ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 3629:00:04242,6530,0007:108,41,07
2SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 1 4M 34625:18:02207,203-35,4507:198,20,16
3TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 2M 20620:40:30178,892-63,7616:568,72,11
4GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 1616:27:17173,162-69,4915:4210,51,37
5KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 6614:20:26161,439-81,2145:1911,30,57
6JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 1621:54:21160,190-82,4638:127,33,55
7MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS37M 70616:57:12155,779-86,8746:319,21,68
8SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS3M 4612:36:03155,033-87,6204:5212,34,58
9RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 5617:50:02147,896-94,7577:148,32,05
10STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 7614:14:35142,141-100,5126:0010,00,37
11MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 11612:54:27142,020-100,6335:2711,02,43
12MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 1 13M 94615:34:20137,179-105,4746:488,82,19
13SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAWM - SENIOR 212M 40615:47:11136,108-106,5456:578,61,06
14PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 12612:13:09135,020-107,6335:2511,02,28
15DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 2620:00:58134,967-107,6868:536,72,41
16CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 8612:42:40134,498-108,1555:4010,63,49
17BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 19610:39:35134,236-108,4174:4512,60,18
18NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 30611:23:25131,490-111,1635:1111,50,49
19USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 218M 59614:58:40130,712-111,9416:528,70,92
20ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS2M 3610:27:00130,220-112,4334:4812,50,36
21PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 78622:58:03129,667-112,98610:375,64,04
22KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 15613:04:48126,286-116,3676:129,72,98
23BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 28612:57:59125,326-117,3276:129,70,68
24SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 2612:08:50123,420-119,2335:5410,21,35
25ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 77623:38:58120,665-121,98811:455,12,18
26SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 10609:27:47115,794-126,8594:5412,20,69
27ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 9613:14:54115,433-127,2206:538,70,30
28KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 6M 49614:14:54115,250-127,4037:258,11,33
29SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 4612:06:54114,294-128,3596:219,42,08
30SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 6612:41:28112,903-129,7506:448,93,26
31GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 18609:20:05112,455-130,1984:5812,00,18
32JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 12M 88613:32:12111,363-131,2907:178,23,30
33SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 8M 53610:01:45110,375-132,2785:2711,00,67
34POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS29M 54606:35:14108,994-133,6593:3716,50,57
35RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 13611:55:14108,233-134,4206:369,11,02
36TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 222M 68611:28:44107,589-135,0646:249,41,19
37SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 24609:13:14106,971-135,6825:1011,60,23
38BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS44M 84613:07:59106,599-136,0547:238,11,76
39BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 14K 26610:42:04105,831-136,8226:049,90,63
40MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 227M 81611:57:10105,450-137,2036:488,82,45
41KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 87610:26:34105,092-137,5615:5710,12,73
42STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 46611:18:22104,738-137,9156:289,31,53
43RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS52M 104613:15:55104,591-138,0627:367,90,87
44SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 73611:56:56102,389-140,2647:008,60,88
45NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 29609:50:04100,417-142,2365:5210,20,86
46PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 23609:09:3099,811-142,8425:3010,91,00
47WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 27M 16612:17:4298,371-144,2827:298,01,55
48STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 62613:51:4997,224-145,4298:337,04,18
49SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 39612:52:3197,018-145,6357:577,50,74
50OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 213K 30614:43:3296,890-145,7639:076,63,81
51NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 26610:02:0596,645-146,0086:139,60,49
52MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 221M 67608:06:1995,183-147,4705:0611,71,33
53CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 210K 20614:07:3494,734-147,9198:566,74,59
54TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 232M 99610:11:3994,328-148,3256:299,30,46
55MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 43612:51:2893,312-149,3418:167,30,34
56MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 72614:52:5393,260-149,3939:346,31,30
57FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 241M 115606:36:5992,870-149,7834:1614,00,78
58CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 41608:11:3592,233-150,4205:1911,30,11
59ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 60614:46:2991,574-151,0799:406,25,62
60MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 61610:53:5091,044-151,6097:108,41,28
61KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 33608:45:1989,806-152,8475:5010,32,15
62KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS48M 93607:28:5188,174-154,4795:0511,81,13
63LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 27607:37:1688,120-154,5335:1111,60,72
64BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 7M 50614:04:5287,731-154,9229:376,20,13
65KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 90607:58:3186,249-156,4045:3210,80,79
66SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 58607:44:5786,211-156,4425:2311,10,85
67SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 56613:17:5685,723-156,9309:186,43,33
68SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 42609:17:2485,361-157,2926:319,21,92
69BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 37610:19:5084,692-157,9617:198,21,92
70MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 29K 19610:07:4583,906-158,7477:148,31,06
71WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 21608:39:5982,719-159,9346:179,53,17
72GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 17607:46:5482,299-160,3545:4010,62,18
73GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 32611:52:1482,053-160,6008:406,92,81
74DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 38612:45:5181,622-161,0319:226,43,36
75STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 15M 111611:45:2580,856-161,7978:436,92,61
76WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 65610:14:2080,811-161,8427:367,90,00
77KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 8607:53:1680,749-161,9045:5110,20,59
78KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS53M 106609:14:5679,367-163,2866:598,60,61
79ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 25608:57:2679,233-163,4206:468,80,67
80KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 71607:51:3678,520-164,1336:0010,00,92
81KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 51607:19:1877,718-164,9355:3910,61,39
82HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 216K 35608:13:0575,905-166,7486:299,20,56
83KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 6K 13609:27:0875,770-166,8837:298,02,30
84GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 7614:35:4875,466-167,18711:365,22,43
85BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 86607:39:4774,190-168,4636:119,70,36
86PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 55606:36:5073,361-169,2925:2411,10,22
87GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 22607:01:2772,931-169,7225:4610,40,86
88KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 74609:06:5172,930-169,7237:298,01,18
89STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 64606:02:5872,859-169,7944:5812,00,54
90SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 161606:35:0072,384-170,2695:2711,02,90
91SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 85607:00:3172,030-170,6235:5010,31,63
92RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 9610:22:3771,977-170,6768:396,93,65
93KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 116609:33:2471,850-170,8037:587,52,00
94DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 5608:24:3671,259-171,3947:048,50,31
95HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 265M 163610:19:3371,078-171,5758:426,94,66
96PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 44610:17:0070,809-171,8448:426,90,94
97URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 102606:39:3369,652-173,0015:4410,50,61
98PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 31610:59:4169,437-173,2169:306,31,56
99BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 35605:37:5068,580-174,0734:5512,20,98
100GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS56M 109605:58:3568,204-174,4495:1511,41,75
101SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 45608:16:2968,203-174,4507:168,21,69
102SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 23609:10:0468,018-174,6358:057,41,75
103WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 114610:42:0667,030-175,6239:346,31,76
104PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS51M 98605:17:2666,761-175,8924:4512,60,85
105CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 57606:23:4066,554-176,0995:4510,40,08
106HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 221K 49609:34:0066,311-176,3428:396,94,72
107NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 13K 25606:57:2466,041-176,6126:199,50,40
108GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 168606:04:1066,020-176,6335:3010,91,76
109OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 145607:00:2165,910-176,7436:229,40,49
110ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 1 14M 100606:45:3865,517-177,1366:119,70,59
111GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 8K 17607:51:3565,211-177,4427:138,32,20
112BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 21K 42610:43:5964,197-178,45610:016,04,23
113SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 246M 127606:21:3364,050-178,6035:5710,11,51
114SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 271M 172609:11:4163,840-178,8138:386,92,71
115SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 76606:31:1963,680-178,9736:089,81,05
116RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 66605:25:5863,660-178,9935:0711,71,00
117SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 28610:59:1763,117-179,53610:265,73,54
118OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 27609:23:5862,420-180,2339:026,63,89
119RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 133607:27:1861,371-181,2827:178,20,70
120KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 12K 24605:27:3561,300-181,3535:2011,21,40
121KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 1 17M 157608:00:3861,220-181,4337:517,60,76
122FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 48607:43:0160,860-181,7937:367,91,34
123SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 148608:34:3160,710-181,9438:287,12,32
124SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 31610:39:4060,466-182,18710:345,74,04
125KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 101605:35:4560,405-182,2485:3310,82,52
126MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 11607:47:3560,300-182,3537:457,70,73
127STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 256M 146605:14:2560,145-182,5085:1311,51,01
128STOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 226K 55608:34:1660,090-182,5638:337,05,16
129WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 107606:16:1659,509-183,1446:199,50,92
130MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 212K 29607:35:4359,303-183,3507:417,82,07
131MARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 272M 177605:59:3558,950-183,7036:059,81,53
132POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 82608:58:0958,464-184,1899:126,52,84
133ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 119606:16:2458,356-184,2976:279,32,26
134SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS61M 130608:07:0858,323-184,3308:217,23,14
135MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 47605:24:1658,267-184,3865:3310,80,20
136NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 255M 143605:43:0658,050-184,6035:5410,21,88
137ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 14610:43:3157,423-185,23011:125,47,98
138DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 36608:09:0357,308-185,3458:327,01,01
139OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 108606:32:2956,865-185,7886:548,71,16
140BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 129606:57:5756,742-185,9117:218,11,06
141KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 14606:24:4556,300-186,3536:508,80,57
142POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 277M 185605:11:5854,999-187,6545:4010,63,23
143STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 219K 45608:18:3654,711-187,9429:066,62,58
144ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 10607:04:0854,680-187,9737:457,70,30
145GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 218K 39605:45:2754,540-188,1136:209,50,29
146RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS70M 152606:26:5554,139-188,5147:088,40,48
147JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 253M 139605:03:5154,056-188,5975:3710,70,80
148WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 69604:52:5151,255-191,3985:4210,52,37
149ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 242M 117604:18:3551,026-191,6275:0411,80,96
150BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 261M 153605:56:2450,757-191,8967:018,51,75
151BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 250M 135604:25:4950,747-191,9065:1411,51,59
152DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 113606:29:2850,452-192,2017:437,80,95
153SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 22606:40:2750,410-192,2437:567,60,64
154KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 16605:14:0450,399-192,2546:139,61,48
155DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 131604:52:3350,291-192,3625:4910,31,03
156KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 105603:59:2750,259-192,3944:4512,60,55
157KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 63605:48:0850,091-192,5626:578,62,12
158KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 18606:30:3750,007-192,6467:487,70,48
159SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 160605:33:3149,662-192,9916:428,92,56
160SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 1 16M 141611:56:1849,538-193,11514:274,13,70
161ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 75605:57:1948,917-193,7367:188,23,47
162BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 1 20M 192607:13:2548,662-193,9918:546,73,31
163ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 128605:36:2048,090-194,5636:598,60,57
164BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS78M 176604:54:1547,843-194,8106:099,80,56
165SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 224K 52606:32:0647,813-194,8408:127,31,48
166ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS64M 134605:21:5547,771-194,8826:448,92,80
167BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 79607:25:3146,515-196,1389:346,30,18
168DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 123606:04:0946,257-196,3967:527,60,96
169WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 154604:35:3246,200-196,4535:5710,11,10
170CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 112603:56:3246,138-196,5155:0711,70,75
171KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 83604:11:0946,080-196,5735:2711,01,19
172JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 278M 195604:09:4146,060-196,5935:2511,10,46
173NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 249M 132604:50:1645,921-196,7326:199,51,74
174MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 21606:12:1145,903-196,7508:067,41,24
175PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 169605:50:3445,695-196,9587:407,80,86
176KASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 230K 60604:28:3845,370-197,2835:5510,10,35
177PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 15M 173604:46:0445,347-197,3066:189,52,78
178RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 29K 65604:15:1745,290-197,3635:3810,60,58
179BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 46605:45:5145,222-197,4317:387,81,03
180PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 28K 15605:05:5945,168-197,4856:468,91,29
181CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 228K 58604:49:2144,874-197,7796:269,30,37
182BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 126603:50:5044,348-198,3055:1211,50,27
183PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 96606:55:5444,279-198,3749:236,43,91
184PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 122604:19:0744,057-198,5965:5210,21,13
185GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS89M 197605:46:5843,984-198,6697:537,62,57
186KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 136604:43:4143,523-199,1306:319,20,44
187KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 217K 37606:17:3043,152-199,5018:446,92,90
188GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 138607:15:2443,136-199,51710:055,92,29
189TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 56606:56:5442,792-199,8619:446,21,10
190SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 121604:08:1642,701-199,9525:4810,33,79
191DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 110603:35:4542,190-200,4635:0611,70,89
192MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 95604:17:1142,107-200,5466:069,83,44
193BODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 23K 44604:26:4641,659-200,9946:249,40,96
194PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 12607:40:3341,622-201,03111:035,42,37
195DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 43604:05:1741,579-201,0745:5310,20,57
196MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 159604:44:3641,489-201,1646:518,71,08
197RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 137603:44:1541,267-201,3865:2611,01,03
198MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 30K 69604:49:3340,643-202,0107:078,42,92
199MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 155603:38:2340,623-202,0305:2211,21,54
200SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 91603:37:3840,530-202,1235:2211,20,81
201DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 80603:45:1340,506-202,1475:3310,81,54
202PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 33604:19:4640,310-202,3436:269,30,29
203BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 235K 70603:48:2340,219-202,4345:4010,60,61
204PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 276M 184603:48:1740,195-202,4585:4010,61,40
205BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 225K 53603:47:3539,807-202,8465:4310,51,35
206GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 28K 63604:25:4439,736-202,9176:419,00,51
207BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS79M 180604:01:2238,781-203,8726:139,60,33
208DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 103604:32:4638,772-203,8817:028,50,70
209TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 97603:02:3138,187-204,4664:4612,60,28
210JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 32604:30:3037,700-204,9537:108,41,72
211WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 57608:16:1237,318-205,33513:174,53,62
212KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 89604:24:0437,025-205,6287:078,41,94
213JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 118605:45:1736,607-206,0469:256,40,51
214GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 40606:15:0436,555-206,09810:155,82,55
215BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 207603:18:2436,500-206,1535:2611,00,33
216MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 283M 208604:25:0236,380-206,2737:178,23,19
217ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 142603:43:4135,780-206,8736:159,61,03
218KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 151603:52:1635,736-206,9176:299,20,39
219MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 269M 170604:22:3235,370-207,2837:258,11,94
220BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 222K 50605:31:5935,090-207,5639:276,34,72
221GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 36604:14:0735,000-207,6537:158,31,13
222LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS76M 174603:02:0434,625-208,0285:1511,40,14
223SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 286M 212603:25:2934,595-208,0585:5610,12,03
224DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 27K 61606:53:0234,378-208,27512:005,00,79
225ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 266M 164603:42:4134,255-208,3986:309,22,43
226LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 71607:29:3334,106-208,54713:104,60,41
227KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 124602:45:5633,763-208,8904:5412,20,36
228KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 38604:00:0633,246-209,4077:138,31,88
229KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 231K 62606:53:4133,220-209,43312:274,80,71
230SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS85M 189603:59:5033,200-209,4537:138,32,43
231LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 162606:26:0232,770-209,88311:465,12,39
232CZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 31K 75603:35:1932,150-210,5036:419,03,54
233WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 52603:46:4132,030-210,6237:048,50,34
234JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 280M 199603:14:3731,959-210,6946:059,91,75
235OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 216603:36:3331,731-210,9226:498,80,48
236MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 34603:30:4431,692-210,9616:389,00,38
237BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 289M 217602:49:4231,579-211,0745:2211,20,10
238KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 41605:13:2831,471-211,1829:576,00,27
239WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS99M 219602:53:0631,077-211,5765:3410,80,94
240KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 120602:57:2330,970-211,6835:4310,50,37
241KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 66603:20:4330,689-211,9646:329,20,20
242JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 178603:10:3530,564-212,0896:149,60,64
243BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 156602:58:3429,338-213,3156:059,90,00
244KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 48603:40:1629,189-213,4647:328,00,39
245KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 140603:08:4128,740-213,9136:339,10,45
246ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 201603:35:1628,411-214,2427:347,93,26
247DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS101M 224603:14:4927,362-215,2917:078,42,32
248CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 234K 67602:40:2926,620-216,0336:0110,00,62
249GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 149602:35:4226,577-216,0765:5110,20,09
250GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 150602:52:4326,154-216,4996:369,10,32
251DREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS103M 227602:10:0024,897-217,7565:1311,50,20
252DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 181602:59:2124,663-217,9907:168,31,06
253FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 36K 81606:11:2724,423-218,23015:123,94,27
254CZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 285M 211602:43:4424,371-218,2826:438,91,03
255WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 12K 73602:56:2024,073-218,5807:198,20,32
256KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 175602:25:2023,785-218,8686:069,80,17
257WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 167602:53:5923,070-219,5837:328,03,68
258SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 37K 82604:30:0023,030-219,62311:435,14,82
259ZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 38K 83602:42:3022,909-219,7447:058,51,65
260SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 232K 64603:00:2322,770-219,8837:557,62,52
261KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 294M 230603:20:1822,125-220,5289:036,60,34
262KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 39K 84602:51:2521,829-220,8247:517,60,59
263JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 1 24M 231602:47:3721,602-221,0517:457,71,39
264WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 182601:59:1421,474-221,1795:3310,80,21
265PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS105M 232602:52:4421,228-221,4258:087,42,06
266JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 295M 233602:13:1421,120-221,5336:189,50,50
267MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 206601:53:3120,090-222,5635:3910,60,29
268DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 40K 87602:58:1119,526-223,1279:076,61,11
269MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 236601:26:5615,332-227,3215:4010,60,00
270GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 186601:23:5715,282-227,3715:2910,90,54
271MICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 284M 209601:31:0215,248-227,4055:5810,03,67
272ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 78601:36:1413,828-228,8256:578,60,12
273WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 32K 76601:28:0913,131-229,5226:428,90,08
274PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 91601:10:5811,170-231,4836:219,41,16
275BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 72601:36:5610,685-231,9689:046,61,36
276HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 223K 51600:54:4610,020-232,6335:2711,00,95
277SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 214600:42:267,250-235,4035:5110,32,34
278SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS112M 248600:01:370,251-242,4026:269,30,00
Znaleziono 278 wynik(ów)