ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
418
Wystartowało:
344
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
3
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 3735:08:42294,6910,0007:098,41,06
2SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 1 4M 34727:55:02226,790-67,9017:238,10,23
3TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 2M 20725:14:51215,907-78,7847:008,62,34
4GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 1719:20:30202,402-92,2895:4410,51,43
5KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 6716:46:09186,469-108,2225:2311,10,70
6JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 1724:47:07185,280-109,4118:017,53,34
7POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS30M 56716:00:30181,395-113,2965:1711,31,10
8RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 5722:17:23180,440-114,2517:248,12,42
9SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 3714:35:51179,265-115,4264:5312,34,52
10MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 11715:51:49177,772-116,9195:2111,22,06
11MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS37M 70719:06:17176,406-118,2856:299,21,62
12ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 4718:15:42168,329-126,3626:309,21,10
13STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 7715:40:08157,184-137,5075:5810,00,62
14CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 8714:54:29156,058-138,6335:4310,53,63
15NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 29713:24:04154,660-140,0315:1111,50,51
16BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 19712:14:09154,222-140,4694:4512,60,17
17PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 12713:45:32152,079-142,6125:2511,12,23
18BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 28715:26:35150,376-144,3156:099,70,62
19DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 2722:03:18149,950-144,7418:496,82,24
20WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 28M 17720:17:15148,770-145,9218:107,31,90
21KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 13714:53:49146,154-148,5376:069,82,82
22SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 2714:18:02144,973-149,7185:5510,11,35
23SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 10711:43:53142,274-152,4174:5612,10,60
24SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAWM - SENIOR 212M 35716:20:19141,158-153,5336:568,61,23
25USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 217M 55716:03:10141,062-153,6296:498,80,99
26SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 4713:36:47131,984-162,7076:119,71,80
27SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 6714:41:50131,193-163,4986:438,93,19
28GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 27M 15710:42:33131,155-163,5364:5312,20,20
29ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 77725:18:15130,676-164,01511:375,22,22
30PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 44719:35:40129,962-164,7299:026,61,87
31PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 78722:58:03129,667-165,02410:375,64,04
32JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 12M 88715:06:23128,392-166,2997:038,53,02
33SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 8M 54711:05:30125,425-169,2665:1811,30,73
34RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS52M 104715:56:33125,073-169,6187:387,80,77
35SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS12M 25711:26:16124,245-170,4465:3110,90,46
36SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 73714:14:33123,899-170,7926:538,70,96
37MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 227M 81714:08:07123,678-171,0136:518,72,42
38TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 222M 68712:43:07120,769-173,9226:199,51,16
39STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 47712:34:30120,068-174,6236:179,51,36
40RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 14713:03:15119,133-175,5586:349,10,98
41PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 28K 15714:31:15117,569-177,1227:248,11,67
42KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 87711:29:30117,147-177,5445:5310,22,67
43PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS11M 24710:43:49116,329-178,3625:3210,81,01
44CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 112719:31:35115,940-178,75110:065,93,27
45ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 9713:14:54115,433-179,2586:538,70,30
46KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 7M 51714:14:54115,250-179,4417:258,11,33
47SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 40715:00:25114,109-180,5827:537,60,65
48KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS48M 93709:34:24113,361-181,3305:0411,81,25
49FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 241M 115708:26:36112,410-182,2814:3013,31,44
50STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 62719:22:51111,285-183,40610:265,74,17
51TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 232M 99711:53:48110,739-183,9526:269,30,47
52MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 221M 67709:27:42110,452-184,2395:0811,71,19
53KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 71710:55:22109,620-185,0715:5810,00,99
54MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 72717:07:27109,160-185,5319:246,41,53
55BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 38712:53:08107,154-187,5377:128,31,67
56MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 61712:38:23107,107-187,5847:048,51,24
57BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS44M 84713:07:59106,599-188,0927:238,11,76
58LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 27709:17:35106,130-188,5615:1511,40,95
59BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 14K 26710:42:04105,831-188,8606:049,90,63
60ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS10M 22711:29:12101,892-192,7996:458,90,61
61ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 60715:40:21101,762-192,9299:146,55,16
62GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 18709:36:25101,198-193,4935:4110,52,16
63NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 30709:50:04100,417-194,2745:5210,20,86
64BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 6M 45715:09:3797,748-196,9439:186,40,15
65OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 213K 30714:43:3296,890-197,8019:076,63,81
66NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 26710:02:0596,645-198,0466:139,60,49
67CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 210K 20714:07:3494,734-199,9578:566,74,59
68KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS29M 52708:51:5094,162-200,5295:3810,61,40
69MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 43712:51:2893,312-201,3798:167,30,34
70DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 39714:17:2092,579-202,1129:156,53,11
71NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 13K 25710:30:5092,255-202,4366:508,80,49
72CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 41708:11:3592,233-202,4585:1911,30,11
73GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 7716:56:2991,941-202,75011:035,42,17
74ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 1 14M 100709:23:3991,044-203,6476:119,70,66
75WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 23709:24:3890,733-203,9586:139,63,05
76GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 21708:45:2690,174-204,5175:4910,30,87
77KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 33708:45:1989,806-204,8855:5010,32,15
78WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 65711:31:5787,291-207,4007:557,60,00
79PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS28M 49707:53:5587,164-207,5275:2611,00,23
80KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 6K 13711:43:4387,019-207,6728:057,42,54
81KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 90707:58:3186,249-208,4425:3210,80,79
82SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 59707:44:5786,211-208,4805:2311,10,85
83SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 57713:17:5685,723-208,9689:186,43,33
84POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 82714:15:5385,711-208,9809:596,03,07
85SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 42709:17:2485,361-209,3306:319,21,92
86BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 86708:47:5684,797-209,8946:139,60,47
87MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 29K 19710:07:4583,906-210,7857:148,31,06
88GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 32711:52:1482,053-212,6388:406,92,81
89STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 15M 111711:45:2580,856-213,8358:436,92,61
90KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 8707:53:1680,749-213,9425:5110,20,59
91DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 37711:00:3479,882-214,8098:167,30,81
92GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS56M 109706:58:2779,473-215,2185:1511,41,79
93KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS53M 106709:14:5679,367-215,3246:598,60,61
94WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 69708:01:1378,663-216,0286:079,82,82
95BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 36706:33:0178,590-216,1015:0012,00,92
96SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 46709:14:1678,361-216,3307:048,51,50
97SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 23710:08:0677,073-217,6187:537,61,56
98WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 114711:54:5177,071-217,6209:166,51,54
99MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 21710:07:3376,165-218,5267:587,50,80
100HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 216K 35708:13:0575,905-218,7866:299,20,56
101PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS51M 98706:08:4575,573-219,1184:5212,30,76
102FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 50709:25:0175,430-219,2617:298,01,28
103RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 9710:56:2674,926-219,7658:456,83,51
104RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 66706:17:3173,799-220,8925:0611,71,12
105SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 76707:35:1273,639-221,0526:109,71,11
106KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 74709:06:5172,930-221,7617:298,01,18
107STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 64706:02:5872,859-221,8324:5812,00,54
108PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 31711:28:5672,620-222,0719:296,31,61
109SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 161706:35:0072,384-222,3075:2711,02,90
110KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 14708:14:1272,328-222,3636:498,80,51
111NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 255M 143707:02:0572,060-222,6315:5110,21,88
112WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 53710:54:3972,040-222,6519:056,60,80
113SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 85707:00:3172,030-222,6615:5010,31,63
114MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 48706:44:5371,965-222,7265:3710,70,21
115KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 116709:33:2471,850-222,8417:587,52,00
116KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 12K 24706:17:5571,300-223,3915:1811,31,28
117DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 5708:24:3671,259-223,4327:048,50,31
118KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 89708:30:1471,198-223,4937:098,42,44
119ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 10708:55:1270,720-223,9717:347,90,28
120URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 102706:39:3369,652-225,0395:4410,50,61
121ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 242M 117705:58:2569,344-225,3475:1011,61,18
122DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 110706:31:3967,899-226,7925:4610,42,07
123SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS61M 130709:04:3667,348-227,3438:057,43,09
124KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 1 17M 157708:47:5767,320-227,3717:507,70,79
125CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 218M 58706:23:4066,554-228,1375:4510,40,08
126NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 249M 132707:04:0366,155-228,5366:249,41,58
127STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 256M 146705:45:1066,045-228,6465:1311,50,99
128GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 168706:04:1066,020-228,6715:3010,91,76
129OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 145707:00:2165,910-228,7816:229,40,49
130KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 63707:02:5465,437-229,2546:279,31,63
131PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 12713:00:1765,286-229,40511:575,02,98
132GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 8K 17707:51:3565,211-229,4807:138,32,20
133RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 133707:52:1064,987-229,7047:158,30,70
134BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 21K 42710:43:5964,197-230,49410:016,04,23
135SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 246M 127706:21:3364,050-230,6415:5710,11,51
136MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 95706:27:2864,038-230,6536:039,93,35
137OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 108707:21:2664,008-230,6836:538,71,12
138DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 80706:02:0563,949-230,7425:3910,62,23
139SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 121706:11:2963,131-231,5605:5310,23,66
140SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 28710:59:1763,117-231,57410:265,73,54
141OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 27709:23:5862,420-232,2719:026,63,89
142KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 16706:28:1262,397-232,2946:139,61,40
143KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 105704:56:5562,307-232,3844:4512,60,56
144ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 75707:28:3462,183-232,5087:128,34,24
145KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 18707:57:4462,091-232,6007:417,80,44
146SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 148708:34:3160,710-233,9818:287,12,32
147SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 31710:39:4060,466-234,22510:345,74,04
148KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 101705:35:4560,405-234,2865:3310,82,52
149MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 11707:47:3560,300-234,3917:457,70,73
150DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 103706:49:0659,817-234,8746:508,80,58
151WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 107706:16:1659,509-235,1826:199,50,92
152MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 212K 29707:35:4359,303-235,3887:417,82,07
153BODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 23K 44706:18:0958,962-235,7296:249,40,92
154SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 22707:45:3358,860-235,8317:547,60,63
155DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 113707:28:0258,477-236,2147:397,81,04
156ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 119706:16:2458,356-236,3356:279,32,26
157PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 122705:40:1358,332-236,3595:4910,31,26
158WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 228K 58711:43:3657,768-236,92312:104,93,99
159ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 16710:43:3157,423-237,26811:125,47,98
160BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 129706:57:5756,742-237,9497:218,11,06
161DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 123707:27:3556,280-238,4117:577,51,07
162KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 83705:03:1156,210-238,4815:2311,11,11
163CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 229K 59706:51:2855,490-239,2017:248,11,20
164JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 118710:33:0554,985-239,70611:305,20,44
165STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 219K 45708:18:3654,711-239,9809:066,62,58
166GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 218K 39705:45:2754,540-240,1516:209,50,29
167RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS70M 152706:26:5554,139-240,5527:088,40,48
168JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 253M 139705:03:5154,056-240,6355:3710,70,80
169TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 57708:23:3254,051-240,6409:186,41,05
170KASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 230K 60705:14:4553,370-241,3215:5310,20,31
171PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 170707:01:2152,399-242,2928:027,51,07
172BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 46706:55:4551,902-242,7898:007,51,20
173PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 33705:26:5251,810-242,8816:189,50,28
174DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 43705:15:2751,673-243,0186:069,80,50
175RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 137704:38:1451,277-243,4145:2511,10,86
176BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 261M 153705:56:2450,757-243,9347:018,51,75
177BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 250M 135704:25:4950,747-243,9445:1411,51,59
178SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 91704:31:3650,530-244,1615:2211,20,67
179JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 32705:59:5950,490-244,2017:078,41,57
180TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 97703:58:5750,301-244,3904:4512,60,28
181DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 131704:52:3350,291-244,4005:4910,31,03
182SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 160705:33:3149,662-245,0296:428,92,56
183SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 1 16M 141711:56:1849,538-245,15314:274,13,70
184BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 126704:16:5449,461-245,2305:1111,60,24
185KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 124704:01:4749,019-245,6724:5512,20,45
186ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 128705:36:2048,090-246,6016:598,60,57
187BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS79M 177704:54:1547,843-246,8486:099,80,56
188SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 225K 53706:32:0647,813-246,8788:127,31,48
189ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS64M 134705:21:5547,771-246,9206:448,92,80
190KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 120704:33:0046,980-247,7115:4810,30,28
191BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 79707:25:3146,515-248,1769:346,30,18
192WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 154704:35:3246,200-248,4915:5710,11,10
193DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 27K 61708:53:1145,403-249,28811:445,10,67
194PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 15M 174704:46:0445,347-249,3446:189,52,78
195GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 36705:23:5345,000-249,6917:118,31,21
196PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 96706:55:5444,279-250,4129:236,43,91
197KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 231K 62708:53:4344,028-250,66312:074,90,63
198GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS90M 198705:46:5843,984-250,7077:537,62,57
199KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 136704:43:4143,523-251,1686:319,20,44
200KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 217K 37706:17:3043,152-251,5398:446,92,90
201GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 138707:15:2443,136-251,55510:055,92,29
202JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 280M 200704:22:4343,127-251,5646:059,81,80
203KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 151704:41:0342,890-251,8016:339,20,38
204MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 159704:44:3641,489-253,2026:518,71,08
205JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 179704:21:5441,198-253,4936:219,40,67
206LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 162707:15:4241,000-253,69110:375,61,96
207MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 30K 69704:49:3340,643-254,0487:078,42,92
208MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 155703:38:2340,623-254,0685:2211,21,54
209BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 235K 70703:48:2340,219-254,4725:4010,60,61
210PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 276M 184703:48:1740,195-254,4965:4010,61,40
211BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 226K 54703:47:3539,807-254,8845:4310,51,35
212GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 28K 63704:25:4439,736-254,9556:419,00,51
213GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 149703:46:3838,869-255,8225:4910,30,09
214BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS80M 181704:01:2238,781-255,9106:139,60,33
215KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS78M 176703:53:3738,430-256,2616:049,90,17
216GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 40706:15:0436,555-258,13610:155,82,55
217BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 207703:18:2436,500-258,1915:2611,00,33
218MICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 284M 209703:44:2536,374-258,3176:109,73,45
219ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 142703:43:4135,780-258,9116:159,61,03
220DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS81M 182704:30:2535,763-258,9287:337,91,65
221KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 140703:51:1835,683-259,0086:289,30,39
222MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 269M 171704:22:3235,370-259,3217:258,11,94
223BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 223K 51705:31:5935,090-259,6019:276,34,72
224CZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 285M 211703:47:1734,627-260,0646:339,10,81
225LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS77M 175703:02:0434,625-260,0665:1511,40,14
226SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 286M 212703:25:2934,595-260,0965:5610,12,03
227ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 266M 164703:42:4134,255-260,4366:309,22,43
228LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 71707:29:3334,106-260,58513:104,60,41
229KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 38704:00:0633,246-261,4457:138,31,88
230SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS85M 189703:59:5033,200-261,4917:138,32,43
231CZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 31K 75703:35:1932,150-262,5416:419,03,54
232OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 216703:36:3331,731-262,9606:498,80,48
233CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 234K 67703:11:2031,730-262,9616:0110,00,59
234MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 34703:30:4431,692-262,9996:389,00,38
235BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 289M 217702:49:4231,579-263,1125:2211,20,10
236KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 41705:13:2831,471-263,2209:576,00,27
237KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 66703:20:4330,689-264,0026:329,20,20
238BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 156702:58:3429,338-265,3536:059,90,00
239KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 48703:40:1629,189-265,5027:328,00,39
240ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS93M 202703:35:1628,411-266,2807:347,93,26
241WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 12K 73704:25:2728,356-266,3359:216,41,17
242DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS102M 226703:14:4927,362-267,3297:078,42,32
243GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 150702:52:4326,154-268,5376:369,10,32
244DREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS104M 228702:10:0024,897-269,7945:1311,50,20
245FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 37K 82706:11:2724,423-270,26815:123,94,27
246WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 167702:53:5923,070-271,6217:328,03,68
247SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 38K 83704:30:0023,030-271,66111:435,14,82
248SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 232K 64703:00:2322,770-271,9217:557,62,52
249KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 294M 231703:20:1822,125-272,5669:036,60,34
250KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 40K 85702:51:2521,829-272,8627:517,60,59
251WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 183701:59:1421,474-273,2175:3310,80,21
252BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 72703:16:2721,460-273,2319:096,61,33
253PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS106M 233702:52:4421,228-273,4638:087,42,06
254JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 295M 234702:13:1421,120-273,5716:189,50,50
255HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 224K 52701:50:5421,020-273,6715:1611,41,19
256MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 206701:53:3120,090-274,6015:3910,60,29
257WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 32K 76702:19:1819,709-274,9827:048,50,10
258MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 237701:26:5615,332-279,3595:4010,60,00
259GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 186701:23:5715,282-279,4095:2910,90,54
260SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 214701:32:2814,990-279,7016:109,71,67
261ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 78701:36:1413,828-280,8636:578,60,12
262PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 91701:10:5811,170-283,5216:219,41,16
263SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS112M 248700:01:370,251-294,4406:269,30,00
Znaleziono 263 wynik(ów)