Organiser : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Date : 2021-06-12
Place : Babia Góra
Distance : 9 km
Map : Show
Registered : 80
Started : 56
Not finished : 4
Finished : 52
On the track : 0
Complete results :
Simplified :
Classification at splits: Start | 1.5km | 4.2km | Finish
Classifications acc. to categories: All | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Classification by net time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MStart timeP42
1.5km
Babia
4.2km
Net
time
9km
Clock
time
9km
GapPace
min/km
Pace
km/h
         
1JAWORSKI Zbigniew 669...KLUSZKOWCEM21M 100:00:0800:44:3601:04:25.6501:04:34.00 7:098,4
2KIDOŃ Robert 619ORAWARUNLIPNICA MAŁAM11M 200:00:0700:46:4501:06:38.2501:06:46.20+00:02:127:248,1
3TABIŚ Przemysław 644KRAKÓWM12M 300:00:0900:47:3801:07:19.9501:07:29.15+00:02:547:288,0
4WARMUZ Bartłomiej 6746BPDZAWOJAM13M 400:00:0700:50:5401:13:26.2501:13:34.15+00:09:008:097,4
5PACHUT Maksymilian 659MY ENDURANCE COACHING TEAMSŁOPNICEM14M 500:00:0800:52:1701:14:12.2001:14:20.65+00:09:468:147,3
6KUCEK Wojciech 677LIPNICA WIELKAM15M 600:00:0900:52:4701:17:25.0001:17:34.45+00:12:598:367,0
7ŁASKI Mateusz 628SUSKA GRUPA BIEGOWALANCKORONAM16M 700:00:0801:02:0401:26:17.3001:26:26.05+00:21:519:356,3
8SZUKAŁA Michał 618KRAKÓWM17M 800:00:0700:55:4201:27:40.1001:27:48.00+00:23:149:446,2
9FITAK Marta 623LIPNICA WIELKAK11K 100:00:0701:02:0901:31:07.0501:31:14.95+00:26:4110:075,9
10MAGNUCKI Adam 658MYSŁOWICEM18M 900:00:0801:02:0201:31:43.4001:31:52.25+00:27:1710:115,9
11KULAWIK Bartek 633KRAKOWM22M 1000:00:1001:02:5601:34:48.1501:34:59.10+00:30:2210:325,7
12BOGATZKI Marek 634CHORZÓWM19M 1100:00:1101:06:1601:37:12.1001:37:23.45+00:32:4610:485,6
13JAROSZ Agnieszka 652CZEKANÓWK12K 200:00:1101:06:4101:38:32.0001:38:43.05+00:34:0610:565,5
14ANDRÓSZOWSKI Mateusz 636GDAŃSKM110M 1200:00:1301:06:3801:38:32.1001:38:45.15+00:34:0610:565,5
15RECLIK Łukasz 680PSZCZYNAM23M 1300:00:0201:09:2001:39:19.0001:39:21.00+00:34:5311:025,4
16WRÓBEL Jakub 638TROMBIKIWADOWICEM24M 1400:00:1001:08:0401:41:45.8501:41:55.85+00:37:2011:185,3
17MIGDAŁ Marta 651KRAKÓWK13K 300:00:1101:43:50.3501:44:01.70+00:39:2411:325,2
18ŁAPA Piotr 672AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAM25M 1500:00:0901:13:4601:44:30.7001:44:39.85+00:40:0511:365,2
19KUCHARSKI Krystian 631SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM111M 1600:00:1201:11:3101:44:59.2501:45:11.75+00:40:3311:395,1
20DANIELAK Małgorzata 637ZIELONKIK31K 400:00:0801:14:5301:47:41.8501:47:50.10+00:43:1611:575,0
21JURKOWSKI Szczepan 607SUSKA GRUPA BIEGOWAOSIELECM112M 1700:00:0901:17:0701:48:21.4001:48:30.45+00:43:5512:025,0
22JAWOR Mateusz 642KRAKÓWM113M 1800:00:1201:14:4001:49:20.2501:49:32.35+00:44:5412:084,9
23KRZYŚKO Krzysztof 653BANINOM26M 1900:00:1301:18:3101:49:36.5001:49:49.65+00:45:1012:104,9
24GAWRON Jarosław 620GERIATRIK TEAMNOWY TARGM27M 2000:00:1601:17:3901:52:33.1001:52:49.25+00:48:0712:304,8
25NOZDRYŃ-PŁOTNICKI Marcin 667KALISZM28M 2100:00:1501:17:4201:54:15.2001:54:30.50+00:49:4912:414,7
