BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI

Organizator:
Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data:
2019-12-14
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
13 km
Zgłoszonych:
542
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
89
Ukończyło:
393
Na trasie:
69
Pełne wyniki dla 0.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 4.4km | 8.7km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km
   
1FIEODOROW Tomasz 79BSB Barczewo Biega/ZK BarczewoBARCZEWOM2 30-39 lat00:00:0100:00:15
2SŁUPIK Tomasz 455WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0100:00:15
3MASIAREK Maciej 227PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM1 < 29 lat 00:00:0300:00:15
4GRZYBOWSKI Paweł 119Team ParszczyńskichGOLENIOWOM2 30-39 lat00:00:0100:00:16
5FALKOWSKI Bartek 77Piekielni WarszawaWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0100:00:16
6TABER Konrad 371Active Prosperia/ Sto-nogi MilanówekBRWINÓWM1 < 29 lat 00:00:0100:00:16
7PARSZCZYŃSKI Łukasz 277Team ParszczynskichWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0100:00:16
8JOSYPENKO Jędrzej 487DREAM RUNWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:16
9URMANOWSKI Daniel 386Dream RunWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:16
10BRODZIK Arkadiusz 426KUFLEWM2 30-39 lat00:00:0200:00:16
11BĘTKOWSKI Piotr 475WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0100:00:17
12ROWIŃSKI Tomasz 307PIASECZNOM3 40-49 lat00:00:0200:00:17
13WERNER Kamil 394Biegam na Tarchominie/ŻmudaRunningTeamWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0300:00:17
14MACANDER Jakub 496SKIERNIEWICEM1 < 29 lat 00:04:3400:00:17
15KOTLENGA Przemysław 180IŁAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:18
16ŁABĘDZKI Konrad 520Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:18
17GOZDEK Scyzoryk 106Trucht Tarchomin Team BieganiePo40.plWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0200:00:18
18BIAŁEK Piotr 4763BroOLSZTYNM2 30-39 lat00:00:0200:00:18
19PRZYBYŁA Krzysztof 499Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:18
20MAJCHRZAK Sławomir 218UKS Tychow StarySTARACHOWICEM4 50-5900:00:0300:00:18
21KRUPIŃSKI Marek 4371995OSTROŁĘKAM1 < 29 lat 00:00:0300:00:18
22MIELCZAREK Krzysztof 236Biegam na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:18
23PARSZCZYŃSKA Izabela 276Team ParszczyńskichWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0200:00:19
24HILDEBRAND Marcin 127Biegam Na TarchominieWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:19
25JAWORSKI Piotr 137EkobiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:19
26MIELCZAREK Marek 235Markowi BiegaczeMARKIM3 40-49 lat00:00:0500:00:19
27KACZMAREK Jakub 144WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0000:00:20
28SARZAŁA Dariusz 315AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM5 60+00:00:0200:00:20
29NOWOSIELSKI Grzegorz 448Żórawski TeamWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0200:00:20
30UGRYN Maciej 384www.runismyfun.comWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:20
31PYTLINSKI Rafał 298JÓZEFÓWM3 40-49 lat00:00:0300:00:20
32STRADOMSKI Artur 345Markowi BiegaczeMARKIM3 40-49 lat00:00:0300:00:20
33TOMCZAK Marcin 3771980CIECHANÓWM2 30-39 lat00:00:0300:00:20
34GAŁUSZKA Filip 92Kokoszka36TeamWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0300:00:20
35SIERZPUTOWSKI Robert 453Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM3 40-49 lat00:00:0300:00:20
36ZIÓŁKOWSKI Jacek 420WARSZAWAM4 50-5900:00:0100:00:21
37KRÓL Dariusz 534Zabiegany WołominWOŁOMINM4 50-5900:00:0200:00:21
38NOWOCIEŃ Jacek 258Uczniowski Klub Sportowy RusiecPODKOWA LEŚNAM5 60+00:00:0300:00:21
39SAWICKA Anna 502Dream RunWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0300:00:21
40MANELSKI Artur 442Dobrzynski Klub ZeglarskiURSZULEWOM2 30-39 lat00:00:0400:00:21
41ANUSIEWICZ Robert 474WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:21
42TURSKI Maciej 511MMA‚ tylko MMAPIONKIM1 < 29 lat 00:00:0600:00:21
43KIELAK Leszek 488ENTRE RUNNINGSULEJÓWEKM2 30-39 lat00:00:0000:00:22
44KUBERA Piotr 194Adidas Runners WarsawJÓZEFÓWM3 40-49 lat00:00:0000:00:22
45MĘDRZYCKI Mirosław 232Parkrun BródnoWARSZAWAM4 50-5900:00:0100:00:22
46NOWAK Jakub 101Dobrzyński Klub ŻeglarskiINOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0200:00:22
47MISZTA Barbara 240KS StaszewscyZABKIK3 40-49 lat00:00:0400:00:22
48TROJANOWSKI Rafał 379BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMZĄBKIM1 < 29 lat 00:00:0400:00:22
49FRE Luis 430Wolna WenezuelaMARKIM4 50-5900:00:0400:00:22
50GWIZDALA Cezary 122Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0500:00:22
51GÓRAL Tadeusz 540KKBWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0200:00:23
52SZYSZKO Ewa 368Markowi BiegaczeMARKIK2 30-39 lat00:00:0400:00:23
53KOPER Sebastian 173Carrefour Running TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:23
54SZWARC Szymon 364WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0600:00:23
