ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382403:30:35545:03:01475,00,0000:26135,30,00
2BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392407:35:11546:49:20475,00,0000:5762,60,36
3FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92401:31:01550:21:19475,00,0000:11313,10,06
4STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402402:46:17554:09:03475,00,0000:21171,40,17
5ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412402:06:58556:09:23475,00,0000:16224,50,05
6KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462500:47:52552:11:07464,1-10,8810:06581,80,05
7BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:06:59548:45:40459,6-15,3970:16217,20,07
8MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442505:35:11557:13:43458,3-16,6770:4382,00,12
9SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472504:23:13554:57:11456,8-18,2340:34104,10,01
10SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:02:21541:08:59456,3-18,6850:08439,10,02
11SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102600:47:13559:29:47452,2-22,8250:06574,60,00
12PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552608:48:06506:50:01449,2-25,8341:1051,00,17
13NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842915:51:13543:51:14446,1-28,9102:0728,10,79
14JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:22:02553:18:27445,9-29,1000:11326,10,06
15WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502502:11:30568:18:42438,9-36,0780:17200,30,03
16MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452502:54:38557:59:41437,7-37,3450:23150,40,05
17SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:17:21566:03:43437,6-37,3680:18191,20,06
18CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482602:10:00536:09:24434,6-40,4190:17200,60,00
19WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542603:10:31571:12:07433,6-41,4170:26136,50,21
20DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122803:45:32543:26:15433,4-41,5730:31115,30,01
21RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562601:51:58555:12:49432,9-42,1420:15232,00,04
22KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023004:30:36525:41:43429,7-45,3350:3795,30,26
23SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512604:07:37551:15:19427,1-47,9340:34103,50,00
24BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492603:10:06558:31:17425,3-49,6610:26134,20,01
25GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:22:29542:07:48425,3-49,7420:11309,30,06
26PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:16:10529:16:10424,8-50,2500:10334,60,06
27PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532603:45:35558:02:39420,2-54,7790:32111,80,39
28GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602701:45:34548:51:16419,9-55,1470:15238,60,01
29PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:13:25529:20:26419,2-55,7980:19188,50,02
30KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:28:37564:12:35416,9-58,0540:12282,30,05
31KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:04:31553:12:27415,5-59,4580:17200,20,04
32RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:59:57518:13:15411,1-63,9070:17205,60,06
33KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:53:52538:21:29409,9-65,0940:16216,00,05
34SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632800:38:52537:47:13405,4-69,6010:05625,80,02
35BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113005:36:29559:02:43403,4-71,6280:5071,90,05
36PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:41:06559:30:12401,1-73,8860:15238,00,08
37KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:46:08562:39:15400,7-74,2530:15226,60,00
38NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:26:02546:38:13399,7-75,2850:12278,80,03
39BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:11:55553:06:08396,2-78,7750:19180,20,09
40WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:49:17544:17:12396,2-78,8000:16217,50,05
41JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:41:49554:56:58394,9-80,1130:15232,70,01
42SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:39:50526:44:47394,8-80,2320:24148,20,01
43CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:28:08571:36:11392,3-82,7180:13267,10,03
44BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622802:00:55535:46:08391,5-83,5100:18194,30,12
45STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:15:57553:00:08390,0-85,0270:11308,10,09
46PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:26:21564:52:17389,9-85,1210:22159,80,07
47KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:16:18555:19:15389,7-85,2610:11306,50,00
48KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:40:33566:40:51389,6-85,4130:15232,50,01
49GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:52:02555:20:57388,6-86,4340:17208,10,05
50KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802902:04:45561:00:29387,4-87,6030:19186,30,10
51STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862903:44:00557:29:10385,7-89,3200:34103,30,04
52URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:31:06552:03:37384,8-90,2310:14253,40,16
53TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993002:32:09523:12:30384,3-90,7010:23151,50,01
54MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:07:55565:02:29384,2-90,7520:19180,20,04
55GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:47:54547:10:35382,4-92,5730:16212,70,07
56NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:52:11522:00:49381,6-93,3690:27133,00,10
57PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942904:19:46542:53:53381,0-94,0290:4088,00,20
58PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:48:10548:18:42380,1-94,8910:17210,80,11
59USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772902:13:41523:55:18379,9-95,0940:21170,50,06
60SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303003:30:52566:33:54379,4-95,5880:33108,00,11
61MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702801:59:37529:58:44379,4-95,6090:18190,30,02
62BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123000:56:13566:17:35378,7-96,2840:08404,20,00
63DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142904:45:57560:11:09377,7-97,2830:4579,30,28
64FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233008:08:53565:06:43375,6-99,3691:1846,10,02
65KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922901:35:21564:32:13375,2-99,7650:15236,10,02
66GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:24:29557:58:37373,8-101,1740:13265,50,05
67MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133000:54:36552:54:36373,4-101,6400:08410,30,15
68BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:34:59559:45:47372,3-102,7170:15235,20,06
69FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:10:20553:10:20370,5-104,4600:11316,10,05
70STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732903:44:58546:53:51367,4-107,5900:3698,00,01
71KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:26:42558:58:50367,1-107,9010:23150,10,09
72MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822909:47:26556:54:34366,8-108,2051:3637,50,43
73WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712800:46:58549:13:30365,7-109,2770:07467,20,03
74KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882902:17:48547:22:44365,2-109,8350:22159,00,10
75MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093007:15:23511:15:23363,2-111,8501:1150,00,55
76ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043003:56:08562:49:00363,1-111,8760:3992,30,01
77GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932902:01:22562:42:13362,8-112,1660:20179,40,15
78NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083001:24:21567:20:08360,0-114,9570:14256,10,01
79ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:58:22560:35:17356,4-118,6020:30119,90,05
80DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762900:39:56542:20:29354,8-120,2100:06533,10,01
81FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:12:08564:45:53354,3-120,6740:12294,70,03
82WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223002:08:13565:39:37352,3-122,7450:21164,80,10
83MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172903:57:43555:57:44350,4-124,6000:4088,40,11
84CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:49:38554:11:44350,1-124,8800:29123,80,14
85PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672801:53:04570:14:59348,3-126,6940:19184,80,02
86KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213002:29:04530:01:02343,4-131,6380:26138,20,04
87SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182915:36:37485:31:18343,3-131,7432:4322,00,69
88KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193002:29:38530:01:37342,5-132,4540:26137,40,04
89ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:29:56551:50:01342,1-132,9280:15228,20,17
90RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173000:57:26552:57:26341,5-133,5500:10356,70,04
91JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:15:36553:16:18337,7-137,3140:13268,00,10
92TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053014:54:26470:54:26337,4-137,6002:3922,60,79
93MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:14:09555:48:03335,5-139,4920:13271,50,03
94SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:11:34557:00:51334,1-140,8760:12280,10,02
95STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163000:54:29551:43:53331,3-143,6920:09364,90,01
96KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:52:33502:41:00330,1-144,8780:20176,00,01
97MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:00:26554:18:06328,1-146,9390:11325,70,08
98KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543031:05:57493:26:47327,9-147,0835:4110,51,58
99MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912903:18:38555:18:38327,7-147,2680:3699,00,09
100KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313002:09:07561:13:00327,4-147,6480:23152,10,03
101NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:10:41553:10:41327,0-148,0400:12277,50,01
102GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253001:47:17554:00:18326,4-148,6110:19182,50,08
103WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:01:51520:56:46325,3-149,6560:11315,60,02
104KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:42:04561:08:18318,8-156,2280:19187,40,07
105OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243006:45:46530:38:11317,6-157,3661:1647,00,67
106KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:00:06553:00:06310,6-164,4000:11310,10,02
107MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013002:51:27554:33:04309,6-165,3510:33108,40,19
108KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203009:14:33566:10:35305,0-170,0461:4933,00,51
109STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323005:09:16558:43:50304,7-170,3131:0059,10,05
110GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:23:00553:23:00303,1-171,8700:16219,10,03
111NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353001:14:10555:39:19302,2-172,7900:14244,50,20
112ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573001:48:51560:07:44299,5-175,5150:21165,10,07
113KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:42:20553:30:35297,2-177,8340:20174,20,16
114GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333010:12:17532:10:26295,6-179,4202:0429,00,02
115MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903002:59:28560:43:43291,8-183,2000:3697,60,36
116SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743001:24:32554:35:13291,5-183,4640:17206,90,04
117FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143004:47:48556:47:48291,1-183,8600:5960,70,61
118ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873001:34:55567:31:04290,2-184,7580:19183,50,05
119KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:10:24522:41:51290,2-184,7640:14247,40,01
120CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503002:19:27549:05:09286,9-188,1060:29123,40,13
121DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:25:35555:24:01286,7-188,3370:17201,00,00
122KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:11:05570:38:39285,2-189,7850:14240,70,06
123RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:48:29554:08:29285,2-189,8230:10352,90,00
124MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:07:15504:11:01284,0-191,0450:14253,30,03
125KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:26:53553:26:53283,7-191,2800:18195,90,04
126WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373003:00:45528:31:02283,1-191,9080:3894,00,13
127KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733016:06:29525:28:36280,5-194,5313:2617,41,39
128JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413003:17:20558:48:53279,5-195,5400:4285,00,27
129CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:34:58529:49:04278,3-196,6610:20175,90,01
130GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653000:32:46553:05:07278,2-196,8220:07509,40,02
131GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273002:28:16563:59:19277,7-197,3240:32112,40,03
132SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:01:37564:11:26277,6-197,3630:13270,40,07
133MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373002:30:45535:14:28277,0-197,9600:32110,30,19
134KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433001:10:39565:57:12276,5-198,5190:15234,80,08
135SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703000:47:19560:12:31273,3-201,7430:10346,50,01
136HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423000:52:06539:03:37272,5-202,5280:11313,80,13
137PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:26:59538:03:29271,9-203,0900:19187,60,01
138JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:50:01555:35:54271,8-203,1970:24148,20,02
139ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:22:02544:38:34271,4-203,6330:18198,50,05
140JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263002:17:28552:45:54271,2-203,8300:30118,40,05
141OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
142HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:14:07539:10:34270,6-204,4010:16219,10,13
143PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563000:02:26487:09:18268,9-206,0670:006 631,20,02
144ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
145RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763001:35:34527:38:28267,9-207,0910:21168,20,01
146LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553000:28:24408:28:24267,7-207,3200:06565,50,01
147WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533002:33:43526:29:19267,4-207,5700:34104,40,03
148SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:19:02529:19:02265,7-209,3100:17201,70,05
149STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:54:37556:18:47263,5-211,4750:12289,50,02
150MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283009:47:27539:15:28263,4-211,5772:1326,90,58
151POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
152SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:23:52553:23:52263,2-211,8400:19188,30,04
153DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493000:24:17570:28:32259,7-215,2580:05641,80,01
154NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293005:00:22511:41:42259,5-215,5391:0951,80,46
155WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203002:02:28554:02:28256,9-218,1400:28125,80,20
156SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463001:21:58527:54:21256,6-218,3870:19187,80,01
157ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:23:52553:29:51255,6-219,4110:19182,90,30
158KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:13:34528:22:56255,2-219,8490:17208,10,03
159KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823002:05:47536:22:09253,9-221,0990:29121,10,11
160GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:51:59554:34:00252,7-222,3190:26135,40,03
161PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643000:58:18497:03:59251,6-223,3600:13259,00,02
162MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913007:43:34550:05:21250,3-224,6601:5132,40,81
163KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:45:08553:28:27249,3-225,6890:25142,30,07
164MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783001:39:15553:39:15248,7-226,3180:23150,30,03
165GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403001:40:28568:30:17248,1-226,8880:24148,20,03
166SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663001:40:58564:14:46247,8-227,2020:24147,30,13
167RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393004:59:04533:30:30246,5-228,4831:1249,50,37
168CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473005:00:11554:50:40246,3-228,7001:1349,20,09
169PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323002:25:21539:14:51246,1-228,8880:35101,60,05
170DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983018:53:00457:52:05244,9-230,0644:3713,02,56
171KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:40:59514:59:13244,9-230,1200:24145,50,04
172RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853001:08:17545:38:49244,4-230,5720:16214,80,14
173ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:29:26536:54:19243,4-231,6140:22163,30,15
174CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523003:44:14553:52:09242,8-232,2500:5565,00,37
175WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863002:48:53533:02:00241,6-233,4330:4185,80,16
176KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:57:16552:07:54239,2-235,8040:14250,60,05
177PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:25:22529:41:27238,3-236,7220:21167,50,03
178POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:09:54565:04:29237,4-237,5860:17203,80,00
179SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:26:54511:23:48236,6-238,4440:22163,30,32
180MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:15:24553:20:11232,7-242,3230:19185,20,17
181CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:51:36535:58:47231,9-243,1010:13269,70,00
182KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:53:18547:08:14231,4-243,6080:29122,50,15
183SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:27:25553:50:55230,3-244,7390:22158,00,00
184PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:33:44547:40:01229,2-245,8420:08407,60,01
185STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803000:57:30539:54:33228,4-246,5850:15238,30,01
186ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:35:16556:55:42224,8-250,1700:25141,60,07
187ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:34:28560:17:18224,5-250,4540:25142,60,04
188KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933002:42:10528:25:51223,9-251,1190:4382,80,18
189KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:51:04538:15:00223,5-251,5190:29120,70,02
190KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683002:07:07562:09:25223,2-251,8350:34105,30,07
191WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:50:26552:07:21221,7-253,2980:13263,80,08
192NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363005:27:11549:59:13219,6-255,4441:2940,30,43
193DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
194BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433001:07:03534:55:59218,4-256,6080:18195,40,03
195SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:47:06550:43:08218,2-256,8290:12277,90,00
196KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:59:48457:59:48217,9-257,0600:32109,20,04
197KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963011:14:40546:25:41217,3-257,6893:0619,30,30
198PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013009:26:45515:25:30217,1-257,9152:3623,01,05
199GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:21:51538:36:21215,9-259,0640:22158,30,07
200MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583002:15:13527:56:57214,4-260,5680:3795,20,23
201DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533004:15:47506:23:27213,6-261,4101:1150,10,57
202KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993006:31:55541:29:56213,6-261,4131:5032,70,61
203WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023000:49:16551:21:22212,7-262,3220:13259,00,01
204MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303004:21:49551:18:14212,6-262,3531:1348,70,38
205MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793001:13:51529:02:37212,1-262,9300:20172,30,11
206PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923002:18:27554:27:35211,5-263,5270:3991,60,17
207STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
208CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:46:21553:46:21210,6-264,3900:30118,80,36
209KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:29:48553:02:45209,3-265,7000:25139,80,20
210KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633011:12:40550:36:04208,7-266,2853:1318,61,25
211ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
212SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973002:09:58530:02:56207,3-267,7140:3795,70,22
213JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:32:36553:00:30206,8-268,1550:26134,00,41
214ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:11:15552:54:49204,9-270,1140:20172,50,05
215SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
216HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:05:05552:57:54201,7-273,3230:19185,90,01
217KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233001:02:25531:50:45201,5-273,5190:18193,70,15
218BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893001:33:04481:23:41200,9-274,0860:27129,50,01
219SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:32531:18:59200,1-274,8830:27131,20,07
220HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503001:44:25556:24:21199,2-275,8300:31114,40,05
221LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:11:39505:08:08199,0-276,0460:21166,60,08
222KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:06:37526:58:37197,5-277,4630:20177,90,00
223SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003002:32:28530:51:54195,7-279,3170:4677,00,24
224SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:39:09534:35:22195,0-280,0000:30118,00,05
225KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143001:00:44539:04:41193,1-281,9030:18190,80,02
226SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383015:06:33564:48:06192,9-282,1134:4112,81,39
227RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173000:54:30553:03:13192,5-282,5500:16211,90,00
228BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:13:55547:14:32191,6-283,4290:23155,50,11
229KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133003:56:29503:22:06191,5-283,5101:1448,60,60
230KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:03:07542:54:20190,8-284,1670:19181,40,06
231ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603007:52:31560:43:33188,9-286,1422:3024,01,06
232KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:40:33552:40:33188,7-286,3100:12279,20,02
233ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:11:49541:59:23187,8-287,2220:22156,90,08
234LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
235GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
236NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253001:00:02528:41:05185,0-290,0140:19184,90,02
237BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673002:32:36559:59:53184,2-290,8200:4972,40,16
238SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:23:06505:23:06183,1-291,8900:27132,20,08
239PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063000:39:42538:51:22182,7-292,2770:13276,20,02
240ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593003:34:56554:12:17182,7-292,2921:1051,00,08
241BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:28:35529:00:10182,6-292,4010:29123,70,30
242ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333000:16:37559:45:41181,5-293,4710:05655,50,00
243OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303001:14:56553:14:56181,0-294,0200:24144,90,07
244SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553002:14:12524:52:43181,0-294,0450:4480,90,20
245MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653000:51:38558:33:11180,7-294,2840:17210,00,00
246PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:56:36553:56:36180,0-294,9600:3892,60,05
247TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:59:16553:46:49179,8-295,2200:5960,20,37
248BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413001:06:39545:05:59177,4-297,6150:22159,70,03
249DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:21:27555:22:13177,0-297,9920:27130,40,05
250JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243002:13:34514:09:16176,1-298,9040:4579,10,39
251LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623003:13:40567:13:38175,4-299,6411:0654,30,46
252DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
253JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:00:11554:35:08174,9-300,0680:20174,40,15
254STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723002:13:24534:10:40174,8-300,1760:4578,60,04
255SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:45:08566:00:28171,9-303,0590:15228,60,02
256ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593002:22:25545:59:25171,9-303,0780:4972,40,60
257BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:01:11542:23:15171,6-303,4440:21168,20,00
258LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:56:18504:36:44171,4-303,5760:19182,70,12
259OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:05:57522:42:22170,7-304,2700:23155,30,06
260GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:50:57553:52:29170,7-304,2850:3892,30,14
261MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663001:46:09555:33:18169,6-305,4020:3795,90,17
262SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703005:17:08556:59:57168,6-306,4461:5231,90,66
263PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
264RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613002:20:26482:20:26166,5-308,5300:5071,10,45
265WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:38:21559:52:22164,6-310,3650:13257,60,04
266MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523000:50:24555:33:06164,5-310,5050:18195,80,00
267MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463002:43:01482:49:03164,4-310,6280:5960,50,00
268GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:13:52512:08:54164,2-310,7930:26133,40,19
269BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:28:10531:50:42163,8-311,1770:32111,50,04
270ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:33:52505:28:41163,0-311,9800:34104,20,40
271JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
272KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:17:00492:38:33160,8-314,1800:28125,30,20
273ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583000:53:16555:52:14160,7-314,2980:19181,00,00
274STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:13:38553:09:34159,9-315,1400:27130,30,17
275WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:45:27549:23:30159,7-315,2920:3990,90,16
276PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:02:30528:58:41159,4-315,6450:23153,00,08
277ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483002:01:30544:08:46157,8-317,2360:4677,90,30
278JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273002:21:21482:21:21156,7-318,2700:5466,50,49
279KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:56:31562:46:28156,6-318,3930:21166,30,11
280KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723008:03:43519:57:24156,0-318,9883:0619,40,92
281TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693005:18:54545:05:25155,9-319,1492:0229,30,81
282GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:22:48553:22:49155,7-319,2900:31112,80,08
283GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463002:54:00510:10:01154,6-320,4041:0753,30,65
284JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773000:55:06564:55:37154,0-321,0340:21167,70,05
285CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683002:11:55552:36:30153,8-321,2120:5169,90,31
286MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363003:45:00555:45:00151,8-323,2101:2840,50,58
287MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
288BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:30:08522:53:27151,0-323,9890:35100,50,25
289SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:17:42507:26:33148,9-326,1031:1945,20,34
290RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493001:16:15565:23:39148,7-326,3420:30117,00,11
291PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:34:05561:57:05148,6-326,4140:13261,60,00
292PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:08:28529:45:03148,0-327,0100:27129,70,08
293BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:51:48526:21:36144,7-330,3320:21167,60,06
294WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:47:42508:33:55144,4-330,6490:4480,40,18
295WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433002:20:10556:25:43142,7-332,2610:5861,10,30
296WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:09:34552:54:51138,9-336,1280:30119,80,01
297PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703001:06:06561:12:57138,2-336,8200:28125,40,01
298BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:00:57558:29:11137,4-337,6350:26135,20,06
299KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:45:32530:22:04137,2-337,7790:19180,80,19
300GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373003:56:57337:57:36136,3-338,6851:4434,50,41
301WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:32:36552:39:39135,5-339,4630:4087,80,06
302SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:10:09526:44:06135,3-339,7290:31115,70,40
303FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803005:33:02399:55:12133,8-341,1842:2924,10,72
304OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783001:00:15572:13:17132,7-342,3180:27132,14,06
305OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633000:58:04505:41:51131,6-343,4320:26135,90,02
306KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
307NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:10:26457:10:26130,8-344,2500:32111,40,20
308MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:24:44560:07:02130,6-344,3530:3892,50,32
309JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:16:12529:16:12130,0-345,0200:35102,30,11
310MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:28:56464:23:58129,8-345,1710:4187,60,13
311JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:58:18564:03:15128,2-346,7700:27132,00,05
312DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883000:17:50548:31:51125,2-349,8470:08421,10,08
313LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843001:29:52553:29:52125,2-349,8500:4383,60,06
314SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:28:29552:28:29124,9-350,0940:13263,10,03
315MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:31:36560:18:38124,5-350,4570:4481,60,33
316GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:44:15553:24:37124,5-350,5400:21168,80,20
317WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:21:01513:23:20124,0-350,9520:3991,90,01
318KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:00:42462:16:03123,4-351,5790:29122,00,05
319KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893000:59:26552:59:26123,1-351,8900:28124,30,16
320KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873002:16:14522:03:18120,9-354,1271:0753,20,78
321SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:42:54528:42:54120,6-354,3900:21168,70,07
322WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803002:31:09498:25:13119,6-355,4121:1547,50,14
323SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:43:04528:43:04119,4-355,6200:21166,30,08
324JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:00:20508:04:48118,6-356,3760:30118,00,17
325BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013000:46:36538:32:23118,5-356,5110:23152,60,11
326NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:05:41543:16:57117,6-357,4010:33107,40,04
327ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:03:22489:42:46117,1-357,8590:32110,90,10
328DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:11:01561:34:36116,9-358,0600:3698,80,06
329WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
330CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
331MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:03:04552:29:39115,1-359,9350:32109,50,11
332BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:41:28535:06:58114,9-360,0710:5268,00,06
333SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
334WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:47:51528:54:06113,1-361,9230:25141,80,14
335DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
336GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:02:22553:02:22112,1-362,8700:33107,90,07
337KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:04:03551:49:41111,6-363,3670:34104,60,05
338WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:07:17553:07:17111,3-363,6900:3699,30,05
339GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853004:42:35501:13:56110,8-364,2062:3323,50,95
340STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:00:43542:09:41110,2-364,7620:33108,90,07
341POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133000:35:29504:14:35109,8-365,1700:19185,70,12
342MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:34:10505:28:53108,9-366,1310:5169,40,20
343MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:48:34483:35:51107,7-367,2510:27133,10,02
344SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:44:45527:12:11107,3-367,7060:25143,90,02
345GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:23:47488:45:45106,8-368,2330:4776,50,13
346JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:59:14564:57:48106,6-368,4120:33108,00,02
347DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:45:47527:42:25106,3-368,6540:25139,40,10
348KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:41:40551:20:33106,2-368,8050:23152,90,01
349DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063001:07:30549:19:34106,1-368,8590:3894,30,05
350ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:27:32506:10:26106,0-369,0341:5730,60,29
351RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993000:37:59497:07:46104,1-370,9130:21164,40,13
352KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:48:03502:27:26104,1-370,9410:27129,90,09
353HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823004:16:38436:16:38103,9-371,0702:2824,31,15
354PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:02:09504:46:29103,6-371,3540:35100,10,00
355SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
356ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
357DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133002:10:02544:31:57103,5-371,5271:1547,70,00
358BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963007:38:27524:19:48103,3-371,6964:2613,51,09
359GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:33:13546:31:11103,1-371,9110:19186,20,04
360KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
361WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:06:20409:42:41102,9-372,0750:3893,10,02
362TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893001:06:54529:28:45102,8-372,1810:3992,20,82
363WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:23:21527:53:04101,1-373,8520:4972,80,47
364WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
365PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963007:38:20524:19:37101,1-373,8894:3113,21,02
366WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:40:24552:48:26101,1-373,9330:23150,10,18
367SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:40:06506:31:25100,9-374,0590:5960,50,08
368KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223002:12:38544:31:52100,9-374,1371:1845,60,02
369GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:29:30505:31:33100,9-374,1480:5367,60,08
370BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:06:23505:23:59100,8-374,2230:3991,10,11
371KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453003:30:11506:12:04100,6-374,4392:0528,70,32
372GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:17:14530:50:52100,5-374,4940:4678,10,05
373JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:15:45505:15:45100,2-374,7700:4579,40,19
374CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013002:47:11530:47:1199,4-375,5801:4035,73,04
375CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103002:48:01450:29:0298,1-376,9171:4235,00,25
376NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:44:24545:30:4998,0-376,9631:0356,30,35
377WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:54:59556:26:0196,5-378,5260:34105,30,01
378DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313000:53:35542:04:3296,4-378,5770:33108,00,05
379MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213002:01:40566:25:0496,2-378,8301:1547,40,04
380DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163000:48:30505:35:0196,0-379,0310:30118,70,12
381BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983000:44:25468:11:1095,4-379,6260:27128,80,12
382KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:53:18456:21:1795,2-379,7600:33107,20,04
383SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:42:21553:52:4594,0-381,0430:27133,10,01
384BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:49:54539:01:3192,8-382,1760:32111,60,14
385LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:35:45549:01:5092,7-382,3240:23155,50,01
386RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193000:46:04543:14:1992,3-382,6530:29120,30,16
387DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083000:51:39506:20:1592,3-382,6880:33107,20,11
388RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:29:49524:34:3291,6-383,4180:5861,20,14
389PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373002:24:46528:23:3691,2-383,7901:3537,80,24
390WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083002:12:21505:39:4090,9-384,0531:2741,20,26
391POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:19:15532:40:2389,8-385,1820:5268,00,08
392KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:19:15532:40:2389,8-385,1820:5268,00,08
393PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273001:56:29530:35:0189,6-385,4351:1846,10,61
394WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:27:54555:27:2289,3-385,6660:5961,00,44
395ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023001:44:13505:49:4388,9-386,0931:1051,20,17
396KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173000:40:48528:52:1988,5-386,4540:27130,20,01
397BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163001:57:27530:35:5888,5-386,5331:1945,20,07
398FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283005:05:20399:21:4687,6-387,4133:2917,21,11
399KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983002:48:12525:35:0287,5-387,5401:5531,21,59
400MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823003:44:21550:54:1587,2-387,7512:3423,30,37
401ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:41:57321:25:1285,7-389,3270:29122,50,09
402KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343001:44:19558:45:4085,6-389,3841:1349,20,03
403KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353000:50:11561:15:2785,4-389,6000:35102,10,18
404KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:00:43432:28:4185,2-389,8451:2542,30,01
405MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:34:27555:35:2784,8-390,2100:24147,70,07
406TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:35:09558:40:1284,0-391,0341:0752,90,02
407JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:26:22482:33:0283,2-391,7911:0257,80,11
408CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:49:14552:49:1482,4-392,6000:35100,40,15
409RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:44:42557:32:1881,4-393,6250:32109,20,05
410KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:31:12516:34:1680,1-394,9380:23154,00,00
411LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:49:33484:40:1679,0-396,0340:3795,60,17
412SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203003:30:54525:58:5978,9-396,0572:4022,50,42
413KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:19:26425:37:2177,7-397,3371:0158,70,07
414MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:20:19503:02:4977,0-398,0371:0257,50,00
415THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:23:33551:45:5575,9-399,0910:18193,40,00
416PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:40:13529:40:1375,0-400,0301:2044,90,64
417KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253001:33:36553:02:4474,8-400,2121:1547,90,21
418MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863003:44:14533:09:2572,2-402,7563:0619,30,69
419THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:45543:02:5271,2-403,7660:30116,30,10
420KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:43:38554:12:5169,8-405,2210:3796,00,01
421BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933002:22:47507:05:5569,7-405,3292:0229,30,80
422MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323000:49:41427:25:3765,0-410,0170:4578,50,73
423LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:01:46456:57:0564,3-410,6950:5762,50,02
424BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
425DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:12:22553:26:40392,8-82,2400:11325,60,01
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3002:52:45554:52:45343,9-131,0850:30119,40,06
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13006:08:47539:21:57320,6-154,4441:0952,20,11
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13003:14:14507:09:36296,6-178,3860:3991,60,06
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23014:53:40542:53:40294,7-180,3203:0119,80,09
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:45:52531:24:06291,4-183,6100:21165,10,01
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:25:19559:01:34282,2-192,8490:18198,40,02
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:04:10477:34:02275,0-200,0150:27132,90,02
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13000:57:29505:27:53259,9-215,1470:13271,20,01
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:30:57542:20:18256,9-218,1000:21169,50,02
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3003:20:07565:44:02232,4-242,5570:5169,70,08
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:15:11551:59:57224,0-251,0030:20178,80,00
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3002:11:21554:31:54197,7-277,2540:3990,30,02
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3001:23:10521:36:31196,9-278,1410:25142,00,01
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:43:01528:58:26192,6-282,4370:32112,20,04
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13000:38:10543:18:22190,1-284,9260:12298,80,04
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:48:54475:28:37169,6-305,3980:3893,40,12
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:07:21529:07:21164,4-310,6200:24146,40,03
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:31:19555:27:29157,1-317,9050:34103,20,08
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3000:59:38552:59:38153,3-321,7000:23154,20,00
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:47:08554:11:06150,6-324,3970:18191,70,01
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:40:25546:32:44141,0-334,0300:4284,20,17
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23000:54:10504:54:10140,1-334,9200:23155,20,03
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:39:29552:39:29138,0-336,9900:17209,70,02
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:11:09503:32:57137,3-337,6580:31115,80,02
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23006:30:33509:56:18130,9-344,1002:5920,10,28
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:13:01514:55:53126,3-348,6690:34103,80,01
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:00:16524:32:08121,3-353,6960:29120,80,00
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:42:56553:31:08120,6-354,4400:5170,30,02
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:41:08525:33:15116,8-358,1790:21170,40,04
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:43:27528:43:27113,6-361,3700:22156,90,05
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3000:50:05552:50:05103,4-371,5900:29123,90,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:12:09442:27:16101,2-373,8060:4284,20,05
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:23:58534:21:47100,7-374,3020:5072,00,13
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:51:02564:34:4997,1-377,8651:0852,50,03
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:59:58529:52:2896,9-378,0800:3797,00,17
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:51:27549:42:3894,1-380,8970:32109,70,07
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:21553:04:5094,0-381,0200:4382,50,05
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:35:53507:58:5893,5-381,4881:0158,50,53
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:15:52529:15:5292,9-382,1300:4973,40,13
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:35:05528:57:3691,7-383,2860:22156,90,01
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13003:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:01:17388:54:5783,8-391,2270:4382,00,08
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:26:47552:26:4782,2-392,7700:19184,20,02
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:29:58506:59:1376,0-398,9681:1050,70,62
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:08:26553:08:2676,0-399,0500:5466,60,13
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:40:33551:53:4575,3-399,7140:32111,40,02
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:04:57474:23:3674,4-400,5751:4035,70,82
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:06:24553:06:2470,0-405,0000:5663,30,10
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:00:13425:14:5664,3-410,7060:5664,10,02
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23003:24:01509:49:5651,7-423,3163:5615,20,09
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:00:09505:00:0950,6-424,3901:1150,50,27
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23000:46:30503:41:0249,0-426,0270:5663,20,00
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3001:19:44536:47:4539,5-435,4732:0129,70,19
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:41:28553:01:1231,8-443,1731:1846,10,30
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13002:09:40536:55:3524,4-450,5975:1811,32,13
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 517 wynik(ów)