BEMOWSKI PRZEŁAJ STULECIA - MĘŻCZYŹNI

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Urząd Dzielnicy Bemowo
Data/ Date:
2018-09-09
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
59
Wystartowało/ Started:
52
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
51
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | M-Open | Mieszkaniec Bemowa | M16 | M30 | M40 | M50 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time2km4km6kmCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ŁOBODZIŃSKI Piotr 1ADIDAS RUNNERSŁOMŻAM301M 100:00:0100:07:3000:15:1600:22:5600:29:41.6500:29:42.80 3:4216.2
2FALANDYSZ Damian 106WPRUNNINGPRUSZKÓWM302M 200:00:0100:07:3200:15:1600:22:5700:30:32.0000:30:33.20+00:00:503:4915.7
3PIOTROWSKI Maciej 128WARSZWAM303M 300:00:0100:07:3700:15:2500:23:1000:30:54.7500:30:56.10+00:01:133:5115.5
4OLSZEWSKI Paweł 153WARSZAWIAKYWARSZAWAM304M 400:00:0100:07:3000:15:1600:23:3200:32:24.2500:32:25.45+00:02:424:0314.8
5ZUBKIEWICZ Paweł 101WARSZAWAM305M 500:00:0200:08:1800:16:4100:25:1400:33:33.1500:33:35.60+00:03:514:1114.3
6PIASECKI Maciej 121STARE BABICEM161M 600:00:0200:08:1800:17:0300:25:4700:34:11.0000:34:13.65+00:04:294:1614
7CHEŁMICKI Grzegorz 67DREAMRUNWARSZAWAM401M 700:00:0200:08:3500:17:2100:26:0200:34:37.0000:34:39.90+00:04:554:1913.9
8KOCHANIAK Rafał 144POWER TRAININGWARSZAWAM306M 800:00:0200:08:3300:17:1300:26:0100:34:42.0000:34:44.65+00:05:004:2013.8
9PÓŁTORAK Bartłomiej 83WARSZAWAM162M 900:00:0100:08:1300:17:2100:26:4200:35:50.5000:35:52.40+00:06:084:2813.4
10KORKOSZ Andrzej 154BLIZNEM402M 1000:00:0300:09:0400:18:1400:27:2400:36:25.6000:36:29.25+00:06:434:3313.2
11MROCZEK Michał 55ROLKI BEMOWO :PWARSZAWAM307M 1100:00:0200:07:5200:17:3400:27:2600:36:27.8500:36:30.40+00:06:464:3313.2
12ZYGERT Paweł 73WARSZAWAM403M 1200:00:0900:09:3000:18:5200:28:2100:37:08.1000:37:17.80+00:07:264:3812.9
13PRUCHNIAK Wojciech 142HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM163M 1300:00:0300:09:2800:19:0100:28:3300:37:55.8500:37:59.05+00:08:144:4412.7
14SMOLIŃSKI Krzysztof 129WARSZAWAM404M 1400:00:0300:09:4000:19:2400:29:0400:38:39.8500:38:42.90+00:08:584:4912.4
15GALIMSKI Marcin 130ZĄBKIM164M 1500:00:0200:09:2500:19:2700:29:2700:39:09.1500:39:11.25+00:09:274:5312.3
16KAPCZYNSKI Pawel 77WARSZAWAM308M 1600:00:0000:09:5400:19:4900:29:4300:39:38.0000:39:38.00+00:09:564:5712.1
17JACKIEWICZ Krzysztof 54WARSZAWAM405M 1700:00:0500:09:3200:19:3000:29:4100:39:54.6500:40:00.20+00:10:134:5912
18ŁAZUGA Robert 125WARSZAWAM165M 1800:00:0300:09:3700:19:4600:29:5700:40:16.4500:40:19.75+00:10:345:0211.9
19TULIK Łukasz 105ZA MNĄWARSZAWAM309M 1900:00:0200:08:5300:19:0000:29:3300:40:25.5500:40:27.75+00:10:435:0311.9
20CHMIELEWSKI Mariusz 10WAT WARSZAWAM3010M 2000:00:0200:09:2500:19:3900:30:1300:40:29.7500:40:31.95+00:10:485:0311.9
21ZIELIŃSKI Jacek 103WARSZAWAM406M 2100:00:0400:09:3600:19:4100:30:1200:40:32.6000:40:37.10+00:10:505:0411.8
22GRZYMKOWSKI Marcin 74UKS SP 321WARSZAWAM3011M 2200:00:0200:09:3200:19:5700:30:2900:40:43.6500:40:46.45+00:11:025:0511.8
23LUBA Piotr 151WARSZAWAM407M 2300:00:0800:09:3900:19:5000:30:2400:40:48.4500:40:56.95+00:11:065:0611.8
24MAKOLA Marek 157NA SZCZYCIE GÓRYWARSZAWAM166M 2400:00:0800:10:4000:21:0900:31:2000:40:52.7500:41:00.75+00:11:115:0611.7