55KANIA Paweł 153Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0600:00:23
56FILIPCZUK Dariusz 83ZIELONKAM4 50-5900:00:0600:00:23
57DĄBROWSKI Michał 63PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:0600:00:23
58MICHALSKI Ryszard 445WWW.SENSORYBEAUTY.PLWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0900:00:23
59OCHENKOWSKI Sebastian 263WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0400:00:24
60KALKO Vitalii 149WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0400:00:24
61KORKOSZ Andrzej 174BLIZNE JASIŃSKIEGOM3 40-49 lat00:00:0500:00:24
62GĘBALA Wojtek 94WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0600:00:24
63KALINOWSKI Łukasz 148WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:24
64GOŁYŃSKI Tomasz 483WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0900:00:24
65MORELOWSKA Maria 241Walhalla Fight ClubMIŃSK MAZOWIECKIK3 40-49 lat00:00:0300:00:25
66ŚCISŁOWICZ Krzysztof 369StomilexWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0400:00:25
67ZIELIŃSKI Łukasz 471Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM2 30-39 lat00:00:0400:00:25
68HAJKOWICZ Adam 528WARSZAWAM4 50-5900:00:0500:00:25
69CELIŃSKI Tomasz 43TUPTUś OtwockOTWOCKM4 50-5900:00:0500:00:25
70MALINOWSKI Mikołaj 530WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0500:00:25
71SERAFIN Tomasz 503WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0600:00:25
72WIŚNIEWSKI Krzysztof 467Zakład Karny w Przytułach StarychOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0600:00:25
73GRUMBIANIN Paulina 115LogwinPRUSZKÓWK3 40-49 lat00:00:0600:00:25
74RYMKIEWICZ Zbigniew 312ZĄBKIM2 30-39 lat00:00:0700:00:25
75PUTON Michał 295LIPSKOM2 30-39 lat00:00:0800:00:25
76TARAS Marcin 372WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0800:00:25
77SKOTNICKI Piotr 325KRAKÓWM2 30-39 lat00:00:0900:00:25
78GAJEK Ireneusz 89CIECHANÓWM3 40-49 lat00:00:1000:00:25
79HELMAN Filip 432FR WarszawaWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1400:00:25
80KUCICKI Krzysztof 196WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0500:00:26
81PŁATEK Tomasz 529WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0500:00:26
82STĘPIEŃ Adam 342WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0600:00:26
83SIEKIERKO Łukasz 322SŁUPNOM2 30-39 lat00:00:0600:00:26
84NIEZGODA Przemysław 250WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:26
85BRODACKI Waldemar 36CHEMIK NOXY PUŁAWYPUŁAWYM5 60+00:00:0800:00:26
86CHARLEJ Ireneusz 45Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM3 40-49 lat00:00:0900:00:26
87MAMLA Zbigniew 221Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0900:00:26
88ZELENT Arkadiusz 415Sąd Rejonowy w Mińsku MazowieckimSIEDLCEM3 40-49 lat00:00:0900:00:26
89STAŃCZUK Leszek 505YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWM4 50-5900:00:1000:00:26
90ŚWIERCZ Andrzej 509KB Im. Piotra SękowskiegoPŁOŃSKM4 50-5900:00:1000:00:26
91LEWANDOWSKI Piotr 206Truch TarchominTeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1000:00:26
92SUCHOCKA Monika 525DOBREK2 30-39 lat00:00:0200:00:27
93NOWAK Bartłomiej 256INOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0300:00:27
94BAKUŁA Wiesław 517wampirWACH 140AM4 50-5900:00:0400:00:27
95NADOBNIK Konrad 245BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMZĄBKIM2 30-39 lat00:00:0500:00:27
96NAPIÓRKOWSKI Grzegorz 246Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKI DOLNEM3 40-49 lat00:00:0600:00:27
97GULCZ Katarzyna 120SR Gdańsk-Północ/Kujawscy RunnersBANINOK3 40-49 lat00:00:0600:00:27
98KSIEL Artur 192WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:27
99FRANK Michał 85JW 2414LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:0700:00:27
100SCHINDLER Żaneta 318WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0700:00:27
101WIŚNIEWSKI Paweł 404ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAŁOMIANKIM3 40-49 lat00:00:0700:00:27
102MICHNOWSKI Sebastian 233WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0800:00:27
103SZMIGIELSKI Mateusz 531CHOTOMÓWM1 < 29 lat 00:00:0800:00:27
104TYMICKI Zbigniew 382Entre.pl TeamWARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:27
105WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena 400Duklanowski TeamWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0800:00:27
106BABIUCH Marek 18WARSZAWAM4 50-5900:00:0900:00:27
107IWANIUK Tomasz 486Żywcem ZabieganiWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1000:00:27
108CNOTA Maciek 55WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1100:00:27
109RZEPLIŃSKI Jacek 501RUNÓWM4 50-5900:00:1200:00:27
110SUCHODOLSKI Mariusz 349Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:27
111TOMCZAK Andrzej 522WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1300:00:27
112ROSZAK Waldemar 306Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM4 50-5900:01:0100:00:27
113NOWAK Karolina 255INOWROCŁAWK2 30-39 lat00:00:0300:00:28
