ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
562
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
552
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 712903:10:25665:38:20475,00,0000:24149,70,08
2STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 722900:59:21665:56:47475,00,0000:07480,20,00
3PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 732903:36:01667:05:35475,00,0000:27131,90,19
4KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 742901:46:41669:06:13475,00,0000:13267,10,02
5DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 752910:54:57669:25:54475,00,0001:2243,50,54
6USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 762905:11:18670:52:55475,00,0000:3991,60,09
7PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 772901:14:46671:13:28475,00,0000:09381,20,16
8KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 782900:45:18672:04:46475,00,0000:05629,10,01
9KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 113M 792901:16:31672:12:44475,00,0000:09372,50,06
10URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 802900:44:30672:13:43475,00,0000:05640,40,05
11NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS38M 812901:30:35673:28:58475,00,0000:11314,60,01
12NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS39M 822901:50:10673:50:10475,00,0000:13258,70,02
13DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142903:51:31673:52:12475,00,0000:29123,10,14
14CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 832902:06:35674:11:44475,00,0000:15225,10,08
15STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS40M 842902:03:12674:24:40475,00,0000:15231,30,01
16BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152901:35:23674:26:30475,00,0000:12298,80,08
17MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162901:15:26674:29:08475,00,0000:09377,80,01
18ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 114M 852903:47:08674:39:21475,00,0000:28125,50,09
19KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS41M 862902:00:56675:19:02475,00,0000:15235,70,06
20MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172903:54:50675:54:51475,00,0000:29121,40,05
21JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 115M 872902:34:55675:55:24475,00,0000:19184,00,06
22SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182904:00:17676:16:25475,00,0000:30118,60,24
23SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS42M 882902:01:23677:11:46475,00,0000:15234,80,01
24MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 892909:34:40681:34:40475,00,0001:1249,60,15
25KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS43M 902904:41:04683:00:21475,00,0000:35101,40,10
26GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS44M 912904:46:49683:22:24475,00,0000:3699,40,22
27PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS45M 922911:13:29684:30:35475,00,0001:2542,30,81
28FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS46M 932914:26:02685:01:00475,00,0001:4932,90,30
29TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 973004:44:30669:24:51468,8-6,2210:3698,90,13
30KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 963001:56:06674:27:50468,4-6,5840:14242,10,00
31GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS52M 1043001:43:38674:59:57468,0-7,0010:13271,00,04
32BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS48M 983003:26:45666:46:47465,6-9,4400:26135,10,19
33KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:49:56676:25:46464,5-10,4770:21164,00,07
34NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1063001:33:55686:54:45464,2-10,8340:12296,50,01
35BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 116M 1103002:09:42674:46:23461,9-13,0990:16213,70,10
36TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS51M 1033004:21:29676:21:29460,4-14,6100:34105,60,00
37ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS50M 1023004:44:05683:31:15459,5-15,4820:3797,10,01
38BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1093002:07:14680:14:55456,9-18,1410:16215,40,02
39MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS49M 993005:44:32674:55:44456,7-18,2760:4579,50,12
40NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS47M 953002:25:59667:44:17456,4-18,5730:19187,60,09
41KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:27:48673:22:08456,0-18,9770:11311,60,02
42ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS54M 1083014:04:03675:19:28452,7-22,3201:5132,20,13
43STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 118M 1143002:50:45679:36:00452,2-22,7510:22158,90,10
44FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1013000:54:45672:54:46451,2-23,8500:07494,40,02
45MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS53M 1073001:54:10673:54:10446,2-28,8300:15234,50,02
46GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 943001:06:07613:51:26444,2-30,8320:08403,10,09
47FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1123005:33:44677:33:44441,7-33,2600:4579,40,09
48WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1053002:32:06677:34:17440,9-34,1030:20173,90,05
49SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 117M 1133002:57:48674:42:18439,2-35,8170:24148,20,19
50MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS55M 1113001:12:57673:12:57436,7-38,3000:10359,20,04
51KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1003004:30:36525:41:43429,7-45,3350:3795,30,26
52GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS57M 1163000:47:34680:30:53425,0-50,0170:06536,10,01
53MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS59M 1193001:06:59679:11:47419,7-55,2800:09376,00,02
54FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1213008:09:50588:58:56416,1-58,8761:1051,00,02
55KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213003:14:13675:27:15414,3-60,7470:28128,00,20
56KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS58M 1173003:14:11675:27:13413,5-61,5130:28127,80,20
57GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS62M 1233011:25:11671:04:06409,2-65,7921:4035,80,77
58WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1183005:35:46677:35:47409,0-66,0300:4973,10,08
59KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS60M 1203001:27:00669:43:19404,6-70,4060:12279,00,00
60PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS63M 1243007:34:45649:50:40404,3-70,7491:0753,30,43
61OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243004:11:02677:34:57401,8-73,2250:3796,00,24
62SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1273003:33:42662:05:03401,7-73,3330:31112,80,00
63KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS65M 1283003:22:15682:34:06401,7-73,3360:30119,20,11
64JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS61M 1223000:55:49673:38:45401,5-73,4660:08431,60,08
65STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 119M 1293000:36:55672:23:57401,1-73,9230:05651,90,04
66MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS66M 1313002:13:30666:03:44400,5-74,5310:20180,00,07
67KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233004:38:12676:38:12400,4-74,6400:4186,30,04
68WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223001:47:05635:52:40389,1-85,9250:16218,00,08
69MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1253001:29:13673:34:50386,8-88,2180:13260,10,08
70KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS64M 1263001:36:23657:42:00386,6-88,3650:14240,70,02
71GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1303002:18:24676:10:26386,1-88,9240:21167,40,04
72RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS56M 1153000:28:34648:28:34378,7-96,2700:04795,50,02
73KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:52:24672:58:52372,1-102,9260:18198,60,05
74WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS69M 1353003:47:58674:12:02371,2-103,7640:3697,70,11
75CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS70M 1363012:36:58654:23:55369,7-105,2652:0229,31,00
76NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS68M 1343001:03:50673:03:50363,2-111,8300:10341,40,00
77KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1413003:15:47676:31:42356,8-118,2040:32109,30,26
78KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS71M 1373001:34:18664:05:43354,0-120,9520:15225,30,02
79STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS74M 1433011:18:07678:09:48353,9-121,0841:5431,30,65
80KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1383002:55:41674:55:42353,7-121,2900:29120,80,14
81SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS75M 1443019:42:31677:05:08353,5-121,5123:2017,91,09
82JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS72M 1393001:35:33677:59:42352,9-122,1390:16221,60,03
83DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS78M 1473006:56:08692:49:11349,1-125,8821:1150,30,39
84CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1483002:01:32662:52:41346,1-128,8990:21170,90,21
85DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1503001:32:00669:10:20345,2-129,8220:15225,10,03
86SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS76M 1453002:32:06674:32:06342,5-132,5000:26135,10,09
87WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1513001:32:44665:53:23340,4-134,6050:16220,20,09
88HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1403001:52:07681:29:28340,2-134,7660:19182,10,12
89HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:52:57681:14:00339,0-135,9570:19180,10,13
90SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1493002:24:08674:24:09339,0-135,9900:25141,10,06
91KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS79M 1523001:16:52584:31:12338,9-136,1440:13264,50,02
92RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS77M 1463001:01:12674:46:12336,3-138,6870:10329,70,01
93ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1553001:26:11682:10:54331,7-143,2840:15230,90,03
94GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273000:36:13680:17:56331,5-143,4720:06549,20,01
95NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1323002:15:47627:18:56326,5-148,5220:24144,30,25
96LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS80M 1533001:29:20673:29:21322,5-152,5400:16216,60,07
97SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 120M 1603005:35:59650:26:03321,1-153,8761:0257,30,37
98PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS81M 1543001:05:08681:36:38320,8-154,2100:12295,50,04
99NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 17K 283005:02:21681:38:45318,1-156,8910:5763,10,34
100PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS84M 1633000:45:54664:51:35317,7-157,2900:08415,30,01
101SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1653002:09:22675:02:00315,7-159,2590:24146,40,07
102GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1663005:00:29677:00:29315,6-159,4300:5763,00,16
103ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS82M 1563001:14:59616:31:31313,9-161,0830:14251,20,03
104KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS87M 1683001:25:13673:58:06313,8-161,1860:16221,00,07
105SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS88M 1693003:37:07675:23:04313,6-161,4200:4186,70,32
106KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1703000:19:27679:59:58313,2-161,8110:03966,10,00
107GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS85M 1643004:11:31679:27:34313,2-161,8300:4874,70,09
108KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1723001:18:26626:11:32312,3-162,7190:15238,90,03
109SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1733002:24:48595:18:47311,5-163,4850:27129,10,14
110SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1593001:32:12674:04:05309,8-165,2280:17201,60,09
111JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1583002:10:08644:15:11309,3-165,6860:25142,60,01
112PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 18K 313004:33:30676:57:37308,7-166,2680:5367,70,34
113MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS83M 1623001:42:50674:00:40307,3-167,7280:20179,30,16
114ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 303003:30:47676:12:49305,8-169,2210:4187,00,09
115MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1773002:11:17650:11:18305,5-169,4980:25139,60,17
116RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS93M 1843001:03:07673:14:18302,4-172,5790:12287,50,04
117RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1753003:04:54641:50:43302,3-172,7270:3698,10,01
118MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 363001:11:15667:31:01302,1-172,9210:14254,40,01
119ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1803003:04:21686:58:17302,1-172,9300:3698,30,34
120GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 23K 373001:53:11681:55:54302,0-172,9790:22160,10,03
121GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 24K 393002:00:48662:12:38301,7-173,3280:24149,80,03
122ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS96M 1873003:04:02677:34:30301,6-173,4150:3698,30,30
123ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 19K 323002:43:25680:44:16300,7-174,2580:32110,40,09
124KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1713000:57:55671:52:01300,5-174,4870:11311,30,03
125KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS89M 1763002:16:32675:44:38300,2-174,8080:27131,90,03
126MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 293006:09:17649:30:53298,7-176,3161:1448,50,38
127PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS92M 1823001:16:33672:39:08297,1-177,8980:15232,90,01
128ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS95M 1863001:30:00614:33:12293,9-181,1010:18195,90,04
129STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1793001:30:56660:27:59292,1-182,8650:18192,80,05
130MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS98M 1893002:59:28560:43:43291,8-183,2000:3697,60,36
131KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS91M 1813001:37:20632:05:38291,3-183,7310:20179,50,05
132MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS90M 1783001:39:34675:01:17291,1-183,8910:20175,40,01
133KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1743001:01:15658:19:29290,4-184,5800:12284,50,01
134RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 383000:35:52672:34:53290,4-184,5980:07485,80,00
135KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS86M 1673001:02:49683:52:07289,9-185,0590:12276,90,09
136CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1833001:28:55667:29:52289,6-185,4270:18195,40,03
137MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS99M 1903000:42:44672:17:10289,1-185,8680:08406,00,19
138KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 403002:09:18665:31:18288,2-186,7580:26133,80,04
139BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS97M 1883019:27:12609:34:42287,8-187,2264:0314,81,27
140WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS94M 1853000:49:38671:33:51287,2-187,8000:10347,20,06
141NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 22K 353000:58:25667:04:27284,7-190,3020:12292,40,01
142KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 21K 343000:35:00664:08:25278,6-196,3640:07477,70,02
143KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 20K 333003:20:11665:11:24277,8-197,2370:4383,30,27
144ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1573000:31:54666:46:33276,9-198,0990:06520,80,00
145OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
146PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 1913005:59:46670:54:19270,5-204,5331:1945,10,06
147KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 413002:42:48649:02:45270,4-204,6400:3699,60,37
148KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453025:14:49639:17:36269,1-205,8635:3710,71,35
149ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
150MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463023:50:41641:24:46268,5-206,4775:1911,31,34
151CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473002:25:48601:30:37263,6-211,4000:33108,50,03
152POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
153SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483001:26:21673:08:32260,3-214,7160:19180,90,01
154KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963011:06:07654:11:31258,1-216,8602:3423,30,23
155DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:07:20611:31:57257,0-218,0060:15229,00,03
156SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003009:29:58679:34:36254,9-220,1272:1426,80,85
157WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023000:28:36648:34:33254,6-220,3640:06534,20,01
158KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS101M 1923001:18:43644:19:42254,6-220,4490:18194,00,10
159BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 423001:27:53631:16:49253,4-221,5580:20173,00,29
160ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:01:32654:17:20251,9-223,0710:14245,70,05
161JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513002:16:58672:24:40250,1-224,8870:32109,60,33
162CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:42:03657:49:10249,8-225,2460:10356,40,00
163POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:57:27674:13:56247,5-227,5320:28126,40,12
164SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973001:26:25673:08:38246,7-228,3030:21171,30,05
165GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053002:59:09652:35:36243,5-231,4960:4481,60,16
166PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063002:38:07672:29:41242,3-232,7230:3991,90,08
167DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:21:48626:23:27242,2-232,8000:20177,70,06
168HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:52:00652:24:21241,5-233,4800:12278,70,04
169SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553002:28:55669:43:40241,1-233,8540:3797,20,06
170PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:03:23627:02:22241,0-233,9610:15228,20,02
171HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:54:28663:15:15237,7-237,3080:4481,70,34
172SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:26:54511:23:48236,6-238,4440:22163,30,32
173LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093005:33:22620:07:57234,9-240,0671:2542,30,72
174CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103002:28:12674:28:12234,6-240,4400:3795,00,39
175MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583003:58:17602:14:43233,7-241,2711:0158,90,38
176PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:49:23664:47:02233,6-241,4460:12283,80,05
177PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:05:51649:05:53232,5-242,5400:16211,80,01
178KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563004:02:20652:02:21232,4-242,6101:0257,50,25
179KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993000:52:22668:46:30232,2-242,8070:13266,00,12
180KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123000:49:57624:49:57229,9-245,0900:13276,20,01
181WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033000:36:21577:38:45229,3-245,7240:09378,40,06
182SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:12:47654:09:00226,9-248,1000:19187,00,10
183KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:07:45668:32:10226,7-248,2680:33106,50,03
184BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:05:07649:57:59222,7-252,2580:33106,80,34
185WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:24:46671:39:44221,4-253,6100:22156,70,04
186RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:50:45672:50:45219,9-255,1400:13259,90,02
187ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623000:38:49674:10:06219,5-255,5240:10339,30,12
188KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633001:46:50670:26:53219,2-255,8220:29123,10,19
189DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
190KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143001:29:43680:10:23218,4-256,5910:24146,10,22
191BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:43:18683:49:51216,8-258,1780:28125,90,00
192GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:19:58656:05:28216,5-258,5200:22162,40,03
193LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:51:34672:44:19214,7-260,2650:31115,50,21
194RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173000:59:52675:42:57214,5-260,4860:16215,00,01
195KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:58:52571:39:24212,6-262,3890:16216,70,08
196NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:42:14622:38:23212,0-262,9980:4578,40,25
197STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
198JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:49:50672:49:50211,0-264,0300:14254,00,01
199KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:32:52648:06:55210,9-264,1350:26136,20,10
200OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:01:28668:18:45210,8-264,2430:17205,70,14
201ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333000:48:24684:25:18207,9-267,1370:13257,70,16
202BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:12:42591:56:07207,6-267,4360:21171,30,07
203ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
204WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:47:39679:09:24207,1-267,9040:13260,80,11
205OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303001:13:37673:13:37206,6-268,4200:21168,40,06
206SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213000:43:51624:43:51206,6-268,4500:12282,60,11
207MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663002:56:46668:02:14206,2-268,7980:5170,00,17
208CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:10:29673:33:03205,5-269,4980:20174,90,13
209SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703003:43:21652:24:28204,7-270,2771:0555,00,16
210SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
211SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383001:20:45686:05:01204,4-270,6010:23151,90,02
212KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393000:53:32680:07:51204,0-271,0250:15228,60,18
213ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:46:56580:10:23203,8-271,1550:31114,40,09
214BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413002:23:05642:22:25203,7-271,2750:4285,40,43
215MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423003:39:21682:42:58203,4-271,6251:0455,60,45
216WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:16:55649:36:41203,0-272,0290:22158,30,12
217JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:58:14672:02:17202,9-272,1310:17209,00,17
218MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:09:22649:09:22202,8-272,1800:20175,40,08
219JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:30:56657:26:38202,1-272,8840:26133,40,06
220PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:34:07600:46:02201,4-273,6001:3936,20,66
221STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:24:49674:28:29201,4-273,6060:25142,50,01
222ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483000:32:34671:48:13201,3-273,6890:09370,90,03
223RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:35:49670:08:54201,2-273,7750:10337,10,03
224GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:38:03673:27:01201,1-273,9140:29123,10,05
225DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:51:29653:32:21201,1-273,9220:33108,20,07
226GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:11:57673:11:57200,9-274,0600:21167,60,03
227BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673000:32:21631:28:12200,3-274,6670:09371,60,01
228TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693001:25:52677:20:31200,3-274,7040:25140,00,12
229MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523002:57:13645:54:52200,3-274,7320:5367,80,15
230SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:32531:18:59200,1-274,8830:27131,20,07
231BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293002:23:41643:29:50199,8-275,2040:4383,40,24
232BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:50:28677:48:02198,5-276,5360:33107,80,01
233ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563023:59:00659:04:12196,6-278,3747:198,21,78
234LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573006:56:38668:37:06192,1-282,9352:1027,71,12
235ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583004:15:57627:32:32191,6-283,3791:2044,90,56
236MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653001:13:46612:13:10191,5-283,4920:23155,80,00
237GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503004:56:13647:30:14190,7-284,2901:3338,60,00
238ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:22:54673:36:34190,1-284,8840:26137,60,09
239MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:44:42682:57:31189,5-285,5271:1150,60,92
240ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603007:52:31560:43:33188,9-286,1422:3024,01,06
241WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:53:42665:29:47188,8-286,1820:5565,20,09
242LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2613001:54:58691:26:52185,9-289,0990:3797,00,22
243LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
244GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
245OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2623011:36:09598:19:13185,0-289,9683:4515,94,15
246DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453000:53:25673:18:05183,5-291,4720:17206,10,02
247PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:02:33660:12:13180,2-294,7810:20172,90,07
248JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773002:06:20680:51:42179,5-295,5400:4285,20,18
249PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783003:44:11649:57:40173,5-301,5131:1746,40,53
250STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2643001:36:16673:21:32172,3-302,7290:33107,40,18
251SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:45:08566:00:28171,9-303,0590:15228,60,02
252BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 289M 2663001:37:11653:52:46168,7-306,3470:34104,10,09
253NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 288M 2633000:23:34624:23:34166,3-308,7400:08423,30,05
254TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2683000:46:08647:47:55164,2-310,8330:16213,50,03
255PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2693000:55:43633:20:57163,6-311,4010:20176,20,01
256KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 291M 2703000:46:30612:13:35162,8-312,1540:17210,10,04
257KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2713000:33:18680:19:31162,8-312,2470:12293,20,06
258JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2723003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
259SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2653003:00:47612:14:15161,6-313,4041:0753,60,58
260WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:13:43673:12:27160,0-315,0370:27130,20,00
261HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:28626:46:28159,9-315,0601:0257,60,65
262KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 290M 2673000:56:05653:00:19156,3-318,6920:21167,20,01
263ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2733000:57:42677:35:25154,9-320,1340:22161,00,05
264JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 292M 2753004:17:54625:50:27154,8-320,2081:3936,00,60
265BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:55:16577:11:35154,7-320,2710:21168,00,06
266GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463002:54:00510:10:01154,6-320,4041:0753,30,65
267MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553002:52:40360:51:33151,8-323,2371:0852,70,68
268WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803003:53:52643:47:56151,7-323,3221:3238,90,64
269FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2793001:13:12647:54:13150,7-324,2790:29123,50,02
270GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2743000:45:10644:33:48149,8-325,2360:18198,90,03
271KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2803001:13:41602:10:46149,3-325,6680:29121,60,19
272MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:19:45608:14:47149,0-326,0010:32112,10,11
273SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:17:42507:26:33148,9-326,1031:1945,20,34
274PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 294M 2823001:08:28529:45:03148,0-327,0100:27129,70,08
275WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2833000:54:07672:02:10147,9-327,0670:21164,00,04
276BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 295M 2843011:44:22652:18:21147,8-327,1604:4512,61,31
277GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373000:50:50587:27:22146,4-328,6090:20172,80,01
278OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2773000:33:27655:32:46146,1-328,9210:13262,03,49
279MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2853011:33:02647:42:13146,0-328,9684:4412,63,02
280MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 293M 2763001:33:25619:13:38143,3-331,6670:3992,10,15
281KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893002:03:52602:03:52142,2-332,8300:5268,90,25
282MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2813003:49:11677:45:33141,7-333,2981:3737,10,35
283SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2783000:55:41672:55:41141,0-333,9940:23151,90,09
284JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:08:50625:08:50140,3-334,7400:29122,30,04
285GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853001:16:54665:11:13140,2-334,8310:32109,40,04
286KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 296M 2863002:16:14570:03:18138,4-336,6270:5960,90,68
287DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2873001:23:51579:00:38138,3-336,7060:3699,00,03
288TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2883002:18:39676:04:46137,6-337,4231:0059,50,55
289KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 297M 2893002:23:39648:02:39137,0-338,0031:0257,20,62
290STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:20:50658:43:44136,8-338,2080:35101,50,13
291SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883001:02:23673:02:23136,8-338,2400:27131,50,09
292WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2903001:32:36552:39:39135,5-339,4630:4087,80,06
293LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:58:06624:58:06135,2-339,8400:25139,60,04
294BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933002:06:39655:47:20134,3-340,6890:5663,60,39
295JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 298M 2913000:31:51641:34:38133,0-341,9820:14250,60,04
296KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:25:09673:57:57132,2-342,8290:3893,10,15
297KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
298SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2923000:54:23576:54:23130,6-344,3600:24144,10,09
299WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 299M 2933000:10:04645:53:59130,1-344,9450:04775,20,01
300BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963006:55:58669:25:37130,0-344,9813:1118,80,74
301SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2943001:56:09674:37:34129,5-345,4760:5366,90,50
302PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2953006:56:47669:25:55129,3-345,7383:1318,60,88
303RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2101M 2983001:10:24641:40:11128,3-346,6830:32109,40,20
304WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:01:58672:54:02128,1-346,9190:29124,00,02
305GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 2993000:59:16600:59:16127,4-347,5700:27129,00,06
306BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3003000:33:06682:31:49127,4-347,5930:15230,90,12
307NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3033001:02:11626:09:43126,0-349,0020:29121,60,19
308MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973001:16:41673:17:33125,1-349,8760:3697,90,02
309ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3013001:54:05639:29:34124,4-350,5690:5565,40,66
310KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:14:23684:22:04124,3-350,6610:35100,30,01
311BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2973000:46:30672:24:12123,1-351,8970:22158,80,11
312GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:47:25633:36:16122,3-352,7040:5268,30,19
313MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:31:33673:24:11121,0-353,9670:4579,30,18
314KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3023000:55:56669:21:28120,3-354,6550:27129,10,06
315WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:02:11625:02:11119,4-355,5900:31115,20,19
316GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2100M 2963000:51:09629:55:38118,1-356,9500:25138,50,04
317WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:42:14673:08:03118,0-356,9840:21167,70,18
318DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:45:59671:59:29117,0-358,0270:23152,60,02
319DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3043001:11:01561:34:36116,9-358,0600:3698,80,06
320WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3053000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
321CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2102M 3063015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
322MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053010:42:45676:23:49114,9-360,0555:3510,70,67
323BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073010:04:10610:04:10114,5-360,4805:1611,42,30
324WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:34:49676:07:43114,5-360,4900:4972,50,19
325SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3083002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
326SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:58:32638:17:34112,6-362,4240:31115,40,15
327DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:36:13569:48:37112,4-362,5960:19186,20,05
328DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
329JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:13:43673:13:43112,2-362,7600:3991,40,17
330DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:44:14621:40:27112,1-362,8600:5564,60,28
331CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3093001:45:09615:11:38112,1-362,8670:5664,00,12
332ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2103M 3103000:47:03679:36:29112,1-362,8980:25143,00,05
333GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:21:49624:43:22111,0-363,9840:11305,30,09
334POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2104M 3123000:35:29504:14:35109,8-365,1700:19185,70,12
335LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2105M 3133002:31:05675:37:37109,8-365,2081:2243,60,20
336THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2106M 3143001:52:10666:24:05109,5-365,4911:0158,60,10
337DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:28:41626:48:56109,5-365,5301:2144,20,25
338RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173002:22:53634:30:40107,4-367,6101:1945,10,21
339KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3163000:44:35672:59:25107,1-367,8820:24144,20,00
340JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3173001:06:10650:30:10106,9-368,0990:3796,90,07
341WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:52:53653:01:44106,8-368,1910:29121,20,01
342RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3183001:47:55676:58:06106,7-368,2861:0059,30,41
343JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3193000:59:14564:57:48106,6-368,4120:33108,00,02
344KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:03:48667:03:03105,6-369,3531:1051,20,26
345KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153002:13:25643:10:59105,5-369,5151:1547,40,30
346TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:33:56656:02:30104,4-370,6400:5466,70,12
347KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:06:42598:45:32104,3-370,7220:3893,80,24
348BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3113000:30:03626:04:49104,2-370,7840:17208,10,10
349PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3223001:02:09504:46:29103,6-371,3540:35100,10,00
350SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3233000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
351ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3243001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
352KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:41:07660:08:02103,4-371,6050:23150,90,00
353WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3253000:26:27674:24:53103,1-371,9260:15233,80,10
354KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3263001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
355LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2109M 3293001:17:42673:37:58102,3-372,7160:4579,00,37
356KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:39:52613:49:12102,2-372,7680:23153,90,12
357RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:47:19673:33:18101,9-373,0901:0357,00,17
358PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:31:12659:41:36101,8-373,2230:18195,70,12
359DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3303000:31:50613:42:47101,8-373,2370:18191,80,02
360FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283001:13:03647:53:42101,7-373,2990:4383,50,04
361MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2110M 3313002:29:24674:07:11101,4-373,5641:2840,70,12
362MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2107M 3203000:35:14685:44:31101,3-373,7420:20172,40,01
363WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3213001:23:21527:53:04101,1-373,8520:4972,80,47
364WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
365CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2111M 3323000:26:27624:26:28101,1-373,9000:15229,30,07
366PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:33:34625:33:34101,1-373,9100:5564,80,07
367BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3153000:31:15659:41:39100,9-374,0630:18193,80,01
368BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:06:23505:23:59100,8-374,2230:3991,10,11
369KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:56:11609:47:26100,7-374,2640:33107,61,52
370MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323001:15:51659:01:51100,5-374,4670:4579,50,64
371KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3333000:53:46655:12:02100,5-374,5430:32112,10,02
372KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3343001:40:29622:23:41100,4-374,5771:0060,00,23
373DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3073000:47:53618:38:37100,3-374,6780:28125,70,18
374PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3363000:58:01672:20:49100,3-374,7070:34103,70,04
375CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:05:48600:05:48100,0-375,0400:031 034,10,01
376KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:43:33668:27:4798,7-376,2700:26136,00,01
377POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:50:17649:11:0796,6-378,3690:31115,30,04
378KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2108M 3273000:50:17649:11:0796,6-378,3690:31115,30,04
379SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203002:54:28675:26:1894,7-380,2531:5032,60,14
380THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3353001:19:44649:07:5888,3-386,6620:5466,50,05
381DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS73M 14230000:00:00 --0,00
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23003:01:36652:26:26469,9-5,1430:23155,20,04
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3002:25:53674:25:53426,9-48,1250:20175,60,05
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13005:44:14595:40:57315,7-159,3451:0555,00,48
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23002:02:46666:31:42313,0-161,9910:23153,00,23
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:22:54633:18:56311,0-164,0330:27130,60,02
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23001:17:20649:17:20305,2-169,8000:15236,80,03
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13000:45:03656:09:03300,5-174,5380:08400,20,01
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13000:37:17671:45:23299,9-175,1470:07482,60,02
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:45:52531:24:06291,4-183,6100:21165,10,01
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:03:12679:35:18269,0-205,9800:14255,40,02
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:06:48661:49:34252,8-222,1570:15227,10,03
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:55:55576:09:00252,7-222,3030:27130,80,14
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3000:42:22671:59:08242,7-232,2800:10343,70,01
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:37:11624:33:07206,2-268,7900:28127,30,07
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:16:42624:42:01203,0-272,0370:04729,20,01
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:40:24672:40:24202,1-272,9000:11300,10,02
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:14:12645:11:54201,8-273,2500:3990,20,09
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3003:42:39675:42:40201,5-273,5201:0654,30,00
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:34:08640:37:45192,8-282,1630:29122,90,06
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:44:05649:44:05181,2-293,8100:34104,40,04
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23001:01:34650:34:07172,0-303,0290:21167,60,02
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:15:21625:15:21167,6-307,4400:26133,40,07
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:36:58625:38:28161,9-313,0970:35100,20,18
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23000:42:52675:03:16153,9-321,1160:16215,40,02
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:20:07674:04:07149,5-325,5290:32111,90,01
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:55:58619:57:26147,6-327,3550:22158,30,01
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:51:16665:57:07141,6-333,3650:21165,80,00
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:57:02648:05:43135,3-339,6880:25142,40,13
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:13:01514:55:53126,3-348,6690:34103,80,01
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:57:36648:57:36123,8-351,1900:27129,00,02
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3000:47:03672:47:03111,3-363,6600:25142,00,02
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3000:57:21665:17:09109,5-365,5040:31114,60,05
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:23625:04:50108,0-367,0100:3794,80,05
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:38:34648:38:34108,0-367,0100:21168,00,05
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:48:54683:36:32107,1-367,9020:27131,40,00
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3000:23:10632:53:53106,6-368,4310:13276,00,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:48:27598:19:19102,2-372,8500:28126,50,04
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:23:58534:21:47100,7-374,3020:5072,00,13
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:59:58529:52:2896,9-378,0800:3797,00,17
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:02:04625:02:0496,3-378,6900:3893,10,10
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:23:17648:23:1794,6-380,3700:14243,90,03
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:35:53507:58:5893,5-381,4881:0158,50,53
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23001:55:06650:02:3593,0-382,0071:1448,50,66
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:35:05528:57:3691,7-383,2860:22156,90,01
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:26:21648:09:1088,3-386,6520:17201,20,02
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:53:14675:54:2986,5-388,5461:1845,80,46
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23000:58:23648:58:2380,0-395,0000:4382,20,07
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:02:12598:21:1872,3-402,7190:5169,70,03
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23002:39:41674:30:5567,4-407,5742:2225,30,27
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23002:50:58675:14:2762,0-412,9942:4521,80,08
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:10:31600:15:5659,1-415,9181:1150,30,01
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:00:09505:00:0950,6-424,3901:1150,50,27
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3001:52:26620:18:4149,8-425,1572:1526,60,15
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13002:09:40536:55:3524,4-450,5975:1811,32,13
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3002:13:50408:55:2017,2-457,7957:467,71,48
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3001:00:48668:21:1916,4-458,6433:4316,10,06
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
Znaleziono 469 wynik(ów)