25ZASŁAWSKI Hubert 79WARSZAWAM3012M 2500:00:0500:10:3400:21:0600:31:2200:40:53.8500:40:59.00+00:11:125:0611.7
26URBAN Paweł 118WARSZAWAM3013M 2600:00:0400:10:0300:20:1600:30:4100:41:03.5500:41:08.25+00:11:215:0811.7
27SOKOŁOWSKI Darek 143AZS WARSZAWAWARSZAWAM408M 2700:00:0300:09:4300:20:0300:31:3500:42:35.3000:42:39.20+00:12:535:1911.3
28GOŁĘBIEWSKI Łukasz 63WARSZAWAM409M 2800:00:0300:09:3800:20:2300:31:3700:42:36.1500:42:39.65+00:12:545:1911.3
29POLANSKI Rafal 113POTWORY Z GLEBINWARSZAWAM4010M 2900:00:0900:10:2500:21:0600:32:0700:42:54.5500:43:03.65+00:13:125:2111.2
30WOJNO Mariusz 64POLSKAWARSZAWAM4011M 3000:00:0300:10:1000:21:0700:32:1300:43:13.8500:43:17.25+00:13:325:2411.1
31ŻYŁOWSKI Tomasz 137WARSZAWAM4012M 3100:00:0500:10:1300:21:1000:32:1500:43:14.5000:43:20.30+00:13:325:2411.1
32CZAJKOWSKI Mariusz 61GO SPORTMYSIADŁOM4013M 3200:00:0600:10:5600:21:5600:32:5900:43:50.5000:43:57.30+00:14:085:2810.9
33KAMIŃSKI Maciej 82WARSZAWAM3014M 3300:00:0600:10:4600:21:4500:32:5800:44:13.8500:44:19.90+00:14:325:3110.9
34BRANICKI Kamil 97ŁOWICZM167M 3400:00:0300:09:4100:21:0900:33:1300:44:45.7500:44:49.15+00:15:045:3510.7
35AMBROZIAK Mateusz 107PŁOCHOCINM168M 3500:00:0800:11:0600:22:4100:34:0400:45:10.0000:45:18.30+00:15:285:3810.6
36KRZEMIŃSKI Marcin 108WARSZAWAM3015M 3600:00:0400:10:1700:21:2900:33:2500:45:28.1500:45:32.95+00:15:465:4110.6
37PARCZEWSKI Tadeusz 5PRUSZKÓWM601M 3700:00:0900:11:1100:22:4300:34:2900:45:50.2500:45:59.35+00:16:085:4310.5
38CHĘĆ Adam 135WARSZAWAM3016M 3800:00:0400:10:1800:21:4400:33:4800:45:56.5000:46:01.20+00:16:145:4410.4
39SZCZĘSNY Paweł 96WARSZAWAM3017M 3900:00:0700:10:4800:22:1500:34:1700:46:01.0000:46:08.00+00:16:195:4510.4
40KOZŁOWSKI Witold 78WARSZAWAM3018M 4000:00:0400:10:3900:22:2100:34:1900:46:03.0000:46:07.20+00:16:215:4510.4
41CABAJ Przemysław 93WARSZAWAM3019M 4100:00:0300:10:2600:22:1300:34:2400:46:05.8000:46:09.40+00:16:245:4510.4
42BANASZCZYK Arkadiusz 104#RUNMENOŻARÓW MAZOWIECKIM4014M 4200:00:0900:10:5700:22:4400:34:5600:46:31.1000:46:40.25+00:16:495:4810.3
43SICIŃSKI Dariusz 136WARSZAWAM3020M 4300:00:0800:10:3900:22:4000:35:0700:46:56.5000:47:04.75+00:17:145:5210.2
44GWIZDOWSKI Dariusz 120ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM501M 4400:00:0600:11:3600:23:3100:35:2700:47:10.1500:47:16.65+00:17:285:5310.2
45BUKOWSKI Janusz 9STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM602M 4500:00:0100:11:1300:22:5600:35:1100:47:41.7000:47:43.50+00:18:005:5710.1
46KSIĘŻAK Sylwester 88EXCELLENT HOUSE TEAMRASZYNM3021M 4600:00:0500:11:0300:23:4700:36:4700:49:19.3500:49:24.50+00:19:376:099.7
47NOWAKOWSKI Jakub 84SPIESZĄC SIĘ POWOLIPŁOCKM169M 4700:00:0700:11:2200:24:0300:36:4800:49:19.9000:49:27.50+00:19:386:109.7
48GRABOWSKI Leszek 131STARE BABICE BIEGAJĄLATCHORZEWM502M 4800:00:0400:11:1200:23:4800:36:5000:49:48.8000:49:52.90+00:20:076:139.6
49WOJTOWICZ Jerzy 62WARSZAWAM603M 4900:00:0700:11:4300:24:4700:38:0800:51:28.0000:51:35.40+00:21:466:269.3
50MAZUR Radosław 2WARSZAWAM3022M 5000:00:0500:10:5000:24:3500:39:0000:52:49.4000:52:54.85+00:23:076:369.1
51LEWANDOWSKI Marcin 99MKS WICHER KOBYŁKAKOBYŁKAM4015M 5100:00:0500:12:5500:27:1800:42:5100:57:31.7500:57:37.30+00:27:507:118.3
FRENKEL Marek 149WARSZAWAM50DNF00:12:23 DNF00:25:59 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 52 wynik(ów)