ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1PIECH Michał 524RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS1M 1815:28:52147:40:08447,80,0002:0428,90,71
2SEKRETARCZYK Tadeusz 510POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 2808:00:48162:35:05415,7-32,1481:0951,90,02
3JAKUBOWSKA Renata 527BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1908:31:04152:31:05373,1-74,7051:2243,80,37
4CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21015:46:52157:34:29367,1-80,7002:3423,30,35
5POGOCKI Piotr 469KNURÓWM - MASTERS2M 31011:41:31157:25:20347,1-100,7812:0129,70,36
6OBIDOWICZ Agata 584TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATIVERTONK - SENIOR 21K 31104:21:32145:59:42329,5-118,3650:4775,60,13
7SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41206:08:38148:22:00294,7-153,1541:1548,00,18
8DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122803:20:56136:42:44260,8-187,0610:4677,90,02
9CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 51205:24:27151:31:05241,9-205,9051:2044,70,00
10FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 41103:37:40158:05:51228,4-219,4360:5763,00,14
11KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 91403:44:27158:41:40224,0-223,8331:0059,90,14
12TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61304:34:21154:13:18215,9-231,9381:1647,20,59
13SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101509:14:59152:38:15215,5-232,3852:3423,31,28
14SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211901:18:08151:45:53207,2-240,6420:22159,10,01
15GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81402:53:13146:30:14202,4-245,4430:5170,10,26
16PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111608:26:05152:40:26197,2-250,6212:3323,40,59
17FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342219:47:59153:34:19193,9-253,9006:079,82,66
18MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51203:24:12152:07:51188,0-259,8201:0555,20,21
19KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71402:25:43132:39:54186,5-261,3760:4676,80,20
20SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242002:39:57155:59:51185,4-262,4150:5169,60,10
21DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183002:29:43152:19:17185,4-262,4450:4874,30,10
22JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61502:52:46146:52:46185,3-262,5650:5564,30,27
23POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953009:25:16144:41:45181,4-266,4503:0619,30,76
24RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292104:27:21160:26:35180,4-267,4051:2840,50,74
25SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141701:59:48137:47:41179,3-268,5800:4089,80,55
26MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131702:57:22145:49:04177,8-270,0730:5960,10,12
27KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023001:57:50121:37:42176,6-271,2340:4089,90,09
28MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121703:42:17128:37:44169,3-278,5261:1845,70,38
29ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302207:48:42143:34:40168,3-279,5162:4721,50,82
30ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:54:02154:40:20167,1-280,7911:0257,60,85
31LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262002:55:36146:55:36160,3-287,5031:0554,80,55
32STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221901:25:33154:27:26157,2-290,6610:32110,20,29
33MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442501:59:26149:19:52156,2-291,6350:4578,50,17
34SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713005:26:15136:24:56155,5-292,3892:0528,60,10
35NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842902:00:39146:00:40154,7-293,1850:4676,90,10
36PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151701:32:23145:57:40152,1-295,7660:3698,80,20
37SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:52:18144:48:14151,4-296,4160:4480,90,11
38BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432502:28:36145:26:30150,4-297,4690:5960,70,05
39DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72002:02:20133:33:42150,0-297,8950:4873,50,07
40WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073007:59:33143:35:05148,8-299,0753:1318,60,87
41BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201902:14:30150:42:57148,3-299,5600:5466,10,84
42PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:12:43146:43:01148,2-299,6400:5367,00,22
43PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592704:45:51148:45:51146,6-301,2151:5630,81,03
44KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:49:01145:25:49146,2-301,6910:4480,40,25
45SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171802:09:12146:36:09145,0-302,8720:5367,30,19
46ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403006:46:5256:11:48143,0-304,8592:5021,10,74
47SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272102:16:06146:16:06142,3-305,5710:5762,70,04
48KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161702:30:09144:15:15142,2-305,6431:0356,80,38
49SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303000:33:08138:14:47141,2-306,6870:14255,60,20
50USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772901:04:30138:46:07141,1-306,7830:27131,20,13
51WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502502:46:21160:29:14139,1-308,7441:1150,20,18
52JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:29:56146:18:33138,9-308,9920:3892,60,36
53FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332203:24:15157:58:52138,1-309,7221:2840,60,46
54PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:22:56157:39:12136,3-311,5771:0257,20,31
55POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:54:17144:39:00136,2-311,6041:1646,90,06
56MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822903:32:19150:16:24136,0-311,8021:3338,40,50
57ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412401:47:43102:45:11135,7-312,1660:4775,60,19
58CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232102:06:19126:10:36134,5-313,3470:5663,90,66
59STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263002:55:25112:09:17134,5-313,3671:1846,00,46
60NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:26:25145:26:25134,3-313,5950:3893,20,04
61STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402401:09:28153:08:22134,1-313,7090:31115,90,11
62SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:29:53150:39:17132,0-315,8610:4088,10,01
63DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191902:19:29136:33:13131,6-316,2091:0356,60,23
64GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:22:28134:07:47131,2-316,6170:3795,50,07
65SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:00:22146:17:47131,2-316,6520:5565,40,39
66ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873001:39:17156:34:09130,7-317,1690:4579,00,20
67PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273009:18:40146:36:02130,0-317,8834:1714,01,36
68CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482602:05:23144:02:38129,8-318,0140:5762,10,09
69PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473019:29:25125:23:21129,7-318,1789:016,73,20
70GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:53:56144:44:27128,6-319,2521:2144,40,08
71JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:34:11148:18:46128,4-319,4530:4481,80,16
72KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:04:52153:29:26126,3-321,5900:30116,80,03
73KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:06:35158:44:12125,9-321,9571:0059,70,07
74CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473001:55:09144:53:31125,6-322,2050:5465,50,06
75SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:03:45133:10:23125,4-322,4200:30118,00,14
76RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562602:40:38144:45:20125,1-322,7721:1746,70,04
77STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:56:52145:22:34124,6-323,2240:5664,00,34
78SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902902:13:02142:16:00124,2-323,6001:0456,00,26
79PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942900:24:11154:51:23124,1-323,7320:11307,90,00
80SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632802:17:37131:25:59123,9-323,9461:0654,00,23
81MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702802:10:57148:26:13123,7-324,1671:0356,70,33
82NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353002:04:17147:07:08122,7-325,1771:0059,20,49
83FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:06:47150:05:48121,8-326,0651:0257,60,14
84ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:48:25144:31:01121,0-326,8790:24149,90,05
85TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993001:14:23137:54:44120,8-327,0760:3697,40,10
86KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112701:12:35146:09:16120,6-327,1970:3699,70,06
87STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862901:16:08155:51:32120,1-327,7770:3894,60,02
88RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:08:01133:21:19119,1-328,7120:34105,10,05
89SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:04:47156:56:48118,7-329,1381:0357,10,10
90KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752904:59:39143:55:36118,2-329,6402:3223,70,46
91PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82309:25:16144:23:01117,6-330,2764:4812,51,17
92KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233001:02:56139:51:53117,1-330,6980:32111,70,22
93KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123000:23:56120:23:56117,1-330,7750:12293,50,01
94WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:56:45136:24:40117,0-330,8550:5960,10,17
95MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903002:11:14130:47:07116,7-331,1671:0753,30,29
96PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742901:34:19142:18:38116,3-331,5160:4874,00,15
97KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:58:01147:48:33116,1-331,7931:0159,00,27
98CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-331,9058:037,42,97
99KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252004:17:06122:54:08115,3-332,5952:1326,90,07
100CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132802:02:41164:54:54115,2-332,6711:0356,30,20
101BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123001:03:14155:41:47114,4-333,4120:33108,60,04
102SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:07:54145:51:49114,1-333,7361:0753,50,02
103KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652802:05:33136:15:14113,4-334,4841:0654,20,37
104FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:49:37145:49:37112,4-335,4350:5861,50,79
105KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:07:18163:00:42112,1-335,6980:36100,00,16
106STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323005:31:02149:44:35111,3-336,5602:5820,20,52
107ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322206:04:04150:48:02111,0-336,8723:1618,30,24
108NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973001:04:43139:44:54110,8-337,0370:35102,70,06
109MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:21:23148:59:17110,5-337,3930:4481,40,05
110TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053001:52:42145:52:42110,4-337,4251:0158,80,51
111GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181801:52:10121:52:10110,0-337,8851:0158,80,31
112KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:52:31141:21:57109,4-338,4731:0158,30,34
113MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133002:14:34146:14:35109,2-338,6851:1348,70,42
114CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:15:42122:11:44109,0-338,8051:1448,20,11
115MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162901:26:50144:05:47108,5-339,3650:4875,00,07
116PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783003:53:32122:03:58107,8-340,0732:1027,70,43
117WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282102:23:08125:17:11107,7-340,1431:1945,10,10
118BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:33:18137:18:52107,2-340,6911:2541,90,15
119MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:44:33146:45:50107,1-340,7380:5861,50,16
120SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372301:42:22156:03:25106,9-340,9620:5762,60,55
121BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:44:47126:07:34106,6-341,2460:5861,00,23
122MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:31:14144:42:30106,3-341,5940:5169,90,30
123LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:40:19145:40:19106,1-341,7150:5663,50,35
124BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152903:24:31119:12:58105,8-342,0141:5531,00,09
125GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333000:26:28148:10:26105,8-342,0950:15239,70,02
126HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:14:53152:16:35104,8-343,0560:4284,00,23
127KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922901:04:10132:52:27104,6-343,2470:3697,80,03
128RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763002:43:27138:00:55103,8-344,0271:3438,10,02
129RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:09:19145:09:19103,5-344,3650:4089,60,14
130WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223002:36:33130:27:51103,2-344,6261:3139,60,31
131PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782901:28:18146:16:25102,3-345,5680:5169,50,20
132ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103002:31:46142:25:32101,9-345,9531:2940,30,09
133ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043000:53:52144:49:03101,8-346,0830:31113,30,10
134KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802903:28:38132:03:29101,7-346,1182:0329,30,22
135GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:49:31148:25:52101,2-346,6471:0455,40,38
136CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103000:52:53144:52:53100,5-347,3850:31114,00,44
137NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083001:53:45122:01:29100,4-347,4281:0753,00,23
138BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113001:37:24147:05:0199,5-348,3610:5861,30,11
139GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382401:14:10134:04:1999,5-348,3670:4480,50,01
140KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:56:22131:34:2299,5-348,3741:1051,30,04
141KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313001:36:11145:10:2498,7-349,1660:5861,60,06
142GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653002:28:55128:41:0898,2-349,6781:3139,60,25
143PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013001:14:27137:33:4898,1-349,7010:4579,10,05
144SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:37:06140:20:3698,0-349,8881:3637,40,14
145OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443000:48:4296:48:4296,9-350,9550:30119,40,00
146NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832902:15:18122:19:3396,6-351,2001:2342,90,14
147PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552600:45:19131:55:1396,1-351,7060:28127,30,01
148JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:51:54143:54:4396,0-351,8751:0951,50,02
149ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883000:53:44152:00:1995,2-352,6650:33106,30,30
150KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:26:13156:53:0995,1-352,7950:5466,10,18
151KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:26:09156:53:0594,8-353,0380:5466,00,18
152CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523003:40:5152:12:3094,7-353,1112:1925,71,30
153SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:50:56145:50:5694,2-353,6051:1051,00,30
154KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:32:32146:00:0394,2-353,6830:5861,10,25
155MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912902:58:5498:58:5493,3-354,5331:5531,30,09
156DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:31:29134:11:4292,6-355,2660:5960,70,14
157KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713001:02:18131:47:0492,3-355,5750:4088,90,18
158NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293003:33:26147:36:3392,3-355,5902:1825,90,21
159CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:45:36128:40:3392,2-355,6121:0852,40,02
160GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273002:20:41146:46:0691,9-355,9041:3139,20,18
161PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:40:40151:17:2391,5-356,3811:4534,21,01
162GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:50:06146:16:1891,2-356,6471:1249,70,20
163ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872902:38:01147:53:0991,0-356,8011:4434,60,24
164WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712800:44:39147:00:2490,7-357,1120:29121,90,16
165GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:43:59146:08:5990,2-357,6711:0952,00,18
166GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:28:28145:28:2889,9-357,9450:5961,00,22
167KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:17:43121:39:5189,8-358,0390:5169,30,09
168HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:14:53152:16:3389,7-358,1110:5071,90,27
169MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:43:39121:43:4089,5-358,3251:0951,80,20
170SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083002:07:20147:24:4189,4-358,4691:2542,10,49
171WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:13:41145:47:3389,0-358,8041:3040,00,33
172KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:35:02116:24:3588,3-359,5321:0455,80,31
173LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623016:34:2316:37:1088,3-359,53311:155,34,06
174WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533001:17:37146:50:4087,3-360,5540:5367,50,03
175PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643001:17:05144:50:4287,2-360,6810:5367,80,05
176KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353002:16:35148:51:0787,0-360,8261:3438,20,54
177KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953015:07:2715:07:2786,8-361,08210:275,74,18
178ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:03:19136:19:5186,2-361,6180:4481,70,19
179SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:14:18100:47:5286,2-361,6340:5169,60,24
180SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463001:33:29123:16:5585,7-362,1221:0555,00,31
181POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043005:17:44153:12:0885,7-362,1343:4216,21,14
182BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:08:09137:58:3484,8-363,0480:4874,70,16
183FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952900:53:50154:52:5984,0-363,8810:3893,60,06
184MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373001:48:26139:16:1583,9-363,9391:1746,40,31
185GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323004:06:42139:19:4382,5-365,3882:5920,11,05
186GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253001:29:53121:48:0082,1-365,7921:0554,80,23
187JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:25:04156:24:4681,5-366,3621:0257,50,07
188KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:29:42144:11:3581,0-366,8161:0654,20,16
189STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163001:03:59104:20:3380,9-366,9890:4775,80,15
190KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253002:08:45122:41:2380,7-367,0961:3537,60,22
191KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223000:43:09150:56:0880,7-367,1810:32112,20,15
192RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483001:12:45146:27:4580,2-367,6030:5466,20,04
193KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:33:39145:02:4580,0-367,8051:1051,30,60
194DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493002:51:31164:35:4979,9-367,9632:0827,90,08
195URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:14:57144:44:4579,9-367,9830:5663,90,52
196GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932900:59:52145:45:0379,5-368,3720:4579,70,28
197KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543001:48:42118:28:4979,4-368,4781:2243,80,16
198MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-369,1811:0059,30,43
199WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863003:08:22145:55:4478,7-369,1822:2325,11,28
200BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622800:55:11126:40:2478,6-369,2550:4285,40,06
201SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472502:39:4997:46:5178,5-369,3332:0229,51,28
202SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703000:57:47149:04:5578,4-369,4840:4481,40,03
203WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:17:49102:48:2678,3-369,5350:5960,40,41
204DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453005:41:58116:01:4077,8-370,0734:2313,60,65
205GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:25:54107:29:3677,7-370,1371:0654,30,14
206MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283010:42:5934:36:2777,5-370,3688:177,22,31
207SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:58:02142:52:2377,1-370,7720:4579,70,01
208WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:12:45153:23:2077,1-370,7740:5663,60,01
209MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463003:55:22147:52:2576,2-371,6803:0519,40,05
210HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573002:22:09109:56:4675,9-371,9401:5232,00,21
211PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563000:51:19155:41:3175,6-372,2720:4088,40,01
212KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683002:51:40148:23:1075,5-372,3672:1626,40,92
213FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:42:00145:42:0075,4-372,4151:2144,40,20
214RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393000:33:49144:31:4074,9-372,9190:27132,90,01
215KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:19:32150:27:1974,9-372,9901:0356,50,31
216KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:18:01139:39:3174,3-373,5821:5132,30,59
217ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943000:31:29144:31:2974,1-373,7750:25141,20,09
218NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363003:23:56123:35:3674,0-373,7972:4521,81,21
219RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:51:33144:25:0773,8-374,0460:4185,90,26
220SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:03:53147:55:5173,6-374,2060:5269,20,20
221WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:41:31117:21:2073,0-374,8191:2343,20,10
222KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753002:27:24107:45:3972,9-374,9152:0129,70,20
223STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453001:10:30121:34:2372,9-374,9860:5862,00,00
224PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672800:29:15148:59:3772,6-375,2250:24149,00,11
225SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:36:11140:13:4472,4-375,4611:1945,20,58
226KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:49:27154:30:2472,3-375,5171:3039,60,07
227NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:18:59145:18:5972,1-375,7851:0554,70,37
228WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203007:07:58151:07:5872,0-375,8055:5610,10,65
229SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663000:38:48130:11:0472,0-375,8150:32111,40,15
230MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:20:37145:01:2072,0-375,8801:0753,60,05
231STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732904:15:46155:23:1771,9-375,9473:3316,90,00
232KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933001:22:22126:54:5471,9-375,9951:0852,30,35
233KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563003:08:32123:08:3271,8-376,0752:3722,80,55
234ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:07:14155:09:4171,6-376,2500:5663,90,24
235MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172901:37:05145:37:0571,4-376,4451:2144,10,29
236KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233000:50:20144:50:2071,3-376,5450:4285,00,08
237DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142901:54:52125:57:4071,3-376,5861:3637,20,04
238KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693004:06:10135:48:0271,2-376,6473:2717,41,43
239ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:51:04145:01:3470,7-377,1251:3438,20,05
240ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:39:50145:48:2069,3-378,5011:2641,70,47
241DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983002:55:54134:18:5167,9-379,9462:3523,21,52
242SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:57:28142:52:2167,3-380,4970:5170,30,37
243KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283000:47:19143:07:1667,3-380,5250:4285,40,10
244POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:08:32146:14:2667,3-380,5831:0158,90,43
245JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:19:41117:21:4967,1-380,7671:1150,50,05
246FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233004:54:1552:15:5967,0-380,8144:2313,71,33
247CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:22:21129:34:0166,6-381,2911:1448,50,02
248NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:13:47143:58:4666,2-381,6902:0129,70,37
249STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803000:30:45131:27:4866,0-381,8000:27128,90,07
250GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373000:47:17129:57:0266,0-381,8250:4283,80,20
251SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612801:08:14138:05:5465,9-381,9451:0257,90,31
252KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433001:14:46150:27:4765,4-382,4081:0852,50,01
253PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323005:19:44149:24:4765,3-382,5594:5312,31,47
254GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383001:00:27132:48:1965,2-382,6340:5564,70,07
255DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:48:35145:52:5065,1-382,7841:4036,00,51
256GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403003:29:15157:48:1965,0-382,8083:1318,61,06
257RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:24:52147:11:4165,0-382,8580:22156,80,04
258KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773002:13:42128:04:0265,0-382,8892:0329,20,34
259JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773003:13:59131:25:3264,4-383,4053:0019,90,98
260BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:10:2298:47:0364,2-383,6481:0554,70,33
261SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213001:25:35121:25:3564,1-383,7951:2044,90,20
262MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633002:10:17147:06:2864,0-383,8072:0229,51,09
263OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633000:48:57145:52:2164,0-383,8370:4578,50,09
264DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523002:16:52151:54:2463,9-383,8962:0828,01,26
265SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663002:03:13142:53:1863,1-384,7141:5730,71,09
266SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793005:17:20131:13:4763,1-384,7285:0111,91,82
267BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853002:14:16101:49:0962,9-384,9732:0828,10,18
268WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:12:07164:21:1862,8-385,0911:0852,20,59
269KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813003:14:41125:31:3262,5-385,3523:0619,30,07
270OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243001:36:39126:10:2762,4-385,4251:3238,80,59
271KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:14:08145:16:2362,4-385,4481:1150,50,20
272KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963001:26:5281:53:2962,4-385,4851:2343,10,54
273ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:31:15145:33:3762,2-385,6621:2840,91,51
274KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343001:27:07154:06:1962,1-385,7541:2442,80,06
275KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993001:19:30132:47:5362,1-385,7751:1646,80,44
276MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:59:47140:43:1961,4-386,4121:5630,80,93
277SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873005:32:34131:13:3560,5-387,3795:3010,91,93
278KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733000:54:59102:17:0660,4-387,4400:5465,90,26
279MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:55:45128:58:3560,3-387,5451:5531,30,09
280MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863002:26:21129:21:2360,1-387,7062:2624,70,00
281LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:37:37143:09:4559,6-388,2201:3836,60,12
282WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913002:29:2175:43:5559,5-388,3362:3023,90,39
283CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843000:59:13128:22:4459,4-388,4020:5960,20,06
284MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583001:20:18126:52:5259,3-388,5421:2144,30,44
285SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:05:06126:01:1958,9-388,9851:0654,20,08
286BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:23:07144:59:0658,7-389,1011:2442,40,97
287HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:10:46148:24:2158,6-389,2250:11326,70,02
288DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513000:58:34148:56:3858,5-389,3681:0059,90,22
289PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:21:06150:30:5658,3-389,5131:2343,20,40
290WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803003:27:24139:21:2857,8-390,0773:3516,71,65
291JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:37:42143:12:0157,6-390,2041:4135,40,21
292CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:59:56140:26:0757,5-390,3952:0528,71,10
293ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362301:14:58118:16:2757,4-390,4221:1846,00,40
294JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:09:28145:15:5757,4-390,4441:1249,60,81
295MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523004:40:00118:08:1957,2-390,6434:5312,31,71
296ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:01:47142:26:0257,0-390,8031:0455,40,16
297FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803009:58:1036:32:0756,9-390,91710:305,70,76
298BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:25:41126:08:2556,7-391,1031:3039,70,16
299GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503002:24:40145:58:0356,6-391,2092:3323,50,04
300DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:16:06146:23:2756,4-391,4851:2144,40,64
301DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:23:26143:51:4756,3-391,5651:2840,50,28
302KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403000:52:02144:52:0256,2-391,6350:5564,80,14
303JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:58:08144:58:0856,1-391,7851:0257,90,09
304MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663000:45:35145:22:1555,9-391,9680:4873,50,18
305PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:23:10136:04:0155,7-392,1721:2940,20,40
306PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703001:21:56115:06:3355,5-392,3671:2840,60,18
307RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:57:57144:57:5755,4-392,4851:0257,30,10
308JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733004:47:48141:48:3055,0-392,8605:1411,50,10
309STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:06:59105:40:2054,7-393,1341:1349,00,05
310ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623003:15:53112:03:0654,4-393,4163:3516,70,17
311RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173001:14:47123:07:4154,1-393,7061:2243,40,00
312JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:25:59105:21:4154,1-393,7891:3537,70,19
313TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693001:26:38147:10:4554,1-393,7941:3637,40,19
314WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:06:14151:02:1053,8-394,0611:1348,70,34
315JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:59:27112:39:1353,5-394,3721:0654,00,73
316LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753000:53:16122:28:3553,2-394,6581:0059,90,04
317GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763000:53:16122:28:3553,2-394,6581:0059,90,04
318MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553009:34:5709:34:5752,6-395,24910:555,56,27
319PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:10:47145:15:5052,4-395,4461:2144,40,32
320BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:09:54145:15:4051,9-395,9431:2044,60,30
321PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593001:07:06145:07:0651,8-396,0351:1746,30,06
322DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063001:10:10145:15:3651,7-396,1721:2144,20,05
323LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843003:47:39147:47:3951,6-396,2854:2413,61,70
324OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303002:01:57122:01:5751,5-396,3252:2225,30,14
325BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673000:54:02151:31:4051,4-396,4121:0357,10,12
326RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993000:53:59137:23:4651,3-396,5681:0357,00,04
327BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113000:49:14109:34:0150,8-397,0880:5861,90,01
328BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343001:39:4688:16:3150,7-397,0981:5730,50,89
329OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:54:32123:54:1350,6-397,2531:0455,70,17
330SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473000:53:58144:53:5850,5-397,3151:0456,20,02
331JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:29:29145:29:2950,5-397,3551:4633,90,29
332SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383004:27:2854:21:2749,7-398,1185:2211,22,41
333SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:34:04127:44:5849,7-398,1833:0619,31,06
334SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623002:16:55109:01:3049,5-398,3072:4521,70,06
335MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:10:2093:41:2849,5-398,3232:3722,80,71
336RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193002:51:23156:53:5249,4-398,4073:2717,31,10
337ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:16:15149:27:1949,3-398,5201:3238,80,04
338KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:19:26148:30:4849,3-398,5481:3637,20,17
339MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-399,5304:3213,22,66
340ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583001:38:2596:31:3248,1-399,7552:0229,30,31
341ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:05:31142:04:5348,0-399,8441:2144,00,74
342BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:29:05122:32:2547,8-400,0021:5132,20,20
343SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:14:46125:32:2747,8-400,0321:3338,40,37
344WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:54:14100:11:2647,3-400,5292:2424,90,38
345PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833000:50:1999:56:4847,1-400,7471:0456,20,08
346MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783001:18:23145:18:2346,9-400,9751:4035,90,36
347SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613002:24:3291:44:3146,8-401,0033:0519,41,47
348BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893007:25:3107:25:3146,5-401,3309:346,30,18
349MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-401,5349:416,24,68
350WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:13:20121:24:2046,2-401,6451:3537,80,12
351DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133002:00:09145:41:2145,4-402,4422:3822,70,08
352PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063000:57:48119:52:1845,3-402,4981:1647,10,62
353GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:09:46145:09:4645,0-402,8451:3338,70,33
354SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003001:05:0583:04:2244,7-403,0971:2741,30,04
355BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293002:35:00136:44:4044,6-403,2213:2817,31,69
356STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:11:2273:42:2344,5-403,2972:5620,30,52
357PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923002:18:2974:05:1244,3-403,5663:0719,20,24
358KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223002:00:02145:41:0844,0-403,8172:4322,00,09
359KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633000:55:22103:18:2643,2-404,6931:1646,80,49
360GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753001:03:36123:51:1943,1-404,7091:2840,70,02
361JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:08:06134:27:3443,1-404,7181:3438,00,50
362NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:41:25145:51:0243,1-404,7422:2125,50,76
363MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653000:47:42116:11:5943,0-404,8731:0654,10,02
364KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:48:47144:06:3042,9-404,9551:0852,80,05
365WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:42:10145:42:1042,4-405,4752:2424,90,73
366PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:09:20145:59:0142,0-405,8521:3936,30,31
367MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773000:50:03150:03:1442,0-405,8591:1150,30,35
368KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273002:36:0789:37:1841,6-406,2233:4516,01,36
369WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063001:08:14146:11:0441,5-406,3301:3836,50,79
370SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:22:27145:01:1241,4-406,4341:5930,10,18
371ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:12:18121:06:5841,3-406,5581:4534,30,57
372JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763001:11:19145:21:4841,2-406,6471:4334,70,20
373KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873000:56:41118:48:4841,1-406,7851:2243,50,02
374JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123002:49:36122:49:3641,0-406,8254:0814,50,20
375KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723001:07:35148:45:2841,0-406,8271:3836,40,18
376LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:49:40144:53:3741,0-406,8451:1249,50,05
377MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973001:14:22104:26:5440,6-407,2021:4932,80,16
378WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923003:36:4151:37:5040,3-407,5205:2211,21,20
379BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433001:06:0474:52:4240,2-407,6261:3836,50,10
380PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833000:51:44105:06:5040,2-407,6501:1746,60,00
381TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693005:03:0168:44:2540,0-407,8577:347,93,88
382BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833001:01:0397:04:0839,8-408,0381:3239,10,46
383THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:35:03121:20:5239,8-408,0580:5268,10,08
384WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163000:59:52116:36:2239,7-408,1061:3039,80,56
385GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143000:46:12124:01:4839,7-408,1091:0951,60,14
386DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163000:20:48153:25:2939,5-408,3790:31113,80,02
387STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653001:30:31111:11:5139,0-408,8432:1925,91,13
388BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983000:30:0272:16:0338,8-409,0640:4677,50,01
389KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:28:17143:23:3638,4-409,4152:1726,10,07
390BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:56:3986:30:4237,4-410,3971:3039,70,07
391WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003001:21:46120:43:1037,0-410,7982:1227,21,09
392CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:52:35120:52:3537,0-410,8651:2542,20,06
393KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983000:52:19124:25:3836,9-410,9161:2542,40,11
394KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143000:41:14116:16:2336,9-410,9271:0753,70,04
395WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083000:46:04115:49:1736,9-410,9381:1448,10,31
396GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853000:48:1399:00:5836,6-411,2901:1945,50,11
397ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:00:55128:25:1636,4-411,4141:4035,90,12
398ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023002:07:5496:13:1836,2-411,6513:3217,01,64
399NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-411,8951:5830,40,21
400ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:38:46104:29:2035,8-412,0652:4521,70,54
401DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:31:04134:42:0135,8-412,0822:3223,60,92
402KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:42:37142:55:3035,7-412,1621:1150,20,03
403KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:05:03121:47:0835,4-412,4131:5032,70,30
404MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363001:03:58121:03:5835,4-412,4751:4833,20,41
405BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073003:13:5999:13:5935,1-412,7555:3110,93,58
406WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843001:33:47121:19:1834,7-413,1682:4222,20,43
407LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223000:27:44104:22:0234,6-413,2200:4874,90,01
408ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113000:50:32106:27:1834,3-413,5901:2840,70,21
409MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793000:41:3495:03:2434,1-413,7901:1349,20,26
410KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893000:55:2348:55:2333,5-414,3051:3936,30,11
411KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:33:1096:35:1633,2-414,5992:4821,40,78
412TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893000:45:15132:39:0333,2-414,6011:2144,10,19
413SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:59:5896:59:5833,2-414,6451:4833,20,72
414JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:54:2681:28:5532,6-415,2171:4036,00,08
415SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:48:0285:51:1032,2-415,6803:2117,90,48
416BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313000:50:50145:28:3432,0-415,8211:3537,80,05
417RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:49:30131:06:2531,5-416,3323:2817,30,20
418KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:08:4197:17:3331,5-416,3744:0514,70,05
419FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283004:29:3043:02:1931,3-416,5938:377,00,21
420WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:28:20123:43:5630,7-417,1142:5220,90,21
421KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243000:42:47120:56:3230,7-417,1561:2343,00,03
422LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:19:52120:31:3430,6-417,2370:3892,40,02
423WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263000:37:46115:41:2330,6-417,2611:1448,60,40
424OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783001:49:02121:49:0330,5-417,3223:3416,80,31
425DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:23:04120:43:5530,5-417,3252:4322,00,16
426POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283000:45:5996:00:5930,3-417,5731:3139,50,10
427KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293000:45:5996:00:5930,3-417,5731:3139,50,10
428GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023002:57:5052:44:1430,0-417,8135:5510,12,16
429BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123001:01:18123:59:0329,8-418,0812:0329,11,16
430KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:21:2589:24:1329,2-418,6562:4721,50,14
431SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:01:2999:28:4729,0-418,8712:0728,30,56
432ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563000:46:29102:25:5628,4-419,4341:3836,70,09
433WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183001:29:07146:57:3828,4-419,4893:0819,10,91
434DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053001:22:5378:14:0527,4-420,4833:0119,80,51
435PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:32:11125:20:1226,9-420,9101:1150,20,57
436PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:14:1173:14:1126,9-420,9952:4521,70,15
437GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973000:39:56101:51:1026,2-421,6911:3139,30,06
438BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:32:01125:20:0126,1-421,7011:1349,00,08
439MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033001:21:3648:40:5325,7-422,1343:1018,92,25
440SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:59:3599:28:3024,6-423,2422:2524,80,15
441MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823001:20:54102:22:0524,1-423,7533:2117,91,75
442MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213003:32:4103:32:4123,0-424,8469:146,54,70
443SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:50:5124:50:5122,8-425,0752:1326,90,07
444WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:33:48122:52:1722,7-425,1211:2940,31,06
445KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:39:5971:11:2822,7-425,1721:4534,00,04
446KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173001:00:5987:48:2322,2-425,6372:4421,80,05
447KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:30:5259:46:2522,2-425,6411:2343,20,72
448MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323002:24:45146:26:2222,0-425,8746:359,11,23
449KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453002:51:2502:51:2521,8-426,0167:517,60,59
450JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:31:0996:47:3321,6-426,2434:1314,20,95
451BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:39:31144:04:4721,5-426,3854:3812,90,66
452ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593001:14:5067:44:3621,4-426,4863:3017,10,12
453RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263000:50:0577:35:5121,2-426,6182:2125,40,39
454THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:2849:49:2521,1-426,7351:4334,70,50
455HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823000:56:08144:56:0821,0-426,8252:4022,50,74
456LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573002:03:20147:47:5020,7-427,1845:5810,11,73
457SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:36:1386:11:3420,6-427,1991:4534,20,10
458MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863000:49:52124:27:2320,4-427,4152:2624,61,24
459KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343001:19:57100:31:1420,2-427,6563:5715,20,78
460PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:02:21134:23:5119,9-427,9483:0819,10,56
461WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813000:51:09139:49:0319,7-428,1362:3523,10,05
462DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103002:06:40121:43:1319,5-428,3196:299,20,61
463TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:48:26100:46:2919,4-428,4645:3510,70,69
464CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:34:37120:34:3717,0-430,8452:0229,50,00
465MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:00:43114:55:4815,5-432,3293:5415,30,63
466GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:23:5701:23:5715,3-432,5635:2910,90,54
467CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103001:56:4301:56:4314,1-433,7878:187,21,39
468GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:29:1301:29:1310,1-437,7758:516,81,14
469GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463000:47:5700:47:578,6-439,1995:3210,82,23
470DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22101:34:34152:42:19154,2-293,6230:3697,80,01
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23002:02:51146:08:12119,0-328,8931:0158,10,10
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:42:09146:00:56110,7-337,1060:5565,00,08
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3002:12:42130:07:17109,9-337,9951:1249,70,00
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23003:03:46147:03:46109,6-338,2251:4035,80,33
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:04:45145:36:1697,7-350,0970:3990,60,03
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13002:52:35118:28:4996,5-351,3321:4733,60,05
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3001:55:23128:10:2588,2-359,6651:1845,90,01
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13000:43:5899:31:4486,2-361,5960:30117,70,01
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23000:52:46129:40:1485,4-362,4840:3797,10,01
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3003:31:08131:54:5185,3-362,5352:2824,20,12
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3001:51:32139:43:0374,8-373,0841:2940,20,17
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23001:41:03131:27:4669,7-378,1931:2741,40,14
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3001:02:31121:02:3165,9-381,9350:5663,30,04
