ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
356
Wystartowało:
283
Nie ukończyło:
283
Ukończyło:
0
Na trasie:
283
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 1822:26:31232,5590,0005:4710,41,29
2KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 26M 13819:02:46211,719-20,8405:2311,10,68
3JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 1827:38:47210,680-21,8797:527,63,12
4SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS4M 7816:56:54207,600-24,9594:5312,24,03
5RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 4825:07:16202,763-29,7967:268,12,26
6MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 16818:27:11202,462-30,0975:2811,02,23
7SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 3820:39:51201,950-30,6096:089,81,32
8STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 22M 5818:23:25187,729-44,8305:5210,20,57
9CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS2M 2817:36:05184,771-47,7885:4210,53,39
10BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 27M 14813:56:54178,241-54,3184:4112,80,16
11NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS14M 26815:21:31175,860-56,6995:1411,50,48
12PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 28M 15815:38:11172,411-60,1485:2611,02,18
13BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 27817:25:30171,215-61,3446:069,80,58
14SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 3817:58:24170,060-62,4996:209,52,09
15ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 6818:57:36164,635-67,9246:548,71,38
16STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS24M 41816:43:40162,341-70,2186:109,71,06
17ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 23M 8819:18:58161,655-70,9047:108,40,38
18DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 2K 4823:30:31160,324-72,2358:476,82,16
19GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 25M 12812:51:51159,257-73,3024:5012,40,21
20KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 24M 11815:54:14158,390-74,1696:0110,02,69
21SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 9813:21:42156,544-76,0155:0711,70,86
22RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 10817:27:53152,883-79,6766:518,81,33
23WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 212M 34820:34:32151,840-80,7198:077,41,90
24SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 5816:43:15149,351-83,2086:438,93,33
25PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS8M 18813:41:35143,862-88,6975:4210,51,02
26SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 21812:33:56140,472-92,0875:2211,20,42
27NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 29M 23813:36:03132,871-99,6886:089,81,08
28BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 54815:31:04132,600-99,9597:018,51,41
29SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS23M 39817:05:41131,051-101,5087:497,70,58
30PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS25M 42819:35:40129,962-102,5979:026,61,87
31PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS22M 38822:58:03129,667-102,89210:375,64,04
32MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 223M 67811:11:05129,535-103,0245:1011,61,29
33TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 224M 68813:46:22128,829-103,7306:249,40,47
34LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS13M 25811:00:37126,400-106,1595:1311,50,87
35SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 211M 33812:53:40125,686-106,8736:099,71,48
36MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS35M 61814:39:04124,717-107,8427:028,51,25
37SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 72812:02:39122,050-110,5095:5510,11,87
38PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 49811:13:41118,780-113,7795:4010,60,38
39CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 228M 77819:31:35115,940-116,61910:065,93,27
40ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS10M 20812:54:21114,984-117,5756:448,90,64
41NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS12M 22811:39:21111,686-120,8736:159,60,53
42KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 30810:26:15111,600-120,9595:3610,71,80
43STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 6M 62819:22:51111,285-121,27410:265,74,17
44WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 221M 64815:27:50111,020-121,5398:217,20,00
45KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 214M 47810:55:22109,620-122,9395:5810,00,99
46KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS20M 35810:06:44107,414-125,1455:3810,61,40
47GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 6K 15812:00:43107,237-125,3226:438,91,42
48SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 4M 40809:29:29106,234-126,3255:2111,20,82
49CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS17M 29809:18:09105,418-127,1415:1711,30,11
50GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS7M 17810:12:31105,335-127,2245:4810,30,83
51CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 28K 16814:56:34104,753-127,8068:337,04,17
52DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 6812:36:29101,999-130,5607:248,10,31
53WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 24810:41:50101,868-130,6916:189,53,13
54GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS9M 19809:36:25101,198-131,3615:4110,52,16
55SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS28M 46815:03:31101,177-131,3828:556,72,90
56BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 32808:30:06100,180-132,3795:0511,80,85
57WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 213M 45815:49:13100,040-132,5199:296,30,83
58STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 60808:34:3599,535-133,0245:1011,61,13
59BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 3M 37815:09:3797,748-134,8119:186,40,15
60GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS21M 36813:29:5296,372-136,1878:247,12,70
61SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS33M 59809:55:0695,699-136,8606:139,61,08
62KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 225M 71810:06:2695,687-136,8726:209,52,31
63BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 8M 74809:55:4495,508-137,0516:149,60,54
64KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 11809:21:2894,989-137,5705:5410,20,56
65RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 25K 10813:48:2294,315-138,2448:466,83,43
66MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS29M 48809:00:4393,663-138,8965:4610,40,19
67MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 222M 66812:51:2893,312-139,2478:167,30,34
68FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 217M 53811:42:1792,610-139,9497:347,91,24
69DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS31M 52814:17:2092,579-139,9809:156,53,11
70SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS32M 55810:33:5292,413-140,1466:518,71,30
71GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 7816:56:2991,941-140,61811:035,42,17
72PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 11M 86814:05:2989,734-142,8259:256,41,45
73DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 229M 79810:55:5289,411-143,1487:208,20,48
74MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 9811:31:3987,495-145,0647:547,60,74
75WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 233M 91813:05:2587,394-145,1658:596,71,38
76URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 237M 98808:50:1187,170-145,3896:049,90,70
77KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 56808:03:0487,064-145,4955:3210,80,78
78KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 8K 18811:43:4387,019-145,5408:057,42,54
79SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 243M 108808:39:3986,060-146,4996:029,91,44
80POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 230M 80814:15:5385,711-146,8489:596,03,07
81DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS26M 43811:34:0385,469-147,0908:077,40,82
82RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS27M 44807:11:1484,992-147,5675:0411,81,07
83KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 215M 50810:00:0082,200-150,3597:178,21,09
84KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS40M 84809:48:4381,763-150,7967:128,32,37
85PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 14814:53:3680,788-151,77111:035,42,52
86CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 216M 51807:40:4480,337-152,2225:4410,50,11
87WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 65808:01:1378,663-153,8966:079,82,82
88DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 231M 82807:15:5177,296-155,2635:3810,61,94
89KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 75806:59:0477,240-155,3195:2511,11,07
90ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 27K 13810:13:4977,165-155,3947:577,50,47
91KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 238M 99806:49:5475,405-157,1545:2611,02,24
92KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 9K 20807:43:1674,800-157,7596:119,71,38
93ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 220M 63808:50:1074,794-157,7657:058,54,60
94MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 24K 8809:42:0274,429-158,1307:497,70,64
95MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS47M 96807:27:1874,102-158,4576:029,93,25
96WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS58M 123807:50:3973,891-158,6686:229,40,97
97RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 249M 125806:35:3472,647-159,9125:2611,00,81
98KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 26K 12808:14:1272,328-160,2316:498,80,51
99NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 250M 128807:02:0572,060-160,4995:5110,21,88
100SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS42M 87806:29:0971,730-160,8295:2511,10,67
101BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 236M 97808:40:3471,601-160,9587:168,30,94
102SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 21809:12:2970,830-161,7297:487,70,63
103ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 240M 101807:21:1070,743-161,8166:149,61,90
104ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 235M 95808:03:1570,415-162,1446:518,70,52
105RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS51M 107808:18:5069,697-162,8627:098,40,66
106TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 252M 132805:35:5168,544-164,0154:5312,20,45
107DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 245M 110806:31:3967,899-164,6605:4610,42,07
108DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 12M 111808:48:3467,199-165,3607:517,61,22
109KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 7K 17808:32:4767,196-165,3637:377,90,43
110NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 242M 105807:04:0366,155-166,4046:249,41,58
111DOBEL Tomasz 175PSRSTEVENAGEM - SENIOR 244M 109808:39:2566,110-166,4497:517,60,98
112GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 255M 136806:04:1066,020-166,5395:3010,91,76
113OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS64M 137807:00:2165,910-166,6496:229,40,49
114PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS44M 90808:42:0165,440-167,1197:587,52,71
115JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 113811:31:0064,922-167,63710:385,60,49
116OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS46M 93807:21:2664,008-168,5516:538,71,12
117BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 234M 94805:27:5463,662-168,8975:0911,60,28
118SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS49M 103806:11:2963,131-169,4285:5310,23,66
119SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 212K 24810:59:1763,117-169,44210:265,73,54
120BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 215K 36811:06:0262,520-170,03910:395,65,35
121KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 241M 104804:56:5562,307-170,2524:4512,60,56
122JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 210K 22807:04:0160,600-171,9596:598,61,31
123SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 12K 27810:39:4060,466-172,09310:345,74,04
124WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS67M 143806:00:4159,894-172,6656:0110,01,01
125PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS62M 130805:40:1358,332-174,2275:4910,31,26
126PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 22K 40806:05:2658,310-174,2496:169,60,27
127KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 214K 28808:37:4057,927-174,6328:566,73,39
128ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS16M 28810:43:3157,423-175,13611:125,47,98
129KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS52M 114805:33:0457,130-175,4295:4910,30,24
130CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 217K 41806:51:2855,490-177,0697:248,11,20
131KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 254M 134806:20:0554,807-177,7526:568,71,05
132DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 18K 34805:28:4853,746-178,8136:079,80,50
133PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 13M 138807:01:2152,399-180,1608:027,51,07
134BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 14K 30806:55:4551,902-180,6578:007,51,20
135GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS56M 119808:11:1251,138-181,4219:366,22,03
136DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS55M 117804:52:3350,291-182,2685:4910,31,03
137GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 24K 48805:33:0650,155-182,4046:389,00,66
138SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 124805:33:3149,662-182,8976:428,92,56
139KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 239M 100804:01:4749,019-183,5404:5512,20,45
140JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 257M 144805:05:4048,361-184,1986:199,50,77
141BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS72M 157805:03:1848,094-184,4656:189,50,35
142MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 213K 25805:09:1247,124-185,4356:339,10,45
143BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS50M 106807:25:3146,515-186,0449:346,30,18
144ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS68M 146804:45:0046,040-186,5196:119,71,10
145GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIK SLK - MASTERS 21K 38805:23:5345,000-187,5597:118,31,21
146GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 16K 32807:18:0644,539-188,0209:506,12,19
147KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 15K 31805:18:3843,415-189,1447:208,21,88
148KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS66M 142804:41:0342,890-189,6696:339,20,38
149MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 265M 158805:12:4342,540-190,0197:218,22,03
150ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS77M 166805:43:3841,523-191,0368:167,32,40
151MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS65M 141804:44:3641,489-191,0706:518,71,08
152LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 256M 140807:15:4241,000-191,55910:375,61,96
153MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 259M 147803:38:2340,623-191,9365:2211,21,54
154GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 248M 121803:46:3838,869-193,6905:4910,30,09
155KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS71M 152803:53:3738,430-194,1296:049,90,17
156KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 227K 59804:32:2138,127-194,4327:088,41,07
157BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS78M 169803:18:2436,500-196,0595:2611,00,33
158DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS74M 160804:30:2535,763-196,7967:337,91,65
159KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 247M 120803:51:1835,683-196,8766:289,30,39
160GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 253M 133803:51:4635,344-197,2156:339,10,29
161LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 226K 58807:29:3334,106-198,45313:104,60,41
162OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS81M 177803:36:3331,731-200,8286:498,80,48
163KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 45805:13:2831,471-201,0889:576,00,27
164BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 258M 145802:58:3429,338-203,2216:059,90,00
165KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 49803:40:1629,189-203,3707:328,00,39
166GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS84M 182802:24:1525,921-206,6385:3310,81,22
167SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 272M 175802:43:3225,094-207,4656:319,21,35
168KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 33K 73802:51:2521,829-210,7307:517,60,59
169WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 271M 174801:59:1421,474-211,0855:3310,80,21
170BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 235K 74803:16:2721,460-211,0999:096,61,33
171MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 268M 168801:53:3120,090-212,4695:3910,60,29
172MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 279M 193801:26:5615,332-217,2275:4010,60,00
173ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 30K 65801:36:1413,828-218,7316:578,60,12
174PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 36K 77801:10:5811,170-221,3896:219,41,16
Znaleziono 174 wynik(ów)