ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1JAKUBOWSKA Renata 527BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 21K 1906:30:13198:30:13475,00,0000:4973,00,30
2CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21004:08:54205:59:40443,4-31,5630:33106,90,01
3POGOCKI Piotr 469KNURÓWM - MASTERS2M 31013:21:12206:34:04433,9-41,0821:5032,50,35
4OBIDOWICZ Agata 584TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATIVERTONK - SENIOR 21K 31103:35:05193:59:42414,6-60,4100:31115,70,05
5SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41207:33:57196:40:21384,9-90,0851:1050,90,09
6FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS3M 41105:55:23206:45:49355,8-119,2090:5960,10,15
7CHOJNACKA Katarzyna 210POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONK - SENIOR 11K 51205:05:31199:31:05344,2-130,8400:5367,60,05
8KOCIEMBA Arkadiusz 387KŁODZKOM - MASTERS6M 91406:46:49206:49:26312,7-162,3461:1846,10,18
9MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS4M 51206:48:22202:01:02288,5-186,4631:2442,40,20
10TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 12M 61303:12:23206:05:32281,4-193,5670:4187,80,12
11SERZYSKO Bartosz 593WM TRISELFCIESZYNM - SENIOR 22M 101509:36:45199:59:27277,7-197,3052:0428,91,94
12DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122801:46:20208:56:32277,3-197,7290:23156,50,02
13GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS5M 81402:53:27194:26:44260,9-214,0630:3990,30,19
14SEKRETARCZYK Tadeusz 604POLACY BIEGAJĄ W UKWEST DRAYTONM - WETERAN 16M 242001:39:40203:59:51259,5-215,4800:23156,20,03
15PONIKWIA Rafał 590WM TRISELFKRAKÓWM - SENIOR 23M 111609:07:37199:29:23249,1-225,9352:1127,30,49
16KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 21M 71403:02:04181:16:15242,7-232,2510:4580,00,06
17JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 22K 61504:29:16196:29:16241,0-233,9901:0753,70,50
18MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 13M 121703:48:04176:43:31233,5-241,5410:5861,40,29
19MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS7M 131702:24:11192:15:11230,5-244,4910:3795,90,20
20ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS14M 302201:56:38187:34:15228,1-246,9260:30117,30,06
21SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 15M 211902:37:00176:23:25226,8-248,2100:4186,70,08
22RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 27M 292102:19:26205:08:16217,5-257,5140:3893,60,12
23SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 171801:06:44195:09:15213,2-261,8310:18191,70,06
24KOWALCZYK Mateusz 553MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM - SENIOR 232M 1023001:30:24204:04:44209,3-265,7300:25138,90,01
25PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 217M 552620:28:05182:42:58208,4-266,6425:5310,22,47
26STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 25M 221901:50:15200:54:25207,8-267,2200:31113,10,03
27SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS8M 141702:21:03170:51:35207,6-267,4000:4088,30,13
28ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 22M 412406:40:57197:35:20206,0-269,0291:5630,80,44
29SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAW WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEM - SENIOR 241M 1303003:05:32188:47:11205,7-269,2920:5466,50,09
30FILIPEK Przemysław 430JAWORZNOM - MASTERS16M 342201:06:49195:40:29204,1-270,9010:19183,30,06
31LESZCZYNOWICZ Jacek 477POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECM - SENIOR 26M 262004:28:12202:42:29203,7-271,3411:1945,60,26
32DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72009:02:23191:25:39203,6-271,3932:3922,50,91
33DYBCZYŃSKI Tomek 395UKS BRENNA GÓRKIGÓRKI WIELKIEM - MASTERS116M 2183001:25:13169:41:32202,5-272,5390:25142,60,09
34KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 17M 252004:48:43202:11:38201,3-273,6811:2641,80,03
35NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS40M 842902:05:15194:05:16197,2-277,8100:3894,50,10
36MACKIEWICZ Mariusz 485POLACY BIEGAJĄ W UKBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS20M 442502:38:18193:03:30197,0-278,0030:4874,70,39
37SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 28M 312201:39:38192:10:33195,2-279,8500:30117,50,12
38POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS104M 1953001:45:15172:13:35193,7-281,3430:32110,40,09
39KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS9M 161704:09:14195:11:08193,4-281,5661:1746,60,32
40PILARSKI Tomasz 151IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - SENIOR 24M 151701:53:55193:48:34192,6-282,4000:35101,40,28
41BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS11M 201902:07:17198:40:25190,6-284,4390:4089,80,44
42SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 23K 102601:53:09192:16:41188,9-286,1110:35100,20,21
43PLIS Sławek 550OSTRÓWM - MASTERS32M 682802:18:25194:27:20188,3-286,7020:4481,60,19
44SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS13M 272102:27:29194:27:30187,1-287,9060:4776,10,09
45PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS26M 592700:39:48192:39:48186,9-288,1300:12281,70,03
46CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS12M 232102:41:36169:43:03184,8-290,2290:5268,60,33
47USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 224M 772904:56:09166:37:46184,1-290,8781:3637,30,21
48SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 19M 422503:46:27183:53:05182,5-292,4751:1448,40,04
49GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 229M 963001:45:52182:31:11181,6-293,3520:34102,90,08
50WAWROWSKI Mariusz R 581VINCIWAYKRAKÓWM - MASTERS23M 502507:59:39204:57:47180,3-294,6992:3922,60,49
51DOBRZYŃSKI Arkadiusz 411ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - MASTERS10M 191903:11:39185:51:21177,2-297,8031:0455,50,15
52TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 231M 993002:35:08187:15:29177,2-297,8210:5268,50,19
53KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 214M 462501:32:10191:33:44175,9-299,1350:31114,50,16
54STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 212M 402400:57:42202:12:16173,3-301,6630:19180,20,06
55FEDAK Bohdan 351ZAGÓRZM - MASTERS15M 332202:19:49199:27:41172,6-302,3740:4874,10,15
56SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 111M 572606:48:54197:34:39172,6-302,3972:2225,30,54
57PASEK Mirosław 522CZACHÓWEKM - MASTERS46M 942903:04:27201:51:55172,6-302,4181:0456,10,01
58BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 117M 1123003:39:42205:04:52171,5-303,5311:1646,80,11
59BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS19M 432501:58:55169:20:08171,2-303,7850:4186,40,04
60NAUKA Wiesław 496DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS48M 973009:34:42167:53:53170,9-304,1133:2117,80,26
61KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193003:32:03197:53:25170,8-304,2261:1448,30,22
62SZYMAŃCZYK Jagoda 232ŁOMIANKIK - SENIOR 16K 713003:05:36185:47:02170,7-304,2691:0555,20,13
63RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 112M 582701:55:28182:08:46170,7-304,3270:4088,70,05
64POLOCZEK Przemysław 501LOTAJĄCE RYLERYBNIKM - SENIOR 210M 352302:21:56194:04:28170,6-304,4250:4972,10,01
65GORDON Andrzej 494BATLEYM - WETERAN 14M 181803:16:47195:16:47169,9-305,1101:0951,80,33
66JAWOREK Grzegorz 463KRAKÓWM - SENIOR 215M 522601:15:58193:25:18167,8-307,1550:27132,60,00
67KUC Patryk 447SZPROTAWAM - SENIOR 218M 612701:57:54206:07:29167,3-307,7130:4285,10,16
68ZĘBALA Krzysztof 533KRAKÓWM - SENIOR 277M 2353002:54:02154:40:20167,1-307,9461:0257,60,85
