ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122830:36:5364:28:36208,50,0008:486,82,52
2SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211923:59:5423:59:54197,1-11,4317:188,20,15
3SEKRETARCZYK Tadeusz 510POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 2805:53:4953:53:50189,9-18,6051:5132,20,18
4OBIDOWICZ Agata 584TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATIVERTONK - SENIOR 21K 31109:46:5249:59:42179,1-29,3953:1618,30,59
5PIECH Michał 524RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS1M 1815:56:5053:21:30177,0-31,4885:2411,12,08
6JAKUBOWSKA Renata 527BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1907:08:3955:08:39165,2-43,2652:3523,10,96
7POGOCKI Piotr 469KNURÓWM - MASTERS2M 31014:44:2063:44:08159,0-49,5465:3310,81,30
8CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21009:37:5159:49:57146,8-61,6873:5615,20,57
9ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403006:46:5256:11:48143,0-65,5192:5021,10,74
10SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41206:07:5152:09:17106,5-102,0463:2717,40,39
11KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023003:13:5854:33:47105,2-103,2561:5032,60,49
12SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242001:58:3735:59:51104,5-103,9851:0852,90,09
13NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363004:22:1952:22:19104,1-104,3952:3123,81,02
14SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303001:26:4261:54:50103,2-105,2870:5071,40,09
15ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573018:56:0220:45:37103,1-105,45511:015,45,32
16USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772901:12:1242:53:49102,6-105,9430:4285,20,10
17ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412402:35:2050:59:55101,8-106,6671:3139,30,24
18KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 91404:48:5357:38:09101,3-107,1942:5121,00,92
19SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101510:41:0257:23:13101,0-107,4736:209,54,96
20WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502517:12:0817:12:08100,6-107,92310:155,84,74
21CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473002:50:2050:04:0095,9-112,6351:4633,80,09
22CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523003:40:5152:12:3094,7-113,7712:1925,71,30
23KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123004:03:1252:03:1394,0-114,4852:3523,21,12
24SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713009:28:2960:18:5891,8-116,6916:119,70,97
25FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342203:10:0356:34:3791,3-117,2222:0428,80,51
26MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51203:06:0657:34:3890,8-117,6892:0229,30,77
27TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61302:34:3560:28:1090,3-118,1881:4235,10,02
28LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623016:34:2316:37:1088,3-120,19311:155,34,06
29RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292101:40:4360:26:4587,5-121,0141:0952,10,42
30OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443013:54:5013:54:5086,9-121,6159:366,24,25
31KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953015:07:2715:07:2786,8-121,74210:275,74,18
32PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111610:00:5257:21:5486,7-121,7726:558,71,51
33PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942901:04:5559:37:3685,6-122,9170:4579,10,02
34KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71401:56:1550:53:0385,1-123,3631:2143,90,11
35KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612702:41:5952:14:3184,9-123,6021:5431,40,44
36CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103004:44:5952:44:5983,4-125,1053:2517,61,34
37FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 41102:15:0160:02:3681,7-126,7911:3936,30,30
38STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221902:12:4956:52:2680,6-127,8871:3836,40,04
39NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083002:01:4438:48:3980,0-128,5101:3139,40,30
40KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713005:52:4252:41:2479,8-128,6834:2513,61,87
41MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822910:35:3152:14:1378,8-129,6958:037,42,30
42MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283010:42:5934:36:2777,5-131,0288:177,22,31
43ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:56:5138:57:1675,5-133,0512:2025,60,31
44MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903001:00:1256:59:2775,2-133,3390:4874,90,23
45MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133000:40:2848:40:2875,1-133,3650:32111,40,25
46SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272103:36:5851:36:5875,1-133,4412:5320,80,14
47SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:15:3650:49:0274,3-134,2141:4932,90,30
48RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582702:18:5354:45:5474,1-134,3621:5232,00,55
49GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81402:35:0350:22:2373,9-134,6192:0528,60,53
50MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121703:22:1132:17:3873,9-134,6462:4421,90,82
51KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:32:1448:45:4673,3-135,2181:1547,70,35
52GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382404:43:3809:45:3473,2-135,2853:5215,50,13
53KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233001:57:4054:38:5772,8-135,7161:3637,11,04
54SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:13:1155:32:4672,6-135,9341:0059,50,01
55MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912903:04:1951:04:1972,5-136,0192:3223,60,14
56CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 51202:04:1955:31:0572,0-136,4651:4334,81,51
57LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262003:13:0351:13:0372,0-136,4952:4022,40,28
58JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61502:37:4050:37:4071,0-137,5252:1327,00,77
59ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873001:01:5659:12:4469,6-138,8820:5367,40,16
60STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862903:58:1354:14:1569,6-138,9443:2517,50,24
61STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163010:41:2610:41:2669,4-139,0859:146,52,87
62PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013013:28:1113:30:0068,4-140,13111:495,14,77
63KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:12:2066:30:0068,3-140,2431:0356,60,26
64JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892903:04:1351:02:0268,0-140,5112:4222,10,64
65BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:16:4948:48:4867,4-141,0912:0129,60,16
66FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233004:54:1552:15:5967,0-141,4744:2313,71,33
67DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72001:31:4837:33:2066,5-142,0481:2243,40,18
68KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112701:46:5660:39:3566,3-142,1731:3637,20,29
69ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333009:58:3009:58:3066,0-142,5359:046,63,31
70MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442505:47:2551:46:4565,3-143,1665:1911,31,40
71TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993002:17:5626:58:4965,1-143,4462:0728,30,21
72SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:41:5448:11:0965,0-143,4871:3438,30,40
73CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:04:5850:11:4464,7-143,8551:5531,00,08
74NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:55:1049:55:1164,6-143,8651:4633,70,11
75GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:36:3057:27:3063,9-144,5661:3039,80,10
76KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922902:10:2228:33:1863,9-144,5982:0229,40,29
77NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973004:28:5528:24:4663,0-145,5024:1614,11,33
78NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353004:52:0855:28:3263,0-145,5254:3812,92,13
79MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702802:08:3252:55:2062,7-145,8552:0329,20,71
80SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141702:32:4350:05:4062,5-146,0172:2624,62,27
81STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:50:1744:53:1961,9-146,6131:4633,71,96
82JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:15:2349:17:0361,5-146,9641:1349,00,08
83GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963002:05:0638:50:2561,1-147,3872:0229,30,07
84PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682801:54:0749:15:4461,0-147,4651:5232,10,04
85SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171801:46:2450:00:2660,6-147,8901:4534,20,47
86KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:45:4061:26:5560,6-147,9531:4434,40,11
87KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:43:2660:42:5260,5-148,0201:4235,11,65
88MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131701:24:3646:49:5960,3-148,1621:2442,80,95
89WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073004:03:2851:17:0960,3-148,2324:0214,91,09
90ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302201:02:4237:27:3260,3-148,2331:0257,70,02
91STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402401:11:0658:03:3559,6-148,8631:1150,30,27
92GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333001:17:2152:10:2659,2-149,2651:1846,00,10
93MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162901:34:5342:41:1058,8-149,7141:3637,20,22
94PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552601:50:3430:25:2758,3-150,2331:5331,60,11
95DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183002:26:3059:02:0257,9-150,5862:3123,70,86
96SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:34:2155:15:0757,9-150,5971:3736,80,25
97KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161702:12:0249:55:3057,2-151,3082:1826,01,02
98BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003006:23:3429:16:4157,2-151,3446:428,92,10
99SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902901:52:4647:21:3957,1-151,3661:5830,40,30
100SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463009:54:4227:13:0257,1-151,37410:245,84,29
101KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252003:20:0728:24:3057,0-151,5313:3017,10,05
102GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181801:40:0149:40:0157,0-151,5351:4534,20,28
103FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803009:58:1036:32:0756,9-151,57710:305,70,76
104PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:03:2057:55:4456,8-151,7201:0653,80,06
105BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201901:50:3952:41:3056,7-151,7811:5730,82,55
106POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:21:4350:06:0356,5-151,9882:3023,90,20
107SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:11:5750:56:5756,5-152,0282:2025,71,15
108PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:34:0225:34:0256,3-152,1851:4035,90,39
109GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373004:29:1526:00:0256,0-152,5004:4812,51,53
110SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:31:4737:38:2555,9-152,6141:3836,50,12
111PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151701:49:3249:40:1455,9-152,6281:5730,60,92
112SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372303:35:5925:44:5755,5-152,9983:5315,417,72
113HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423004:40:3152:25:0055,3-153,1575:0411,82,66
114BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123002:34:4162:11:5355,3-153,1622:4721,50,32
115HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263004:43:0652:27:2555,1-153,4305:0811,72,59
116DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:12:1037:38:3154,8-153,6771:1845,60,10
117CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482602:00:1248:04:0554,6-153,9522:1227,20,37
118SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:08:4650:34:5254,2-154,2612:2225,30,09
119MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423004:26:3126:26:2654,1-154,4344:5512,22,65
120BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:45:5851:34:3653,7-154,7583:0519,40,42
121MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373002:26:5126:26:5153,7-154,8052:4421,90,30
122RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562601:27:5746:00:3953,6-154,9101:3836,60,17
123PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662707:14:3730:02:2553,4-155,0738:087,43,43
124FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332202:06:5550:18:3653,3-155,1742:2225,20,67
125STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732901:22:4034:48:1853,1-155,4241:3338,50,00
126GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602701:54:4747:55:5053,1-155,4242:0927,70,36
127PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:27:1452:35:2652,9-155,6231:3836,40,62
128MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553009:34:5709:34:5752,6-155,90910:555,56,27
129DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191901:57:1340:13:1452,4-156,0622:1426,80,43
130NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832902:05:0141:48:0352,3-156,1932:2325,10,20
131PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783003:48:1250:49:2752,0-156,5194:2313,71,86
132KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:04:2858:36:5251,7-156,8141:1448,10,35
133ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043002:19:1361:13:4751,5-156,9682:4222,21,57
134RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763003:38:5550:40:4051,2-157,3504:1614,00,01
135BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392404:50:1343:47:3851,0-157,5475:4110,52,92
136WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:29:0155:48:3350,8-157,7451:4534,20,21
137WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712801:08:4954:26:2950,5-158,0481:2144,00,80
138GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273004:07:0852:15:5050,2-158,3544:5512,21,27
139ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583005:07:1705:07:1750,0-158,4906:089,81,06
140STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:20:3549:12:1949,9-158,5611:3637,20,59
141SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:07:4749:50:3549,9-158,5962:3323,40,07
142FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033002:27:0026:27:0149,8-158,6652:5620,30,48
143SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383004:27:2854:21:2749,7-158,7785:2211,22,41
144SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632801:56:3435:04:5549,7-158,8462:2025,60,14
145SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663000:39:5757:11:3849,3-159,2410:4874,00,21
146NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:22:1660:28:3849,2-159,2771:4035,90,10
147ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:37:4057:16:2049,2-159,3211:5930,20,77
148MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:07:3149:54:4549,1-159,3891:2243,60,40
149FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92400:59:4943:30:2448,4-160,1501:1448,50,13
150MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-160,1904:3213,22,66
151PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672808:06:5908:06:5948,2-160,27210:055,91,80
152GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253006:12:0117:51:0248,2-160,3037:437,83,21
153WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533003:29:2550:58:0348,0-160,4774:2113,80,36
154KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:45:4651:31:2447,7-160,8112:1327,10,64
155RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:16:4149:16:4147,6-160,9451:3637,20,09
156SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:02:4256:04:5247,0-161,5331:2044,90,05
157WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:28:1030:58:4746,9-161,6151:5231,90,50
158BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893007:25:3107:25:3146,5-161,9909:346,30,18
159MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:09:3547:54:5646,4-162,1461:3040,00,50
160GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:19:4648:51:5346,3-162,1711:4334,90,36
161MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-162,1949:416,24,68
162MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:33:2949:48:0246,3-162,2302:0129,70,24
163CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073001:42:5749:44:2746,1-162,3672:1326,90,19
164KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:13:2349:13:0646,1-162,3731:3537,70,14
165CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383000:57:5146:10:0845,8-162,6761:1547,50,05
166CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132804:17:2028:17:2045,5-163,0395:3910,61,80
167ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:07:0757:07:4045,3-163,2162:4821,40,29
168GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:59:3647:19:3645,3-163,2362:3822,70,57
169PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:31:5543:54:2144,8-163,7342:0329,20,65
170POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:03:5760:50:2044,7-163,8001:2541,90,00
171PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563000:53:4260:58:5744,7-163,8401:1249,90,12
172WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:14:4942:16:5244,6-163,9523:0119,80,67
173STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:51:3228:41:2744,3-164,1982:3123,80,22
174RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:38:0751:34:3344,1-164,3682:1327,00,47
175JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:17:3449:32:4544,1-164,3931:4534,10,26
176ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362301:17:5430:58:5544,0-164,5201:4633,90,41
177SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083002:54:1050:51:0843,8-164,6653:5815,10,65
178FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:29:1530:20:0443,4-165,0632:0329,20,59
179SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472503:04:2351:08:5743,4-165,0664:1414,12,47
180KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433001:23:2162:05:4843,3-165,1861:5531,20,31
181KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543002:06:1521:25:4943,2-165,2842:5520,50,26
182BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853002:06:4656:16:5943,1-165,3742:5620,40,20
183GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:33:4549:33:4543,1-165,3752:1027,60,08
184KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:22:5749:21:2143,1-165,3821:5531,20,28
185KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:57:2744:33:2043,0-165,4602:4322,00,72
186NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643003:06:5451:06:5443,0-165,4654:2013,81,42
187PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643001:24:2060:30:2643,0-165,4961:5730,60,06
188WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:41:1951:00:5742,9-165,6292:2125,41,44
189KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:02:1250:19:2342,5-166,0012:5220,90,42
190KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233000:51:3548:51:3542,1-166,3751:1349,00,19
191BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113002:30:4461:58:4542,0-166,5293:3516,70,14
192LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:48:2949:48:2941,8-166,6852:3523,10,33
193POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953001:03:0749:25:2141,8-166,7361:3039,70,05
194SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:51:5546:51:5941,7-166,7731:1448,20,04
195MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663003:17:4453:28:4541,7-166,8454:4412,62,22
196KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:03:1946:04:5441,5-166,9571:3139,40,06
197CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232103:55:5520:46:1441,5-166,9805:4010,63,75
198JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:24:2537:13:1141,2-167,3222:0229,30,24
199KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:28:1348:33:4740,9-167,6102:0927,80,74
200KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802901:14:0956:06:4240,8-167,6691:4833,00,25
201SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513004:07:0352:07:0440,8-167,6856:039,92,37
202KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393003:34:1720:11:3340,8-167,7215:1511,44,04
203KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:33:0736:35:3740,3-168,1592:1826,00,20
204WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923003:36:4151:37:5040,3-168,1805:2211,21,20
205ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322203:13:0047:42:2540,3-168,2234:4712,50,27
206KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:33:0436:35:3440,2-168,2792:1825,90,18
207HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:59:1752:24:2140,2-168,3351:2840,70,10
208GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:14:1750:01:2140,2-168,3421:5032,40,16
209STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323001:39:2159:09:2039,9-168,6322:2924,11,15
210KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:18:4549:02:4539,9-168,6451:5830,40,61
211KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:15:4534:33:5939,7-168,8351:5431,40,39
212OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633002:29:2843:08:4139,6-168,8863:4615,90,47
213CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:27:0056:06:3839,3-169,1762:1227,10,05
214SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:38:1460:49:3539,1-169,3712:3023,91,09
215JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:42:4533:38:2739,0-169,4692:3722,80,56
216KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:31:1548:26:3638,7-169,7892:2125,50,12
217ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:22:4746:53:0138,6-169,9192:0828,00,13
218ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483003:07:5041:19:5038,5-169,9864:5212,31,53
219MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093002:11:0626:11:0638,2-170,2653:2517,50,00
220KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683006:20:2359:13:2338,2-170,2829:576,01,41
221KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933001:21:2126:48:3438,1-170,4152:0828,10,46
222MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:16:2726:43:4137,8-170,7102:0129,70,56
223WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193002:18:5947:29:4337,7-170,7873:4116,30,84
224STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453001:04:1147:27:0737,6-170,9551:4235,10,11
225SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:29:4068:15:1137,4-171,1252:2325,00,56
226KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:05:1253:32:0237,4-171,1291:4434,40,59
227MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172901:45:2649:45:2637,2-171,3352:5021,20,50
228BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:34:3153:50:5937,2-171,3452:3223,60,09
229HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:17:5124:52:4936,8-171,6993:4416,00,19
230BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:22:3631:07:4936,7-171,7952:1526,70,70
231JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:30:2759:01:0036,5-172,0092:2824,20,38
232BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:38:2154:01:3136,4-172,0962:4222,20,73
233RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393000:29:0948:27:4136,3-172,2300:4874,70,03
234WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:40:0140:40:4436,1-172,4472:4621,60,61
235SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:01:2449:01:2436,0-172,4751:4235,20,14
236URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:08:4348:35:3436,0-172,5051:5431,40,90
237DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:17:3126:23:2735,9-172,6452:0927,81,52
238MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653000:26:4059:44:1935,8-172,6780:4480,60,04
239WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282101:50:2924:51:4635,7-172,8153:0519,40,39
240TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053002:05:5950:05:5935,6-172,9153:3216,91,96
241DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163001:38:0524:05:0935,5-172,9672:4521,71,50
242RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493003:41:1529:41:2235,5-172,9926:139,60,23
243KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963001:26:3232:31:2035,4-173,0782:2624,61,04
244GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:19:4347:52:3435,3-173,2232:1526,60,38
245PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923001:48:3949:45:4935,3-173,2393:0419,52,29
246CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:43:2256:22:1635,1-173,3841:1448,60,03
247JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:20:3649:21:3034,8-173,6912:1825,90,10
248KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:33:5929:24:5434,8-173,7032:4222,20,40
249SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003002:32:2727:28:0634,8-173,7354:2313,71,55
250WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:49:4756:24:1434,6-173,9221:2641,70,20
251ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943001:09:5349:09:5334,5-173,9752:0129,60,31
252GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403002:20:4762:20:5734,5-173,9964:0414,70,68
253SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:51:0547:51:1334,3-174,2313:1418,50,03
254ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:41:1860:45:0534,2-174,3292:5720,20,23
255BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:12:1643:27:3433,8-174,7102:0828,10,32
256KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893000:55:2348:55:2333,5-174,9651:3936,30,11
257STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803000:49:5735:47:0033,5-175,0501:2940,20,29
258MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:29:4350:38:0133,4-175,0762:4122,41,50
259LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753001:19:0551:23:0033,3-175,1832:2225,30,11
260GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763001:19:0551:23:0033,3-175,1832:2225,30,11
261RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853001:05:1247:49:3633,2-175,3511:5730,51,06
262BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:23:5658:33:4433,1-175,4492:3223,60,15
263KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:47:4448:47:4432,9-175,6151:2741,30,19
264WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:40:1546:05:1732,9-175,6493:0319,70,75
265FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143003:03:2451:03:2432,7-175,8455:3610,71,10
266NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363002:07:5944:50:1832,6-175,8783:5515,30,55
267KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:45:2545:35:0732,6-175,9011:2343,10,50
268ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:40:3752:16:2032,5-176,0543:0619,40,12
269DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142901:02:0527:19:4132,4-176,1121:5431,30,06
270BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:10:4756:24:4532,1-176,3702:1227,20,48
271SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:52:0446:51:5732,1-176,4161:3737,00,58
272DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:45:0540:15:2132,1-176,4543:1618,31,00
273PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:59:2049:37:1532,0-176,4933:4316,10,42
274MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:29:4650:07:0631,9-176,6362:4921,30,63
275WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:34:1468:16:2731,8-176,7112:5720,21,73
276RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:28:4745:13:4731,8-176,7450:5466,20,40
277SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:00:2055:13:0531,7-176,8031:5431,50,32
278GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:02:3728:59:5831,6-176,8821:5830,30,73
279KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:49:0759:45:0631,5-177,0061:3338,50,02
280MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013002:38:1944:36:3531,5-177,0435:0111,92,66
281WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223003:32:1901:59:3231,4-177,0796:458,90,99
282FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283004:29:3043:02:1931,3-177,2538:377,00,21
283GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:27:3450:56:0331,2-177,2992:4821,40,11
284MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:48:4024:02:2431,2-177,3193:2917,20,17
285OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303001:16:3649:16:3731,1-177,3752:2724,40,27
286RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193007:27:3434:19:2831,0-177,53514:274,23,92
287KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283000:59:4825:31:1630,9-177,6021:5631,00,37
288PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532601:20:4356:30:4230,7-177,7612:3722,91,76
289KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:18:3626:09:2430,7-177,7882:3323,40,50
290MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463001:08:0144:40:5630,6-177,8912:1327,00,03
291WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:31:1352:44:3930,5-177,9622:5920,10,32
292MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973001:13:2456:22:0930,5-177,9832:2424,90,86
293KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:34:3634:06:4230,5-177,9843:0519,40,66
294GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753003:41:0320:32:4530,1-178,4017:208,22,13
295GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023002:57:5052:44:1430,0-178,4735:5510,12,16
296PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82301:39:4551:19:0130,0-178,4773:1918,10,69
297DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:14:1949:03:5830,0-178,4832:2824,20,38
298PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:30:0726:09:3730,0-178,4953:0020,00,92
299MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633000:59:5049:10:1729,9-178,5972:0030,01,19
300WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023002:25:5113:04:3029,8-178,6964:5312,32,41
301OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243003:32:2225:24:4329,7-178,7777:088,44,24
302GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853003:46:2920:33:5129,6-178,9327:397,82,20
303BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:18:5649:46:3729,4-179,1322:4122,30,70
304BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833001:18:5649:47:0829,2-179,2632:4122,20,71
305ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:02:4451:55:2829,0-179,5042:0927,70,00
306BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:38:0749:25:1029,0-179,5143:2317,70,07
307PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:46:5050:15:4828,9-179,6423:4216,20,60
308ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493000:56:3348:14:3728,8-179,6641:5730,60,56
309PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833000:59:3323:55:1328,8-179,7082:0429,00,07
310BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113000:43:3828:07:2228,8-179,7121:3039,60,00
311KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:10:3157:14:2528,7-179,7892:2724,40,20
312JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:11:3849:40:1028,6-179,9102:3024,01,82
313KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633002:44:5843:35:1228,6-179,9375:4610,42,64
314STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:10:0948:16:5328,5-179,9642:2724,40,12
315MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793001:01:3949:36:3028,5-179,9902:0927,80,00
316BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:14:3849:17:1528,3-180,2092:3822,70,32
317DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493002:09:5469:17:5228,3-180,2544:3513,00,22
318RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:13:1841:43:0528,2-180,2782:3523,10,96
319MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:28:5955:46:1228,2-180,3363:0919,00,15
320PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:14:3849:17:3028,1-180,3572:3922,60,32
321SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:45:0751:34:3828,0-180,5111:3637,20,20
322ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813000:44:5656:30:4928,0-180,5551:3637,31,26
323JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:36:5047:31:5227,6-180,8563:3017,10,49
324LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143005:49:5005:49:5027,6-180,90012:404,73,32
325BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413002:48:2902:48:2927,4-181,0876:089,80,11
326SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093001:44:2222:15:3627,4-181,1063:4815,81,22
327KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993002:15:0423:17:0727,3-181,2274:5712,10,85
328SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:35:0804:35:0827,2-181,26010:055,93,82
329DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:31:5237:33:3227,2-181,2603:2217,80,76
330BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433001:02:5825:29:5327,1-181,3932:1925,80,17
331KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:03:5949:03:5927,1-181,4452:2125,40,82
332SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:03:5849:03:5827,0-181,4752:2125,40,65
333KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:50:5326:16:4526,9-181,6214:0714,51,77
334GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653006:59:2306:59:2326,5-182,04615:513,814,31
335NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:11:2147:35:0326,0-182,5382:4421,80,15
336ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:20:0048:38:5525,9-182,5573:0419,50,54
337ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023002:07:3117:47:5725,9-182,6054:5512,20,55
338GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143002:02:1543:30:4625,9-182,6234:4312,70,36
339TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893000:53:3360:33:2025,7-182,7722:0428,80,87
340STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:20:2548:39:1125,7-182,7843:0719,21,28
341MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:21:3648:40:5325,7-182,7943:1018,92,25
342NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:03:4725:27:5525,6-182,8564:4912,41,22
343DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453001:30:5218:53:5525,6-182,8793:3216,90,06
344PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473003:28:3803:28:3825,5-183,0048:107,34,26
345JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:06:0449:06:0425,5-183,0152:3523,10,62
346MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:58:3352:03:5725,3-183,2154:4112,81,97
347PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:15:1225:15:1224,8-183,7453:0219,80,11
348SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:00:0150:31:2824,7-183,7622:2524,70,10
349DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:17:4138:28:3824,7-183,8423:0819,00,66
350CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:41:3848:38:3824,6-183,9154:0714,51,10
351WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803005:22:1105:22:1124,5-184,03713:104,63,86
352JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:59:5650:00:4824,4-184,1272:2724,41,81
353GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323002:43:1124:21:0024,4-184,1286:419,01,63
354ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:49:0856:51:3124,2-184,2992:0129,60,10
355LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:32:0556:11:2024,2-184,3091:1945,20,02
356KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873001:21:2019:33:3124,0-184,4713:2317,70,08
357KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:36:4248:05:2324,0-184,5064:0114,91,15
358DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523000:53:4251:02:5923,7-184,7902:1526,50,06
359BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313003:19:1703:19:1723,5-184,9858:287,13,63
360KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:56:5148:41:5223,5-185,0072:2524,80,13
361PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703000:40:2950:21:5123,4-185,1271:4334,60,21
362DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:49:2023:16:4323,3-185,2382:0728,30,11
363KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:09:4525:39:0323,1-185,3983:0119,90,68
364JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203003:33:2803:33:2823,1-185,4409:156,54,64
365MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213003:32:4103:32:4123,0-185,5069:146,54,70
366KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813001:09:4726:27:5122,9-185,6163:0219,70,17
367PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063000:47:5925:39:5722,8-185,6642:0628,61,45
368SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:50:5124:50:5122,8-185,7352:1326,90,07
369SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612801:33:2848:08:0822,7-185,7724:0614,60,37
370SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:50:4724:50:4722,6-185,8752:1426,70,09
371KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723002:11:2502:11:2522,6-185,8945:4810,31,80
372TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:43:5702:43:5722,2-186,2747:228,11,61
373WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203001:11:4049:11:4022,0-186,4653:1518,50,23
374LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843001:09:2249:09:2222,0-186,4853:0919,00,23
375JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:51:4748:51:4722,0-186,5052:2125,50,19
376WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433000:58:0418:52:5321,9-186,5722:3822,70,65
377WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:40:3949:17:0721,9-186,6354:3613,01,23
378WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:45:5849:08:1421,9-186,6452:0628,51,20
379KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453002:51:2502:51:2521,8-186,6767:517,60,59
380SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873004:03:0704:03:0721,7-186,78411:115,45,33
381SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:13:1560:31:1221,7-186,8263:2217,80,79
382ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:00:3133:51:1121,5-186,9782:4821,30,45
383DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513002:01:3944:37:1221,5-187,0015:3910,60,45
384KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983002:37:1302:37:1321,2-187,3227:258,14,65
385ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563002:48:4702:48:4721,1-187,3657:597,54,27
386MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783000:40:5548:40:5521,1-187,3851:5631,01,53
387CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013002:37:0502:37:0521,1-187,3957:268,11,40
388THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:2849:49:2521,1-187,3951:4334,70,50
389RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:58:4148:58:4121,1-187,4052:4621,60,43
390MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:33:0049:33:0021,0-187,5054:2513,51,83
391PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:40:5827:34:4920,8-187,7161:5830,40,30
392JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:03:3547:28:2320,7-187,7913:0419,50,77
393KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:15:2447:32:4020,7-187,8263:3816,50,89
394POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133000:50:1836:23:4720,3-188,1982:2824,20,45
395BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:31:1524:33:5620,2-188,2894:3013,32,74
396OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:56:1728:10:5820,2-188,3322:4721,50,10
397BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073002:18:0002:18:0020,0-188,5056:548,72,00
398GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733000:33:2448:33:2420,0-188,5051:4035,90,30
399KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:13:4749:20:4820,0-188,5436:429,00,20
400KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:43:0729:12:1519,9-188,5665:1011,62,91
401ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:33:5201:33:5219,9-188,6174:4312,70,10
402KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:37:0201:37:0219,8-188,7504:5412,21,01
403LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:29:3025:55:0519,1-189,4544:4112,82,76
404JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:54:1946:41:4818,9-189,6282:5220,90,27
405THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:28:1940:22:5318,3-190,1891:3238,80,75
406KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:22:1741:35:1018,2-190,2654:3013,30,27
407WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003001:04:4948:42:1918,2-190,3313:3316,81,33
408KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:45:5701:45:5717,9-190,5615:5410,21,76
409KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253001:26:5048:12:4717,8-190,7154:5212,31,11
410KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:26:4311:33:3717,6-190,8911:3139,60,06
411KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:05:4334:42:3617,5-191,0173:4516,00,61
412KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:38:4047:38:4017,3-191,1772:1326,90,29
413DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133000:44:0849:58:0617,1-191,3572:3423,30,20
414PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233000:29:2049:01:2117,1-191,3741:4235,00,18
415KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223000:44:2949:58:2317,0-191,5292:3722,90,15
416SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:04:2023:25:3116,9-191,5833:4815,82,52
417SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:31:1658:34:2016,8-191,6951:5132,30,03
418WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:54:5049:32:1616,8-191,7326:508,82,22
419MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913001:51:1742:55:5816,7-191,8086:399,02,07
420OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783000:37:3948:37:3916,4-192,0812:1726,20,20
421MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823001:59:4649:09:0316,0-192,4787:288,01,04
422PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:44:5401:44:5415,7-192,7656:399,00,39
423NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043002:12:0702:12:0715,5-193,0118:317,02,71
424MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:59:3055:26:3515,5-193,0397:437,80,17
425SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:25:3950:05:5315,4-193,0955:3310,81,40
426LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:24:3001:24:3015,3-193,2095:3110,90,33
427GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:23:5701:23:5715,3-193,2235:2910,90,54
428WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043002:12:3902:12:3915,2-193,3058:436,92,88
429GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973000:53:1346:33:5815,1-193,4253:3117,00,23
430RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263002:00:5702:00:5714,5-193,9898:197,21,18
431SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553000:31:0426:09:0514,4-194,1102:0927,80,22
432POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:49:1824:53:1014,4-194,1343:2517,50,25
433KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293000:49:1824:53:1014,4-194,1343:2517,50,25
434KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:12:5831:51:5714,3-194,1615:0511,80,14
435LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:42:1150:25:3214,3-194,1832:5620,40,03
436ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593000:43:1019:47:0214,3-194,1913:0019,90,10
437CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103001:56:4301:56:4314,1-194,4478:187,21,39
438SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:54:1767:13:4914,0-194,4683:5215,50,07
439WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183001:03:4253:05:4413,9-194,6124:3513,10,04
440DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:51:5601:51:5613,8-194,6808:057,43,58
441BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:43:1426:08:2913,3-195,1853:1418,50,32
442WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:28:0901:28:0913,1-195,3746:428,90,08
443JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:24:2401:24:2413,0-195,4956:299,22,27
444RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:20:5301:20:5313,0-195,5256:139,61,59
445JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733001:05:2324:33:2412,6-195,8865:1011,60,16
446WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:36:4725:03:5112,2-196,3083:0019,90,74
447WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:27:1824:56:0111,5-197,0472:2225,21,14
448KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:41:1225:41:1911,4-197,1103:3616,60,18
449KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173001:25:4401:25:4411,1-197,3587:417,80,22
450ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:07:0901:07:0911,1-197,3766:029,90,57
451TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693001:03:2801:03:2810,7-197,8105:5610,10,95
452BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:36:5601:36:5610,7-197,8209:046,61,36
453JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:16:2801:16:2810,6-197,8957:128,30,89
454BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:03:3501:03:3510,5-197,9956:029,91,05
455ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:04:1201:04:1210,4-198,0756:099,70,39
456WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:20:4801:19:2310,2-198,2637:537,62,03
457DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:18:4900:43:5510,1-198,3757:467,71,50
458GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:29:1301:29:1310,1-198,4358:516,81,14
459PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:08:3601:08:3610,0-198,4616:498,81,67
460HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823000:54:4600:54:4610,0-198,4855:2711,00,95
461DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:51:3100:51:319,3-199,1855:3110,91,04
462MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:56:3620:16:359,0-199,5106:179,50,78
463KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343000:27:1427:53:418,8-199,6693:0419,50,59
464GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463000:47:5700:47:578,6-199,8595:3210,82,23
465TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213000:27:2127:53:448,3-200,1573:1618,30,38
466CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:42:4148:42:418,0-200,5055:2011,20,00
467PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:37:4900:37:496,0-202,5026:179,52,83
468BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:37:0300:37:036,0-202,5146:119,70,50
469MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863001:43:4601:43:465,6-202,91118:323,22,06
470DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22102:02:3056:13:2472,6-135,9141:4135,60,07
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13001:43:2757:18:3862,5-145,9921:3936,30,36
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:55:0548:37:0457,3-151,1602:0029,90,24
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:13:1649:32:5251,3-157,2431:2542,00,06
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23000:49:2057:24:1851,0-157,5280:5862,00,01
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23002:33:5250:38:2850,8-157,6983:0119,80,23
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:12:0549:12:0548,3-160,2051:2940,20,14
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:21:5249:27:2947,6-160,8611:4334,90,18
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3002:22:4550:22:4547,5-161,0353:0020,00,24
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13002:17:3849:24:1547,1-161,4502:5520,50,06
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3002:19:3953:16:0343,8-164,6603:1118,80,10
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13001:49:1949:17:4342,3-166,1582:3423,20,43
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23000:57:0648:57:0640,2-168,3251:2542,20,14
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:39:0124:41:2438,2-170,3182:3523,10,13
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3002:57:4619:19:5037,5-170,9954:4412,70,43
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3000:28:2261:04:0037,3-171,1680:4579,00,16
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:38:2154:06:2036,8-171,7442:4022,41,34
