ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE

Organizator:
ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge
Data:
2020-05-10
Miejsce:
Polska
Dystans:
475 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
417
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
341
Ukończyło:
2
Na trasie:
341
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień rywalizacjiCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 180AZS PWSTE JAROSŁAWDACHNÓWM - MASTERS1M 11446:34:21.00475,0000,0005:5210,21,49
2SIWIEC Stanisław 43RZESZÓWM - WETERAN 21M 21848:46:25.00475,0000,0006:099,71,30
3ZWIRUK Karol 99SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS2M 31742:32:25.00405,920-69,0806:179,51,14
4SNARSKI Dariusz 106WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEM - MASTERS3M 41533:03:15.00405,835-69,1654:5312,33,83
5RADYK Jakub 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - SENIOR 21M 51751:40:20.00401,788-73,2127:427,82,38
6KOZIARSKI Michał 190LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 22M 61335:57:08.00384,979-90,0215:3610,70,91
7STUDNIK Grzegorz 131GLOBALRUNRYBNIKM - SENIOR 23M 71636:56:33.00376,491-98,5095:5310,20,72
8CHILEWICZ Dariusz 29UNIQ FIGHT CLUBLIPOWOM - MASTERS4M 81634:56:52.00369,964-105,0365:4010,63,39
9ORLIKOWSKI Robert 89POŁCZYN BIEGA ❤POŁCZYN ZDRÓJM - SENIOR 24M 91644:11:08.00360,365-114,6357:218,20,41
10SKALIK Jarosław 156BIEGIGORSKIE.PLNEW YORK CITYM - MASTERS5M 101627:56:03.00324,514-150,4865:0911,60,88
11MENDREK Blazej 230UKS BRENNA-GÓRKIBRENNAM - MASTERS6M 111329:14:31.00322,341-152,6595:2611,02,19
12PILARSKI Tomasz 151BOGATYNIAM - SENIOR 25M 121430:08:08.00317,185-157,8155:4210,52,35
13RÓŻYCKI Konrad 59WARSZAWAM - WETERAN 1 1M 131735:15:01.00315,283-159,7176:428,91,15
14ROGALA Maciej 31PSZÓWM - MASTERS7M 141839:00:09.00305,473-169,5277:397,82,33
15KOWALIK Artur 115TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - SENIOR 26M 151532:25:36.00305,453-169,5476:229,42,91
16WRONA Łukasz 139AKTYWNY WAŁBRZYCHGRODZISZCZEM - SENIOR 27M 161551:58:05.00304,202-170,79810:155,92,52
17GŁÓWKA Rafał 37KATOWICEM - MASTERS8M 171929:00:17.00302,638-172,3625:4510,42,29
18GROCHOWSKI Maciej 112WARSZAWAM - SENIOR 28M 181623:08:44.00292,740-182,2604:4412,60,66
19BUJNOWSKI Artur 196KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM - SENIOR 29M 191324:24:42.00291,261-183,7395:0111,90,17
20TROCHA Roman 275ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - WETERAN 1 2M 201032:51:25.00288,961-186,0396:498,82,03
21WETHACZ Dariusz 55LOKOMOTIV MAJDANCISNAM - SENIOR 210M 211727:30:34.00275,942-199,0585:5810,02,36
22GLINIECKI Bartlomiej 22TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM - MASTERS9M 221826:05:58.00272,502-202,4985:4410,40,81
23PYRKOSZ Damian 103RZESZÓWM - MASTERS10M 231626:29:02.00271,843-203,1575:5010,31,06
24SZEWCZAK Tomasz 73JÓZEFOSŁAWM - MASTERS11M 241625:31:31.00271,118-203,8825:3810,60,68
25ZĄBCZYŃSKI Dominik 9BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS12M 251930:45:05.00268,295-206,7056:528,70,65
26NAPIERAŁA Marcin 21AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGOKOZIEGŁOWYM - MASTERS13M 261828:41:51.00262,769-212,2316:339,20,63
27LORENZ Marcin 46GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS14M 271724:34:39.00262,620-212,3805:3610,70,86