114BRZOSKA Małgorzata 427Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0400:00:28
115SZYMCZAK Jacek 367Biegam Bo Lubię Ząbki teamZĄBKIM2 30-39 lat00:00:0600:00:28
116WISZOWATY Piotr 401WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:28
117URBANIAK Michał 385WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:28
118KUCHTA Pawel 195MACIEJOWICEM2 30-39 lat00:00:0800:00:28
119CIMOCHOWSKI Mieczysław 53MC SerwisKANIEM3 40-49 lat00:00:0900:00:28
120KALICZYŃSKA Wioletta 147Cytrynowi Studenci / RunedaGDYNIAK3 40-49 lat00:00:0900:00:28
121GOŁASZEWSKI Marcin 103WOŁOMINM3 40-49 lat00:00:1000:00:28
122RUDNIK Jarosław 309Zabiegany WołominPASEKM3 40-49 lat00:00:1000:00:28
123OPIATOWSKI Ryszard 269KOBYŁKAM4 50-5900:00:1100:00:28
124GÓJSKI Mirosław 107HYDROMIRWARSZAWAM4 50-5900:00:1500:00:28
125STYKOWSKI Michał 348TarchośfiryWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1800:00:28
126SELERSKI Krzysztof 319Marcin.bizWARSZAWAM4 50-5900:00:5800:00:28
127KONARSKI Maciej 490Dogoń Grodzisk MazowieckiPODKOWA LEŚNAM2 30-39 lat00:00:0800:00:29
128BIEDKA Robert 533Rebook Run CrewOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0900:00:29
129PEPŁAWSKA Małgorzata 282III ZKSS SR LegionowoWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0900:00:29
130MAREK Roman 225WARSZAWAM4 50-5900:00:1000:00:29
131KOMOROWSKI Piotrek 435WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1000:00:29
132SMOLEŃSKI Piotr 330Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM4 50-5900:00:1200:00:29
133KUSY Marcin 493WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:29
134KUSY Marcin 493WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:29
135TRZASKOWSKI Dariusz 381TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:29
136KOWALSKA Kasia 184Team ZabieganeDniWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1400:00:29
137ŚMIETAŃSKI Piotr 459Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGIM3 40-49 lat00:00:1600:00:29
138KOŚCIK Jakub 436WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0500:00:30
139DOMAŃSKI Piotr 428MIĘDZYBORÓWM2 30-39 lat00:00:0500:00:30
140WOJCIECHOWSKA Klaudia 468Team ZabieganeDniWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0700:00:30
141SZULAWSKI Robert 363GSD. ŻOLIBORZ.WARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:30
142WASZKIEWICZ Ariel 465Waszka teamMROZY WIELKIEM3 40-49 lat00:00:1100:00:30
143TOMCZAK Karol 510WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1100:00:30
144KILIAŃSKI Rafał 162Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1200:00:30
145DZIARNOWSKI Włodek 73biegamPłock teamPŁOCKM4 50-5900:00:1400:00:30
146DERESZEWSKI Piotr 64ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:30
147MOSUR Kamil 242WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:30
148OLSZANKA Arkadiusz 266WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:30
149MUSIAŁ Krzysztof 243WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:2200:00:30
150BYSTRY Grzegorz 41KS LENIWIECBARANÓWM3 40-49 lat00:00:2400:00:30
151POPOWICZ Bartłomiej 291WATRASZEWM1 < 29 lat 00:00:3200:00:30
152BUKOWSKI Janusz 5STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM5 60+00:00:0300:00:31
153KILKOWSKI Jarosław 164TORUŃM4 50-5900:00:1000:00:31
154KILKOWSKA Joanna 163WARSZAWAK4 50-59 lat00:00:1000:00:31
155STANKOWSKI Paweł 337WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1100:00:31
156CICHOŃSKA Elżbieta 49Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK4 50-59 lat00:00:1100:00:31
157RZEPLIŃSKA Dorota 500RUNÓWK3 40-49 lat00:00:1100:00:31
158STEMPEL Tomasz 341Marysin Wawerski BiegaWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1600:00:31
159BARTNIK Rafał 24WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1600:00:31
160GRZECHNIK Renata 431MIŃSK MAZOWIECKIK3 40-49 lat00:00:1700:00:31
161MANCZENKO Eugeniusz 222WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2200:00:31
162REGUCKI Ryszard 301WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3600:00:31
163JERUZAL Jacek 138Tuptuś OtwockOTWOCKM4 50-5900:00:0500:00:32
164KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 152Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM4 50-5900:00:0600:00:32
165NIEZGODA Ewa 251NiezgodnikiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0700:00:32
166ANUSZKIEWICZ Włodzimierz 16WARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:32
167KOSMALA Dariusz 178WARSZAWAM4 50-5900:00:1100:00:32
168ZAJAC Bartosz 514BSB Barczewo Biega/ ZK BarczewoKIERZLINYM2 30-39 lat00:00:1400:00:32
169FABISIAK Damian 429WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1400:00:32
170MYŚLIŃSKA Anna 1EkobiegiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1500:00:32
171SOCHACKI Mariusz 332WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:32
172FIGIEL Michał 80Amatorski klub ŻużlowyPIASTÓWM1 < 29 lat 00:00:1800:00:32
173GOLIASZ Paweł 102Biegam i jużWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1900:00:32