26SARNOWSKA Karolina 662PRORUNNING PROMOTIONWARSZAWAK21K 500:00:1001:15:4301:54:23.4501:54:33.45+00:49:5712:424,7
27RYBKOWSKA Ewa 622ŻYCHLINK22K 600:00:1501:18:1701:55:31.5001:55:47.05+00:51:0512:504,7
28HAIDA Marcin 661ŚWIETOCHŁOWICEM29M 2200:00:1501:16:4101:56:04.1001:56:19.15+00:51:3812:534,7
29WÓJCIK Marta 609KBKS RADOMSKORADOMSKOK14K 700:00:0801:23:4101:56:27.2001:56:35.25+00:52:0112:564,6
30KAWCZYŃSKI Bartosz 643MILANÓWEKM114M 2300:00:0901:19:0901:57:16.6501:57:26.40+00:52:5113:014,6
31PAMUŁA Marta 649KATOWICEK15K 800:00:1501:17:0301:57:24.6501:57:40.60+00:52:5913:024,6
32WNUK Mirosław 655KRAKÓWM31M 2400:00:1201:18:4101:59:14.7501:59:27.50+00:54:4913:144,5
33WŁUDARA Mateusz 610KBKS RADOMSKORADOMSKOM115M 2500:00:0801:23:4302:00:34.6502:00:42.80+00:56:0913:234,5
34FLORCZYK Łukasz 604WARSZAWAM116M 2600:00:1001:20:2402:00:47.0002:00:57.35+00:56:2113:254,5
35LUTY Kasia 616SUCHA BESKIDZKAK23K 900:00:1301:23:3902:05:01.4502:05:15.25+01:00:3513:534,3
36CHOWANIAK Dominika 617SUCHA BESKIDZKAK16K 1000:00:1301:23:3902:05:35.1502:05:48.80+01:01:0913:574,3
37JESSA Andrzej 648BIEGACZE JÓZEFA NOJIPĘCKOWOM32M 2700:00:1101:18:1802:07:21.0002:07:32.95+01:02:5514:094,2
38JAGIELSKI Piotr 605RUDA ŚLĄSKAM210M 2800:00:1401:27:2102:10:47.0002:11:01.65+01:06:2114:314,1
39JAGIELSKA Magdalena 614PARADYŻK24K 1100:00:1401:27:2402:10:47.3002:11:01.75+01:06:2114:314,1
40OLSZEWSKI Kamil 679HAGER SPORT TEAMMYSŁOWICEM117M 2900:00:0901:31:0702:15:01.0002:15:10.15+01:10:3515:004,0
41TUŁAK Norbert 606UNLIMITED 2.0KRAKÓWM118M 3000:00:1101:25:1202:18:46.8502:18:58.40+01:14:2115:253,9
42RYBACZUK Ewelina 676LUBLINK25K 1200:00:0901:32:5202:18:49.3002:18:58.55+01:14:2315:253,9
43DOLIŃSKA Aneta 657-SOKOŁÓW PODLASKIK17K 1300:00:1301:33:2002:21:07.9002:21:21.85+01:16:4215:403,8
44JEZIERSKA Karina 646WARSZAWAK26K 1400:00:1101:40:1502:24:26.9002:24:38.60+01:20:0116:023,7
45KULCZYCKI Łukasz 632ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹM211M 3100:00:1401:36:2202:24:59.4502:25:14.05+01:20:3316:063,7
46HOŁUJ Barbara 600KRAKÓWK32K 1500:00:1601:39:5202:29:56.7502:30:12.75+01:25:3116:393,6
47PALUCH Lukasz 673XBRAIN TEAMCHORZÓWM212M 3200:00:1001:50:1302:33:03.1502:33:13.60+01:28:3717:003,5
48ZACZEK Anna 601SŁUPSKK27K 1600:00:1301:36:2202:34:34.5002:34:48.35+01:30:0817:103,5
49CHROBOK Ewa 615ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYK33K 1700:00:1001:39:3102:35:25.7502:35:36.05+01:31:0017:163,5
50MIKOŁAJCZAK Magdalena 603ŻORYK28K 1800:00:1101:46:0202:43:58.4502:44:10.00+01:39:3218:133,3
51LUX Viola 608ŁÓDŹK29K 1900:00:1001:53:5702:49:54.6002:50:05.35+01:45:2818:523,2
52STASIAK Mateusz 671TRAINERS.ORGŁÓDŹM213M 3300:00:1003:38:53.6503:39:04.00+02:34:2824:192,5
Niesklasyfikowani
STABRAWA Marcin 641MYSŁOWICEM2DNF DNF01:31:42 DNF DNF DNF--
SKRABURSKI Piotr 668AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIEGDAŃSKM2DNF DNF01:36:55 DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKA Ewa 664ZDUŃSKA WOLAK2DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEWIAROWSKI Jarosław 663BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM2DNF DNF DNF DNF DNF--
Total 56 results.