28BUCZKOWSKI Marcin 173BRODNICAM - MASTERS15M 281426:51:44.00256,152-218,8486:179,51,00
29NOWAK Dawid 30SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 211M 291725:01:47.00247,919-227,0816:039,90,82
30NOWINOWSKI Andrzej 193KB MARATON TUREKTUREKM - MASTERS16M 301220:28:43.00234,180-240,8205:1411,40,58
31PROŃCZUK Adam 82WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEM - WETERAN 1 3M 311740:34:22.00231,555-243,44510:305,72,35
32GUZIK Robert 100PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM - MASTERS17M 321831:38:32.00228,137-246,8638:197,22,34
33KOWALSKI Maciej 64MARCINSWIERCTEAMBLACKPOOLM - MASTERS18M 331722:54:19.00227,826-247,1746:019,91,99
34SEKRETARCZYK Tadeusz 199SST PSZCZÓŁKIWEST DRAYTONM - WETERAN 1 4M 341027:55:02.00226,790-248,2107:238,10,23
35BONK Antoni 71MAFIA TEAM LUBLINIECKOCHCICEM - MASTERS19M 351620:48:11.00223,430-251,5705:3510,71,33
36DOCZEKALSKI Jarek 2GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS20M 361929:02:25.00222,949-252,0517:487,70,68
37BRODEK Andrzej 213GLIWICEM - WETERAN 1 5M 371226:36:47.00222,293-252,7077:108,41,02
38DYDUŁA Łukasz 49ITAL CAR TEAMKRAKÓWM - MASTERS21M 381838:38:41.00221,947-253,05310:265,72,86
39SZCZERBA Rafał 166ŁÓDŹM - MASTERS22M 391329:58:31.00220,508-254,4928:097,40,94
40SOKOŁOWSKI Przemysław 227P.S.R.WODZISŁAWM - SENIOR 212M 401125:14:31.00216,118-258,8827:008,61,10
41CIOCH Cezary 27KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM - MASTERS23M 411719:56:57.00215,372-259,6285:3310,80,57
42SKWARSKI Darek 7POZNAŃM - SENIOR 213M 421820:52:35.00214,076-260,9245:5110,30,92
43MUSZYNSKI Konrad 93LESZNOM - SENIOR 214M 431627:57:31.00213,563-261,4377:517,60,48
44PLUTA Sebastian 40DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS24M 441630:15:01.00210,940-264,0608:367,02,28
45SZCZEPANIAK Michał 3RAZEM TRENUJEMY SPORTRĄBIEŃM - MASTERS25M 451721:58:33.00207,280-267,7206:219,40,95
46STĘPIEŃ Wojciech 187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM - MASTERS26M 461120:38:56.00205,513-269,4876:0110,00,93
47MAJCHROWSKI Jacek 132NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM - MASTERS27M 471620:29:14.00205,304-269,6965:5910,01,03
48FILIPKOWSKI Grzegorz 155RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM - SENIOR 215M 481529:06:52.00203,510-271,4908:357,01,51
49KOWALEWSKI Robert 242WROCŁAWM - WETERAN 1 6M 491024:51:39.00201,319-273,6817:248,10,84
50BISKUP Rafał 141WARSZAWAM - WETERAN 1 7M 501534:39:36.00201,260-273,74010:195,80,75
51KUSZEWSKI Mariusz 88SUCHEDNIÓWM - MASTERS28M 511618:43:27.00201,107-273,8935:3510,71,56
52WETOSZKA Piotr 75TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM - SENIOR 216M 521732:04:27.00200,480-274,5209:356,30,90
53SZWED Krzysztof 236BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 1 8M 531017:06:06.00196,815-278,1855:1211,50,57
54POGOCKI Piotr 271KNURÓWM - MASTERS29M 54917:45:45.00193,657-281,3435:3010,91,12
55PECIO Mariusz 84SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJWARSZAWAM - MASTERS30M 551618:15:13.00192,580-282,4205:4110,60,59
56SZAREK Rafał 14TRAIL RUNNERS JAWORZNOLĘDZINYM - MASTERS31M 561731:17:58.00188,687-286,3139:576,02,44
57CZAPIGA Grzegorz 4BORÓWM - SENIOR 217M 571818:29:05.00187,219-287,7815:5510,10,52
