ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SEKRETARCZYK Tadeusz 510POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 2805:54:4377:54:44245,40,0001:2641,50,12
2PIECH Michał 524RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS1M 1816:29:5476:15:04243,3-2,0914:0414,71,42
3OBIDOWICZ Agata 584TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATIVERTONK - SENIOR 21K 31105:24:4473:59:42229,1-16,2701:2542,30,13
4JAKUBOWSKA Renata 527BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1907:39:2779:39:28225,5-19,9002:0229,40,45
5POGOCKI Piotr 469KNURÓWM - MASTERS2M 31015:37:1886:50:00210,0-35,4064:2713,40,97
6DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122830:36:5364:28:36208,5-36,8958:486,82,52
7CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21008:28:0683:30:56207,7-37,6852:2624,50,27
8SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211923:59:5423:59:54197,1-48,3267:188,20,15
9SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41205:42:5375:57:53155,3-90,0922:1227,20,30
10ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403006:46:5256:11:48143,0-102,4142:5021,10,74
11KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 91405:21:5485:59:03135,9-109,4652:2225,30,38
12KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71404:18:3079:01:56133,5-111,8921:5631,00,30
13KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023002:45:0674:59:26133,2-112,2131:1448,40,10
14SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242002:41:2283:59:51132,6-112,8001:1349,30,13
15TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61303:28:3385:03:34125,8-119,5591:3936,20,53
16SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101505:54:2976:41:03122,9-122,5452:5320,82,53
17ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412401:59:0382:59:21121,0-124,3880:5961,00,36
18FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 41102:40:5885:19:20113,3-132,1271:2542,20,39
19SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713006:10:0381:24:05108,6-136,7953:2417,60,62
20PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111605:24:5976:11:01107,2-138,2013:0119,81,01
21LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262003:50:3281:51:33107,1-138,2782:0927,90,20
22MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51201:30:5782:26:08106,2-139,1900:5170,10,21
23ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353003:12:5963:13:24105,5-139,8661:4932,80,28
24NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363004:22:1952:22:19104,1-141,2902:3123,81,02
25RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292102:12:3985:42:32104,0-141,3711:1647,10,36
26SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303001:26:4261:54:50103,2-142,1820:5071,40,09
27ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573018:56:0220:45:37103,1-142,35011:015,45,32
28USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772901:12:1242:53:49102,6-142,8380:4285,20,10
29GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81402:41:4274:22:43102,4-143,0451:3438,00,48
30STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221901:55:3276:09:09102,0-143,3841:0753,00,11
31JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61503:57:4775:57:47101,1-144,2902:2125,50,93
32WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502517:12:0817:12:08100,6-144,81810:155,84,74
33STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263005:14:3773:43:2399,1-146,2633:1018,91,05
34PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942901:16:4783:48:3997,0-148,3930:4775,80,00
35CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473002:50:2050:04:0095,9-149,5301:4633,80,09
36CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523003:40:5152:12:3094,7-150,6662:1925,71,30
37NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842902:59:0474:59:0494,7-150,7201:5331,70,19
38KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:58:3177:18:0594,7-150,7461:1547,90,60
39KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123004:03:1252:03:1394,0-151,3802:3523,21,12
40SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141702:34:1773:45:2192,7-152,7091:3936,01,44
41DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72003:34:0661:30:1192,5-152,9182:1825,90,21
42MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903001:37:0581:03:2892,4-153,0361:0357,10,41
43MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442506:24:3778:38:2892,1-153,3264:1014,40,15
44CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 51201:58:3879:31:0592,1-153,3501:1746,60,12
45FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342203:10:0356:34:3791,3-154,1172:0428,80,51
46SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:08:5185:25:0491,0-154,3861:2442,40,34
47KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:34:4272:44:5490,2-155,2041:0257,10,33
48BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:14:0973:20:1589,9-155,5481:2940,20,12
49MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121701:36:4854:32:1589,0-156,4411:0555,10,45
50SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:19:4680:07:4288,6-156,8210:5466,60,02
51DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183002:24:3985:44:2388,5-156,9221:3836,70,30
52LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623016:34:2316:37:1088,3-157,08811:155,34,06
53MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131702:30:0273:37:0987,9-157,5271:4235,10,68
54MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822901:57:1175:10:2987,9-157,5281:2045,00,38
55JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522603:51:4478:40:3887,1-158,3282:3922,50,20
56OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443013:54:5013:54:5086,9-158,5109:366,24,25
57STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402402:21:5679:43:2686,8-158,6061:3836,70,54
58KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953015:07:2715:07:2786,8-158,63710:275,74,18
59SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:42:1472:10:5486,5-158,8861:1050,80,29
60RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:18:0261:31:2086,5-158,9270:5466,50,09
61KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:47:0275:01:1886,4-158,9851:5531,00,75
62PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783007:07:5478:03:0186,2-159,1854:5712,11,59
63PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552603:22:2984:00:3486,1-159,2922:2125,50,87
64CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:03:4174:11:4486,0-159,4301:2641,70,09
65ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873003:04:2486:34:0284,4-161,0372:1127,50,45
66CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103004:44:5952:44:5983,4-162,0003:2517,61,34
67NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:32:5273:33:3383,4-162,0221:5032,70,53
68KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161703:30:0374:44:3881,8-163,6232:3423,41,06
69SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171802:03:2274:36:3880,9-164,4861:3139,40,46
70MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133000:34:2072:34:2080,9-164,5300:25141,30,05
71PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682801:58:3873:25:0480,8-164,5811:2840,90,04
72KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:27:4785:39:5980,7-164,6611:4932,80,42
73NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083002:01:4438:48:3980,0-165,4051:3139,40,30
74KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713005:52:4252:41:2479,8-165,5784:2513,61,87
75KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:12:0690:47:5879,7-165,7210:5466,30,21
76TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:28:0966:08:3079,6-165,7911:0654,20,26
77KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252003:27:4384:03:4878,5-166,8602:3822,71,25
78KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922901:23:4683:25:3678,5-166,9501:0456,20,09
79WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:59:0374:17:2478,3-167,0771:3139,50,26
80BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201901:45:2173:19:0377,7-167,6981:2144,31,34
81MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283010:42:5934:36:2777,5-167,9238:177,22,31
82GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:40:4762:26:0677,3-168,1221:1846,00,02
83POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:25:2473:45:4677,0-168,3561:5331,80,14
84FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332203:07:0286:03:1976,7-168,6712:2624,61,38
85JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892900:50:0576:56:3176,6-168,8190:3991,70,14
86ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302201:14:5761:55:1576,0-169,3830:5960,90,14
87PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:37:4985:07:4776,0-169,4502:0428,90,37
88SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:08:1877:49:3575,8-169,5621:4135,53,43
89PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:46:5989:06:4375,4-169,9790:3796,30,03
90GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653007:17:0077:59:3075,1-170,2715:4810,32,88
91SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272103:36:5851:36:5875,1-170,3362:5320,80,14
92SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:12:5274:12:5175,0-170,3511:4633,90,97
93BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123002:44:5385:39:4874,8-170,5742:1227,20,35
94GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181801:39:3773:39:3774,5-170,8801:2044,90,20
95SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:29:0977:02:1473,8-171,5811:1249,70,16
96DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191902:18:2964:26:4473,3-172,0791:5331,80,37
97GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382404:43:3809:45:3473,2-172,1803:5215,50,13
98SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:23:1761:29:5573,1-172,2951:0852,70,10
99PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151701:28:0872:44:0472,9-172,4921:1249,60,45
100BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:36:4778:14:4572,8-172,6091:1945,10,24
101KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233001:57:4054:38:5772,8-172,6111:3637,11,04
102SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902901:26:3069:26:1672,6-172,7651:1150,40,03
103CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132805:16:2177:16:2172,6-172,8044:2113,81,73
104RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562601:53:1772:09:3272,6-172,8381:3338,40,17
105MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912903:04:1951:04:1972,5-172,9142:3223,60,14
106BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152901:59:2874:18:4072,4-172,9841:3836,40,19
107STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:48:2673:18:0271,8-173,5601:3039,80,71
108GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333000:56:4676:10:2671,4-173,9900:4775,50,07
109HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:51:0575:32:5271,1-174,3221:3338,40,58
110CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482602:12:0475:11:4071,0-174,3551:5132,30,16
111GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:15:2866:09:3270,2-175,2011:5531,10,09
112STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862903:58:1354:14:1569,6-175,8393:2517,50,24
113SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463001:09:1176:14:0469,4-175,9750:5960,20,06
114STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163010:41:2610:41:2669,4-175,9809:146,52,87
115FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:19:3271:05:2169,4-175,9882:0029,80,29
116MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373001:52:2773:52:2768,9-176,5001:3736,80,50
117DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:47:1962:09:5168,8-176,5791:3338,50,19
118MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162900:59:0072:03:1468,8-176,5980:5170,00,07
119SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:08:5159:17:1268,7-176,7111:5232,00,20
120MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:45:0473:57:1967,8-177,5901:3238,70,66
121WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282104:11:5176:49:4767,5-177,9273:4316,11,50
122STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323004:05:3876:05:1567,3-178,0733:3816,41,78
123MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343002:38:5270:09:5167,1-178,3022:2225,30,42
124FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233004:54:1552:15:5967,0-178,3694:2313,71,33
125WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722902:10:5364:38:4866,8-178,6201:5730,60,43
126HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:04:2373:30:0666,3-179,0890:5861,80,53
127ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333009:58:3009:58:3066,0-179,4309:046,63,31
128PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592700:52:4372:52:4365,9-179,5300:4875,00,32
129SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472504:02:5275:47:3265,1-180,3293:4316,11,95
130SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663001:23:2783:09:5365,0-180,4371:1746,70,25
131KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:50:3475:46:3564,7-180,6941:4235,10,51
132SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:14:3772:26:5764,7-180,7252:0428,80,47
133ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:20:0774:41:2264,0-181,3531:1548,00,16
134GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:36:3057:27:3063,9-181,4611:3039,80,10
135FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:03:1773:03:1763,9-181,4900:5960,60,36
136WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:28:2454:59:0163,4-182,0401:2343,00,42
137CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232102:05:4251:56:3163,1-182,3361:5930,11,23
138NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353004:52:0855:28:3263,0-182,4204:3812,92,13
139MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702802:08:3252:55:2062,7-182,7502:0329,20,71
140GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273001:36:2183:07:1362,6-182,8391:3239,00,17
141WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712800:59:5876:42:3062,5-182,8650:5762,60,32
142RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763002:01:0872:27:4462,2-183,1731:5630,80,01
143RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:29:5373:29:5361,9-183,4701:2741,30,23
144PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:31:4768:00:0961,3-184,1171:2940,10,28
145KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:49:0872:28:3061,3-184,1361:4633,70,36
146SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743000:43:2172:48:3461,1-184,3250:4284,50,04
147MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:13:1874:33:2861,0-184,3951:1249,90,43
148KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:43:2660:42:5260,5-184,9151:4235,11,65
149CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:14:2869:00:2160,5-184,9491:1348,70,02
150NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:10:3476:23:2460,2-185,1741:1051,20,09
151JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:23:2969:27:5260,1-185,2591:2343,20,05
152PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643001:20:4882:07:4960,0-185,3911:2044,60,09
153KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:47:5568:23:0959,9-185,4711:4833,30,53
154WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943002:48:5381:02:4159,7-185,7352:4921,20,09
155BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113001:58:1580:21:5259,7-185,7411:5830,30,32
156WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913002:29:2175:43:5559,5-185,8912:3023,90,39
157ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883000:58:0483:39:4759,5-185,9410:5861,40,34
158PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672801:27:1475:26:1758,9-186,5091:2840,50,20
159RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393002:46:2785:48:2457,4-187,9882:5320,70,37
160DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493005:07:1693:10:1457,3-188,0925:2111,20,91
161KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:02:2885:25:3657,2-188,1641:0555,00,06
162FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803009:58:1036:32:0756,9-188,47210:305,70,76
163PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:03:2057:55:4456,8-188,6151:0653,80,06
164GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:02:1972:28:2056,4-188,9831:0654,30,18
165KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:09:4567:02:2656,1-189,3381:1448,20,06
166GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373004:29:1526:00:0256,0-189,3954:4812,51,53
167NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363003:42:4073:45:1555,7-189,6553:5915,00,84
168KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:39:3385:52:5755,4-190,0221:4733,40,19
169KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:39:3185:52:5555,2-190,2471:4833,30,17
170KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353003:42:1168:08:4655,0-190,4334:0214,81,36
171KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802901:24:1980:14:3154,9-190,5171:3239,10,60
172KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:07:0173:47:0354,8-190,5791:1349,10,09
173KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:58:3875:09:0554,8-190,5832:0927,70,44
174PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563000:48:1084:28:2054,7-190,6760:5268,20,25
175TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053002:12:2774:12:2754,6-190,8302:2524,71,41
176SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:33:5491:43:1154,5-190,9231:4334,81,09
177GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253000:41:4274:37:0654,4-190,9520:4578,30,16
178MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423004:26:3126:26:2654,1-191,3294:5512,22,65
179FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:21:3475:17:4953,8-191,5791:3039,60,10
180GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:00:1873:00:1853,8-191,5901:0753,50,14
181MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:18:3573:18:3553,4-191,9601:2840,80,22
182HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:00:2073:22:5153,3-192,0612:1526,60,29
183STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732901:22:4034:48:1853,1-192,3191:3338,50,00
184BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:19:3755:04:5252,9-192,4801:3039,90,06
185PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:27:1452:35:2652,9-192,5181:3836,40,62
186ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:35:2173:16:4652,8-192,6401:4833,20,25
187MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553009:34:5709:34:5752,6-192,80410:555,56,27
188KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:05:0370:04:0252,4-192,9571:1448,40,25
189SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:13:4873:13:4852,3-193,0701:2442,50,23
190BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853001:38:0580:04:2452,2-193,2301:5231,90,14
191BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643002:39:0282:29:3852,1-193,3043:0319,72,07
192KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:04:2858:36:5251,7-193,7091:1448,10,35
193ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043002:19:1361:13:4751,5-193,8632:4222,21,57
194WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533000:28:2472:49:4551,2-194,1610:33108,30,03
195ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593002:44:4372:09:5451,0-194,3743:1318,60,93
196KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752900:44:0971:25:1751,0-194,3840:5169,30,07
197BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392404:50:1343:47:3851,0-194,4425:4110,52,92
198MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172902:02:3574:02:3550,8-194,5902:2424,90,44
199KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993003:46:4268:11:5850,5-194,8794:2913,41,42
200KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:39:5558:10:5250,3-195,1141:5930,20,41
201SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:58:2770:53:0750,2-195,2241:0951,50,01
202OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633000:58:5871:12:1049,7-195,6541:1150,60,14
203SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383004:27:2854:21:2749,7-195,6735:2211,22,41
204GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642800:24:0968:42:3349,6-195,8340:29123,10,31
205NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:22:1660:28:3849,2-196,1721:4035,90,10
206SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:14:2273:14:2249,0-196,3601:3039,60,69
207STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:54:5383:16:1148,6-196,8281:0753,10,12
208KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933001:15:0968:01:4648,6-196,8471:3238,80,48
209KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963001:22:0257:30:1348,3-197,0741:4135,30,69
210MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-197,0854:3213,22,66
211MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:13:1267:59:5348,2-197,2221:3139,50,55
212URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:08:1671:41:4847,5-197,9401:2641,70,70
213SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:02:4256:04:5247,0-198,4281:2044,90,05
214BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:01:3379:38:5646,6-198,8221:1945,40,09
215BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893007:25:3107:25:3146,5-198,8859:346,30,18
216MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-199,0899:416,24,68
217CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073001:42:5749:44:2746,1-199,2622:1326,90,19
218STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:12:3060:09:3346,0-199,4351:3438,00,69
219DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142901:39:1080:48:1245,9-199,5052:0927,80,18
220GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932901:09:5481:32:0845,7-199,6901:3139,20,33
221GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183000:55:3272:40:1845,4-199,9981:1349,10,21
222ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:07:0757:07:4045,3-200,1112:4821,40,29
223BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:37:0769:26:2645,2-200,2122:0827,90,11
224SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003001:05:0583:04:2244,7-200,6521:2741,30,04
225POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:03:5760:50:2044,7-200,6951:2541,90,00
226ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:29:1476:33:5044,7-200,7401:5930,00,07
227WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:14:4942:16:5244,6-200,8473:0119,80,67
228STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:11:2273:42:2344,5-200,8522:5620,30,52
229STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:51:3228:41:2744,3-201,0932:3123,80,22
230PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923002:18:2974:05:1244,3-201,1213:0719,20,24
231RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:38:0751:34:3344,1-201,2632:1327,00,47
232ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362301:17:5430:58:5544,0-201,4151:4633,90,41
233SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083002:54:1050:51:0843,8-201,5603:5815,10,65
234MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:51:2078:58:0943,6-201,8252:3323,50,55
235SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:20:2273:12:1743,5-201,9501:5032,40,06
236RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:53:5672:42:3743,4-202,0291:1448,20,27
237KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433001:23:2162:05:4843,3-202,0811:5531,20,31
238KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:22:5749:21:2143,1-202,2771:5531,20,28
239NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643003:06:5451:06:5443,0-202,3604:2013,81,42
240WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:35:5469:43:0043,0-202,4140:5071,80,19
241FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:18:0273:18:0242,8-202,6301:4932,90,30
242KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:01:3972:14:1142,8-202,6451:2641,60,23
243BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113001:30:2184:59:1942,7-202,6572:0628,40,18
244JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773000:46:2981:46:1042,6-202,7881:0555,00,06
245KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:56:5772:56:5742,6-202,8401:2044,80,05
246KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233000:51:3548:51:3542,1-203,2701:1349,00,19
247OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:38:4778:41:4241,9-203,5212:2125,40,63
248LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:48:2949:48:2941,8-203,5802:3523,10,33
249SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:04:3180:23:3641,8-203,5901:3238,90,33
250POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953001:03:0749:25:2141,8-203,6311:3039,70,05
251MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663003:17:4453:28:4541,7-203,7404:4412,62,22
252MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:10:0879:29:0641,2-204,1771:4235,30,06
253WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:02:3771:19:0941,2-204,1941:3139,50,40
254JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:24:2537:13:1141,2-204,2172:0229,30,24
255WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:36:0083:05:0241,0-204,3960:5268,30,11
256WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923003:36:4151:37:5040,3-205,0755:2211,21,20
257PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:54:0073:54:0140,3-205,0902:4921,20,13
258ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322203:13:0047:42:2540,3-205,1184:4712,50,27
259SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:57:5470:52:5640,3-205,1371:2641,70,33
260BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433001:06:0474:52:4240,2-205,1811:3836,50,10
261HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:59:1752:24:2140,2-205,2301:2840,70,10
262GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:14:1750:01:2140,2-205,2371:5032,40,16
263TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693005:03:0168:44:2540,0-205,4127:347,93,88
264KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:18:4549:02:4539,9-205,5401:5830,40,61
265KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:15:4534:33:5939,7-205,7301:5431,40,39
266CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:27:0056:06:3839,3-206,0712:1227,10,05
267GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403000:50:2588:36:2239,2-206,1891:1746,70,09
268SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:38:1460:49:3539,1-206,2662:3023,91,09
269JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:42:4533:38:2739,0-206,3642:3722,80,56
270BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983000:30:0272:16:0338,8-206,6190:4677,50,01
271PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:03:4883:48:2138,8-206,6201:3836,50,04
272KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:31:1548:26:3638,7-206,6842:2125,50,12
273RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:43:4174:13:4138,5-206,8601:0852,90,02
274ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483003:07:5041:19:5038,5-206,8814:5212,31,53
275KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683006:20:2359:13:2338,2-207,1779:576,01,41
276GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:51:2376:00:0738,1-207,3111:2044,50,16
277CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683002:00:1567:31:3637,5-207,9503:1218,71,42
278BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:56:3986:30:4237,4-207,9521:3039,70,07
279WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803002:54:0183:19:3637,3-208,0824:3912,91,09
280ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493000:50:0972:26:0836,8-208,6431:2144,00,29
281KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:51:2455:13:3236,4-209,0053:0319,62,03
282PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703001:33:3772:24:1136,3-209,1482:3423,20,15
283GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323002:16:5072:50:4836,1-209,2703:4715,80,71
284NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-209,4501:5830,40,21
285DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:17:3126:23:2735,9-209,5402:0927,81,52
286MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653000:26:4059:44:1935,8-209,5730:4480,60,04
287MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:40:4064:07:5735,7-209,6704:2913,33,18
288DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163001:38:0524:05:0935,5-209,8622:4521,71,50
289RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493003:41:1529:41:2235,5-209,8876:139,60,23
290BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:00:2473:13:0035,3-210,0851:4235,10,48
291BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:58:4267:28:3135,3-210,0893:2117,81,33
292PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:17:1073:34:0435,3-210,0962:1127,50,80
293PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:01:4973:13:3335,2-210,2291:4534,10,57
294JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:09:2873:09:2835,2-210,2401:5830,40,68
295KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:12:0173:10:0335,1-210,2612:0229,30,36
296CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:43:2256:22:1635,1-210,2791:1448,60,03
297JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:20:3649:21:3034,8-210,5862:1825,90,10
298KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:33:5929:24:5434,8-210,5982:4222,20,40
299ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943001:09:5349:09:5334,5-210,8702:0129,60,31
300JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513000:40:3372:02:2234,4-210,9771:1050,90,96
301SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663001:46:4259:26:3934,3-211,1503:0619,32,12
302ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:41:1860:45:0534,2-211,2242:5720,20,23
303POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:12:2460:33:4534,1-211,3342:0728,22,26
304JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273001:09:4573:09:4534,0-211,4002:0329,20,25
305ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813000:48:1383:41:4733,9-211,5451:2542,10,75
306KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893000:55:2348:55:2333,5-211,8601:3936,30,11
307WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:10:5971:38:5533,5-211,9352:0728,30,63
308MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:29:4350:38:0133,4-211,9712:4122,41,50
309LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753001:19:0551:23:0033,3-212,0782:2225,30,11
310GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763001:19:0551:23:0033,3-212,0782:2225,30,11
311THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153001:33:5273:14:1833,3-212,1232:4921,32,09
312RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613001:09:1073:09:1033,2-212,2102:0528,80,26
313BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:23:5658:33:4433,1-212,3442:3223,60,15
314OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:25:3373:58:0032,9-212,4942:3523,11,56
315WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:40:1546:05:1732,9-212,5443:0319,70,75
316JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:54:2681:28:5532,6-212,7721:4036,00,08
317TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693001:52:0478:27:0132,3-213,1333:2817,30,20
318SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:48:0285:51:1032,2-213,2353:2117,90,48
319BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:10:4756:24:4532,1-213,2652:1227,20,48
320DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:45:0540:15:2132,1-213,3493:1618,31,00
321PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:59:2049:37:1532,0-213,3883:4316,10,42
322GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:37:0171:43:4031,9-213,5281:0951,70,07
323MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:29:4650:07:0631,9-213,5312:4921,30,63
324WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:34:1468:16:2731,8-213,6062:5720,21,73
325KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:49:0759:45:0631,5-213,9011:3338,50,02
326MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013002:38:1944:36:3531,5-213,9385:0111,92,66
327SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553002:25:5770:37:0031,4-213,9644:3812,90,93
328WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223003:32:1901:59:3231,4-213,9746:458,90,99
329KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:49:2468:24:4831,4-214,0281:3438,10,02
330FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283004:29:3043:02:1931,3-214,1488:377,00,21
331GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:27:3450:56:0331,2-214,1942:4821,40,11
332OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303001:16:3649:16:3731,1-214,2702:2724,40,27
333KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873000:38:0370:57:1631,0-214,3561:1349,00,03
334DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523000:58:5973:20:0331,0-214,3971:5431,51,24
335RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193007:27:3434:19:2831,0-214,43014:274,23,92
336KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283000:59:4825:31:1630,9-214,4971:5631,00,37
337DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:45:5769:35:1230,8-214,6181:2940,20,16
338PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532601:20:4356:30:4230,7-214,6562:3722,91,76
339KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:18:3626:09:2430,7-214,6832:3323,40,50
340KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723000:44:1681:36:3430,7-214,7021:2641,60,02
341MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463001:08:0144:40:5630,6-214,7862:1327,00,03
342WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:31:1352:44:3930,5-214,8572:5920,10,32
343MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973001:13:2456:22:0930,5-214,8782:2424,90,86
344DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453000:49:0567:21:4530,4-214,9811:3637,20,29
345GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023002:57:5052:44:1430,0-215,3685:5510,12,16
346PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82301:39:4551:19:0130,0-215,3723:1918,10,69
347DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:14:1949:03:5830,0-215,3782:2824,20,38
348PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:30:0726:09:3730,0-215,3903:0020,00,92
349MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633000:59:5049:10:1729,9-215,4922:0030,01,19
350LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:21:5573:16:4129,8-215,6042:4421,80,03
351GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853003:46:2920:33:5129,6-215,8277:397,82,20
352BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:18:5649:46:3729,4-216,0272:4122,30,70
353LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:26:1580:27:1529,4-216,0480:5367,10,02
354BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833001:18:5649:47:0829,2-216,1582:4122,20,71
355DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:03:2269:46:4829,2-216,1582:1027,70,62
356KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:01:0778:14:1029,0-216,3572:0628,50,59
357ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:02:4451:55:2829,0-216,3992:0927,70,00
358KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:53:1376:50:3928,9-216,5221:5032,60,97
359PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:46:5050:15:4828,9-216,5373:4216,20,60
360CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:53:0972:53:0928,9-216,5401:5032,60,11
361KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:10:3157:14:2528,7-216,6842:2724,40,20
362MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793001:01:3949:36:3028,5-216,8852:0927,80,00
363RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:13:1841:43:0528,2-217,1732:3523,10,96
364SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:45:0751:34:3828,0-217,4061:3637,20,20
365JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:36:5047:31:5227,6-217,7513:3017,10,49
366LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143005:49:5005:49:5027,6-217,79512:404,73,32
367SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093001:44:2222:15:3627,4-218,0013:4815,81,22
368DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:22:5378:14:0527,4-218,0383:0119,80,51
369SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:28:3967:00:0827,3-218,1401:0357,10,06
370SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:35:0804:35:0827,2-218,15510:055,93,82
371DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:31:5237:33:3227,2-218,1553:2217,80,76
372KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:03:5949:03:5927,1-218,3402:2125,40,82
373SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:03:5849:03:5827,0-218,3702:2125,40,65
374PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:14:1173:14:1126,9-218,5502:4521,70,15
375ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:20:0048:38:5525,9-219,4523:0419,50,54
376ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023002:07:3117:47:5725,9-219,5004:5512,20,55
377TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893000:53:3360:33:2025,7-219,6672:0428,80,87
378STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:20:2548:39:1125,7-219,6793:0719,21,28
379MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:21:3648:40:5325,7-219,6893:1018,92,25
380NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:03:4725:27:5525,6-219,7514:4912,41,22
381PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473003:28:3803:28:3825,5-219,8998:107,34,26
382MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:58:3352:03:5725,3-220,1104:4112,81,97
383KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:43:1984:51:5324,9-220,4901:4434,50,18
384SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:00:0150:31:2824,7-220,6572:2524,70,10
385DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:17:4138:28:3824,7-220,7373:0819,00,66
386JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:59:5650:00:4824,4-221,0222:2724,41,81
387WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:43:5872:35:5324,4-221,0371:4833,20,54
388ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:49:0856:51:3124,2-221,1942:0129,60,10
389KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:36:4248:05:2324,0-221,4014:0114,91,15
390BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313003:19:1703:19:1723,5-221,8808:287,13,63
391KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:56:5148:41:5223,5-221,9022:2524,80,13
392MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213003:32:4103:32:4123,0-222,4019:146,54,70
393KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813001:09:4726:27:5122,9-222,5113:0219,70,17
394SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:50:5124:50:5122,8-222,6302:1326,90,07
395KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:39:5971:11:2822,7-222,7271:4534,00,04
396SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:50:4724:50:4722,6-222,7702:1426,70,09
397KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:30:5259:46:2522,2-223,1961:2343,20,72
398SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203000:56:4276:02:5922,1-223,2652:3323,40,75
399POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:45:5972:16:5622,1-223,3152:0428,80,05
400KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293000:45:5972:16:5622,1-223,3152:0428,80,05
401WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203001:11:4049:11:4022,0-223,3603:1518,50,23
402LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843001:09:2249:09:2222,0-223,3803:0919,00,23
403PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273001:48:1173:52:3421,9-223,5244:5612,13,27
404WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083001:40:3949:17:0721,9-223,5304:3613,01,23
405WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:45:5849:08:1421,9-223,5402:0628,51,20
406KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453002:51:2502:51:2521,8-223,5717:517,60,59
407SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873004:03:0704:03:0721,7-223,67911:115,45,33
408OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783000:32:1972:32:1921,6-223,8231:2940,10,15
409ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:00:3133:51:1121,5-223,8732:4821,30,45
410ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593001:14:5067:44:3621,4-224,0413:3017,10,12
411RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:50:0577:35:5121,2-224,1732:2125,40,39
412ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563002:48:4702:48:4721,1-224,2607:597,54,27
413MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783000:40:5548:40:5521,1-224,2801:5631,01,53
414JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733000:50:2074:29:3721,1-224,2872:2325,20,28
415THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:2849:49:2521,1-224,2901:4334,70,50
416BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163001:48:0573:52:2621,1-224,3055:0711,70,28
417BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:00:2174:31:5621,0-224,3752:5220,90,83
418MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:33:0049:33:0021,0-224,4004:2513,51,83
419PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073000:40:5827:34:4920,8-224,6111:5830,40,30
420ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:00:4355:51:1720,8-224,6302:5520,50,66
421JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:03:3547:28:2320,7-224,6863:0419,50,77
422DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133000:46:5469:56:2020,7-224,6922:1526,50,10
423KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:15:2447:32:4020,7-224,7213:3816,50,89
424SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:36:1386:11:3420,6-224,7541:4534,20,10
425KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223000:47:1069:56:3220,5-224,9452:1826,00,09
426BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:47:3770:57:4020,3-225,0552:2025,60,17
427GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973000:32:2174:05:0520,1-225,3361:3637,20,07
428BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073002:18:0002:18:0020,0-225,4006:548,72,00
429GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733000:33:2448:33:2420,0-225,4001:4035,90,30
430KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:13:4749:20:4820,0-225,4386:429,00,20
431LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303001:29:3025:55:0519,1-226,3494:4112,82,76
432JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:54:1946:41:4818,9-226,5232:5220,90,27
433KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:22:1741:35:1018,2-227,1604:3013,30,27
434KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273001:45:5701:45:5717,9-227,4565:5410,21,76
435KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:38:4047:38:4017,3-228,0722:1326,90,29
436PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233000:29:2049:01:2117,1-228,2691:4235,00,18
437SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:31:1658:34:2016,8-228,5901:5132,30,03
438WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263001:54:5049:32:1616,8-228,6276:508,82,22
439KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:40:5960:14:5216,7-228,6832:2724,50,12
440MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823001:59:4649:09:0316,0-229,3737:288,01,04
441NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043002:12:0702:12:0715,5-229,9068:317,02,71
442MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:59:3055:26:3515,5-229,9347:437,80,17
443MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863002:37:3872:48:1515,4-229,98410:135,94,72
444GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:23:5701:23:5715,3-230,1185:2910,90,54
445WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043002:12:3902:12:3915,2-230,2008:436,92,88
446KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:12:5831:51:5714,3-231,0565:0511,80,14
447LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:42:1150:25:3214,3-231,0782:5620,40,03
448CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103001:56:4301:56:4314,1-231,3428:187,21,39
449WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183001:03:4253:05:4413,9-231,5074:3513,10,04
450WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:28:0901:28:0913,1-232,2696:428,90,08
451JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:24:2401:24:2413,0-232,3906:299,22,27
452RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:20:5301:20:5313,0-232,4206:139,61,59
453WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843000:36:4725:03:5112,2-233,2033:0019,90,74
454WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:27:1824:56:0111,5-233,9422:2225,21,14
455KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173001:25:4401:25:4411,1-234,2537:417,80,22
456ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:07:0901:07:0911,1-234,2716:029,90,57
457BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:36:5601:36:5610,7-234,7159:046,61,36
458JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:16:2801:16:2810,6-234,7907:128,30,89
459WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:20:4801:19:2310,2-235,1587:537,62,03
460DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:18:4900:43:5510,1-235,2707:467,71,50
461GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:29:1301:29:1310,1-235,3308:516,81,14
462PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:08:3601:08:3610,0-235,3566:498,81,67
463HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823000:54:4600:54:4610,0-235,3805:2711,00,95
464CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:13:0572:13:0510,0-235,4001:1845,90,00
465DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:51:3100:51:319,3-236,0805:3110,91,04
466MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:56:3620:16:359,0-236,4056:179,50,78
467KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343000:27:1427:53:418,8-236,5643:0419,50,59
468GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463000:47:5700:47:578,6-236,7545:3210,82,23
469TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213000:27:2127:53:448,3-237,0523:1618,30,38
470DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22101:39:1373:41:3493,6-151,7691:0356,60,06
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13001:10:4281:24:0276,2-169,1550:5564,70,10
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:55:4176:49:5071,6-173,7711:3637,20,42
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3003:20:0272:06:1167,1-178,2762:5820,10,32
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3002:11:4886:39:1165,9-179,4821:5930,00,02
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23002:29:0174:29:0165,3-180,1002:1626,30,36
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13004:25:2071:44:0863,5-181,8834:1014,40,03
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:03:0182:05:0763,0-182,3660:5960,00,02
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:15:0973:58:3062,8-182,5781:1150,20,07
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:02:2673:21:1959,7-185,7281:0257,30,16
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:00:4492:58:4654,3-191,1292:1327,00,17
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:13:1649:32:5251,3-194,1381:2542,00,06
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:12:0549:12:0548,3-197,1001:2940,20,14
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3002:22:4550:22:4547,5-197,9303:0020,00,24
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23003:29:1765:56:1546,2-199,1604:3113,32,47
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:11:1174:35:1346,1-199,3451:3238,80,94
