373001:46:27492:33:24235,6-239,4380:27132,80,04
176KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS87M 1683001:13:21505:55:39235,3-239,6630:18192,50,11
177CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1833000:51:36535:58:47231,9-243,1010:13269,70,00
178RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS93M 1843000:44:33505:43:18231,8-243,2170:11312,20,00
179KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1713001:09:16528:13:47230,6-244,3950:18199,80,04
180SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1653003:03:30509:49:54229,4-245,5590:4775,00,23
181POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:37:10507:01:42225,6-249,3770:25139,30,01
182KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS101M 1923002:42:10528:25:51223,9-251,1190:4382,80,18
183KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 403001:51:04538:15:00223,5-251,5190:29120,70,02
184PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:52:18519:40:06222,5-252,4890:14255,30,02
185MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS83M 1623001:07:53529:00:14221,1-253,8580:18195,50,16
186CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473000:32:00408:32:00219,5-255,5500:08411,50,01
187DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
188KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:59:48457:59:48217,9-257,0600:32109,20,04
189PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013009:26:45515:25:30217,1-257,9152:3623,01,05
190KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 21K 343002:59:24509:46:00216,2-258,7960:4972,30,31
191STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1793001:32:00516:29:03216,1-258,8950:25140,90,21
192GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:21:51538:36:21215,9-259,0640:22158,30,07
193CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523007:58:14508:26:18215,7-259,2712:1327,11,13
194SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1593001:28:14530:15:24214,9-260,0940:24146,10,21
195ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 303001:46:04533:30:35214,8-260,1720:29121,50,07
196MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583002:15:13527:56:57214,4-260,5680:3795,20,23
197DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533004:15:47506:23:27213,6-261,4101:1150,10,57
198MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS90M 1783001:13:51529:02:37212,1-262,9300:20172,30,11
199WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:28:37530:25:53211,5-263,4910:25143,20,18
200STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
201SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483002:09:56530:02:58210,9-264,0950:3697,40,02
202KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963002:42:52529:04:47210,0-264,9810:4677,40,00
203ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 19K 323001:34:32536:20:02209,4-265,5770:27132,90,03
204ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
205SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973002:09:58530:02:56207,3-267,7140:3795,70,22
206BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 423000:50:30510:39:26205,4-269,6280:14244,00,02
207SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
208WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023000:38:34450:48:58203,4-271,5720:11316,50,03
209KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS86M 1673001:21:20516:33:21202,1-272,9090:24149,10,01
210KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233001:02:25531:50:45201,5-273,5190:18193,70,15
211BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS97M 1883001:33:04481:23:41200,9-274,0860:27129,50,01
212MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS99M 1903003:54:22523:42:49200,8-274,1731:1051,40,23
213SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:32531:18:59200,1-274,8830:27131,20,07
214LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:11:39505:08:08199,0-276,0460:21166,60,08
215KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:06:37526:58:37197,5-277,4630:20177,90,00
216SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003002:32:28530:51:54195,7-279,3170:4677,00,24
217KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 413000:35:20529:02:45194,3-280,7100:10329,90,07
218ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:00:23529:03:35193,7-281,3480:18192,40,03
219HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503001:12:18532:24:21193,3-281,7100:22160,40,03
220KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143001:00:44539:04:41193,1-281,9030:18190,80,02
221NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 22K 353000:35:50521:38:46192,4-282,6260:11322,10,02
222KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133003:56:29503:22:06191,5-283,5101:1448,60,60
223HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:52:42528:37:42191,4-283,6010:35101,90,02
224JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513000:06:54526:20:39191,4-283,6060:021 664,30,01
225CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103000:56:39504:56:39189,8-285,2000:17201,00,17
226PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 1913003:18:11521:14:38189,6-285,3851:0257,40,81
227ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:11:49541:59:23187,8-287,2220:22156,90,08
228MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 293000:36:36526:09:43185,9-289,0970:11304,80,01
229LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
230GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
231RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173004:22:36482:58:25185,1-289,8691:2542,30,21
232NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253001:00:02528:41:05185,0-290,0140:19184,90,02
233SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:23:06505:23:06183,1-291,8900:27132,20,08
234SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:23:01486:19:14182,9-292,0900:27132,20,15
235PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063000:39:42538:51:22182,7-292,2770:13276,20,02
236BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:28:35529:00:10182,6-292,4010:29123,70,30
237KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563002:27:02506:27:02182,3-292,7400:4874,40,19
238KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 20K 333000:58:28494:49:41181,7-293,2770:19186,50,04
239SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553002:14:12524:52:43181,0-294,0450:4480,90,20
240ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:39:45534:03:21178,8-296,1620:33107,60,04
241JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243002:13:34514:09:16176,1-298,9040:4579,10,39
242BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343002:05:31472:57:39175,2-299,7640:4283,80,21
243DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
244STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723002:13:24534:10:40174,8-300,1760:4578,60,04
245MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653000:53:10538:24:27172,9-302,0670:18195,20,02
246BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:01:11542:23:15171,6-303,4440:21168,20,00
247LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:56:18504:36:44171,4-303,5760:19182,70,12
248OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:05:57522:42:22170,7-304,2700:23155,30,06
249OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:21:08528:21:08168,8-306,2500:07479,10,01
250PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
251DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:32:17484:09:04166,8-308,2170:33108,40,17
252RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613002:20:26482:20:26166,5-308,5300:5071,10,45
253BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413004:18:56500:18:16166,2-308,8051:3338,50,64
254PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:20:12481:20:12165,0-309,9600:29123,50,01
255TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693006:33:30531:12:10164,8-310,1862:2325,10,60
256MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463002:43:01482:49:03164,4-310,6280:5960,50,00
257GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:13:52512:08:54164,2-310,7930:26133,40,19
258SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:53:38541:46:50163,9-311,1190:19183,30,04
259BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:28:10531:50:42163,8-311,1770:32111,50,04
260KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993000:54:42502:54:09163,5-311,4680:20179,40,06
261ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:33:52505:28:41163,0-311,9800:34104,20,40
262JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:56:22507:48:35162,8-312,1780:20173,30,35
263GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:17:35505:52:58162,5-312,5370:28125,60,21
264JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2723003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
265BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:12:49507:17:14161,4-313,6130:27133,00,10
266KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:17:00492:38:33160,8-314,1800:28125,30,20
267PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:02:30528:58:41159,4-315,6450:23153,00,08
268WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:02:21510:06:20158,9-316,1060:23152,90,10
269MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523000:54:35532:57:08158,1-316,8690:20173,80,00
270JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273002:21:21482:21:21156,7-318,2700:5466,50,49
271KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2713008:03:43519:57:24156,0-318,9883:0619,40,92
272MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663001:48:20532:21:16155,4-319,6030:4186,10,01
273GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463002:54:00510:10:01154,6-320,4041:0753,30,65
274ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:54:38505:16:52152,4-322,5520:4579,80,02
275MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
276ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:39:28457:57:00151,1-323,9240:3991,10,07
277BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:30:08522:53:27151,0-323,9890:35100,50,25
278LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2613002:17:40476:31:57149,2-325,7750:5565,00,39
279SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:17:42507:26:33148,9-326,1031:1945,20,34
280ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1573003:09:48529:25:21148,8-326,1841:1647,00,10
281KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 291M 2703001:03:10537:29:48148,2-326,8400:25140,70,12
282PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 294M 2823001:08:28529:45:03148,0-327,0100:27129,70,08
283STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2643001:29:28505:24:24147,9-327,1190:3699,20,20
284JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:35:11513:29:17145,8-329,1960:3991,90,00
285WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:40:45454:12:52145,1-329,9360:4186,40,16
286GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:22:49505:22:50144,7-330,2900:34104,80,13
287BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:51:48526:21:36144,7-330,3320:21167,60,06
288WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:47:42508:33:55144,4-330,6490:4480,40,18
289PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783003:46:17481:43:06143,6-331,3871:3438,10,70
290MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363002:28:29506:28:29143,2-331,8201:0257,90,05
291CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:36:06505:15:40142,5-332,5370:4088,90,23
292SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703001:08:54529:32:45139,8-335,1940:29121,70,00
293KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:54:10498:10:27139,7-335,3450:23154,70,07
294KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2803000:45:32530:22:04137,2-337,7790:19180,80,19
295ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:03:41503:50:46136,6-338,3840:27128,70,22
296GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
297RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:32:37541:18:13136,3-338,7110:14250,70,01
298SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2653001:10:09526:44:06135,3-339,7290:31115,70,40
299FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2793005:33:02399:55:12133,8-341,1842:2924,10,72
300ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603000:59:39505:24:56132,1-342,8640:27132,90,14
301OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2623000:58:04505:41:51131,6-343,4320:26135,90,02
302KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
303NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 288M 2633001:10:26457:10:26130,8-344,2500:32111,40,20
304JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:16:12529:16:12130,0-345,0200:35102,30,11
305MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:28:56464:23:58129,8-345,1710:4187,60,13
306PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2693002:11:16538:04:43129,1-345,9281:0159,00,17
307WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:38:47471:55:19128,9-346,1150:4578,30,33
308BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 289M 2663001:04:17511:05:00127,3-347,6980:30118,80,05
309WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433000:45:00522:14:50127,1-347,8650:21169,50,07
310OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2773001:40:51548:43:33124,4-350,6360:4874,00,00
311WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 299M 2933001:21:01513:23:20124,0-350,9520:3991,90,01
312KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 290M 2673001:00:42462:16:03123,4-351,5790:29122,00,05
313SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383001:43:35487:09:47121,7-353,3410:5170,50,42
314WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2903003:28:29413:14:20121,6-353,4331:4235,00,64
315DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2873001:09:00476:28:43121,1-353,8560:34105,30,22
316KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 296M 2863002:16:14522:03:18120,9-354,1271:0753,20,78
317TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2683001:16:41505:22:54120,7-354,2720:3894,50,14
318SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2923000:42:54528:42:54120,6-354,3900:21168,70,07
319MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:22:44530:14:34120,6-354,4370:4187,40,39
320SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2783000:35:36528:35:36119,9-355,1240:17202,00,02
321WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803002:31:09498:25:13119,6-355,4121:1547,50,14
322GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2743004:42:32501:13:19119,5-355,5302:2125,40,83
323SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:43:04528:43:04119,4-355,6200:21166,30,08
324JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 298M 2913001:00:20508:04:48118,6-356,3760:30118,00,17
325BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3003000:46:36538:32:23118,5-356,5110:23152,60,11
326JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 292M 2753000:48:19481:21:21118,2-356,7860:24146,80,06
327ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2733001:03:22489:42:46117,1-357,8590:32110,90,10
328WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3053000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
329CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2102M 3063015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
330KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:59:14433:59:14115,1-359,9001:0257,90,38
331BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 295M 2843001:41:28535:06:58114,9-360,0710:5268,00,06
332MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:35:19530:34:01114,3-360,7430:5071,90,35
333SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3083002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
334WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2833000:47:51528:54:06113,1-361,9230:25141,80,14
335DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
336GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853004:42:35501:13:56110,8-364,2062:3323,50,95
337LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:29:28504:29:28110,1-364,8600:16224,30,03
338POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2104M 3123000:35:29504:14:35109,8-365,1700:19185,70,12
339MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:34:10505:28:53108,9-366,1310:5169,40,20
340NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3033001:11:34495:21:43108,6-366,4310:3991,00,02
341MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:48:34483:35:51107,7-367,2510:27133,10,02
342GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:23:47488:45:45106,8-368,2330:4776,50,13
343DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:45:47527:42:25106,3-368,6540:25139,40,10
344ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:27:32506:10:26106,0-369,0341:5730,60,29
345DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3043004:19:13482:44:51105,1-369,9322:2824,31,04
346MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 293M 2763001:05:06433:35:46105,0-370,0160:3796,80,16
347RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2101M 2983000:37:59497:07:46104,1-370,9130:21164,40,13
348KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:48:03502:27:26104,1-370,9410:27129,90,09
349HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823004:16:38436:16:38103,9-371,0702:2824,31,15
350PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3223001:02:09504:46:29103,6-371,3540:35100,10,00
351SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3233000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
352ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3243001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
353BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963007:38:27524:19:48103,3-371,6964:2613,51,09
354KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3263001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
355WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:06:20409:42:41102,9-372,0750:3893,10,02
356TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2883001:06:54529:28:45102,8-372,1810:3992,20,82
357WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:11:01481:11:01102,7-372,3400:4186,70,04
358STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:31:55432:50:20102,3-372,6920:5366,80,16
359GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 2993000:36:16528:36:16102,0-372,9700:21168,80,05
360KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:28:02433:00:07101,5-373,5430:5269,10,22
361WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3213001:23:21527:53:04101,1-373,8520:4972,80,47
362WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
363PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2953007:38:20524:19:37101,1-373,8894:3113,21,02
364SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2943001:40:06506:31:25100,9-374,0590:5960,50,08
365GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:29:30505:31:33100,9-374,1480:5367,60,08
366BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:06:23505:23:59100,8-374,2230:3991,10,11
367KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453003:30:11506:12:04100,6-374,4392:0528,70,32
368GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2100M 2963001:17:14530:50:52100,5-374,4940:4678,10,05
369JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:15:45505:15:45100,2-374,7700:4579,40,19
370CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013002:47:11530:47:1199,4-375,5801:4035,73,04
371KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 297M 2893000:50:00522:36:2498,9-376,1070:30118,70,01
372CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3093002:48:01450:29:0298,1-376,9171:4235,00,25
373GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:32:38520:52:0297,9-377,1080:20180,00,10
374JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3193000:58:21444:20:0197,5-377,4860:35100,30,09
375DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163000:48:30505:35:0196,0-379,0310:30118,70,12
376BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2973000:44:25468:11:1095,4-379,6260:27128,80,12
377KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3023000:53:18456:21:1795,2-379,7600:33107,20,04
378WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:41:34505:01:3295,0-379,9980:26137,10,18
379DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:18:32455:12:2394,7-380,2870:11306,60,21
380DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133000:56:18526:40:4493,4-381,5710:3699,60,10
381BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3113000:49:54539:01:3192,8-382,1760:32111,60,14
382DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3073000:51:39506:20:1592,3-382,6880:33107,20,11
383KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223000:56:10526:40:2991,7-383,3170:3697,90,07
384RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:29:49524:34:3291,6-383,4180:5861,20,14
385PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3363002:24:46528:23:3691,2-383,7901:3537,80,24
386WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083002:12:21505:39:4090,9-384,0531:2741,20,26
387PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273001:56:29530:35:0189,6-385,4351:1846,10,61
388ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3013001:44:13505:49:4388,9-386,0931:1051,20,17
389KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3163000:40:48528:52:1988,5-386,4540:27130,20,01
390BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3153001:57:27530:35:5888,5-386,5331:1945,20,07
391SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:40:24505:24:3288,2-386,8250:27131,00,01
392DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3303001:24:56470:35:5388,0-386,9570:5762,20,08
393WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183001:00:24507:15:1387,7-387,3080:4187,10,00
394LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2105M 3133000:09:09537:02:4787,7-387,3480:06574,80,00
395FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283005:05:20399:21:4687,6-387,4133:2917,21,11
396KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983002:48:12525:35:0287,5-387,5401:5531,21,59
397ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2103M 3103000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
398RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 318300485:54:0085,6-389,3780:00INF0,00
399KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:00:43432:28:4185,2-389,8451:2542,30,01
400BIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 19M 3382903:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
401NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1332801:21:47501:27:1083,9-391,0850:5861,60,15
402JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3173001:26:22482:33:0283,2-391,7911:0257,80,11
403MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:03:19524:01:4180,9-394,1030:4676,70,11
404POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 328300507:08:3780,3-394,7320:00INF0,00
405KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2108M 327300507:08:3780,3-394,7320:00INF0,00
406WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3253002:55:07506:42:4580,3-394,7492:1027,50,57
407KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:31:12516:34:1680,1-394,9380:23154,00,00
408MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2813001:25:04502:05:4779,3-395,6871:0455,90,66
409LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2109M 3293000:49:33484:40:1679,0-396,0340:3795,60,17
410SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203003:30:54525:58:5978,9-396,0572:4022,50,42
411KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3343001:13:39464:49:3078,0-396,9810:5663,60,30
412KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:19:26425:37:2177,7-397,3371:0158,70,07
413MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2110M 3313001:20:19503:02:4977,0-398,0371:0257,50,00
414MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2107M 3203000:40:35421:54:5976,5-398,4520:31113,20,06
415CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2111M 3323000:31:37504:31:3776,2-398,8000:24144,60,22
416RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:48:47503:45:1375,4-399,6401:2641,60,22
417PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:40:13529:40:1375,0-400,0301:2044,90,64
418TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213000:31:25484:29:3373,7-401,2700:25140,80,00
419KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3333000:31:56484:30:3573,0-402,0270:26137,10,05
420MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2853003:44:14533:09:2572,2-402,7563:0619,30,69
421THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2106M 3143000:07:06526:12:0670,9-404,1200:06599,00,00
422BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933002:22:47507:05:5569,7-405,3292:0229,30,80
423MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323000:49:41427:25:3765,0-410,0170:4578,50,73
424KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:49:55527:06:4664,9-410,0510:4678,10,08
425LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:01:46456:57:0564,3-410,6950:5762,50,02
426THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3353000:54:27518:53:3563,2-411,8020:5169,60,29
427BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
428KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:43:59529:22:1062,4-412,6130:4285,10,02
429DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS73M 14230000:00:00 --0,00
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:11:17529:14:29377,5-97,4960:11317,70,03
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3003:01:26507:01:27313,9-161,1050:34103,80,09
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13003:14:14507:09:36296,6-178,3860:3991,60,06
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23014:53:40542:53:40294,7-180,3203:0119,80,09
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:45:52531:24:06291,4-183,6100:21165,10,01
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:04:10477:34:02275,0-200,0150:27132,90,02
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:15:17532:54:19271,3-203,6630:16216,30,01
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13000:57:29505:27:53259,9-215,1470:13271,20,01
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:23:11519:26:10238,6-236,4010:20172,10,13
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:13:27512:03:50209,0-265,9840:21170,70,03
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3000:54:43540:26:23201,7-273,2550:16221,20,01
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3001:23:10521:36:31196,9-278,1410:25142,00,01
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:43:01528:58:26192,6-282,4370:32112,20,04
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13000:38:10543:18:22190,1-284,9260:12298,80,04
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3002:09:23506:34:18183,7-291,2580:4285,20,04
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:48:54475:28:37169,6-305,3980:3893,40,12
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:07:21529:07:21164,4-310,6200:24146,40,03
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3002:41:10506:41:11148,7-326,3101:0555,40,03
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:02:37483:18:11141,3-333,7310:26135,40,08
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:52:43505:22:07140,6-334,4140:22160,00,02
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23000:54:10504:54:10140,1-334,9200:23155,20,03
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:11:09503:32:57137,3-337,6580:31115,80,02
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23006:30:33509:56:18130,9-344,1002:5920,10,28
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:10:18529:10:18130,0-345,0100:32110,90,29
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:24:54508:41:15127,6-347,4070:3990,20,00
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:13:01514:55:53126,3-348,6690:34103,80,01
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:00:16524:32:08121,3-353,6960:29120,80,00
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:41:08525:33:15116,8-358,1790:21170,40,04
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:43:27528:43:27113,6-361,3700:22156,90,05
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23000:35:44449:19:34111,2-363,8040:19186,70,02
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:12:09442:27:16101,2-373,8060:4284,20,05
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:23:58534:21:47100,7-374,3020:5072,00,13
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:59:58529:52:2896,9-378,0800:3797,00,17
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3001:11:24505:11:2495,1-379,8800:4579,90,12
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:35:53507:58:5893,5-381,4881:0158,50,53
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:15:52529:15:5292,9-382,1300:4973,40,13
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:35:05528:57:3691,7-383,2860:22156,90,01
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:50:50503:05:3986,1-388,9080:35101,60,02
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:01:17388:54:5783,8-391,2270:4382,00,08
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:14481:04:5079,9-395,1000:5170,30,06
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:03:18529:03:1878,2-396,7800:4874,10,17
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:14:32414:37:1376,1-398,9070:5861,30,01
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:29:58506:59:1376,0-398,9681:1050,70,62
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:04:57474:23:3674,4-400,5751:4035,70,82
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:58:44453:15:4368,2-406,7800:5169,70,06
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:14:43385:14:4365,9-409,0701:0752,90,10
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:00:13425:14:5664,3-410,7060:5664,10,02
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:00:34529:00:3460,0-415,0001:0059,40,17
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23003:24:01509:49:5651,7-423,3163:5615,20,09
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:00:09505:00:0950,6-424,3901:1150,50,27
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23000:46:30503:41:0249,0-426,0270:5663,20,00
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3001:19:44536:47:4539,5-435,4732:0129,70,19
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:40:40457:50:3626,9-448,1451:3039,60,37
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13002:09:40536:55:3524,4-450,5975:1811,32,13
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 517 wynik(ów)