ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 1 4M 34423:59:54197,0740,0007:188,20,15
2SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 3418:46:54155,308-41,7667:158,30,94
3ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 230M 92432:09:09142,986-54,08813:294,43,66
4KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 6411:50:11133,508-63,5665:1911,30,60
5TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 2M 20414:55:39125,841-71,2337:078,41,67
6CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 8410:36:21112,135-84,9395:4010,63,40
7MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS37M 70411:40:02106,210-90,8646:359,11,66
8RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 5412:50:15104,029-93,0457:248,12,17
9SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAWM - SENIOR 212M 40412:31:09103,218-93,8567:168,21,06
10USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 218M 59412:22:07102,562-94,5127:148,30,93
11GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 1409:44:41102,355-94,7195:4210,51,26
12STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 7410:38:44102,016-95,0586:159,60,38
13JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 1414:03:03101,110-95,9648:207,23,74
14CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 210K 20414:07:3494,734-102,3408:566,74,59
15NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 30408:05:0594,680-102,3945:0711,70,50
16BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 19407:26:1093,631-103,4434:4512,60,23
17SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 3407:50:5092,691-104,3835:0411,84,68
18DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 2414:32:5892,482-104,5929:266,43,11
19KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 13409:41:4890,196-106,8786:279,32,86
20BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 28409:05:1889,852-107,2226:049,90,44
21MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 1 13M 94409:56:3988,959-108,1156:428,92,23
22SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 4409:50:3488,579-108,4956:409,02,63
23MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 11408:01:4187,873-109,2015:2810,92,52
24OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 213K 30413:54:5086,890-110,1849:366,24,25
25RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 14409:17:2686,473-110,6016:269,30,74
26ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 77417:44:4884,363-112,71112:374,82,43
27SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 2407:58:4980,914-116,1605:5510,11,43
28MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 72413:17:2080,870-116,2049:516,11,18
29NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 29407:56:1979,995-117,0795:5710,10,80
30KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 257M 147424:58:3179,822-117,25218:463,25,32
31TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 222M 68408:35:0179,609-117,4656:289,31,14
32KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 6M 49409:57:4878,540-118,5347:367,91,85
33WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 27M 16409:34:4178,323-118,7517:208,21,62
34GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 18406:20:4077,246-119,8284:5512,20,19
35JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 12M 88407:54:1076,581-120,4936:119,72,00
36KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 90407:14:3376,245-120,8295:4110,50,88
37ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 4406:15:0476,017-121,0574:5612,20,38
38SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 10406:10:5575,064-122,0104:5612,10,40
39SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 6408:34:3975,049-122,0256:518,73,58
40SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 58406:30:3973,819-123,2555:1711,30,71
41SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 8M 53406:26:1673,105-123,9695:1711,40,68
42PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 12406:23:3972,908-124,1665:1511,42,27
43BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS44M 84409:30:1772,791-124,2837:507,72,07
44KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 87407:38:3872,789-124,2856:189,52,94
45SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 24406:14:0772,635-124,4395:0911,60,29
46RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS52M 104407:15:1872,562-124,5125:5910,00,77
47MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 43409:52:3472,486-124,5888:107,30,33
48BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 14K 26407:17:3372,416-124,6586:029,90,79
49HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 265M 163410:19:3371,078-125,9968:426,94,66
50ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 9407:46:1770,671-126,4036:359,10,30
51STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 46408:13:1069,561-127,5137:058,52,06
52SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 56411:44:2769,425-127,64910:085,93,73
53STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 15M 111410:41:2669,420-127,6549:146,52,87
54MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 29K 19408:19:1968,900-128,1747:148,30,91
55DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 38411:16:4968,821-128,2539:506,13,80
56MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 220K 47407:24:5468,802-128,2726:279,30,56
57SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 73408:00:5868,689-128,3857:008,60,86
58STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 62408:21:1967,327-129,7477:268,13,73
59CISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS74M 166406:39:0167,124-129,9505:5610,10,47
60MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 61408:11:3067,098-129,9767:198,21,22
61HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 221K 49409:34:0066,311-130,7638:396,94,72
62KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 71406:44:1065,300-131,7746:119,70,90
63SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 85406:21:4364,963-132,1115:5210,21,64
64KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS67M 144407:00:3264,706-132,3686:299,21,87
65SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 39408:11:2164,675-132,3997:357,90,62
66FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 241M 115404:35:2863,910-133,1644:1813,90,86
67BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 7M 50410:31:0263,517-133,5579:566,00,14
68SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 42407:03:3263,034-134,0406:438,92,58
69TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 232M 99406:51:4562,822-134,2526:339,20,48
70MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 227M 81407:23:2162,650-134,4247:048,52,56
71GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 7412:35:0662,561-134,51312:045,02,63
72WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 22406:39:5262,535-134,5396:239,43,04
73PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 23405:39:0961,283-135,7915:3210,80,95
74KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS53M 106407:26:1461,264-135,8107:178,20,57
75MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 221M 67405:07:5261,005-136,0695:0211,91,11
76CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 41405:32:5260,451-136,6235:3010,90,12
77NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 26406:24:5160,226-136,8486:239,40,49
78PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 55405:20:3660,009-137,0655:2011,20,20
79WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 114407:50:1559,665-137,4097:527,61,50
80BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 267M 165409:30:2759,659-137,4159:336,31,38
81WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 107406:16:1659,509-137,5656:199,50,92
82PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 31409:34:1358,891-138,1839:456,21,68
83RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 9408:02:5057,412-139,6628:247,13,69
84DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 36408:09:0357,308-139,7668:327,01,01
85PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 44408:43:5156,785-140,2899:136,50,18
86GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 168405:16:5356,005-141,0695:3910,61,84
87KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 6K 13407:22:2754,967-142,1078:027,52,61
88KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 33405:58:5454,821-142,2536:329,23,22
89PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS51M 98404:21:3054,724-142,3504:4612,60,79
90SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 161404:58:4954,477-142,5975:2910,93,07
91GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 32408:31:4954,448-142,6269:246,43,42
92URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 102404:58:3054,271-142,8035:3010,90,59
93HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 216K 35405:50:5653,339-143,7356:349,10,51
94BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 35404:17:2952,920-144,1544:5112,30,68
95ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 25405:54:2152,760-144,3146:428,90,65
96MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS83M 187409:34:5752,596-144,47810:555,56,27
97KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS84M 188405:18:1352,443-144,6316:049,91,75
98SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 271M 172407:59:2952,330-144,7449:096,53,07
99BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 21K 42409:33:3752,096-144,97811:005,44,81
100KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 51404:51:4751,691-145,3835:3810,61,20
101ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 60408:10:5951,537-145,5379:316,35,93
102WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 65407:04:0851,239-145,8358:167,20,00
103ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 242M 117404:18:3551,026-146,0485:0411,80,96
104BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 37406:51:3650,958-146,1168:047,43,06
105KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS48M 93404:16:0050,286-146,7885:0511,81,08
106SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 23407:13:4950,176-146,8988:386,92,30
107OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 108405:40:1849,746-147,3286:508,81,08
108SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 148407:34:5849,727-147,3479:086,62,67
109GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 17404:40:2149,566-147,5085:3910,61,36
110NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 13K 25405:16:5349,228-147,8466:269,30,42
111SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 246M 127404:55:5849,040-148,0346:029,91,71
112STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 64404:02:4448,572-148,5024:5912,00,63
113KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 116406:46:3248,553-148,5218:227,21,78
114MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 212K 29406:15:2548,178-148,8967:477,72,00
115KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 21M 193405:59:3047,779-149,2957:318,02,31
116ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS64M 134405:21:5547,771-149,3036:448,92,80
117OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 145405:03:3347,470-149,6046:239,40,58
118URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS88M 194404:44:5747,460-149,6146:0010,03,23
119SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 45406:15:1746,972-150,1027:597,52,34
120BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 129405:32:1646,578-150,4967:088,41,10
121BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 79407:25:3146,515-150,5599:346,30,18
122ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 119405:11:2146,240-150,8346:448,92,72
123CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 112403:56:3246,138-150,9365:0711,70,75
124STOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 226K 55406:42:2946,055-151,0198:446,95,29
125STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 256M 146403:59:5645,965-151,1095:1311,51,07
126DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 5405:17:0945,895-151,1796:548,70,36
127GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS56M 109404:01:0345,710-151,3645:1611,41,56
128MARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 272M 177404:45:3845,441-151,6336:179,51,43
129GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 21404:22:1145,402-151,6725:4610,40,84
130ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 1 14M 100404:42:0545,289-151,7856:139,60,50
131BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 86404:40:0945,188-151,8866:119,70,31
132CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 228K 58404:49:2144,874-152,2006:269,30,37
133POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 82407:25:1044,705-152,3699:576,03,44
134ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 10405:29:1644,660-152,4147:228,10,24
135STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 219K 45407:11:3744,307-152,7679:446,23,13
136PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 96406:55:5444,279-152,7959:236,43,91
137RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS70M 152405:12:0844,137-152,9377:048,50,59
138ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 15409:28:3343,985-153,08912:554,69,91
139GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS89M 197405:46:5843,984-153,0907:537,62,57
140MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 11405:51:5043,575-153,4998:047,40,89
141GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 218K 39404:34:0743,540-153,5346:179,50,20
142SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 22405:36:1643,450-153,6247:447,80,17
143RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 66403:45:0243,371-153,7035:1111,61,27
144KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 63405:13:0343,319-153,7557:138,32,33
145KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 8404:03:1943,123-153,9515:3810,60,56
146NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 255M 143404:20:2943,040-154,0346:039,91,97
147FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 48405:37:0242,770-154,3047:527,61,41
148BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 261M 153405:07:1042,743-154,3317:118,32,06
149JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 68408:22:5042,612-154,46211:485,14,44
150KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 12K 24403:46:4842,130-154,9445:2311,11,88
151OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 27406:44:2541,879-155,1959:396,24,42
152LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 27403:38:5341,820-155,2545:1411,50,85
153SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 76404:12:3741,810-155,2646:029,90,85
154POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS29M 54404:27:0741,769-155,3056:239,40,52
155BODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 23K 44404:26:4641,659-155,4156:249,40,96
156MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 47403:51:3541,223-155,8515:3710,70,23
157NIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS93M 202402:24:1641,024-156,0503:3017,10,20
158WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 69403:54:0441,004-156,0705:4210,52,05
159PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 33404:19:4640,310-156,7646:269,30,29
160SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS61M 130406:11:0240,263-156,8119:126,53,77
161BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 235K 70403:48:2340,219-156,8555:4010,60,61
162GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 8K 17405:29:0040,163-156,9118:117,33,36
163KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJA W UKOLDHAMK - SENIOR 229K 59403:40:2239,860-157,2145:3110,91,92
164KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 74405:14:0739,670-157,4047:557,61,40
165CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 57403:42:1339,329-157,7455:3910,60,08
166SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 1 16M 141409:39:2339,134-157,94014:484,14,61
167JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 253M 139403:37:5239,036-158,0385:3410,80,84
168BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS79M 180404:01:2238,781-158,2936:139,60,33
169KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 14404:34:2338,716-158,3587:058,50,53
170TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 97403:02:3138,187-158,8874:4612,60,28
171GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 138406:11:4838,089-158,9859:456,12,57
172DĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS94M 205403:28:4037,510-159,5645:3310,80,51
173WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 57408:16:1237,318-159,75613:174,53,62
174DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 131403:34:1836,946-160,1285:4810,31,08
175BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 207403:18:2436,500-160,5745:2611,00,33
176KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 101403:28:2636,395-160,6795:4310,52,57
177RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 133404:59:3335,513-161,5618:267,10,31
178BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 46404:27:0735,315-161,7597:337,91,10
179BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 1 20M 192404:57:5235,311-161,7638:267,14,57
180PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 15M 173403:48:1635,304-161,7706:279,32,78
181KASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 230K 60403:31:2335,250-161,8245:5910,00,42
182PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 169404:31:1935,171-161,9037:427,80,98
183JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 32404:13:1235,160-161,9147:128,31,73
184KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 16403:36:1835,139-161,9356:099,71,17
185BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 126403:03:0834,792-162,2825:1511,40,28
186SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 121403:19:3434,250-162,8245:4910,33,76
187ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 128403:57:5534,176-162,8986:578,60,37
188POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 277M 185403:12:4334,066-163,0085:3910,63,33
189JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 278M 195403:01:5134,000-163,0745:2011,20,42
190ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 75404:13:3333,855-163,2197:298,03,16
191WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 154403:22:1233,465-163,6096:029,91,36
192RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 29K 65403:07:2633,190-163,8845:3810,60,56
193KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 136403:46:5233,176-163,8986:508,80,49
194BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS78M 176403:25:1033,056-164,0186:129,70,51
195TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 56404:36:0132,267-164,8078:337,01,31
196PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 122403:01:5032,012-165,0625:4010,60,87
197GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 28K 63403:39:3231,872-165,2026:538,70,47
198MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 34403:30:4431,692-165,3826:389,00,38
199BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 289M 217402:49:4231,579-165,4955:2211,20,10
200KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 290M 218404:55:0131,499-165,5759:216,42,30
201SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 224K 52404:14:0931,436-165,6388:057,41,24
202KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 217K 37404:54:1531,372-165,7029:226,43,32
203DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 80402:57:3531,003-166,0715:4310,51,76
204KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 1 17M 157403:57:5330,903-166,1717:417,80,53
205DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 43403:04:2130,782-166,2925:5910,00,36
206PILARSKI Ryszard 348BOGATYNIAM - WETERAN 24M 222403:57:1830,744-166,3307:437,85,35
207MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 155402:46:5330,681-166,3935:2611,01,70
208MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 21403:49:0930,614-166,4607:298,00,07
209MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 30K 69403:35:1130,522-166,5527:038,53,68
210PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 28K 15402:51:0130,028-167,0465:4110,51,22
211DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 110402:34:0330,022-167,0525:0711,70,80
212PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 276M 184402:56:3330,010-167,0645:5210,21,87
213MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 95403:07:3229,908-167,1666:169,63,09
214GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 40405:26:5129,573-167,50111:035,43,01
215BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 250M 135402:46:0329,373-167,7015:3910,61,22
216LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS76M 174402:34:2029,352-167,7225:1511,40,15
217KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 105402:27:2029,254-167,8205:0211,90,72
218BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 225K 53402:46:3229,242-167,8325:4110,51,20
219DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 113403:45:3129,242-167,8327:427,81,02
220PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 12405:53:5828,863-168,21112:154,92,77
221KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 18404:03:2428,716-168,3588:287,10,38
222MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 159403:12:5328,429-168,6456:478,80,39
223RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 137402:35:4128,227-168,8475:3010,91,23
224SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 28404:47:0127,994-169,08010:155,93,50
225SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 160402:59:2727,399-169,6756:329,22,72
226DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS102M 226403:14:4927,362-169,7127:078,42,32
227DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 123403:17:1027,245-169,8297:148,31,05
228KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 83402:26:2527,060-170,0145:2411,11,30
229SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 91402:26:2127,030-170,0445:2411,10,97
230PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 35K 79402:59:0526,850-170,2246:409,00,38
231CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 234K 67402:40:2926,620-170,4546:0110,00,62
232GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 149402:35:4226,577-170,4975:5110,20,09
233OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 216402:25:1426,066-171,0085:3410,80,56
234NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 249M 132402:39:0325,649-171,4256:129,71,43
235PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 78403:28:3825,501-171,5738:107,34,26
236LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 71405:56:1225,184-171,89014:084,20,50
237DREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS104M 228402:10:0024,897-172,1775:1311,50,20
238DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 181402:59:2124,663-172,4117:168,31,06
239FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 36K 81406:11:2724,423-172,65115:123,94,27
240KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 124401:59:2324,357-172,7174:5412,20,25
241ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 266M 164402:52:0924,206-172,8687:068,43,15
242KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 89402:48:4423,999-173,0757:018,51,90
243KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 151402:38:1623,498-173,5766:448,90,40
244WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 167402:53:5923,070-174,0047:328,03,68
245SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 37K 82404:30:0023,030-174,04411:435,14,82
246ZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 38K 83402:42:3022,909-174,1657:058,51,65
247SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 232K 64403:00:2322,770-174,3047:557,62,52
248SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS85M 189402:59:5222,630-174,4447:567,52,50
249KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 294M 231403:20:1822,125-174,9499:036,60,34
250WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 52402:36:4122,040-175,0347:068,40,34
251WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS99M 220402:05:4121,860-175,2145:4410,41,29
252CZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 31K 75402:32:3021,850-175,2246:588,63,90
253KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 39K 84402:51:2521,829-175,2457:517,60,59
254SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 31404:03:0721,721-175,35311:115,45,33
255ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 201402:48:4721,140-175,9347:597,54,27
256JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 295M 234402:13:1421,120-175,9546:189,50,50
257MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 283M 208402:34:3021,120-175,9547:188,23,62
258JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 118402:40:5121,113-175,9617:377,90,64
259MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 269M 170402:46:0021,000-176,0747:547,62,21
260ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 142402:04:5520,770-176,3046:0010,00,86
261JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 280M 199402:06:2620,714-176,3606:069,81,50
262DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 27K 61403:53:5520,708-176,36611:175,30,59
263KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 38402:26:5620,679-176,3957:068,41,77
264KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 231K 62403:54:5720,455-176,61911:295,20,49
265MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 206401:53:3120,090-176,9845:3910,60,29
266GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 150402:12:4720,064-177,0106:379,10,35
267BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 222K 50402:18:0020,000-177,0746:548,72,00
268GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 36402:27:0320,000-177,0747:218,21,03
269KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 41403:04:4719,962-177,1129:156,50,35
270KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 120401:52:4319,390-177,6845:4810,30,45
271BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 156401:58:0319,153-177,9216:099,70,00
272KOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS107M 235401:50:3419,060-178,0145:4810,30,03
273LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 162402:20:5619,051-178,0237:238,12,81
274JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 178401:59:5218,877-178,1976:209,40,60
275KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 48402:18:5118,240-178,8347:367,90,41
276KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 140401:49:5317,328-179,7466:209,50,38
277KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 66401:58:3116,717-180,3577:058,50,27
278NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS100M 221402:12:0715,494-181,5808:317,02,71
279MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 237401:26:5615,332-181,7425:4010,60,00
280GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 186401:23:5715,282-181,7925:2910,90,54
281MICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 284M 209401:31:0215,248-181,8265:5810,03,67
282WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 33K 77402:12:3915,200-181,8748:436,92,88
283CZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 285M 211401:39:5414,374-182,7006:578,60,95
284KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 175401:31:4314,344-182,7306:239,40,14
285WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 12K 73401:40:5013,893-183,1817:158,30,35
286ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 78401:36:1413,828-183,2466:578,60,12
287PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS106M 233401:53:5013,727-183,3478:177,22,42
288DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 103401:52:4113,478-183,5968:217,20,30
289WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 32K 76401:28:0913,131-183,9436:428,90,08
290SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 286M 212401:00:5712,496-184,5784:5212,30,13
291PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 91401:10:5811,170-185,9046:219,41,16
292BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 72401:36:5610,685-186,3899:046,61,36
293JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 1 24M 232401:16:2810,610-186,4647:128,30,89
294WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 182400:56:1610,403-186,6715:2411,10,05
295HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 223K 51400:54:4610,020-187,0545:2711,00,95
296DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 40K 87400:51:319,320-187,7545:3110,91,04
297SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 214400:42:267,250-189,8245:5110,32,34
298SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS112M 248400:01:370,251-196,8236:269,30,00
Znaleziono 298 wynik(ów)