ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1PIECH Michał 524RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS1M 1806:33:41161:22:25475,00,0000:4972,40,25
2SEKRETARCZYK Tadeusz 510POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 11M 2808:42:13174:11:49475,00,0001:0554,60,03
3JAKUBOWSKA Renata 527BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1909:50:59177:50:59429,5-45,4701:2243,60,32
4CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21007:59:22175:55:05411,5-63,5251:0951,50,07
5POGOCKI Piotr 469KNURÓWM - MASTERS2M 31013:36:48182:25:24388,9-86,0662:0628,60,53
6OBIDOWICZ Agata 584TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATIVERTONK - SENIOR 21K 31106:29:17169:59:42384,6-90,4101:0059,30,13
7SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41204:11:57171:09:48324,2-150,7780:4677,20,15
8CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 51205:33:39175:31:05294,1-180,9501:0852,90,09
9FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 41105:02:02183:04:02288,8-186,1921:0257,40,15
10KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 91406:47:43182:06:51272,1-202,9101:2940,00,19
11DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122803:20:56136:42:44260,8-214,2160:4677,90,02
12TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61303:25:33181:15:38249,9-225,1260:4972,90,04
13SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101508:27:58176:11:53244,1-230,9162:0428,82,17
14SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242005:22:11179:59:51243,5-231,5401:1945,30,13
15MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51206:28:50176:40:15233,5-241,4571:3936,00,32
16GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81403:06:01170:35:28232,6-242,4410:4775,00,05
17SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211902:37:00176:23:25226,8-248,2100:4186,70,08
18PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111607:13:44174:09:12219,3-255,6961:5830,30,46
19KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71402:16:37156:30:48211,7-263,2810:3893,00,06
20JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61502:51:40170:51:40210,7-264,3200:4873,60,18
21PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552620:28:05182:42:58208,4-266,6425:5310,22,47
22SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141702:21:03170:51:35207,6-267,4000:4088,30,13
23RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292102:49:53182:06:48202,8-272,2370:5071,60,10
24ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302208:30:36165:59:30202,7-272,2562:3123,80,89
25MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131702:35:22169:01:39202,5-272,5380:4678,20,42
26DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183001:25:13169:41:32202,5-272,5390:25142,60,09
27SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171806:21:49172:36:36202,0-273,0501:5331,70,35
28MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121703:32:15152:27:42200,4-274,5511:0356,70,32
29KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023001:58:34174:59:11194,2-280,7680:3698,30,16
30FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342219:47:59153:34:19193,9-281,0556:079,82,66
31POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953001:45:15172:13:35193,7-281,3430:32110,40,09
32STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221902:43:17172:34:31187,7-287,2710:5269,00,05
33SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303004:56:03166:37:42184,2-290,8421:3637,30,20
34USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772904:56:09166:37:46184,1-290,8781:3637,30,21
35PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592702:56:17170:56:17176,9-298,1400:5960,20,53
36MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442502:21:08154:51:09176,8-298,1600:4775,20,00
37NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842901:57:27169:57:28175,9-299,1400:4089,80,03
38SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:54:00169:48:15173,9-301,1220:3991,50,12
39PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151701:52:39169:42:56172,4-302,5890:3991,80,21
40BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432501:58:55169:20:08171,2-303,7850:4186,40,04
41NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973009:34:42167:53:53170,9-304,1133:2117,80,26
42SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:05:36185:47:02170,7-304,2691:0555,20,13
43SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102604:21:37171:58:40170,1-304,9401:3239,00,69
44BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201901:40:02174:48:28167,3-307,7390:35100,30,53
45PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682801:57:53178:58:35167,2-307,8050:4285,10,18
46ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:54:02154:40:20167,1-307,9461:0257,60,85
47STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862904:09:10180:36:24162,3-312,6591:3239,10,06
48KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161702:07:19172:10:26162,2-312,7680:4776,50,17
49STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402403:06:32168:10:03162,0-312,9641:0952,10,75
50KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252005:48:02171:43:29162,0-312,9992:0827,90,06
51LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262002:55:36146:55:36160,3-314,6581:0554,80,55
52DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72001:27:13167:57:10160,3-314,6760:32110,30,06
53GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963002:09:18158:54:37159,3-315,6520:4873,90,07
54KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:00:25171:04:59158,4-316,6100:22157,30,08
55SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272101:37:49169:37:50156,5-318,4560:3796,00,31
56CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232102:11:49148:24:20156,1-318,9420:5071,00,62
57TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053004:10:31172:10:31155,9-319,1001:3637,30,62
58FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332202:27:59181:31:50155,3-319,6610:5763,00,32
59POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:38:41170:01:21154,5-320,4691:0158,40,12
60TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993003:30:46164:11:07153,1-321,8611:2243,60,42
61RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582704:24:38160:37:56152,9-322,1171:4334,70,56
62ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412401:43:43175:08:26152,8-322,2360:4088,40,17
63JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:20:26169:43:15152,7-322,3290:31113,90,11
64WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073000:17:17171:22:36151,8-323,1600:06527,10,04
65SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182902:01:25170:13:01149,4-325,6490:4873,80,53
66WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502501:05:29173:09:42149,1-325,9140:26136,60,02
67DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191902:01:49160:31:09149,1-325,9190:4973,40,14
68GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181803:58:24171:58:26148,9-326,1201:3637,50,27
69KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193002:57:26175:06:12147,4-327,5781:1249,90,01
70RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562602:01:09175:03:08146,7-328,2510:4972,70,07
71KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612702:10:21183:23:23146,7-328,2780:5367,50,13
72CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473003:13:34169:41:00146,7-328,3301:1945,50,05
73CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482602:10:26170:15:21145,8-329,1920:5367,10,20
74JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:24:48169:22:42145,8-329,2080:34103,20,12
75MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702802:24:47166:45:07145,3-329,6800:5960,20,34
76WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223004:45:48170:56:57144,4-330,6411:5830,30,21
77PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742902:57:46166:24:08143,9-331,1381:1448,60,21
78GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:03:55170:07:50143,2-331,7650:5169,40,29
79ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403006:46:5256:11:48143,0-332,0142:5021,10,74
80FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92402:22:47168:10:03142,9-332,1260:5960,00,14
81PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942901:25:18170:11:44141,7-333,3020:3699,70,25
82SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902901:07:40177:18:25140,5-334,5280:28124,60,01
83BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123003:05:00181:42:21140,3-334,6741:1945,50,10
84SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422501:06:18157:12:57140,3-334,7250:28126,90,04
85SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632801:50:22154:58:43140,2-334,8010:4776,20,13
86MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903002:19:11166:23:19140,1-334,8520:5960,40,56
87STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692801:14:01167:45:02139,8-335,1920:31113,30,24
88STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263000:38:47164:54:58139,5-335,4700:16215,90,05
89SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372303:00:01176:59:49139,1-335,9021:1746,40,84
90PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662702:22:56157:39:12136,3-338,7321:0257,20,31
91MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822903:32:19150:16:24136,0-338,9571:3338,40,50
92KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752901:40:44162:58:45134,9-340,0720:4480,40,23
93NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:26:25145:26:25134,3-340,7500:3893,20,04
94ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043005:11:21174:41:51134,2-340,8292:1925,91,29
95BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:51:09171:40:33134,1-340,8931:1647,00,18
96MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162902:43:39169:37:36133,7-341,3001:1349,00,07
97NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083003:45:59173:35:33132,9-342,1291:4235,30,43
98BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392402:37:56170:33:39132,6-342,4001:1150,40,06
99KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:52:05171:05:16132,2-342,7870:5070,80,22
100CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:46:29188:53:27131,6-343,4230:4874,10,06
101KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922903:17:04178:44:53131,2-343,7981:3039,90,33
102NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353000:44:30172:19:51131,1-343,9200:20176,70,31
103ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573000:47:07177:46:44131,1-343,9470:21166,90,04
104SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:05:16170:09:59131,1-343,9490:5762,80,02
105KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112701:09:48169:49:56130,8-344,2420:32112,40,14
106ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873001:39:17156:34:09130,7-344,3240:4579,00,20
107PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273009:18:40146:36:02130,0-345,0384:1714,01,36
108PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473019:29:25125:23:21129,7-345,3339:016,73,20
109WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282102:07:22173:29:15129,6-345,4270:5861,00,11
110MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452501:43:23173:15:47129,5-345,4650:4775,20,27
111CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:00:19170:11:44129,4-345,5800:5564,50,07
112WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722901:26:55159:54:50129,3-345,6600:4089,30,15
113KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802903:12:25170:14:19128,0-347,0341:3039,90,50
114PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82301:50:02172:46:06127,6-347,3560:5169,60,14
115PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782902:08:30168:49:30127,0-348,0381:0059,30,31
116LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:43:02169:43:02126,4-348,6000:4873,60,07
117MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343002:00:41170:36:05124,7-350,2830:5862,00,18
118KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:09:20186:40:53123,7-351,3250:33107,00,13
119ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883003:19:47171:45:28122,4-352,6151:3736,80,55
120SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663005:02:08172:47:33122,1-352,9502:2824,20,91
121FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952905:01:33172:37:28121,8-353,1672:2824,20,66
122BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:30:17170:04:01121,6-353,3830:4480,80,09
123ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322201:10:58171:53:03121,4-353,6400:35102,60,02
124MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133001:22:55169:22:55121,0-353,9700:4187,60,05
125GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463016:35:02174:10:01120,4-354,6448:167,31,72
126RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173001:27:15169:27:15120,0-354,9800:4382,50,13
127ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872903:02:50173:15:30119,2-355,8091:3239,10,19
128PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643003:19:46171:36:47118,8-356,2201:4035,70,21
129SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572602:04:47156:56:48118,7-356,2931:0357,10,10
130GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333000:51:17172:10:26117,5-357,4600:26137,50,04
131KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983000:45:02165:51:55117,5-357,4970:22156,60,00
132KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233001:02:56139:51:53117,1-357,8530:32111,70,22
133KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123000:23:56120:23:56117,1-357,9300:12293,50,01
134KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313002:08:58176:52:40116,9-358,1401:0654,40,09
135GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382401:43:05156:50:10116,7-358,2920:5267,90,02
136CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
137ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:25:09168:53:43115,0-360,0160:4481,00,09
138KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652802:05:33136:15:14113,4-361,6391:0654,20,37
139FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:49:37145:49:37112,4-362,5900:5861,50,79
140NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:37:16169:40:23111,7-363,3140:5268,90,10
141KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:09:31166:21:40111,6-363,3930:3796,30,04
142KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393001:40:56168:08:58111,6-363,4000:5466,30,07
143STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323005:31:02149:44:35111,3-363,7152:5820,20,52
144JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243001:17:44169:15:33111,1-363,8850:4185,80,04
145WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533003:55:53164:22:21111,0-363,9802:0728,20,16
146BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113000:57:22177:57:52110,1-364,8890:31115,20,06
147SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743001:17:25169:37:08108,8-366,2330:4284,30,11
148GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:40:16169:07:38108,5-366,5210:5564,90,18
149PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783003:53:32122:03:58107,8-367,2282:1027,70,43
150KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:14:54169:26:36107,4-367,5860:4186,00,17
151GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383004:09:08180:36:15107,2-367,7632:1925,80,08
152MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:31:14144:42:30106,3-368,7490:5169,90,30
153SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:44:32170:33:30106,2-368,7660:5961,00,13
154KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:45:59164:54:52105,9-369,0821:0060,00,27
155KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193001:03:29167:25:37105,7-369,2950:3699,90,03
156GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673001:38:45169:38:45105,6-369,3900:5664,20,06
157KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543003:03:43168:38:54105,5-369,4681:4434,50,25
158MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373002:30:09174:30:45105,5-369,4861:2542,20,07
159KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213001:03:29167:25:37105,5-369,5380:3699,70,04
160CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383001:06:34171:17:17105,4-369,5820:3795,00,02
161GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183001:27:05169:18:55105,3-369,6650:4972,60,09
162PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:36:09185:33:49105,2-369,8500:20174,50,03
163HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:14:53152:16:35104,8-370,2110:4284,00,23
164CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:49:00176:12:26104,8-370,2470:28128,30,01
165RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763002:43:27138:00:55103,8-371,1821:3438,10,02
166SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472502:12:46173:00:00103,2-371,7731:1746,70,03
167GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932902:09:21170:41:43102,6-372,3841:1547,60,26
168DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142904:11:53172:11:19102,0-373,0012:2824,30,10
169WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712801:17:12171:27:49101,9-373,1320:4579,20,41
170PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532601:53:29173:52:46101,7-373,3211:0653,80,47
171GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:49:31148:25:52101,2-373,8021:0455,40,38
172SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463001:45:35172:12:02101,2-373,8231:0257,50,07
173KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933004:17:37171:57:18100,5-374,4642:3323,40,62
174CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103000:52:53144:52:53100,5-374,5400:31114,00,44
175BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:57:05151:42:18100,2-374,8201:1051,30,13
176WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203004:54:34172:54:34100,0-374,9602:5620,40,26
177STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453002:31:37171:19:0799,5-375,4651:3139,40,73
178KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:50:23179:42:1998,9-376,1030:30117,80,13
179GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653002:28:55128:41:0898,2-376,8331:3139,60,25
180OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443000:48:4296:48:4296,9-378,1100:30119,40,00
181GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253001:37:38160:56:4896,4-378,6281:0059,20,31
182KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223001:31:09170:55:2396,1-378,9420:5663,20,22
183SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543002:19:54172:12:2095,7-379,3011:2741,00,22
184KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433003:03:32173:02:1895,7-379,3131:5531,31,20
185BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:07:48164:20:1295,5-379,4920:4284,50,12
186WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:29:50151:00:2795,2-379,7800:5663,60,25
187KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:28:12168:44:5795,0-380,0110:5564,60,05
188JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:14:42180:41:5494,6-380,3860:4776,00,11
189KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233002:11:08170:11:0994,4-380,5801:2343,20,08
190RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393002:51:56180:57:5794,3-380,6851:4932,90,64
191SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513001:50:56145:50:5694,2-380,7601:1051,00,30
192MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213002:15:50169:50:2493,7-381,3371:2741,40,03
193URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:19:01168:30:5493,6-381,3820:5071,10,41
194MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912902:58:5498:58:5493,3-381,6881:5531,30,09
195FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143002:17:16170:17:1692,6-382,3901:2840,50,21
196DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762901:31:29134:11:4292,6-382,4210:5960,70,14
197SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703001:19:36169:39:5392,4-382,5870:5169,70,03
198STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732904:04:07180:47:5092,3-382,7052:3822,70,02
199DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453002:31:51164:22:0392,3-382,7301:3836,50,19
200NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293003:33:26147:36:3392,3-382,7452:1825,90,21
201ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943002:30:02170:30:0392,1-382,9101:3736,80,40
202GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273002:20:41146:46:0691,9-383,0591:3139,20,18
203PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:26:57169:47:1591,8-383,1650:5663,40,28
204SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003007:11:16176:16:4691,2-383,7724:4312,72,04
205STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163000:49:19168:54:1191,0-383,9770:32110,70,00
206HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:14:53152:16:3389,7-385,2660:5071,90,27
207PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672802:36:33176:05:2789,7-385,2661:4434,40,15
208MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093001:43:39121:43:4089,5-385,4801:0951,80,20
209SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083002:07:20147:24:4189,4-385,6241:2542,10,49
210WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:13:41145:47:3389,0-385,9591:3040,00,33
211GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:09:00171:15:5589,0-386,0210:4677,40,05
212HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:25:50156:34:0388,8-386,2140:5862,10,08
213LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623016:34:2316:37:1088,3-386,68811:155,34,06
214MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583003:52:44171:32:2388,0-387,0442:3822,70,65
215MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463001:24:06169:36:0087,5-387,5050:5762,40,04
216WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:10:34169:45:3387,4-387,6060:4874,30,02
217OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243005:06:43170:28:5987,1-387,8603:3117,01,77
218KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353002:16:35148:51:0787,0-387,9811:3438,20,54
219KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953015:07:2715:07:2786,8-388,23710:275,74,18
220ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:03:19136:19:5186,2-388,7730:4481,70,19
221SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213002:18:06170:18:0686,1-388,9401:3637,40,32
222POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043005:17:44153:12:0885,7-389,2893:4216,21,14
223DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493000:33:29188:58:3585,5-389,5310:23153,20,07
224RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:53:43169:14:5585,0-390,0080:3794,90,10
225RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:24:34171:29:3484,7-390,3020:17206,90,01
226SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612801:33:49169:43:0884,5-390,4991:0654,00,20
227ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:20:41176:22:2083,6-391,4000:5762,20,24
228JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:25:03168:41:3483,3-391,7491:0158,70,08
229MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172901:43:55169:43:5582,8-392,2401:1547,80,18
230GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323004:06:42139:19:4382,5-392,5432:5920,11,05
231KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753000:53:09154:11:2382,2-392,8000:3892,80,05
232LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753002:51:43169:25:2981,8-393,2122:0528,60,06
233GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763002:51:43169:25:2981,8-393,2122:0528,60,06
234KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:18:29168:58:5381,8-393,2370:5762,50,24
235KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:29:42144:11:3581,0-393,9711:0654,20,16
236PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:53:19178:50:5580,8-394,2121:2442,80,11
237CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:17:04176:48:0780,3-394,6630:5762,50,04
238STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803001:12:34156:09:3780,0-394,9550:5466,20,16
239KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:33:39145:02:4580,0-394,9601:1051,30,60
240NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363000:37:13171:12:5779,9-395,0580:27128,90,05
241KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:51:58168:51:5879,8-395,1900:3992,10,13
242BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853006:14:57168:35:1879,5-395,5504:4312,71,84
243MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-396,3361:0059,30,43
244WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863003:08:22145:55:4478,7-396,3372:2325,11,28
245MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283010:42:5934:36:2777,5-397,5238:177,22,31
246KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963001:32:33153:28:0077,3-397,6701:1150,10,36
247DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:13:46169:48:5477,3-397,7040:5762,90,09
248RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173002:58:52169:41:5677,3-397,7072:1825,90,18
249KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:55:53169:55:5477,2-397,7601:3040,00,26
250ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:18:37171:56:0577,2-397,8351:0158,90,21
251SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483000:58:02142:52:2377,1-397,9270:4579,70,01
252DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:56:12170:23:2777,1-397,9401:3039,80,27
253CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843001:47:33173:57:5876,9-398,1321:2342,90,14
254MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:46:24159:35:5676,4-398,5951:2343,10,44
255GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373000:46:13167:46:0476,0-398,9840:3698,70,17
256KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:00:21166:58:1675,6-399,4170:4775,10,13
257KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683002:51:40148:23:1075,5-399,5222:1626,40,92
258KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:14:09150:36:1675,4-399,5950:5961,00,22
259GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403001:22:38183:40:2075,1-399,9461:0654,50,17
260KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:19:32150:27:1974,9-400,1451:0356,50,31
261KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:15:04181:19:1074,8-400,2001:0059,80,21
262ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813001:21:36170:21:1474,8-400,2061:0555,01,08
263MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303001:54:27165:09:2574,4-400,5711:3239,00,05
264KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133002:18:01139:39:3174,3-400,7371:5132,30,59
265MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633000:59:50174:48:3774,1-400,8980:4874,30,36
266WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:34:23157:01:1473,9-401,1091:1647,00,22
267WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:41:31117:21:2073,0-401,9741:2343,20,10
268RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:57:20162:27:0772,6-402,3531:3637,10,20
269SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:36:11140:13:4472,4-402,6161:1945,20,58
270BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343002:31:00165:19:0172,4-402,6202:0528,80,97
271KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:49:27154:30:2472,3-402,6721:3039,60,07
272NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:18:59145:18:5972,1-402,9401:0554,70,37
273SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623002:17:39176:55:4672,0-402,9821:5431,40,83
274JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:12:57177:13:0671,9-403,1151:0059,10,00
275SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:57:33169:57:3371,7-403,2701:3836,60,20
276BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:42:37171:21:4171,6-403,3991:2541,90,10
277KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773000:47:06150:37:2671,5-403,4740:3991,10,09
278ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623002:14:22170:05:4371,2-403,8481:5331,80,33
279SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:26:56150:23:0970,8-404,1701:1348,90,10
280ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583002:26:55169:42:0570,4-404,5852:0528,80,13
281RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:26:40181:27:2669,7-405,3030:22156,80,01
282MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:27:38152:22:4069,5-405,5011:1547,60,19
283ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:39:50145:48:2069,3-405,6561:2641,70,47
284ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:12:07166:50:4669,1-405,8991:0257,50,27
285LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093000:54:09169:36:3969,0-406,0300:4776,40,03
286DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:30:59169:44:5968,9-406,1301:1945,40,36
287HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503000:49:54172:24:2168,7-406,3100:4382,60,01
288CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:42:43163:29:5468,3-406,6911:3039,90,54
289DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983002:55:54134:18:5167,9-407,1012:3523,21,52
290SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973000:57:28142:52:2167,3-407,6520:5170,30,37
291POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:08:32146:14:2667,3-407,7381:0158,90,43
292MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:01:28171:18:2567,2-407,7860:5465,60,00
293KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343000:35:03177:06:4167,2-407,8040:31115,00,02
294FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233004:54:1552:15:5967,0-407,9694:2313,71,33
295GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:25:33168:56:2166,7-408,2751:1646,80,07
296NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:13:47143:58:4666,2-408,8452:0129,70,37
297JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:52:29168:52:2966,2-408,8500:4775,60,08
298DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:11:23173:56:4166,1-408,8901:0455,60,06
299DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163004:27:49169:25:2665,6-409,3524:0414,71,37
300JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:57:13169:55:1065,6-409,3520:5268,80,55
301PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923001:46:07163:32:1865,4-409,5601:3737,00,07
302RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:52:45168:52:4565,4-409,6300:4874,40,09
303DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:48:35145:52:5065,1-409,9391:4036,00,51
304JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733000:57:55168:27:5564,9-410,0780:5367,30,11
305WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193001:22:01175:02:1664,2-410,7621:1647,00,38
306BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643001:10:2298:47:0364,2-410,8031:0554,70,33
307OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633000:48:57145:52:2164,0-410,9920:4578,50,09
308MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653004:07:40173:41:0263,5-411,5153:5415,40,80
309SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663002:03:13142:53:1863,1-411,8691:5730,71,09
310SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793005:17:20131:13:4763,1-411,8835:0111,91,82
311WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542601:12:07164:21:1862,8-412,2461:0852,20,59
312BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
313KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813003:14:41125:31:3262,5-412,5073:0619,30,07
314BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433002:08:49170:25:5962,4-412,5592:0329,10,10
315LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223002:20:39175:57:4862,1-412,8942:1526,50,07
316KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993001:19:30132:47:5362,1-412,9301:1646,80,44
317PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073001:02:36166:29:1661,7-413,2601:0059,20,52
318BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833002:30:59165:19:3261,5-413,4642:2724,51,14
319OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603001:00:24164:27:4261,0-413,9890:5960,60,46
320BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113000:57:33171:39:2160,8-414,2360:5663,40,01
321WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:38:00171:02:4460,6-414,3781:3637,10,58
322JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:04:02169:04:0260,6-414,4001:0356,80,00
323SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873005:32:34131:13:3560,5-414,5345:3010,91,93
324MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783001:37:10169:37:1060,3-414,7101:3637,20,83
325WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433001:25:09169:54:2159,9-415,1061:2542,20,15
326BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:10:48171:50:3959,5-415,5481:1150,40,08
327SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:00:30168:45:1459,4-415,6341:0158,90,03
328BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:23:07144:59:0658,7-416,2561:2442,40,97
329ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:49:05163:48:1358,7-416,3061:5132,30,65
330WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:34:35168:39:0958,4-416,6151:3737,00,18
331PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:21:06150:30:5658,3-416,6681:2343,20,40
332PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593000:38:34168:38:3458,3-416,6900:3990,70,02
333KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633002:20:10163:01:5157,9-417,0732:2524,81,23
334WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803003:27:24139:21:2857,8-417,2323:3516,71,65
335KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143003:59:59173:40:1957,8-417,2444:0914,41,19
336JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263001:37:42143:12:0157,6-417,3591:4135,40,21
337OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303000:36:28168:36:2857,5-417,5500:3894,50,04
338ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362301:14:58118:16:2757,4-417,5771:1846,00,40
339JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:09:28145:15:5757,4-417,5991:1249,60,81
340FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803009:58:1036:32:0756,9-418,07210:305,70,76
341PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:23:22174:39:4056,3-418,7031:2840,50,01
342MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663000:45:35145:22:1555,9-419,1230:4873,50,18
343PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833001:25:30168:15:2255,8-419,1961:3139,20,61
344PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703001:21:56115:06:3355,5-419,5221:2840,60,18
345STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653002:14:28170:05:4655,4-419,6122:2524,70,94
346STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:06:59105:40:2054,7-420,2891:1349,00,05
347JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:26:37169:26:3754,5-420,5201:3537,70,60
348ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113001:47:32178:36:0754,2-420,7751:5830,30,26
349JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:25:59105:21:4154,1-420,9441:3537,70,19
350TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693001:26:38147:10:4554,1-420,9491:3637,40,19
351DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:13:21169:22:4453,7-421,2540:14241,60,02
352MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553009:34:5709:34:5752,6-422,40410:555,56,27
353PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:10:47145:15:5052,4-422,6011:2144,40,32
354ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:06:59169:16:1752,3-422,7051:1646,80,43
355PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:05:10170:11:3052,0-422,9721:1547,90,23
356BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:09:54145:15:4051,9-423,0981:2044,60,30
357LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843003:47:39147:47:3951,6-423,4404:2413,61,70
358BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673000:54:02151:31:4051,4-423,5671:0357,10,12
359GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753000:55:48170:24:0251,1-423,8621:0555,00,10
360GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143001:07:22171:08:3050,2-424,8451:2044,70,26
361MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773000:51:32174:59:1950,1-424,9021:0158,30,22
362SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383004:27:2854:21:2749,7-425,2735:2211,22,41
363SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:34:04127:44:5849,7-425,3383:0619,31,06
364TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893002:24:17174:33:5749,6-425,4492:5420,61,39
365MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:10:2093:41:2849,5-425,4782:3722,80,71
366RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193002:51:23156:53:5249,4-425,5623:2717,31,10
367ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:16:15149:27:1949,3-425,6751:3238,80,04
368KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:19:26148:30:4849,3-425,7031:3637,20,17
369JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:43:46169:47:5748,4-426,6390:5466,30,19
370MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-426,6854:3213,22,66
371BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:01:56158:08:2648,1-426,9061:1746,60,09
372ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:40:07174:11:0347,9-427,1162:0528,70,55
373SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:14:46125:32:2747,8-427,1871:3338,40,37
374TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:41:07169:33:5547,5-427,5110:5169,30,08
375KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983001:02:54169:31:5947,0-428,0261:2044,80,11
376THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:32:21163:26:3546,8-428,2220:4186,80,28
377KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:12:05178:01:3946,6-428,4141:3238,80,27
378BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893007:25:3107:25:3146,5-428,4859:346,30,18
379MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-428,6899:416,24,68
380ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:01:19151:51:5346,0-428,9601:1945,10,30
381RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:58:08188:59:1645,8-429,1702:3423,30,39
382KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:15:42169:15:4245,6-429,4401:3936,10,53
383DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133002:00:09145:41:2145,4-429,5972:3822,70,08
384PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063000:57:48119:52:1845,3-429,6531:1647,10,62
385WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:52:10168:44:0445,1-429,8931:0951,90,46
386GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:09:46145:09:4645,0-430,0001:3338,70,33
387BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413000:52:09169:14:4544,7-430,3011:1051,40,13
388BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293002:35:00136:44:4044,6-430,3763:2817,31,69
389STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:11:2273:42:2344,5-430,4522:5620,30,52
390GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853001:03:02170:30:4544,5-430,4611:2442,40,10
391CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:52:42168:52:4244,2-430,8001:1150,30,17
392KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223002:00:02145:41:0844,0-430,9722:4322,00,09
393KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:18:32168:58:5643,4-431,5851:4833,20,44
394MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793000:51:09171:07:5043,1-431,8631:1150,60,01
395JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:08:06134:27:3443,1-431,8731:3438,00,50
396NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:41:25145:51:0243,1-431,8972:2125,50,76
397ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593001:44:09168:53:4043,0-432,0112:2524,80,06
398KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:48:47144:06:3042,9-432,1101:0852,80,05
399MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:50:11168:50:1142,5-432,4601:1050,90,42
400POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 3283001:11:07160:55:0142,5-432,4891:4035,91,07
401KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 3293001:11:07160:55:0142,5-432,4891:4035,91,07
402WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:42:10145:42:1042,4-432,6302:2424,90,73
403MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033002:14:33170:06:1542,3-432,6903:1018,91,15
404WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:37:40171:30:3342,1-432,8652:1925,90,20
405DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:28:13168:43:5541,8-433,1702:0628,50,14
406KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273002:36:0789:37:1841,6-433,3783:4516,01,36
407ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563002:08:22170:03:2941,5-433,4773:0519,40,17
408WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063001:08:14146:11:0441,5-433,4851:3836,50,79
409SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:22:27145:01:1241,4-433,5891:5930,10,18
410KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873000:56:41118:48:4841,1-433,9401:2243,50,02
411KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723001:07:35148:45:2841,0-433,9821:3836,40,18
412LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:49:40144:53:3741,0-434,0001:1249,50,05
413MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973001:14:22104:26:5440,6-434,3571:4932,80,16
414WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923003:36:4151:37:5040,3-434,6755:2211,21,20
415SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093000:59:45169:25:5240,0-434,9651:2940,20,06
416BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313000:37:35168:56:2238,5-436,5370:5861,40,01
417KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:28:17143:23:3638,4-436,5702:1726,10,07
418KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243001:11:38159:01:1638,1-436,8731:5231,90,91
419BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:52:45168:11:4038,0-436,9531:2343,30,13
420HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823001:39:18169:39:1837,5-437,4702:3822,71,50
421WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083000:46:04115:49:1736,9-438,0931:1448,10,31
422WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263000:48:28171:53:1336,7-438,2521:1945,50,66
423RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:57:20168:41:3436,3-438,7493:1418,50,41
424DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053000:52:57170:17:0236,2-438,7531:2741,10,08
425ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023002:07:5496:13:1836,2-438,8063:3217,01,64
426NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-439,0501:5830,40,21
427DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:31:04134:42:0135,8-439,2372:3223,60,92
428KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903000:42:37142:55:3035,7-439,3171:1150,20,03
429KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453002:11:23170:05:5335,5-439,5113:4216,20,18
430GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973000:59:03165:54:2635,3-439,6561:4035,90,05
431GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023000:31:28177:22:2935,2-439,8240:5367,10,00
432WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843001:33:47121:19:1834,7-440,3232:4222,20,43
433SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793001:12:46169:12:4633,7-441,3442:0927,80,34
434SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933000:59:5896:59:5833,2-441,8001:4833,20,72
435JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:19:43170:45:0532,8-442,1952:2524,70,34
436JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203000:54:2681:28:5532,6-442,3721:4036,00,08
437CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103002:14:48170:06:0532,3-442,7474:1014,40,70
438KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:08:4197:17:3331,5-443,5294:0514,70,05
439WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:21:19169:08:1231,4-443,5872:3523,20,05
440FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283004:29:3043:02:1931,3-443,7488:377,00,21
441SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883000:54:42168:54:4230,9-444,1501:4633,80,40
442LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143000:19:52120:31:3430,6-444,3920:3892,40,02
443OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783001:49:02121:49:0330,5-444,4773:3416,80,31
444KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173000:41:43168:29:1630,5-444,4831:2243,90,00
445KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233001:26:38156:03:2730,5-444,5132:5021,11,13
446DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103001:00:01168:06:4430,1-444,9271:5930,10,37
447KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:21:2589:24:1329,2-445,8112:4721,50,14
448SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:01:2999:28:4729,0-446,0262:0728,30,56
449MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823002:01:35168:31:2328,6-446,3724:1414,10,50
450WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183001:29:07146:57:3828,4-446,6443:0819,10,91
451PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273000:32:11125:20:1226,9-448,0651:1150,20,57
452PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:14:1173:14:1126,9-448,1502:4521,70,15
453BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163000:32:01125:20:0126,1-448,8561:1349,00,08
454GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:00:18170:05:5625,9-449,0792:1925,80,90
455SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703000:59:3599:28:3024,6-450,3972:2524,80,15
456KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:21:24155:50:3224,5-450,4810:5268,70,23
457LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573001:03:07167:17:2223,9-451,1012:3822,70,59
458MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213003:32:4103:32:4123,0-452,0019:146,54,70
459WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:33:48122:52:1722,7-452,2761:2940,31,06
460MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:05:16163:17:4322,1-452,8912:5720,30,46
461MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323002:24:45146:26:2222,0-453,0296:359,11,23
462BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:39:31144:04:4721,5-453,5404:3812,90,66
463THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:2849:49:2521,1-453,8901:4334,70,50
464MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863000:49:52124:27:2320,4-454,5702:2624,61,24
465KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343001:19:57100:31:1420,2-454,8113:5715,20,78
466PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:02:21134:23:5119,9-455,1033:0819,10,56
467TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:48:26100:46:2919,4-455,6195:3510,70,69
468CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:34:37120:34:3717,0-458,0002:0229,50,00
469GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:29:1301:29:1310,1-464,9308:516,81,14
470DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22101:42:45178:14:19178,2-296,7590:34104,10,01
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3002:10:05182:36:16131,4-343,6500:5960,60,01
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:00:44169:05:19131,3-343,7420:27129,70,05
