ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
607
Wystartowało:
563
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
562
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1CZURYŃSKA Wioletta 561GDYNIAK - MASTERS 1K 21071:01:50.00220:12:38475,00,0008:586,71,05
2SIDOR Magdalena 260POLSKA RUNNING TEAMNEW YORK CITYK - MASTERS 2K 41257:44:33.00271:00:14475,00,0007:178,21,04
3DYDUŁA Renata 48ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 3K 72075:41:46.00457:51:55475,00,0009:336,32,35
4FUCZIK Małgorzata 435SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 4K 92452:41:16.00550:21:19475,00,0006:399,01,11
5KRYSKA Eliza 438SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 5K 112766:45:19.00624:42:46475,00,0008:257,12,39
6DYDUŁA Renata 491ITAL CAR TEAMKRAKÓWK - MASTERS 6K 122875:56:55.00657:13:08475,00,0009:356,31,85
7CZERNIAWSKA Beata 470SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 7K 132863:11:05.00668:19:09475,00,0007:587,51,95
8DRABKOWSKA Agnieszka 90CUDAKI ❤️BIAŁOGARDK - MASTERS 8K 142967:27:31.00673:52:12475,00,0008:317,01,35
9BURZYŃSKA Ewelina 311NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK - MASTERS 9K 152948:35:00.00674:26:30475,00,0006:089,81,09
10MAJEWSKA Renata 205WODZISŁAW ŚLĄSKIK - MASTERS 10K 172975:58:14.00675:54:51475,00,0009:356,31,49
11KACIUPA Agnieszka 370SZCZECINK - MASTERS 11K 193061:58:17.00708:01:26475,00,0007:497,71,26
12KUREK Joanna 153ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAK - MASTERS 12K 203083:49:47.00708:40:11475,00,00010:355,72,57
13KOWALSKA Kinga 492CIESZYNIOKIPOGWIZDÓWK - MASTERS 13K 213055:05:56.00698:46:21439,1-35,9027:318,01,42
14KUBISZ Dorota 267WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 14K 233044:09:37.00696:43:44408,0-66,9606:299,21,12
15OCHNIO Ewa 257BOLESŁAWIECK - MASTERS 15K 243069:48:57.00677:34:57401,8-73,22510:255,84,94
16KUJAWSKA Agnieszka 178SUCHEDNIÓWK - MASTERS 16K 253038:50:21.00695:22:48382,7-92,2786:059,91,00
17MŁYŃSKA Danuta 603DĄBROWAK - MASTERS 17K 283067:16:06.00657:32:25350,2-124,79311:315,23,33
18NOWAK Iwona 265SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK - MASTERS 18K 293041:01:45.00708:16:48325,6-149,4127:337,91,11
19PIWISZKIS Barbara 164KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 19K 323046:46:29.00676:57:37308,7-166,2689:056,61,88
20ŚMIGIELSKA Arleta 598SWARZĘDZK - MASTERS 20K 333047:22:27.00706:45:50306,8-168,1919:156,51,38
21KOCH Marta 26FROMNORTH2SOUTHORNONTOWICEK - MASTERS 21K 343040:07:51.00689:00:01304,2-170,8377:547,61,32
22KARATKÓW Ewa 224RADKÓWK - MASTERS 22K 353038:37:16.00701:35:31304,1-170,9317:377,92,37
23NAUKA Edyta 504DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAK - MASTERS 23K 363044:09:54.00691:38:38303,7-171,3128:436,91,92
24GARBOWSKA Monika 206COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK - MASTERS 24K 383032:47:43.00681:55:54302,0-172,9796:309,21,34
25GIULIANI Donata 372WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPŁOCKK - MASTERS 25K 403054:55:49.00662:12:38301,7-173,32810:555,52,06
