ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
418
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
340
Ukończyło:
3
Na trasie:
340
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 1K 21868:01:05.00409,7300,0009:576,02,66
2SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 31049:56:31.00408,048-1,6827:208,21,02
3DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 3K 51630:13:24.00226,037-183,6938:017,50,35
4KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 4K 81517:14:14.00175,013-234,7175:5410,20,52
5PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 5K 121523:20:24.00143,575-266,1559:456,22,20
6KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 6K 131217:08:55.00130,414-279,3167:537,62,56
7KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 161512:51:58.00125,412-284,3186:099,71,30
8GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 8K 171113:42:04.00125,289-284,4416:339,11,27
9KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 9K 181614:56:31.00123,183-286,5477:168,20,57
10SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 10K 221415:03:49.00113,980-295,7507:557,61,13
11SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 11K 231114:18:32.00113,683-296,0477:337,91,12
12KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 12K 241009:59:52.00110,820-298,9105:2411,10,98
13NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 13K 25911:57:22.00107,159-302,5716:419,00,48
14BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 14K 26710:42:04.00105,831-303,8996:049,90,63
15OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 271018:15:33.00104,719-305,01110:275,75,00
16SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 16K 311616:34:01.0095,667-314,06310:235,83,85
17PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 17K 331309:48:38.0092,450-317,2806:229,40,52
18GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 361310:27:34.0087,190-322,5407:118,31,23
19KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 19K 381509:30:09.0079,480-330,2507:108,41,59
20GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 20K 401712:54:03.0076,539-333,19110:065,93,08
21BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 21K 42911:42:26.0074,693-335,0379:246,43,80
22DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 22K 431407:13:18.0071,653-338,0776:029,90,99
23BODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 23K 44907:36:23.0071,473-338,2576:239,40,96
24BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 24K 461710:02:47.0069,957-339,7738:367,01,55
25KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 25K 481610:53:43.0066,881-342,8499:466,11,61
26KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 26K 55308:13:49.0060,552-349,1788:097,41,81
27DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 27K 611110:26:37.0052,527-357,20311:555,00,61
28GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 28K 631205:33:06.0050,155-359,5756:389,00,66
29RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 29K 65604:15:17.0045,290-364,4405:3810,60,58
30MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 30K 69904:49:33.0040,643-369,0877:078,42,92
31CZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 31K 75903:35:19.0032,150-377,5806:419,03,54
32WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 32K 76803:40:37.0031,413-378,3177:018,50,11
33WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 33K 77504:26:01.0030,440-379,2908:446,93,08
34ZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 34K 781503:07:33.0028,548-381,1826:349,10,09
35PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 35K 79402:59:05.0026,850-382,8806:409,00,38
36MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 36K 81203:46:39.0026,450-383,2808:347,01,44
37FRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 37K 821106:11:27.0024,423-385,30715:123,94,27
38SAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 38K 831104:30:00.0023,030-386,70011:435,14,82
39ZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 39K 84602:42:30.0022,909-386,8217:058,51,65
40KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 40K 851602:51:25.0021,829-387,9017:517,60,59
41DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 41K 88602:58:11.0019,526-390,2049:076,61,11
42GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 42K 90101:50:58.0013,641-396,0898:087,41,36
43PARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 43K 911601:10:58.0011,170-398,5606:219,41,16
44LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 92200:59:32.0010,010-399,7205:5610,10,50
Znaleziono 44 wynik(ów)