58SOWIK Marcin 189TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM - WETERAN 1 9M 581416:40:07.00185,796-289,2045:2211,11,02
59USZKIEWICZ Alex 214P.S.R.SHILLINTONM - SENIOR 218M 591020:59:19.00184,122-290,8786:508,80,97
60ŁAGANOWSKI Adam 243WARSZAWAM - MASTERS32M 601127:10:19.00183,560-291,4408:526,85,06
61MIKLER Marcin 192PRUDNIKM - MASTERS33M 611321:32:28.00182,588-292,4127:048,51,27
62STAROBRAT Arkadiusz 129ALETEMPOWARSZAWAM - WETERAN 1 10M 621626:01:34.00182,356-292,6448:337,03,13
63KRASIŃSKI Marcin 98WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM - SENIOR 219M 631619:09:04.00181,350-293,6506:209,52,75
64STASZCZAK Łukasz 50TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM - MASTERS34M 641615:28:22.00181,287-293,7135:0711,71,01
65WARKOCZ Marcin 19SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - SENIOR 220M 651823:41:26.00181,187-293,8137:507,60,00
66RZEŹNICKI Sławomir 8KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS35M 661814:59:24.00180,107-294,8934:5912,01,03
67MORAWSKI Konrad 228RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM - SENIOR 221M 671115:32:39.00179,381-295,6195:1111,51,19
68TONDER Filip 251POZNAŃM - SENIOR 222M 681018:49:01.00177,179-297,8216:229,41,34
69WÓJCIK Ryszard 41KOZYM - MASTERS36M 691718:27:50.00177,151-297,8496:159,62,25
70MAJEWSKI Arkadiusz 211WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS37M 70719:06:17.00176,406-298,5946:299,21,62
71KRYSIAK Tomasz 74AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 223M 711716:45:51.00175,880-299,1205:4310,50,88
72MANDZIUK Marek 233TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - MASTERS38M 721227:10:57.00175,500-299,5009:176,51,89
73SOSZYŃSKI Wojtek 195PZU SPORT TEAMCELESTYNÓWM - MASTERS39M 731020:21:43.00173,739-301,2617:018,51,03
74KACZMARCZYK Sebastian 62MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 224M 741719:16:04.00173,640-301,3606:399,01,39
75ORŁOWSKI Piotr 78GDYNIAM - SENIOR 225M 751721:17:27.00170,023-304,9777:308,05,08
76SZYMAŃSKI Piotr 68CSSPCSSPPROSNOWOM - MASTERS40M 761718:06:17.00169,966-305,0346:239,41,08
77ROSINSKI Łukasz 10WARSZAWAM - MASTERS41M 771132:13:16.00169,728-305,27211:235,32,56
78PIECH Michał 113RODZICEWRUCHUPLSTUDZIENICEM - MASTERS42M 781628:12:36.00168,550-306,45010:026,03,57
79BOROWIEC Mariusz 116RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEM - MASTERS43M 791719:18:50.00168,002-306,9986:538,719,94
80DUDZIK Łukasz 158GÓRAL BIEGAKAMIENICAM - SENIOR 226M 801515:32:35.00166,916-308,0845:3510,71,38
81MALEK Grzegorz 162KIELCEM - SENIOR 227M 81919:00:58.00165,248-309,7526:548,72,43
82POCIĘGIEL Michał 17SKAWINA BIEGARADZISZÓWM - SENIOR 228M 821627:03:03.00164,448-310,5529:526,13,11
83KORDZIŃSKI Kazimierz 47SZWADRON MAFIILUBLINIECM - WETERAN 22M 831615:53:39.00161,570-313,4305:5410,21,54
84BRZÓSKA Rafał 235BRZOZA TEAMCIESZYNM - MASTERS44M 841020:12:51.00161,033-313,9677:318,01,99
85SZYMCZYK Tomasz 94CZĘSTOCHOWAM - SENIOR 229M 851615:26:30.00160,183-314,8175:4710,41,73
86BOCZULA Krzysztof 183WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 1 11M 861316:41:00.00153,507-321,4936:319,21,28
87KOŁEK Sebastian 161JAŚ I ANIELKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM - MASTERS45M 871114:20:01.00146,510-328,4905:5210,22,75
