ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
562
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
552
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 943002:32:04687:17:24475,00,0000:19187,40,03
2NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS47M 953002:29:35689:46:46475,00,0000:18190,50,09
3KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 963000:36:05692:36:53475,00,0000:04789,80,00
4TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 973004:44:51693:25:12475,00,0000:35100,10,09
5BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS48M 983001:07:04695:18:20475,00,0000:08425,00,05
6MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS49M 993001:48:08697:43:53475,00,0000:13263,60,06
7KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1003005:35:17697:45:16475,00,0000:4285,00,36
8FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1013001:48:02697:48:03475,00,0000:13263,80,06
9ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS50M 1023001:18:05698:08:24475,00,0000:09365,00,00
10TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS51M 1033002:30:05698:30:05475,00,0000:18189,90,12
11GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS52M 1043000:44:14698:31:52475,00,0000:05644,30,03
12WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1053004:09:08698:45:51475,00,0000:31114,40,08
13NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1063001:00:09698:58:42475,00,0000:07473,80,01
14MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS53M 1073003:02:02699:02:02475,00,0000:22156,60,06
15ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS54M 1083010:42:04699:16:11475,00,0001:2144,40,10
16BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1093003:29:43700:47:22475,00,0000:26135,90,12
17BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 116M 1103001:18:11701:09:36475,00,0000:09364,50,03
18MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS55M 1113005:35:16701:35:17475,00,0000:4285,00,71
19FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1123006:04:19702:04:19475,00,0000:4678,20,08
20SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 117M 1133003:43:45703:50:34475,00,0000:28127,40,14
21STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 118M 1143002:05:23707:31:09475,00,0000:15227,30,01
22KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:11:55708:01:26475,00,0000:09396,30,01
23KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:54:44708:40:11475,00,0000:14248,40,05
24RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS56M 1153014:05:14710:05:14475,00,0001:4633,70,26
25GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS57M 1163003:49:28698:01:54451,4-23,5730:30118,00,23
26KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213002:50:07698:46:21439,1-35,9020:23154,90,02
27KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS58M 1173002:50:08698:46:21438,3-36,7030:23154,60,02
28WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1183002:50:16698:50:17424,9-50,0900:24149,70,03
29MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS59M 1193001:06:59679:11:47419,7-55,2800:09376,00,02
30KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS60M 1203001:04:51693:41:32416,6-58,3730:09385,50,01
31FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1213008:09:50588:58:56416,1-58,8761:1051,00,02
32WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223002:14:08699:45:32410,5-64,4760:19183,60,13
33JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS61M 1223000:48:11695:13:03409,7-65,2720:07510,20,01
34GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS62M 1233011:25:11671:04:06409,2-65,7921:4035,80,77
35KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233000:43:44696:43:44408,0-66,9600:06559,80,01
36PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS63M 1243007:34:45649:50:40404,3-70,7491:0753,30,43
37MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1253001:37:45698:14:26402,2-72,7960:14246,90,09
38KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS64M 1263001:26:41707:00:10401,8-73,1550:12278,10,03
39OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243004:11:02677:34:57401,8-73,2250:3796,00,24
40SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1273003:33:42662:05:03401,7-73,3330:31112,80,00
41KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS65M 1283003:22:15682:34:06401,7-73,3360:30119,20,11
42STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 119M 1293000:36:55672:23:57401,1-73,9230:05651,90,04
43GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1303001:40:38700:10:26401,0-74,0440:15239,10,03
44MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS66M 1313002:13:30666:03:44400,5-74,5310:20180,00,07
45NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1323007:48:38704:00:06400,5-74,5431:1051,30,60
46KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:02:56695:22:48382,7-92,2780:09364,90,03
47NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS68M 1343000:58:54696:58:54373,0-102,0100:09380,00,01
48WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS69M 1353003:47:58674:12:02371,2-103,7640:3697,70,11
49CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS70M 1363012:36:58654:23:55369,7-105,2652:0229,31,00
50KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS71M 1373001:07:19689:04:18368,0-106,9650:10328,00,01
51KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1383001:12:40697:12:41366,5-108,4900:11302,60,03
52JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS72M 1393001:14:33706:32:04365,2-109,7680:12293,90,02
53HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1403002:49:32706:05:14363,5-111,5210:27128,60,17
54HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263002:08:19704:58:04361,3-113,7170:21168,90,11
55KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1413003:15:47676:31:42356,8-118,2040:32109,30,26
56STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS74M 1433011:18:07678:09:48353,9-121,0841:5431,30,65
57SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS75M 1443019:42:31677:05:08353,5-121,5123:2017,91,09
58SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS76M 1453000:47:20696:47:20352,5-122,4900:08446,80,01
59RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS77M 1463001:38:37692:35:34352,0-123,0270:16214,10,05
60GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273002:29:32703:00:42351,8-123,2000:25141,20,02
61DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS78M 1473006:56:08692:49:11349,1-125,8821:1150,30,39
62CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1483002:01:32662:52:41346,1-128,8990:21170,90,21
63SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1493001:22:23697:22:23345,4-129,6200:14251,50,13
64DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1503001:32:00669:10:20345,2-129,8220:15225,10,03
65WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1513001:32:44665:53:23340,4-134,6050:16220,20,09
66KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS79M 1523001:16:52584:31:12338,9-136,1440:13264,50,02
67LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS80M 1533001:08:56697:08:56335,6-139,3600:12292,10,04
68PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS81M 1543000:59:02703:31:30333,8-141,2230:10339,20,03
69ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1553001:26:11682:10:54331,7-143,2840:15230,90,03
70ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS82M 1563001:31:11688:47:43330,0-144,9730:16217,20,05
71NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 17K 283000:47:52708:16:48325,6-149,4120:08408,10,01
72MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 293006:28:09698:57:37324,6-150,3831:1150,20,30
73ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1573005:21:46697:50:01324,4-150,6170:5960,50,08
74JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1583001:22:27699:44:32323,0-152,0470:15235,00,01
75SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1593001:00:00679:45:41321,9-153,1180:11321,90,00
76SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 120M 1603005:35:59650:26:03321,1-153,8761:0257,30,37
77MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS83M 1623001:22:02697:30:12319,3-155,6700:15233,60,19
78ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 303003:15:43698:40:11319,1-155,9210:3697,80,26
79PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS84M 1633000:45:54664:51:35317,7-157,2900:08415,30,01
80GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS85M 1643000:23:41698:19:27315,9-159,0560:04800,40,01
81SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1653002:09:22675:02:00315,7-159,2590:24146,40,07
82GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1663005:00:29677:00:29315,6-159,4300:5763,00,16
83KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS86M 1673002:35:19708:12:21315,1-159,8840:29121,70,18
84KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS87M 1683001:25:13673:58:06313,8-161,1860:16221,00,07
85SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS88M 1693003:37:07675:23:04313,6-161,4200:4186,70,32
86KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1703000:19:27679:59:58313,2-161,8110:03966,10,00
87KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1713001:07:53696:21:13312,6-162,3520:13276,30,02
88KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1723001:18:26626:11:32312,3-162,7190:15238,90,03
89SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1733002:24:48595:18:47311,5-163,4850:27129,10,14
90KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1743002:25:36683:43:50311,5-163,5200:28128,40,14
91PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 18K 313004:33:30676:57:37308,7-166,2680:5367,70,34
92RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1753000:47:12695:23:02307,3-167,6910:09390,60,01
93ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 19K 323001:23:22706:45:50306,8-168,1910:16220,80,03
94KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS89M 1763000:45:34689:44:33306,3-168,6740:08403,40,01
95MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1773002:11:17650:11:18305,5-169,4980:25139,60,17
96MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS90M 1783001:24:30697:04:19305,4-169,6420:16216,80,09
97STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1793001:13:10684:10:13305,3-169,6850:14250,40,04
98ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1803001:21:20702:55:39305,2-169,7930:15225,20,07
99KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS91M 1813001:33:29696:13:37304,2-170,7520:18195,30,05
100KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 20K 333003:08:46689:00:01304,2-170,8370:3796,70,06
101KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 21K 343002:36:15701:35:31304,1-170,9310:30116,80,09
102NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 22K 353002:43:25691:38:38303,7-171,3120:32111,50,13
103PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS92M 1823000:41:48696:20:27302,9-172,0930:08434,80,02
104CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1833001:31:17704:51:51302,5-172,4810:18198,80,02
105RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS93M 1843001:03:07673:14:18302,4-172,5790:12287,50,04
106MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 363001:11:15667:31:01302,1-172,9210:14254,40,01
107GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 23K 373001:53:11681:55:54302,0-172,9790:22160,10,03
108WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS94M 1853001:33:08695:26:49301,7-173,2700:18194,40,16
109RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 383002:01:14709:06:50301,7-173,2740:24149,30,00
110ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS95M 1863001:17:34709:39:30301,7-173,2900:15233,40,02
111GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 24K 393002:00:48662:12:38301,7-173,3280:24149,80,03
112ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS96M 1873003:04:02677:34:30301,6-173,4150:3698,30,30
113KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 403004:00:39691:22:39301,3-173,7180:4775,10,19
114BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS97M 1883001:12:10704:24:43300,4-174,6400:14249,70,01
115MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS98M 1893002:59:28560:43:43291,8-183,2000:3697,60,36
116MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS99M 1903000:42:44672:17:10289,1-185,8680:08406,00,19
117KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 413001:33:29697:02:45285,4-189,6300:19183,20,14
118PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS100M 1913001:12:13686:28:01282,0-192,9990:15234,30,01
119BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 423002:43:59680:32:56281,1-193,9380:35102,80,19
120KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS101M 1923002:12:13696:03:49272,9-202,1480:29123,80,13
121OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 433017:29:57473:29:57270,7-204,2803:5215,51,70
122KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 25K 443025:14:49639:17:36269,1-205,8635:3710,71,35
123ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943003:03:32459:03:32268,6-206,3900:4087,80,26
124MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 453023:50:41641:24:46268,5-206,4775:1911,31,34
125CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 26K 463002:25:48601:30:37263,6-211,4000:33108,50,03
126POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953002:45:53342:47:34263,3-211,7140:3795,20,15
127KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963010:51:45678:06:50263,1-211,8932:2824,20,19
128SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973001:11:34697:13:33260,7-214,2580:16218,60,05
129SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483001:26:21673:08:32260,3-214,7160:19180,90,01
130DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:07:20611:31:57257,0-218,0060:15229,00,03
131SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003009:29:58679:34:36254,9-220,1272:1426,80,85
132PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013003:42:40705:19:01254,7-220,2810:5268,60,24
133WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023000:28:36648:34:33254,6-220,3640:06534,20,01
134ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:01:32654:17:20251,9-223,0710:14245,70,05
135HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:58:59700:24:21251,8-223,2500:14256,10,02
136JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513002:16:58672:24:40250,1-224,8870:32109,60,33
137CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:42:03657:49:10249,8-225,2460:10356,40,00
138WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:42:29696:51:22248,4-226,5660:24145,40,13
139POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:57:27674:13:56247,5-227,5320:28126,40,12
140GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053002:59:09652:35:36243,5-231,4960:4481,60,16
141PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063002:38:07672:29:41242,3-232,7230:3991,90,08
142DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:21:48626:23:27242,2-232,8000:20177,70,06
143SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:46:40678:42:53241,6-233,4500:26135,90,02
144SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553002:28:55669:43:40241,1-233,8540:3797,20,06
145PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:03:23627:02:22241,0-233,9610:15228,20,02
146KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:41:05696:41:05238,8-236,1700:10348,80,01
147HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:54:28663:15:15237,7-237,3080:4481,70,34
148SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:26:54511:23:48236,6-238,4440:22163,30,32
149LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093005:33:22620:07:57234,9-240,0671:2542,30,72
150CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103002:28:12674:28:12234,6-240,4400:3795,00,39
151BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:38:22701:58:09234,1-240,9430:25142,80,00
152MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583003:58:17602:14:43233,7-241,2711:0158,90,38
153PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:05:51649:05:53232,5-242,5400:16211,80,01
154OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603002:05:55703:36:21230,1-244,8530:32109,70,23
155KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123000:49:57624:49:57229,9-245,0900:13276,20,01
156KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:07:45668:32:10226,7-248,2680:33106,50,03
157KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:33:42693:57:31222,9-252,1070:09396,80,00
158BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:05:07649:57:59222,7-252,2580:33106,80,34
159WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:24:46671:39:44221,4-253,6100:22156,70,04
160RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173000:37:36697:12:29220,0-254,9850:10351,10,05
161RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:50:45672:50:45219,9-255,1400:13259,90,02
162ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623000:38:49674:10:06219,5-255,5240:10339,30,12
163KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633001:46:50670:26:53219,2-255,8220:29123,10,19
164DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183000:55:07457:56:10218,7-256,2840:15238,10,02
165WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:22:03702:49:07218,1-256,9290:22159,50,12
166GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:19:58656:05:28216,5-258,5200:22162,40,03
167SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213000:56:11696:56:11215,3-259,7300:15229,90,03
168LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223001:51:34672:44:19214,7-260,2650:31115,50,21
169KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233000:58:52571:39:24212,6-262,3890:16216,70,08
170BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:41:55700:31:30212,2-262,7700:28124,90,01
171JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243000:58:00680:53:42212,1-262,8840:16219,40,04
172NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:42:14622:38:23212,0-262,9980:4578,40,25
173STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:48:58260:21:42211,0-263,9690:30116,20,58
174JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:49:50672:49:50211,0-264,0300:14254,00,01
175KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:32:52648:06:55210,9-264,1350:26136,20,10
176MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653002:21:14708:23:00210,8-264,1600:4089,60,02
177BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293000:58:46687:29:26210,4-264,6440:16214,80,08
178OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:20:52696:20:52210,2-264,8000:05604,40,02
179WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313002:19:30688:49:26208,2-266,7660:4089,60,11
180GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:19:10698:53:01208,0-266,9750:22157,70,15
181ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333000:48:24684:25:18207,9-267,1370:13257,70,16
182BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:12:42591:56:07207,6-267,4360:21171,30,07
183ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353001:38:51439:41:27207,4-267,6120:28125,90,21
184MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:29:19696:29:19207,0-268,0300:08423,60,03
185MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663002:56:46668:02:14206,2-268,7980:5170,00,17
186BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673000:33:13702:51:42205,6-269,3550:09371,50,02
187CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:10:29673:33:03205,5-269,4980:20174,90,13
188GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373007:13:01700:28:48205,4-269,5862:0628,53,95
189TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693000:40:02701:18:54205,4-269,6260:11307,80,09
190SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703003:43:21652:24:28204,7-270,2771:0555,00,16
191SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:10:10352:11:59204,5-270,4650:5564,50,03
192SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383001:20:45686:05:01204,4-270,6010:23151,90,02
193KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393000:53:32680:07:51204,0-271,0250:15228,60,18
194ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403001:46:56580:10:23203,8-271,1550:31114,40,09
195BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413002:23:05642:22:25203,7-271,2750:4285,40,43
196MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423003:39:21682:42:58203,4-271,6251:0455,60,45
197WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:16:55649:36:41203,0-272,0290:22158,30,12
198JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:58:14672:02:17202,9-272,1310:17209,00,17
199DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453002:07:14684:56:31201,7-273,2630:3795,10,04
200GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463004:36:16702:10:01201,4-273,5941:2243,70,48
201PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473005:34:07600:46:02201,4-273,6001:3936,20,66
202STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:24:49674:28:29201,4-273,6060:25142,50,01
203ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483000:32:34671:48:13201,3-273,6890:09370,90,03
204RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:35:49670:08:54201,2-273,7750:10337,10,03
205GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503002:11:48697:22:03201,1-273,8990:3991,50,21
206DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:51:29653:32:21201,1-273,9220:33108,20,07
207GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:11:57673:11:57200,9-274,0600:21167,60,03
208MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523002:57:13645:54:52200,3-274,7320:5367,80,15
209MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743001:52:55698:47:50200,2-274,8050:33106,40,20
210PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:56:32698:08:20200,2-274,8210:34103,10,07
211SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:31:32531:18:59200,1-274,8830:27131,20,07
212MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553009:34:20705:43:42198,0-277,0432:5420,71,47
213ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563023:59:00659:04:12196,6-278,3747:198,21,78
214LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573006:56:38668:37:06192,1-282,9352:1027,71,12
215ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583004:15:57627:32:32191,6-283,3791:2044,90,56
216ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:22:54673:36:34190,1-284,8840:26137,60,09
217ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603007:52:31560:43:33188,9-286,1422:3024,01,06
218LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2613001:54:58691:26:52185,9-289,0990:3797,00,22
219LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
220GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753005:33:22477:38:44185,6-289,4491:4733,40,92
221OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2623011:36:09598:19:13185,0-289,9683:4515,94,15
222JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773002:06:20680:51:42179,5-295,5400:4285,20,18
223NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 288M 2633001:08:47697:08:47178,3-296,7200:23155,50,11
224PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783003:44:11649:57:40173,5-301,5131:1746,40,53
225STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2643001:36:16673:21:32172,3-302,7290:33107,40,18
226SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:45:08566:00:28171,9-303,0590:15228,60,02
227SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2653000:51:15693:51:20171,1-303,9100:17200,30,23
228BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 289M 2663001:37:11653:52:46168,7-306,3470:34104,10,09
229KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 290M 2673000:59:39690:10:28167,5-307,5120:21168,50,00
230TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2683000:46:08647:47:55164,2-310,8330:16213,50,03
231PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2693000:55:43633:20:57163,6-311,4010:20176,20,01
232KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 291M 2703000:46:30612:13:35162,8-312,1540:17210,10,04
233KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2713000:33:18680:19:31162,8-312,2470:12293,20,06
234WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803001:11:50689:05:54162,2-312,7720:26135,50,06
235JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2723003:41:21476:17:44161,6-313,3961:2243,80,07
236WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:13:43673:12:27160,0-315,0370:27130,20,00
237HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823002:46:28626:46:28159,9-315,0601:0257,60,65
238ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2733000:28:35700:52:46159,8-315,2030:10335,40,02
239GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2743003:45:39693:35:28158,6-316,3731:2542,20,45
240JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 292M 2753004:17:54625:50:27154,8-320,2081:3936,00,60
241BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833000:55:16577:11:35154,7-320,2710:21168,00,06
242MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 293M 2763001:09:19695:17:39154,5-320,5180:26133,70,09
243OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2773000:39:19717:45:12152,4-322,6170:15232,53,36
244SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2783000:55:05696:55:05151,2-323,7740:21164,70,06
245FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2793001:13:12647:54:13150,7-324,2790:29123,50,02
246LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843001:32:13697:32:13150,2-324,8400:3697,70,08
247GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853003:49:34693:40:03149,3-325,6531:3239,00,38
248KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2803001:13:41602:10:46149,3-325,6680:29121,60,19
249MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:19:45608:14:47149,0-326,0010:32112,10,11
250SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873003:17:42507:26:33148,9-326,1031:1945,20,34
251MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2813001:45:23700:14:45148,2-326,7530:4284,40,40
252PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 294M 2823001:08:28529:45:03148,0-327,0100:27129,70,08
253WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2833000:54:07672:02:10147,9-327,0670:21164,00,04
254BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 295M 2843011:44:22652:18:21147,8-327,1604:4512,61,31
255MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2853011:33:02647:42:13146,0-328,9684:4412,63,02
256SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:43:05696:43:05142,8-332,2300:18198,80,07
257KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893002:03:52602:03:52142,2-332,8300:5268,90,25
258JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:08:50625:08:50140,3-334,7400:29122,30,04
259KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 296M 2863002:16:14570:03:18138,4-336,6270:5960,90,68
260DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2873001:23:51579:00:38138,3-336,7060:3699,00,03
261TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2883002:18:39676:04:46137,6-337,4231:0059,50,55
262KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 297M 2893002:23:39648:02:39137,0-338,0031:0257,20,62
263STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913001:20:50658:43:44136,8-338,2080:35101,50,13
264WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2903001:32:36552:39:39135,5-339,4630:4087,80,06
265WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923001:09:59698:29:07134,6-340,4120:31115,40,01
266BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933002:06:39655:47:20134,3-340,6890:5663,60,39
267JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 298M 2913000:31:51641:34:38133,0-341,9820:14250,60,04
268KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:25:09673:57:57132,2-342,8290:3893,10,15
269KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953002:06:24226:01:55131,2-343,8420:5762,30,43
270SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2923000:54:23576:54:23130,6-344,3600:24144,10,09
271WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 299M 2933000:10:04645:53:59130,1-344,9450:04775,20,01
272BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963006:55:58669:25:37130,0-344,9813:1118,80,74
273SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2943001:56:09674:37:34129,5-345,4760:5366,90,50
274PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2953006:56:47669:25:55129,3-345,7383:1318,60,88
275GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2100M 2963001:52:52694:32:05128,9-346,0900:5268,50,54
276BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2973000:37:29684:22:52128,8-346,1660:17206,20,07
277RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2101M 2983001:10:24641:40:11128,3-346,6830:32109,40,20
278GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 2993000:59:16600:59:16127,4-347,5700:27129,00,06
279BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3003000:33:06682:31:49127,4-347,5930:15230,90,12
280ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3013000:16:33695:28:15126,7-348,2600:07459,50,06
281KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3023001:45:37690:46:27126,4-348,5780:5071,80,24
282NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3033001:02:11626:09:43126,0-349,0020:29121,60,19
283MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973001:16:41673:17:33125,1-349,8760:3697,90,02
284KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983004:51:22685:42:37124,4-350,5942:2025,63,19
285KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:14:23684:22:04124,3-350,6610:35100,30,01
286WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:39:25697:12:11124,1-350,8630:19189,00,18
287CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013004:51:27700:51:27123,7-351,2702:2125,50,90
288GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023000:04:39694:28:38123,1-351,8970:021 588,40,01
289MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:31:33673:24:11121,0-353,9670:4579,30,18
290WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:02:11625:02:11119,4-355,5900:31115,20,19
291MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:54:31690:56:31117,1-357,9140:27128,90,02
292DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:45:59671:59:29117,0-358,0270:23152,60,02
293DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3043001:11:01561:34:36116,9-358,0600:3698,80,06
294WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3053000:52:51401:07:48116,2-358,8110:27131,90,09
295CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2102M 3063015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
296BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073010:04:10610:04:10114,5-360,4805:1611,42,30
297WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:34:49676:07:43114,5-360,4900:4972,50,19
298DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3073001:39:35687:09:01114,1-360,9480:5268,70,41
299SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3083002:00:10485:09:31113,3-361,6541:0356,60,37
300SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:58:32638:17:34112,6-362,4240:31115,40,15
301DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:36:13569:48:37112,4-362,5960:19186,20,05
302DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113002:19:21432:43:55112,2-362,7601:1448,30,23
303JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:13:43673:13:43112,2-362,7600:3991,40,17
304DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:44:14621:40:27112,1-362,8600:5564,60,28
305CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3093001:45:09615:11:38112,1-362,8670:5664,00,12
306ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2103M 3103000:47:03679:36:29112,1-362,8980:25143,00,05
307GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:21:49624:43:22111,0-363,9840:11305,30,09
308KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153000:31:06687:39:48110,5-364,5320:16213,10,03
309BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3113000:35:55695:05:30110,2-364,8150:19184,10,05
310POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2104M 3123000:35:29504:14:35109,8-365,1700:19185,70,12
311LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2105M 3133002:31:05675:37:37109,8-365,2081:2243,60,20
312THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2106M 3143001:52:10666:24:05109,5-365,4911:0158,60,10
313DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163002:28:41626:48:56109,5-365,5301:2144,20,25
314BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3153000:48:03697:12:09108,0-367,0060:26134,90,03
315RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173002:22:53634:30:40107,4-367,6101:1945,10,21
316KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3163000:44:35672:59:25107,1-367,8820:24144,20,00
317JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3173001:06:10650:30:10106,9-368,0990:3796,90,07
318WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:52:53653:01:44106,8-368,1910:29121,20,01
319RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3183001:47:55676:58:06106,7-368,2861:0059,30,41
320JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3193000:59:14564:57:48106,6-368,4120:33108,00,02
321MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2107M 3203000:28:39710:33:00106,5-368,4770:16223,10,02
322KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:03:48667:03:03105,6-369,3531:1051,20,26
323WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3213000:32:28696:02:59104,8-370,1590:18193,80,03
324SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203002:30:54699:51:33104,6-370,4141:2641,60,14
325TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:33:56656:02:30104,4-370,6400:5466,70,12
326KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:06:42598:45:32104,3-370,7220:3893,80,24
327PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3223001:02:09504:46:29103,6-371,3540:35100,10,00
328SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3233000:56:30432:56:30103,6-371,3760:32110,00,10
329ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3243001:06:29439:57:03103,6-371,4500:3893,50,15
330KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:41:07660:08:02103,4-371,6050:23150,90,00
331KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:27:33697:43:11103,1-371,8960:16224,50,00
332WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3253000:26:27674:24:53103,1-371,9260:15233,80,10
333KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3263001:34:11457:56:07102,9-372,0650:5465,60,19
334POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:34:12696:47:52102,8-372,2030:19180,30,03
335KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2108M 3273000:34:12696:47:52102,8-372,2030:19180,30,03
336LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2109M 3293001:17:42673:37:58102,3-372,7160:4579,00,37
337KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:39:52613:49:12102,2-372,7680:23153,90,12
338RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:47:19673:33:18101,9-373,0901:0357,00,17
339PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:31:12659:41:36101,8-373,2230:18195,70,12
340DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3303000:31:50613:42:47101,8-373,2370:18191,80,02
341FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283001:13:03647:53:42101,7-373,2990:4383,50,04
342MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2110M 3313002:29:24674:07:11101,4-373,5641:2840,70,12
343WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293002:23:15427:41:17101,1-373,8631:2442,40,22
344CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2111M 3323000:26:27624:26:28101,1-373,9000:15229,30,07
345PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:33:34625:33:34101,1-373,9100:5564,80,07
346BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313001:06:23505:23:59100,8-374,2230:3991,10,11
347MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323001:15:51659:01:51100,5-374,4670:4579,50,64
348KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3333000:53:46655:12:02100,5-374,5430:32112,10,02
349KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3343001:40:29622:23:41100,4-374,5771:0060,00,23
350THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3353001:01:31694:49:55100,4-374,6350:3697,90,07
351PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3363000:58:01672:20:49100,3-374,7070:34103,70,04
352DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS73M 14230000:00:00 --0,00
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23000:24:43696:38:33475,00,0000:031 153,10,01
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3005:29:53701:29:54475,00,0000:4186,40,07
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:08:14697:50:39328,2-146,8470:12288,60,02
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13005:44:14595:40:57315,7-159,3451:0555,00,48
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3002:22:54633:18:56311,0-164,0330:27130,60,02
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13000:53:52697:48:03308,2-166,8060:10343,30,05
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3010:54:52695:23:39305,6-169,3682:0828,00,13
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23001:17:20649:17:20305,2-169,8000:15236,80,03
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13000:45:03656:09:03300,5-174,5380:08400,20,01
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:45:52531:24:06291,4-183,6100:21165,10,01
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:03:12679:35:18269,0-205,9800:14255,40,02
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:06:48661:49:34252,8-222,1570:15227,10,03
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:55:55576:09:00252,7-222,3030:27130,80,14
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3007:45:07318:29:04244,2-230,7721:5431,50,06
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3000:42:22671:59:08242,7-232,2800:10343,70,01
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3001:27:44697:27:44209,2-265,8500:25143,00,12