174ŁĘCKI Tomasz 211WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:32
175STĘPIEŃ Paulina 507WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2200:00:32
176SZYMAŃSKI Robert 366KREWKI URSYNÓW HDKWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3100:00:32
177BĄK Łukasz 25AGD WRONIAKWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:32
178CEGIEŁKA Dawid 42KS BachmatyWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4100:00:32
NIEWCZAS Zdzisław 532WARSZAWAM5 60+DNF00:00:32 DNF
180KOŚCIUK Maciek 179WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0000:00:33
181PANCEROW Marcin 449WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1000:00:33
182PIERAŃSKI Adam 284Vege RunnersJABŁONNAM4 50-5900:00:1100:00:33
183RACZKOWSKA Dorota 299Bractwo biegowe BGKWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1200:00:33
184LACH Adrian 205TriclubWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1200:00:33
185KOTLENGA Monika 181IŁAWAK3 40-49 lat00:00:1300:00:33
186GÓRSKI Krzysztof 111WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:33
187MYSTKOWSKI Mieczysław 447PUŁTUSKM4 50-5900:00:1600:00:33
188GOLENIEWSKI Patryk 4821992OSSÓWM1 < 29 lat 00:00:1600:00:33
189CZARNECKI Piotr 60TARCHOŚFIRYWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1700:00:33
190TODORSKI Tomasz 375WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1900:00:33
191KUBAN Sebastian 193WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:33
192DZIDECZEK Marcin 74Team ZabieganeDniWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2000:00:33
193SUTUŁA Dariusz 350Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3 40-49 lat00:00:2100:00:33
194LEŃCZUK Andrzej 440WARSZAWAM4 50-5900:00:2300:00:33
195KACZMARZYK Hubert 146Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:2500:00:33
196STRÓŻYK Piotrek 346GRODZISK MAZOWIECKIM3 40-49 lat00:00:2500:00:33
197PŁÓCIENNIK Renata 290Night Runners Ostrów WielkopolskiOSTRÓW WIELKOPOLSKIK4 50-59 lat00:00:2500:00:33
198MAZUR Piotr 228WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2700:00:33
199STACHOWICZ Paweł 458RADOMM1 < 29 lat 00:00:3100:00:33
200SOBCZAK Bogusław 457M.I.L.A - Masters Iwiczna Life AthleticsNOWA IWICZNAM3 40-49 lat00:00:3100:00:33
201RESZCZYK Marcin 302WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3300:00:33
202TENDERENDA Kamil 460WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4900:00:33
203JAROSZ-PIWONSKA Aldona 134GÓRA KALWARIA‚ POW. PIASECZYŃSKIK3 40-49 lat00:00:5100:00:33
204SĄGOL Sylwester 316WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5200:00:33
205PARADOWSKI Andrzej 275WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5200:00:33
BANAŚ Malwina 20PustelnikWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:33 DNF
TERZONI Karina 600Virtual Runners ClubWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:33 DNF
208NOBERT Marta 252Cytrynowi StudenciSOKÓŁKAK3 40-49 lat00:00:0900:00:34
209ŁOZIŃSKI Piotr 494Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1100:00:34
210MIĘTEK Artur 237III ZKSS SR LegionowoŁAJSKIM3 40-49 lat00:00:1200:00:34
211LEWANDOWSKI Robert 207NASIELSKM3 40-49 lat00:00:1300:00:34
212BORUSZEWSKI Maciej 35WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:34
213ZUBELEWICZ-JERUZALSKA Anna 472WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1400:00:34
214KULESZA Agnieszka 439Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK1 < 29 lat00:00:1500:00:34
215JANECKI Przemysław 131WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1600:00:34
216OCZKOWSKI Mateusz 264Grupa biegowa CHTMOCHOTOMÓWM3 40-49 lat00:00:1700:00:34
217KARASIEWICZ Katarzyna 154KULIGÓWK3 40-49 lat00:00:1700:00:34
218ŚWISTOWSKA Anna 370WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1700:00:34
219RUSIN Bartosz 310KS StaszewscyJABŁONNAM3 40-49 lat00:00:1800:00:34
220BUCHALSKA Ewa 478EkobiegiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2000:00:34
221JABŁONKA Radosław 128DZIADY OCRWYSZKÓWM3 40-49 lat00:00:2000:00:34
222KUNKA Piotr 201Team ZabieganeDniJAKUBÓWM2 30-39 lat00:00:2000:00:34
223MAJEWSKA Hanna 219Biegam na TarchominieWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2100:00:34
224GROBEREK Monika 113WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2200:00:34
225KSENIAK Szymon 191WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:34
226GRYCNER Paweł 116WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2300:00:34
227ŁATKOWSKI Łukasz 209Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM3 40-49 lat00:00:2400:00:34
228WIŚNIEWSKI Tomasz 403KPMG Running TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2500:00:34
229NOWAKOWSKI Czesław 257Klub. BiegaczaGochWARSZAWAM5 60+00:00:2500:00:34
230BORAWSKA Emilia 34WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2800:00:34
231WIERBIŁOWICZ Dariusz 397WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3000:00:34
232STARZYŃSKI Piotr 506WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3100:00:34
