Organizator : | ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge |
Data : | 2020-05-10 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 475 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 607 |
Wystartowało : | 563 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 562 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ukończyli wyzwanie | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja miast | K - JUNIOR | M - JUNIOR | K - SENIOR 1 | M - SENIOR 1 | K - SENIOR 2 | M - SENIOR 2 | K - MASTERS | M - MASTERS | K - WETERAN 1 | M - WETERAN 1 | K - WETERAN 2 | M - WETERAN 2
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15 | Dzień 16 | Dzień 17 | Dzień 18 | Dzień 19 | Dzień 20 | Dzień 21 | Dzień 22 | Dzień 23 | Dzień 24 | Dzień 25 | Dzień 26 | Dzień 27 | Dzień 28 | Dzień 29 | Dzień 30
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dni rywaliazacji | Podbiegi % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZURYŃSKA Wioletta | 561 | GDYNIA | K - MASTERS | 10 | 1,05 | ||
2 | ŚMIGIELSKA Arleta | 598 | SWARZĘDZ | K - MASTERS | 30 | 1,38 | ||
3 | KLIN Aneta | 35 | BRZEG | K - MASTERS | 30 | 1,44 | ||
4 | DRABKOWSKA Agnieszka | 90 | CUDAKI ❤️ | BIAŁOGARD | K - MASTERS | 29 | 1,35 | |
5 | BURZ Jowita | 91 | BYLE DO METY | RZESZÓW | K - MASTERS | 30 | 2,44 | |
6 | SIWEK Anna | 254 | WARSZAWA | K - MASTERS | 30 | 1,06 | ||
7 | PIOTROWSKA Edyta | 194 | WARSZAWA | K - MASTERS | 30 | 1,89 | ||
8 | SZTABLA Liliana | 12 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K - MASTERS | 30 | 3,75 | |
9 | DYDUŁA Renata | 48 | ITAL CAR TEAM | KRAKÓW | K - MASTERS | 20 | 2,35 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | PARMA Zofia | 130 | HEART ATTACK | MYSŁOWICE | K - MASTERS | 30 | 1,16 | |
11 | MAJEWSKA Renata | 205 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | K - MASTERS | 29 | 1,49 | ||
12 | GARBOWSKA Monika | 206 | COMPAÑEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | K - MASTERS | 30 | 1,34 | |
13 | KOCH Marta | 26 | FROMNORTH2SOUTH | ORNONTOWICE | K - MASTERS | 30 | 1,32 | |
DNC | BODZIOCH Anna | 261 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | K - MASTERS | 30 | 0,87 | |
15 | OCHNIO Ewa | 257 | BOLESŁAWIEC | K - MASTERS | 30 | 4,94 | ||
16 | SIDOR Magdalena | 260 | POLSKA RUNNING TEAM | NEW YORK CITY | K - MASTERS | 12 | 1,04 | |
17 | KUJAWSKA Agnieszka | 178 | SUCHEDNIÓW | K - MASTERS | 30 | 1,00 | ||
DNC | SAWICKA Agnieszka | 118 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K - MASTERS | 30 | 3,79 | |
19 | DZIÓBEK Sylwia | 221 | WIELICZKA | K - MASTERS | 30 | 3,44 | ||
20 | BAJCAR Beata | 269 | KOBIETY NA 5+ | CHYBIE | K - MASTERS | 30 | 2,99 | |
21 | KUBISZ Dorota | 267 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | K - MASTERS | 30 | 1,12 | |
22 | DZIDA Barbara | 188 | WIELOBYCZ | K - MASTERS | 30 | 1,76 | ||
DNC | FRANKE Barbara | 120 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K - MASTERS | 30 | 4,27 | |
24 | DRYMEL Sylwia | 143 | BORGOWO | K - MASTERS | 30 | 1,06 | ||
25 | NOWAK Iwona | 265 | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K - MASTERS | 30 | 1,11 | |
26 | MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna | 264 | DZIKIE SKRZYDŁO | WARSZAWA | K - MASTERS | 30 | 2,48 | |
27 | GILAROWSKA Joanna | 226 | KRASNYSTAW | K - MASTERS | 30 | 1,08 | ||
28 | PIWISZKIS Barbara | 164 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K - MASTERS | 30 | 1,88 | |
29 | DUSZCZYK Kate | 244 | BIAŁYSTOK | K - MASTERS | 30 | 1,09 | ||
DNC | ZASINA Arleta | 309 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | JELENIA GÓRA | K - MASTERS | 30 | 1,20 | |
31 | BURZYŃSKA Ewelina | 311 | NATURA BIEDRUSKO | BIEDRUSKO | K - MASTERS | 29 | 1,09 | |
DNC | CZERNECKA Ewelina | 272 | TKKF UKLEJNA MYŚLENICE | MYŚLENICE | K - MASTERS | 30 | 3,54 | |
33 | KARWACKA Aneta | 122 | AZS UMSC BIEGA | ŁĘCZNA | K - MASTERS | 30 | 1,61 | |
