ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582702:55:27615:08:45475,00,0000:22162,40,03
2KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112701:20:31624:42:46475,00,0000:10354,00,02
3PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:15:43625:15:43475,00,0000:09376,40,04
4GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:12:48626:14:36475,00,0000:16214,60,01
5KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:15:33629:21:07475,00,0000:09377,20,00
6PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662703:36:19637:50:35475,00,0000:27131,80,08
7KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792905:32:57630:44:40467,5-7,4840:4284,20,05
8KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802903:25:23636:01:15465,0-9,9810:26135,80,06
9PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:13:56601:08:25462,1-12,9340:17207,00,02
10KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652802:40:06610:06:09460,7-14,3470:20172,60,02
11CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:50:17644:33:26459,0-16,0330:14249,70,03
12BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:47:25607:32:38457,3-17,6700:14255,50,02
13NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:05:19601:05:21456,3-18,7200:08419,10,01
14SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:34:32587:42:53455,8-19,1810:20177,00,04
15DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:17:19627:33:55454,6-20,4290:10352,80,01
16STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732901:38:22618:35:48454,3-20,7200:12277,10,00
17URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:29:21624:16:37452,5-22,4850:11303,90,11
18STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:18:51623:15:13452,3-22,6850:10344,20,07
19GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642803:34:21627:25:33451,4-23,6180:28126,30,18
20PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672819:52:10639:30:12449,1-25,8952:3922,60,81
21WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722902:09:09616:37:04448,2-26,7700:17208,20,06
22MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:23:01636:55:47446,6-28,3670:19187,40,02
23BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152901:59:18620:24:06445,3-29,6740:16224,00,11
24GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:06:07613:51:26444,2-30,8320:08403,10,09
25DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142903:54:53632:12:08444,0-30,9940:31113,40,09
26MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702801:33:28624:32:51441,4-33,5720:12283,40,03
27JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:18:23626:00:11438,5-36,5290:10335,60,12
28PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:49:34628:15:07437,8-37,1610:15239,80,07
29KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983002:43:33618:00:26437,3-37,7150:22160,40,12
30KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:28:29639:01:04436,6-38,3810:12296,10,00
31BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113002:31:14638:11:45435,2-39,8010:20172,70,13
32BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123001:57:22636:42:22434,3-40,7140:16222,00,02
33GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:59:06626:16:04434,1-40,9300:16218,70,05
34KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882902:26:23629:16:43434,0-41,0180:20177,90,08
35SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:53:50598:55:53432,9-42,0990:24149,40,15
36USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772902:01:51619:43:29432,5-42,5040:16213,00,08
37CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852903:11:08626:11:44432,3-42,7000:26135,70,01
38STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862902:07:06611:51:23430,8-44,2220:17203,40,04
39KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023004:30:36525:41:43429,7-45,3350:3795,30,26
40NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:22:40628:56:04428,2-46,8160:11310,80,00
41KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:13:37628:43:34427,7-47,2680:18192,10,04
42GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932902:08:54635:21:33427,4-47,5760:18199,00,13
43BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:56:42631:02:38425,5-49,4990:16218,80,07
44MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133002:23:31626:23:32424,9-50,1000:20177,60,22
45NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:22:14625:14:28421,1-53,9460:20177,60,11
46MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172904:19:59628:20:00421,0-53,9900:3797,20,08
47KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203012:01:36638:04:15420,6-54,4451:4235,00,40
48FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:01:39625:01:39418,9-56,1500:08407,60,06
49TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:21:28618:01:49417,0-57,9510:11307,20,04
50FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233008:09:50588:58:56416,1-58,8761:1051,00,02
51SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182901:58:21626:06:42415,6-59,3800:17210,70,10
52DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762902:33:07629:18:48412,7-62,3370:22161,70,02
53KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922901:56:01613:27:28412,0-63,0300:16213,10,02
54WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073005:53:06623:48:43409,3-65,7040:5169,50,19
55STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163003:25:08640:08:08406,5-68,4650:30118,90,03
56ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872901:48:35608:17:24405,6-69,3610:16224,10,01
57MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822902:22:21625:10:34404,5-70,5360:21170,50,11
58MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:36:28625:36:28404,2-70,8200:14251,40,02
59NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083000:55:48630:23:22403,0-71,9700:08433,40,01
60ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103005:55:13627:15:41402,8-72,1550:5268,00,11
61ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 104300610:45:17402,7-72,2550:00INF0,00
62PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742902:13:28572:09:22400,1-74,8870:20179,90,12
63MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213019:00:10601:02:51399,1-75,8752:5121,01,32
64SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303003:01:00638:37:57397,6-77,4210:27131,80,06
65MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912909:19:25609:19:25395,8-79,2031:2442,50,15
66PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942900:42:26610:21:56394,5-80,4570:06557,90,00
67GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183002:07:26602:23:30394,1-80,8750:19185,60,06
68TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053003:43:11603:43:11390,2-84,7900:34104,90,28
69WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:47:05635:52:40389,1-85,9250:16218,00,08
70SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:36:26632:15:10388,3-86,7340:14241,60,06
71KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:30:57625:16:18385,7-89,3020:14254,40,01
72KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:17:40637:19:12382,8-92,1560:12295,80,01
73MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013003:26:55627:39:54382,2-92,7820:32110,80,11
74KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:17:59637:19:31382,1-92,8680:12294,00,01
75FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952900:50:28637:19:56375,2-99,8120:08446,10,01
76FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143005:27:45629:27:45374,3-100,7500:5268,50,11
77RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173000:59:02624:59:02373,2-101,7900:09379,30,03
78WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 71280575:40:40373,0-102,0370:00INF0,00
79OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:19:25629:54:27372,1-102,8820:12281,10,08
80KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:32:49634:54:11370,8-104,1900:15239,70,04
81MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:16:12617:54:55370,4-104,6490:12291,60,03
82JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:24:55621:57:54367,0-108,0170:13259,30,13
83STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323010:27:55633:42:15365,2-109,8411:4334,90,18
84WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203001:10:06625:10:06358,9-116,1200:11307,20,03
85PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273019:27:12609:49:36358,8-116,2303:1518,41,02
86GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253000:47:26626:54:56354,9-120,0510:08449,00,02
87KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:27:20601:45:18353,9-121,1110:14243,10,05
88KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233000:54:55624:54:55352,6-122,4200:09385,20,05
89MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283002:06:21624:27:47352,4-122,5960:21167,30,13
90NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:02:42625:02:42351,1-123,9200:10336,00,06
91KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253002:24:42625:55:40342,9-132,1350:25142,20,07
92KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:16:52584:31:12338,9-136,1440:13264,50,02
93MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283013:37:59637:11:13337,1-137,8732:2524,70,70
94WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:51:18625:51:57336,2-138,8410:30117,70,10
95KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393000:58:30625:08:34333,8-141,2420:10342,30,01
96GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333000:47:59628:10:26330,2-144,7540:08413,00,03
97WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533011:35:53624:38:54330,2-144,7862:0628,50,08
98NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353002:15:47627:18:56326,5-148,5220:24144,30,25
99JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263004:20:05637:16:03325,5-149,4830:4775,10,07
100HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:45:20636:08:46322,9-152,0570:19184,00,10
101JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:36:34636:56:06321,5-153,5060:18199,80,03
102KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403000:47:09624:47:10320,9-154,0800:08408,40,01
103HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:35:30633:21:32319,6-155,3880:17200,80,14
104ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:40:47634:59:48318,2-156,7970:07468,10,02
105RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483001:20:01626:03:19315,5-159,4870:15236,60,02
106ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:14:59616:31:31313,9-161,0830:14251,20,03
107KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:18:26626:11:32312,3-162,7190:15238,90,03
108SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:24:48595:18:47311,5-163,4850:27129,10,14
109KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433003:00:38604:22:42311,4-163,6430:34103,40,25
110DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493005:41:58644:42:55311,1-163,9321:0554,60,18
111SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:08:01625:08:01310,2-164,7600:13273,70,02
112KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713000:31:02630:30:53310,1-164,8640:06599,60,00
113PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643008:02:29600:08:11309,2-165,7901:3338,50,81
114CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503000:59:39625:13:25307,6-167,4460:11309,40,00
115LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553003:26:51627:26:51305,8-169,1700:4088,70,39
116GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273001:54:59629:06:16304,7-170,3340:22159,00,04
117SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:15:39625:15:39304,6-170,3600:14241,60,05
118GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:23:00553:23:00303,1-171,8700:16219,10,03
119KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693003:57:19615:09:35302,5-172,5420:4776,50,27
120DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:15:57600:15:39301,9-173,1440:15238,50,01
121JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603005:56:47605:46:48301,8-173,2131:1050,80,28
122ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873001:30:00614:33:12293,9-181,1010:18195,90,04
123MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783002:43:11626:43:11292,9-182,1480:33107,70,09
124GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403004:12:58640:30:45292,1-182,9360:5169,30,10
125MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373001:41:43643:05:24292,0-182,9510:20172,30,02
126NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:55:01636:34:48292,0-182,9730:23152,30,03
127MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903002:59:28560:43:43291,8-183,2000:3697,60,36
128PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563000:39:43633:30:03291,6-183,4320:08440,50,03
129KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:37:20632:05:38291,3-183,7310:20179,50,05
130BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893019:27:12609:34:42287,8-187,2264:0314,81,27
131SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:30:26585:26:37287,2-187,8500:18190,50,01
132PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:40:42613:19:34285,8-189,2480:21170,30,02
133CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383000:33:53584:39:35284,6-190,3690:07504,00,00
134SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663001:54:17626:40:16283,9-191,1010:24149,10,05
135SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613000:59:29607:45:10283,7-191,2590:12286,20,01
136KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:16:35612:43:28283,4-191,6400:16222,00,03
137GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:08:23638:09:43281,5-193,4760:14247,00,01
138MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633004:04:41628:25:57281,2-193,8370:5268,90,44
139RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763001:36:26576:20:44280,5-194,5390:20174,50,00
140GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653000:16:02627:28:22280,0-194,9850:031 047,90,01
141KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:58:01611:16:15278,9-196,1100:25141,80,03
142WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863001:22:25628:59:16278,1-196,8620:17202,50,06
143SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:01:37564:11:26277,6-197,3630:13270,40,07
144RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:59:17625:17:07277,6-197,4160:12280,90,05
145ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:22:46601:33:57275,0-199,9890:18199,40,22
146ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:47:37633:50:04274,5-200,4850:23153,10,15
147PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:04:50635:07:54274,5-200,5330:14254,00,03
148STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:49:13604:38:23273,6-201,4110:10333,50,02
149MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913000:55:35624:53:49273,3-201,6690:12295,00,05
150KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:50:37628:02:00272,6-202,4250:24147,80,10
151RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393001:30:35638:52:52271,3-203,7290:20179,70,02
152ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333002:55:33633:29:52271,1-203,9110:3892,70,04
153OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
154KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683001:30:20628:11:54268,9-206,0830:20178,60,01
155ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
156CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843002:01:12630:18:44268,4-206,6200:27132,90,04
157MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303011:18:54603:19:31267,8-207,2442:3223,70,91
158ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313002:25:26628:36:13267,3-207,7200:32110,30,09
159SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463000:52:47571:04:56266,9-208,1420:11303,30,01
160NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363001:15:51619:09:33265,2-209,8050:17209,80,02
161MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793003:20:56618:11:31264,2-210,7510:4578,90,14
162CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473002:25:48601:30:37263,6-211,4000:33108,50,03
163STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:56:53612:53:57263,4-211,5750:26135,20,07
164POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
165KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773000:59:59606:50:19263,2-211,7790:13263,30,02
166KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413007:53:40633:36:50262,7-212,3491:4833,30,23
167DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:07:20611:31:57257,0-218,0060:15229,00,03
168ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593006:19:59624:25:08254,8-220,2401:2940,20,84
169WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:27:09626:27:25249,5-225,5270:20171,80,02
170KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423000:59:02625:02:45249,3-225,6800:14253,40,08
171SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483001:01:44622:53:42247,0-227,9700:14240,10,01
172PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923001:12:18626:38:59245,7-229,2670:17203,90,01
173KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933004:05:35602:22:38243,3-231,7051:0059,40,34
174CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523003:44:14553:52:09242,8-232,2500:5565,00,37
175KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343002:07:01615:58:16242,6-232,4070:31114,60,04
176DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:21:48626:23:27242,2-232,8000:20177,70,06
177PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:03:23627:02:22241,0-233,9610:15228,20,02
178KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963010:57:05618:16:02240,3-234,6702:4421,90,29
179BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433000:52:35606:41:31238,4-236,5780:13272,10,24
180POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:09:54565:04:29237,4-237,5860:17203,80,00
181SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:26:54511:23:48236,6-238,4440:22163,30,32
182LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093005:33:22620:07:57234,9-240,0671:2542,30,72
183HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503001:09:15628:24:21234,5-240,4900:17203,20,04
184MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583003:58:17602:14:43233,7-241,2711:0158,90,38
185SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973001:01:37622:53:38233,4-241,6310:15227,20,12
186ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:07:01624:49:53231,5-243,5290:17207,20,05
187KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123000:49:57624:49:57229,9-245,0900:13276,20,01
188WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:36:21577:38:45229,3-245,7240:09378,40,06
189GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:04:50609:54:10227,8-247,2140:17210,80,02
190HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:47:59597:56:28223,8-251,2100:28124,30,24
191CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103003:18:49627:18:49223,8-251,2400:5367,50,47
192PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:44:45617:27:08223,5-251,5060:12299,70,01
193JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:59:38619:37:22223,1-251,9330:32111,90,30
194DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
195SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:12:55606:09:08218,1-256,8800:20179,50,03
196PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593002:14:23602:14:24217,9-257,1200:3797,30,05
197ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623008:33:06596:26:37214,3-260,7332:2325,10,68
198KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993006:31:55541:29:56213,6-261,4131:5032,70,61
199KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:58:52571:39:24212,6-262,3890:16216,70,08
200GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203024:16:59628:11:26212,2-262,8046:518,72,49
201NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:42:14622:38:23212,0-262,9980:4578,40,25
202STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
203SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553000:42:13624:56:55209,3-265,7120:12297,40,02
204KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633011:12:40550:36:04208,7-266,2853:1318,61,25
205BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:23:13591:48:41208,3-266,7000:4187,30,38
206BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:12:42591:56:07207,6-267,4360:21171,30,07
207ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
208SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213000:43:51624:43:51206,6-268,4500:12282,60,11
209KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:19:21626:18:19205,9-269,0830:23155,70,02
210SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
211ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:46:56580:10:23203,8-271,1550:31114,40,09
212RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:09:51603:10:02203,4-271,6440:20174,70,00
213KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:42:33624:42:33203,2-271,8000:12286,50,03
214BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:52:23634:31:32203,1-271,8770:33108,40,00
215PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:34:07600:46:02201,4-273,6001:3936,20,66
216KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:52:13609:01:02201,3-273,7250:15231,30,02
217SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003000:38:52607:34:00201,2-273,7520:11310,70,07
218RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613003:06:17603:06:17200,6-274,4100:5564,60,51
219PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063000:37:30601:31:26200,4-274,5770:11320,70,04
220BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673000:32:21631:28:12200,3-274,6670:09371,60,01
221OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:49:54626:43:49200,2-274,8180:14240,70,02
222SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:32531:18:59200,1-274,8830:27131,20,07
223KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283000:35:42601:23:50199,7-275,3070:10335,60,07
224ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:29:04637:18:52198,5-276,4760:26133,70,23
225SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383015:06:33564:48:06192,9-282,1134:4112,81,39
226JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273003:03:07603:03:07192,7-282,2600:5763,20,52
227ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583004:15:57627:32:32191,6-283,3791:2044,90,56
228MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653001:13:46612:13:10191,5-283,4920:23155,80,00
229MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:41:01625:41:01190,8-284,1800:31113,30,10
230JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:20:07625:33:04190,7-284,2670:25142,80,20
231OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303001:06:38625:06:38189,7-285,3500:21170,80,39
232WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:54:33625:41:10189,5-285,4950:3699,30,08
233WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193002:22:50623:07:42189,0-285,9880:4579,40,42
234ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603007:52:31560:43:33188,9-286,1422:3024,01,06
235BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:57:33568:56:53187,7-287,2750:18195,70,02
236DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:39:44578:32:14187,3-287,7190:31112,70,03
237SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612805:48:25572:28:38187,1-287,8831:5132,20,33
238WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:50:35621:28:26187,0-288,0320:35101,40,12
239LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
240GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
241OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633011:36:09598:19:13185,0-289,9683:4515,94,15
242CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:38:28620:08:22184,6-290,4010:32112,50,17
243GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:36:21601:38:43182,7-292,2730:31113,80,21
244STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723000:49:00601:14:20182,4-292,6500:16223,30,03
245MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663001:17:37605:11:37182,0-293,0260:25140,70,00
246KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393002:18:40565:40:13182,0-293,0400:4578,70,22
247LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:06:06632:26:59181,9-293,0680:21165,10,18
248TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:59:16553:46:49179,8-295,2200:5960,20,37
249RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:33:44637:27:48179,7-295,3300:11319,60,01
250GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:35:54625:35:55178,8-296,2100:32111,90,18
251ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:14:47624:55:28177,4-297,6320:25142,30,11
252MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:40:33578:45:18177,1-297,9210:34105,70,24
253SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:15:22623:52:36177,0-298,0420:05690,90,02
254BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:31:14592:23:20176,7-298,2660:30116,20,22
255MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 46300577:22:01176,3-298,6740:00INF0,00
256JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243002:13:34514:09:16176,1-298,9040:4579,10,39
257LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623003:13:40567:13:38175,4-299,6411:0654,30,46
258DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
259GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:17:45620:41:09173,0-301,9600:26133,50,00
260SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:45:08566:00:28171,9-303,0590:15228,60,02
261ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593002:22:25545:59:25171,9-303,0780:4972,40,60
262PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533000:59:53613:37:48169,5-305,5140:21169,80,08
263MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423002:44:44634:30:30168,4-306,6380:5861,30,44
264NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643000:23:34624:23:34166,3-308,7400:08423,30,05
265JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:34:44633:36:16166,1-308,8560:34105,20,01
266BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:28:10531:50:42163,8-311,1770:32111,50,04
267WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:33:56572:47:43163,8-311,2130:5663,80,25
268PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703000:55:43633:20:57163,6-311,4010:20176,20,01
269KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:46:30612:13:35162,8-312,1540:17210,10,04
270JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
271SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663003:00:47612:14:15161,6-313,4041:0753,60,58
272HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:28626:46:28159,9-315,0601:0257,60,65
273STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:13:38553:09:34159,9-315,1400:27130,30,17
274KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723008:03:43519:57:24156,0-318,9883:0619,40,92
275TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693005:18:54545:05:25155,9-319,1492:0229,30,81
276MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:45:07634:50:48155,1-319,9410:4088,50,25
277JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763004:17:54625:50:27154,8-320,2081:3936,00,60
278BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:55:16577:11:35154,7-320,2710:21168,00,06
279PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:42:24623:14:00154,6-320,3910:16218,80,00
280GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463002:54:00510:10:01154,6-320,4041:0753,30,65
281BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673002:20:10626:04:56153,5-321,5460:5465,70,21
282MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
283KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813001:13:41602:10:46149,3-325,6680:29121,60,19
284MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:19:45608:14:47149,0-326,0010:32112,10,11
285SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:17:42507:26:33148,9-326,1031:1945,20,34
286PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:08:28529:45:03148,0-327,0100:27129,70,08
287KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:03:25631:16:38147,2-327,7950:25139,30,01
288GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373000:50:50587:27:22146,4-328,6090:20172,80,01
289ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743000:55:23599:09:27144,9-330,1170:22157,00,07
290FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803001:10:54599:45:15144,0-331,0460:29121,80,02
291GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753002:28:02619:30:13143,8-331,2401:0158,30,42
292MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:33:25619:13:38143,3-331,6670:3992,10,15
293KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893002:03:52602:03:52142,2-332,8300:5268,90,25
294OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783000:52:30631:55:43140,8-334,2410:22160,93,64
295WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813000:13:13619:16:08140,7-334,3430:05638,50,01
296WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843001:31:56625:15:32140,3-334,7110:3991,60,13
297JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:08:50625:08:50140,3-334,7400:29122,30,04
298KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873002:16:14570:03:18138,4-336,6270:5960,90,68
299DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:23:51579:00:38138,3-336,7060:3699,00,03
300WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:32:36552:39:39135,5-339,4630:4087,80,06
301LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:58:06624:58:06135,2-339,8400:25139,60,04
302WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:23:32617:17:36131,6-343,3520:3894,60,07
303KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
304SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:32:40576:32:40131,0-344,0240:14240,60,04
305SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:54:23576:54:23130,6-344,3600:24144,10,09
306GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853002:33:02619:34:37130,2-344,8371:1051,00,46
307WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943000:57:05628:48:54128,9-346,1340:26135,50,27
308JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923000:56:54577:42:07127,7-347,3390:26134,60,13
309GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003000:59:16600:59:16127,4-347,5700:27129,00,06
310STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:20:47562:00:39126,8-348,2321:0654,00,13
311SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:52:14576:52:14126,8-348,2500:24145,60,02
312BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933011:37:12607:25:45126,1-348,9505:3110,81,93
313NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:02:11626:09:43126,0-349,0020:29121,60,19
314BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013000:33:12630:35:17123,0-351,9750:16222,30,12
315GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:47:25633:36:16122,3-352,7040:5268,30,19
316KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:15:44602:20:52121,0-353,9660:3795,90,16
317KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:45:42601:14:43121,0-354,0220:22158,80,00
318WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:02:11625:02:11119,4-355,5900:31115,20,19
319RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:18:29593:48:16118,1-356,9030:3990,30,05
320GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973000:51:09629:55:38118,1-356,9500:25138,50,04
321DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:11:01561:34:36116,9-358,0600:3698,80,06
322WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
323CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
324TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893001:34:52612:06:40115,9-359,0980:4973,30,40
325BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:07:57600:46:44115,9-359,1300:35102,30,15
326BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:41:28535:06:58114,9-360,0710:5268,00,06
327BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073010:04:10610:04:10114,5-360,4805:1611,42,30
328KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:03:11636:58:54114,1-360,8920:33108,40,01
329ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023004:18:00625:57:01114,0-361,0002:1526,51,34
330SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
331SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:58:32638:17:34112,6-362,4240:31115,40,15
332DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:36:13569:48:37112,4-362,5960:19186,20,05
333DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
334DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:44:14621:40:27112,1-362,8600:5564,60,28
335CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103001:45:09615:11:38112,1-362,8670:5664,00,12
336GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:21:49624:43:22111,0-363,9840:11305,30,09
337WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:58:34601:07:17111,0-364,0000:31113,70,20
338WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:05:57576:53:48110,1-364,8860:35100,20,02
339POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133000:35:29504:14:35109,8-365,1700:19185,70,12
340DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:28:41626:48:56109,5-365,5301:2144,20,25
341MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:34:10505:28:53108,9-366,1310:5169,40,20
342DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:18:07593:07:10108,7-366,2860:09360,00,18
343MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:48:34483:35:51107,7-367,2510:27133,10,02
344RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173002:22:53634:30:40107,4-367,6101:1945,10,21
345JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:59:14564:57:48106,6-368,4120:33108,00,02
346ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563003:27:32506:10:26106,0-369,0341:5730,60,29
347KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:06:42598:45:32104,3-370,7220:3893,80,24
348BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:30:03626:04:49104,2-370,7840:17208,10,10
349PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:02:09504:46:29103,6-371,3540:35100,10,00
350SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
351ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
352BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963007:38:27524:19:48103,3-371,6964:2613,51,09
353KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
354ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113001:28:40586:45:38102,8-372,2350:5169,50,13
355WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:39:50600:42:24102,6-372,3590:5861,70,25
356KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:52:10575:46:12102,6-372,4450:30118,00,02
357KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:39:52613:49:12102,2-372,7680:23153,90,12
358DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313000:31:50613:42:47101,8-373,2370:18191,80,02
359WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:23:21527:53:04101,1-373,8520:4972,80,47
360WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
361PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963007:38:20524:19:37101,1-373,8894:3113,21,02
362CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:26:27624:26:28101,1-373,9000:15229,30,07
363PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:33:34625:33:34101,1-373,9100:5564,80,07
364SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:40:06506:31:25100,9-374,0590:5960,50,08
365BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:06:23505:23:59100,8-374,2230:3991,10,11
366KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:56:11609:47:26100,7-374,2640:33107,61,52
367KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 45300506:12:04100,6-374,4390:00INF0,00
368KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:40:29622:23:41100,4-374,5771:0060,00,23
369DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083000:47:53618:38:37100,3-374,6780:28125,70,18
370JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:15:45505:15:45100,2-374,7700:4579,40,19
371CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:05:48600:05:48100,0-375,0400:031 034,10,01
372WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:32:23600:49:3999,4-375,5670:5564,60,26
373WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:14:50603:25:4998,7-376,2800:09399,30,01
374KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173000:59:21568:11:5398,3-376,6630:3699,40,22
375KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153000:56:22621:35:5898,1-376,8650:34104,50,00
376KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193001:00:42621:32:2298,1-376,9080:3797,00,01
377NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:44:24545:30:4998,0-376,9631:0356,30,35
378PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:57:33582:07:2697,0-378,0420:35101,10,36
379JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:31:09578:28:5596,7-378,3280:5663,60,12
380MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:44:06628:05:2396,5-378,4970:27131,30,06
381MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213002:01:40566:25:0496,2-378,8301:1547,40,04
382BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:57:38582:07:2995,9-379,0810:3699,90,03
383FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283001:09:51599:44:2794,9-380,0530:4481,60,04
384KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:39:35588:16:4892,8-382,2290:25140,60,00
385LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:35:45549:01:5092,7-382,3240:23155,50,01
386RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193000:46:04543:14:1992,3-382,6530:29120,30,16
387PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373002:24:46528:23:3691,2-383,7901:3537,80,24
388KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243002:25:04626:04:5191,2-383,8481:3537,70,76
389MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323001:51:45630:51:2691,0-383,9571:1348,90,96
390LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:06:45578:21:5690,8-384,2340:4481,60,05
391MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823001:51:31627:51:4090,7-384,3481:1348,80,26
392KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343000:37:38630:43:3190,4-384,6060:24144,10,00
393POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:19:15532:40:2389,8-385,1820:5268,00,08
394KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:19:15532:40:2389,8-385,1820:5268,00,08
395TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213000:48:22630:52:5689,2-385,7860:32110,70,00
396THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153001:11:23618:32:3788,2-386,7980:4874,10,14
397RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:48:51605:33:1787,9-387,1130:33107,90,08
398MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863002:52:00605:25:3087,0-387,9971:5830,30,56
399SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:41:37628:12:0885,5-389,5481:1150,50,17
400MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:20:19503:02:4977,0-398,0371:0257,50,00
401THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:45543:02:5271,2-403,7660:30116,30,10
402LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:01:46456:57:0564,3-410,6950:5762,50,02
403DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:13:58625:58:26436,4-38,5870:10354,00,02
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3002:19:41626:19:41383,5-91,5150:21164,70,04
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13006:08:47539:21:57320,6-154,4441:0952,20,11
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13005:44:14595:40:57315,7-159,3451:0555,00,48
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:22:54633:18:56311,0-164,0330:27130,60,02
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13003:14:14507:09:36296,6-178,3860:3991,60,06
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23014:53:40542:53:40294,7-180,3203:0119,80,09
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:27:37620:49:41294,2-180,8440:17201,40,02
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:45:52531:24:06291,4-183,6100:21165,10,01
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13000:28:07628:18:49286,3-188,7290:05610,90,00
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:13:54624:20:36257,0-217,9730:17208,70,03
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:55:55576:09:00252,7-222,3030:27130,80,14
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3003:14:57615:23:07241,8-233,1670:4874,40,14
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:07:09599:51:56210,9-264,1150:19188,40,08
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:37:11624:33:07206,2-268,7900:28127,30,07
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:16:42624:42:01203,0-272,0370:04729,20,01
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:14:12645:11:54201,8-273,2500:3990,20,09
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3003:20:11627:20:11195,6-279,4301:0158,60,09
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:46:48602:50:02176,2-298,8370:3699,00,11
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:15:21625:15:21167,6-307,4400:26133,40,07
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3005:27:59605:28:00166,9-308,1301:5730,50,03
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:36:58625:38:28161,9-313,0970:35100,20,18
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:02:24625:02:24161,2-313,8100:23155,00,03
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:47:57602:24:55160,6-314,4130:17200,90,02
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:55:58619:57:26147,6-327,3550:22158,30,01
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:45:04601:56:53145,8-329,1580:4383,30,08
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:35:47571:21:16132,1-342,9130:4382,70,03
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:13:01514:55:53126,3-348,6690:34103,80,01
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:47:39599:42:32126,1-348,8510:22158,80,07
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:00:16524:32:08121,3-353,6960:29120,80,00
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:43:27528:43:27113,6-361,3700:22156,90,05
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:23625:04:50108,0-367,0100:3794,80,05
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3000:23:10632:53:53106,6-368,4310:13276,00,09
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:20:27601:23:08104,1-370,9290:4677,60,25
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3000:50:05552:50:05103,4-371,5900:29123,90,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:48:27598:19:19102,2-372,8500:28126,50,04
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:23:58534:21:47100,7-374,3020:5072,00,13
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:38:34600:38:3498,9-376,1100:23153,80,04
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:51:02564:34:4997,1-377,8651:0852,50,03
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:59:58529:52:2896,9-378,0800:3797,00,17
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:02:04625:02:0496,3-378,6900:3893,10,10
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:35:53507:58:5893,5-381,4881:0158,50,53
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:35:05528:57:3691,7-383,2860:22156,90,01
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:34:03600:34:0391,4-383,6200:22161,00,01
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:28:05614:14:3487,6-387,4170:19187,10,12
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:51:04598:22:2583,3-391,6960:3697,90,18
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:29:58506:59:1376,0-398,9681:1050,70,62
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:04:57474:23:3674,4-400,5751:4035,70,82
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:02:12598:21:1872,3-402,7190:5169,70,03
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:06:24553:06:2470,0-405,0000:5663,30,10
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:10:31600:15:5659,1-415,9181:1150,30,01
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23003:24:01509:49:5651,7-423,3163:5615,20,09
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:00:09505:00:0950,6-424,3901:1150,50,27
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3001:52:26620:18:4149,8-425,1572:1526,60,15
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:41:28553:01:1231,8-443,1731:1846,10,30
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13002:09:40536:55:3524,4-450,5975:1811,32,13
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 495 wynik(ów)