233ZWOLIŃSKI Grzegorz 422Reebok run CrewWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3100:00:34
234RZEPKA Mirek 313Aktywni BiegaczeWARSZAWAM4 50-5900:00:3100:00:34
235SZELĄG Tomasz 360MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-49 lat00:00:3500:00:34
236BARAN Przemysław 23WOŁOMINM1 < 29 lat 00:00:3600:00:34
237KOWALCZYK Mateusz 183SULEJÓWEKM1 < 29 lat 00:00:4000:00:34
238WALCZAK Dariusz 389Cytrynowi studenciCEREKWICAM3 40-49 lat00:00:0900:00:35
239MIŚTA Grzegorz 100FrontisWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:1000:00:35
240PETRYCKI Marcin 283pump!TMARKÓW ŚWINICEM3 40-49 lat00:00:1100:00:35
241DĄBROWSKI Daniel 61Farmacja TarchominWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1600:00:35
242TROJANEK Edyta 378WWW.SENSORYBEAUTY.PLWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1600:00:35
243MIKULIK Piotr 239WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1700:00:35
244JAROŃ Jarosław 133Kokoszka36TeamŻYRARDÓWM3 40-49 lat00:00:1800:00:35
245ŁUCAK Piotr 213Ostrów BiegaŁOCHÓWM2 30-39 lat00:00:1900:00:35
246WITKOWSKI Łukasz 405Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM2 30-39 lat00:00:2000:00:35
247SYGOCKI Konrad 352Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:35
248PAZIEWSKI Andrzej 281Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:35
249CAŁKA Marek 480PIASECZNOM3 40-49 lat00:00:2100:00:35
250MUSIAŁ Marcin 538PRUSZKÓWM2 30-39 lat00:00:2100:00:35
251DALECKI Łukasz 536Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGIM2 30-39 lat00:00:2200:00:35
252RUCIŃSKA Jolanta 308Nasielsk Baszta TeamNASIELSKK2 30-39 lat00:00:2200:00:35
253FRĄCKIEWICZ Dariusz 86Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:35
254CZAJKOWSKI Marek 58---GÓRA KALWARIAM3 40-49 lat00:00:2300:00:35
255PIOTROWSKI Artur 521NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM3 40-49 lat00:00:2300:00:35
256CHOJNOWSKI Andrzej 47Biegam na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:35
257ŁUBIŃSKI Krzysztof 495WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2400:00:35
258POTRZEBOWSKI Dominik 292MARKIM2 30-39 lat00:00:2400:00:35
259NOGAL Robert 253IŁŻAM2 30-39 lat00:00:2400:00:35
260BIALOKOS Kamil 29Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2500:00:35
261WYSOCKI Robert 408Grupa Biegowa UM wa-waCHOTOMOWM3 40-49 lat00:00:2500:00:35
262OCHAB Janusz 261WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2600:00:35
263SOPYŁO Stefan 334WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2600:00:35
264FILC Łukasz 82WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2600:00:35
265KARWOWSKA Mariusz 156Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM3 40-49 lat00:00:2600:00:35
266STĘPIŃSKA Anna 343WARSZAWAK1 < 29 lat00:00:2600:00:35
267JĘDRACHOWICZ Agnieszka 140WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2700:00:35
268GAJEWSKI Mariusz 90PUŁTUSKM3 40-49 lat00:00:3300:00:35
269KRÓLIK Tomasz 188WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3300:00:35
270ROKITA Andrzej 304RUDA KOŚCIELNAM3 40-49 lat00:00:3400:00:35
271SŁOWIŃSKI Marcin 3281.OrelMIROWICEM2 30-39 lat00:00:3500:00:35
272BARAN Wojciech 22WOŁOMINM1 < 29 lat 00:00:3600:00:35
273ORLIŃSKI Krzysztof 498WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3700:00:35
274KOLASA Paulina 168Klub Gordona i GinyWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:3800:00:35
275WIDERA Tomasz 395Kokoszka36teamPRUSZKÓWM2 30-39 lat00:00:4000:00:35
276TRZASKOWSKA Justyna 462WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4300:00:35
277PISAREK Norbert 289POPOWOM3 40-49 lat00:00:4900:00:35
278HAJKOWICZ Dorota 541WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0000:00:36
279SZOT Agnieszka 362Cytrynowi StudenciŁÓDŹK3 40-49 lat00:00:0800:00:36
280DĄBROWSKI Andrzej 62JÓZEFÓWM5 60+00:00:0900:00:36
281SZAFRAN Beata 355pump!TMARKÓW ŚWINICEK3 40-49 lat00:00:1100:00:36
282WASZKIEWICZ Marta 464Waszka TeamMROZY WIELKIEK3 40-49 lat00:00:1200:00:36
283TELAKOWSKA Anita 374WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1300:00:36
284ZYGMUNT Natalia 473PRUSZKÓWK1 < 29 lat00:00:1300:00:36
285GÓRECKA Anna 108WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1400:00:36
286GADOMSKA Małgorzata 88NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1400:00:36
287WIŚNIEWSKA Katarzyna 402IndywidualistkaWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1400:00:36
288PUCHACZ Piotr 294MPKWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:36
289STYKOWSKA Wiktoria 547TarkoświryWARSZAWAK1 < 29 lat00:00:1500:00:36
290STYKOWSKA Beata 347TarchośfiryWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1600:00:36
291STYKOWSKA Zosia 546TarkoświryWARSZWAK1 < 29 lat00:00:1600:00:36
292SZACHNA Piotr 354EkobiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1800:00:36
293KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 170Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM3 40-49 lat00:00:1900:00:36