34 | PORWIT Aleksandra | 346 | ĆWIKLICE | K - MASTERS | 30 | 1,30 | ||
35 | KUTYŁA Justyna | 378 | KUTYŁA TEAM | WADOWICE | K - MASTERS | 30 | 1,03 | |
36 | KORCZYŃSKA Alicja | 111 | BIEGOWA POGORZAŁA | ŚWIDNICA | K - MASTERS | 30 | 1,59 | |
DNC | KLIMEK Katarzyna | 404 | PŁAZA | K - MASTERS | 30 | 2,60 | ||
38 | JAKUBIAK Magdalena | 407 | BOHAR PALETY RUNNERS | ZIELONA GÓRA | K - MASTERS | 30 | 1,63 | |
39 | WYSOCKA Katarzyna | 397 | KATOWICE | K - MASTERS | 30 | 2,02 | ||
40 | GOMULKIEWICZ Dorota | 179 | NSAS RUNIFORFUNI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K - MASTERS | 30 | 1,38 | |
41 | SZULC Edyta | 186 | ADIDAS RUNNERS | WARSZAWA | K - MASTERS | 30 | 1,18 | |
42 | RACZYŃSKA Gosia | 319 | COCA COLA RUNNERS | MYSŁOWICE | K - MASTERS | 30 | 1,98 | |
43 | WUJDA Magdalena | 328 | J U V E R U N | KRAKÓW | K - MASTERS | 30 | 2,91 | |
44 | KARATKÓW Ewa | 224 | RADKÓW | K - MASTERS | 30 | 2,37 | ||
45 | CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna | 382 | BIEGAM GDZIE POPADNIE | KRAKÓW | K - MASTERS | 30 | 4,57 | |
46 | MALICKA Małgorzata | 412 | BOHAR PALETY RUNNERS | ZIELONA GÓRA | K - MASTERS | 30 | 2,51 | |
47 | KRYSKA Eliza | 438 | SBRT BIELSKO-BIAŁA | BIELSKO-BIAŁA | K - MASTERS | 27 | 2,39 | |
48 | LANGE Hanna | 450 | ŻÓŁWICE W BIEGU | ŚREM | K - MASTERS | 30 | 1,21 | |
49 | CZERNIAWSKA Beata | 470 | SBRT BIELSKO-BIAŁA | BIELSKO-BIAŁA | K - MASTERS | 28 | 1,95 | |
50 | BIEŃKOWSKA-ŁUCZAK Kasia | 475 | MALLOW, CO.CORK | K - MASTERS | 30 | 1,42 | ||
DNC | ZADROŻNA Dorota | 146 | GRUDZIĄDZ | K - MASTERS | 30 | 0,09 | ||
52 | GIULIANI Donata | 372 | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | PŁOCK | K - MASTERS | 30 | 2,06 | |
53 | ZASADA Iwona | 388 | BOHAR PALETY RUNNERS | ZIELONA GÓRA | K - MASTERS | 30 | 2,92 | |
54 | LACH Agnieszka | 367 | WROCŁAW | K - MASTERS | 30 | 1,49 | ||
55 | SZCZERBICKA Katarzyna | 374 | LUTOWISKA | K - MASTERS | 30 | 1,72 | ||
56 | FURTACZ Anna | 481 | PIŁA | K - MASTERS | 30 | 1,28 | ||
57 | KACIUPA Agnieszka | 370 | SZCZECIN | K - MASTERS | 30 | 1,26 | ||
58 | DYDUŁA Renata | 491 | ITAL CAR TEAM | KRAKÓW | K - MASTERS | 28 | 1,85 | |
59 | KOWAL Gabriela | 456 | DERBY | K - MASTERS | 30 | 1,19 | ||
60 | KRYM Katarzyna | 425 | NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | K - MASTERS | 30 | 4,04 | |
61 | WEBER Agata | 302 | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | WARSZAWA | K - MASTERS | 30 | 1,55 | |
62 | GÓRNA Aldona | 451 | ŻÓŁWICE W BIEGU | ŚREM | K - MASTERS | 30 | 1,21 | |
63 | KOWALSKA Kinga | 492 | CIESZYNIOKI | POGWIZDÓW | K - MASTERS | 30 | 1,42 | |
64 | GÓRKA Jolanta | 97 | SUSKA GRUPA BIEGOWA | SUCHA BESKIDZKA | K - MASTERS | 30 | 3,36 | |
65 | NAUKA Edyta | 504 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | K - MASTERS | 30 | 1,92 | |
66 | MŁYŃSKA Danuta | 603 | DĄBROWA | K - MASTERS | 30 | 3,33 | ||
67 | CAPIŃSKA Anna | 526 | KRAKÓW | K - MASTERS | 30 | 1,42 | ||
68 | KUREK Joanna | 153 | ASIAPROSTO.PL | BIELSKO-BIAŁA | K - MASTERS | 30 | 2,57 | |
69 | FUCZIK Małgorzata | 435 | SBRT BIELSKO-BIAŁA | BIELSKO-BIAŁA | K - MASTERS | 24 | 1,11 | |
70 | SITEK KRAKOWIAK Ania | 540 | ŁÓDŹ | K - MASTERS | 30 | 1,40 | ||
71 | BOCHAN Lidia | 535 | PIŁA | K - MASTERS | 30 | 1,34 | ||
72 | DZIERŻAK Elżbieta | 552 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K - MASTERS | 30 | 2,28 | ||
73 | MŁYŃSKA Danuta | 543 | DĄBROWA | K - MASTERS | 30 | 5,92 | ||
74 | KORDAS-PŁATEK Natalia | 563 | WROCŁAW | K - MASTERS | 30 | 1,61 | ||
75 | WIŚNIEWSKA Kornelia | 571 | ZABIEGANE DWIE | GDAŃSK OSOWA | K - MASTERS | 30 | 1,50 | |
76 | GILAROWSKA Joanna | 547 | KRASNYSTAW | K - MASTERS | 30 | 1,15 | ||
77 | NIEMAS Anna | 589 | OYAMA KARATE BRZESZCZE | BŁAŻEJOWICE | K - MASTERS | 30 | 1,25 | |
78 | RATAJCZAK Dorota | 423 | TRIO FORTIS | ZIELONA GÓRA | K - MASTERS | 30 | 1,16 |
Znaleziono 78 wynik(ów)