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:09:0179:46:1145,4-199,9591:3139,50,25
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23001:07:3672:22:0044,9-200,5261:3039,80,09
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-201,4165:5310,22,05
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:08:0573:08:0543,5-201,8601:3338,40,05
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:23:0173:23:0142,8-202,6171:5630,90,19
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13001:49:1949:17:4342,3-203,0532:3423,20,43
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13002:01:5980:44:2842,2-203,2222:5320,70,70
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:43:4671:17:2141,7-203,7412:2924,10,58
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:39:0124:41:2438,2-207,2132:3523,10,13
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3002:57:4619:19:5037,5-207,8904:4412,70,43
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3000:28:2261:04:0037,3-208,0630:4579,00,16
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:10:0375:23:5536,9-208,4541:5331,60,32
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-208,9000:5170,50,00
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-209,3103:4316,10,00
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:48:2872:48:2835,3-210,1501:2243,60,17
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23001:47:4624:16:0635,2-210,1673:0319,61,51
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:17:4449:48:0434,8-210,6082:1426,90,15
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3001:09:1649:09:1633,3-212,0802:0428,90,08
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:03:4046:10:4533,2-212,2241:5531,30,15
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23002:32:0850:32:0832,6-212,8304:4012,80,21
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:46:3852:03:2832,4-212,9613:1718,30,25
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:20:0372:59:5631,7-213,7082:3123,80,13
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-213,8213:3716,50,10
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:42:3325:01:5730,7-214,7193:2018,00,75
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:13:2673:13:2629,6-215,7802:2824,20,03
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:26:2049:02:5229,3-216,1462:5720,30,43
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:43:4073:16:2728,4-216,9713:3816,50,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23000:29:3748:29:3726,6-218,7801:0653,90,18
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23000:58:5575:13:1226,6-218,8232:1327,10,08
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3000:28:1025:57:3626,3-219,1101:0456,00,24
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:08:3291:38:0226,1-219,3342:3722,80,23
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3000:09:0572:09:0525,6-219,8000:21169,10,00
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:45:4656:47:5825,2-220,2161:4933,00,02
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:04:4148:47:3024,9-220,5032:3523,10,10
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-220,97715:123,94,27
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:58:4148:56:1824,4-221,0432:2424,90,12
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:07:3463:08:5223,9-221,5402:4921,20,48
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:57:0072:43:4723,4-222,0032:2624,60,90
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3002:53:5902:53:5923,1-222,3307:328,03,68
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-222,37011:435,14,82
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3001:32:5870:39:4722,9-222,4914:0314,81,27
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:16:0548:37:1722,1-223,2993:2617,40,03
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:01:1273:01:1221,9-223,5502:4821,41,31
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-224,2806:189,50,50
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:58:1748:58:1720,1-225,3102:5420,70,15
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13000:48:2424:37:1119,9-225,5432:2624,60,05
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:05:3849:05:3819,4-226,0103:2317,70,31
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:49:0624:59:2819,2-226,2472:3323,40,00
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:54:2249:04:2419,1-226,3402:5121,00,03
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:48:2124:43:4718,4-226,9792:3722,90,17
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3002:03:4002:03:4018,0-227,4376:538,74,62
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23000:54:1148:54:1117,5-227,8703:0519,40,37
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13001:57:0801:57:0817,2-228,2456:498,80,49
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:40:4846:52:0217,0-228,3572:2325,10,21
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:39:3646:14:0116,0-229,3902:2824,30,27
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-230,0685:4010,60,00
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23001:31:0201:31:0215,2-230,1525:5810,03,67
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-230,70823:202,60,00
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:50:2847:56:1414,4-231,0263:3017,10,28
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23001:04:5001:04:5014,0-231,3604:3713,00,31
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:35:5722:51:5413,8-231,5722:3523,10,00
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3001:53:5001:53:5013,7-231,6738:177,22,42
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:52:4101:52:4113,5-231,9228:217,20,30
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3000:43:1975:28:4012,0-233,4013:3616,61,08
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-233,4203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-234,2304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-234,6537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-234,8798:217,22,60
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23000:56:1600:56:1610,4-234,9975:2411,10,05
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-235,3206:0110,00,64
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:08:2601:08:2610,0-235,3906:508,80,20
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:4401:01:4410,0-235,4006:109,71,24
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:10:3901:10:399,8-235,5607:108,43,07
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3000:49:0600:49:068,1-237,2736:029,92,17
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:42:2600:42:267,3-238,1505:5110,32,34
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-239,20513:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-245,1496:269,30,00
Znaleziono 563 wynik(ów)