88JAŁOCHA Mieczysław 274PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 12M 88916:31:11.00145,792-329,2086:478,82,78
89KORCZYŃSKI Łukasz 45BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM - MASTERS46M 891517:10:01.00144,042-330,9587:098,42,23
90KOZYRA Paweł 117TEAMMOUNTAINFUELPOLSKA RUNNERPAWCISLAWLUBLINM - SENIOR 11M 901613:00:00.00143,650-331,3505:2511,10,64
91SWOBODA Leszek 53SZWADRON MAFIISOLARNIAM - MASTERS47M 911613:35:11.00143,590-331,4105:4010,61,29
92ADAMCZYK Tomek 316TYCHYM - SENIOR 230M 92532:09:09.00142,986-332,01413:294,43,66
93KOHUT Dariusz 300PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS48M 93911:35:17.00138,166-336,8345:0111,91,19
94MARGAS Grzegorz 314MEERCATEAMPROSZOWICEM - WETERAN 1 13M 94615:34:20.00137,179-337,8216:488,82,19
95MAŚLANKA Jarosław 134PEGA RUNNERSKRZYWACZKAM - MASTERS49M 951614:02:18.00136,288-338,7126:109,73,55
96PANCERZ Mariusz 15BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS50M 961716:10:29.00133,881-341,1197:148,32,78
97TOKARZ Andrzej 177ANDRZEJ TOKARZ GROUPNOWY SĄCZM - SENIOR 231M 971410:36:06.00130,937-344,0634:5112,40,34
98PAKUŁA Tomasz 2526 SIX POWERJAWORZNOM - MASTERS51M 981010:41:42.00130,174-344,8264:5512,20,98
99TOMCZEWSKI Tomasz 200RADOWO MAŁEM - SENIOR 232M 991113:46:22.00128,829-346,1716:249,40,47
100ZIÓŁEK Mirosław 185STAY INSANEJACKÓWM - WETERAN 1 14M 100914:03:01.00127,798-347,2026:359,10,65
101KRAWCZYK Karol 204LENIWI INACZEJJAWORZNOM - SENIOR 233M 1011310:41:16.00127,005-347,9955:0211,91,65
102URBANKIEWICZ Marcin 160PIOTROWICKIE BEBOKIKATOWICEM - SENIOR 234M 1021413:41:44.00125,707-349,2936:329,20,83
103DEJEWSKI Jakub 124GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 235M 1031618:32:38.00125,120-349,8808:536,70,81
104RYDZIK Jacek 317RICHMONDM - MASTERS52M 104715:56:33.00125,073-349,9277:387,80,77
105KRAJEWSKI Grzegorz 1914K LEGNICALEGNICAM - SENIOR 236M 1051410:05:35.00124,667-350,3334:5112,40,47
106KULDANEK Marcin 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM - MASTERS53M 1061014:38:03.00123,745-351,2557:058,50,77
107WIŚNIEWSKI Andrzej 1WARSZAWAM - MASTERS54M 1071914:36:45.00121,567-353,4337:128,31,34
108OCZERETKO Paweł 28LEGNICAM - MASTERS55M 1081813:37:40.00121,386-353,6146:448,91,60
109GRUBICH Damian 258GRUDZIĄDZM - MASTERS56M 1091010:34:57.00119,148-355,8525:1911,31,63
110DUDA Konrad 138KRAKÓWM - SENIOR 237M 1101611:01:30.00116,728-358,2725:4010,61,92
111STODOLNY Krzysztof 212WORYTYM - WETERAN 1 15M 1111114:51:25.00116,093-358,9077:407,81,93
112CIURASZKIEWICZ Konrad 24BESKIDY ADVENTURE TEAMOLKUSZM - SENIOR 238M 1121619:31:35.00115,940-359,06010:065,93,27
113DOBEL Tomasz 175P.S.R.STEVENAGEM - SENIOR 239M 1131414:58:34.00113,379-361,6217:557,61,22
114WITEK Wojciech 18TARNÓWM - SENIOR 240M 1141816:05:25.00112,934-362,0668:327,01,15
115FLISIŃSKI Łukasz 289SOSNOWIECM - SENIOR 241M 115808:26:36.00112,410-362,5904:3013,31,44
116KORDYS Krzysztof 197ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM - MASTERS57M 1161115:09:59.00111,401-363,5998:107,32,06
117ŚLANDA Maciej 207KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM - SENIOR 242M 1171211:09:08.00109,324-365,6766:079,82,17
118JASIKOWSKI Łukasz 145FROMNORTH2SOUTHGLIWICEM - SENIOR 12M 1181517:02:10.00109,093-365,9079:226,40,66
119ORŁÓW Łukasz 126JAWORZNOM - SENIOR 243M 1191710:29:13.00107,915-367,0855:4910,31,33