69PONIMASZ Przemysław 514ŻORYM - SENIOR 219M 662703:35:44193:15:59166,7-308,3491:1746,30,76
70MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 221M 702802:28:04198:46:27165,2-309,7520:5367,00,32
71SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 25K 182901:25:06206:10:39165,2-309,7650:30116,50,25
72STARZAK Paweł 437SKAWINAM - SENIOR 220M 692803:30:47187:34:16164,7-310,3371:1646,90,77
73WYDRYCH Barbara 263PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK - SENIOR 26K 223002:08:15191:47:03164,6-310,4080:4677,00,14
74WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 234M 1073001:22:31194:16:14163,3-311,7250:30118,70,08
75RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS25M 562601:34:54199:21:46162,9-312,1120:34103,00,12
76STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS41M 862904:09:10180:36:24162,3-312,6591:3239,10,06
77SZUMAL Jakub 549DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM - SENIOR 211M 372302:12:54204:11:20161,3-313,7470:4972,80,45
78CIASTOŃ Łukasz 545CFO RUNNING TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS22M 482601:37:49194:14:48161,1-313,9000:3698,80,02
79STOKWISZEWSKI Krzysztof 262GONG OTWOCKOTWOCKM - SENIOR 273M 2263002:41:23195:22:10160,6-314,4121:0059,70,48
80FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92401:58:31192:13:19160,3-314,6510:4481,20,08
81GÓRSKI Marcin 546TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS27M 602702:31:42195:05:14160,1-314,8910:5663,30,02
82WIELOPOLSKI Łukasz 551SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 11M 282103:01:28197:46:49158,9-316,0571:0852,60,09
83SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS43M 902901:14:37190:53:31156,5-318,4610:28125,90,01
84SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS29M 632801:55:49179:04:10156,3-318,6510:4481,00,11
85TOKOŃ Sławek 137TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM - MASTERS52M 1053004:10:31172:10:31155,9-319,1001:3637,30,62
86KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 114M 802902:46:09193:51:02153,6-321,3611:0455,50,41
87NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 235M 1083001:47:35201:08:43152,9-322,0710:4285,30,04
88KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112702:15:07204:10:53151,1-323,9110:5367,10,23
89PORC-SZPOREK Szymon 555ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIERUDA ŚLĄSKAM - SENIOR 225M 782902:10:42190:48:48150,4-324,5820:5269,10,25
90MYŚLIWIEC Monika 273POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 24K 162901:49:55192:54:22149,9-325,1190:4481,80,08
91ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS51M 1043001:39:59203:15:12149,3-325,6720:4089,60,39
92SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS24M 512602:11:48194:13:20148,2-326,7860:5367,50,02
93LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS81M 1553001:50:08193:50:08147,7-327,3500:4480,40,07
94CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132801:34:57212:29:41147,1-327,8820:3893,00,04
95CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473003:13:34169:41:00146,7-328,3301:1945,50,05
96ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 29M 322202:31:32198:52:03146,2-328,8131:0257,90,09
97BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 18M 392401:26:45193:18:18146,0-328,9580:35101,00,02
98JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 116M 892901:24:48169:22:42145,8-329,2080:34103,20,12
99RAMOTOWSKI Marcin 460WARSZAWAM - MASTERS57M 1173002:32:07194:32:07145,6-329,4001:0257,40,12
100WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS33M 722902:01:39184:29:34145,5-329,5400:5071,70,21
101PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS65M 1273001:51:27200:07:36144,2-330,7510:4677,70,42
102ZIMKOWSKI Marcin 466KGHM ZG RUNGŁOGÓWM - SENIOR 250M 1573001:01:12200:46:15144,2-330,8470:25141,30,06
103MŁYŃSKI Piotr 602DĄBROWAM - MASTERS38M 822901:48:50192:58:36144,0-330,9740:4579,40,20
104PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS35M 742902:57:46166:24:08143,9-331,1381:1448,60,21
105ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 281M 2403006:46:5256:11:48143,0-332,0142:5021,10,74
106GRUND Marek 586MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM - SENIOR 242M 1333002:18:59196:10:26142,5-332,5300:5861,50,08
107ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS96M 1873002:18:44200:40:39141,9-333,0620:5861,40,31
108MATECKI Tomasz 488BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS99M 1903002:19:11166:23:19140,1-334,8520:5960,40,56
109MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS68M 1343001:40:50195:05:58140,0-335,0500:4383,30,13
110MAJKUT Andrzej 521HARPAGAN TARNOBRZEGCHMIELÓWM - MASTERS54M 1093005:01:06197:01:07139,8-335,1902:0927,90,37
111ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS97M 1883001:46:34196:36:22138,5-336,4630:4678,00,31
112STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 120M 1323002:34:35196:20:16138,5-336,4651:0653,80,29
113GÓRNY Robert 592TIM JEST TIMOZIMEKM - MASTERS18M 382402:06:57181:53:42138,3-336,6840:5565,40,01
114KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS31M 652802:00:53178:32:38138,2-336,8340:5268,60,17
115KAGOŃ Damian 541LEADER FOX MTB TEAMMIKOŁÓWM - MASTERS67M 1313002:07:22200:58:38137,7-337,2820:5564,90,09
116KWIETNIEWSKI Mariusz 516NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM - SENIOR 268M 2123001:38:33193:38:33137,1-337,8700:4383,50,02
117MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 213M 452500:36:45195:39:05136,7-338,3400:16223,10,08
118STRZYZEWSKI Tomasz 567CHEŁMNOM - MASTERS34M 732906:33:22201:33:07135,7-339,2702:5320,70,14
119CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS71M 1383002:53:11195:25:17135,6-339,4211:1647,00,07
120KROSNOWSKI Arkadiusz 569TEUTSCHENTHALM - SENIOR 223M 752901:40:44162:58:45134,9-340,0720:4480,40,23
121KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS72M 1393002:32:22186:45:32134,3-340,7301:0852,90,26
122NIEROB Robert 515WKURW_TEAMWIŚNIOWA GÓRAM - MASTERS69M 1363001:26:25145:26:25134,3-340,7500:3893,20,04
123BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152902:51:09171:40:33134,1-340,8931:1647,00,18
124KRAWCZYK Jan 356KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM - SENIOR 256M 1713001:04:48208:51:26134,1-340,9290:28124,10,06
125FRANCUZ Mariusz 576VEGERUNNERSKRAKÓWM - MASTERS47M 952901:24:05201:45:15133,0-342,0120:3794,90,07
126BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS49M 1003001:09:42199:36:05132,2-342,7790:31113,80,11
127KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS42M 882901:52:05171:05:16132,2-342,7870:5070,80,22
128KOSTRZEWA Wojciech 461OSTR STAFFOŚWIĘCIMM - SENIOR 230M 983001:06:21189:07:12131,6-343,4190:30119,00,03
129KAJEWSKI Rafał 597ULTRAFAL / WIOCHA BIEGAŚREMM - MASTERS44M 922903:17:04178:44:53131,2-343,7981:3039,90,33
130NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 243M 1353000:44:30172:19:51131,1-343,9200:20176,70,31
131PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS128M 2473019:29:25125:23:21129,7-345,3339:016,73,20
132CHODKIEWICZ Grzegorz 574TRZEBA BIEGAC I ...WARSZAWAM - SENIOR 227M 852902:00:19170:11:44129,4-345,5800:5564,50,07
133KOWALSKI Janusz 493CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWM - MASTERS59M 1193002:33:00194:01:31128,9-346,0541:1150,60,14
134KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213002:33:00194:01:31128,7-346,2971:1150,50,14
135ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS55M 1103001:22:24190:12:43128,2-346,7510:3893,40,06
136ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 115M 872901:36:32200:01:40127,8-347,2020:4579,40,00
137WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 222M 712802:48:52196:14:41127,7-347,3281:1945,40,72
138PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 22K 82301:50:02172:46:06127,6-347,3560:5169,60,14
139BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 236M 1113001:50:34198:33:41127,6-347,3570:5169,30,07
140NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS39M 832901:46:41185:11:24127,6-347,3890:5071,80,15
141GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS58M 1183002:07:33192:19:36127,5-347,5271:0060,00,09
142DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS36M 762909:16:51192:05:28126,2-348,8444:2413,61,18
143GRABOWSKI Jacek 452RYBNIKM - SENIOR 255M 1673002:14:07194:14:07126,0-349,0401:0356,40,08
144SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 123M 1743002:16:02195:13:08125,5-349,5341:0555,30,21
145MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS56M 1133000:40:07192:40:07125,4-349,5700:19187,60,06
146SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS76M 1463002:59:14188:54:04125,0-350,0051:2641,80,24
147GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS63M 1253004:19:07185:30:11124,2-350,8072:0528,80,69
148KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS80M 1543002:19:24189:54:20123,7-351,2551:0753,30,16
149KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS66M 1293001:30:55202:33:39123,5-351,4510:4481,50,18
150GÓRECKI Roman 429MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM - MASTERS53M 1063001:37:46183:03:07122,9-352,1230:4775,40,16
151JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS62M 1243000:56:47194:30:04122,2-352,8370:27129,10,01
152SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 254M 1663005:02:08172:47:33122,1-352,9502:2824,20,91
153MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283008:46:17205:03:40121,7-353,3364:1913,91,35
154GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS30M 642801:55:56194:52:20121,3-353,7230:5762,80,40
155CIBORSKI Jakub 512BRUNO TEAMWARSZAWAM - MASTERS113M 2103001:48:59193:48:59120,5-354,4700:5466,40,28
156MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 373001:38:27204:08:45120,5-354,4860:4973,40,04
157PILARSKI Ryszard 348IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - WETERAN 23M 532602:45:16199:18:27120,4-354,5661:2243,70,42
158GWIZDAŁA Łukasz 599KW TRAWERS / SUMTKRZESZOWICEM - SENIOR 283M 2463016:35:02174:10:01120,4-354,6448:167,31,72
159MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 240M 1283001:14:31193:18:07119,8-355,1730:3796,50,23
160PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS85M 1643003:19:46171:36:47118,8-356,2201:4035,70,21
161SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 247M 1513002:32:19194:32:20118,1-356,8601:1746,50,20
162SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 118M 1153001:02:23198:21:19118,1-356,9370:31113,60,18
163KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS61M 1223002:03:24190:37:17117,5-357,4621:0257,10,22
164KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS120M 2233001:02:56139:51:53117,1-357,8530:32111,70,22
165BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS28M 622801:25:38175:10:51116,6-358,4200:4481,70,28
166CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103M 3073015:35:03150:51:58115,9-359,0608:037,42,97
167WIEWIÓRKA Piotr 529INTERMARCHETORUŃM - MASTERS110M 2033001:53:45193:13:59115,4-359,5890:5960,90,28
168GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 28K 273005:20:02197:33:51115,4-359,5942:4621,60,82
169HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 244M 1423001:05:09201:52:01114,8-360,1630:34105,80,18
170RUTKOWSKI Janusz 559LESZNOTEAMLESZNOM - WETERAN 124M 1763001:19:09191:03:37114,3-360,6680:4186,70,04
171KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953004:08:03204:36:06114,0-361,0062:1027,60,97
172SŁOWIK Radosław 385KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM - MASTERS21M 472500:56:43203:02:21113,6-361,3820:29120,20,00
173PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS82M 1563001:43:17203:46:31113,2-361,7910:5465,80,21
174SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS89M 1703002:05:00193:11:08112,8-362,2141:0654,10,27
175PERLAK Magdalena 554KATOWICEK - SENIOR 225K 783000:31:22201:40:19112,8-362,2380:16215,70,00
176FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 233M 1033001:49:37145:49:37112,4-362,5900:5861,50,79
177DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142901:11:22198:10:24112,4-362,6150:3894,50,02
178KOSIŃSKI Kamil 506KOSA TEAMŻORYM - SENIOR 226M 792901:09:31166:21:40111,6-363,3930:3796,30,04
179WYSOCKI Marcin 476DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - MASTERS70M 1373002:10:00188:52:03111,2-363,8501:1051,30,27
180WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 249M 1533003:55:53164:22:21111,0-363,9802:0728,20,16
181URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS37M 812901:27:01192:15:38108,8-366,1820:4775,00,55
182ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS17M 362306:31:36194:10:07108,7-366,2713:3616,70,11
183SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS134M 2543001:19:27199:33:01107,7-367,2940:4481,30,15
184RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 212K 393001:57:13205:51:21107,5-367,5101:0555,00,06
185KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253001:12:40192:11:28107,3-367,7180:4088,60,07
186GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383004:09:08180:36:15107,2-367,7632:1925,80,08
187NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293001:26:32204:54:31107,2-367,8410:4874,30,06
188BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 110M 492601:13:48187:06:16107,1-367,8650:4187,10,13
189HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 27K 263001:36:44202:23:31106,9-368,0870:5466,30,36
190MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS60M 1213001:23:45199:55:58106,8-368,1660:4776,50,28
191KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 292M 2713000:51:02204:00:59105,9-369,0620:28124,60,08
192KOWALSKI Michał 585MICHNET - RONIN CZERWIENSKCZERWIEŃSKM - MASTERS92M 1823001:45:59164:54:52105,9-369,0821:0060,00,27
193PESZEK Bogdan 520AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS109M 2013000:36:09185:33:49105,2-369,8500:20174,50,03
194CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 218K 523000:49:00176:12:26104,8-370,2470:28128,30,01
195OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243003:44:52193:41:26104,7-370,2812:0827,91,21
196SLIWINSKI Marcin 558LIPOWAM - SENIOR 266M 2083001:48:01187:52:29104,4-370,5591:0258,00,14
197FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 237M 1143001:21:36193:21:36103,0-372,0400:4775,70,11
198GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS45M 932902:09:21170:41:43102,6-372,3841:1547,60,26
199MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172903:04:13195:04:14102,3-372,6801:4833,30,29
200ROLICZ Tomasz 422JUGÓWM - MASTERS103M 1943001:21:33193:21:33102,3-372,7500:4775,20,41
201STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 119M 1163000:48:04192:44:42101,1-373,9070:28126,20,00
202KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 258M 1753001:44:56179:03:10101,1-373,9101:0257,80,09
203PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 113M 672801:25:35202:55:45100,6-374,4210:5170,50,12
204KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS102M 1933004:17:37171:57:18100,5-374,4642:3323,40,62
205WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 238M 1203004:54:34172:54:34100,0-374,9602:5620,40,26
206GĄSIOREK Janusz 468LIBIĄŻM - MASTERS86M 1653000:35:16190:29:0999,7-375,2990:21169,60,15
207STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS75M 1453002:31:37171:19:0799,5-375,4651:3139,40,73
208WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2100M 2943001:28:44192:18:4099,2-375,8160:5367,10,06
209ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS83M 1583001:07:04184:23:3698,4-376,6130:4088,00,11
210MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 29K 303002:50:09194:42:4398,2-376,8151:4334,60,05
211GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 279M 2373001:34:27201:40:0397,2-377,8280:5861,70,24
212KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353001:05:32195:56:4297,0-377,9650:4088,80,10
213OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 216K 443000:48:4296:48:4296,9-378,1100:30119,40,00
214SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483002:11:47193:37:1996,3-378,7161:2243,80,05
215WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS95M 1863002:51:37202:00:3296,2-378,8351:4733,60,42
216RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS94M 1853000:52:04193:16:2595,9-379,0690:32110,50,04
217KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 245M 1433003:03:32173:02:1895,7-379,3131:5531,31,20
218PIETRZYK Paweł 544WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIECHORZÓWM - MASTERS111M 2073004:48:05184:33:5795,2-379,8273:0119,80,96
219KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJĄ W UKOLDHAMK - SENIOR 214K 423001:22:35193:02:4595,1-379,9500:5269,10,19
220GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS123M 2323001:19:05194:21:1794,9-380,1320:5072,00,36
221JĘDRYKA Sebastian 483GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS73M 1413001:14:42180:41:5494,6-380,3860:4776,00,11
222KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233002:11:08170:11:0994,4-380,5801:2343,20,08
223KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 257M 1733001:28:35174:50:4294,4-380,5950:5663,90,18
224CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 246M 1503001:12:36199:23:3794,0-381,0270:4677,70,02
225SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS168M 3243001:51:49193:51:4993,6-381,4161:1150,20,82
226MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 228M 912902:58:5498:58:5493,3-381,6881:5531,30,09
227KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 122M 1723001:09:43182:17:1693,1-381,8760:4480,10,06
228LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753001:05:26194:33:5792,9-382,1190:4285,20,14
229GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763001:05:26194:33:5792,9-382,1190:4285,20,14
230MAZUR Marek 575JASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS50M 1013001:52:14182:43:3392,4-382,5651:1249,40,37
231ŁUKOSZ Tomasz 487CZANTORIA MTUSTROŃM - SENIOR 275M 2333001:00:24199:36:2492,4-382,5890:3991,80,57
232DOLIWA Adam 565OLSZTYNM - WETERAN 130M 2453002:31:51164:22:0392,3-382,7301:3836,50,19
233KUTRZYK Przemysław 511I AM A MAN WHO RUNS ALONESOSNOWIECM - MASTERS90M 1773002:24:14176:14:3491,6-383,3541:3438,10,25
234SZEWCZYK Mariusz 566KRAKÓWM - MASTERS108M 2003007:11:16176:16:4691,2-383,7724:4312,72,04
235ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 261M 1813002:03:43194:33:1291,1-383,9141:2144,20,88
236STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 260M 1803000:57:48179:54:5190,6-384,3950:3894,10,12
237SKOREK Kamil 339SOSNOWIECM - SENIOR 288M 2612800:15:05180:51:4390,0-385,0040:10358,00,02
238SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS106M 1973002:19:38193:45:4989,6-385,4191:3338,50,58
239GUTOWSKI Dariusz 523NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM - WETERAN 125M 2053001:09:00171:15:5589,0-386,0210:4677,40,05
240HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 220K 573001:25:50156:34:0388,8-386,2140:5862,10,08
241NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 272M 2253002:08:38192:15:4088,5-386,4971:2741,30,25
242KURŁOWICZ Krzysztof 479POZNAŃM - WETERAN 126M 2133001:16:58194:29:1988,4-386,6490:5268,90,04
243LORANC Paweł 473WILD BUCHAYSKOZYM - MASTERS138M 2623016:34:2316:37:1088,3-386,68811:155,34,06
244OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS139M 2633002:34:09187:00:1188,2-386,7631:4434,30,24
245MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 221K 583003:52:44171:32:2388,0-387,0442:3822,70,65
246MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 463001:24:06169:36:0087,5-387,5050:5762,40,04
247SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 270M 2213002:18:06170:18:0686,1-388,9401:3637,40,32
248POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 265M 2043005:17:44153:12:0885,7-389,2893:4216,21,14
249WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 216M 542605:24:08197:24:0885,7-389,3463:4715,91,81
250KOSTKA Robert 472SANOKM - MASTERS124M 2393001:07:39189:12:0285,6-389,4230:4775,90,21
251DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS79M 1493000:33:29188:58:3585,5-389,5310:23153,20,07
252GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403001:46:43208:08:4285,5-389,5481:1448,00,29
253NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363000:30:53194:34:5085,2-389,8060:21165,50,05
254KOWALIK Adam 442PUŁAWYM - MASTERS105M 1963001:38:18185:25:0885,1-389,8821:0952,00,10
255ZALAS Agnieszka 498MYSZKÓWK - SENIOR 12K 493001:40:29193:41:2585,0-390,0271:1050,70,33
256KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203001:02:26204:54:5084,9-390,1260:4481,60,24
257RECZUCH Andrzej 534DYWIZJON 102WROCŁAWM - MASTERS78M 1483000:24:34171:29:3484,7-390,3020:17206,90,01
258WNUCZEK Łukasz 443BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKM - SENIOR 264M 2023001:01:45194:12:4984,2-390,7580:4381,90,05
259SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 121M 1623001:17:45204:00:2984,0-390,9840:5564,80,06
260HAJDA Justyna 587MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃK - SENIOR 13K 503001:31:12196:24:2183,7-391,3101:0555,10,08
261JEZIERSKI-KRUPA Marek 416ZABRZEM - SENIOR 252M 1603001:25:03168:41:3483,3-391,7491:0158,70,08
262LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS112M 2093001:19:05193:52:1382,7-392,2960:5762,70,04
263KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 213K 413001:00:21202:25:4882,3-392,7180:4481,80,01
264DOMOŃ Grzegorz 531PRZEMYŚLM - MASTERS161M 3083001:58:50175:28:2782,1-392,9191:2641,40,50
265KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS88M 1693001:18:29168:58:5381,8-393,2370:5762,50,24
266PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323001:53:19178:50:5580,8-394,2121:2442,80,11
267KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563000:51:58168:51:5879,8-395,1900:3992,10,13
268JÓZWIK Leszek 432RADZYMINM - MASTERS64M 1263002:47:38194:56:4679,8-395,2352:0628,50,24
269BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 296M 2853006:14:57168:35:1879,5-395,5504:4312,71,84
270MŁYŃSKI Piotr 542DĄBROWAM - MASTERS125M 2423001:19:38155:50:4778,7-396,3361:0059,30,43
271FIDLER Daniel 562WROCŁAWM - SENIOR 239M 1233001:11:41205:13:4477,7-397,3430:5565,00,01
272DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 248M 1523001:13:46169:48:5477,3-397,7040:5762,90,09
273RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS115M 2173002:58:52169:41:5677,3-397,7072:1825,90,18
274KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 24M 1403001:55:53169:55:5477,2-397,7601:3040,00,26
275BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 267M 2113002:01:48196:20:2177,2-397,8211:3438,00,68
276ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 210K 313001:18:37171:56:0577,2-397,8351:0158,90,21
277DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533001:56:12170:23:2777,1-397,9401:3039,80,27
278CIEMBOROWICZ Karol 591#KFDKATOWICEM - SENIOR 262M 1843001:47:33173:57:5876,9-398,1321:2342,90,14
279BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 290M 2673001:10:14199:19:0876,8-398,2080:5465,60,21
280WIECZOREK Krzysztof 426TOMASZÓW MAZM - MASTERS122M 2313001:47:09189:28:3076,4-398,6121:2442,80,18
281SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 253M 1613001:31:41194:29:0675,7-399,3271:1249,50,50
282KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 128M 2283001:00:21166:58:1675,6-399,4170:4775,10,13
283KOBYLIŃSKI Tomasz 582WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS87M 1683002:51:40148:23:1075,5-399,5222:1626,40,92
284RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS130M 2493000:33:00190:15:2975,3-399,6860:26136,90,08
285BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643000:58:27202:25:1874,7-400,3070:4676,70,16
286MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS84M 1633000:59:50174:48:3774,1-400,8980:4874,30,36
287WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS151M 2913001:34:23157:01:1473,9-401,1091:1647,00,22
288PŁATEK Dominik 557WROCŁAWM - MASTERS93M 1833002:00:47202:49:3973,8-401,2351:3836,60,04
289OLSZEWSKI Jacek 505AKMB PĘDZIWIATR GLIWICECZEKANÓWM - WETERAN 129M 2303001:43:02193:43:0373,6-401,3801:2342,90,08
290BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 215K 433001:02:28195:16:3073,5-401,4870:5070,60,05
291KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 222K 633001:37:26187:19:1773,4-401,6261:1945,20,06
292KOKOT Roman 594AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS107M 1993001:24:30184:38:2773,3-401,7251:0952,00,38
293GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS146M 2753004:00:14188:02:2073,1-401,8673:1718,31,18
294PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS101M 1923002:05:08188:38:3772,9-402,1401:4334,90,19
295BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673002:20:24200:38:4072,7-402,3211:5531,10,39
296RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2102M 2993001:57:20162:27:0772,6-402,3531:3637,10,20
297BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 276M 2343002:31:00165:19:0172,4-402,6202:0528,80,97
298NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 289M 2643001:18:59145:18:5972,1-402,9401:0554,70,37
299JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 773001:12:57177:13:0671,9-403,1151:0059,10,00
300SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS77M 1473001:57:33169:57:3371,7-403,2701:3836,60,20
301MADEJ Weronika 67KRAKÓWK - SENIOR 15K 653001:52:14199:39:5571,6-403,3731:3438,30,53
302ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623002:14:22170:05:4371,2-403,8481:5331,80,33
303JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 274M 2273000:29:27192:29:2771,2-403,8500:24145,00,03
304FURTACZ Marek 482PIŁAM - WETERAN 25M 2803002:06:23187:34:2470,9-404,0851:4633,70,12
305SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543001:26:56150:23:0970,8-404,1701:1348,90,10
306BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 127M 2153001:39:37193:12:0270,6-404,3861:2442,50,80
307ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 286M 2583002:26:55169:42:0570,4-404,5852:0528,80,13
308JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 271M 2243001:30:56177:26:3870,1-404,9341:1746,20,18
309PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS133M 2533001:08:03203:56:5869,7-405,2650:5861,50,25
310OGROCKA Agnieszka 119HUTA RUNBRENNAK - SENIOR 14K 603000:50:13195:19:5269,7-405,2660:4383,30,10
311MILLER-GRONIECKA Ilona 539WARSZAWAK - SENIOR 230K 863001:27:38152:22:4069,5-405,5011:1547,60,19
312WIŚNIEWSKI Michał 413KRAKÓWM - MASTERS117M 2193000:36:10199:38:3869,5-405,5050:31115,30,15
313ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 287M 2593001:39:50145:48:2069,3-405,6561:2641,70,47
314MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 259M 1783000:58:45192:58:4569,3-405,7100:5070,80,34
315DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 15M 2883001:30:59169:44:5968,9-406,1301:1945,40,36
316CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683001:42:43163:29:5468,3-406,6911:3039,90,54
317DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 263M 1983002:55:54134:18:5167,9-407,1012:3523,21,52
318KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS148M 2813000:40:13194:20:0267,7-407,3100:35101,00,29
319KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 269M 2143002:08:37199:54:1567,4-407,6461:5431,40,61
320POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 2105M 3133001:08:32146:14:2667,3-407,7381:0158,90,43
321MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS132M 2523001:01:28171:18:2567,2-407,7860:5465,60,00
322KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343000:35:03177:06:4167,2-407,8040:31115,00,02
323WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS126M 2433002:13:24186:18:4167,0-408,0251:5930,10,63
324GRONIECKI Mikołaj 538WARSZAWAM - MASTERS131M 2503001:25:33168:56:2166,7-408,2751:1646,80,07
325GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853003:59:03188:00:5966,6-408,4503:3516,71,41
326DOBEL Tomasz 175P.S.R.LASZKIM - SENIOR 284M 2513001:11:23173:56:4166,1-408,8901:0455,60,06
327DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163004:27:49169:25:2665,6-409,3524:0414,71,37
328JANOWIAK Wojciech 405ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM - MASTERS127M 2443000:57:13169:55:1065,6-409,3520:5268,80,55
329WALCZYK Anna 499DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 235K 923003:59:04195:39:1965,5-409,4803:3816,40,82
330RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613000:52:45168:52:4565,4-409,6300:4874,40,09
331JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 2733000:57:55168:27:5564,9-410,0780:5367,30,11
332KOBYLIŃSKI Tomasz 568WKB META LUBLINIECZABRZEM - MASTERS144M 2723002:27:13200:09:2663,6-411,4182:1825,90,52
333SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS141M 2663002:03:13142:53:1863,1-411,8691:5730,71,09
334SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 226K 793005:17:20131:13:4763,1-411,8835:0111,91,82
335BOGDAŁ Adam 433OPOLEM - SENIOR 282M 2413001:47:23199:15:1163,1-411,9451:4235,20,04
336PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593000:28:06192:28:0662,9-412,1100:26134,30,01
337PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 12M 2063001:54:16192:13:5462,7-412,3491:4932,90,87
338BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 237K 1073005:34:03173:34:0362,5-412,4805:2011,22,70
339LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS119M 2223002:20:39175:57:4862,1-412,8942:1526,50,07
340SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 219K 553001:56:42189:28:5261,9-413,0881:5331,80,48
341BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 229K 833002:30:59165:19:3261,5-413,4642:2724,51,14
342KAMIENSKI Marcin 444SBRT BIELSKO - BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 291M 2683001:11:27196:44:3061,3-413,6751:0951,50,10
343JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 233K 903001:04:02169:04:0260,6-414,4001:0356,80,00
344SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873005:32:34131:13:3560,5-414,5345:3010,91,93
