ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 3946:54:36384,9150,0007:188,21,02
2TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 2M 20931:52:47281,433-103,4826:478,81,95
3GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 1925:19:58260,937-123,9785:4910,31,33
4KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 6922:04:50242,749-142,1665:2711,00,65
5JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 1932:08:03241,010-143,9057:597,53,22
6MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 11920:51:22230,509-154,4065:2511,12,16
7ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 4928:42:56228,074-156,8417:337,91,67
8SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 1 4M 34927:55:02226,790-158,1257:238,10,23
9RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 5927:26:42217,486-167,4297:347,92,23
10SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 2921:46:35213,169-171,7466:079,81,31
11STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 7920:13:40207,780-177,1355:5010,30,55
12SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 3916:56:54207,600-177,3154:5312,24,03
13CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 8919:37:35206,292-178,6235:4210,53,40
14SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAWM - SENIOR 212M 40924:21:54205,708-179,2077:068,41,11
15DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 2932:32:54203,607-181,3089:356,32,61
16BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 19915:57:09203,241-181,6744:4212,70,16
17KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 6M 49924:51:39201,319-183,5967:248,10,84
18NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 30917:26:46197,190-187,7255:1811,30,53
19POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS29M 54917:45:45193,657-191,2585:3010,91,12
20PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 12917:32:06192,600-192,3155:2711,02,23
21SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 4919:51:33188,889-196,0266:189,52,09
22SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 10915:49:11187,094-197,8215:0411,80,81
23USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 218M 59920:59:19184,122-200,7936:508,80,97
24SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 8M 53915:58:15182,525-202,3905:1411,40,57
25GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 18914:37:43181,550-203,3654:5012,40,26
26TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 222M 68918:49:01177,179-207,7366:229,41,34
27KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 13917:26:24175,865-209,0505:5710,12,58
28ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 9920:29:56172,042-212,8737:088,40,37
29BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 28917:25:30171,215-213,7006:069,80,58
30RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 14919:23:21170,673-214,2426:488,81,24
31MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 227M 81919:00:58165,248-219,6676:548,72,43
32SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 6918:08:21165,235-219,6806:359,13,26
33WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 27M 16921:57:03163,275-221,6408:037,41,85
34STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 46916:43:40162,341-222,5746:109,71,06
35SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 24913:48:33156,539-228,3765:1711,30,38
36SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 73918:00:44156,349-228,5666:548,70,99
37NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 29915:23:38152,929-231,9866:029,90,98
38ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 60922:31:41149,328-235,5879:036,65,06
39SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 39919:17:29148,214-236,7017:487,70,54
40LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 27912:50:45147,650-237,2655:1311,50,82
41BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 37916:57:49146,042-238,8736:588,61,30
42JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 12M 88916:31:11145,792-239,1236:478,82,78
43PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 44921:27:07144,249-240,6668:556,72,10
44PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 23913:41:35143,862-241,0535:4210,51,02
45ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 77927:36:59141,938-242,97711:405,12,35
46MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 61916:19:54139,950-244,9657:008,61,24
47STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 62921:57:26138,535-246,3809:306,33,64
48KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS48M 93911:35:17138,166-246,7495:0111,91,19
49MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 221M 67911:47:50136,660-248,2555:1011,61,31
50SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 42913:58:31135,761-249,1546:109,71,39
51CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 41912:11:20135,579-249,3365:2311,10,16
52KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 33912:58:37134,270-250,6455:4710,31,76
53BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS44M 84915:47:58132,221-252,6947:108,41,61
54PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 78922:58:03129,667-255,24810:375,64,04
55TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 232M 99913:46:22128,829-256,0866:249,40,47
56ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 25914:16:45128,249-256,6666:409,00,63
57ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 1 14M 100914:03:01127,798-257,1176:359,10,65
58WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 22913:30:42127,672-257,2436:209,43,22
59NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 26913:26:02127,611-257,3046:189,50,62
60GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 21912:20:04127,473-257,4425:4810,30,78
61DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 38923:34:11126,156-258,75911:125,43,46
62MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 72919:10:29125,430-259,4859:106,51,44
63SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 56918:02:45124,995-259,9208:396,92,59
64GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 32917:48:59124,193-260,7228:367,02,78
65KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS53M 106914:38:03123,745-261,1707:058,50,77
66KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 51911:37:39123,549-261,3665:3810,61,40
67BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 7M 50923:12:40122,453-262,46211:225,30,80
68SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 85912:02:39122,050-262,8655:5510,11,87
69GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 17911:32:21121,277-263,6385:4210,52,19
70MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 29K 19914:16:21120,514-264,4017:068,40,85
71PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 55911:13:41118,780-266,1355:4010,60,38
72SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 58910:31:52118,063-266,8525:2111,20,91
73KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 87911:29:30117,147-267,7685:5310,22,67
74BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 35909:55:44116,580-268,3355:0611,71,01
75CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 112919:31:35115,940-268,97510:065,93,27
76GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 7922:16:31115,406-269,50911:345,22,56
77PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS51M 98909:18:59113,209-271,7064:5612,20,94
78SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 45912:38:52112,786-272,1296:438,91,33
79DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 5913:47:51112,385-272,5307:218,10,31
80WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 65915:27:50111,020-273,8958:217,20,00
81KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 71910:55:22109,620-275,2955:5810,00,99
82ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 15917:15:07108,729-276,1869:316,34,33
83SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 76911:14:33107,706-277,2096:159,61,11
84RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 24K 9915:45:35107,490-277,4258:476,83,07
85KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 8910:34:08107,282-277,6335:5410,20,56
86GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 8K 17912:00:43107,237-277,6786:438,91,42
87NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 13K 25911:57:22107,159-277,7566:419,00,48
88BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 86911:09:32107,135-277,7806:149,60,60
89MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 47910:24:28106,834-278,0815:5010,30,45
90KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 90909:41:48105,594-279,3215:3010,90,70
91CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 210K 20914:56:34104,753-280,1628:337,04,17
92OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 27918:15:33104,719-280,19610:275,75,00
93FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 48913:03:53102,960-281,9557:367,91,23
94GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS56M 109909:07:48102,616-282,2995:2011,21,65
95STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 15M 111913:22:48101,093-283,8227:567,62,09
96KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 74911:44:56101,090-283,8256:588,60,97
97PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 31915:31:04100,579-284,3369:156,51,41
98KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 116913:51:01100,536-284,3798:157,32,05
99WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 52915:49:13100,040-284,8759:296,30,83
100STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 64908:34:3599,535-285,3805:1011,61,13
101WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 114914:34:0999,184-285,7318:486,81,28
102MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 26K 11912:32:1198,185-286,7307:397,80,54
103KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 6K 13912:49:1597,035-287,8807:557,62,39
104OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 213K 30914:43:3296,890-288,0259:076,63,81
105SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 23912:19:5396,284-288,6317:417,81,30
106WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 69910:52:5096,165-288,7506:478,82,73
107RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 66908:03:1895,931-288,9845:0211,91,00
108KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 63910:06:2695,687-289,2286:209,52,31
109KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 12K 24908:29:0394,420-290,4955:2311,11,05
110KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 101908:18:2994,405-290,5105:1611,41,96
111CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 57908:53:2093,973-290,9425:4010,60,12
112MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 43912:51:2893,312-291,6038:167,30,34
113ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS64M 134910:28:1691,128-293,7876:538,72,69
114ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 75910:53:5391,086-293,8297:108,44,66
115SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS61M 130911:24:1489,581-295,3347:387,92,91
116DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 103910:55:5289,411-295,5047:208,20,48
117NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 249M 132909:12:4188,503-296,4126:149,61,43
118OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 108909:55:3588,237-296,6786:448,91,05
119MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 212K 29911:28:2787,956-296,9597:497,72,05
120MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 21911:31:3987,495-297,4207:547,60,74
121URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 102908:50:1187,170-297,7456:049,90,70
122SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 246M 127908:39:3986,060-298,8556:029,91,44
123POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 82914:15:5385,711-299,2049:596,03,07
124DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 36911:34:0385,469-299,4468:077,40,82
125BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 126907:25:1885,392-299,5235:1211,50,23
126KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 16908:45:4284,874-300,0416:119,71,46
127SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 1 16M 141915:31:4284,016-300,89911:055,42,96
128KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 27K 14909:14:3382,282-302,6336:448,90,46
129KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 89909:48:4381,763-303,1527:128,32,37
130PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 12914:53:3680,788-304,12711:035,42,52
131STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 256M 146906:57:4480,045-304,8705:1311,50,98
132DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 80907:15:5177,296-307,6195:3810,61,94
133RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS70M 152909:25:4777,293-307,6227:198,20,52
134KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 83906:59:0477,240-307,6755:2511,11,07
135BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 261M 153908:55:4577,179-307,7366:568,61,83
136ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 25K 10910:13:4977,165-307,7507:577,50,47
137BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 129909:50:4876,792-308,1237:417,81,08
138KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 105905:56:5675,322-309,5934:4412,70,53
139RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 133908:51:5075,314-309,6017:038,50,69
140BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 21K 42911:42:2674,693-310,2229:246,43,80
141MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 95907:27:1874,102-310,8136:029,93,25
142WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 107907:50:3973,891-311,0246:229,40,97
143KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 217K 37910:15:0673,374-311,5418:227,22,74
144GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 138912:11:2673,133-311,78210:006,02,60
145RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 137906:35:3472,647-312,2685:2611,00,81
146SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 161906:35:0072,384-312,5315:2711,02,90
147BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 250M 135906:56:4972,380-312,5355:4510,42,09
148NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 255M 143907:02:0572,060-312,8555:5110,21,88
149SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 91906:29:0971,730-313,1855:2511,10,67
150BODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 23K 44907:36:2371,473-313,4426:239,40,96
151SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 22909:12:2970,830-314,0857:487,70,63
152ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 119907:21:1070,743-314,1726:149,61,90
153ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 128908:03:1570,415-314,5006:518,70,52
154JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 253M 139906:34:4770,066-314,8495:3810,60,80
155PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 122906:48:1669,735-315,1805:5110,21,30
156ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 242M 117905:58:2569,344-315,5715:1011,61,18
157DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 123908:58:3468,870-316,0457:497,71,24
158TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 97905:35:5168,544-316,3714:5312,20,45
159DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 110906:31:3967,899-317,0165:4610,42,07
160KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 18908:32:4767,196-317,7197:377,90,43
161WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 154908:14:0566,975-317,9407:228,11,53
162GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 40911:17:0966,550-318,36510:105,92,88
163DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 113908:39:2566,110-318,8057:517,60,98
164GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 168906:04:1066,020-318,8955:3010,91,76
165OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 145907:00:2165,910-319,0056:229,40,49
166PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 96908:42:0165,440-319,4757:587,52,71
167JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 118911:31:0064,922-319,99310:385,60,49
168KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 120906:25:2164,170-320,7456:0010,00,48
169GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 218K 39906:44:3363,540-321,3756:229,40,36
170SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 121906:11:2963,131-321,7845:5310,23,66
171SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 211K 28910:59:1763,117-321,79810:265,73,54
172PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 33906:33:3262,890-322,0256:159,60,26
173PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 15M 173906:40:2062,651-322,2646:239,42,89
174BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 222K 50911:06:0262,520-322,39510:395,65,35
175LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS76M 174905:22:4362,106-322,8095:1111,50,14
176SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 224K 52908:28:4861,912-323,0038:137,31,63
177BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 225K 53906:18:3461,536-323,3796:099,82,02
178KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 124905:27:3760,998-323,9175:2211,20,53
179SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 148908:34:3160,710-324,2058:287,12,32
180JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 214K 32907:04:0160,600-324,3156:598,61,31
181SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 31910:39:4060,466-324,44910:345,74,04
182GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 36907:08:0560,000-324,9157:088,41,18
183DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 43906:02:1659,845-325,0706:039,90,54
184BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS78M 176906:05:0359,452-325,4636:089,80,52
185PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 169908:48:2059,177-325,7388:556,71,60
186TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 56909:04:2359,059-325,8569:136,51,13
187BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 79908:30:3458,137-326,7788:466,80,18
188BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 46908:40:1657,935-326,9808:586,71,74
189WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 227K 57911:43:3657,768-327,14712:104,93,99
190MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 215K 34906:18:5957,439-327,4766:359,10,41
191MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 155905:03:0156,649-328,2665:2011,21,67
192PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 276M 184905:11:3956,297-328,6185:3210,81,01
193CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 228K 58906:51:2855,490-329,4257:248,11,20
194KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 136906:20:0554,807-330,1086:568,71,05
195STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 219K 45908:18:3654,711-330,2049:066,62,58
196ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 266M 164905:30:1354,225-330,6906:059,91,80
197GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 149905:16:5852,369-332,5466:039,90,10
198SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS85M 189906:13:5351,260-333,6557:178,21,94
199DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 131904:52:3350,291-334,6245:4910,31,03
200GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 28K 63905:33:0650,155-334,7606:389,00,66
201SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 160905:33:3149,662-335,2536:428,92,56
202SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 232K 64906:09:0348,860-336,0557:337,91,86
203JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 178905:05:4048,361-336,5546:199,50,77
204BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS79M 180905:03:1848,094-336,8216:189,50,35
205MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 269M 170905:45:2747,830-337,0857:138,31,93
206LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 162907:46:4346,474-338,44110:026,01,74
207ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 142904:45:0046,040-338,8756:119,71,10
208DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 27K 61908:53:1145,403-339,51211:445,10,67
209KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 231K 62908:53:4344,028-340,88712:074,90,63
210GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS89M 197905:46:5843,984-340,9317:537,62,57
211KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 140905:02:3243,697-341,2186:558,71,16
212KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 38905:18:3843,415-341,5007:208,21,88
213KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 151904:41:0342,890-342,0256:339,20,38
214ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 201905:43:3841,523-343,3928:167,32,40
215MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 159904:44:3641,489-343,4266:518,71,08
216MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 30K 69904:49:3340,643-344,2727:078,42,92
217WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 167904:32:1738,955-345,9606:598,63,94
218KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 175903:53:3738,430-346,4856:049,90,17
219KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 233K 66904:32:2138,127-346,7887:088,41,07
220KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 48904:43:4037,637-347,2787:328,00,41
221HOJA Joanna 154ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK - SENIOR 223K 51903:30:1237,530-347,3855:3610,72,17
222BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 207903:18:2436,500-348,4155:2611,00,33
223DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 181904:30:2535,763-349,1527:337,91,65
224WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 12K 73905:09:1935,360-349,5558:446,91,03
225GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 150903:51:4635,344-349,5716:339,10,29
226BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 156903:31:4634,830-350,0856:049,90,00
227LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 236K 71907:29:3334,106-350,80913:104,60,41
228SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 214903:27:5532,547-352,3686:239,41,55
229CZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 31K 75903:35:1932,150-352,7656:419,03,54
230OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 216903:36:3331,731-353,1846:498,80,48
231CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 234K 67903:11:2031,730-353,1856:0110,00,59
232BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 289M 217902:49:4231,579-353,3365:2211,20,10
233KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 41905:13:2831,471-353,4449:576,00,27
234DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS101M 225903:14:4927,362-357,5537:078,42,32
235MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 206902:27:2926,820-358,0955:2910,90,31
236GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 186902:24:1525,921-358,9945:3310,81,22
237FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 36K 81906:11:2724,423-360,49215:123,94,27
238SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 37K 82904:30:0023,030-361,88511:435,14,82
239KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 294M 230903:20:1822,125-362,7909:036,60,34
240KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 39K 84902:51:2521,829-363,0867:517,60,59
241WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 182901:59:1421,474-363,4415:3310,80,21
242BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 237K 72903:16:2721,460-363,4559:096,61,33
243PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS105M 232902:52:4421,228-363,6878:087,42,06
244JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 295M 233902:13:1421,120-363,7956:189,50,50
245MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 236901:26:5615,332-369,5835:4010,60,00
246ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 78901:36:1413,828-371,0876:578,60,12
247PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 91901:10:5811,170-373,7456:219,41,16
248SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS112M 248900:01:370,251-384,6646:269,30,00
Znaleziono 248 wynik(ów)