120KRYSIEWICZ Marcin 159RUN-LOGWARSZAWAM - MASTERS58M 1201510:39:52.00107,090-367,9105:5810,00,41
121SYZDÓŁ Marcin 128HEART ATTACKRUDA ŚLĄSKAM - MASTERS59M 1211510:19:29.00106,580-368,4205:4810,33,67
122PAŃCZUK Robert 208ELBLĄGM - MASTERS60M 1221210:05:39.00103,215-371,7855:5210,21,31
123DYDUŁA Michał 52KRAKÓWM - SENIOR 13M 1231813:35:52.00102,594-372,4067:577,51,16
124KOZŁOWSKI Michał 92HEART ATTACKKATOWICEM - SENIOR 244M 1241708:52:24.00102,487-372,5135:1111,60,57
125ZIMNY Tomasz 365SZCZECINM - WETERAN 23M 125313:00:27.00101,838-373,1627:397,81,61
126BRZUCHALSKI Mati 69BYDGOSZCZM - SENIOR 245M 1261608:42:25.00100,429-374,5715:1211,50,26
127SAMEK Aleksander 36ŚWIDNICAM - SENIOR 246M 1271210:06:32.00100,080-374,9206:039,91,36
128ZAKRZEWSKI Piotr 95RZESZÓWM - SENIOR 247M 1281611:33:50.0099,888-375,1126:568,60,96
129BENDIK Maciej 39KALISKAM - SENIOR 248M 1291612:45:26.0098,339-376,6617:477,71,35
130SZTYLKO Michał 255WARSZAWAM - MASTERS61M 1301012:19:35.0097,983-377,0177:327,92,79
131DĄBEK Adrian 127GDYNIAM - MASTERS62M 1311709:59:48.0097,326-377,6746:099,71,02
132NETOLICKÝ Martin 202BRNOM - SENIOR 249M 1321209:57:14.0095,668-379,3326:149,61,36
133RYCHŁOWSKI Tomasz 123CHRZANÓWM - MASTERS63M 1331710:35:54.0093,436-381,5646:488,80,75
134ZYGMUNT Marcin 222GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKIGORLICEM - MASTERS64M 1341010:28:16.0091,128-383,8726:538,72,69
135BANASIK Krzysztof 285PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM - SENIOR 250M 1351008:17:43.0089,516-385,4845:3310,81,94
136KLUBA Łukasz 77NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM - SENIOR 251M 1361609:51:37.0088,967-386,0336:389,00,84
137RUDEK Łukasz 85SZWADRON MAFIILUBLINIECM - SENIOR 252M 1371607:52:24.0088,217-386,7835:2111,20,76
138GÓRKA Bogusław 96SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM - MASTERS65M 1381714:23:05.0088,109-386,8919:476,12,73
139JANIK Kamil 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM - SENIOR 253M 1391107:59:15.0086,076-388,9245:3410,80,87
140KOZAKIEWICZ Tomek 65WROCŁAWM - SENIOR 254M 1401706:20:20.0084,235-390,7654:3013,30,62
141SKOWRON Tomasz 270ŚWIDNICAM - WETERAN 1 16M 141915:31:42.0084,016-390,98411:055,42,96
142ŁUKASIAK Michał 51WIADERNOM - MASTERS66M 1421508:30:34.0083,510-391,4906:069,81,17
143NOWAK Tomek 209MKS ,,WIERNA'' MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAMAŁOGOSZCZM - SENIOR 255M 1431207:56:11.0082,080-392,9205:4810,31,86
144KOWALSKI Michał 321MICHNET - RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM - MASTERS67M 144508:52:42.0081,646-393,3546:319,21,87
145OBŁĄKOWSCY Hubert 170RUNDEGIRARDZAZDROŚĆM - MASTERS68M 1451409:49:29.0081,400-393,6007:148,30,50
146STOLARSKI Maciej 152PSYCHORUNNERSSTANISŁAWÓW PIERWSZYM - SENIOR 256M 146906:57:44.0080,045-394,9555:1311,50,98
147KUBABSKI Patryk 329OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM - SENIOR 257M 147524:58:31.0079,822-395,17818:463,25,32
148SOBEL Adrian 223BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 258M 1481311:43:23.0079,448-395,5528:516,81,86
149GRZEBIELUCH Marek 54WARSZAWAM - SENIOR 259M 1491707:58:27.0079,014-395,9866:039,90,23
150GOSEK Michal 61SZCZEKOCINYM - SENIOR 260M 1501709:52:32.0078,817-396,1837:318,01,04
151KLIN Robert 25WATAHABRZEGM - MASTERS69M 1511811:29:28.0077,849-397,1518:516,81,45