26KARWACKA Aneta 122AZS UMSC BIEGAŁĘCZNAK - MASTERS 26K 453039:23:00.00639:17:36269,1-205,8638:466,81,61
27CAPIŃSKA Anna 526KRAKÓWK - MASTERS 27K 473041:32:55.00601:30:37263,6-211,4009:276,31,42
28SIWEK Anna 254WARSZAWAK - MASTERS 28K 483032:56:08.00673:08:32260,3-214,7167:357,91,06
29DZIERŻAK Elżbieta 552GŁOGÓW MAŁOPOLSKIK - MASTERS 29K 533027:24:15.00626:23:27242,2-232,8006:478,82,28
30SZULC Edyta 186ADIDAS RUNNERSWARSZAWAK - MASTERS 30K 543032:02:03.00678:42:53241,6-233,4507:577,51,18
31KOWAL Gabriela 456DERBYK - MASTERS 31K 563026:32:19.00696:41:05238,8-236,1706:409,01,19
32PIOTROWSKA Edyta 194WARSZAWAK - MASTERS 32K 593034:54:32.00649:05:53232,5-242,5409:006,71,89
33RACZYŃSKA Gosia 319COCA COLA RUNNERSMYSŁOWICEK - MASTERS 33K 613026:06:12.00672:50:45219,9-255,1407:078,41,98
34ZASADA Iwona 388BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 34K 623030:02:03.00674:10:06219,5-255,5248:127,32,92
35BAJCAR Beata 269KOBIETY NA 5+CHYBIEK - MASTERS 35K 643034:21:37.00700:31:30212,2-262,7709:426,22,99
36BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia 475MALLOW, CO.CORKK - MASTERS 36K 673024:41:46.00702:51:42205,6-269,3557:128,31,42
37CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 382BIEGAM GDZIE POPADNIEKRAKÓWK - MASTERS 37K 683031:36:16.00673:33:03205,5-269,4989:136,54,57
38SITEK KRAKOWIAK Ania 540ŁÓDŹK - MASTERS 38K 703027:48:10.00652:24:28204,7-270,2778:087,41,40
39GOMULKIEWICZ Dorota 179NSAS RUNIFORFUNIOBORNIKI ŚLĄSKIEK - MASTERS 39K 733025:05:27.00673:11:57200,9-274,0607:298,01,38
40MŁYŃSKA Danuta 543DĄBROWAK - MASTERS 40K 743029:39:16.00698:47:50200,2-274,8058:536,85,92
41LANGE Hanna 450ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 41K 753020:38:20.00477:38:44185,6-289,4496:409,01,21
42GÓRNA Aldona 451ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 42K 763020:38:20.00477:38:44185,6-289,4496:409,01,21
43WEBER Agata 302JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK - MASTERS 43K 813022:44:06.00673:12:27160,0-315,0378:317,01,55
44LACH Agnieszka 367WROCŁAWK - MASTERS 44K 843017:12:46.00697:32:13150,2-324,8406:528,71,49
45GÓRKA Jolanta 97SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK - MASTERS 45K 853027:33:23.00693:40:03149,3-325,65311:045,43,36
46SZTABLA Liliana 12KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 46K 873027:42:52.00507:26:33148,9-326,10311:105,43,75
47KORCZYŃSKA Alicja 111BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAK - MASTERS 47K 943016:00:02.00673:57:57132,2-342,8297:158,31,59
48KRYM Katarzyna 425NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK - MASTERS 48K 953021:21:54.00226:01:55131,2-343,8429:466,14,04
49BURZ Jowita 91BYLE DO METYRZESZÓWK - MASTERS 49K 963024:37:12.00669:25:37130,0-344,98111:215,32,44
50MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 264DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAK - MASTERS 50K 973018:08:54.00673:17:33125,1-349,8768:426,92,48
51KUTYŁA Justyna 378KUTYŁA TEAMWADOWICEK - MASTERS 51K 993014:47:16.00684:22:04124,3-350,6617:088,41,03