345KUKLA Agata 288POWOLI DO CELUBRZESZCZEK - SENIOR 232K 893001:37:14193:37:1460,2-414,8301:3637,10,62
346GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733001:44:12193:44:1260,0-415,0001:4434,50,27
347DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063000:33:28191:05:0459,8-415,1550:33107,30,09
348BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS155M 3013001:10:48171:50:3959,5-415,5481:1150,40,08
349JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 299M 2923001:41:38192:25:1659,3-415,7381:4235,00,49
350PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 132M 2963001:46:59192:03:0459,2-415,8231:4833,20,66
351TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 693000:40:51194:38:1159,1-415,9410:4186,70,16
352ŁUCZAK Mariusz 474BWEENG TRAIL BLAZERSMALLOW, CO.CORKM - MASTERS129M 2483001:49:05163:48:1358,7-416,3061:5132,30,65
353WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS114M 2163001:34:35168:39:0958,4-416,6151:3737,00,18
354BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS98M 1893001:05:03187:36:4258,1-416,8631:0753,60,04
355BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963001:44:31192:00:3957,9-417,0651:4833,30,66
356WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 803003:27:24139:21:2857,8-417,2323:3516,71,65
357JĘDRYKA Patrycja 583GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 217K 513001:09:28145:15:5757,4-417,5991:1249,60,81
358KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 297M 2873001:49:38183:40:1057,3-417,7091:5431,40,42
359MAJKRZAKA Mariusz 601MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS100M 1913002:34:39190:31:3757,0-417,9542:4222,10,46
360PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 295M 2833001:23:22174:39:4056,3-418,7031:2840,50,01
361MAZUR Kinga 513DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - SENIOR 223K 663000:45:35145:22:1555,9-419,1230:4873,50,18
362PUCHALSKI Rafał 457CMFBRZEZINY NOWEM - MASTERS143M 2703001:21:56115:06:3355,5-419,5221:2840,60,18
363STANISŁAWEK Tomasz 406ZIELONA GÓRAM - MASTERS140M 2653002:14:28170:05:4655,4-419,6122:2524,70,94
364BUSS Jakub 502KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM - MASTERS121M 2293001:07:53183:14:1155,1-419,9221:1348,70,26
365TARNAWSKI Marcin 391SKAWICAM - MASTERS142M 2693000:40:36186:00:3755,0-419,9800:4481,30,06
366STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 224K 723001:06:59105:40:2054,7-420,2891:1349,00,05
367JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123001:26:37169:26:3754,5-420,5201:3537,70,60
368WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS160M 3063001:39:43193:23:2654,3-420,6921:5032,71,11
369ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 2104M 3113001:47:32178:36:0754,2-420,7751:5830,30,26
370PRUSZCZAK Dominika 396WARSZAWAK - SENIOR 243K 1273005:09:14198:12:3053,4-421,5845:4710,43,25
371MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973001:52:49204:05:5652,9-422,1222:0828,10,54
372MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS135M 2553009:34:5709:34:5752,6-422,40410:555,56,27
373WIDŁAK Joanna 408OPATOWIECK - SENIOR 17K 1003000:49:55192:45:0052,5-422,4730:5763,10,30
374ZAJĄC Grzegorz 424LW BOGDANKAŁĘCZNAM - MASTERS137M 2603001:06:59169:16:1752,3-422,7051:1646,80,43
375BERNAT Paweł 402WARSZAWAM - MASTERS164M 3163005:08:58190:01:5352,1-422,8565:5510,11,78
376PIĘTKA Tomasz 508ŁĘCZYCAM - MASTERS167M 3233001:05:10170:11:3052,0-422,9721:1547,90,23
377LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843003:47:39147:47:3951,6-423,4404:2413,61,70
378SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS152M 2933002:14:03194:14:0351,3-423,7402:3622,90,37
379SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093001:23:48193:57:1850,7-424,2781:3936,30,06
380GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143001:07:22171:08:3050,2-424,8451:2044,70,26
381MAŁKIEWICZ Paweł 507WARSZAWAM - SENIOR 294M 2773000:51:32174:59:1950,1-424,9021:0158,30,22
382SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 280M 2383004:27:2854:21:2749,7-425,2735:2211,22,41
383SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 17M 3093002:34:04127:44:5849,7-425,3383:0619,31,06
384TRZOPEK Marcin 486IRON TEAM UJSOŁYMILÓWKAM - SENIOR 16M 2893002:24:17174:33:5749,6-425,4492:5420,61,39
385RYBUS Maciej 579ZGIERZM - MASTERS165M 3193002:51:23156:53:5249,4-425,5623:2717,31,10
386ALBINIAK Marcin 307B.RUNNERLUBLINM - MASTERS145M 2743001:16:15149:27:1949,3-425,6751:3238,80,04
387SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 231K 883002:13:58194:13:5848,9-426,1402:4421,90,44
388JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 293M 2763000:43:46169:47:5748,4-426,6390:5466,30,19
389MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743003:39:4125:44:0248,3-426,6854:3213,22,66
390BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS154M 2983001:01:56158:08:2648,1-426,9061:1746,60,09
391ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333001:40:07174:11:0347,9-427,1162:0528,70,55
392MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 278M 2363000:32:44192:32:4447,8-427,1700:4187,70,13
393FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283002:16:03193:21:1247,6-427,4062:5121,00,13
394WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813001:48:05193:30:5147,4-427,5632:1626,30,04
395KRZYKWA Agnieszka 347LEGIONOWOK - WETERAN 1 4K 983001:02:54169:31:5947,0-428,0261:2044,80,11
396THAMM Marcin 465KATOWICEM - SENIOR 2107M 3153000:32:21163:26:3546,8-428,2220:4186,80,28
397LAZAROWICZ Krzysztof 519PACZKÓWM - SENIOR 285M 2573003:04:04185:27:0046,7-428,2723:5615,21,92
398KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993001:12:05178:01:3946,6-428,4141:3238,80,27
399LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2110M 3303000:31:01197:42:1046,5-428,5260:4089,90,01
400MIREK Karolina 363BRZESZCZEK - SENIOR 244K 1323007:28:4654:45:2246,3-428,6899:416,24,68
401MAZUR Ireneusz 525DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAM - MASTERS91M 1793001:27:48193:54:4146,2-428,7581:5331,60,00
402ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS169M 3253001:01:19151:51:5346,0-428,9601:1945,10,30
403RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173001:58:08188:59:1645,8-429,1702:3423,30,39
404DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133002:00:09145:41:2145,4-429,5972:3822,70,08
405GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023001:01:04201:29:0945,2-429,8111:2144,40,07
406JAWOREK Rafał 441WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM - MASTERS166M 3203001:07:44203:50:5344,6-430,4011:3139,50,14
407STANCU Magdalena 383POLACY BIEGAJĄ W UKCARMARTHENK - SENIOR 234K 913002:11:2273:42:2344,5-430,4522:5620,30,52
408CZYŻEWSKA Marlena 352LEGIONOWOK - WETERAN 1 5K 1013000:52:42168:52:4244,2-430,8001:1150,30,17
409KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 239K 1223002:00:02145:41:0844,0-430,9722:4322,00,09
410KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 298M 2903001:11:14180:59:3243,7-431,3031:3736,80,84
411KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943001:18:32168:58:5643,4-431,5851:4833,20,44
412NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS158M 3043001:41:25145:51:0243,1-431,8972:2125,50,76
413ROGOWSKI Andrzej 464EŁKM - SENIOR 251M 1593001:44:09168:53:4043,0-432,0112:2524,80,06
414KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS157M 3033000:48:47144:06:3042,9-432,1101:0852,80,05
415POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 136M 328300160:55:0142,5-432,4890:00INF0,00
416KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 2109M 329300160:55:0142,5-432,4890:00INF0,00
417DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103001:10:35193:52:5342,4-432,5611:3936,10,36
418WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043001:42:10145:42:1042,4-432,6302:2424,90,73
419MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033002:14:33170:06:1542,3-432,6903:1018,91,15
420WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293001:37:40171:30:3342,1-432,8652:1925,90,20
421DALKE Jowita 570ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK - SENIOR 238K 1113001:28:13168:43:5541,8-433,1702:0628,50,14
422KOWALSKI Michał 564MICHNET RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS170M 3273002:36:0789:37:1841,6-433,3783:4516,01,36
423ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS136M 2563002:08:22170:03:2941,5-433,4773:0519,40,17
424SZAFRANIEC Szymon 497LATAJĄCE RYLEŻORYM - MASTERS153M 2953001:22:27145:01:1241,4-433,5891:5930,10,18
425SĘK Kuba 428SĘK BRASERSKATOWICEM - MASTERS147M 2793000:38:02192:38:0240,7-434,3140:5664,20,08
426LASEK Krzysztof 431WARSZAWAM - SENIOR 2106M 3143001:16:25205:07:0740,5-434,4531:5331,80,00
427BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313000:37:35168:56:2238,5-436,5370:5861,40,01
428KORDUS Artur 110LUSÓWKOM - MASTERS172M 3353001:28:17143:23:3638,4-436,5702:1726,10,07
429KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 240K 1243001:11:38159:01:1638,1-436,8731:5231,90,91
430BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS163M 3123000:52:45168:11:4038,0-436,9531:2343,30,13
431OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 131M 2783001:56:25193:56:2638,0-436,9773:0319,61,42
432KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153001:03:24193:07:0437,6-437,3631:4135,60,11
433PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303001:16:37193:16:3737,6-437,3802:0229,50,19
434HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 228K 823001:39:18169:39:1837,5-437,4702:3822,71,50
435WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083000:46:04115:49:1736,9-438,0931:1448,10,31
436WYSOCKI Mariusz 415KATOWICEM - WETERAN 135M 3263000:48:28171:53:1336,7-438,2521:1945,50,66
437RYBITW Anna 376POLACY BIEGAJĄ W UKGRANGEMOUTHK - SENIOR 242K 1263001:57:20168:41:3436,3-438,7493:1418,50,41
438DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS159M 3053000:52:57170:17:0236,2-438,7531:2741,10,08
439ĆWIRLEJ Andrzej 462BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZARZESZÓWM - MASTERS156M 3023002:07:5496:13:1836,2-438,8063:3217,01,64
440NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333001:10:5570:14:1336,0-439,0501:5830,40,21
441DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS171M 3313001:31:04134:42:0135,8-439,2372:3223,60,92
442KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233000:37:07189:12:5735,5-439,4701:0257,40,01
443KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453002:11:23170:05:5335,5-439,5113:4216,20,18
444WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 18K 1183000:43:52196:19:3135,4-439,6401:1448,40,08
445GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2101M 2973000:59:03165:54:2635,3-439,6561:4035,90,05
446SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703001:09:42195:29:0334,7-440,2622:0029,90,03
447WYSOCKI Wojciech 489DE WYSOCCY TEAMSZYMBARKM - SENIOR 14M 2843001:33:47121:19:1834,7-440,3232:4222,20,43
448JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 134M 3183001:19:43170:45:0532,8-442,1952:2524,70,34
449CZERNIACHOWSKI Artur 418BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM - MASTERS162M 3103002:14:48170:06:0532,3-442,7474:1014,40,70
450KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 19K 1193002:08:4197:17:3331,5-443,5294:0514,70,05
451MICHOREK Renata 448KRAKÓWK - WETERAN 1 6K 1053001:29:46189:51:4630,8-444,1782:5420,60,54
452KOWALEWSKI Dariusz 471DZIADZIA-RUNBYKÓWM - WETERAN 133M 3173000:41:43168:29:1630,5-444,4831:2243,90,00
453SZCZERBICKA Aleksandra 384LUTOWISKAK - JUNIOR 1K 1203001:01:2999:28:4729,0-446,0262:0728,30,56
454KUCZKOWSKA Katarzyna 560WARSZAWAK - SENIOR 241K 1253000:30:43179:48:1028,8-446,2031:0356,30,25
455MAJKRZAK Mariusz 595MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS149M 2823002:01:35168:31:2328,6-446,3724:1414,10,50
456WYSOCKI Dawid 419KATOWICEM - JUNIOR1M 3223000:27:54189:31:0927,0-447,9851:0158,10,71
457GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS118M 2203001:00:18170:05:5625,9-449,0792:1925,80,90
458MISZ Hubert 427MYSŁOWICEM - SENIOR 2108M 3213003:32:4103:32:4123,0-452,0019:146,54,70
459CZEKAJ Tomasz 446KATOWICEM - SENIOR 2112M 3333000:34:04192:34:0422,0-453,0001:3238,70,00
460MAJEWSKI Szymon 440BLANKI2018KRAKÓWM - SENIOR 2111M 3323002:24:45146:26:2222,0-453,0296:359,11,23
461BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 236K 933001:39:31144:04:4721,5-453,5404:3812,90,66
462THAMM Mariusz 4845M TEAMKATOWICEM - MASTERS173M 3363000:36:2849:49:2521,1-453,8901:4334,70,50
463MAJKRZAKA Mariusz 578MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS150M 2863000:49:52124:27:2320,4-454,5702:2624,61,24
464KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 18M 3343001:19:57100:31:1420,2-454,8113:5715,20,78
465PAJĄK Paweł 580BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS174M 3373001:02:21134:23:5119,9-455,1033:0819,10,56
466TORBA Aleksandra 172ZAKECENI_SPORTEMWARSZAWAK - SENIOR 110K 1213001:48:26100:46:2919,4-455,6195:3510,70,69
467GOMULKIEWICZ Marian 176NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEM - WETERAN 26M 3003001:29:1301:29:1310,1-464,9308:516,81,14
468DUDZIAK Marek 537BB RUNNERSJAWORZEM - MASTERS74M 14430000:00:000,000--0,00
Niesklasyfikowani
DNCBUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 22102:00:15201:52:15203,2-271,7590:35101,40,02
DNCSOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 23001:18:36193:22:03146,8-328,2420:32112,00,05
DNCSKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 23001:04:51194:08:20135,8-339,2390:28125,60,02
DNCPIETRYSZYN Emil 392ŻNINM - SENIOR 13001:41:02195:21:36132,2-342,8080:4578,50,01
DNCJATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS3002:10:05182:36:16131,4-343,6500:5960,60,01
DNCTOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 23001:52:34169:57:33128,8-346,1710:5268,70,07
DNCBISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 13008:03:03198:38:55122,5-352,5473:5615,20,68
DNCKRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 23003:03:46147:03:46109,6-365,3801:4035,80,33
DNCKOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 13001:38:44201:19:19105,6-369,4060:5664,20,05
DNCCISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS3001:36:33188:45:30105,2-369,7770:5565,40,06
DNCNIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS3002:04:16207:58:41102,0-373,0201:1349,20,12
DNCDĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS3002:54:24187:08:0397,6-377,4481:4733,60,04
DNCRĘBIEJEWSKI Marcin 414JABŁONNAM - MASTERS3000:52:06173:04:5890,4-384,5510:34104,20,06
DNCDEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 23004:06:46169:15:4489,4-385,5892:4521,70,09
DNCURBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 23002:10:38189:14:0587,2-387,8301:2940,00,21
DNCBRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 23001:57:24193:59:5785,4-389,6081:2243,60,02
DNCDREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS3000:55:17181:54:1279,7-395,3210:4186,50,04