152RĄB Łukasz 282DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWARSZAWAM - MASTERS70M 152909:25:47.0077,293-397,7077:198,20,52
153BOBEL Artur 220GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 261M 1531008:55:45.0077,179-397,8216:568,61,83
154WRZESIŃSKI Adam 249LEGNICAM - MASTERS71M 1541209:26:04.0077,010-397,9907:218,21,47
155MURACZEWSKI Piotr 86TORUŃM - SENIOR 262M 1551706:51:28.0076,672-398,3285:2111,21,64
156BUTKOWSKI Patryk 148OŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 263M 1561507:47:09.0076,667-398,3336:059,80,01
157KŁOSIŃSKI Paweł 293KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - WETERAN 1 17M 157809:48:18.0075,583-399,4177:477,70,84
158SKOKOWSKI Jacek 342SKOKOWSCY TEAMSZCZECINM - WETERAN 1 18M 158308:32:38.0074,291-400,7096:548,71,70
159MOSZ Tomasz 81W POGONI ZA DUCHEM/RUSZAMY DĄBROWĘDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS72M 1591607:55:40.0073,466-401,5346:289,30,80
160SZYNAL Paweł 6BIEGAM BO BIEGAMLUBACZÓWM - SENIOR 14M 1601808:14:02.0073,341-401,6596:448,92,40
161SĘK Bartek 219TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS73M 1611106:35:00.0072,384-402,6165:2711,02,90
162LAZAROWICZ Krzysztof 11PACZKÓWM - SENIOR 264M 1622010:50:47.0071,690-403,3109:046,62,20
163HARATYK Grzegorz 306KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - SENIOR 265M 163610:19:33.0071,078-403,9228:426,94,66
164ŻYŁA Bartek 225RZESZÓWM - SENIOR 266M 1641106:33:48.0067,287-407,7135:5110,31,53
165BIENIAS Łukasz 334ULTRA BABDZIERŻONIÓWM - SENIOR 267M 165510:28:57.0067,216-407,7849:216,41,43
166CISZCZOŃ Piotr 345MIELECM - MASTERS74M 166406:39:01.0067,124-407,8765:5610,10,47
167WALDON Krzysztof 44HRMAX ŻORYBIELSKO-BIAŁAM - MASTERS75M 1671707:15:19.0066,209-408,7916:349,13,14
168GAWRON Marcin 56NOWY BOREKM - SENIOR 268M 1681706:04:10.0066,020-408,9805:3010,91,76
169PARADOWSKI Paweł 23BYLEDOMETYRZESZÓWM - WETERAN 1 19M 1691709:55:15.0065,772-409,2289:036,61,67
170MĄDRZYK Daniel 215KRAKÓWM - SENIOR 269M 1701207:37:19.0065,030-409,9707:018,51,75
171SKOWROŃSKI Rafał 369@BIEGNIJCHLOPCZEKOLBUSZOWAM - SENIOR 270M 171305:15:14.0065,018-409,9824:5012,41,06
172SAWICKI Krzysztof 330SZCZECINM - SENIOR 271M 172609:11:41.0063,840-411,1608:386,92,71
173PONIKWIA Tomasz 280@BIEGIEM_PO_ZDROWIEŻYWIECM - SENIOR 15M 173906:40:20.0062,651-412,3496:239,42,89
174LUSZTYN Marek 283KONSTANCIN-JEZIORNAM - MASTERS76M 174905:22:43.0062,106-412,8945:1111,50,14
175KORDUS Artur 110LUSOWKOM - MASTERS77M 1751606:28:32.0060,673-414,3276:249,40,49
176BANDOSZ Bartłomiej 248BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - MASTERS78M 176906:05:03.0059,452-415,5486:089,80,52
177MARCINIAK Michał 298STEVENAGEM - SENIOR 272M 177605:59:35.0058,950-416,0506:059,81,53
178JĘDRZEJEK Marek 104HEART ATTACKJAWORZNOM - SENIOR 273M 1781606:14:52.0058,912-416,0886:219,40,78
179PERYKASZA Paweł 301GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM - SENIOR 274M 179304:33:16.0058,272-416,7284:4112,80,72
180BOJAR Paweł 259ZIELONKAM - MASTERS79M 1801105:59:50.0057,356-417,6446:169,60,49
181DZIERŻAK Arkadiusz 58GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM - MASTERS80M 1811606:38:58.0056,753-418,2477:018,51,51
182WÓJCIUK Paweł 181WARSZAWAM - SENIOR 275M 1821405:28:35.0056,748-418,2525:4710,40,34
