ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:34:41631:19:54475,00,0000:11301,00,02
2SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:31:03635:39:24475,00,0000:19188,70,05
3GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642802:32:59636:49:06475,00,0000:19186,30,15
4KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:22:18636:53:40475,00,0000:10346,30,05
5PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672808:05:45648:44:07475,00,0001:0158,70,31
6PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682801:20:00649:33:01475,00,0000:10356,30,05
7STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:56:43650:10:46475,00,0000:14244,20,10
8MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702803:17:28652:50:31475,00,0000:24144,30,06
9WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712819:22:24654:04:30475,00,0002:2624,50,99
10DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122802:30:27657:13:08475,00,0000:19189,40,01
11CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:54:31668:19:09475,00,0000:14248,90,03
12NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:41:12649:41:13472,5-2,5400:12280,10,01
13STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732901:31:12642:28:38469,3-5,7100:11308,70,00
14KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792905:32:57630:44:40467,5-7,4840:4284,20,05
15URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:34:35648:45:50467,4-7,5690:12296,50,12
16MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822913:36:01654:48:54467,1-7,9341:4434,30,50
17PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782902:42:56656:53:12466,5-8,5130:20171,80,12
18MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:00:25661:34:37465,4-9,5760:15231,90,03
19KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802903:25:23636:01:15465,0-9,9810:26135,80,06
20BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152901:41:43649:31:26460,6-14,4360:13271,70,09
21NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832903:56:29652:15:06460,0-15,0480:30116,70,05
22KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752908:11:33655:26:44456,8-18,2471:0455,80,35
23CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:31:04650:11:44456,3-18,6900:19181,20,07
24KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882902:26:04651:53:35456,3-18,7170:19187,40,08
25STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862902:02:04658:35:10453,1-21,8580:16222,70,01
26KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:39:26650:20:43453,0-22,0050:13273,30,00
27PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742909:38:26649:05:17452,2-22,8151:1646,90,54
28MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172905:17:38653:17:39451,8-23,1700:4285,30,09
29GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:41:56649:49:05451,1-23,8600:13265,60,04
30SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902901:08:56657:20:20448,9-26,0590:09390,80,00
31JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:03:33654:22:11448,6-26,4140:08423,50,01
32WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722902:09:09616:37:04448,2-26,7700:17208,20,06
33NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083008:09:03659:26:11447,8-27,1951:0554,90,54
34SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182903:53:03652:01:10446,3-28,7030:31114,90,23
35BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003003:00:45654:14:42445,5-29,5140:24147,90,11
36GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:06:07613:51:26444,2-30,8320:08403,10,09
37DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142903:54:53632:12:08444,0-30,9940:31113,40,09
38KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193000:55:17660:44:27443,7-31,2510:07481,60,00
39BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113000:43:58652:41:28442,5-32,4850:05603,90,02
40KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203002:10:51655:44:57441,6-33,4280:17202,50,06
41ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872903:54:01655:03:42441,5-33,5320:31113,20,03
42FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:28:49649:28:49438,9-36,1000:12296,50,03
43BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123000:27:21654:45:50438,7-36,2830:03962,50,01
44NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:09:13650:33:35438,3-36,6850:17203,50,08
45KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922902:40:02661:27:47437,2-37,8480:21163,90,04
46USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772902:01:51619:43:29432,5-42,5040:16213,00,08
47MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133001:00:57649:00:57432,0-43,0500:08425,20,08
48KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023004:30:36525:41:43429,7-45,3350:3795,30,26
49STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163002:07:06661:58:25428,2-46,7910:17202,10,02
50GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932902:08:54635:21:33427,4-47,5760:18199,00,13
51ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043025:55:50660:51:53427,2-47,8283:3816,50,01
52MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912904:17:32652:17:34427,1-47,8880:3699,50,13
53TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:00:53641:41:14426,4-48,5710:08420,20,04
54ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103006:12:35651:21:56425,9-49,1420:5268,60,12
55MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093002:02:16650:02:16425,8-49,1600:17209,00,05
56TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053003:29:49651:29:49420,9-54,1100:29120,40,27
57WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073002:34:18643:39:21418,5-56,4790:22162,70,09
58GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183002:21:19655:39:18416,9-58,0970:20177,00,09
59FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233008:09:50588:58:56416,1-58,8761:1051,00,02
60MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013003:24:23651:23:07415,4-59,5890:29122,00,12
61SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153002:19:07655:34:24413,5-61,4830:20178,30,06
62DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762902:33:07629:18:48412,7-62,3370:22161,70,02
63MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213002:16:18652:34:39407,6-67,4220:20179,40,15
64FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143004:35:47652:35:47405,9-69,1200:4088,30,07
65PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273007:34:45649:50:40404,3-70,7491:0753,30,43
66SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303003:33:42662:05:03401,7-73,3330:31112,80,00
67STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323010:38:52656:03:01394,9-80,1081:3737,10,16
68PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942900:42:26610:21:56394,5-80,4570:06557,90,00
69KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:09:43662:23:50393,4-81,6450:10338,50,01
70KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:09:33662:23:40392,7-82,3480:10338,70,01
71JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243002:00:36647:21:35389,1-85,8940:18193,60,14
72WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:47:05635:52:40389,1-85,9250:16218,00,08
73KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:36:23657:42:00386,6-88,3650:14240,70,02
74KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:30:57625:16:18385,7-89,3020:14254,40,01
75MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343000:59:29641:20:57380,3-94,6710:09383,60,02
76RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173000:28:34648:28:34378,7-96,2700:04795,50,02
77FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952900:50:28637:19:56375,2-99,8120:08446,10,01
78WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203002:24:25650:24:26372,9-102,1000:23154,90,02
79OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:19:25629:54:27372,1-102,8820:12281,10,08
80MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:54:16650:29:00371,6-103,4020:18195,10,11
81CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383012:36:58654:23:55369,7-105,2652:0229,31,00
82KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:40:49657:13:58369,1-105,9300:16219,60,05
83GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253003:04:08647:30:09365,5-109,4760:30119,10,13
84GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333003:18:59652:10:26363,8-111,1640:32109,70,07
85KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233000:47:49648:47:49358,2-116,8400:08449,40,04
86KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:06:41647:14:22353,8-121,2480:11318,30,03
87NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:02:42625:02:42351,1-123,9200:10336,00,06
88JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263003:18:52658:21:43350,2-124,7870:34105,70,07
89MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283002:13:49657:32:25350,2-124,7930:22157,00,09
90KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:16:52584:31:12338,9-136,1440:13264,50,02
91JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:27:40661:53:38336,7-138,3350:15230,40,02
92WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:51:18625:51:57336,2-138,8410:30117,70,10
93KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393000:58:30625:08:34333,8-141,2420:10342,30,01
94KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:13:46649:13:47331,8-143,1700:13269,90,08
95WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533011:35:53624:38:54330,2-144,7862:0628,50,08
96DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523002:24:23656:51:08327,0-148,0250:26135,90,00
97NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353002:15:47627:18:56326,5-148,5220:24144,30,25
98GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273004:59:33653:17:50326,3-148,7230:5565,40,29
99KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433001:18:26656:47:59326,2-148,7980:14249,50,02
100RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:59:13649:54:13325,7-149,2880:10330,00,01
101CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:57:24644:44:15324,7-150,2890:21166,00,08
102HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:45:20636:08:46322,9-152,0570:19184,00,10
103SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513002:24:19650:24:20321,9-153,1400:26133,80,08
104SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:13:46649:13:47321,2-153,8500:13261,20,08
105SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623005:35:59650:26:03321,1-153,8761:0257,30,37
106HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:35:30633:21:32319,6-155,3880:17200,80,14
107ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:40:47634:59:48318,2-156,7970:07468,10,02
108ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:14:59616:31:31313,9-161,0830:14251,20,03
109KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:18:26626:11:32312,3-162,7190:15238,90,03
110SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:24:48595:18:47311,5-163,4850:27129,10,14
111DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493005:41:58644:42:55311,1-163,9321:0554,60,18
112KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713000:31:02630:30:53310,1-164,8640:06599,60,00
113JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603002:10:08644:15:11309,3-165,6860:25142,60,01
114PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643008:02:29600:08:11309,2-165,7901:3338,50,81
115GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:48:42649:48:42308,2-166,8200:21170,10,10
116PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:14:27654:13:58306,8-168,2390:14247,20,05
117LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553003:26:51627:26:51305,8-169,1700:4088,70,39
118MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783002:11:17650:11:18305,5-169,4980:25139,60,17
119KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693003:57:19615:09:35302,5-172,5420:4776,50,27
120RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763003:04:54641:50:43302,3-172,7270:3698,10,01
121MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373001:11:15667:31:01302,1-172,9210:14254,40,01
122GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403002:00:48662:12:38301,7-173,3280:24149,80,03
123MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303006:09:17649:30:53298,7-176,3161:1448,50,38
124ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873001:30:00614:33:12293,9-181,1010:18195,90,04
125SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613000:49:11631:34:52293,6-181,3890:10358,20,00
126SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663000:43:28649:33:40292,2-182,7520:08403,40,01
127NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:55:01636:34:48292,0-182,9730:23152,30,03
128MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:11:27649:26:43292,0-182,9760:14245,20,09
129MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903002:59:28560:43:43291,8-183,2000:3697,60,36
130KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:37:20632:05:38291,3-183,7310:20179,50,05
131KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:42:49647:36:33290,4-184,6000:08406,90,00
132RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853001:02:32650:02:31290,3-184,6930:12278,50,03
133ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313002:54:32652:30:22289,4-185,6000:3699,50,01
134BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893019:27:12609:34:42287,8-187,2264:0314,81,27
135SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:30:26585:26:37287,2-187,8500:18190,50,01
136RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393002:16:08661:23:52287,0-188,0160:28126,50,00
137ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:34:51656:25:15286,2-188,7980:19181,00,02
138PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:15:13649:22:30285,9-189,0660:15228,10,02
139MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:45:40648:33:56285,8-189,2280:34103,50,10
140PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:40:42613:19:34285,8-189,2480:21170,30,02
141KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773002:59:28632:49:48282,5-192,4890:3894,50,31
142GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:08:23638:09:43281,5-193,4760:14247,00,01
143KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683000:58:14656:08:58281,4-193,6150:12289,90,01
144GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653000:16:02627:28:22280,0-194,9850:031 047,90,01
145KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:58:01611:16:15278,9-196,1100:25141,80,03
146WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863001:22:25628:59:16278,1-196,8620:17202,50,06
147ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813000:58:16654:25:02276,6-198,3860:12284,80,05
148CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:58:59643:16:30276,3-198,7330:12281,00,01
149STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:15:47636:12:50276,1-198,8650:16218,60,05
150NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363001:07:29641:25:33275,4-199,6130:14244,80,05
151ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:47:37633:50:04274,5-200,4850:23153,10,15
152ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593002:21:38648:00:39274,1-200,9470:31116,10,02
153MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793001:37:26649:06:01273,9-201,1030:21168,70,01
154STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:49:13604:38:23273,6-201,4110:10333,50,02
155KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:50:37628:02:00272,6-202,4250:24147,80,10
156OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
157KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423002:42:48649:02:45270,4-204,6400:3699,60,37
158KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453025:14:49639:17:36269,1-205,8635:3710,71,35
159ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
160MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463023:50:41641:24:46268,5-206,4775:1911,31,34
161KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:24:02652:50:45267,5-207,4580:18191,00,01
162SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463000:52:47571:04:56266,9-208,1420:11303,30,01
163CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473002:25:48601:30:37263,6-211,4000:33108,50,03
164POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
165PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923001:27:46650:35:07260,0-214,9870:20177,80,02
166DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:07:20611:31:57257,0-218,0060:15229,00,03
167KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343002:03:08639:54:21256,6-218,4070:28125,00,05
168WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023000:28:36648:34:33254,6-220,3640:06534,20,01
169KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933001:18:43644:19:42254,6-220,4490:18194,00,10
170BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433001:27:53631:16:49253,4-221,5580:20173,00,29
171KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963000:58:37632:20:40250,4-224,5770:14256,30,12
172CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:42:03657:49:10249,8-225,2460:10356,40,00
173SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483001:01:44622:53:42247,0-227,9700:14240,10,01
174GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053002:59:09652:35:36243,5-231,4960:4481,60,16
175DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:21:48626:23:27242,2-232,8000:20177,70,06
176ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:00:49648:27:31241,6-233,4410:15238,30,03
177HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:52:00652:24:21241,5-233,4800:12278,70,04
178PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:03:23627:02:22241,0-233,9610:15228,20,02
179POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:09:54565:04:29237,4-237,5860:17203,80,00
180SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:26:54511:23:48236,6-238,4440:22163,30,32
181LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093005:33:22620:07:57234,9-240,0671:2542,30,72
182MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583003:58:17602:14:43233,7-241,2711:0158,90,38
183PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:49:23664:47:02233,6-241,4460:12283,80,05
184SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973001:01:37622:53:38233,4-241,6310:15227,20,12
185PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:05:51649:05:53232,5-242,5400:16211,80,01
186KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563004:02:20652:02:21232,4-242,6101:0257,50,25
187KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123000:49:57624:49:57229,9-245,0900:13276,20,01
188WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:36:21577:38:45229,3-245,7240:09378,40,06
189JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513000:38:59646:27:27228,5-246,4740:10351,70,11
190KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993000:58:36648:55:31224,0-251,0090:15229,30,02
191HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:47:59597:56:28223,8-251,2100:28124,30,24
192CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103003:18:49627:18:49223,8-251,2400:5367,50,47
193SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:47:54643:31:15223,1-251,8560:29124,10,06
194BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:05:07649:57:59222,7-252,2580:33106,80,34
195PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063002:10:36646:40:01220,2-254,8360:35101,10,07
196DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
197SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:12:55606:09:08218,1-256,8800:20179,50,03
198GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:19:58656:05:28216,5-258,5200:22162,40,03
199ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623008:33:06596:26:37214,3-260,7332:2325,10,68
200KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:58:52571:39:24212,6-262,3890:16216,70,08
201NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:42:14622:38:23212,0-262,9980:4578,40,25
202RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613001:01:13649:01:13211,4-263,6400:17207,20,03
203STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
204KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:32:52648:06:55210,9-264,1350:26136,20,10
205KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633011:12:40550:36:04208,7-266,2853:1318,61,25
206BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:12:42591:56:07207,6-267,4360:21171,30,07
207ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
208SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213000:43:51624:43:51206,6-268,4500:12282,60,11
209KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:30:35645:02:16206,1-268,8720:08404,40,00
210KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:19:21626:18:19205,9-269,0830:23155,70,02
211SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703003:43:21652:24:28204,7-270,2771:0555,00,16
212SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
213WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:33:54646:17:17204,3-270,6770:27130,60,02
214ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:46:56580:10:23203,8-271,1550:31114,40,09
215BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413002:23:05642:22:25203,7-271,2750:4285,40,43
216RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:09:51603:10:02203,4-271,6440:20174,70,00
217BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:52:23634:31:32203,1-271,8770:33108,40,00
218WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:16:55649:36:41203,0-272,0290:22158,30,12
219LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223003:16:29656:19:01202,9-272,0960:5862,00,37
220MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:09:22649:09:22202,8-272,1800:20175,40,08
221JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:51:52648:51:52202,7-272,2600:15234,50,02
222PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:34:07600:46:02201,4-273,6001:3936,20,66
223SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003000:38:52607:34:00201,2-273,7520:11310,70,07
224DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:51:29653:32:21201,1-273,9220:33108,20,07
225BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673000:32:21631:28:12200,3-274,6670:09371,60,01
226MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523002:57:13645:54:52200,3-274,7320:5367,80,15
227OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:49:54626:43:49200,2-274,8180:14240,70,02
228SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:32531:18:59200,1-274,8830:27131,20,07
229WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:22:24656:20:18200,1-274,9390:24145,70,12
230BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293002:23:41643:29:50199,8-275,2040:4383,40,24
231ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:29:04637:18:52198,5-276,4760:26133,70,23
232ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:53:28645:47:07198,0-277,0310:34104,70,20
233ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563023:59:00659:04:12196,6-278,3747:198,21,78
234RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493001:38:26661:19:26195,2-279,8370:30119,00,07
235KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:23:15654:51:20195,0-280,0420:25140,50,15
236CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:08:37650:55:24194,8-280,2220:21170,30,13
237OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:21:12648:21:12193,3-281,7100:06547,00,02
238SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383015:06:33564:48:06192,9-282,1134:4112,81,39
239GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:41:17649:41:17191,9-283,0600:31113,70,03
240ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583004:15:57627:32:32191,6-283,3791:2044,90,56
241MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653001:13:46612:13:10191,5-283,4920:23155,80,00
242JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:20:07625:33:04190,7-284,2670:25142,80,20
243GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503004:56:13647:30:14190,7-284,2901:3338,60,00
244GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:39:13650:03:02190,5-284,5330:31115,20,19
245TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693001:18:38652:14:08190,2-284,8130:24145,10,06
246ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603007:52:31560:43:33188,9-286,1422:3024,01,06
247STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723000:39:03657:57:15188,4-286,6300:12289,40,02
248JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243000:57:57632:53:39186,1-288,8940:18192,70,05
249LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
250GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
251OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633011:36:09598:19:13185,0-289,9683:4515,94,15
252BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643005:19:11653:10:47183,8-291,1921:4434,60,54
253MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663001:17:37605:11:37182,0-293,0260:25140,70,00
254PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:02:33660:12:13180,2-294,7810:20172,90,07
255MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:09:38658:54:32175,4-299,6320:23151,10,18
256LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623003:13:40567:13:38175,4-299,6411:0654,30,46
257DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:29:43423:29:58175,0-299,9721:5331,90,18
258PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783003:44:11649:57:40173,5-301,5131:1746,40,53
259SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:45:08566:00:28171,9-303,0590:15228,60,02
260ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593002:22:25545:59:25171,9-303,0780:4972,40,60
261BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:37:11653:52:46168,7-306,3470:34104,10,09
262NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643000:23:34624:23:34166,3-308,7400:08423,30,05
263JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:34:44633:36:16166,1-308,8560:34105,20,01
264TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:46:08647:47:55164,2-310,8330:16213,50,03
265WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:33:56572:47:43163,8-311,2130:5663,80,25
266PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703000:55:43633:20:57163,6-311,4010:20176,20,01
267KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:46:30612:13:35162,8-312,1540:17210,10,04
268JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
269SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663003:00:47612:14:15161,6-313,4041:0753,60,58
270MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:12:24659:06:55161,3-313,6720:26133,70,23
271HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:28626:46:28159,9-315,0601:0257,60,65
272STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:13:38553:09:34159,9-315,1400:27130,30,17
273KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683000:56:05653:00:19156,3-318,6920:21167,20,01
274KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723008:03:43519:57:24156,0-318,9883:0619,40,92
275JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763004:17:54625:50:27154,8-320,2081:3936,00,60
276BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:55:16577:11:35154,7-320,2710:21168,00,06
277GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463002:54:00510:10:01154,6-320,4041:0753,30,65
278MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
279WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803003:53:52643:47:56151,7-323,3221:3238,90,64
280FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803001:13:12647:54:13150,7-324,2790:29123,50,02
281GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:45:10644:33:48149,8-325,2360:18198,90,03
282WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:13:53642:37:13149,5-325,5260:29121,40,01
283KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813001:13:41602:10:46149,3-325,6680:29121,60,19
284MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:19:45608:14:47149,0-326,0010:32112,10,11
285SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:17:42507:26:33148,9-326,1031:1945,20,34
286PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:08:28529:45:03148,0-327,0100:27129,70,08
287BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853011:44:22652:18:21147,8-327,1604:4512,61,31
288GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373000:50:50587:27:22146,4-328,6090:20172,80,01
289OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783000:33:27655:32:46146,1-328,9210:13262,03,49
290MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863011:33:02647:42:13146,0-328,9684:4412,63,02
291ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743000:55:23599:09:27144,9-330,1170:22157,00,07
292MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:33:25619:13:38143,3-331,6670:3992,10,15
293KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893002:03:52602:03:52142,2-332,8300:5268,90,25
294WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843001:31:56625:15:32140,3-334,7110:3991,60,13
295JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:08:50625:08:50140,3-334,7400:29122,30,04
296KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873002:16:14570:03:18138,4-336,6270:5960,90,68
297DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:23:51579:00:38138,3-336,7060:3699,00,03
298KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903002:23:39648:02:39137,0-338,0031:0257,20,62
299WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:32:36552:39:39135,5-339,4630:4087,80,06
300LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:58:06624:58:06135,2-339,8400:25139,60,04
301BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933002:06:39655:47:20134,3-340,6890:5663,60,39
302JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923000:31:51641:34:38133,0-341,9820:14250,60,04
303KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
304SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:32:40576:32:40131,0-344,0240:14240,60,04
305SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:54:23576:54:23130,6-344,3600:24144,10,09
306GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853002:33:02619:34:37130,2-344,8371:1051,00,46
307WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943000:10:04645:53:59130,1-344,9450:04775,20,01
308RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:10:24641:40:11128,3-346,6830:32109,40,20
309MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823006:00:23650:27:10127,7-347,2632:4921,31,69
310GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003000:59:16600:59:16127,4-347,5700:27129,00,06
311STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:20:47562:00:39126,8-348,2321:0654,00,13
312SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:52:14576:52:14126,8-348,2500:24145,60,02
313NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:02:11626:09:43126,0-349,0020:29121,60,19
314ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023001:54:05639:29:34124,4-350,5690:5565,40,66
315BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013000:33:12630:35:17123,0-351,9750:16222,30,12
316GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:47:25633:36:16122,3-352,7040:5268,30,19
317KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:15:44602:20:52121,0-353,9660:3795,90,16
318WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923002:34:24633:03:49120,9-354,1361:1647,00,13
319WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:02:11625:02:11119,4-355,5900:31115,20,19
320KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033002:27:22645:16:17119,1-355,9501:1448,50,04
321GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973000:51:09629:55:38118,1-356,9500:25138,50,04
322DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:11:01561:34:36116,9-358,0600:3698,80,06
323WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
324CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
325TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893001:34:52612:06:40115,9-359,0980:4973,30,40
326BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:07:57600:46:44115,9-359,1300:35102,30,15
327SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:21:43649:17:00115,1-359,9210:4284,50,06
328MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973000:52:44649:28:30114,9-360,0720:27130,80,03
329BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073010:04:10610:04:10114,5-360,4805:1611,42,30
330KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:03:11636:58:54114,1-360,8920:33108,40,01
331SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
332SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:58:32638:17:34112,6-362,4240:31115,40,15
333DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:36:13569:48:37112,4-362,5960:19186,20,05
334DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
335DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:44:14621:40:27112,1-362,8600:5564,60,28
336CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103001:45:09615:11:38112,1-362,8670:5664,00,12
337GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:21:49624:43:22111,0-363,9840:11305,30,09
338WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:58:34601:07:17111,0-364,0000:31113,70,20
339POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133000:35:29504:14:35109,8-365,1700:19185,70,12
340DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:28:41626:48:56109,5-365,5301:2144,20,25
341MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:34:10505:28:53108,9-366,1310:5169,40,20
342DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:18:07593:07:10108,7-366,2860:09360,00,18
343RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173002:22:53634:30:40107,4-367,6101:1945,10,21
344JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:06:10650:30:10106,9-368,0990:3796,90,07
345WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:52:53653:01:44106,8-368,1910:29121,20,01
346JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:59:14564:57:48106,6-368,4120:33108,00,02
347KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153002:13:25643:10:59105,5-369,5151:1547,40,30
348TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:33:56656:02:30104,4-370,6400:5466,70,12
349KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:06:42598:45:32104,3-370,7220:3893,80,24
350BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:30:03626:04:49104,2-370,7840:17208,10,10
351PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:02:09504:46:29103,6-371,3540:35100,10,00
352SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
353ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
354BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963007:38:27524:19:48103,3-371,6964:2613,51,09
355KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
356ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113001:28:40586:45:38102,8-372,2350:5169,50,13
357WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:39:50600:42:24102,6-372,3590:5861,70,25
358KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:39:52613:49:12102,2-372,7680:23153,90,12
359PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:31:12659:41:36101,8-373,2230:18195,70,12
360DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313000:31:50613:42:47101,8-373,2370:18191,80,02
361FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283001:13:03647:53:42101,7-373,2990:4383,50,04
362MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:41:48650:01:27101,3-373,7320:24145,40,06
363WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223001:23:21527:53:04101,1-373,8520:4972,80,47
364WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
365PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963007:38:20524:19:37101,1-373,8894:3113,21,02
366CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:26:27624:26:28101,1-373,9000:15229,30,07
367PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:33:34625:33:34101,1-373,9100:5564,80,07
368BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:31:15659:41:39100,9-374,0630:18193,80,01
369BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:06:23505:23:59100,8-374,2230:3991,10,11
370KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:56:11609:47:26100,7-374,2640:33107,61,52
371MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323001:15:51659:01:51100,5-374,4670:4579,50,64
372KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343000:53:46655:12:02100,5-374,5430:32112,10,02
373KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:40:29622:23:41100,4-374,5771:0060,00,23
374DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083000:47:53618:38:37100,3-374,6780:28125,70,18
375JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:15:45505:15:45100,2-374,7700:4579,40,19
376NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333000:26:56645:39:18100,2-374,8050:16223,20,09
377CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:05:48600:05:48100,0-375,0400:031 034,10,01
378KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193000:56:09645:37:3999,5-375,5450:33106,30,03
379WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:32:23600:49:3999,4-375,5670:5564,60,26
380KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173000:59:21568:11:5398,3-376,6630:3699,40,22
381KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:43:26636:37:4397,8-377,1570:26135,20,01
382POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:50:17649:11:0796,6-378,3690:31115,30,04
383KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293000:50:17649:11:0796,6-378,3690:31115,30,04
384MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213002:01:40566:25:0496,2-378,8301:1547,40,04
385LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:35:45549:01:5092,7-382,3240:23155,50,01
386RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193000:46:04543:14:1992,3-382,6530:29120,30,16
387PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373002:24:46528:23:3691,2-383,7901:3537,80,24
388KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243002:25:04626:04:5191,2-383,8481:3537,70,76
389LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:06:45578:21:5690,8-384,2340:4481,60,05
390THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363001:19:44649:07:5888,3-386,6620:5466,50,05
391THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153001:11:23618:32:3788,2-386,7980:4874,10,14
392RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:48:51605:33:1787,9-387,1130:33107,90,08
393SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:41:37628:12:0885,5-389,5481:1150,50,17
394MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:20:19503:02:4977,0-398,0371:0257,50,00
395LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:01:46456:57:0564,3-410,6950:5762,50,02
396DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23003:01:36652:26:26469,9-5,1430:23155,20,04
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3002:07:50650:07:50401,9-73,1350:19188,60,07
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13006:08:47539:21:57320,6-154,4441:0952,20,11
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13005:44:14595:40:57315,7-159,3451:0555,00,48
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:22:54633:18:56311,0-164,0330:27130,60,02
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23001:17:20649:17:20305,2-169,8000:15236,80,03
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13000:45:03656:09:03300,5-174,5380:08400,20,01
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:13:30649:52:04294,3-180,7260:14240,20,05
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:27:37620:49:41294,2-180,8440:17201,40,02
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:45:52531:24:06291,4-183,6100:21165,10,01
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:13:54624:20:36257,0-217,9730:17208,70,03
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:55:55576:09:00252,7-222,3030:27130,80,14
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3003:14:57615:23:07241,8-233,1670:4874,40,14
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3002:46:04641:38:28235,1-239,8660:4285,00,10
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:37:11624:33:07206,2-268,7900:28127,30,07
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:16:42624:42:01203,0-272,0370:04729,20,01
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:14:12645:11:54201,8-273,2500:3990,20,09
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3003:20:11627:20:11195,6-279,4301:0158,60,09
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:34:08640:37:45192,8-282,1630:29122,90,06
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:44:05649:44:05181,2-293,8100:34104,40,04
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3002:18:54650:18:54175,9-299,1200:4776,00,18
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23001:01:34650:34:07172,0-303,0290:21167,60,02
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:15:21625:15:21167,6-307,4400:26133,40,07
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:36:58625:38:28161,9-313,0970:35100,20,18
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:55:58619:57:26147,6-327,3550:22158,30,01
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:45:04601:56:53145,8-329,1580:4383,30,08
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:59:53644:08:14143,6-331,3590:5071,90,05
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:57:02648:05:43135,3-339,6880:25142,40,13
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23001:18:40639:17:02133,7-341,3280:35102,00,00
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:13:01514:55:53126,3-348,6690:34103,80,01
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:57:36648:57:36123,8-351,1900:27129,00,02
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:23625:04:50108,0-367,0100:3794,80,05
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:38:34648:38:34108,0-367,0100:21168,00,05
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3000:23:10632:53:53106,6-368,4310:13276,00,09
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:20:27601:23:08104,1-370,9290:4677,60,25
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3000:50:05552:50:05103,4-371,5900:29123,90,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:48:27598:19:19102,2-372,8500:28126,50,04
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:23:58534:21:47100,7-374,3020:5072,00,13
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:51:02564:34:4997,1-377,8651:0852,50,03
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:59:58529:52:2896,9-378,0800:3797,00,17
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:02:04625:02:0496,3-378,6900:3893,10,10
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:23:17648:23:1794,6-380,3700:14243,90,03
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:35:53507:58:5893,5-381,4881:0158,50,53
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:35:05528:57:3691,7-383,2860:22156,90,01
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:26:21648:09:1088,3-386,6520:17201,20,02
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:28:05614:14:3487,6-387,4170:19187,10,12
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23000:58:23648:58:2380,0-395,0000:4382,20,07
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:29:58506:59:1376,0-398,9681:1050,70,62
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 2300474:23:3674,4-400,5750:00INF0,00
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:02:12598:21:1872,3-402,7190:5169,70,03
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:10:31600:15:5659,1-415,9181:1150,30,01
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23003:24:01509:49:5651,7-423,3163:5615,20,09
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23002:59:51650:20:1150,9-424,0703:3117,00,41
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:00:09505:00:0950,6-424,3901:1150,50,27
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3001:52:26620:18:4149,8-425,1572:1526,60,15
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13002:09:40536:55:3524,4-450,5975:1811,32,13
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:37:49352:47:466,4-468,6325:5610,10,00
Znaleziono 488 wynik(ów)