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:55:14145:14:4765,8-382,0341:4534,30,15
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23000:57:28151:45:3562,3-385,5380:5565,10,12
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3001:16:23122:22:5262,1-385,7091:1348,80,19
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3002:37:38110:49:1961,8-386,0882:3323,50,44
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:51:17103:35:1261,3-386,5451:4833,10,15
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13002:01:39121:30:0060,7-387,1872:0029,90,29
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:51:47120:29:4260,1-387,7551:5132,31,10
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23002:16:20145:53:2359,8-388,0282:1626,30,12
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:51:23139:39:2159,0-388,8831:5331,80,24
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:57:11135:21:5659,0-388,8871:5930,20,26
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-388,8951:1547,80,43
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23001:05:03121:07:1358,4-389,4891:0653,80,10
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3000:28:21144:28:2156,1-391,7450:30118,70,00
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-392,3552:1227,30,90
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23001:11:20121:11:2054,5-393,3051:1845,90,13
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:46:07144:46:0753,4-394,4750:5169,40,02
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13002:06:15161:08:0051,2-396,6632:2824,30,28
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23000:56:26138:24:4250,3-397,5441:0753,50,07
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:18:15117:49:2250,3-397,5541:3338,60,24
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:20:34111:17:4450,0-397,8291:3637,20,00
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23000:26:04145:45:4049,5-398,3840:31113,80,00
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23001:15:51140:57:0649,0-398,8261:3238,80,20
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:12:0549:12:0548,3-399,5451:2940,20,14
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:35:37145:35:3747,0-400,8652:0229,50,03
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-403,8615:5310,22,05
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23000:56:4993:42:4343,5-404,3221:1846,00,07
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:31:43121:31:2741,5-406,3562:1227,10,82
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23000:51:30128:54:4140,6-407,2221:1647,30,26
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:40:19145:13:0039,7-408,1871:0059,00,04
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:10:56146:04:5538,9-408,9761:4932,90,03
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:38:09144:38:0937,6-410,2751:0059,10,02
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23003:13:2897:04:5037,5-410,3155:0911,62,04
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-411,3450:5170,50,00
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:13:23139:44:0336,4-411,4713:4016,41,91
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-411,7553:4316,10,00
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23001:47:4624:16:0635,2-412,6123:0319,61,51
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23001:03:33136:22:4634,6-413,2181:5032,70,09
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:27129:06:1134,1-413,7391:0059,40,04
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3001:09:1649:09:1633,3-414,5252:0428,90,08
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-415,6951:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-416,1142:1426,70,02
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23000:30:51144:30:5131,7-416,1150:5861,70,07
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:20:0372:59:5631,7-416,1532:3123,80,13
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-416,2663:3716,50,10
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:11:41132:16:1431,1-416,7862:1826,00,00
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:43:22144:43:2230,6-417,2151:2442,40,12
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23000:51:00118:22:0830,2-417,6451:4135,50,55
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13001:13:2673:13:2629,6-418,2252:2824,20,03
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:30:34115:49:3629,3-418,5071:0257,60,00
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:43:19140:47:0327,9-419,9561:3338,60,04
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:36:56110:22:0825,2-422,6731:2840,90,32
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-423,42215:123,94,27
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23000:57:0072:43:4723,4-424,4482:2624,60,90
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3002:53:5902:53:5923,1-424,7757:328,03,68
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-424,81511:435,14,82
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3001:32:5870:39:4722,9-424,9364:0314,81,27
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:16:0548:37:1722,1-425,7443:2617,40,03
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:02:58103:24:4221,5-426,3712:5520,50,19
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3002:12:1090:34:5521,4-426,4516:109,70,02
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-426,6172:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-426,7256:189,50,50
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:58:1748:58:1720,1-427,7552:5420,70,15
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:00:5197:00:5120,0-427,8453:0219,70,49
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13000:48:2424:37:1119,9-427,9882:2624,60,05
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3002:03:4002:03:4018,0-429,8826:538,74,62
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3000:38:32123:59:4217,9-429,9192:0827,90,08
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-430,0653:5415,31,14
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23000:54:1148:54:1117,5-430,3153:0519,40,37
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-432,5135:4010,60,00
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:50:02144:43:3815,0-432,8553:2018,00,53
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-433,15323:202,60,00
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:35:5722:51:5413,8-434,0172:3523,10,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-435,8653:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-436,6754:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-437,0987:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-437,3248:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-437,7656:0110,00,64
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-441,65013:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-447,5946:269,30,00
Znaleziono 563 wynik(ów)