183PAWELCZAK Kazimierz 362BUNCLODYM - MASTERS81M 183305:24:56.0056,320-418,6805:4610,42,84
184PŁAZA Bartosz 216PŁAZA TEAMWROCŁAWM - SENIOR 276M 1841005:11:39.0056,297-418,7035:3210,81,01
185POMIAN Marcin 327HATFIELDM - SENIOR 277M 185605:11:58.0054,999-420,0015:4010,63,23
186GIERLOTKA Maciej 107KATOWICEM - MASTERS82M 1861704:56:43.0053,506-421,4945:3210,80,88
187MERTAS Dominik 174BABICE GM.NĘDZAM - MASTERS83M 187409:34:57.0052,596-422,40410:555,56,27
188KRACZKOWSKI Przemysław 33814ZBOTKOSZALINM - MASTERS84M 188405:18:13.0052,443-422,5576:049,91,75
189SIPIERA Tomasz 266GIEBUŁTÓWM - MASTERS85M 1891006:13:53.0051,260-423,7407:178,21,94
190WIŚNIEWSKI Marek 355ZMASAKROWANIWILCZYNM - MASTERS86M 190305:31:32.0050,760-424,2406:319,20,51
191ŁOSKOT Tomasz 336WILGAM - MASTERS87M 191205:07:17.0050,015-424,9856:089,81,06
192BORKOWSKI Leszek 295NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM - WETERAN 1 20M 192607:13:25.0048,662-426,3388:546,73,31
193KRUSZYŃSKI Marek 368PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 21M 193405:59:30.0047,779-427,2217:318,02,31
194URYCH Łukasz 349RUN AS ONEKATOWICEM - MASTERS88M 194404:44:57.0047,460-427,5406:0010,03,23
195JĘDRZEJCZYK Łukasz 318COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWM - SENIOR 278M 195604:09:41.0046,060-428,9405:2511,10,46
196STREIT Dawid 364SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 279M 196204:13:49.0045,011-429,9895:3810,62,32
197GOLA Radoslaw 142PEDRAFORCAZABIERZÓWM - MASTERS89M 1971205:46:58.0043,984-431,0167:537,62,57
198JATKOWSKI Maciek 354JTSHIPSERVICELEGIONOWOM - MASTERS90M 198304:18:54.0043,845-431,1555:5410,20,12
199JÓŹWIAK Jarosław 299PŁOCKM - SENIOR 280M 199804:22:43.0043,127-431,8736:059,81,80
200FIRLET Daniel 379IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS91M 200203:40:34.0042,201-432,7995:1311,51,82
201ZABIELSKI Grzegorz 121AZS UMCS BIEGALUBLINM - MASTERS92M 2011605:43:38.0041,523-433,4778:167,32,40
202NIEDŹWIECKI Zbigniew 358ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWOWĘGORZEWOM - MASTERS93M 202402:24:16.0041,024-433,9763:3017,10,20
203NIERADA Marcin 394KATOWICEM - SENIOR 281M 203203:38:33.0040,195-434,8055:2611,04,18
204SZADURSKI Tomasz 381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - WETERAN 1 22M 204204:08:30.0037,744-437,2566:359,11,85
205DĄBKOWSKI Andrzej 344BARTOSZYCEM - MASTERS94M 205403:28:40.0037,510-437,4905:3310,80,51
206MISIURA Emil 136BRANIEWOM - SENIOR 282M 2061503:23:45.0037,020-437,9805:3010,90,34
207BAŃKOWSKI Maciej 133GDAŃSKM - MASTERS95M 2071603:18:24.0036,500-438,5005:2611,00,33
208MICHOŃ Radosław 332KOZYM - SENIOR 283M 208604:25:02.0036,380-438,6207:178,23,19
209MICHALCZUK Rafał 296WARSZAWAM - SENIOR 284M 209803:44:25.0036,374-438,6266:109,73,45
210BABULA Sebastian 398IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM - MASTERS96M 210202:56:59.0035,244-439,7565:0111,94,73
211CZARNOCKI Michał 140WARSZAWAM - SENIOR 285M 211703:47:17.0034,627-440,3736:339,10,81
212SZCZYGIEŁ Leszek 304FROMNORTH2SOUTHKIEŁCZÓWM - SENIOR 286M 212703:25:29.0034,595-440,4055:5610,12,03
213WIŚNIEWSKI Tomek 371GOGGLE PAE TEAMBOLESŁAWIECM - MASTERS97M 213303:13:29.0032,856-442,1445:5310,21,06
214SOBCZYK Tomasz 182PRUSYM - SENIOR 287M 2141403:27:55.0032,547-442,4536:239,41,55