DNCCZAYKOWSKI Wojciech 32MAMY TOGDYNIAM - MASTERS3002:45:19170:36:1078,2-396,8412:0628,40,25
DNCKRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 23001:00:01193:24:1175,3-399,6780:4775,30,06
DNCZIEMIAŃSKI Jacek 458PIŁAM - MASTERS3000:44:44194:58:0772,2-402,8400:3796,80,14
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3001:18:14182:00:1871,5-403,5271:0554,80,20
DNCORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 23001:04:46161:47:1070,7-404,2570:5465,50,04
DNCHELMAN Jaroslaw 449KAWCZEM - MASTERS3000:41:45192:41:4569,7-405,2800:35100,20,00
DNCGLUZA Sebastian 517RUN-LOGOPOLEM - MASTERS3001:52:26193:52:2769,6-405,4001:3637,10,30
DNCTOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 23001:36:54169:15:5168,5-406,4561:2442,40,24
DNCOBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS3001:02:31121:02:3165,9-409,0900:5663,30,04
DNCKUBIAK Paweł 399KATOWICEM - SENIOR 13000:52:36205:39:5165,3-409,7370:4874,40,04
DNCKRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS3000:52:17192:52:1764,2-410,8300:4873,60,26
DNCGAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 23000:59:06168:59:0663,5-411,4600:5564,50,11
DNCWIELOPOLSKI Michał 532SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13001:51:17103:35:1261,3-413,7001:4833,10,15
DNCKASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 23000:47:47192:47:4761,3-413,7300:4676,90,04
DNCKOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 23001:25:50189:24:4061,0-414,0021:2442,60,17
DNCNORWECKA Sylwia 556KRAKÓWK - SENIOR 23004:25:55169:24:5260,8-414,2374:2213,71,49
DNCNIEMAS Mariusz 588BŁAŻEJOWICEM - WETERAN 13002:01:39121:30:0060,7-414,3422:0029,90,29
DNCSTOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 23001:51:47120:29:4260,1-414,9101:5132,31,10
DNCMARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 23001:13:57106:30:2959,0-416,0501:1547,80,43
DNCKLATE Łukasz 343ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM - MASTERS3000:48:08192:48:0858,3-416,7000:4972,70,06
DNCMIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 23001:09:47191:19:2757,4-417,5611:1249,40,04
DNCMURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 23001:24:38192:42:4156,6-418,3511:2940,20,57
DNCNAHAJOWSKI Mirosław 417MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 13001:00:04181:34:4855,7-419,2821:0455,70,07
DNCCZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 23002:02:07136:54:1655,5-419,5102:1227,30,90
DNCKLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 23001:36:24171:11:5154,8-420,1931:4534,10,70
DNCGRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 23001:30:20193:51:2452,4-422,6311:4334,80,03
DNCDĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS3001:18:15117:49:2250,3-424,7091:3338,60,24
DNCZARĘBA Mateusz 573SMAK MARATON WARSZAWAWARSZAWAM - MASTERS3001:20:34111:17:4450,0-424,9841:3637,20,00
DNCKLAWINSKA Anna 434GOOD TEAM WŁOSZAKOWICEWŁOSZAKOWICEK - SENIOR 23000:26:29192:26:2946,8-428,1700:33106,10,04
DNCGOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS3004:18:5071:03:3544,0-431,0165:5310,22,05
DNCMOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS3001:31:43121:31:2741,5-433,5112:1227,10,82
DNCOKRÓJ Dawid 500WARSZAWAM - SENIOR 23001:06:17167:50:4641,3-433,7041:3637,40,07
DNCKOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS3000:52:10185:20:4941,2-433,7751:1547,40,63
DNCCZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 23000:36:26189:27:0640,3-434,7040:5466,40,02
DNCKARPIAK Daniel 421ZG RUNGŁOGÓWM - MASTERS3001:00:21193:00:2139,6-435,3601:3139,40,03
DNCWALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS3001:38:18171:50:0839,0-436,0452:3123,81,76
DNCPANKOWSKI Jerzy 530SZCZECINM - SENIOR 23003:13:2897:04:5037,5-437,4705:0911,62,04
DNCMAJKRZAKA Mariusz 454MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS3003:04:54206:43:4636,8-438,2065:0111,93,69
DNCBAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS3000:31:0572:31:0536,5-438,5000:5170,50,00
DNCMICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 23002:13:23139:44:0336,4-438,6263:4016,41,91
DNCSITKO Grzegorz 278CHORZÓWM - SENIOR 13002:14:4126:14:4136,1-438,9103:4316,10,00
DNCPAWUL Justyna 536KRAKÓWK - SENIOR 23000:42:11189:09:4835,0-439,9981:1249,80,00
DNCBUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 23000:33:12188:41:1434,8-440,1700:5762,90,00
DNCLECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 23000:34:27129:06:1134,1-440,8941:0059,40,04
DNCKAZEK Marlena 495KATOWICEK - SENIOR 13000:28:21168:28:2133,6-441,3700:5071,20,02
DNCSOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 23000:44:23193:31:2032,5-442,4531:2144,00,51
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3001:02:49121:02:4932,2-442,8501:5730,70,89
DNCOBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS3001:11:19138:35:1231,7-443,2692:1426,70,02
DNCCHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 23000:30:51144:30:5131,7-443,2700:5861,70,07
DNCBARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 23001:54:4129:04:5431,6-443,4213:3716,50,10
DNCMAJEWSKI Marcin 478GOLONKA HULSGĄBINM - SENIOR 23002:57:50161:13:1131,4-443,6155:3910,60,72
DNCFRANCUZ Konrad 308VEGE RUNNERSMOGILANYM - MASTERS3001:07:18169:36:3531,2-443,8292:0927,80,68
DNCSĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 23001:01:20169:01:2030,0-445,0002:0229,30,32
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3000:51:29169:23:3630,0-445,0201:4334,90,25
DNCMISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 23000:33:58192:33:5826,8-448,1801:1547,40,09
DNCBIELIŃSKI Dominik 303NB TEAMGDYNIAM - SENIOR 13000:36:56110:22:0825,2-449,8281:2840,90,32
DNCCIEŚLA Dariusz 313WARSZAWAM - MASTERS3000:47:16172:38:0625,0-450,0441:5331,70,06
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:2706:11:2724,4-450,57715:123,94,27
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3004:30:0004:30:0023,0-451,97011:435,14,82
DNCSZYDŁOWSKI Rafał 420WARSZAWAM - SENIOR 23001:16:0548:37:1722,1-452,8993:2617,40,03
DNCWÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 23001:02:58103:24:4221,5-453,5262:5520,50,19
DNCPAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS3000:58:54107:51:1621,2-453,7722:4621,60,49
DNCJANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 23002:13:1402:13:1421,1-453,8806:189,50,50
DNCKRAWCZYK Sławomir 341TOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 13000:48:2424:37:1119,9-455,1432:2624,60,05
DNCSTOCH-MICHNA Anna 79SIOSTRYKKOŚCIELISKOK - SENIOR 23001:09:33145:09:3317,8-457,2203:5415,31,14
DNCJANOTA Sebastian 455BOLESŁAWM - SENIOR 23000:54:1148:54:1117,5-457,4703:0519,40,37
DNCMARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 23001:26:5601:26:5615,3-459,6685:4010,60,00
DNCPIECH Michał 600RODZICEWRUCHU.PLSTUDZIENICEM - MASTERS3005:42:5205:42:5214,7-460,30823:202,60,00
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3000:35:5722:51:5413,8-461,1722:3523,10,00
DNCGAWRON Gabriela 57NOWY BOREKK - SENIOR 23000:45:0472:21:1012,0-463,0203:4515,90,58
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3000:46:5224:46:5211,2-463,8304:1114,30,78
DNCKRZYKAWSKI Arkadiusz 459SOSNOWIECM - WETERAN 13001:21:2901:21:2910,7-464,2537:347,90,00
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:5201:27:5210,5-464,4798:217,22,60
DNCSOBIERAJ Paweł 445FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS3001:00:4601:00:4610,1-464,9206:0110,00,64
DNCKRASOWSKI Tomasz 163WAŁCZM - MASTERS3001:21:4301:21:436,2-468,80513:114,54,23
DNCSUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS3000:01:3700:01:370,3-474,7496:269,30,00
Znaleziono 561 wynik(ów)