52GILAROWSKA Joanna 547KRASNYSTAWK - MASTERS 52K 1023015:23:25.00694:28:38123,1-351,8977:308,01,15
53MALICKA Małgorzata 412BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 53K 1033016:24:44.00673:24:11121,0-353,9678:087,42,51
54WUJDA Magdalena 328J U V E R U NKRAKÓWK - MASTERS 54K 1043020:15:26.00625:02:11119,4-355,59010:105,92,91
55DRYMEL Sylwia 143BORGOWOK - MASTERS 55K 1063011:47:14.00671:59:29117,0-358,0276:029,91,06
56WYSOCKA Katarzyna 397KATOWICEK - MASTERS 56K 1083017:08:30.00676:07:43114,5-360,4908:586,72,02
57SZCZERBICKA Katarzyna 374LUTOWISKAK - MASTERS 57K 1093016:12:26.00638:17:34112,6-362,4248:386,91,72
58DZIDA Barbara 188WIELOBYCZK - MASTERS 58K 1103011:37:39.00569:48:37112,4-362,5966:129,71,76
59JAKUBIAK Magdalena 407BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK - MASTERS 59K 1123011:57:51.00673:13:43112,2-362,7606:239,41,63
60DUSZCZYK Kate 244BIAŁYSTOKK - MASTERS 60K 1133024:05:47.00621:40:27112,1-362,86012:534,71,09
61GILAROWSKA Joanna 226KRASNYSTAWK - MASTERS 61K 1143012:07:08.00624:43:22111,0-363,9846:329,21,08
62KLIN Aneta 35BRZEGK - MASTERS 62K 1153018:08:24.00687:39:48110,5-364,5329:516,11,44
63DZIÓBEK Sylwia 221WIELICZKAK - MASTERS 63K 1163018:07:42.00626:48:56109,5-365,5309:566,03,44
64RATAJCZAK Dorota 423TRIO FORTISZIELONA GÓRAK - MASTERS 64K 1173013:53:27.00634:30:40107,4-367,6107:457,71,16
65KORDAS-PŁATEK Natalia 563WROCŁAWK - MASTERS 65K 1233014:45:47.00660:08:02103,4-371,6058:347,01,61
66FURTACZ Anna 481PIŁAK - MASTERS 66K 1283018:26:06.00647:53:42101,7-373,29910:525,51,28
67WIŚNIEWSKA Kornelia 571ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK - MASTERS 67K 1293012:45:02.00427:41:17101,1-373,8637:337,91,50
68PORWIT Aleksandra 346ĆWIKLICEK - MASTERS 68K 1303012:17:02.00625:33:34101,1-373,9107:178,21,30
69BOCHAN Lidia 535PIŁAK - MASTERS 69K 1313012:01:07.00505:23:59100,8-374,2237:098,41,34
70NIEMAS Anna 589OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEK - MASTERS 70K 1333012:16:48.00645:39:18100,2-374,8057:218,21,25
Niesklasyfikowani
DNCBODZIOCH Anna 261LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIK - MASTERS 3025:32:11.00671:59:08242,7-232,2800:009,50,87
DNCZASINA Arleta 309BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK - MASTERS 3006:58:58.00357:45:0459,8-415,1740:008,61,20
DNCSAWICKA Agnieszka 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3010:59:22.00620:18:4149,8-425,1570:004,53,79
DNCCZERNECKA Ewelina 272TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK - MASTERS 3003:35:19.00121:02:4932,2-442,8500:009,03,54
DNCZADROŻNA Dorota 146GRUDZIĄDZK - MASTERS 3003:07:33.00263:08:3228,5-446,4520:009,10,09
DNCFRANKE Barbara 120KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK - MASTERS 3006:11:27.00006:11:2724,4-450,5770:003,94,27
DNCPARMA Zofia 130HEART ATTACKMYSŁOWICEK - MASTERS 3001:10:58.00024:46:5211,2-463,8300:009,41,16
DNCKLIMEK Katarzyna 404PŁAZAK - MASTERS 3001:27:52.00001:27:5210,5-464,4790:007,22,60
Znaleziono 78 wynik(ów)