ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 3524:42:41207,7300,0007:088,40,93
2SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 1 4M 34523:59:54197,074-10,6567:188,20,15
3TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 2M 20517:35:53148,186-59,5447:078,42,20
4ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 230M 92532:09:09142,986-64,74413:294,43,66
5GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 1512:59:35136,690-71,0405:4210,51,40
6KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 6511:50:11133,508-74,2225:1911,30,60
7JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 1517:29:25129,080-78,6508:077,43,53
8BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 19509:55:32125,682-82,0484:4412,70,19
9MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS37M 70513:17:36122,243-85,4876:319,21,68
10STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 7512:28:15122,045-85,6856:079,80,35
11RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 5514:25:38120,717-87,0137:108,42,17
12USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 218M 59513:53:07118,592-89,1387:018,50,90
13MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 11510:50:02117,915-89,8155:3010,92,47
14ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 4509:24:45117,684-90,0464:4712,50,39
15PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 12510:27:23115,030-92,7005:2711,02,22
16SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 3509:30:05112,578-95,1525:0311,84,76
17BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 28511:34:36112,490-95,2406:109,70,59
18CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 8510:36:21112,135-95,5955:4010,63,40
19JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 12M 88513:32:12111,363-96,3677:178,23,30
20MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 1 13M 94512:31:32111,169-96,5616:458,92,22
21SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAWM - SENIOR 212M 40513:11:39110,588-97,1427:098,41,06
22SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 4511:32:00108,102-99,6286:249,42,19
23NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 30509:19:33107,280-100,4505:1211,50,48
24KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 15511:01:11104,394-103,3366:209,52,74
25RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 13511:22:53103,083-104,6476:379,11,06
26DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 2516:04:53102,905-104,8259:226,42,90
27SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 2510:02:03101,858-105,8725:5410,21,38
28ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 77520:00:29101,463-106,26711:495,12,13
29STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 62513:51:4997,224-110,5068:337,04,18
30OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 213K 30514:43:3296,890-110,8409:076,63,81
31SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 10507:57:1096,794-110,9364:5512,20,46
32CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 210K 20514:07:3494,734-112,9968:566,74,59
33TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 222M 68510:02:3893,649-114,0816:269,31,16
34MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 43512:51:2893,312-114,4188:167,30,34
35SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 6510:23:2191,181-116,5496:508,83,41
36ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 9510:01:5490,964-116,7666:379,10,30
37BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS44M 84511:23:1290,509-117,2217:327,91,80
38SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 8M 53507:50:3189,495-118,2355:1511,40,64
39KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 87509:02:5489,028-118,7026:059,82,81
40GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 18507:15:5887,449-120,2814:5912,00,19
41KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 90507:58:3186,249-121,4815:3210,80,79
42SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 58507:44:5786,211-121,5195:2311,10,85
43SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 73509:47:0985,709-122,0216:518,80,84
44MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 72513:40:4184,300-123,4309:446,21,26
45MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 227M 81509:43:0384,237-123,4936:558,72,49
46RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS52M 104510:23:3083,592-124,1387:278,00,87
47WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 21508:39:5982,719-125,0116:179,53,17
48STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 46509:17:5982,219-125,5116:478,81,87
49KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS67M 144508:52:4281,646-126,0846:319,21,87
50STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 15M 111511:45:2580,856-126,8748:436,92,61
51SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 39510:33:2280,275-127,4557:537,60,87
52NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 29507:56:1979,995-127,7355:5710,10,80
53KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 257M 147524:58:3179,822-127,90818:463,25,32
54FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 241M 115505:36:1778,630-129,1004:1614,00,77
55KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 6M 49509:57:4878,540-129,1907:367,91,85
56WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 27M 16509:34:4178,323-129,4077:208,21,62
57MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 221M 67506:39:3378,062-129,6685:0711,71,19
58PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 23507:10:0277,779-129,9515:3110,90,98
59MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 61509:14:3576,442-131,2887:158,31,26
60TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 232M 99508:15:4676,258-131,4726:309,20,48
61ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 60512:22:4075,893-131,8379:476,15,69
62GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 7514:35:4875,466-132,26411:365,22,43
63BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 7M 50512:05:4275,163-132,5679:396,20,13
64SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 42508:24:3875,119-132,6116:438,92,17
65NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 26507:46:4774,666-133,0646:159,60,45
66KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 33507:27:3674,341-133,3896:0110,02,49
67PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 55506:36:5073,361-134,3695:2411,10,22
68SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 24506:14:0772,635-135,0955:0911,60,29
69BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 14K 26507:17:3372,416-135,3146:029,90,79
70KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS48M 93506:08:0172,085-135,6455:0611,81,18
71RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 9510:22:3771,977-135,7538:396,93,65
72CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 41506:25:5971,508-136,2225:2311,10,11
73BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 37508:58:0171,243-136,4877:337,92,27
74HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 265M 163510:19:3371,078-136,6528:426,94,66
75PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 44510:17:0070,809-136,9218:426,90,94
76GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 32510:22:2170,009-137,7218:536,73,02
77SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 56511:44:2769,425-138,30510:085,93,73
78WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 65508:54:3869,258-138,4727:437,80,00
79MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 29K 19508:19:1968,900-138,8307:148,30,91
80DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 38511:16:4968,821-138,9099:506,13,80
81KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 51506:22:4667,720-140,0105:3910,61,40
82GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 17506:19:1367,253-140,4775:3810,61,95
83BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 267M 165510:28:5767,216-140,5149:216,41,43
84HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 221K 49509:34:0066,311-141,4198:396,94,72
85ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 25507:30:0066,100-141,6306:488,80,62
86NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 13K 25506:57:2466,041-141,6896:199,50,40
87ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 1 14M 100506:45:3865,517-142,2136:119,70,59
88KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 6K 13508:18:2065,426-142,3047:377,92,42
89KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 71506:44:1065,300-142,4306:119,70,90
90SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 85506:21:4364,963-142,7675:5210,21,64
91BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 21K 42510:43:5964,197-143,53310:016,04,23
92SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 271M 172509:11:4163,840-143,8908:386,92,71
93LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 27505:28:4963,050-144,6805:1211,50,72
94BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 86506:21:5361,760-145,9706:119,70,31
95KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS53M 106507:26:1461,264-146,4667:178,20,57
96KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 116508:11:0260,687-147,0438:057,41,96
97GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 22505:52:0360,567-147,1635:4810,30,90
98KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 8505:44:3160,533-147,1975:4110,50,50
99STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 256M 146505:14:2560,145-147,5855:1311,51,01
100WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 114507:50:1559,665-148,0657:527,61,50
101WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 107506:16:1659,509-148,2216:199,50,92
102MARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 272M 177505:59:3558,950-148,7806:059,81,53
103PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 31509:34:1358,891-148,8399:456,21,68
104SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 23508:12:5558,740-148,9908:237,21,99
105STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 64504:52:2858,575-149,1554:5912,00,67
106POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 82508:58:0958,464-149,2669:126,52,84
107NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 255M 143505:43:0658,050-149,6805:5410,21,88
108DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 36508:09:0357,308-150,4228:327,01,01
109GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS56M 109504:59:5857,031-150,6995:1511,41,66
110OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 108506:32:2956,865-150,8656:548,71,16
111OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 145505:57:5056,350-151,3806:219,40,52
112DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 5506:29:4456,092-151,6386:568,60,33
113SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 45507:06:1156,050-151,6807:367,92,00
114GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 168505:16:5356,005-151,7255:3910,61,84
115POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 277M 185505:11:5854,999-152,7315:4010,63,23
116KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJA W UKOLDHAMK - SENIOR 229K 59505:13:3654,860-152,8705:4210,52,17
117PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS51M 98504:21:3054,724-153,0064:4612,60,79
118STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 219K 45508:18:3654,711-153,0199:066,62,58
119KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 74506:39:2754,690-153,0407:188,21,30
120ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 10507:04:0854,680-153,0507:457,70,30
121SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 161504:58:4954,477-153,2535:2910,93,07
122URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 102504:58:3054,271-153,4595:3010,90,59
123KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 12K 24504:52:3454,230-153,5005:2311,11,55
124GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 8K 17506:51:0854,156-153,5747:357,92,56
125RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 66504:35:4253,568-154,1625:0811,71,09
126HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 216K 35505:50:5653,339-154,3916:349,10,51
127BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 35504:17:2952,920-154,8104:5112,30,68
128CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 57505:01:1952,398-155,3325:4510,40,08
129SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 76505:20:1552,334-155,3966:079,80,97
130FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 48506:37:0251,380-156,3507:437,81,36
131WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 69504:52:5151,255-156,4755:4210,52,37
132ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 242M 117504:18:3551,026-156,7045:0411,80,96
133BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 261M 153505:56:2450,757-156,9737:018,51,75
134BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 250M 135504:25:4950,747-156,9835:1411,51,59
135DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 113506:29:2850,452-157,2787:437,80,95
136KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 16505:14:0450,399-157,3316:139,61,48
137KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 105503:59:2750,259-157,4714:4512,60,55
138OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 27507:47:1950,214-157,5169:186,44,10
139KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 63505:48:0850,091-157,6396:578,62,12
140SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 148507:34:5849,727-158,0039:086,62,67
141SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 1 16M 141511:56:1849,538-158,19214:274,13,70
142SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 246M 127504:55:5849,040-158,6906:029,91,71
143SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS61M 130507:10:0448,987-158,7438:466,83,45
144BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 1 20M 192507:13:2548,662-159,0688:546,73,31
145KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 101504:40:4648,405-159,3255:4810,32,83
146RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 133506:12:2348,273-159,4577:427,80,58
147MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 212K 29506:15:2548,178-159,5527:477,72,00
148ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 128505:36:2048,090-159,6406:598,60,57
149ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS64M 134505:21:5547,771-159,9596:448,92,80
150BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 129505:32:1646,578-161,1527:088,41,10
151ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 75505:40:3246,546-161,1847:188,23,19
152BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 79507:25:3146,515-161,2159:346,30,18
153DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 123506:04:0946,257-161,4737:527,60,96
154ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 119505:11:2146,240-161,4906:448,92,72
155CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 112503:56:3246,138-161,5925:0711,70,75
156JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 278M 195504:09:4146,060-161,6705:2511,10,46
157KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 1 17M 157505:57:3546,056-161,6747:457,70,71
158STOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 226K 55506:42:2946,055-161,6758:446,95,29
159NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 249M 132504:50:1645,921-161,8096:199,51,74
160MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 21506:12:1145,903-161,8278:067,41,24
161KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 14505:21:1745,749-161,9817:018,50,61
162PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 169505:50:3445,695-162,0357:407,80,86
163POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS29M 54505:25:5445,483-162,2477:098,40,62
164RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 29K 65504:15:1745,290-162,4405:3810,60,58
165BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 46505:45:5145,222-162,5087:387,81,03
166CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 228K 58504:49:2144,874-162,8566:269,30,37
167PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 96506:55:5444,279-163,4519:236,43,91
168RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS70M 152505:12:0844,137-163,5937:048,50,59
169PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 122504:19:0744,057-163,6735:5210,21,13
170ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 14509:28:3343,985-163,74512:554,69,91
171GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS89M 197505:46:5843,984-163,7467:537,62,57
172MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 11505:51:5043,575-164,1558:047,40,89
173GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 218K 39504:34:0743,540-164,1906:179,50,20
174KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 136504:43:4143,523-164,2076:319,20,44
175SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 22505:36:1643,450-164,2807:447,80,17
176TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 56506:56:5442,792-164,9389:446,21,10
177SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 121504:08:1642,701-165,0295:4810,33,79
178JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 68508:22:5042,612-165,11811:485,14,44
179DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 110503:35:4542,190-165,5405:0611,70,89
180MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 95504:17:1142,107-165,6236:069,83,44
181KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 18505:35:4441,804-165,9268:017,50,50
182BODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 23K 44504:26:4641,659-166,0716:249,40,96
183PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 12507:40:3341,622-166,10811:035,42,37
184RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 137503:44:1541,267-166,4635:2611,01,03
185MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 47503:51:3541,223-166,5075:3710,70,23
186KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 83503:44:2040,720-167,0105:3010,91,06
187MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 30K 69504:49:3340,643-167,0877:078,42,92
188SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 91503:37:3840,530-167,2005:2211,20,81
189PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 33504:19:4640,310-167,4206:269,30,29
190BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 235K 70503:48:2340,219-167,5115:4010,60,61
191PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 276M 184503:48:1740,195-167,5355:4010,61,40
192BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 225K 53503:47:3539,807-167,9235:4310,51,35
193SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 224K 52505:17:2039,150-168,5808:067,41,36
194JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 253M 139503:37:5239,036-168,6945:3410,80,84
195BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS79M 180504:01:2238,781-168,9496:139,60,33
196TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 97503:02:3138,187-169,5434:4612,60,28
197GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 138506:11:4838,089-169,6419:456,12,57
198JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 32504:30:3037,700-170,0307:108,41,72
199WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 57508:16:1237,318-170,41213:174,53,62
200KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 89504:24:0437,025-170,7057:078,41,94
201DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 131503:34:1836,946-170,7845:4810,31,08
202GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 40506:15:0436,555-171,17510:155,82,55
203BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 207503:18:2436,500-171,2305:2611,00,33
204DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 43503:34:1435,766-171,9645:5910,00,41
205KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 151503:52:1635,736-171,9946:299,20,39
206PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 15M 173503:48:1635,304-172,4266:279,32,78
207SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 28505:41:5735,282-172,4489:416,23,08
208KASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 230K 60503:31:2335,250-172,4805:5910,00,42
209BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 222K 50505:31:5935,090-172,6409:276,34,72
210GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 36504:14:0735,000-172,7307:158,31,13
211BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 126503:03:0834,792-172,9385:1511,40,28
212LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS76M 174503:02:0434,625-173,1055:1511,40,14
213SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 286M 212503:25:2934,595-173,1355:5610,12,03
214ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 266M 164503:42:4134,255-173,4756:309,22,43
215PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 28K 15503:55:1334,023-173,7076:548,71,32
216KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 124502:45:5633,763-173,9674:5412,20,36
217KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 217K 37505:22:0833,612-174,1189:356,33,10
218WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 154503:22:1233,465-174,2656:029,91,36
219KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 38504:00:0633,246-174,4847:138,31,88
220SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS85M 189503:59:5033,200-174,5307:138,32,43
221BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS78M 176503:25:1033,056-174,6746:129,70,51
222SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 31505:07:0632,219-175,5119:316,33,95
223WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 52503:46:4132,030-175,7007:048,50,34
224JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 280M 199503:14:3731,959-175,7716:059,91,75
225GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 28K 63503:39:3231,872-175,8586:538,70,47
226MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 34503:30:4431,692-176,0386:389,00,38
227BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 289M 217502:49:4231,579-176,1515:2211,20,10
228KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 41505:13:2831,471-176,2599:576,00,27
229WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS99M 219502:53:0631,077-176,6535:3410,80,94
230NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS100M 220504:25:1131,008-176,7228:337,02,90
231DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 80502:57:3531,003-176,7275:4310,51,76
232KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 120502:57:2330,970-176,7605:4310,50,37
233MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 155502:46:5330,681-177,0495:2611,01,70
234JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 178503:10:3530,564-177,1666:149,60,64
235WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 33K 77504:26:0130,440-177,2908:446,93,08
236KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 48503:40:1629,189-178,5417:328,00,39
237LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 71506:55:0628,992-178,73814:194,20,43
238MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 159503:12:5328,429-179,3016:478,80,39
239ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 201503:35:1628,411-179,3197:347,93,26
240SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 160502:59:2727,399-180,3316:329,22,72
241DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS101M 224503:14:4927,362-180,3687:078,42,32
242JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 118504:12:0726,773-180,9579:256,40,64
243CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 234K 67502:40:2926,620-181,1106:0110,00,62
244GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 149502:35:4226,577-181,1535:5110,20,09
245MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 283M 208503:11:4626,280-181,4507:178,23,78
246GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 150502:52:4326,154-181,5766:369,10,32
247OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 216502:25:1426,066-181,6645:3410,80,56
248DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 27K 61505:10:4826,008-181,72211:575,00,91
249MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 269M 170503:18:3426,000-181,7307:387,92,08
250LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 162505:42:0625,963-181,76713:104,62,95
251PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 78503:28:3825,501-182,2298:107,34,26
252KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 231K 62505:11:3925,479-182,25112:134,90,82
253DREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS103M 227502:10:0024,897-182,8335:1311,50,20
254DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 181502:59:2124,663-183,0677:168,31,06
255DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 103503:06:4324,556-183,1747:367,90,41
256FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 36K 81506:11:2724,423-183,30715:123,94,27
257CZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 285M 211502:43:4424,371-183,3596:438,91,03
258BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 156502:28:0024,200-183,5306:069,80,00
259WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 12K 73502:56:2024,073-183,6577:198,20,32
260KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 66502:37:5623,893-183,8376:369,10,21
261KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 175502:25:2023,785-183,9456:069,80,17
262WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 167502:53:5923,070-184,6607:328,03,68
263SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 37K 82504:30:0023,030-184,70011:435,14,82
264ZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 38K 83502:42:3022,909-184,8217:058,51,65
265SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 232K 64503:00:2322,770-184,9607:557,62,52
266KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 140502:29:5722,349-185,3816:428,90,55
267KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 294M 230503:20:1822,125-185,6059:036,60,34
268CZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 31K 75502:32:3021,850-185,8806:588,63,90
269KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 39K 84502:51:2521,829-185,9017:517,60,59
270JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 1 24M 231502:47:3721,602-186,1287:457,71,39
271WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 182501:59:1421,474-186,2565:3310,80,21
272PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS105M 232502:52:4421,228-186,5028:087,42,06
273JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 295M 233502:13:1421,120-186,6106:189,50,50
274ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 142502:04:5520,770-186,9606:0010,00,86
275MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 206501:53:3120,090-187,6405:3910,60,29
276KOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS106M 234501:50:3419,060-188,6705:4810,30,03
277MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 236501:26:5615,332-192,3985:4010,60,00
278GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 186501:23:5715,282-192,4485:2910,90,54
279MICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 284M 209501:31:0215,248-192,4825:5810,03,67
280ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 78501:36:1413,828-193,9026:578,60,12
281WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 32K 76501:28:0913,131-194,5996:428,90,08
282PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 91501:10:5811,170-196,5606:219,41,16
283BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 72501:36:5610,685-197,0459:046,61,36
284HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 223K 51500:54:4610,020-197,7105:2711,00,95
285DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 40K 87500:51:319,320-198,4105:3110,91,04
286SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 214500:42:267,250-200,4805:5110,32,34
287SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS112M 248500:01:370,251-207,4796:269,30,00
Znaleziono 287 wynik(ów)