ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SEKRETARCZYK Tadeusz 510POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 2806:13:23102:13:24304,70,0001:1349,00,11
2PIECH Michał 524RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS1M 1812:19:2997:12:39298,8-5,9392:2824,20,95
3CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21009:37:09107:53:10273,7-31,0522:0628,50,22
4JAKUBOWSKA Renata 527BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1907:18:12103:18:12268,2-36,5301:3836,70,35
5POGOCKI Piotr 469KNURÓWM - MASTERS2M 31017:03:53112:19:52261,5-43,2543:5415,31,13
6DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122804:28:48114:38:20241,0-63,6911:0653,80,07
7OBIDOWICZ Agata 584TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATIVERTONK - SENIOR 21K 31100:31:4097:59:42234,2-70,5500:08443,70,01
8SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41205:55:47102:54:05207,7-97,0001:4235,00,23
9SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211923:59:5423:59:54197,1-107,6567:188,20,15
10KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 91403:57:37108:30:42163,3-141,4121:2741,20,25
11SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242003:47:49107:59:51156,3-148,4401:2741,20,61
12KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023002:11:33100:52:41155,6-149,1160:5071,00,07
13SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101509:00:44104:20:52150,3-154,4673:3516,72,41
14TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61302:40:14107:22:53148,2-156,5441:0455,50,78
15CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 51205:25:50103:31:05147,1-157,6502:1227,10,08
16FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 41102:37:13110:01:41144,3-160,3991:0555,10,27
17ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403006:46:5256:11:48143,0-161,7442:5021,10,74
18GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81403:14:5498:55:55136,7-168,0401:2542,10,45
19ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412401:47:43102:45:11135,7-169,0510:4775,60,19
20KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71404:18:3079:01:56133,5-171,2221:5631,00,30
21PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111608:58:47104:19:15132,8-171,9214:0314,80,85
22ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:22:48103:47:54131,2-173,5791:0555,10,52
23SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713006:36:19105:44:58130,5-174,2013:0219,80,47
24JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61503:26:2299:26:22129,1-175,6501:3537,50,59
25DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183002:41:02108:38:36122,5-182,2771:1845,60,29
26MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51201:37:34106:20:40122,2-182,4870:4775,20,24
27STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221901:49:31104:47:15122,0-182,6850:5366,90,04
28RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292101:35:23109:26:57120,7-184,0130:4775,90,30
29USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772901:31:0091:12:37118,6-186,1380:4678,20,10
30MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131702:48:2198:01:35117,9-186,8151:2542,00,59
31ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302203:09:4198:02:45117,7-187,0461:3637,20,15
32MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442503:35:26101:21:56116,1-188,6481:5132,30,12
33PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151704:03:4495:04:50115,0-189,7002:0728,30,78
34MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822905:00:25100:11:17115,0-189,7802:3623,00,82
35SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141701:39:1597:07:01112,6-192,1520:5268,10,90
36BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:29:1895:16:52112,5-192,2401:1945,20,24
37CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232104:34:4495:31:04112,1-192,5952:2724,51,32
38KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:27:3797:27:37112,0-192,7100:4676,70,03
39STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263001:37:4384:39:03111,7-193,0360:5268,60,31
40JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892905:38:0298:08:46111,4-193,3673:0219,81,92
41MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121702:34:5379:30:20111,2-193,5611:2343,10,43
42ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:36:52105:11:01110,8-193,9340:19180,30,05
43CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473002:00:5197:26:00110,6-194,1201:0554,90,06
44SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303000:40:3090:22:09110,6-194,1420:21163,80,07
45PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942901:12:10106:52:53109,0-195,7180:3990,60,00
46WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502500:57:56101:12:34108,7-196,0420:31112,60,04
47SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:41:4096:12:55108,1-196,5930:5663,80,22
48SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:41:26104:48:28108,1-196,6280:5663,90,03
49JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:45:48102:46:02107,6-197,1670:5961,00,02
50NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:14:2897:14:28107,3-197,4500:4186,40,04
51LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262003:50:3281:51:33107,1-197,6082:0927,90,20
52KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:19:2398:03:30104,4-200,3360:4578,90,27
53NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363004:22:1952:22:19104,1-200,6202:3123,81,02
54NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973002:43:0697:45:29103,5-201,2581:3438,10,44
55SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572601:27:01109:06:44103,3-201,3880:5071,30,11
56FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342202:25:03105:50:16103,3-201,4621:2442,70,57
57RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582702:05:2786:18:45103,1-201,6471:1349,30,44
58DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72001:31:5585:48:45102,9-201,8250:5367,20,11
59PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:14:4798:08:18102,9-201,8551:1845,80,05
60KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161702:53:3698:51:11102,2-202,5181:4135,30,66
61SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171802:03:1498:14:55101,9-202,8721:1249,60,24
62ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873002:15:41107:13:01101,5-203,2671:2044,90,11
63CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482605:12:1191:20:2399,9-204,7953:0719,21,04
64STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402400:58:52106:06:2998,2-206,5010:35100,10,12
65BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201901:45:2596:10:4898,1-206,5991:0455,91,43
66STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323005:30:30100:35:2497,2-207,5063:2317,71,60
67OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443000:48:4296:48:4296,9-207,8400:30119,40,00
68SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272101:46:1597:46:1596,8-207,9361:0554,70,15
69FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332202:44:52109:20:4896,7-208,0241:4235,20,39
70KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193001:49:01110:32:0096,0-208,7571:0852,80,03
71POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:13:1598:57:4995,4-209,3101:2343,00,09
72GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:58:5690:09:3294,8-209,8831:5331,80,11
73CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523003:40:5152:12:3094,7-209,9962:1925,71,30
74KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:58:3177:18:0594,7-210,0761:1547,90,60
75DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191902:28:0089:37:1494,1-210,6301:3438,10,25
76MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162904:08:49100:48:4593,9-210,8542:3922,61,13
77TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:27:3790:07:5893,6-211,0810:5664,10,19
78KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922901:39:52107:57:1393,5-211,2271:0456,20,09
79MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912902:58:5498:58:5493,3-211,4181:5531,30,09
80HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423002:20:03107:48:0692,6-212,1051:3039,70,83
81MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903001:37:0581:03:2892,4-212,3661:0357,10,41
82GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181801:45:2997:45:2991,7-213,0201:0952,20,19
83CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103000:46:4196:46:4191,4-213,3300:30117,50,29
84SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182901:48:4298:11:5491,2-213,5491:1150,30,46
85PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662701:36:44107:52:1291,1-213,5881:0356,50,41
86BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:52:55102:51:4290,5-214,2211:1448,10,14
87SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:24:1585:30:5389,5-215,2350:5663,70,08
88KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233001:24:1691:46:3789,0-215,7020:5663,40,40
89SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372301:27:3895:50:0988,4-216,3030:5960,51,34
90LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623016:34:2316:37:1088,3-216,41811:155,34,06
91BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123002:03:13111:52:5587,5-217,2231:2442,60,21
92GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963000:55:1885:40:3787,5-217,2420:3794,90,02
93GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333001:23:17100:10:2687,5-217,2800:5763,00,10
94STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:12:05100:19:5287,1-217,6720:4972,50,37
95KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953015:07:2715:07:2786,8-217,96710:275,74,18
96KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:47:0275:01:1886,4-218,3151:5531,00,75
97FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:08:1098:36:1086,4-218,3171:2840,50,50
98PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783007:07:5478:03:0186,2-218,5154:5712,11,59
99SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:14:18100:47:5286,2-218,5190:5169,60,24
100GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382401:13:1989:25:3086,1-218,5840:5170,50,01
101PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552603:22:2984:00:3486,1-218,6222:2125,50,87
102CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:03:4174:11:4486,0-218,7601:2641,70,09
103SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632801:46:1182:54:3285,7-219,0211:1448,40,16
104KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713000:33:55114:39:3285,6-219,1370:23151,40,10
105PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:57:19112:38:2585,4-219,2840:4089,40,04
106GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653001:09:4799:05:4085,2-219,5550:4973,20,13
107MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133000:23:2196:23:2184,3-220,4300:16216,60,12
108PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592701:42:5197:42:5184,3-220,4401:1349,20,54
109MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702802:19:4296:44:3284,2-220,4931:3936,20,59
110KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713001:04:53101:27:0083,9-220,8790:4677,50,16
111WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282101:39:48100:58:5683,6-221,1341:1150,30,07
112RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562603:08:1299:50:1383,6-221,1382:1526,60,20
113WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:52:5188:20:4683,5-221,2601:2144,40,30
114RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763003:10:3696:40:5482,7-221,9982:1826,00,01
115WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712802:00:0796:47:3182,7-222,0111:2741,30,88
116CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:06:09108:25:1882,7-222,0300:4775,00,04
117STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862901:04:49108:41:0882,2-222,5110:4776,10,12
118KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:52:1099:34:4581,6-223,0841:2243,70,39
119NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353001:40:4097:54:5181,1-223,5851:1448,41,07
120STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163001:03:59104:20:3380,9-223,8740:4775,80,15
121SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:22:0191:58:2780,3-224,4551:4633,90,38
122KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:51:36108:01:1880,1-224,6541:2343,10,07
123NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083002:01:4438:48:3980,0-224,7351:3139,40,30
124FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:00:4997:00:4978,6-226,1000:4677,60,07
125KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252003:27:4384:03:4878,5-226,1902:3822,71,25
126SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472502:39:4997:46:5178,5-226,2182:0229,51,28
127WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:59:0374:17:2478,3-226,4071:3139,50,26
128MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:31:41101:04:3778,1-226,6681:1051,10,32
129PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:30:5392:55:5977,8-226,9511:1051,30,23
130GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:25:54107:29:3677,7-227,0221:0654,30,14
131HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:01:07105:55:2877,6-227,1600:4776,20,41
132MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283010:42:5934:36:2777,5-227,2538:177,22,31
133KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752902:34:1698:47:2177,3-227,4591:5930,10,15
134GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673002:20:3998:20:4076,5-228,2201:5032,60,06
135MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:03:0591:43:2576,4-228,2880:4972,70,19
136ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043004:11:41103:30:5975,9-228,8373:1818,11,66
137GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273002:00:4298:33:3075,5-229,2641:3537,50,25
138RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:13:0197:13:0174,8-229,9700:5861,40,14
139NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:21:5697:14:4474,7-230,0641:0554,70,05
140KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:28:4298:16:1374,3-230,3891:1150,30,11
141PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643001:16:14107:07:1773,4-231,3691:0257,70,05
142SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743001:45:4598:52:3873,3-231,4481:2641,60,10
143ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:38:31100:58:0173,2-231,5771:2044,60,52
144GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:37:2497:09:4373,0-231,7551:2045,00,27
145KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:19:4392:01:3872,7-231,9831:0554,80,27
146SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902901:26:3069:26:1672,6-232,0951:1150,40,03
147WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223003:30:45107:34:4972,6-232,1342:5420,70,62
148BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152901:59:2874:18:4072,4-232,3141:3836,40,19
149KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:39:38110:11:4572,2-232,5031:2243,50,25
150KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652801:52:0182:24:0372,1-232,6451:3338,60,43
151RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393002:19:47108:53:4072,0-232,7531:5630,90,71
152CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383000:53:0793:33:5071,5-233,2220:4480,80,01
153BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:06:2598:04:4971,2-233,4871:4633,80,08
154TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053001:44:5197:44:5171,0-233,7601:2840,60,62
155KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802901:37:13104:29:0670,9-233,8201:2243,80,54
156PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:33:09102:50:0870,8-233,9211:1845,60,80
157GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253001:50:3298:23:0670,0-234,7211:3438,00,36
158MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:28:1197:28:1170,0-234,7601:1547,60,16
159SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463001:09:1176:14:0469,4-235,3050:5960,20,06
160WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533001:50:3096:01:5269,3-235,4721:3537,60,11
161MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373001:52:2773:52:2768,9-235,8301:3736,80,50
162DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:47:1962:09:5168,8-235,9091:3338,50,19
163MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:45:0473:57:1967,8-236,9201:3238,70,66
164KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:30:59106:38:5467,7-237,0101:2044,70,49
165PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:15:2093:22:0767,6-237,0971:0653,90,42
166KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:12:05107:51:3367,4-237,3511:0456,10,11
167GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:38:5297:27:0367,3-237,4771:2840,80,95
168BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113000:58:3096:58:4267,2-237,5140:5268,90,21
169KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:11:30107:50:4867,1-237,6571:0356,30,07
170FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233004:54:1552:15:5967,0-237,6994:2313,71,33
171WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:14:3997:42:0966,9-237,8082:0029,80,52
172ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:35:3997:07:3566,1-238,6301:2641,50,10
173NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:40:31108:51:4866,0-238,6891:3139,40,09
174ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333009:58:3009:58:3066,0-238,7609:046,63,31
175FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:32:22103:56:4165,8-238,8861:2442,80,17
176ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:03:33104:32:2665,5-239,2131:5331,80,24
177KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353000:55:53101:44:0665,4-239,3040:5170,20,22
178SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663001:23:2783:09:5365,0-239,7671:1746,70,25
179ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322203:13:00102:17:0564,8-239,9792:5820,10,12
180BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:10:2298:47:0364,2-240,5331:0554,70,33
181KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983000:42:4592:37:0464,1-240,6060:4090,00,01
182ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:20:0774:41:2264,0-240,6831:1548,00,16
183SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:12:1297:12:1263,8-240,8901:0753,10,19
184WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:28:2454:59:0163,4-241,3701:2343,00,42
185LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:49:5697:49:5663,1-241,6801:4434,40,15
186BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853002:14:16101:49:0962,9-241,8582:0828,10,18
187MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:10:00100:59:4062,6-242,1561:0753,60,62
188KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963001:26:5281:53:2962,4-242,3701:2343,10,54
189RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483003:25:5797:25:5762,1-242,5953:1818,11,86
190KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393000:47:4591:25:1861,9-242,7950:4677,80,20
191BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:41:4493:43:2161,8-242,9701:3836,40,09
192KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:49:0872:28:3061,3-243,4661:4633,70,36
193KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933001:24:30101:39:2160,7-244,0431:2343,10,53
194GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:29:5297:16:3960,6-244,1631:2940,40,27
195KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:41:1297:44:0260,5-244,1971:4035,90,10
196STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:14:2984:11:3260,1-244,5851:1448,40,20
197JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:23:2969:27:5260,1-244,5891:2343,20,05
198WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943002:48:5381:02:4159,7-245,0652:4921,20,09
199WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913002:29:2175:43:5559,5-245,2212:3023,90,39
200PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672801:27:1475:26:1758,9-245,8391:2840,50,20
201SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:59:0694:51:0258,7-245,9901:0059,60,02
202STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453000:49:44107:34:1158,6-246,1550:5070,70,15
203POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043001:32:59108:36:2258,5-246,2661:3537,70,20
204KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223000:31:34102:33:3358,1-246,6700:32110,40,12
205NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:22:3797:22:3758,1-246,6801:2542,20,42
206DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493005:07:1693:10:1457,3-247,4225:2111,20,91
207GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932900:58:55106:52:5457,0-247,6991:0158,10,41
208FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803009:58:1036:32:0756,9-247,80210:305,70,76
209OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633000:52:1197:01:0156,9-247,8650:5565,40,21
210URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812900:59:0296:44:5056,7-248,0351:0257,60,55
211DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142901:12:35101:27:1556,1-248,6381:1746,40,04
212SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703000:50:54105:09:1556,1-248,6800:5466,10,04
213GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373004:29:1526:00:0256,0-248,7254:4812,51,53
214GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323002:11:3897:42:0456,0-248,7602:2125,50,90
215NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363003:42:4073:45:1555,7-248,9853:5915,00,84
216WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:15:0496:28:2155,6-249,1131:2044,50,16
217POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:59:1586:47:2655,0-249,7312:1027,71,17
218KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:33:1497:02:4554,9-249,8701:4135,30,77
219PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563000:48:1084:28:2054,7-250,0060:5268,20,25
220STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:06:59105:40:2054,7-250,0191:1349,00,05
221KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:25:2082:43:3454,7-250,0401:3338,50,28
222ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:34:52100:40:1754,7-250,0501:4434,60,11
223DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453006:34:3291:02:0154,7-250,0767:138,31,81
224KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:22:1593:02:2354,6-250,1792:3623,00,81
225SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:33:5491:43:1154,5-250,2531:4334,81,09
226JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:14:44108:23:4854,3-250,4381:2243,60,15
227KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233001:05:4697:05:4654,2-250,5001:1249,50,08
228GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:22:08108:40:5954,2-250,5741:3039,60,07
229RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:50:4097:21:1553,6-251,1620:5663,40,06
230JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:58:5595:43:0553,4-251,2992:1327,00,20
231HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:00:2073:22:5153,3-251,3912:1526,60,29
232STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732901:22:4034:48:1853,1-251,6491:3338,50,00
233BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:19:3755:04:5252,9-251,8101:3039,90,06
234KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683001:44:20100:07:1152,7-252,0791:5830,30,12
235MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553009:34:5709:34:5752,6-252,13410:555,56,27
236CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:19:06105:24:3752,4-252,3321:3039,70,02
237SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:07:3899:42:5752,3-252,3961:1746,40,29
238KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723000:47:3296:59:3851,8-252,9140:5565,40,15
239FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:00:0097:00:0051,4-253,3501:1051,40,19
240WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863000:58:47104:06:5751,3-253,4751:0852,30,73
241ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593002:44:4372:09:5451,0-253,7043:1318,60,93
242PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:51:18102:18:0750,9-253,7903:2117,81,65
243MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172902:02:3574:02:3550,8-253,9202:2424,90,44
244BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113000:49:14109:34:0150,8-253,9730:5861,90,01
245BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:39:4688:16:3150,7-253,9831:5730,50,89
246KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993003:46:4268:11:5850,5-254,2094:2913,41,42
247WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:51:49116:29:3750,5-254,2392:1227,11,03
248DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513002:43:5789:59:5650,5-254,2783:1418,50,36
249KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:37:46104:22:5450,4-254,3311:5630,90,67
250OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:02:54102:59:4450,2-254,5161:1547,90,42
251KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433000:35:05111:09:4450,1-254,6390:4285,70,10
252SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383004:27:2854:21:2749,7-255,0035:2211,22,41
253SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623002:16:55109:01:3049,5-255,1922:4521,70,06
254MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:10:2093:41:2849,5-255,2082:3722,80,71
255HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:51:47100:24:2149,3-255,4001:0257,20,08
256CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843001:26:0399:22:0149,3-255,4061:4434,40,21
257SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:14:2273:14:2249,0-255,6901:3039,60,69
258SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:59:0294:51:0449,0-255,7431:1249,80,36
259BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153002:15:3380:20:5648,7-256,0682:4721,50,16
260GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403001:13:52110:45:5248,5-256,2601:3139,40,25
261KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:12:2078:34:2748,4-256,3251:2940,20,89
262MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-256,4154:3213,22,66
263RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493001:12:50105:50:4548,3-256,4571:3039,80,35
264MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:13:1267:59:5348,2-256,5521:3139,50,55
265ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:38:2596:31:3248,1-256,6402:0229,30,31
266DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:42:3798:01:5448,1-256,6772:0828,10,72
267WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:54:14100:11:2647,3-257,4142:2424,90,38
268PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833000:50:1999:56:4847,1-257,6321:0456,20,08
269SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613002:24:3291:44:3146,8-257,8883:0519,41,47
270BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:01:3379:38:5646,6-258,1521:1945,40,09
271ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:26:5996:57:1446,5-258,1841:5232,10,89
272BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893007:25:3107:25:3146,5-258,2159:346,30,18
273JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:13:0097:05:4946,4-258,3021:3438,21,44
274MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-258,4199:416,24,68
275DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883002:46:5998:35:2346,3-258,4733:3616,60,35
276CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073001:42:5749:44:2746,1-258,5922:1326,90,19
277JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273001:07:5097:07:5046,1-258,6701:2840,70,15
278KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:59:4298:17:2146,1-258,6742:3523,10,35
279NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:11:1395:45:1945,9-258,8092:5121,00,94
280MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463002:23:0296:20:4845,9-258,8273:0619,31,20
281KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413000:46:54106:17:3745,7-258,9811:0158,50,16
282PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:19:1597:39:0345,7-259,0351:4434,60,10
283DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:05:4698:23:2745,6-259,1201:2641,60,00
284POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953000:58:47100:06:2745,5-259,2471:1746,40,14
285PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703001:00:17104:57:2345,3-259,4001:1945,10,08
286RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613001:07:5197:07:5145,3-259,4401:2940,10,17
287BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:18:4497:38:5645,2-259,5081:4434,50,18
288LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753001:00:4895:44:4344,8-259,9771:2144,20,06
289GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763001:00:4895:44:4344,8-259,9771:2144,20,06
290SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003001:05:0583:04:2244,7-259,9821:2741,30,04
291STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:11:2273:42:2344,5-260,1822:5620,30,52
292PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923002:18:2974:05:1244,3-260,4513:0719,20,24
293RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:38:0751:34:3344,1-260,5932:1327,00,47
294PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:17:17105:20:1944,1-260,6731:4534,20,50
295ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362301:17:5430:58:5544,0-260,7451:4633,90,41
296CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:37:4894:01:2543,8-260,8882:1326,90,85
297SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083002:54:1050:51:0843,8-260,8903:5815,10,65
298MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:51:2078:58:0943,6-261,1552:3323,50,55
299SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:20:2273:12:1743,5-261,2801:5032,40,06
300KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773001:37:3494:00:2543,1-261,6252:1526,50,35
301WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:35:5469:43:0043,0-261,7440:5071,80,19
302TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693002:20:53102:56:2242,8-261,9383:1718,20,11
303SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663000:48:4295:56:2342,7-262,0291:0852,60,78
304JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:35:4594:57:4742,7-262,0662:1426,70,29
305JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773000:46:2981:46:1042,6-262,1181:0555,00,06
306KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:56:5772:56:5742,6-262,1701:2044,80,05
307DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983001:01:4283:23:5442,2-262,5401:2741,00,32
308MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633001:09:3997:25:3742,1-262,6231:3936,31,25
309MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:02:0179:57:0341,9-262,8011:2840,60,00
310LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:07:5297:12:4541,8-262,9081:3737,00,13
311KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:32:20105:51:4141,8-262,9262:1227,20,24
312MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663003:17:4453:28:4541,7-263,0704:4412,62,22
313KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273002:36:0789:37:1841,6-263,1083:4516,01,36
314PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:46:3598:20:0041,6-263,1082:3323,40,45
315JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443001:25:0188:15:5541,5-263,2272:0229,31,56
316RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:08:3489:38:2141,3-263,4631:3936,10,18
317MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:10:0879:29:0641,2-263,5071:4235,30,06
318KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:17:5597:17:5540,7-264,0101:5431,40,20
319MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973001:14:22104:26:5440,6-264,0871:4932,80,16
320OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:44:0593:12:0040,5-264,1871:0555,20,02
321SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:11:1797:11:1740,5-264,2001:4534,10,16
322WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923003:36:4151:37:5040,3-264,4055:2211,21,20
323PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:54:0073:54:0140,3-264,4202:4921,20,13
324BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433001:06:0474:52:4240,2-264,5111:3836,50,10
325PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833000:51:44105:06:5040,2-264,5351:1746,60,00
326TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693005:03:0168:44:2540,0-264,7427:347,93,88
327BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833001:01:0397:04:0839,8-264,9231:3239,10,46
328GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503000:53:2299:24:1239,2-265,4811:2144,10,03
329SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:03:1191:43:5139,2-265,5801:3637,20,36
330JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:42:4533:38:2739,0-265,6942:3722,80,56
331BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983000:30:0272:16:0338,8-265,9490:4677,50,01
332ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483003:07:5041:19:5038,5-266,2114:5212,31,53
333GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:51:2376:00:0738,1-266,6411:2044,50,16
334JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903000:17:1896:17:1837,7-267,0300:27130,80,10
335BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:56:3986:30:4237,4-267,2821:3039,70,07
336WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803002:54:0183:19:3637,3-267,4124:3912,91,09
337KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:35:2096:35:3337,0-267,7052:3423,30,72
338ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493000:50:0972:26:0836,8-267,9731:2144,00,29
339ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:35:38101:11:5736,7-268,0052:3623,00,06
340GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853000:48:1399:00:5836,6-268,1751:1945,50,11
341ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023002:07:5496:13:1836,2-268,5363:3217,01,64
342NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-268,7801:5830,40,21
343MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653000:26:4059:44:1935,8-268,9030:4480,60,04
344DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:29:5390:57:5135,8-268,9640:5071,80,10
345KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033001:14:0096:26:1235,7-268,9942:0429,00,13
346DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163001:38:0524:05:0935,5-269,1922:4521,71,50
347PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:17:1073:34:0435,3-269,4262:1127,50,80
348SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793000:54:56101:41:0935,3-269,4481:3338,50,30
349BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073003:13:5999:13:5935,1-269,6405:3110,93,58
350GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:47:0497:47:0435,0-269,7303:0319,60,54
351LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:27:44104:22:0234,6-270,1050:4874,90,01
352ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943001:09:5349:09:5334,5-270,2002:0129,60,31
353ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:50:32106:27:1834,3-270,4751:2840,70,21
354MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793000:41:3495:03:2434,1-270,6751:1349,20,26
355PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82301:04:1299:47:3934,0-270,7071:5331,80,24
356PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:22:1887:53:0333,9-270,7842:2524,70,24
357KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:27:5397:57:0733,6-271,1180:4972,30,00
358KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893000:55:2348:55:2333,5-271,1901:3936,30,11
359WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:10:5971:38:5533,5-271,2652:0728,30,63
360THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153001:33:5273:14:1833,3-271,4532:4921,32,09
361KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:33:1096:35:1633,2-271,4842:4821,40,78
362SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:59:5896:59:5833,2-271,5301:4833,20,72
363BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:23:5658:33:4433,1-271,6742:3223,60,15
364WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:40:1546:05:1732,9-271,8743:0319,70,75
365JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:54:2681:28:5532,6-272,1021:4036,00,08
366SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873001:03:59102:12:3232,2-272,5111:5930,20,36
367SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:48:0285:51:1032,2-272,5653:2117,90,48
368BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673001:10:4756:24:4532,1-272,5952:1227,20,48
369WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203001:10:0097:10:0032,0-272,7002:1127,50,11
370JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:08:1196:13:4832,0-272,7712:0828,10,78
371GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:37:0171:43:4031,9-272,8581:0951,70,07
372MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773001:29:4650:07:0631,9-272,8612:4921,30,63
373KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:50:4897:45:4231,6-273,1121:3637,30,32
374KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:49:0759:45:0631,5-273,2311:3338,50,02
375KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:08:4197:17:3331,5-273,2594:0514,70,05
376MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013002:38:1944:36:3531,5-273,2685:0111,92,66
377WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083002:07:4392:21:0731,4-273,3794:0414,70,59
378FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283004:29:3043:02:1931,3-273,4788:377,00,21
379OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303001:16:3649:16:3731,1-273,6002:2724,40,27
380WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063000:47:2592:38:5931,1-273,6531:3139,30,03
381KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873000:38:0370:57:1631,0-273,6861:1349,00,03
382NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043002:13:0498:44:0331,0-273,7224:1714,01,54
383DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523000:58:5973:20:0331,0-273,7271:5431,51,24
384RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193007:27:3434:19:2831,0-273,76014:274,23,92
385KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723000:44:1681:36:3430,7-274,0321:2641,60,02
386JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763001:10:4394:56:0730,6-274,1662:1825,90,27
387WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043002:13:2298:13:2230,4-274,2904:2213,71,65
388POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:45:5996:00:5930,3-274,4581:3139,50,10
389KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293000:45:5996:00:5930,3-274,4581:3139,50,10
390GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023002:57:5052:44:1430,0-274,6985:5510,12,16
391LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843000:48:3196:48:3130,0-274,7001:3637,10,23
392KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:21:2589:24:1329,2-275,5412:4721,50,14
393KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:01:0778:14:1029,0-275,6872:0628,50,59
394ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:02:4451:55:2829,0-275,7292:0927,70,00
395SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:01:2999:28:4729,0-275,7562:0728,30,56
396KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:53:1376:50:3928,9-275,8521:5032,60,97
397CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:53:0972:53:0928,9-275,8701:5032,60,11
398ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563000:46:29102:25:5628,4-276,3191:3836,70,09
399LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143005:49:5005:49:5027,6-277,12512:404,73,32
400SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093001:44:2222:15:3627,4-277,3313:4815,81,22
401DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:22:5378:14:0527,4-277,3683:0119,80,51
402SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:28:3967:00:0827,3-277,4701:0357,10,06
403SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953004:35:0804:35:0827,2-277,48510:055,93,82
404PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:14:1173:14:1126,9-277,8802:4521,70,15
405JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733001:31:1697:05:2726,8-277,9573:2417,60,13
406WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263002:09:1692:22:5326,6-278,1204:5112,40,73
407MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783000:37:1696:37:1626,3-278,4501:2542,30,87
408ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:56:07105:24:5926,3-278,4614:2513,60,43
409GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973000:39:56101:51:1026,2-278,5761:3139,30,06
410DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133001:16:5393:36:3926,0-278,7222:5720,30,44
411MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:32:3496:32:3426,0-278,7301:1547,90,29
412LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303003:21:1098:17:2426,0-278,7677:447,70,89
413ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623001:20:0048:38:5525,9-278,7823:0419,50,54
414TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893000:53:3360:33:2025,7-278,9972:0428,80,87
415STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:20:2548:39:1125,7-279,0093:0719,21,28
416MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:21:3648:40:5325,7-279,0193:1018,92,25
417PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473003:28:3803:28:3825,5-279,2298:107,34,26
418KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223001:16:4293:36:2625,5-279,2513:0019,90,43
419MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:58:3352:03:5725,3-279,4404:4112,81,97
420KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993000:43:1984:51:5324,9-279,8201:4434,50,18
421DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:17:4138:28:3824,7-280,0673:0819,00,66
422SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:59:3599:28:3024,6-280,1272:2524,80,15
423WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:43:5872:35:5324,4-280,3671:4833,20,54
424MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823001:20:54102:22:0524,1-280,6383:2117,91,75
425WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183001:15:30100:34:2624,1-280,6573:0819,10,11
426KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:39:2597:49:3723,9-280,8371:3836,40,02
427KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353000:53:3793:04:4823,8-280,9452:1526,60,08
428BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313003:19:1703:19:1723,5-281,2108:287,13,63
429MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213003:32:4103:32:4123,0-281,7319:146,54,70
430SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:50:5124:50:5122,8-281,9602:1326,90,07
431KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:39:5971:11:2822,7-282,0571:4534,00,04
432KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:40:0482:14:0722,3-282,3811:4733,50,26
433KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173001:00:5987:48:2322,2-282,5222:4421,80,05
434KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:30:5259:46:2522,2-282,5261:2343,20,72
435PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233000:33:0796:17:0622,2-282,5731:2940,10,34
436PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273001:48:1173:52:3421,9-282,8544:5612,13,27
437KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453002:51:2502:51:2521,8-282,9017:517,60,59
438WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843001:12:0997:17:2121,6-283,1193:2018,00,87
439JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:31:0996:47:3321,6-283,1284:1314,20,95
440OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783000:32:1972:32:1921,6-283,1531:2940,10,15
441ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593001:14:5067:44:3621,4-283,3713:3017,10,12
442RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:50:0577:35:5121,2-283,5032:2125,40,39
443THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:2849:49:2521,1-283,6201:4334,70,50
444BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163001:48:0573:52:2621,1-283,6355:0711,70,28
445BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:00:2174:31:5621,0-283,7052:5220,90,83
446ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:00:4355:51:1720,8-283,9602:5520,50,66
447SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:36:1386:11:3420,6-284,0841:4534,20,10
448BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:47:3770:57:4020,3-284,3852:2025,60,17
449KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343001:19:57100:31:1420,2-284,5413:5715,20,78
450TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:48:26100:46:2919,4-285,3495:3510,70,69
451WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293000:58:2598:34:1918,5-286,1823:0819,10,11
452DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113000:55:3896:43:5518,5-286,2403:0019,90,34
453WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:46:4791:23:4317,8-286,9672:3822,80,91
454MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323001:59:3055:26:3515,5-289,2647:437,80,17
455MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863002:37:3872:48:1515,4-289,31410:135,94,72
456GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:23:5701:23:5715,3-289,4485:2910,90,54
457LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573000:42:1150:25:3214,3-290,4082:5620,40,03
458CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103001:56:4301:56:4314,1-290,6728:187,21,39
459WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:28:0901:28:0913,1-291,5996:428,90,08
460JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:24:2401:24:2413,0-291,7206:299,22,27
461RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:20:5301:20:5313,0-291,7506:139,61,59
462CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:13:5596:13:5512,0-292,7301:0951,70,00
463BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:36:5601:36:5610,7-294,0459:046,61,36
464GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:29:1301:29:1310,1-294,6608:516,81,14
465PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:08:3601:08:3610,0-294,6866:498,81,67
466HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823000:54:4600:54:4610,0-294,7105:2711,00,95
467DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103000:51:3100:51:319,3-295,4105:3110,91,04
468MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053000:56:3620:16:359,0-295,7356:179,50,78
469GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463000:47:5700:47:578,6-296,0845:3210,82,23
470DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22102:29:22105:24:05125,7-179,0481:1150,50,02
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3002:34:37110:18:1288,3-216,3991:4534,30,04
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13000:43:5899:31:4486,2-218,4810:30117,70,01
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:24:0198:01:5376,3-228,4721:0654,50,08
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:34:4099:12:3175,2-229,5671:1547,60,01
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:21:06106:02:0575,1-229,6111:0455,60,01
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:00:5297:07:1071,9-232,8050:5070,90,03
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3001:55:4176:49:5071,6-233,1011:3637,20,42
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:24:0097:20:5668,3-236,4221:1348,80,04
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3003:20:0272:06:1167,1-237,6062:5820,10,32
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23002:29:0174:29:0165,3-239,4302:1626,30,36
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:51:17103:35:1261,3-243,4301:4833,10,15
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-245,7801:1547,80,43
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:13:22115:59:0958,1-246,5841:1547,60,18
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3000:54:1796:54:1756,4-248,3800:5762,30,04