294CZAJKA Justyna 57PRUSZKÓWK3 40-49 lat00:00:2100:00:36
295WACH Michał 387Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2200:00:36
296KOSEWSKA Dorota 176Biegam na TarchominieWARSZAWAK4 50-59 lat00:00:2200:00:36
297TEJCHMA Natalia 373Biegam na TarchominieWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2300:00:36
298KOZIATEK Mariusz 186WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:36
299BOJAR Paweł 33WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:36
300SIEDLACZEK Zbigniew 321LUBLINM5 60+00:00:2400:00:36
301HARTMAN Łukasz 123Off-Road Runners Benefit SystemsWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2400:00:36
302ADAMOWSKA Barbara 12WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2400:00:36
303RODAK Zbigniew 303WARSZAWAM4 50-5900:00:2500:00:36
304KRÓL Ryszard 187Lublin BiegaLUBLINM4 50-5900:00:2500:00:36
305KUREK Wojceich 2021 Baza Lotnictwa TransportowegoKWIDZYNM2 30-39 lat00:00:2600:00:36
306DZIEPAK Piotr 751. BLTrWOLA MROKOWSKAM2 30-39 lat00:00:2600:00:36
307WILEŃSKI Zbigniew 398Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM4 50-5900:00:2700:00:36
308KLUZIAK Jarosław 165MIŃSK MAZOWIECKIM2 30-39 lat00:00:2700:00:36
309WINDER Agnieszka 399WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2900:00:36
310GLINKA Karol 97PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:3200:00:36
311GRZEGORSKI Arkadiusz 117KB FOLIENOWY DWÓR MAZOWIECKIM4 50-5900:00:3400:00:36
312GÓRECKI Rajmund 109WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3600:00:36
313MARCZAK Grażyna 223Leczo TeamWARSZAWAK5 60 +00:00:3600:00:36
314TWORZEWSKK Piotr 523OstroBiec / Sekcja bokserska KSZOOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM1 < 29 lat 00:00:3700:00:36
315STASIAK Piotr 340WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3800:00:36
316SOBCZAK Anna 456M.I.L.A. Masters Iwiczna Life AthleticsNOWA IWICZNAK3 40-49 lat00:00:3800:00:36
317MALINOWSKI Mariusz 220WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3900:00:36
318SKIBIŃSKA Małgorzata 454ZolwikiersiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:3900:00:36
319SZYMAŃSKI Paweł 365WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3900:00:36
320BRZEZICKI Michał 39WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3900:00:36
321BRONISZEWSKI Jakub 477ZĄBKIM3 40-49 lat00:00:4000:00:36
322GALIŃSKA Magdalena 91Warszawski ZaułekLEGIONOWOK2 30-39 lat00:00:4000:00:36
323ŁUKASIEWICZ Robert 216Kokoszka36teamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:4000:00:36
324GONTARZ Mateusz 484WARSAWM2 30-39 lat00:00:4100:00:36
325ZDUNIAK Marcin 516Biegam na TarchominieWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4200:00:36
326STRACHOCKA Anna 344Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK5 60 +00:00:4200:00:36
327NOWORYTA Jacek 259ASA TEAM Biegiem po zdrowieWARSZAWAM5 60+00:00:4300:00:36
328PYTKA Andrzej 297WARSZAWAM4 50-5900:00:4400:00:36
329JERZAK Eryk 139WARSZAWAM4 50-5900:00:4500:00:36
330SALAMON Kinga 314WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4600:00:36
331CIERNIAK Michał 50Grupa Biegowa UM W-waLEGIONOWOM3 40-49 lat00:00:4600:00:36
332WARZECHA Jolanta 390Biegam Na TarchominieWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:5400:00:36
333DOBOSZ Marek 67WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5500:00:36
JÓZWIK Robert 142HARX TeamWARSZAWAM3 40-49 latDNF00:00:36 DNF
SZCZEPAŃSKA DUDA Monika 358WARSZAWAK3 40-49 latDNF00:00:36 DNF
OLSZEWSKA Mariola 268Razem dla BiałołękiWARSZAWAK3 40-49 latDNF00:00:36 DNF
337BOGUSZ Agnieszka 32Cytrynowi StudenciKRAKÓWK3 40-49 lat00:00:0700:00:37
338MIKOŁAJCZYK Małgorzata 238WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1200:00:37
339DYMEL Piotr 48112Tri.plWARSZAWAM5 60+00:00:1500:00:37
340RADWAN-PYTLEWSKI Paweł 300Fundacja Morsy Wołomin-KobyłkaMARKIM2 30-39 lat00:00:1600:00:37
341ŁĄCKA Ilona 210Białołęka jest kobietąWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1700:00:37
342MĘDEL Marta 231KOSZALINK3 40-49 lat00:00:1800:00:37
343CIEŚLIŃSKI Dariusz 52DARIOSWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1800:00:37
344CZAJKA Piotr 56Biegam Na TarchominieWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1900:00:37
345MĘDEL Cezary 230KOSZALINM3 40-49 lat00:00:1900:00:37
346OLESIAK Arkadiusz 265Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1900:00:37
347NOSARZEWSKI Mariusz 254TRZCIANYM3 40-49 lat00:00:2000:00:37
348CZAJKOWSKI Marcin 59OMB Ożarów MazowieckiOŻARÓW MAZOWIECKIM3 40-49 lat00:00:2500:00:37
349ANDRUKIEWICZ Anita 14Grupa biegowa CHTMOJABŁONNAK2 30-39 lat00:00:2500:00:37
350PIOTROWSKI Kamil 287NOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 30-39 lat00:00:2600:00:37
351EWERTOWSKI Piotr 76MARKOWI BIEGACZEMARKIM4 50-5900:00:2600:00:37
352OSTASZEWSKI Wojciech 271Werkus RunnersWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2700:00:37
353WALIGÓRSKI Krzysztof 463Markowi BiegaczeMARKIM4 50-5900:00:2700:00:37
