ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
418
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
340
Ukończyło:
3
Na trasie:
340
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 11446:34:21.00475,0000,0005:5210,21,49
2SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS2M 31635:04:55.00430,814-44,1864:5312,33,84
3ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 41742:32:25.00405,920-69,0806:179,51,14
4CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81634:56:52.00369,964-105,0365:4010,63,39
5SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 101627:56:03.00324,514-150,4865:0911,60,88
6MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 111329:14:31.00322,341-152,6595:2611,02,19
7ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 161839:00:09.00305,473-169,5277:397,82,33
8GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 181929:00:17.00302,638-172,3625:4510,42,29
9GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 211927:00:11.00283,070-191,9305:4310,50,79
10ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS10M 222032:16:18.00282,329-192,6716:518,70,68
11PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS11M 241626:29:02.00271,843-203,1575:5010,31,06
12SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS12M 251625:31:31.00271,118-203,8825:3810,60,68
13NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261828:41:51.00262,769-212,2316:339,20,63
14LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 271724:34:39.00262,620-212,3805:3610,70,86
15BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 281426:51:44.00256,152-218,8486:179,51,00
16NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 291322:39:05.00255,640-219,3605:1811,30,63
17GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321831:38:32.00228,137-246,8638:197,22,34
18KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 331722:54:19.00227,826-247,1746:019,91,99
19BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 361620:48:11.00223,430-251,5705:3510,71,33
20DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 371929:02:25.00222,949-252,0517:487,70,68
21DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 391838:38:41.00221,947-253,05310:265,72,86
22SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 401329:58:31.00220,508-254,4928:097,40,94
23CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 411719:56:57.00215,372-259,6285:3310,80,57
24PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 441630:15:01.00210,940-264,0608:367,02,28
25SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 461721:58:33.00207,280-267,7206:219,40,95
26STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 471120:38:56.00205,513-269,4876:0110,00,93
27MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 481620:29:14.00205,304-269,6965:5910,01,03
28PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS28M 491719:13:46.00204,310-270,6905:3810,60,58
29KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS29M 521618:43:27.00201,107-273,8935:3510,71,56
30POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS30M 56917:45:45.00193,657-281,3435:3010,91,12
31SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 571731:17:58.00188,687-286,3139:576,02,44
32ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 601127:10:19.00183,560-291,4408:526,85,06
33MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 611321:32:28.00182,588-292,4127:048,51,27
34STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 641615:28:22.00181,287-293,7135:0711,71,01
35RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661814:59:24.00180,107-294,8934:5912,01,03
36WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 691718:27:50.00177,151-297,8496:159,62,25
37MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS37M 70719:06:17.00176,406-298,5946:299,21,62
38MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 721227:10:57.00175,500-299,5009:176,51,89
39SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 731020:21:43.00173,739-301,2617:018,51,03
40SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 761718:06:17.00169,966-305,0346:239,41,08
41ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 771132:13:16.00169,728-305,27211:235,32,56
42PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 781628:12:36.00168,550-306,45010:026,03,57
43BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 791719:18:50.00168,002-306,9986:538,719,94
44BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS44M 841020:12:51.00161,033-313,9677:318,01,99
45KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 871114:20:01.00146,510-328,4905:5210,22,75
46KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 891517:10:01.00144,042-330,9587:098,42,23
47SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 911613:35:11.00143,590-331,4105:4010,61,29
48KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS48M 93911:35:17.00138,166-336,8345:0111,91,19
49MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 951614:02:18.00136,288-338,7126:109,73,55
50PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 961716:10:29.00133,881-341,1197:148,32,78
51PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS51M 981010:41:42.00130,174-344,8264:5512,20,98
52RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS52M 104715:56:33.00125,073-349,9277:387,80,77
53KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS53M 1061014:38:03.00123,745-351,2557:058,50,77
54WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071914:36:45.00121,567-353,4337:128,31,34
55OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081813:37:40.00121,386-353,6146:448,91,60
56GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS56M 1091010:34:57.00119,148-355,8525:1911,31,63
57KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 1161115:09:59.00111,401-363,5998:107,32,06
58KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 1201510:39:52.00107,090-367,9105:5810,00,41
59SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 1211510:19:29.00106,580-368,4205:4810,33,67
60PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 1221210:05:39.00103,215-371,7855:5210,21,31
61SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS61M 1301012:19:35.0097,983-377,0177:327,92,79
62DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 1311709:59:48.0097,326-377,6746:099,71,02
63RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 1331710:35:54.0093,436-381,5646:488,80,75
64ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS64M 1341010:28:16.0091,128-383,8726:538,72,69
65GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 1381714:23:05.0088,109-386,8919:476,12,73
66ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 1421508:30:34.0083,510-391,4906:069,81,17
67KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS67M 144508:52:42.0081,646-393,3546:319,21,87
68OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 1451409:49:29.0081,400-393,6007:148,30,50
69KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511811:29:28.0077,849-397,1518:516,81,45
70RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS70M 152909:25:47.0077,293-397,7077:198,20,52
71WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 1541209:26:04.0077,010-397,9907:218,21,47
72MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 1591607:55:40.0073,466-401,5346:289,30,80
73SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 1611106:35:00.0072,384-402,6165:2711,02,90
74CISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS74M 166406:39:01.0067,124-407,8765:5610,10,47
75WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 1671707:15:19.0066,209-408,7916:349,13,14
76PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS76M 169406:17:39.0065,870-409,1305:4310,52,75
77LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS77M 175905:22:43.0062,106-412,8945:1111,50,14
78KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS78M 1761606:28:32.0060,673-414,3276:249,40,49
79BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS79M 177906:05:03.0059,452-415,5486:089,80,52
80BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS80M 1811105:59:50.0057,356-417,6446:169,60,49
81DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS81M 1821606:38:58.0056,753-418,2477:018,51,51
82GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 1861704:56:43.0053,506-421,4945:3210,80,88
83MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS83M 187409:34:57.0052,596-422,40410:555,56,27
84KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS84M 188405:18:13.0052,443-422,5576:049,91,75
85SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS85M 1891006:13:53.0051,260-423,7407:178,21,94
86WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS86M 190305:31:32.0050,760-424,2406:319,20,51
87ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS87M 191205:07:17.0050,015-424,9856:089,81,06
88DĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS88M 194504:20:46.0047,762-427,2385:2711,00,44
89URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS89M 195404:44:57.0047,460-427,5406:0010,03,23
90GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS90M 1981205:46:58.0043,984-431,0167:537,62,57
91JATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS91M 199304:18:54.0043,845-431,1555:5410,20,12
92FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS92M 201203:40:34.0042,201-432,7995:1311,51,82
93ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS93M 2021605:43:38.0041,523-433,4778:167,32,40
94NIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS94M 203402:24:16.0041,024-433,9763:3017,10,20
95BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 2071603:18:24.0036,500-438,5005:2611,00,33
96BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS96M 210202:56:59.0035,244-439,7565:0111,94,73
97WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS97M 213303:13:29.0032,856-442,1445:5310,21,06
98OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161803:36:33.0031,731-443,2696:498,80,48
99WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS99M 220602:53:06.0031,077-443,9235:3410,80,94
100NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS100M 221504:25:11.0031,008-443,9928:337,02,90
101JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS101M 224202:33:52.0030,042-444,9585:0711,72,02
102DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS102M 226903:14:49.0027,362-447,6387:078,42,32
103KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS103M 227103:18:17.0025,986-449,0147:377,92,38
104DREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS104M 228702:10:00.0024,897-450,1035:1311,50,20
105KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS105M 230202:11:55.0022,889-452,1115:4510,40,56
106PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS106M 2331002:52:44.0021,228-453,7728:087,42,06
107KOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS107M 235501:50:34.0019,060-455,9405:4810,30,03
108LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS108M 238101:24:30.0015,296-459,7045:3110,90,33
109BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS109M 240201:51:52.0013,320-461,6808:237,11,43
110MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS110M 242101:11:47.009,562-465,4387:308,03,60
111GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS111M 246201:12:20.006,139-468,86111:465,11,68
112SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS112M 2481000:01:37.000,251-474,7496:269,30,00
Znaleziono 112 wynik(ów)