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:00:4492:58:4654,3-250,4592:1327,00,17
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:32:07103:55:2250,3-254,4711:4932,70,14
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:20:34111:17:4450,0-254,7141:3637,20,00
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:45:2596:49:3048,7-256,0732:0927,70,22
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:12:0549:12:0548,3-256,4301:2940,20,14
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:52:0697:39:4547,8-256,9681:0555,00,04
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23003:29:1765:56:1546,2-258,4904:3113,32,47
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:11:1174:35:1346,1-258,6751:3238,80,94
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23001:07:3672:22:0044,9-259,8561:3039,80,09
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-260,7465:5310,22,05
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:08:0573:08:0543,5-261,1901:3338,40,05
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23000:56:4993:42:4343,5-261,2071:1846,00,07
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3001:41:0986:43:1442,4-262,3212:2325,20,26
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13001:49:1949:17:4342,3-262,3832:3423,20,43
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:43:4671:17:2141,7-263,0712:2924,10,58
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:39:0124:41:2438,2-266,5432:3523,10,13
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23003:13:2897:04:5037,5-267,2005:0911,62,04
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:10:0375:23:5536,9-267,7841:5331,60,32
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-268,2300:5170,50,00
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-268,6403:4316,10,00
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:48:2872:48:2835,3-269,4801:2243,60,17
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23001:47:4624:16:0635,2-269,4973:0319,61,51
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:17:4449:48:0434,8-269,9382:1426,90,15
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23000:46:3396:40:3533,8-270,9671:2243,50,18
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3001:09:1649:09:1633,3-271,4102:0428,90,08
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23002:32:0850:32:0832,6-272,1604:4012,80,21
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:20:0372:59:5631,7-273,0382:3123,80,13
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-273,1513:3716,50,10
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:04:4097:04:4031,0-273,7602:0528,70,09
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:42:3325:01:5730,7-274,0493:2018,00,75
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:13:2673:13:2629,6-275,1102:2824,20,03
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3001:17:1197:17:1129,5-275,2702:3722,90,00
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:58:54103:37:1129,0-275,7382:0129,50,00
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:43:4073:16:2728,4-276,3013:3816,50,09
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23000:29:3748:29:3726,6-278,1101:0653,90,18
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23000:58:5575:13:1226,6-278,1532:1327,10,08
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:08:3291:38:0226,1-278,6642:3722,80,23
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:04:4148:47:3024,9-279,8332:3523,10,10
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23001:14:0298:21:2224,6-280,1743:0019,90,25
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-280,30715:123,94,27
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23001:03:5093:09:4424,4-280,3592:3722,90,48
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:29:5792:01:5924,2-280,5301:1448,50,00
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:07:3463:08:5223,9-280,8702:4921,20,48
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:57:0072:43:4723,4-281,3332:2624,60,90
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3002:53:5902:53:5923,1-281,6607:328,03,68
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-281,70011:435,14,82
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3001:32:5870:39:4722,9-281,8214:0314,81,27
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:33:4995:00:4622,2-282,5071:3139,40,63
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:29:1892:10:3322,2-282,5271:1945,50,00
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:16:0548:37:1722,1-282,6293:2617,40,03
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:01:1273:01:1221,9-282,8802:4821,41,31
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:02:58103:24:4221,5-283,2562:5520,50,19
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:12:1090:34:5521,4-283,3366:109,70,02
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-283,5022:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-283,6106:189,50,50
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23002:27:3495:22:5620,9-283,8717:048,50,00
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:58:1748:58:1720,1-284,6402:5420,70,15
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:00:5197:00:5120,0-284,7303:0219,70,49
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13000:48:2424:37:1119,9-284,8732:2624,60,05
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:54:2249:04:2419,1-285,6702:5121,00,03
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:57:0096:57:0018,5-286,2703:0519,40,26
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:48:2124:43:4718,4-286,3092:3722,90,17
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3002:03:4002:03:4018,0-286,7676:538,74,62
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23000:54:1148:54:1117,5-287,2003:0519,40,37
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-289,3985:4010,60,00
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23001:31:0201:31:0215,2-289,4825:5810,03,67
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-290,03823:202,60,00
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:35:5722:51:5413,8-290,9022:3523,10,00
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3000:43:1975:28:4012,0-292,7313:3616,61,08
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-292,7503:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-293,5604:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-293,9837:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-294,2098:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-294,6506:0110,00,64
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:10:3901:10:399,8-294,8907:108,43,07
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:42:2600:42:267,3-297,4805:5110,32,34
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-298,53513:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-304,4796:269,30,00
Znaleziono 563 wynik(ów)