354ADAMCZUK Agnieszka 11Markowi BiegaczeMARKIK3 40-49 lat00:00:2700:00:37
355KUFLOWSKI Artur 199JW.3411GRÓJECM3 40-49 lat00:00:2800:00:37
356OSUCH Dorota 273NWSTWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:3000:00:37
357ANTONOWICZ Maciek 15Deaf RunningKOSEWKOM2 30-39 lat00:00:3000:00:37
358ZARĘBA Jarosław 410WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3000:00:37
359MAGOT Tomasz 497PIASECZNOM2 30-39 lat00:00:3100:00:37
360WĄSIK Izabela 392WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:3100:00:37
361TYMIŃSKI Mariusz 383ZIELONKAM2 30-39 lat00:00:3200:00:37
362MILANIAK Bogdan 446ZĄBKIM3 40-49 lat00:00:3200:00:37
363KAROLAK Rafał 155StomilexPRUSZKÓWM3 40-49 lat00:00:3300:00:37
364KUCKI Kamil 197Mazovia ProActiv CiechanówNARZYMM2 30-39 lat00:00:3300:00:37
365WYDRA Mariusz 469STARE BABICEM3 40-49 lat00:00:3400:00:37
366SIERZPUTOWSKA Ewa 323Sie_BiegaWARSZAWAK4 50-59 lat00:00:3400:00:37
367KASKA Mateusz 158WOŁOMINM2 30-39 lat00:00:3500:00:37
368KWIATEK Jacek 203SIEMIANICEM4 50-5900:00:3500:00:37
369LEZNER Karolina 208Kurator zawodowyWARSZAWAK1 < 29 lat00:00:3600:00:37
370SYPNIEWSKI Tomasz 353Emo OiWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3700:00:37
371KULIK Karol 539SIEDLCEM3 40-49 lat00:00:3700:00:37
372BEDNARZAK Tadeusz 28YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM5 60+00:00:3700:00:37
373BAJOREK Jacek 19Markowi BiegaczeWYSZKÓWM3 40-49 lat00:00:3800:00:37
374DYMEL Andrzej 72MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM5 60+00:00:3800:00:37
375KOCHAN Piotr 167Zabiegany WołominKOBYŁKAM2 30-39 lat00:00:3900:00:37
376SMOCZYK Hubert 329Warszawski ZaułekWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4000:00:37
377GODLEWSKI Daniel 99WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4100:00:37
378ZIELIŃSKI Paweł 417BrakWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4200:00:37
379CHOŁUJ Agata 48Po prostu MyWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:4200:00:37
380KWIATKOWSKI Tomasz 204WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:4300:00:37
381ŻAK Oliwia 423Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK2 30-39 lat00:00:4300:00:37
382PAWEŁEK Krzysztof 279Po prostu MyMARKIM3 40-49 lat00:00:4300:00:37
383MATWIEJ Adam 443Adam MatwiejWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4400:00:37
384KONIECZNY Piotr 172WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4400:00:37
385DŁUŻNIEWSKI Tomasz 66LEGIONOWOM3 40-49 lat00:00:4600:00:37
386JACHOWICZ Łukasz 129LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:4600:00:37
387STAŃCZYK Zofia 339ZIELONKAK1 < 29 lat00:00:4900:00:37
388STAŃCZYK Grzegorz 338ZIELONKAM4 50-5900:00:4900:00:37
389NIEDZIELA Dominik 249WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5000:00:37
390SIKORSKA Agnieszka 504EkobiegiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:5000:00:37
391MADEJEK Jacek 441Zabiegani Po UszyKRAŚNIKM2 30-39 lat00:00:5100:00:37
392SIKORSKI Michał 535Eko BiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5100:00:37
OSTASZEWSKI Marek 270WARSZAWAM2 30-39 latDNF00:00:37 DNF
SCHILLER Monika 317Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAK4 50-59 latDNF00:00:37 DNF
ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 424Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM5 60+DNF00:00:37 DNF
KERNER Agnieszka 160GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAK4 50-59 latDNF00:00:37 DNF
GAŁUSZKA Katarzyna 93Kokoszka36TeamWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:37 DNF
ZIELIŃSKA Aleksandra 470Kokoszka36TeamWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:37 DNF
OSTASZEWSKI Marcin 272WARSZAWAM2 30-39 latDNF00:00:37 DNF
400GRZESZCZYK Michał 118EkobiegiWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1700:00:38
401GRACZYK Roman 112WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1800:00:38
402ZDUŃSKI Jarosław 414WARSZAWAM4 50-5900:00:2200:00:38
403JAWORSKA Joanna 136MARKIK2 30-39 lat00:00:2800:00:38
404PIRÓG Kamil 2881. ORelGRÓJECM2 30-39 lat00:00:2800:00:38
405GONET Katarzyna 105WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2800:00:38
406TOMASZEWSKA Mariola 376WATAHA łączy nas bieganieWARSZAWAK4 50-59 lat00:00:2800:00:38
407BIDZINSKI Krzysztof 31LebiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2900:00:38
408ŁOZOWSKA Aneta 212WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2900:00:38
409SWIETLIK Magdalena 351WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2900:00:38
410BĄK Andrzej 26STARE GRALEWOM4 50-5900:00:3000:00:38
411BĄK Hubert 27WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:3000:00:38
412KULAK Paweł 200PRUSZKÓWM3 40-49 lat00:00:3100:00:38
413FIRYSIUK Tomasz 84ZĄBKIM3 40-49 lat00:00:3200:00:38
414AMROZIK Anna 13LEGIONOWOK2 30-39 lat00:00:3200:00:38
415KMIEĆ Agnieszka 489LEŻAJSKK2 30-39 lat00:00:3200:00:38
416STANKIEWICZ Malgorzata 336NIEPORĘTK2 30-39 lat00:00:3200:00:38
