ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
356
Wystartowało:
283
Nie ukończyło:
283
Ukończyło:
0
Na trasie:
283
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 11133:32:09.00346,1980,0005:4810,31,41
2STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 21M 21431:25:18.00327,135-19,0635:4510,40,54
3CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS2M 31430:52:41.00326,567-19,6315:4010,63,31
4SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 41432:30:20.00321,143-25,0556:049,91,28
5RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 22M 51440:40:50.00314,036-32,1627:467,72,33
6JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 1K 11140:50:37.00307,260-38,9387:587,53,17
7ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 61429:39:19.00303,044-43,1545:5210,20,98
8SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS4M 71224:33:16.00300,575-45,6234:5412,23,94
9SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 1K 2735:08:42.00294,691-51,5077:098,41,06
10ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 23M 81331:43:56.00267,733-78,4657:068,40,40
11SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 91222:14:29.00257,984-88,2145:1011,60,74
12SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 21K 31325:37:02.00256,985-89,2135:5810,01,57
13RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 101428:19:51.00252,263-93,9356:448,91,09
14KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 24M 111225:55:24.00246,320-99,8786:189,53,08
15GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 25M 121319:39:38.00246,180-100,0184:4712,50,49
16KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 26M 13922:04:50.00242,749-103,4495:2711,00,65
17DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 2K 41435:52:32.00239,839-106,3598:586,71,97
18BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 27M 141020:02:44.00238,469-107,7295:0211,90,18
19PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 28M 151121:32:57.00232,382-113,8165:3310,82,33
20MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 16920:51:22.00230,509-115,6895:2511,12,16
21ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS7M 171726:40:52.00227,748-118,4507:018,50,64
22GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS8M 181521:22:17.00221,743-124,4555:4610,40,77
23PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS9M 191321:07:35.00221,073-125,1255:4410,51,06
24GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS10M 201520:34:39.00216,588-129,6105:4210,52,28
25SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 211218:52:08.00211,840-134,3585:2011,20,31
26NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS12M 221522:46:38.00209,159-137,0396:329,20,60
27NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 29M 231320:34:13.00204,587-141,6116:019,90,90
28WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 241420:15:23.00203,962-142,2365:5710,12,46
29LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS13M 251317:06:55.00197,460-148,7385:1211,50,84
30NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS14M 26917:26:46.00197,190-149,0085:1811,30,53
31BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 271119:44:34.00192,715-153,4836:089,80,74
32ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS16M 281326:09:11.00189,441-156,7578:167,22,86
33CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS17M 291317:00:02.00182,907-163,2915:3410,80,66
34KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 301316:52:57.00182,663-163,5355:3210,81,49
35SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 22K 51320:07:19.00182,392-163,8066:379,13,22
36TROCHA Roman 275BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIADZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 2M 31620:40:30.00178,892-167,3066:568,72,11
37BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 321315:41:50.00177,480-168,7185:1811,31,00
38SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 211M 331417:27:32.00175,557-170,6415:5810,11,10
39WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 212M 341123:14:08.00175,079-171,1197:577,51,80
40KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS20M 351316:10:55.00173,979-172,2195:3410,81,52
41GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS21M 361323:27:19.00172,303-173,8958:107,32,51
42BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 3M 371230:49:56.00171,504-174,69410:475,60,82
43PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS22M 381428:12:36.00168,550-177,64810:026,03,57
44DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 61321:13:57.00168,052-178,1467:347,90,31
45SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS23M 391021:47:30.00164,567-181,6317:567,60,69
46GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 23K 71330:54:37.00163,804-182,39411:195,32,38
47SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 4M 401114:37:40.00163,242-182,9565:2211,21,06
48STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS24M 41816:43:40.00162,341-183,8576:109,71,06
49PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS25M 421022:50:33.00159,356-186,8428:367,01,92
50DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS26M 431419:15:16.00157,533-188,6657:208,20,66
51RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS27M 441512:59:41.00157,451-188,7474:5712,10,93
52WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 213M 451424:46:30.00157,440-188,7589:266,40,83
53SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS28M 461321:48:31.00156,326-189,8728:227,22,10
54KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 214M 471314:57:24.00155,600-190,5985:4610,40,90
55MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS29M 481314:53:40.00153,087-193,1115:5010,30,67
56PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 491314:20:46.00152,010-194,1885:3910,60,49
57KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 215M 501416:14:28.00151,720-194,4786:259,30,81
58CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 216M 511514:41:22.00151,026-195,1725:5010,30,35
59DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS31M 521326:10:51.00148,308-197,89010:355,73,07
60FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 217M 531218:47:42.00147,570-198,6287:387,91,22
61BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 54916:57:49.00146,042-200,1566:588,61,30
62SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS32M 551315:42:33.00144,799-201,3996:309,21,08
63KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 561113:00:00.00143,650-202,5485:2511,10,64
64SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISLAWM - SENIOR 218M 57716:20:19.00141,158-205,0406:568,61,23
65USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 219M 58716:03:10.00141,062-205,1366:498,80,99
66SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS33M 591414:50:10.00140,403-205,7956:209,51,08
67STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 601211:56:52.00140,079-206,1195:0711,71,04
68MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS35M 61916:19:54.00139,950-206,2487:008,61,24
69STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 6M 621021:57:26.00138,535-207,6639:306,33,64
70ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 220M 631416:17:58.00134,279-211,9197:168,24,56
71WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 221M 641318:00:58.00133,732-212,4668:047,40,00
72WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 651314:08:50.00132,876-213,3226:239,42,37
73MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 222M 661317:12:25.00130,067-216,1317:567,60,38
74MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 223M 67811:11:05.00129,535-216,6635:1011,61,29
75TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 224M 68813:46:22.00128,829-217,3696:249,40,47
76ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS37M 69724:31:29.00125,881-220,31711:415,12,20
77SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 7M 70711:05:30.00125,425-220,7735:1811,30,73
78KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 225M 711212:33:43.00124,069-222,1296:049,92,45
79SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 721012:02:39.00122,050-224,1485:5510,11,87
80TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 227M 73712:43:07.00120,769-225,4296:199,51,16
81MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 24K 81115:21:17.00120,196-226,0027:397,80,67
82BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 8M 741012:31:49.00120,158-226,0406:159,60,68
83MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 1K 91215:32:50.00118,768-227,4307:517,60,97
84KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 751310:43:03.00118,660-227,5385:2511,11,02
85RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 25K 101118:33:54.00117,671-228,5279:276,33,05
86KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS38M 76711:29:30.00117,147-229,0515:5310,22,67
87CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 228M 771019:31:35.00115,940-230,25810:065,93,27
88KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 9M 78614:14:54.00115,250-230,9487:258,11,33
89DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 229M 791117:27:25.00114,968-231,2309:066,60,83
90KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 111011:15:27.00113,665-232,5335:5610,10,55
91KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 26K 121312:41:47.00112,686-233,5126:458,90,50
92POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 230M 801317:51:03.00112,620-233,5789:306,32,75
93SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 81712:57:02.00112,609-233,5896:548,70,92
94DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 231M 821210:18:30.00111,698-234,5005:3210,81,71
95JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 10M 83513:32:12.00111,363-234,8357:178,23,30
96KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS40M 841213:11:46.00111,133-235,0657:078,42,08
97ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 27K 131214:26:32.00110,584-235,6147:507,70,45
98PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 141218:04:14.00109,956-236,2429:516,12,00
99MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS41M 85717:07:27.00109,160-237,0389:246,41,53
100PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 11M 861216:52:23.00108,721-237,4779:186,41,35
101SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS42M 871309:31:53.00107,880-238,3185:1811,30,60
102GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 6K 15812:00:43.00107,237-238,9616:438,91,42
103BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS43M 88613:07:59.00106,599-239,5997:238,11,76
104MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 232M 89611:57:10.00105,450-240,7486:488,82,45
105CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 28K 16814:56:34.00104,753-241,4458:337,04,17
106PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS44M 901412:42:39.00104,456-241,7427:188,22,51
107WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 233M 911515:08:00.00104,253-241,9458:426,91,23
108KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 7K 171312:30:28.00101,813-244,3857:228,10,50
109ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWM - MASTERS45M 92715:40:21.00101,762-244,4369:146,55,16
110OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS46M 931211:25:04.00101,560-244,6386:448,91,10
111BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 234M 941208:42:25.00100,429-245,7695:1211,50,26
112ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 235M 951311:33:50.0099,888-246,3106:568,60,96
113MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS47M 961209:57:20.0099,531-246,6676:0010,03,52
114BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 236M 971312:45:26.0098,339-247,8597:477,71,35
115URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 237M 981010:06:28.0097,383-248,8156:139,60,75
116KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 8K 18912:49:15.0097,035-249,1637:557,62,39
117OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 29K 19614:43:32.0096,890-249,3089:076,63,81
118KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 9K 201109:55:26.0096,104-250,0946:119,71,44
119SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 211112:23:27.0094,500-251,6987:527,60,85
120KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 238M 99908:18:29.0094,405-251,7935:1611,41,96
121KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 239M 1001407:58:24.0091,936-254,2625:1211,50,53
122ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 240M 1011309:08:00.0091,675-254,5235:5810,01,52
123MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS48M 102310:09:05.0090,816-255,3826:428,91,70
124SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS49M 1031208:52:29.0089,946-256,2525:5510,13,71
125KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 241M 1041007:02:01.0088,560-257,6384:4512,60,50
126NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 242M 105909:12:41.0088,503-257,6956:149,61,43
127BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS50M 1061311:18:26.0087,939-258,2597:427,80,18
128RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS51M 1071010:03:45.0087,821-258,3776:528,70,78
129JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 210K 221310:07:15.0087,230-258,9686:578,61,24
130SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 243M 108808:39:39.0086,060-260,1386:029,91,44
131DOBEL Tomasz 175PSRSTEVENAGEM - SENIOR 244M 1091111:03:18.0085,854-260,3447:437,81,08
132MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 211K 23710:07:45.0083,906-262,2927:148,31,06
133DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 245M 1101007:50:58.0083,328-262,8705:3910,61,92
134DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 12M 1111110:25:13.0082,500-263,6987:347,91,14
135SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 212K 241313:41:07.0080,989-265,20910:085,93,11
136STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 12M 112511:45:25.0080,856-265,3428:436,92,61
137JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 13M 1131113:12:21.0080,843-265,3559:486,10,55
138KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS52M 1141207:58:44.0079,820-266,3785:5910,00,42
139GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS53M 115706:58:27.0079,473-266,7255:1511,41,79
140MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 213K 251109:05:29.0079,400-266,7986:528,70,40
141KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS54M 116609:14:56.0079,367-266,8316:598,60,61
142DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS55M 1171307:29:46.0079,154-267,0445:4010,60,94
143FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 246M 118505:36:17.0078,630-267,5684:1614,00,77
144GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS56M 1191412:47:27.0078,117-268,0819:496,12,53
145KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 247M 1201105:41:59.0077,293-268,9054:2513,60,66
146SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 26710:08:06.0077,073-269,1257:537,61,56
147GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 248M 1211307:32:33.0075,892-270,3065:5710,10,09
148PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS57M 122706:08:45.0075,573-270,6254:5212,30,76
149SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 12K 271312:50:33.0074,236-271,96210:225,83,48
150WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS58M 1231207:50:39.0073,891-272,3076:229,40,97
151KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 214K 28910:15:06.0073,374-272,8248:227,22,74
152SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1241308:14:02.0073,341-272,8576:448,92,40
153RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 249M 1251006:35:34.0072,647-273,5515:2611,00,81
154BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 13K 29407:17:33.0072,416-273,7826:029,90,79
155SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS59M 126706:35:00.0072,384-273,8145:2711,02,90
156KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS60M 127506:08:01.0072,085-274,1135:0611,81,18
157NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 250M 128807:02:05.0072,060-274,1385:5110,21,88
158KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS61M 129609:33:24.0071,850-274,3487:587,52,00
159BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 14K 301310:02:47.0069,957-276,2418:367,01,55
160PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS62M 130906:48:16.0069,735-276,4635:5110,21,30
161ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 251M 131705:58:25.0069,344-276,8545:1011,61,18
162KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 15K 311208:09:33.0068,662-277,5367:078,41,55
163TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 252M 132805:35:51.0068,544-277,6544:5312,20,45
164GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 253M 1331408:15:13.0068,429-277,7697:148,30,74
165KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 254M 1341007:36:47.0067,880-278,3186:438,90,98
166SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS63M 135709:04:36.0067,348-278,8508:057,43,09
167GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 16K 321111:17:09.0066,550-279,64810:105,92,88
168NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 17K 33506:57:24.0066,041-280,1576:199,50,40
169GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 255M 1361106:04:10.0066,020-280,1785:3010,91,76
170OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS64M 137807:00:21.0065,910-280,2886:229,40,49
171PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 13M 1381209:55:15.0065,772-280,4269:036,61,67
172ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 1 14M 139506:45:38.0065,517-280,6816:119,70,59
173DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 18K 341106:33:38.0065,493-280,7056:0010,00,61
174LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 256M 1401610:12:49.0065,208-280,9909:236,42,28
175BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 19K 35510:43:59.0064,197-282,00110:016,04,23
176MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS65M 1411206:58:25.0063,456-282,7426:359,10,90
177BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 215K 361011:06:02.0062,520-283,67810:395,65,35
178KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 20K 37605:27:35.0061,300-284,8985:2011,21,40
179STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 257M 142605:14:25.0060,145-286,0535:1311,51,01
180KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS66M 1431306:41:08.0060,136-286,0626:409,00,37
181GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIK SLK - MASTERS 21K 38907:08:05.0060,000-286,1987:088,41,18
182WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS67M 144806:00:41.0059,894-286,3046:0110,01,01
183MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 216K 39607:35:43.0059,303-286,8957:417,82,07
184JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 258M 1451006:14:52.0058,912-287,2866:219,40,78
185PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 22K 40906:05:26.0058,310-287,8886:169,60,27
186BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 259M 1461205:49:53.0057,204-288,9946:069,80,01
187ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS68M 1471005:50:43.0056,770-289,4286:109,71,17
188MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 260M 1481105:03:01.0056,649-289,5495:2011,21,67
189CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 217K 41906:51:28.0055,490-290,7087:248,11,20
190HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 261M 149308:28:28.0055,348-290,8509:116,55,23
191HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 218K 42308:29:37.0055,075-291,1239:156,55,05
192STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 219K 43508:18:36.0054,711-291,4879:066,62,58
193GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 220K 44705:45:27.0054,540-291,6586:209,50,29
194RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS69M 150606:26:55.0054,139-292,0597:088,40,48
195JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 262M 151605:03:51.0054,056-292,1425:3710,70,80
196RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS70M 152305:22:01.0053,595-292,6036:0010,00,81
197KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 11K 451209:12:01.0053,399-292,79910:205,80,24
198HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 221K 46405:50:56.0053,339-292,8596:349,10,51
199KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS71M 1531205:28:17.0051,429-294,7696:229,40,21
200BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 263M 154505:56:24.0050,757-295,4417:018,51,75
201BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 264M 155504:25:49.0050,747-295,4515:1411,51,59
202OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 23K 47507:47:19.0050,214-295,9849:186,44,10
203GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 24K 48805:33:06.0050,155-296,0436:389,00,66
204SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 265M 156607:34:58.0049,727-296,4719:086,62,67
205SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 1 15M 157511:56:18.0049,538-296,66014:274,13,70
206KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 491206:04:32.0048,184-298,0147:337,90,42
207BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS72M 158805:03:18.0048,094-298,1046:189,50,35
208MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 266M 159905:45:27.0047,830-298,3687:138,31,93
209SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 222K 50606:32:06.0047,813-298,3858:127,31,48
210ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS73M 160405:21:55.0047,771-298,4276:448,92,80
211DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS74M 1611105:40:29.0046,553-299,6457:188,21,72
212POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS75M 162505:25:54.0045,483-300,7157:098,40,62
213DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 26K 51708:53:11.0045,403-300,79511:445,10,67
214PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 15M 163604:46:04.0045,347-300,8516:189,52,78
215KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 223K 52708:53:43.0044,028-302,17012:074,90,63
216GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS76M 164605:46:58.0043,984-302,2147:537,62,57
217MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 1 16M 165304:57:40.0043,659-302,5396:498,80,26
218TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 2K 53506:56:54.0042,792-303,4069:446,21,10
219BODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 27K 54504:26:46.0041,659-304,5396:249,40,96
220ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS77M 1661005:43:38.0041,523-304,6758:167,32,40
221MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 28K 55504:49:33.0040,643-305,5557:078,42,92
222BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 224K 56403:48:23.0040,219-305,9795:4010,60,61
223PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 267M 167503:48:17.0040,195-306,0035:4010,61,40
224BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 225K 57503:47:35.0039,807-306,3915:4310,51,35
225LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 226K 581108:04:25.0039,341-306,85712:184,90,39
226KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 227K 591004:32:21.0038,127-308,0717:088,41,07
227WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 228K 60408:16:12.0037,318-308,88013:174,53,62
228MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 268M 1681203:23:45.0037,020-309,1785:3010,90,34
229STOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 229K 61305:31:18.0036,761-309,4379:006,75,46
230BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS78M 1691003:18:24.0036,500-309,6985:2611,00,33
231KASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 230K 62403:31:23.0035,250-310,9485:5910,00,42
232MARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 269M 170303:36:37.0034,474-311,7246:179,51,55
233ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 270M 171603:42:41.0034,255-311,9436:309,22,43
234SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS79M 172503:59:50.0033,200-312,9987:138,32,43
235BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS80M 173303:25:10.0033,056-313,1426:129,70,51
236WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 271M 1741003:03:07.0032,711-313,4875:3510,70,23
237SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 272M 175903:27:55.0032,547-313,6516:239,41,55
238CZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 29K 63603:35:19.0032,150-314,0486:419,03,54
239JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 273M 176503:14:37.0031,959-314,2396:059,91,75
240OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS81M 1771203:36:33.0031,731-314,4676:498,80,48
241BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 274M 178402:49:42.0031,579-314,6195:2211,20,10
242KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS82M 179203:24:12.0031,326-314,8726:319,21,84
243KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 1 17M 180203:57:53.0030,903-315,2957:417,80,53
244PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 231K 64402:51:01.0030,028-316,1705:4110,51,22
245ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 30K 651203:07:33.0028,548-317,6506:349,10,09
246DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS83M 181403:14:49.0027,362-318,8367:078,42,32
247CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 232K 66502:40:29.0026,620-319,5786:0110,00,62
248GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS84M 1821002:24:15.0025,921-320,2775:3310,81,22
249KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJA W UKOLDHAMK - SENIOR 233K 67202:21:37.0025,000-321,1985:3910,62,08
250DREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS85M 183402:10:00.0024,897-321,3015:1311,50,20
251FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 31K 68506:11:27.0024,423-321,77515:123,94,27
252LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS86M 184302:08:05.0024,196-322,0025:1711,30,16
253JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 3K 69106:05:54.0024,180-322,01815:074,07,15
254WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 12K 70502:56:20.0024,073-322,1257:198,20,32
255SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 32K 71504:30:00.0023,030-323,16811:435,14,82
256SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 234K 72403:00:23.0022,770-323,4287:557,62,52
257KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 275M 185503:20:18.0022,125-324,0739:036,60,34
258JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 276M 186301:52:06.0022,000-324,1985:0511,80,26
259WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS87M 187302:05:41.0021,860-324,3385:4410,41,29
260KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 33K 731002:51:25.0021,829-324,3697:517,60,59
261BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 235K 741003:16:27.0021,460-324,7389:096,61,33
262PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS88M 188702:52:44.0021,228-324,9708:087,42,06
263JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 277M 189502:13:14.0021,120-325,0786:189,50,50
264POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 278M 190302:00:19.0020,307-325,8915:5510,11,80
265BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 1 18M 191202:59:10.0020,216-325,9828:516,85,65
266SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 279M 192302:38:38.0016,820-329,3789:256,43,07
267NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS89M 193102:12:07.0015,494-330,7048:317,02,71
268MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 280M 1941101:26:56.0015,332-330,8665:4010,60,00
269MICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 281M 195201:31:02.0015,248-330,9505:5810,03,67
270WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 34K 75202:12:39.0015,200-330,9988:436,92,88
271MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 282M 196201:53:35.0015,020-331,1787:337,92,93
272CZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 283M 197301:39:54.0014,374-331,8246:578,60,95
273KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS90M 198101:15:16.0013,171-333,0275:4210,51,72
274WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 35K 76201:28:09.0013,131-333,0676:428,90,08
275SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 284M 199201:00:57.0012,496-333,7024:5212,30,13
276PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 36K 771001:10:58.0011,170-335,0286:219,41,16
277ZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 37K 78101:09:32.0011,101-335,0976:159,60,78
278JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 1 19M 200101:16:28.0010,610-335,5887:128,30,89
279KOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS91M 201100:56:12.009,420-336,7785:5710,10,00
280DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 38K 79100:51:31.009,320-336,8785:3110,91,04
281BIENIAS Łukasz 334DZIERŻONIÓWM - SENIOR 285M 202100:42:44.007,230-338,9685:5410,22,37
282DĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS92M 203100:30:54.005,320-340,8785:4810,30,56
283SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS93M 204400:01:37.000,251-345,9476:269,30,00
Znaleziono 283 wynik(ów)