ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:34:59565:41:38475,00,0000:11300,10,04
2BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432501:37:57572:36:33475,00,0000:12291,00,03
3MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442502:07:27573:39:57475,00,0000:16223,60,04
4MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452503:45:20580:15:39475,00,0000:28126,50,07
5KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:20:02580:43:23475,00,0000:10356,10,10
6SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472503:09:03584:24:02475,00,0000:23150,80,00
7WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502503:34:29593:41:25475,00,0000:27132,90,03
8PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552602:51:16587:51:30471,9-3,1360:21165,30,14
9SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:31:48584:45:23467,5-7,4730:11305,60,00
10WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542603:12:47595:26:50464,0-11,0220:24144,40,21
11BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492603:52:16578:49:59462,1-12,8880:30119,40,03
12JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:02:04575:51:01458,8-16,2140:08443,50,00
13SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:47:50590:29:08458,4-16,6100:21163,90,07
14RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562603:41:43580:01:11455,5-19,5340:29123,30,10
15SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512604:24:22573:13:52452,6-22,4480:35102,70,10
16CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482601:33:00559:32:24450,8-24,2390:12290,80,00
17NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842915:51:13543:51:14446,1-28,9102:0728,10,79
18DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:26:08582:07:19443,8-31,2160:11309,10,00
19PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532603:40:50584:02:24443,6-31,4090:29120,50,30
20PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:42:26577:42:26443,6-31,4100:13259,80,11
21GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602705:30:13571:14:48441,1-33,8800:4480,20,22
22PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:10:01577:07:27439,8-35,2480:17202,90,07
23KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112703:48:11572:30:29437,6-37,4280:31115,10,29
24KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:55:39591:17:31436,0-38,9710:15226,20,02
25SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632803:06:06564:14:27432,6-42,4310:25139,50,05
26RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582702:05:34566:18:52431,5-43,5470:17206,20,02
27KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023004:30:36525:41:43429,7-45,3350:3795,30,26
28KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:41:15562:13:55429,3-45,6610:14254,40,04
29KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802903:58:00588:07:44425,6-49,3940:33107,30,07
30GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:22:29542:07:48425,3-49,7420:11309,30,06
31KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:57:54588:10:22417,4-57,5920:16212,40,08
32BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622802:20:48560:06:02416,7-58,2700:20177,60,02
33FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233008:09:50588:58:56416,1-58,8761:1051,00,02
34PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:56:41589:55:40416,0-58,9880:25141,30,10
35CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132802:36:52587:10:50414,8-60,2320:22158,60,05
36SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:04:39573:50:13412,6-62,3610:18198,60,09
37WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:54:03568:21:58412,6-62,4400:16217,00,05
38URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812902:39:05591:14:06411,8-63,1650:23155,30,17
39BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152901:33:55579:32:02410,8-64,2380:13262,40,09
40KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:54:32590:31:28410,4-64,6490:25141,10,07
41STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862901:44:58587:45:02407,7-67,2920:15233,00,02
42NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:03:55579:07:10407,2-67,8480:09382,20,01
43STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:17:24577:14:54405,7-69,2590:11314,50,07
44MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:17:18588:35:17405,3-69,7010:20177,10,05
45BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113005:36:29559:02:43403,4-71,6280:5071,90,05
46MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702802:10:52580:13:35402,4-72,5980:19184,50,04
47PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:41:06559:30:12401,1-73,8860:15238,00,08
48BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123002:16:25584:25:23400,9-74,1090:20176,30,08
49KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:02:25577:49:50400,9-74,1390:09385,30,00
50NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:15:05577:09:51400,8-74,2470:20178,00,11
51USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772902:55:37572:37:15400,6-74,4240:26136,90,03
52PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742902:13:28572:09:22400,1-74,8870:20179,90,12
53STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732905:01:43571:53:36400,0-74,9600:4579,60,15
54GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063000:48:07579:03:42398,6-76,3920:07497,10,04
55DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142903:19:01582:18:45397,8-77,2370:30119,90,18
56GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:16:14578:13:33395,9-79,0860:11311,60,07
57JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:41:49554:56:58394,9-80,1130:15232,70,01
58TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993000:59:32569:39:53394,1-80,9210:09397,20,03
59KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922901:35:23583:36:16392,7-82,2910:14247,00,02
60NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083003:09:18589:03:09391,9-83,1250:28124,20,05
61KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:19:08582:58:53391,2-83,7590:21168,70,03
62KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882902:37:45562:01:35389,7-85,3350:24148,20,15
63ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872903:19:45584:49:26388,5-86,4940:30116,70,02
64PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942900:37:20586:21:22387,4-87,6080:05622,60,00
65MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133002:01:31578:01:32386,4-88,6400:18190,80,15
66FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:04:22577:04:22385,9-89,1000:10359,70,01
67ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043012:12:22587:47:04384,7-90,2841:5431,50,01
68GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:56:03586:55:44384,2-90,8440:18198,60,11
69BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:04:59582:20:38383,1-91,9090:10353,70,03
70MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822902:53:02576:09:25382,6-92,3650:27132,70,05
71SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303003:30:52566:33:54379,4-95,5880:33108,00,11
72MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172904:55:53580:55:54379,0-96,0200:4676,90,11
73CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:37:57578:11:44375,2-99,7600:25142,50,02
74GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:24:29557:58:37373,8-101,1740:13265,50,05
75WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712800:43:50575:40:40373,0-102,0370:07510,50,02
76DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762902:22:38580:04:37371,3-103,6850:23156,20,03
77FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:14:23590:02:37363,6-111,3860:12293,30,02
78MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093007:15:23511:15:23363,2-111,8501:1150,00,55
79WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:04:13586:56:44362,3-112,6930:10338,50,04
80ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103004:22:15578:55:56361,4-113,6280:4382,70,16
81SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:12:47590:33:15361,2-113,7700:22163,20,17
82KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:26:40589:53:02356,9-118,0890:14247,10,05
83TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053002:00:15578:00:15356,3-118,7500:20177,80,19
84PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672801:14:15592:51:32356,2-118,8160:12287,80,01
85KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:26:40589:53:02356,1-118,8610:14246,60,05
86SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:53:34577:25:41353,1-121,8750:19186,60,04
87KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223002:03:31582:50:09352,5-122,5160:21171,20,09
88RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173000:58:41576:58:41352,5-122,5400:09360,40,04
89STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163002:44:15580:02:09352,0-123,0430:28128,60,22
90WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073003:41:51576:20:28351,4-123,6430:3795,00,20
91MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912902:49:40578:49:40349,1-125,8520:29123,50,06
92MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:21:49569:34:13347,2-127,8430:14254,60,06
93WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203022:07:50598:07:50344,5-130,4803:5115,61,26
94KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203010:24:34588:43:12340,9-134,1121:4932,70,49
95KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:26:23583:29:50340,4-134,5980:15236,40,04
96KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:16:52584:31:12338,9-136,1440:13264,50,02
97JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:15:36553:16:18337,7-137,3140:13268,00,10
98FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143008:50:41584:50:42336,2-138,7701:3438,00,25
99NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:01:47577:01:47336,1-138,9300:11326,40,13
100KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:35:31586:35:33335,9-139,0640:17211,00,06
101GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253000:44:59578:55:08332,5-142,5120:08443,50,02
102OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:40:49582:35:20330,1-144,9290:18196,40,13
103MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:56:17578:21:09328,6-146,3790:21169,60,07
104MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:00:26554:18:06328,1-146,9390:11325,70,08
105KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:45:28577:45:29326,6-148,3900:19185,80,02
106GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333002:20:08580:10:26315,6-159,3700:26135,10,98
107WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:39:39577:56:10309,2-165,8120:30116,20,11
108HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423005:20:15578:59:04305,5-169,5311:0257,20,53
109STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323005:09:16558:43:50304,7-170,3131:0059,10,05
110KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253000:38:38575:15:53304,2-170,7540:07472,50,02
111HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263005:11:39578:48:12303,4-171,5861:0158,40,51
112GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:23:00553:23:00303,1-171,8700:16219,10,03
113KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393000:53:51577:28:49302,2-172,7660:10336,80,02
114NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353001:14:10555:39:19302,2-172,7900:14244,50,20
115ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573001:48:51560:07:44299,5-175,5150:21165,10,07
116KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:13:30594:49:31296,8-178,2070:14242,30,06
117RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:50:42579:00:42293,2-181,8060:10347,00,01
118GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273001:48:03586:47:28292,8-182,2080:22162,60,03
119MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903002:59:28560:43:43291,8-183,2000:3697,60,36
120SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743001:24:32554:35:13291,5-183,4640:17206,90,04
121KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403000:57:03576:57:03291,2-183,8300:11306,20,02
122JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:45:52582:14:30290,8-184,2130:21164,80,15
123ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873001:34:55567:31:04290,2-184,7580:19183,50,05
124ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:41:31568:58:03289,9-185,1430:21171,30,07
125SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:30:26585:26:37287,2-187,8500:18190,50,01
126CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503002:19:27549:05:09286,9-188,1060:29123,40,13
127KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433000:55:03587:43:08286,7-188,2970:11312,50,02
128DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:25:35555:24:01286,7-188,3370:17201,00,00
129CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383000:33:53584:39:35284,6-190,3690:07504,00,00
130MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 121300504:11:01284,0-191,0450:00INF0,00
131PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:06:32588:34:20283,1-191,9450:14255,30,06
132KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733016:06:29525:28:36280,5-194,5313:2617,41,39
133RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763001:36:26576:20:44280,5-194,5390:20174,50,00
134LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553000:57:08576:57:08278,8-196,1700:12292,80,04
135GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653000:32:46553:05:07278,2-196,8220:07509,40,02
136MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373000:14:45587:24:07278,0-197,0430:031 130,70,00
137SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:21:09577:21:09277,9-197,1100:17205,50,06
138SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:01:37564:11:26277,6-197,3630:13270,40,07
139DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493001:40:55596:43:39277,0-198,0160:21164,70,04
140WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533000:50:17576:58:24276,3-198,6980:10329,70,01
141KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823002:15:41584:16:04275,8-199,2340:29121,90,10
142SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473000:57:29576:57:29275,2-199,8100:12287,20,02
143NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:46:51588:26:37274,9-200,0670:23154,40,03
144MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283002:07:55587:36:37273,9-201,0840:28128,50,14
145PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:26:59538:03:29271,9-203,0900:19187,60,01
146JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:50:01555:35:54271,8-203,1970:24148,20,02
147JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263002:17:28552:45:54271,2-203,8300:30118,40,05
148OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
149PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323002:58:02587:45:45270,7-204,2800:3991,20,04
150ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
151SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463000:52:47571:04:56266,9-208,1420:11303,30,01
152MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783002:00:15578:00:15264,7-210,3180:27132,10,12
153STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:54:37556:18:47263,5-211,4750:12289,50,02
154POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
155ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813000:52:37584:26:57263,2-211,8120:11300,10,20
156SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663001:16:27585:40:09262,4-212,6340:17205,90,05
157KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:27:50564:50:16261,9-213,1220:20178,90,12
158MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:03:22571:04:32260,2-214,8190:28126,50,12
159ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:31:43587:07:40258,1-216,9240:21168,80,13
160KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:06:51562:25:05257,9-217,1100:15231,50,02
161KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:49:26566:45:47256,3-218,6660:25140,50,07
162GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403001:56:24581:58:28256,3-218,6970:27132,10,21
163RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:49:57579:11:01255,2-219,8350:11306,50,00
164KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:13:34528:22:56255,2-219,8490:17208,10,03
165WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:56:06581:29:56253,6-221,3900:13271,20,04
166GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:51:59554:34:00252,7-222,3190:26135,40,03
167PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:49:09577:45:33252,0-222,9620:25138,50,21
168MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:59:37572:09:40251,9-223,1330:28126,30,17
169PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643000:58:18497:03:59251,6-223,3600:13259,00,02
170KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353002:52:17571:59:41251,5-223,4980:4187,60,25
171CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843002:25:01572:59:55249,3-225,6870:34103,20,26
172RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393004:59:04533:30:30246,5-228,4831:1249,50,37
173CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473005:00:11554:50:40246,3-228,7001:1349,20,09
174DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983018:53:00457:52:05244,9-230,0644:3713,02,56
175SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:01:46559:47:27242,9-232,1490:15235,90,00
176CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523003:44:14553:52:09242,8-232,2500:5565,00,37
177NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363003:08:24577:41:01242,1-232,8750:4677,10,21
178STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:01:35563:58:38241,2-233,7750:15235,00,02
179POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:09:54565:04:29237,4-237,5860:17203,80,00
180SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:26:54511:23:48236,6-238,4440:22163,30,32
181KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683001:15:24582:27:44235,6-239,4500:19187,40,04
182ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:40:58580:12:36234,8-240,1990:25139,50,13
183ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333000:59:43577:24:27234,6-240,3910:15235,70,02
184SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483001:15:20587:24:57230,3-244,7440:19183,40,01
185WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:36:21577:38:45229,3-245,7240:09378,40,06
186PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:33:44547:40:01229,2-245,8420:08407,60,01
187KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963008:04:25574:26:43228,4-246,5622:0728,30,26
188BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433000:50:12558:39:08228,4-246,5980:13273,00,02
189PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923002:10:19577:33:15227,2-247,8020:34104,60,05
190WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:06:44578:27:59225,8-249,1510:17203,10,03
191SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973001:52:52587:24:10224,0-250,9900:30119,10,06
192KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933002:42:10528:25:51223,9-251,1190:4382,80,18
193KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:51:04538:15:00223,5-251,5190:29120,70,02
194HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503002:23:07580:24:21219,2-255,8200:3991,90,15
195DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
196KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:59:48457:59:48217,9-257,0600:32109,20,04
197PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013009:26:45515:25:30217,1-257,9152:3623,01,05
198GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:21:51538:36:21215,9-259,0640:22158,30,07
199MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583002:15:13527:56:57214,4-260,5680:3795,20,23
200DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533004:15:47506:23:27213,6-261,4101:1150,10,57
201KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993006:31:55541:29:56213,6-261,4131:5032,70,61
202MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303004:21:49551:18:14212,6-262,3531:1348,70,38
203KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:58:52571:39:24212,6-262,3890:16216,70,08
204MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793001:13:51529:02:37212,1-262,9300:20172,30,11
205ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493000:41:45569:31:13212,0-262,9680:11304,70,04
206HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:01:48577:40:19211,7-263,2600:17205,60,01
207STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
208CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:46:21553:46:21210,6-264,3900:30118,80,36
209KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:29:48553:02:45209,3-265,7000:25139,80,20
210KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633011:12:40550:36:04208,7-266,2853:1318,61,25
211ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
212JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:32:36553:00:30206,8-268,1550:26134,00,41
213SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
214KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:27:42567:18:55203,9-271,1370:25139,50,05
215ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:46:56580:10:23203,8-271,1550:31114,40,09
216BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893001:33:04481:23:41200,9-274,0860:27129,50,01
217SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213002:10:47578:10:47200,5-274,4600:3992,00,41
218SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:32531:18:59200,1-274,8830:27131,20,07
219LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:11:39505:08:08199,0-276,0460:21166,60,08
220KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:06:37526:58:37197,5-277,4630:20177,90,00
221KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:48:24576:48:24196,8-278,2500:14243,90,01
222SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003002:32:28530:51:54195,7-279,3170:4677,00,24
223PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:23:22577:23:23195,3-279,7300:25140,50,04
224SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:39:09534:35:22195,0-280,0000:30118,00,05
225PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:18:56574:40:08194,9-280,1360:24148,10,06
226BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:28:43574:40:20193,3-281,7200:27130,70,25
227KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143001:00:44539:04:41193,1-281,9030:18190,80,02
228SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383015:06:33564:48:06192,9-282,1134:4112,81,39
229RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173000:54:30553:03:13192,5-282,5500:16211,90,00
230BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:14:34584:35:38191,7-283,3210:23154,20,06
231SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:16:00576:00:29191,6-283,3940:23151,30,02
232BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:13:55547:14:32191,6-283,4290:23155,50,11
233KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133003:56:29503:22:06191,5-283,5101:1448,60,60
234ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593001:26:36569:31:36190,2-284,8150:27131,80,01
235ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603007:52:31560:43:33188,9-286,1422:3024,01,06
236BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:57:33568:56:53187,7-287,2750:18195,70,02
237DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:39:44578:32:14187,3-287,7190:31112,70,03
238SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612805:48:25572:28:38187,1-287,8831:5132,20,33
239LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
240GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
241NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253001:00:02528:41:05185,0-290,0140:19184,90,02
242BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:19:25589:24:36185,0-290,0490:25139,70,00
243OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:24:02576:24:02184,6-290,4100:07460,80,02
244OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:07:28571:48:46182,8-292,1670:22162,60,03
245KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393002:18:40565:40:13182,0-293,0400:4578,70,22
246ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333000:16:37559:45:41181,5-293,4710:05655,50,00
247MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653000:51:38558:33:11180,7-294,2840:17210,00,00
248TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:59:16553:46:49179,8-295,2200:5960,20,37
249RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613001:22:02577:22:02179,6-295,4200:27131,30,13
250MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:40:33578:45:18177,1-297,9210:34105,70,24
251MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463002:02:45577:22:01176,3-298,6740:4186,20,13
252JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243002:13:34514:09:16176,1-298,9040:4579,10,39
253LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623003:13:40567:13:38175,4-299,6411:0654,30,46
254WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:21:59582:55:50175,2-299,8050:28128,20,15
255DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
256JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:00:11554:35:08174,9-300,0680:20174,40,15
257STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723002:13:24534:10:40174,8-300,1760:4578,60,04
258SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:45:08566:00:28171,9-303,0590:15228,60,02
259ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593002:22:25545:59:25171,9-303,0780:4972,40,60
260JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273001:25:32577:25:32171,7-303,2600:29120,50,15
261WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163000:49:34573:08:05171,7-303,2810:17207,90,02
262LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:56:18504:36:44171,4-303,5760:19182,70,12
263GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:50:57553:52:29170,7-304,2850:3892,30,14
264MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663001:46:09555:33:18169,6-305,4020:3795,90,17
265SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703005:17:08556:59:57168,6-306,4461:5231,90,66
266PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:14:33295:00:56168,6-306,4501:5132,20,46
267CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683002:04:49572:05:12168,5-306,5270:4481,00,39
268GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:22:45577:22:46166,7-308,2900:29120,90,12
269GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:13:52512:08:54164,2-310,7930:26133,40,19
270BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:28:10531:50:42163,8-311,1770:32111,50,04
271WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:33:56572:47:43163,8-311,2130:5663,80,25
272ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:33:52505:28:41163,0-311,9800:34104,20,40
273MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363002:36:07578:36:07161,8-313,1900:5762,20,46
274JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
275BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293000:58:05577:42:29161,6-313,4410:21166,90,08
276NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643003:21:01579:21:01161,2-313,7801:1448,10,41
277ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583000:53:16555:52:14160,7-314,2980:19181,00,00
278STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:13:38553:09:34159,9-315,1400:27130,30,17
279PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:02:30528:58:41159,4-315,6450:23153,00,08
280WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:33:34577:21:21157,8-317,1880:35101,20,08
281ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483002:01:30544:08:46157,8-317,2360:4677,90,30
282KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:56:31562:46:28156,6-318,3930:21166,30,11
283KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723008:03:43519:57:24156,0-318,9883:0619,40,92
284TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693005:18:54545:05:25155,9-319,1492:0229,30,81
285PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:26:53574:03:00155,6-319,4060:5663,60,18
286RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:39:32574:25:23155,0-320,0070:15235,20,07
287BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:55:16577:11:35154,7-320,2710:21168,00,06
288GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463002:54:00510:10:01154,6-320,4041:0753,30,65
289JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773000:55:06564:55:37154,0-321,0340:21167,70,05
290MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
291SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:17:42507:26:33148,9-326,1031:1945,20,34
292PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:34:05561:57:05148,6-326,4140:13261,60,00
293PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:08:28529:45:03148,0-327,0100:27129,70,08
294GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373000:50:50587:27:22146,4-328,6090:20172,80,01
295KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:35:24577:18:07139,7-335,2960:15236,80,10
296MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:18:49587:12:16139,5-335,4590:33106,20,61
297WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:09:34552:54:51138,9-336,1280:30119,80,01
298KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873002:16:14570:03:18138,4-336,6270:5960,90,68
299DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:23:51579:00:38138,3-336,7060:3699,00,03
300BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:00:57558:29:11137,4-337,6350:26135,20,06
301FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803000:34:15576:24:01137,1-337,8940:14240,20,01
302WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:32:36552:39:39135,5-339,4630:4087,80,06
303KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:22:24580:48:28135,5-339,4840:3698,70,37
304SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:10:09526:44:06135,3-339,7290:31115,70,40
305MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:29:00587:33:41134,4-340,5600:3990,60,61
306HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:48:47578:48:48133,9-341,0601:1547,60,36
307OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783001:00:15572:13:17132,7-342,3180:27132,14,06
308GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:51:13578:57:23132,5-342,5460:23155,20,07
309OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633000:58:04505:41:51131,6-343,4320:26135,90,02
310KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
311SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:32:40576:32:40131,0-344,0240:14240,60,04
312SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:54:23576:54:23130,6-344,3600:24144,10,09
313JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:16:12529:16:12130,0-345,0200:35102,30,11
314MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:28:56464:23:58129,8-345,1710:4187,60,13
315JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:58:18564:03:15128,2-346,7700:27132,00,05
316JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923000:56:54577:42:07127,7-347,3390:26134,60,13
317STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:20:47562:00:39126,8-348,2321:0654,00,13
318SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:52:14576:52:14126,8-348,2500:24145,60,02
319LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843001:29:52553:29:52125,2-349,8500:4383,60,06
320WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:21:01513:23:20124,0-350,9520:3991,90,01
321KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893000:59:26552:59:26123,1-351,8900:28124,30,16
322ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743000:46:56571:20:11122,6-352,3560:22156,80,21
323BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013000:30:58584:27:01120,8-354,2330:15234,00,14
324GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:46:44577:46:45120,7-354,3200:5367,80,36
325WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:51:24576:54:32120,4-354,5850:25140,60,06
326WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803002:31:09498:25:13119,6-355,4121:1547,50,14
327GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853000:52:50578:59:23118,8-356,2160:26134,90,04
328NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:05:41543:16:57117,6-357,4010:33107,40,04
329DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:11:01561:34:36116,9-358,0600:3698,80,06
330WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
331CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
332MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:03:04552:29:39115,1-359,9350:32109,50,11
333BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:41:28535:06:58114,9-360,0710:5268,00,06
334KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:43:20576:11:30113,6-361,4430:22157,20,00
335SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
336DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:36:13569:48:37112,4-362,5960:19186,20,05
337DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
338KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:04:03551:49:41111,6-363,3670:34104,60,05
339WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:07:17553:07:17111,3-363,6900:3699,30,05
340GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:08:52582:41:18111,1-363,9410:3796,80,02
341WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:05:57576:53:48110,1-364,8860:35100,20,02
342POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133000:35:29504:14:35109,8-365,1700:19185,70,12
343MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:34:10505:28:53108,9-366,1310:5169,40,20
344GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:32:43577:52:55108,1-366,9020:18198,20,09
345MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:48:34483:35:51107,7-367,2510:27133,10,02
346GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:23:47488:45:45106,8-368,2330:4776,50,13
347JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:59:14564:57:48106,6-368,4120:33108,00,02
348DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063001:07:30549:19:34106,1-368,8590:3894,30,05
349ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:27:32506:10:26106,0-369,0341:5730,60,29
350BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:08:05576:21:27105,7-369,2990:3893,20,17
351RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993000:37:59497:07:46104,1-370,9130:21164,40,13
352KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:48:03502:27:26104,1-370,9410:27129,90,09
353PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:02:09504:46:29103,6-371,3540:35100,10,00
354SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
355ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
356DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133002:10:02544:31:57103,5-371,5271:1547,70,00
357BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963007:38:27524:19:48103,3-371,6964:2613,51,09
358KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
359TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893001:06:54529:28:45102,8-372,1810:3992,20,82
360ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113001:28:40586:45:38102,8-372,2350:5169,50,13
361KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:52:10575:46:12102,6-372,4450:30118,00,02
362WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:23:21527:53:04101,1-373,8520:4972,80,47
363WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
364DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163000:36:40581:39:16101,1-373,8640:21165,50,10
365PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963007:38:20524:19:37101,1-373,8894:3113,21,02
366WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:40:24552:48:26101,1-373,9330:23150,10,18
367SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:40:06506:31:25100,9-374,0590:5960,50,08
368KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223002:12:38544:31:52100,9-374,1371:1845,60,02
369GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:29:30505:31:33100,9-374,1480:5367,60,08
370BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:06:23505:23:59100,8-374,2230:3991,10,11
371KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453003:30:11506:12:04100,6-374,4392:0528,70,32
372JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:15:45505:15:45100,2-374,7700:4579,40,19
373SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:46:09577:06:12100,1-374,8950:27130,10,04
374CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013002:47:11530:47:1199,4-375,5801:4035,73,04
375BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:51:22584:36:4099,3-375,7490:31115,90,13
376KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173000:59:21568:11:5398,3-376,6630:3699,40,22
377CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103002:48:01450:29:0298,1-376,9171:4235,00,25
378NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:44:24545:30:4998,0-376,9631:0356,30,35
379PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:57:33582:07:2697,0-378,0420:35101,10,36
380JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:31:09578:28:5596,7-378,3280:5663,60,12
381WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:54:59556:26:0196,5-378,5260:34105,30,01
382DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313000:53:35542:04:3296,4-378,5770:33108,00,05
383MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213002:01:40566:25:0496,2-378,8301:1547,40,04
384BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:57:38582:07:2995,9-379,0810:3699,90,03
385KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:40:54580:15:0893,2-381,7740:26136,80,72
386LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:35:45549:01:5092,7-382,3240:23155,50,01
387RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193000:46:04543:14:1992,3-382,6530:29120,30,16
388DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083000:51:39506:20:1592,3-382,6880:33107,20,11
389MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:13:02580:31:5191,8-383,2050:4775,40,18
390RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:29:49524:34:3291,6-383,4180:5861,20,14
391CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333001:07:00577:07:0191,5-383,5000:4381,90,15
392PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373002:24:46528:23:3691,2-383,7901:3537,80,24
393WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083002:12:21505:39:4090,9-384,0531:2741,20,26
394LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:06:45578:21:5690,8-384,2340:4481,60,05
395POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:19:15532:40:2389,8-385,1820:5268,00,08
396KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:19:15532:40:2389,8-385,1820:5268,00,08
397WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:27:54555:27:2289,3-385,6660:5961,00,44
398ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023001:44:13505:49:4388,9-386,0931:1051,20,17
399KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:59:45564:44:0687,7-387,3080:4088,10,00
400FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283005:05:20399:21:4687,6-387,4133:2917,21,11
401PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:23:22577:23:2287,4-387,6200:5762,90,16
402MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823003:44:21550:54:1587,2-387,7512:3423,30,37
403KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343001:44:19558:45:4085,6-389,3841:1349,20,03
404KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253001:37:14576:04:4285,6-389,4381:0852,80,35
405KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353000:50:11561:15:2785,4-389,6000:35102,10,18
406KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:00:43432:28:4185,2-389,8451:2542,30,01
407TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:35:09558:40:1284,0-391,0341:0752,90,02
408RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:44:42557:32:1881,4-393,6250:32109,20,05
409SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203003:30:54525:58:5978,9-396,0572:4022,50,42
410KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:19:26425:37:2177,7-397,3371:0158,70,07
411MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323001:34:38576:16:5177,3-397,7121:1349,00,97
412KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:45:58579:16:0977,1-397,8750:35100,70,01
413MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:20:19503:02:4977,0-398,0371:0257,50,00
414THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:23:33551:45:5575,9-399,0910:18193,40,00
415MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863000:01:50576:33:5372,3-402,6660:012 367,30,02
416THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:45543:02:5271,2-403,7660:30116,30,10
417BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933002:22:47507:05:5569,7-405,3292:0229,30,80
418LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:01:46456:57:0564,3-410,6950:5762,50,02
419BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
420DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:23:08577:27:59409,1-65,9400:12295,20,01
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:02:46577:02:46354,4-120,6150:10338,80,05
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13006:08:47539:21:57320,6-154,4441:0952,20,11
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13003:14:14507:09:36296,6-178,3860:3991,60,06
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23014:53:40542:53:40294,7-180,3203:0119,80,09
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:45:52531:24:06291,4-183,6100:21165,10,01
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3000:59:50584:17:17287,0-187,9940:12287,80,00
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:25:19559:01:34282,2-192,8490:18198,40,02
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13000:30:45567:53:59265,4-209,5940:06517,90,00
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:30:57542:20:18256,9-218,1000:21169,50,02
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:55:55576:09:00252,7-222,3030:27130,80,14
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:36:47576:15:35242,1-232,9150:23150,10,03
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3000:49:33576:38:57200,7-274,2510:14243,10,02
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:16:56577:06:55199,9-275,1100:05708,30,00
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3002:11:21554:31:54197,7-277,2540:3990,30,02
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13000:38:10543:18:22190,1-284,9260:12298,80,04
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:39:55576:39:55170,9-304,1300:14256,80,02
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:48:54475:28:37169,6-305,3980:3893,40,12
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:31:19555:27:29157,1-317,9050:34103,20,08
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:38:26577:38:26156,1-318,9200:3795,10,04
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3000:59:38552:59:38153,3-321,7000:23154,20,00
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:47:08554:11:06150,6-324,3970:18191,70,01
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:49:57576:49:58148,1-326,8600:20177,90,02
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:40:25546:32:44141,0-334,0300:4284,20,17
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:11:09503:32:57137,3-337,6580:31115,80,02
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:35:47571:21:16132,1-342,9130:4382,70,03
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23006:30:33509:56:18130,9-344,1002:5920,10,28
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:13:01514:55:53126,3-348,6690:34103,80,01
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:00:16524:32:08121,3-353,6960:29120,80,00
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:41:08525:33:15116,8-358,1790:21170,40,04
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:43:27528:43:27113,6-361,3700:22156,90,05
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3000:18:13577:54:28103,4-371,5750:10340,60,04
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3000:50:05552:50:05103,4-371,5900:29123,90,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:23:58534:21:47100,7-374,3020:5072,00,13
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:51:02564:34:4997,1-377,8651:0852,50,03
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:59:58529:52:2896,9-378,0800:3797,00,17
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:51:27549:42:3894,1-380,8970:32109,70,07
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:21553:04:5094,0-381,0200:4382,50,05
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:35:53507:58:5893,5-381,4881:0158,50,53
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:15:52529:15:5292,9-382,1300:4973,40,13
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:01:36576:40:4091,9-383,0630:4089,50,01
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:35:05528:57:3691,7-383,2860:22156,90,01
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:23:35576:23:3585,9-389,1200:16218,50,00
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13003:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:29:58506:59:1376,0-398,9681:1050,70,62
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:08:26553:08:2676,0-399,0500:5466,60,13
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:40:33551:53:4575,3-399,7140:32111,40,02
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:04:57474:23:3674,4-400,5751:4035,70,82
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:06:24553:06:2470,0-405,0000:5663,30,10
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:00:13425:14:5664,3-410,7060:5664,10,02
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23003:24:01509:49:5651,7-423,3163:5615,20,09
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:00:09505:00:0950,6-424,3901:1150,50,27
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23000:46:30503:41:0249,0-426,0270:5663,20,00
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3001:19:44536:47:4539,5-435,4732:0129,70,19
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:41:28553:01:1231,8-443,1731:1846,10,30
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13002:09:40536:55:3524,4-450,5975:1811,32,13
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 512 wynik(ów)