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:37:11624:33:07206,2-268,7900:28127,30,07
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3000:55:02699:33:58202,3-272,7070:16220,50,06
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:40:24672:40:24202,1-272,9000:11300,10,02
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:14:12645:11:54201,8-273,2500:3990,20,09
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:18:06697:18:06195,2-279,8000:24150,00,09
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23000:50:29699:00:47182,2-292,8200:16216,50,01
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:15:21625:15:21167,6-307,4400:26133,40,07
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:36:58625:38:28161,9-313,0970:35100,20,18
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23000:42:52675:03:16153,9-321,1160:16215,40,02
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:20:07674:04:07149,5-325,5290:32111,90,01
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:55:58619:57:26147,6-327,3550:22158,30,01
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:31:17696:42:22141,9-333,1090:13272,10,06
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:51:16665:57:07141,6-333,3650:21165,80,00
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:02:02482:25:44137,0-337,9760:27132,50,02
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:58:22696:58:22134,1-340,9300:26137,80,03
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:13:01514:55:53126,3-348,6690:34103,80,01
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:05:13290:19:30125,1-349,8800:31115,10,05
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:36:06695:10:51123,2-351,7550:4676,90,20
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3000:57:02697:14:50114,7-360,3340:29120,60,01
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3000:47:03672:47:03111,3-363,6600:25142,00,02
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:08:23625:04:50108,0-367,0100:3794,80,05
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:38:34648:38:34108,0-367,0100:21168,00,05
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:48:54683:36:32107,1-367,9020:27131,40,00
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23001:14:15697:14:16105,7-369,2800:4285,40,02
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23001:06:30457:06:31102,6-372,3800:3892,60,02
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:48:27598:19:19102,2-372,8500:28126,50,04
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:23:58534:21:47100,7-374,3020:5072,00,13
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:04:07378:27:05100,4-374,6500:3893,90,04
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13000:47:55696:47:55100,1-374,9500:28125,30,07
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:43:19682:21:3499,8-375,2050:26138,20,00
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3004:51:27292:51:2798,9-376,0702:5620,40,73
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:59:58529:52:2896,9-378,0800:3797,00,17
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:35:53507:58:5893,5-381,4881:0158,50,53
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23001:55:06650:02:3593,0-382,0071:1448,50,66
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:26:21648:09:1088,3-386,6520:17201,20,02
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3001:53:14675:54:2986,5-388,5461:1845,80,46
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23000:58:23648:58:2380,0-395,0000:4382,20,07
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23001:37:58698:30:1577,9-397,0821:1547,70,26
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23002:18:08335:12:5977,1-397,9401:4733,50,70
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:48:27340:49:5976,7-398,3281:2442,40,41
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13001:02:12598:21:1872,3-402,7190:5169,70,03
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:08:04389:12:5867,9-407,1131:0059,80,48
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23002:50:58675:14:2762,0-412,9942:4521,80,08
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3002:10:28357:45:0459,8-415,1742:1027,50,29
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:10:31600:15:5659,1-415,9181:1150,30,01
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23001:00:09505:00:0950,6-424,3901:1150,50,27
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:48:21314:48:2150,2-424,8503:2117,91,28
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3001:52:26620:18:4149,8-425,1572:1526,60,15
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3001:54:57264:01:3646,8-428,2352:2724,40,04
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:43479:53:1845,5-429,4910:4481,00,01
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:21:06233:12:3745,4-429,6443:0619,30,02
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3003:02:25691:56:0041,5-433,5094:2313,60,79
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:56:16264:56:1637,0-437,9801:3139,50,12
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:56:40263:08:3228,5-446,4521:5930,20,04
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13002:09:40536:55:3524,4-450,5975:1811,32,13
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3001:00:48668:21:1916,4-458,6433:4316,10,06
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
Znaleziono 440 wynik(ów)