ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
356
Wystartowało:
283
Nie ukończyło:
283
Ukończyło:
0
Na trasie:
283
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDzień rywalizacjiPodbiegi %
   
1LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 2162,28
2DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS140,66
3ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS150,65
4OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS120,48
5GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS150,77
6SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 1132,40
7CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 2150,35
8WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 2151,23
9NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS150,60
10KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS130,37
11WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS120,97
12OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS121,10
13GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS152,28
14RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS150,93
15LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS130,84
16KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 2130,90
17JARZĄB Agata 70FROMNORTH2SOUTHGDYNIAK - SENIOR 2131,24
18WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 2140,83
19NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 2130,90
20RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 2142,33
21ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 2144,56
22GNAŚ Anna 87KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 2132,38
23SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS131,08
24WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS132,37
25SZCZEPANIAK Angelika 42ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRĄBIEŃK - SENIOR 2131,57
26SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 2141,28
27GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 2111,76
28CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS130,66
29SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 2141,10
30LECH Magdalena 38BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - SENIOR 2110,39
31MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 2111,67
32ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS132,86
33SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS141,08
34RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 141,09
35MIKOŁAJCZYK Agnieszka 63ŁÓDŹK - SENIOR 2110,67
36GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 2130,09
37WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 2142,46
38GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 2140,74
39SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS132,10
40MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 2110,00
41KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 2140,81
42GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 112,88
43GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS142,53
44PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS142,51
45KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS131,49
46DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS133,07
47KLIN Martyna 34KOTWICA BRZEGBRZEGK - SENIOR 1120,24
48PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 121,67
49BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 131,55
50WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 2130,00
51DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 1111,14
52DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 141,97
53ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS140,98
54GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS132,51
55KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 2110,66
56KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 2140,53
57BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS100,33
58BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 109KRAKÓWK - SENIOR 2105,35
59PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 101,16
60SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS130,60
61KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 2131,02
62PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 121,35
63SIKORA Bożka 114TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - SENIOR 2133,22
64MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS123,52
65CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 2103,27
66ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 2130,96
67KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 2122,45
68POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 2132,75
69SOBINA Roksana 13KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 2133,11
70SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 133,48
71JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 2100,78
72RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 2100,81
73BĄDZIUL Dorota 72RZESZÓWK - SENIOR 2101,33
74PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS130,49
75RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS100,78
76KURBIEL Sylwia 135SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 2130,50
77STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 103,64
78KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 2100,98
79MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 2130,38
80SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 2101,87
81KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS131,52
82STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS121,04
83STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 2130,54
84KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 130,50
85KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS120,21
86MARCINKIEWICZ Marta 108WROCŁAWK - WETERAN 1 120,97
87SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS120,31
88GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS101,22
89KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 1110,64
90DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS111,72
91DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 130,31
92ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 2130,40
93MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS130,67
94GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 2130,49
95PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS101,92
96BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS130,18
97KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 100,59
98ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS102,40
99BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 2131,35
100ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 2131,52
101PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS131,06
102PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS104,04
103ŻUKOWSKA Joanna 125BOROWIACKA KUNALUBIEWOK - SENIOR 2120,45
104DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS130,94
105KUŚWIK Beata 102WROCŁAWK - SENIOR 2101,07
106BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS131,00
107KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 120,42
108MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS120,90
109DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 2110,83
110BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 2120,26
111CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS143,31
112KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS120,42
113SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS120,74
114FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 2121,22
115MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 2120,34
116PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 122,00
117KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 2123,08
118DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 2121,71
119ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 120,09
120BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 120,82
121JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 1110,55
122WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 2111,80
123SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS123,94
124CZERNICKA Madzia 5YNO ULTRAZWONOWICEK - SENIOR 291,20
125KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS122,08
126KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 121,55
127MIELCZAREK Aga 147FROMNORTH2SOUTHCZŁUCHÓWK - SENIOR 2110,40
128SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS123,71
129BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 2120,01
130DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 2101,92
131OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS80,49
132URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 2100,75
133JAKUBOWSKA Renata 167BIELSKO-BIAŁAK - WETERAN 2 113,17
134KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 111,44
135GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS111,41
136KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 100,55
137SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 111,06
138DOBEL Tomasz 175PSRSTEVENAGEM - SENIOR 2111,08
139DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 110,61
140PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 2112,33
141BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS110,74
142ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS101,17
143SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 110,85
144SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 291,55
145TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 280,45
146PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 90,27
147GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIK SLK - MASTERS 91,18
148RADYK Joanna 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - SENIOR 2113,05
149KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 2100,50
150WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 2100,23
151BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 2100,18
152SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS100,69
153BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 100,68
154MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS91,24
155KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 291,96
156GAWROŃSKA Agata 198JABŁONNAK - SENIOR 270,29
157NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 281,88
158MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 291,93
159NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS90,53
160PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS91,30
161SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 262,67
162CHILICKA Marta 168MIĘDZYRZEC PODLASKIK - SENIOR 284,17
163NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 291,43
164KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 290,65
165GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS62,57
166KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 92,39
167GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 80,66
168KAJSTURA Katarzyna 229CZANTORIA MTUSTROŃK - SENIOR 292,74
169ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 271,18
170BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 91,30
171MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS92,16
172SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 54,82
173CHRONOWSKA Justyna 246KATOWICEK - SENIOR 250,62
174JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 250,50
175SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS72,90
176MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS71,53
177SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 281,44
178STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS81,06
179GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 81,42
180ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 262,43
181FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 54,27
182KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 250,34
183MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 281,29
184JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 260,80
185TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 280,47
186WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS81,01
187KASZUBA Milena 245BIAŁYSTOKK - SENIOR 270,63
188DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 70,67
189BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS80,35
190SZELĄG Iwona 268GLIWICEK - SENIOR 242,52
191SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS52,43
192OGIERMAN Marzena 218ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEK - SENIOR 263,81
193MASZEWSKA-WACH Mariola 237RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK - SENIOR 271,06
194ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS72,20
195SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISLAWM - SENIOR 271,23
196USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 270,99
197ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWM - MASTERS75,16
198STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 52,61
199PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS70,76
200PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS72,06
201TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 271,16
202KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 61,33
203SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 71,56
204SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS73,09
205GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS71,79
206BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 251,75
207BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 240,10
208ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS42,80
209KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS72,67
210STASZCZUK Agata 234FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK - SENIOR 252,58
211OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 54,10
212PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 251,40
213SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 70,73
214MILER Lidia 201ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK - SENIOR 262,07
215KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS62,00
216KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS60,61
217SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 71,06
218BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS61,76
219SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS70,92
220SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS40,00
221CZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 63,54
222KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 61,40
223TROCHA Roman 275BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIADZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 62,11
224NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 50,40
225WIŚNIEWSKA Justyna 276KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 243,62
226BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 54,23
227SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 1 53,70
228MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 52,92
229BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS30,51
230DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS42,32
231PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 162,78
232MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 262,45
233LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS30,16
234TYCZYŃSKA Małgorzata 290POGWIZDÓWK - WETERAN 1 51,10
235ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 1 50,59
236SOKOŁOWSKA Grażyna 286@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECK - SENIOR 261,48
237BANASIK Monika 284PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKK - SENIOR 251,35
238BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 251,59
239WIDŁAK Agata 250OPATOWIECK - SENIOR 150,32
240JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 53,30
241RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS60,48
242FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 250,77
243STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 241,07
244WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 20,08
245POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS50,62
246PRZYSTOLIK Magdalena 279ADEAKATOWICEK - SENIOR 241,22
247JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 251,75
248HANDY Samanta 287POWOLI DO CELUKĘTYK - SENIOR 240,51
249BODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 50,96
250KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS51,18
251MICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 223,67
252KASPRZAK Anna 231SZTANGI WOLSZTYNWOLSZTYNK - SENIOR 240,42
253KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 1 20,53
254BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 40,79
255SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 220,13
256BANASIAK Anna 310ZGIERZK - SENIOR 240,61
257DREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS40,20
258CZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 230,95
259JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 230,26
260HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235,23
261HARATYK Gabriela 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - SENIOR 235,05
262MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS31,70
263MARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 231,55
264RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS30,81
265STOCH Zosia 277ZAKOPANEK - SENIOR 235,46
266WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS31,29
267DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 11,04
268BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 1 25,65
269ZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 10,78
270JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 1 10,89
271MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 1 30,26
272POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 231,80
273SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 212,78
274MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 222,93
275KAMINSKA Magda 315POLACY BIEGAJA W UKOLDHAMK - SENIOR 222,08
276WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 22,88
277KOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS10,00
278JAŁOCHA Barbara 337PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK - WETERAN 1 17,15
279KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS21,84
280NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS12,71
281BIENIAS Łukasz 334DZIERŻONIÓWM - SENIOR 212,37
282KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS11,72
283DĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS10,56
Znaleziono 283 wynik(ów)