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3001:24:3023:33:0736,1-172,3872:2025,60,24
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-172,4153:4316,10,00
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23001:47:4624:16:0635,2-173,2723:0319,61,51
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23001:21:0149:14:1534,8-173,7112:1925,80,13
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:17:4449:48:0434,8-173,7132:1426,90,15
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:29:2048:20:1834,5-174,0312:3523,20,76
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3001:09:1649:09:1633,3-175,1852:0428,90,08
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:03:4046:10:4533,2-175,3291:5531,30,15
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:16:0949:16:0933,0-175,4952:1826,00,32
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23002:32:0850:32:0832,6-175,9354:4012,80,21
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:12:1025:12:1032,5-175,9852:1327,00,10
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:46:3852:03:2832,4-176,0663:1718,30,25
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-176,9263:3716,50,10
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:42:3325:01:5730,7-177,8243:2018,00,75
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3001:22:0549:22:0530,5-178,0052:4122,30,00
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:26:2049:02:5229,3-179,2512:5720,30,43
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:07:3225:07:3228,7-179,7602:2025,50,21
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23002:02:3026:02:3127,0-181,4754:3113,20,21
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23000:29:3748:29:3726,6-181,8851:0653,90,18
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:34:0547:59:1826,6-181,9383:3216,90,37
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3000:28:1025:57:3626,3-182,2151:0456,00,24
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:45:4656:47:5825,2-183,3211:4933,00,02
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:04:4148:47:3024,9-183,6082:3523,10,10
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:28:3149:46:2124,9-183,6363:3316,90,99
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-184,08215:123,94,27
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:58:4148:56:1824,4-184,1482:2424,90,12
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:07:3463:08:5223,9-184,6452:4921,20,48
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3002:53:5902:53:5923,1-185,4357:328,03,68
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-185,47511:435,14,82
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3001:12:0725:12:0822,7-185,8153:1018,90,10
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:16:0548:37:1722,1-186,4043:2617,40,03
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-187,3856:189,50,50
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:05:0445:53:3420,4-188,1383:1118,80,15
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:22:4149:22:4120,2-188,2954:0514,70,63
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13002:24:0702:24:0720,1-188,3827:098,40,72
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:58:1748:58:1720,1-188,4152:5420,70,15
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13000:48:2424:37:1119,9-188,6482:2624,60,05
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23001:42:0401:42:0419,5-189,0515:1411,40,59
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:05:3849:05:3819,4-189,1153:2317,70,31
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:49:0624:59:2819,2-189,3522:3323,40,00
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:54:2249:04:2419,1-189,4452:5121,00,03
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:48:2124:43:4718,4-190,0842:3722,90,17
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3002:03:4002:03:4018,0-190,5426:538,74,62
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23000:54:1148:54:1117,5-190,9753:0519,40,37
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13001:57:0801:57:0817,2-191,3506:498,80,49
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:40:4846:52:0217,0-191,4622:2325,10,21
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:36:4701:36:4716,5-192,0535:5210,20,03
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:39:3646:14:0116,0-192,4952:2824,30,27
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-193,1735:4010,60,00
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23001:31:0201:31:0215,2-193,2575:5810,03,67
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:29:1301:29:1315,0-193,5355:5710,10,57
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3001:28:0801:28:0814,8-193,7405:5810,11,56
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-193,81323:202,60,00
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:50:2847:56:1414,4-194,1313:3017,10,28
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:04:5001:04:5014,0-194,4654:3713,00,31
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3000:49:3132:35:3014,0-194,5323:3216,90,29
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:35:5722:51:5413,8-194,6772:3523,10,00
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3001:53:5001:53:5013,7-194,7788:177,22,42
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:52:4101:52:4113,5-195,0278:217,20,30
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23002:22:2043:49:5913,3-195,19210:415,60,62
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:31:1801:31:1811,7-196,8057:487,74,84
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-197,3354:1114,30,78
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3001:09:3201:09:3211,1-197,4046:159,60,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-197,7587:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-197,9848:217,22,60
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23000:56:1600:56:1610,4-198,1025:2411,10,05
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-198,4256:0110,00,64
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:08:2601:08:2610,0-198,4956:508,80,20
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:4401:01:4410,0-198,5056:109,71,24
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:10:3901:10:399,8-198,6657:108,43,07
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3000:49:0600:49:068,1-200,3786:029,92,17
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:42:2600:42:267,3-201,2555:5110,32,34
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23001:04:2801:04:287,0-201,5179:136,51,57
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3000:55:3100:55:316,4-202,1448:436,93,18
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-202,31013:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-208,2546:269,30,00
Znaleziono 563 wynik(ów)