417CHĄDZYŃSKI Marcin 46WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:38
418SOJKA Łukasz 333WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:38
419KASIERSKA Ewa Katarzyna 157WKB META LUBLINIECPOZNAŃK5 60 +00:00:3300:00:38
420TRZASKOWSKA Joanna 380Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:3400:00:38
421SAŁAJCZYK Sylwester 452WARSZAWAM4 50-5900:00:3400:00:38
422DUCH Emil 69JB WarsawWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3600:00:38
423KOSIŃSKI Aleksander 177PIASECZNOM2 30-39 lat00:00:3600:00:38
424PIETRAS Tomasz 285Nasielsk Baszta TeamŻABICZYNM3 40-49 lat00:00:3800:00:38
425KRZYSIAK Aneczka 190OWCZARNIAK3 40-49 lat00:00:3900:00:38
426ROMANOWSKA Ewa 451KungFu PandaŁYSOMICEK2 30-39 lat00:00:3900:00:38
427DUDA Kamil 70ŁOMŻAM1 < 29 lat 00:00:3900:00:38
428GOJAN Joanna 537Vege RunnersŁOMIANKIK1 < 29 lat00:00:4100:00:38
429KĘPCZYŃSKI Janusz 161KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM5 60+00:00:4200:00:38
430KOLEBSKA Mirosława 169KĘPNOK4 50-59 lat00:00:4200:00:38
431KŁOS Anna 166Po prostu MyWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:4200:00:38
432FIJAŁKOWSKI Michał 81Po prostu MyWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:4200:00:38
433GÓRECKI Krzysztof 110PIASECZNOM3 40-49 lat00:00:4300:00:38
434HERNIK Jacek 126Bababaranek RunnersWARSZAWAM5 60+00:00:4300:00:38
435ARTYMIUK Olaf 17LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:4400:00:38
436KOMOŃ Maciej 171LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:4400:00:38
437KAWKA Andrzej 159WARSZAWAM5 60+00:00:4500:00:38
438RYBARCZYK Kamil 311MNISZEWM2 30-39 lat00:00:4600:00:38
439KRAWCZYK Karolina 544WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4700:00:38
440WILCZYŃSKA Małgorzata 545WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:4700:00:38
441ZAWADKA Agnieszka 411STARE BABICEK3 40-49 lat00:00:4800:00:38
442TENDERENDA Natalia 461WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4800:00:38
FICEK Łukasz 78Cytrynowi StudenciCHORZELOWM2 30-39 latDNF00:00:38 DNF
KOŁOSOWSKI Piotr 434KungFu Panda TeamWARSZAWAM2 30-39 latDNF00:00:38 DNF
445NACZULSKI Witold 244Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2600:00:39
446MAZUR Jowita 229FunkcjonujWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2800:00:39
447NOWOSIELSKI Tomasz 260HeRoWARSZAWAM4 50-5900:00:2900:00:39
448GŁOWACKA Elżbieta 98Team ZabieganeDniWARSZAWAK5 60 +00:00:3000:00:39
449SKRZYŃSKI Adam 327PŁOŃSKM1 < 29 lat 00:00:3200:00:39
450DĘBSKA Joanna 65PŁOŃSKK2 30-39 lat00:00:3200:00:39
451ZRAZEK Piotr 421ŁOWICZM3 40-49 lat00:00:3400:00:39
452ŁUCZAK Piotr 214PKO Bank PolskiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3400:00:39
453ŁUCZAK Małgorzata 215Runnersi ze SkarbkaWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:3400:00:39
454JURKOWSKA Irena 526WARSZAWAK5 60 +00:00:3700:00:39
455SOSNÓWKA Magdalena 335WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:4500:00:39
456NASKRĘT Mariusz 247RACOTM3 40-49 lat00:00:4500:00:39
457SKOWRON Wojciech 543WARSZAWAM4 50-5900:00:4600:00:39
458PAWŁOWSKI Jakub 280cytrynowi studenciOLSZTYNM2 30-39 lat00:00:4800:00:39
459KOWALSKI Kamil 185Cytrynowi studenciBRANIEWOM2 30-39 lat00:00:4800:00:39
460FRENKEL Marek 87WARSZAWAM4 50-5900:00:4800:00:39
461KOZŁOWSKI Robert 519Chudy bykŻYRARDÓWM1 < 29 lat 00:00:5000:00:39
462KAMIŃSKI Waldemar 433WARSZAWAM4 50-5900:01:0800:00:39
BUDNIK Stanisław 479Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM1 < 29 lat DNF00:00:39 DNF
464WOŹNIAK Barbara 524KS LIMANOWA FORRESTLIMANOWAK5 60 +00:00:0800:00:40
465ZYGMUNT Kamil 527WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3100:00:40
466ZIEŃ Agnieszka 419KRĘCZKIK2 30-39 lat00:00:4500:00:40
467JASKÓŁOWSKI Waldemar 135Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAM4 50-5900:00:0000:00:41
468SKRZYDŁOWSKA-KALUKIN Katarzyna 326Slowjogging BiałołękaWARSZAWAK4 50-59 lat00:01:0600:00:41
469UCHROŃSKA Justyna 512WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2900:00:42
470CIEŚLAK Pawel 51Slowjogging BiałołekaWARSZAWAM4 50-5900:01:0500:00:42
PYL Karolina 296BŁONIEK1 < 29 latDNF00:00:44 DNF
472KORYCKI Karol 175NOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 30-39 lat00:00:2100:00:45
473SMORAWSKI Wodzisław 331WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0000:00:48
UZIĘBŁO Wiesław 555SDPWARSZAWAM5 60+DNF00:00:48 DNF
475KADUK Łukasz 542CezarWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0000:00:51
DOMAŃSKI Jacek Expedyt 68WKB META LubliniecWARSZAWAM5 60+DNF00:00:52 DNF
477ROPIAK Paweł 305WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0000:01:02
478WEBER Agata 393JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0000:01:03
479KOWALEWSKI Łukasz 491Biskupiec BiegaBISKUPIECM2 30-39 lat00:00:0000:01:48
480JANKOWSKA Agnieszka 132Nasielsk Baszta TeamNASIELSKK3 40-49 lat00:00:2000:21:59
481SZCZEPKOWSKI Przemysław 508KABATYM2 30-39 lat00:00:0000:39:17
TYBURC Paweł 548WARSZAWAM3 40-49 latDNF01:09:11 DNF
Znaleziono 482 wynik(ów)