ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482604:10:00586:09:24475,00,0000:31114,00,19
2BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:19:54590:08:21475,00,0000:10356,70,00
3SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512603:22:45596:11:05475,00,0000:25140,60,10
4JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:31:19601:12:11475,00,0000:11312,10,06
5SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102600:39:44604:53:21475,00,0000:05717,30,00
6PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532605:26:36607:48:09475,00,0000:4187,30,45
7WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:09:39608:27:21475,00,0000:08409,20,07
8PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552600:14:36608:59:13475,00,0000:011 952,10,00
9RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562602:22:53609:15:51475,00,0000:18199,50,08
10SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572601:57:31614:19:19475,00,0000:14242,50,01
11PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:40:56601:40:56462,9-12,1100:13275,20,11
12KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:53:41613:13:03462,2-12,7690:22159,70,05
13PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:13:56601:08:25462,1-12,9340:17207,00,02
14KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612702:03:01606:00:33460,1-14,9270:16224,40,02
15NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:05:19601:05:21456,3-18,7200:08419,10,01
16SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:34:32587:42:53455,8-19,1810:20177,00,04
17GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602701:52:53593:41:58454,5-20,4670:14241,60,06
18RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:59:16590:12:34449,6-25,4370:15226,20,02
19PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662703:26:08614:09:07444,5-30,5100:27129,40,15
20DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:26:08582:07:19443,8-31,2160:11309,10,00
21CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132803:50:31612:01:26441,6-33,3660:31115,00,18
22STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732905:08:26596:41:09438,3-36,7300:4285,30,28
23URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812902:37:23614:03:17437,5-37,5060:21166,80,15
24BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:44:23583:29:36437,0-37,9700:14251,20,01
25STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692803:26:39598:06:25437,0-37,9860:28126,90,29
26KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802901:12:00608:03:45436,4-38,6270:09363,60,04
27GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:02:14589:47:33434,0-40,9520:08418,50,12
28SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:53:50598:55:53432,9-42,0990:24149,40,15
29STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862902:07:06611:51:23430,8-44,2220:17203,40,04
30WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:50:54592:18:49429,7-45,3000:15232,50,05
31KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023004:30:36525:41:43429,7-45,3350:3795,30,26
32KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 65280562:13:55429,3-45,6610:00INF0,00
33BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152901:56:17597:02:04427,9-47,1430:16220,80,11
34KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:01:37614:52:29425,9-49,0720:17210,10,01
35JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892903:10:05602:34:58425,8-49,1610:26134,40,10
36MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:20:21613:15:50425,8-49,2350:19182,00,02
37MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702802:06:06604:41:24425,0-50,0430:17202,20,04
38DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142903:23:47604:03:29422,5-52,5450:28124,40,11
39NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832902:08:53605:23:18421,9-53,1360:18196,40,01
40USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772902:53:07596:34:46421,8-53,2040:24146,20,04
41BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123002:00:23607:10:48421,5-53,5260:17210,10,11
42GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642802:19:52598:01:56419,0-56,0220:20179,70,14
43PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:31:27608:14:21418,5-56,5240:13274,60,06
44KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:57:54588:10:22417,4-57,5920:16212,40,08
45BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113001:40:28613:33:58417,1-57,8770:14249,10,04
46FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233008:09:50588:58:56416,1-58,8761:1051,00,02
47GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:49:01590:28:19415,8-59,2390:15228,80,04
48KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:19:02599:06:17413,6-61,4410:11314,00,11
49KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882902:21:29585:45:19412,1-62,8550:20174,80,12
50KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922901:56:01613:27:28412,0-63,0300:16213,10,02
51KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:08:53602:37:53411,1-63,8620:18191,40,03
52BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003002:29:31607:06:17407,5-67,4710:22163,50,05
53MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133003:00:45603:00:46406,7-68,3400:26135,00,27
54ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872901:48:35608:17:24405,6-69,3610:16224,10,01
55FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:30:27601:30:27405,4-69,5600:13268,90,07
56GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932902:02:48611:26:49405,1-69,9160:18197,90,11
57TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:00:26593:40:47403,8-71,1510:08401,00,03
58ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043002:22:37610:45:17402,7-72,2550:21169,40,00
59CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:40:52602:11:44401,3-73,7500:24149,70,01
60NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:15:05577:09:51400,8-74,2470:20178,00,11
61MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172903:32:33603:32:35400,1-74,8700:31113,00,11
62PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742902:13:28572:09:22400,1-74,8870:20179,90,12
63MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213019:00:10601:02:51399,1-75,8752:5121,01,32
64MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912909:19:25609:19:25395,8-79,2031:2442,50,15
65PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942900:42:26610:21:56394,5-80,4570:06557,90,00
66GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183002:07:26602:23:30394,1-80,8750:19185,60,06
67SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182904:18:55604:34:26393,9-81,0880:3991,30,26
68MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822902:02:51605:11:59392,9-82,1230:18191,90,10
69NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083003:09:18589:03:09391,9-83,1250:28124,20,05
70DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762902:26:26604:30:40391,5-83,4940:22160,40,02
71TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053003:43:11603:43:11390,2-84,7900:34104,90,28
72SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303003:22:18614:07:40386,1-88,9440:31114,50,01
73MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:56:49601:56:49384,7-90,3200:18197,60,09
74ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103005:34:25600:43:54381,4-93,6280:5268,40,11
75WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073008:02:52599:50:16374,5-100,4581:1746,50,28
76KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203008:19:43610:33:22373,7-101,2921:2044,90,26
77WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712800:43:50575:40:40373,0-102,0370:07510,50,02
78WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:04:50610:55:12372,5-102,5430:10344,70,06
79STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163001:48:12600:19:15372,4-102,6250:17206,50,01
80SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:46:23599:57:15370,9-104,0880:17209,20,04
81FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952900:54:44612:25:00369,9-105,0970:08405,50,01
82KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:15:34613:21:59369,9-105,1140:12293,70,01
83KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:36:52607:25:48369,4-105,5790:15228,80,01
84KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:15:15613:21:40369,1-105,9070:12294,30,01
85RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173000:56:45600:56:45362,9-112,1500:09383,60,03
86OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243006:03:06604:17:27362,0-112,9871:0059,80,43
87PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672800:36:06603:05:42359,7-115,3160:06597,80,01
88MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:17:54595:46:11359,0-116,0120:13276,50,02
89PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273019:27:12609:49:36358,8-116,2303:1518,41,02
90WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203002:26:56602:26:56355,5-119,4800:24145,20,15
91KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:48:25602:04:56354,8-120,1650:18196,40,08
92KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:27:20601:45:18353,9-121,1110:14243,10,05
93JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:12:42601:27:54351,9-123,0970:12290,40,10
94MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013002:04:12602:39:21348,7-126,2540:21168,50,07
95KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233002:09:09602:09:10346,9-128,1400:22161,10,08
96GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253002:09:15597:12:55346,8-128,1930:22161,00,07
97NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:20:22601:20:22346,2-128,8000:13258,50,01
98KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:16:52584:31:12338,9-136,1440:13264,50,02
99FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143008:50:41584:50:42336,2-138,7701:3438,00,25
100STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323009:17:44609:20:46334,5-140,5321:4036,00,18
101MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:00:26554:18:06328,1-146,9390:11325,70,08
102GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333001:10:44604:10:26328,0-147,0300:12278,20,02
103KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:27:26601:32:32321,6-153,3990:16220,70,02
104KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:43:11601:28:19318,6-156,3640:19185,30,16
105KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403002:00:56602:00:57312,4-162,6400:23155,00,04
106SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:24:48595:18:47311,5-163,4850:27129,10,14
107KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433003:00:38604:22:42311,4-163,6430:34103,40,25
108ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:47:57609:41:25309,6-165,4130:09387,40,02
109PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643008:02:29600:08:11309,2-165,7901:3338,50,81
110WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:39:39577:56:10309,2-165,8120:30116,20,11
111JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:32:16613:24:34306,3-168,6780:18199,20,02
112HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423005:20:15578:59:04305,5-169,5311:0257,20,53
113KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713000:53:04618:50:41305,2-169,7610:10345,10,03
114HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263005:11:39578:48:12303,4-171,5861:0158,40,51
115GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:23:00553:23:00303,1-171,8700:16219,10,03
116RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:54:38602:59:38302,4-172,6090:10332,10,01
117NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353001:14:10555:39:19302,2-172,7900:14244,50,20
118DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:15:57600:15:39301,9-173,1440:15238,50,01
119JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603005:56:47605:46:48301,8-173,2131:1050,80,28
120ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583000:58:17592:14:49300,1-174,8530:11309,00,04
121KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:52:00583:14:07297,5-177,5310:22159,40,23
122CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503000:58:42600:43:24297,3-177,6950:11303,90,00
123SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:58:29601:58:29296,2-178,8100:24150,00,03
124ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873001:30:00614:33:12293,9-181,1010:18195,90,04
125SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:37:39601:37:39292,9-182,0600:20180,00,04
126GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273001:48:03586:47:28292,8-182,2080:22162,60,03
127MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903002:59:28560:43:43291,8-183,2000:3697,60,36
128JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263002:14:40600:43:08291,4-183,6180:27129,80,05
129BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893019:27:12609:34:42287,8-187,2264:0314,81,27
130SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:30:26585:26:37287,2-187,8500:18190,50,01
131PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:40:42613:19:34285,8-189,2480:21170,30,02
132CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383000:33:53584:39:35284,6-190,3690:07504,00,00
133PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:06:32588:34:20283,1-191,9450:14255,30,06
134RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763001:36:26576:20:44280,5-194,5390:20174,50,00
135WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533000:35:07600:46:05278,9-196,1500:07476,40,01
136LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553000:57:08576:57:08278,8-196,1700:12292,80,04
137GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653000:32:46553:05:07278,2-196,8220:07509,40,02
138MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373000:14:45587:24:07278,0-197,0430:031 130,70,00
139SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:01:37564:11:26277,6-197,3630:13270,40,07
140DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493001:40:55596:43:39277,0-198,0160:21164,70,04
141KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823002:15:41584:16:04275,8-199,2340:29121,90,10
142ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:22:46601:33:57275,0-199,9890:18199,40,22
143NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:46:51588:26:37274,9-200,0670:23154,40,03
144MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783001:06:40601:06:40274,7-200,2980:14247,20,08
145MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283002:07:55587:36:37273,9-201,0840:28128,50,14
146STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:49:13604:38:23273,6-201,4110:10333,50,02
147GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403003:27:28617:25:26272,9-202,1130:4578,90,07
148KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:15:57602:21:09271,2-203,7810:16214,30,09
149SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613003:25:39586:11:20271,1-203,9090:4579,10,21
150KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:37:36599:35:47271,0-203,9890:21166,60,06
151OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
152GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:35:33609:58:43269,5-205,5090:21169,20,01
153ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
154MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:46:33597:21:57268,1-206,8540:3796,60,07
155MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303011:18:54603:19:31267,8-207,2442:3223,70,91
156SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463000:52:47571:04:56266,9-208,1420:11303,30,01
157RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853001:04:16600:31:35266,3-208,7080:14248,60,11
158RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393002:33:50612:32:55263,8-211,1930:34102,90,03
159CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473002:25:48601:30:37263,6-211,4000:33108,50,03
160PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:12:50611:44:24263,5-211,4960:16217,10,01
161POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
162WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:54:29607:33:23262,5-212,4890:12289,10,03
163SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663001:16:27585:40:09262,4-212,6340:17205,90,05
164ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:31:43587:07:40258,1-216,9240:21168,80,13
165KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:06:51562:25:05257,9-217,1100:15231,50,02
166KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:13:34528:22:56255,2-219,8490:17208,10,03
167KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683001:45:05606:22:29254,3-220,6670:24145,20,06
168NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363001:06:34593:01:43252,6-222,3600:15227,70,05
169ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313002:22:30605:25:26252,0-222,9870:33106,10,05
170MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:59:37572:09:40251,9-223,1330:28126,30,17
171KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353002:52:17571:59:41251,5-223,4980:4187,60,25
172ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:41:51609:32:50250,8-224,2270:24147,70,03
173CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843002:25:01572:59:55249,3-225,6870:34103,20,26
174DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983018:53:00457:52:05244,9-230,0644:3713,02,56
175KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933004:05:35602:22:38243,3-231,7051:0059,40,34
176CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523003:44:14553:52:09242,8-232,2500:5565,00,37
177KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413002:09:51604:46:44242,5-232,5440:32112,00,03
178STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:01:35563:58:38241,2-233,7750:15235,00,02
179WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:24:15601:38:31239,9-235,1230:21170,80,06
180KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423002:52:55601:02:45239,3-235,6900:4383,00,22
181SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:47:19598:34:37238,0-236,9940:11301,80,00
182POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:09:54565:04:29237,4-237,5860:17203,80,00
183SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:26:54511:23:48236,6-238,4440:22163,30,32
184MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793002:41:18593:33:38235,4-239,5600:4187,60,01
185MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583003:58:17602:14:43233,7-241,2711:0158,90,38
186PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923000:35:53603:17:02232,9-242,0650:09389,50,03
187KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963007:20:27598:30:47232,5-242,4551:5331,70,15
188ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593003:59:09599:30:31231,7-243,2961:0158,10,02
189DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:37:21602:23:27229,6-245,4000:25141,50,03
190WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:36:21577:38:45229,3-245,7240:09378,40,06
191PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:33:44547:40:01229,2-245,8420:08407,60,01
192BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433000:50:12558:39:08228,4-246,5980:13273,00,02
193GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:04:50609:54:10227,8-247,2140:17210,80,02
194KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343003:58:57593:50:10225,0-249,9871:0356,50,38
195HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:35:35604:24:21224,3-250,7100:09378,20,07
196SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973001:52:52587:24:10224,0-250,9900:30119,10,06
197HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:47:59597:56:28223,8-251,2100:28124,30,24
198PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:44:45617:27:08223,5-251,5060:12299,70,01
199ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493000:56:13582:12:00221,2-253,7980:15236,10,02
200DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
201KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:59:48457:59:48217,9-257,0600:32109,20,04
202PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593002:14:23602:14:24217,9-257,1200:3797,30,05
203ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623008:33:06596:26:37214,3-260,7332:2325,10,68
204KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993006:31:55541:29:56213,6-261,4131:5032,70,61
205KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:58:52571:39:24212,6-262,3890:16216,70,08
206STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
207CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:46:21553:46:21210,6-264,3900:30118,80,36
208KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633011:12:40550:36:04208,7-266,2853:1318,61,25
209BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:23:13591:48:41208,3-266,7000:4187,30,38
210BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:12:42591:56:07207,6-267,4360:21171,30,07
211ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
212JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:32:36553:00:30206,8-268,1550:26134,00,41
213SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:15:09582:11:22206,0-269,0100:21164,50,02
214SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
215ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:46:56580:10:23203,8-271,1550:31114,40,09
216RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:09:51603:10:02203,4-271,6440:20174,70,00
217SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:19:46597:15:27202,1-272,8820:23152,00,06
218PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:34:07600:46:02201,4-273,6001:3936,20,66
219KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:52:13609:01:02201,3-273,7250:15231,30,02
220SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003000:38:52607:34:00201,2-273,7520:11310,70,07
221RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613003:06:17603:06:17200,6-274,4100:5564,60,51
222SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213002:10:47578:10:47200,5-274,4600:3992,00,41
223PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063000:37:30601:31:26200,4-274,5770:11320,70,04
224SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:32531:18:59200,1-274,8830:27131,20,07
225KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283000:35:42601:23:50199,7-275,3070:10335,60,07
226LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:11:39505:08:08199,0-276,0460:21166,60,08
227BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673000:34:55600:47:59197,1-277,9220:10338,70,01
228KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:48:24576:48:24196,8-278,2500:14243,90,01
229SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383015:06:33564:48:06192,9-282,1134:4112,81,39
230JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273003:03:07603:03:07192,7-282,2600:5763,20,52
231MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653001:13:46612:13:10191,5-283,4920:23155,80,00
232KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133003:56:29503:22:06191,5-283,5101:1448,60,60
233OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:46:44594:59:05191,0-284,0120:14245,20,00
234NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253000:33:10598:14:01190,7-284,3460:10344,90,02
235ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333000:43:23610:59:11189,8-285,2170:13262,50,10
236ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603007:52:31560:43:33188,9-286,1422:3024,01,06
237BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113000:22:24612:53:25188,8-286,2280:07505,60,00
238BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:57:33568:56:53187,7-287,2750:18195,70,02
239DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:39:44578:32:14187,3-287,7190:31112,70,03
240SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612805:48:25572:28:38187,1-287,8831:5132,20,33
241LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
242GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
243OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633011:36:09598:19:13185,0-289,9683:4515,94,15
244OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:24:02576:24:02184,6-290,4100:07460,80,02
245GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:36:21601:38:43182,7-292,2730:31113,80,21
246STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723000:49:00601:14:20182,4-292,6500:16223,30,03
247MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663001:17:37605:11:37182,0-293,0260:25140,70,00
248KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393002:18:40565:40:13182,0-293,0400:4578,70,22
249TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:59:16553:46:49179,8-295,2200:5960,20,37
250MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:40:33578:45:18177,1-297,9210:34105,70,24
251LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:48:23608:02:03176,8-298,1570:16219,30,12
252MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:35:00601:35:00176,8-298,1900:32111,70,07
253BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:31:14592:23:20176,7-298,2660:30116,20,22
254MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463002:02:45577:22:01176,3-298,6740:4186,20,13
255JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243002:13:34514:09:16176,1-298,9040:4579,10,39
256LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623003:13:40567:13:38175,4-299,6411:0654,30,46
257WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:21:59582:55:50175,2-299,8050:28128,20,15
258DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
259JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:00:11554:35:08174,9-300,0680:20174,40,15
260RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493003:00:48608:51:24174,1-300,9271:0257,80,18
261SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703001:12:35607:52:33174,0-301,0440:25143,80,09
262WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:27:49602:06:56173,3-301,7200:30118,40,12
263CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:54:00595:32:44173,2-301,7900:3991,20,24
264SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:45:08566:00:28171,9-303,0590:15228,60,02
265ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593002:22:25545:59:25171,9-303,0780:4972,40,60
266WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163000:49:34573:08:05171,7-303,2810:17207,90,02
267GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733000:28:53600:28:53170,7-304,2900:10354,60,02
268ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:05:23599:23:57169,8-305,2450:23155,80,16
269PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533000:59:53613:37:48169,5-305,5140:21169,80,08
270ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583000:32:29599:18:46165,5-309,4640:11305,80,01
271GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:13:52512:08:54164,2-310,7930:26133,40,19
272BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:28:10531:50:42163,8-311,1770:32111,50,04
273WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:33:56572:47:43163,8-311,2130:5663,80,25
274KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:46:30612:13:35162,8-312,1540:17210,10,04
275JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
276NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643003:21:01579:21:01161,2-313,7801:1448,10,41
277STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:13:38553:09:34159,9-315,1400:27130,30,17
278KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723008:03:43519:57:24156,0-318,9883:0619,40,92
279TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693005:18:54545:05:25155,9-319,1492:0229,30,81
280PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703002:26:53574:03:00155,6-319,4060:5663,60,18
281BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:55:16577:11:35154,7-320,2710:21168,00,06
282GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463002:54:00510:10:01154,6-320,4041:0753,30,65
283JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773000:55:06564:55:37154,0-321,0340:21167,70,05
284MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
285KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813001:13:41602:10:46149,3-325,6680:29121,60,19
286MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:18:56610:56:29149,0-325,9560:31113,30,28
287SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:17:42507:26:33148,9-326,1031:1945,20,34
288PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:34:05561:57:05148,6-326,4140:13261,60,00
289PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:08:28529:45:03148,0-327,0100:27129,70,08
290GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373000:50:50587:27:22146,4-328,6090:20172,80,01
291MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:23:24611:10:35144,1-330,9460:34103,60,74
292FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803001:10:54599:45:15144,0-331,0460:29121,80,02
293KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893002:03:52602:03:52142,2-332,8300:5268,90,25
294WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:09:34552:54:51138,9-336,1280:30119,80,01
295KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873002:16:14570:03:18138,4-336,6270:5960,90,68
296DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:23:51579:00:38138,3-336,7060:3699,00,03
297MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863000:56:16583:51:18137,6-337,3710:24146,80,10
298BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:00:57558:29:11137,4-337,6350:26135,20,06
299WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:32:36552:39:39135,5-339,4630:4087,80,06
300KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:22:24580:48:28135,5-339,4840:3698,70,37
301SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:10:09526:44:06135,3-339,7290:31115,70,40
302ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:10:38575:37:13134,7-340,3410:31114,40,12
303HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:48:47578:48:48133,9-341,0601:1547,60,36
304OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783001:00:15572:13:17132,7-342,3180:27132,14,06
305GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:51:13578:57:23132,5-342,5460:23155,20,07
306KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
307SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:32:40576:32:40131,0-344,0240:14240,60,04
308SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:54:23576:54:23130,6-344,3600:24144,10,09
309JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:16:12529:16:12130,0-345,0200:35102,30,11
310JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:58:18564:03:15128,2-346,7700:27132,00,05
311WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:46:15601:03:23127,7-347,3380:21165,60,09
312JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923000:56:54577:42:07127,7-347,3390:26134,60,13
313GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003000:59:16600:59:16127,4-347,5700:27129,00,06
314MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:10:18597:39:13127,2-347,8020:33108,60,11
315STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:20:47562:00:39126,8-348,2321:0654,00,13
316SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:52:14576:52:14126,8-348,2500:24145,60,02
317BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933011:37:12607:25:45126,1-348,9505:3110,81,93
318LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843001:29:52553:29:52125,2-349,8500:4383,60,06
319WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:21:01513:23:20124,0-350,9520:3991,90,01
320KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:15:44602:20:52121,0-353,9660:3795,90,16
321KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:45:42601:14:43121,0-354,0220:22158,80,00
322BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013000:30:58584:27:01120,8-354,2330:15234,00,14
323WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803002:31:09498:25:13119,6-355,4121:1547,50,14
324GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853000:52:50578:59:23118,8-356,2160:26134,90,04
325RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:18:29593:48:16118,1-356,9030:3990,30,05
326NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:05:41543:16:57117,6-357,4010:33107,40,04
327DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:11:01561:34:36116,9-358,0600:3698,80,06
328WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
329CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
330TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893001:34:52612:06:40115,9-359,0980:4973,30,40
331BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:07:57600:46:44115,9-359,1300:35102,30,15
332BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:41:28535:06:58114,9-360,0710:5268,00,06
333BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073010:04:10610:04:10114,5-360,4805:1611,42,30
334SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
335DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:36:13569:48:37112,4-362,5960:19186,20,05
336DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
337WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:07:17553:07:17111,3-363,6900:3699,30,05
338GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973001:08:52582:41:18111,1-363,9410:3796,80,02
339WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:58:34601:07:17111,0-364,0000:31113,70,20
340WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:05:57576:53:48110,1-364,8860:35100,20,02
341POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133000:35:29504:14:35109,8-365,1700:19185,70,12
342MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:34:10505:28:53108,9-366,1310:5169,40,20
343DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:18:07593:07:10108,7-366,2860:09360,00,18
344GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:32:43577:52:55108,1-366,9020:18198,20,09
345MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:48:34483:35:51107,7-367,2510:27133,10,02
346DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133000:58:23598:45:35107,1-367,9370:32110,00,15
347GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:23:47488:45:45106,8-368,2330:4776,50,13
348JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:59:14564:57:48106,6-368,4120:33108,00,02
349ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:27:32506:10:26106,0-369,0341:5730,60,29
350SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:47:21615:17:03105,7-369,2630:26134,00,14
351KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:06:42598:45:32104,3-370,7220:3893,80,24
352KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:48:03502:27:26104,1-370,9410:27129,90,09
353PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:02:09504:46:29103,6-371,3540:35100,10,00
354SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
355ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
356BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963007:38:27524:19:48103,3-371,6964:2613,51,09
357KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
358ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113001:28:40586:45:38102,8-372,2350:5169,50,13
359WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:39:50600:42:24102,6-372,3590:5861,70,25
360KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:52:10575:46:12102,6-372,4450:30118,00,02
361WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:23:21527:53:04101,1-373,8520:4972,80,47
362WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
363DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163000:36:40581:39:16101,1-373,8640:21165,50,10
364PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963007:38:20524:19:37101,1-373,8894:3113,21,02
365SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:40:06506:31:25100,9-374,0590:5960,50,08
366GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 220300505:31:33100,9-374,1480:00INF0,00
367BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:06:23505:23:59100,8-374,2230:3991,10,11
368KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453003:30:11506:12:04100,6-374,4392:0528,70,32
369JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:15:45505:15:45100,2-374,7700:4579,40,19
370CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:05:48600:05:48100,0-375,0400:031 034,10,01
371WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:32:23600:49:3999,4-375,5670:5564,60,26
372BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:51:22584:36:4099,3-375,7490:31115,90,13
373WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:14:50603:25:4998,7-376,2800:09399,30,01
374KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173000:59:21568:11:5398,3-376,6630:3699,40,22
375CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103002:48:01450:29:0298,1-376,9171:4235,00,25
376NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:44:24545:30:4998,0-376,9631:0356,30,35
377CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:48:36600:48:3697,5-377,5000:29120,40,12
378PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:57:33582:07:2697,0-378,0420:35101,10,36
379KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253002:05:44593:30:0296,8-378,1831:1746,20,15
380JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:31:09578:28:5596,7-378,3280:5663,60,12
381KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153002:14:22597:30:2596,5-378,4511:2343,10,12
382DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313000:53:35542:04:3296,4-378,5770:33108,00,05
383MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213002:01:40566:25:0496,2-378,8301:1547,40,04
384BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:57:38582:07:2995,9-379,0810:3699,90,03
385KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193001:56:32600:26:0795,1-379,8961:1349,00,01
386FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283001:09:51599:44:2794,9-380,0530:4481,60,04
387KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:40:54580:15:0893,2-381,7740:26136,80,72
388KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:39:35588:16:4892,8-382,2290:25140,60,00
389LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:35:45549:01:5092,7-382,3240:23155,50,01
390RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193000:46:04543:14:1992,3-382,6530:29120,30,16
391DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083000:51:39506:20:1592,3-382,6880:33107,20,11
392MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:13:02580:31:5191,8-383,2050:4775,40,18
393RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:29:49524:34:3291,6-383,4180:5861,20,14
394PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373002:24:46528:23:3691,2-383,7901:3537,80,24
395LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:06:45578:21:5690,8-384,2340:4481,60,05
396POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:19:15532:40:2389,8-385,1820:5268,00,08
397KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:19:15532:40:2389,8-385,1820:5268,00,08
398ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023001:44:13505:49:4388,9-386,0931:1051,20,17
399RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:48:51605:33:1787,9-387,1130:33107,90,08
400PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:23:22577:23:2287,4-387,6200:5762,90,16
401MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823003:44:21550:54:1587,2-387,7512:3423,30,37
402MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863002:52:00605:25:3087,0-387,9971:5830,30,56
403KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343001:44:19558:45:4085,6-389,3841:1349,20,03
404KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353000:50:11561:15:2785,4-389,6000:35102,10,18
405TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:35:09558:40:1284,0-391,0341:0752,90,02
406SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203003:30:54525:58:5978,9-396,0572:4022,50,42
407MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323001:34:38576:16:5177,3-397,7121:1349,00,97
408KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:45:58579:16:0977,1-397,8750:35100,70,01
409MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:20:19503:02:4977,0-398,0371:0257,50,00
410THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:23:33551:45:5575,9-399,0910:18193,40,00
411THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:45543:02:5271,2-403,7660:30116,30,10
412LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:01:46456:57:0564,3-410,6950:5762,50,02
413DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:07:03601:14:35422,2-52,8250:09377,80,01
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:38:10601:38:10367,3-107,6850:16224,50,03
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13006:08:47539:21:57320,6-154,4441:0952,20,11
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13005:44:14595:40:57315,7-159,3451:0555,00,48
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13003:14:14507:09:36296,6-178,3860:3991,60,06
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23014:53:40542:53:40294,7-180,3203:0119,80,09
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:45:52531:24:06291,4-183,6100:21165,10,01
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3000:59:50584:17:17287,0-187,9940:12287,80,00
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:25:19559:01:34282,2-192,8490:18198,40,02
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23002:11:53591:14:02275,9-199,0790:28125,50,25
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:55:55576:09:00252,7-222,3030:27130,80,14
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:36:47576:15:35242,1-232,9150:23150,10,03
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:42:22599:25:56217,1-257,9310:28127,20,03
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:07:09599:51:56210,9-264,1150:19188,40,08
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:16:56577:06:55199,9-275,1100:05708,30,00
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13000:38:10543:18:22190,1-284,9260:12298,80,04
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:57:20619:39:55185,7-289,3070:3795,00,10
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:46:48602:50:02176,2-298,8370:3699,00,11
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:39:55576:39:55170,9-304,1300:14256,80,02
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3005:27:59605:28:00166,9-308,1301:5730,50,03
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:47:57602:24:55160,6-314,4130:17200,90,02
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:38:26577:38:26156,1-318,9200:3795,10,04
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:06:00603:04:56148,6-326,4410:26135,10,14
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:49:57576:49:58148,1-326,8600:20177,90,02
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:45:04601:56:53145,8-329,1580:4383,30,08
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:11:09503:32:57137,3-337,6580:31115,80,02
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:35:47571:21:16132,1-342,9130:4382,70,03
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:13:01514:55:53126,3-348,6690:34103,80,01
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:47:39599:42:32126,1-348,8510:22158,80,07
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:00:16524:32:08121,3-353,6960:29120,80,00
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:43:27528:43:27113,6-361,3700:22156,90,05
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:20:27601:23:08104,1-370,9290:4677,60,25
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3000:18:13577:54:28103,4-371,5750:10340,60,04
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3000:50:05552:50:05103,4-371,5900:29123,90,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:48:27598:19:19102,2-372,8500:28126,50,04
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:23:58534:21:47100,7-374,3020:5072,00,13
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:38:34600:38:3498,9-376,1100:23153,80,04
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:51:02564:34:4997,1-377,8651:0852,50,03
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:59:58529:52:2896,9-378,0800:3797,00,17
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:21553:04:5094,0-381,0200:4382,50,05
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:35:53507:58:5893,5-381,4881:0158,50,53
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:35:05528:57:3691,7-383,2860:22156,90,01
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:34:03600:34:0391,4-383,6200:22161,00,01
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:20:14601:20:1487,0-388,0300:5565,00,01
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13003:28:58377:55:4584,3-390,7292:2824,20,30
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:51:04598:22:2583,3-391,6960:3697,90,18
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:29:58506:59:1376,0-398,9681:1050,70,62
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:04:57474:23:3674,4-400,5751:4035,70,82
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:02:12598:21:1872,3-402,7190:5169,70,03
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:06:24553:06:2470,0-405,0000:5663,30,10
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:10:31600:15:5659,1-415,9181:1150,30,01
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23003:24:01509:49:5651,7-423,3163:5615,20,09
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:00:09505:00:0950,6-424,3901:1150,50,27
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3001:52:26620:18:4149,8-425,1572:1526,60,15
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:41:28553:01:1231,8-443,1731:1846,10,30
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13002:09:40536:55:3524,4-450,5975:1811,32,13
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 505 wynik(ów)