215WOŹNIAK Michał 360RMF4RT GLADIATORSPODOLSZEM - SENIOR 288M 215303:14:51.0031,794-443,2066:079,81,73
216OBRADOVIĆ Paweł 20BREMBOCZELADŹM - MASTERS98M 2161803:36:33.0031,731-443,2696:498,80,48
217BARDAN Michał 240BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM - SENIOR 289M 2171002:49:42.0031,579-443,4215:2211,20,10
218BOBA Grzesiek 380BOLESŁAWIECM - SENIOR 290M 218307:57:57.0031,422-443,57815:123,90,74
219WAROWNY Tomasz 281CIEPŁE KLUCHYŁĄCKOM - MASTERS99M 219602:53:06.0031,077-443,9235:3410,80,94
220NAWROT Waldek 324J U V E R U NKRAKÓWM - MASTERS100M 220504:25:11.0031,008-443,9928:337,02,90
221PILARSKI Ryszard 348BOGATYNIAM - WETERAN 24M 221403:57:18.0030,744-444,2567:437,85,35
222BOKINIEC Mariusz 322WARSZAWAM - WETERAN 1 23M 222203:44:18.0030,412-444,5887:228,10,46
223SOJKA Jakub 386WILKSZYN RUNNINGWILKSZYNM - SENIOR 291M 223202:24:29.0030,025-444,9754:4812,50,19
224DAWIEC Michał 291FROMNORTH2SOUTHZABRZEM - MASTERS101M 224903:14:49.0027,362-447,6387:078,42,32
225KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWM - SENIOR 292M 225304:05:54.0026,836-448,1649:096,52,68
226KULAWIAK Norbert 350ĶŁODZKOM - MASTERS102M 226103:18:17.0025,986-449,0147:377,92,38
227DREWUSZEWSKI Maciej 1504MPŁAWNIOWICEM - MASTERS103M 227702:10:00.0024,897-450,1035:1311,50,20
228KURKOWIAK Krzysztof 340WKURW_TEAMWROCŁAWM - SENIOR 293M 228302:16:31.0024,034-450,9665:4010,60,10
229KOŁODZIEJCZYK Maciej 373ŁĘCZNAM - MASTERS104M 229202:11:55.0022,889-452,1115:4510,40,56
230KUŁACZKOWSKI Konrad 232STALOWA WOLAM - SENIOR 294M 2301103:20:18.0022,125-452,8759:036,60,34
231JĘDRO Jacek 323ZIELONA GÓRAM - WETERAN 1 24M 231602:47:37.0021,602-453,3987:457,71,39
232PAŚKO Rafał 256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM - MASTERS105M 2321002:52:44.0021,228-453,7728:087,42,06
233JANISZEWSKI Michał 247KATOWICEM - SENIOR 295M 2331102:13:14.0021,120-453,8806:189,50,50
234KOZACZKIEWICZ Paweł 326WROCŁAWM - MASTERS106M 234501:50:34.0019,060-455,9405:4810,30,03
235MOTŁOCH Piotr 357KRAKÓWM - SENIOR 296M 235101:28:10.0016,320-458,6805:2411,12,45
236MARCOL Mateusz 101RYBNIKM - SENIOR 297M 2361701:26:56.0015,332-459,6685:4010,60,00
237LANGE Szymon 389RUNNER'S POWERŚREMM - MASTERS107M 237101:24:30.0015,296-459,7045:3110,90,33
238JÓŹWIAK Artur 401MOGILNO TEAMWTÓREKM - MASTERS108M 238101:16:23.0015,131-459,8695:0211,90,50
239KUTYŁA Adam 377KUTYŁA TEAMWADOWICEM - WETERAN 1 25M 239201:15:25.0014,038-460,9625:2211,21,05
240BARCIK Przemek 297DOBROSZYCEM - MASTERS109M 240201:51:52.0013,320-461,6808:237,11,43
241SĄDEJ Marcin 366STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM - SENIOR 298M 241101:01:44.0010,000-465,0006:109,71,24
242MIKUŁA Grzegorz 393KRAKÓWM - MASTERS110M 242101:11:47.009,562-465,4387:308,03,60
243KONIECZNY Sebastian 184ZAKRECENI_SPORTEMWARSZAWAM - SENIOR 16M 243200:58:25.008,836-466,1646:369,10,83
244POPRAWA Mariusz 331LUSÓWKOM - WETERAN 1 26M 244100:39:29.006,788-468,2125:4810,30,22
245KARKLINS Renars 359HATFIELDM - SENIOR 299M 245100:39:29.006,788-468,2125:4810,30,22
246GÓRA Tomasz 400STOLAREXFRYSZTAKM - MASTERS111M 246201:12:20.006,139-468,86111:465,11,68
247OGRABEK Slawomir 409GRUDZIĄDZM - WETERAN 1 27M 247100:30:58.004,921-470,0796:179,5104,27
248SUS Michał 238ZAWIERCIEM - MASTERS112M 2481000:01:37.000,251-474,7496:269,30,00
Znaleziono 248 wynik(ów)