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23003:36:16175:28:06125,7-349,3141:4334,90,17
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:11:22170:01:26111,6-363,3520:3893,90,03
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23003:03:46147:03:46109,6-365,3801:4035,80,33
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13001:04:45145:36:1697,7-377,2520:3990,60,03
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3000:52:06173:04:5890,4-384,5510:34104,20,06
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23004:06:46169:15:4489,4-385,5892:4521,70,09
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3001:55:23128:10:2588,2-386,8201:1845,90,01
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:10:38189:14:0587,2-387,8301:2940,00,21
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13000:04:33175:01:2187,1-387,9360:031 148,10,00
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3000:46:08168:46:0883,7-391,3220:33108,80,09
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3002:45:19170:36:1078,2-396,8412:0628,40,25
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23001:04:46161:47:1070,7-404,2570:5465,50,04
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3001:04:26157:48:0569,4-405,5820:5564,60,11
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:36:54169:15:5168,5-406,4561:2442,40,24
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3000:26:31168:58:1867,2-407,8240:23152,00,01
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3001:06:38169:06:3866,7-408,2600:5960,10,00
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3001:02:31121:02:3165,9-409,0900:5663,30,04
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3001:55:14145:14:4765,8-409,1891:4534,30,15
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:11:00170:45:4963,7-411,3381:0653,80,09
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23000:59:06168:59:0663,5-411,4600:5564,50,11
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23000:57:28151:45:3562,3-412,6930:5565,10,12
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13001:03:22183:09:3261,6-413,4191:0158,30,13
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:51:17103:35:1261,3-413,7001:4833,10,15
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23004:25:55169:24:5260,8-414,2374:2213,71,49
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13002:01:39121:30:0060,7-414,3422:0029,90,29
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:51:47120:29:4260,1-414,9101:5132,31,10
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:51:23139:39:2159,0-416,0381:5331,80,24
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3001:00:04169:00:0457,1-417,8701:0357,10,01
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:36:24171:11:5154,8-420,1931:4534,10,70
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:46:07144:46:0753,4-421,6300:5169,40,02
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3001:59:38169:59:3852,6-422,4502:1626,40,04
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:18:15117:49:2250,3-424,7091:3338,60,24
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:20:34111:17:4450,0-424,9841:3637,20,00
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23001:15:51140:57:0649,0-425,9811:3238,80,20
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3001:12:0549:12:0548,3-426,7001:2940,20,14
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:38:28167:03:4947,1-427,8762:0528,70,19
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13000:34:38168:48:4045,7-429,3320:4579,10,20
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:36:06168:36:0642,8-432,2300:5071,10,07
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:31:43121:31:2741,5-433,5112:1227,10,82
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23001:06:17167:50:4641,3-433,7041:3637,40,07
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23000:51:30128:54:4140,6-434,3771:1647,30,26
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:38:18171:50:0839,0-436,0452:3123,81,76
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:10:56146:04:5538,9-436,1311:4932,90,03
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23003:13:2897:04:5037,5-437,4705:0911,62,04
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:13:23139:44:0336,4-438,6263:4016,41,91
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-438,9103:4316,10,00
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23001:03:33136:22:4634,6-440,3731:5032,70,09
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:27129:06:1134,1-440,8941:0059,40,04
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13000:28:21168:28:2133,6-441,3700:5071,20,02
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23000:30:51144:30:5131,7-443,2700:5861,70,07
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23002:57:50161:13:1131,4-443,6155:3910,60,72
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3001:07:18169:36:3531,2-443,8292:0927,80,68
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3001:11:41132:16:1431,1-443,9412:1826,00,00
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3000:43:22144:43:2230,6-444,3701:2442,40,12
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:20169:01:2030,0-445,0002:0229,30,32
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3000:51:29169:23:3630,0-445,0201:4334,90,25
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:30:34115:49:3629,3-445,6621:0257,60,00
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:43:19140:47:0327,9-447,1111:3338,60,04
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:36:56110:22:0825,2-449,8281:2840,90,32
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23001:11:04169:22:1225,1-449,9062:4921,20,36
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3000:47:16172:38:0625,0-450,0441:5331,70,06
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-451,97011:435,14,82
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:16:0548:37:1722,1-452,8993:2617,40,03
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:02:58103:24:4221,5-453,5262:5520,50,19
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:58:1748:58:1720,1-454,9102:5420,70,15
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13000:48:2424:37:1119,9-455,1432:2624,60,05
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3002:03:4002:03:4018,0-457,0376:538,74,62
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23000:54:1148:54:1117,5-457,4703:0519,40,37
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:35:5722:51:5413,8-461,1722:3523,10,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-463,0203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-468,80513:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-474,7496:269,30,00
Znaleziono 563 wynik(ów)