BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI

Organizator:
Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data:
2019-12-14
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
13 km
Zgłoszonych:
542
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
89
Ukończyło:
393
Na trasie:
69
Pełne wyniki dla 4.4km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 4.4km | 8.7km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km4.4km
    
1PARSZCZYŃSKI Łukasz 277Team ParszczynskichWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0100:00:1600:14:15
2SŁUPIK Tomasz 455WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0100:00:1500:14:15
3FALKOWSKI Bartek 77Piekielni WarszawaWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0100:00:1600:14:44
4JOSYPENKO Jędrzej 487DREAM RUNWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1600:14:44
5BĘTKOWSKI Piotr 475WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0100:00:1700:14:45
6MASIAREK Maciej 227PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM1 < 29 lat 00:00:0300:00:1500:15:08
7TABER Konrad 371Active Prosperia/ Sto-nogi MilanówekBRWINÓWM1 < 29 lat 00:00:0100:00:1600:15:23
8URMANOWSKI Daniel 386Dream RunWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1600:15:23
9FIEODOROW Tomasz 79BSB Barczewo Biega/ZK BarczewoBARCZEWOM2 30-39 lat00:00:0100:00:1500:15:32
10GRZYBOWSKI Paweł 119Team ParszczyńskichGOLENIOWOM2 30-39 lat00:00:0100:00:1600:15:39
11HILDEBRAND Marcin 127Biegam Na TarchominieWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1900:16:05
12WERNER Kamil 394Biegam na Tarchominie/ŻmudaRunningTeamWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0300:00:1700:16:08
13KIELAK Leszek 488ENTRE RUNNINGSULEJÓWEKM2 30-39 lat00:00:0000:00:2200:16:10
14GOZDEK Scyzoryk 106Trucht Tarchomin Team BieganiePo40.plWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0200:00:1800:16:19
15MIELCZAREK Krzysztof 236Biegam na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:1800:16:26
16ŁABĘDZKI Konrad 520Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1800:16:29
17PRZYBYŁA Krzysztof 499Adidas Runners WarsawWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1800:16:37
18KOTLENGA Przemysław 180IŁAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:1800:16:46
19NOWOSIELSKI Grzegorz 448Żórawski TeamWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0200:00:2000:16:46
20PARSZCZYŃSKA Izabela 276Team ParszczyńskichWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0200:00:1900:16:52
21MAJCHRZAK Sławomir 218UKS Tychow StarySTARACHOWICEM4 50-5900:00:0300:00:1800:16:52
22BIAŁEK Piotr 4763BroOLSZTYNM2 30-39 lat00:00:0200:00:1800:16:53
23GAŁUSZKA Filip 92Kokoszka36TeamWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0300:00:2000:16:53
24KRÓL Dariusz 534Zabiegany WołominWOŁOMINM4 50-5900:00:0200:00:2100:17:07
25TOMCZAK Marcin 3771980CIECHANÓWM2 30-39 lat00:00:0300:00:2000:17:07
26KUBERA Piotr 194Adidas Runners WarsawJÓZEFÓWM3 40-49 lat00:00:0000:00:2200:17:21
27SAWICKA Anna 502Dream RunWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0300:00:2100:17:32
28GOŁYŃSKI Tomasz 483WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0900:00:2400:17:32
29STRADOMSKI Artur 345Markowi BiegaczeMARKIM3 40-49 lat00:00:0300:00:2000:17:33
30SZMIGIELSKI Mateusz 531CHOTOMÓWM1 < 29 lat 00:00:0800:00:2700:17:33
31UGRYN Maciej 384www.runismyfun.comWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0200:00:2000:17:34
32ROWIŃSKI Tomasz 307PIASECZNOM3 40-49 lat00:00:0200:00:1700:17:43
33TARAS Marcin 372WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0800:00:2500:17:48
34SZWARC Szymon 364WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0600:00:2300:17:51
35PYTLINSKI Rafał 298JÓZEFÓWM3 40-49 lat00:00:0300:00:2000:17:53
36ANUSIEWICZ Robert 474WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:2100:17:55
37NOWOCIEŃ Jacek 258Uczniowski Klub Sportowy RusiecPODKOWA LEŚNAM5 60+00:00:0300:00:2100:17:57
38GAJEK Ireneusz 89CIECHANÓWM3 40-49 lat00:00:1000:00:2500:18:02
39KACZMAREK Jakub 144WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0000:00:2000:18:03
40TURSKI Maciej 511MMA‚ tylko MMAPIONKIM1 < 29 lat 00:00:0600:00:2100:18:07
41MIELCZAREK Marek 235Markowi BiegaczeMARKIM3 40-49 lat00:00:0500:00:1900:18:12
42JAWORSKI Piotr 137EkobiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:1900:18:15
43BRODZIK Arkadiusz 426KUFLEWM2 30-39 lat00:00:0200:00:1600:18:16
44SIERZPUTOWSKI Robert 453Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM3 40-49 lat00:00:0300:00:2000:18:18
45DĄBROWSKI Michał 63PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:0600:00:2300:18:22
46PUTON Michał 295LIPSKOM2 30-39 lat00:00:0800:00:2500:18:30
47KALKO Vitalii 149WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0400:00:2400:18:34
48BRODACKI Waldemar 36CHEMIK NOXY PUŁAWYPUŁAWYM5 60+00:00:0800:00:2600:18:34
49KACZMARZYK Hubert 146Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:2500:00:3300:18:34
50ZIÓŁKOWSKI Jacek 420WARSZAWAM4 50-5900:00:0100:00:2100:18:35
51MANELSKI Artur 442Dobrzynski Klub ZeglarskiURSZULEWOM2 30-39 lat00:00:0400:00:2100:18:35
52MACANDER Jakub 496SKIERNIEWICEM1 < 29 lat 00:04:3400:00:1700:18:38
53GWIZDALA Cezary 122Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0500:00:2200:18:40
54NIEZGODA Przemysław 250WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2600:18:40
55MAMLA Zbigniew 221Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0900:00:2600:18:40
56OCZKOWSKI Mateusz 264Grupa biegowa CHTMOCHOTOMÓWM3 40-49 lat00:00:1700:00:3400:18:44
57SKOTNICKI Piotr 325KRAKÓWM2 30-39 lat00:00:0900:00:2500:18:47
58SARZAŁA Dariusz 315AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM5 60+00:00:0200:00:2000:18:52
59KOWALEWSKI Łukasz 491Biskupiec BiegaBISKUPIECM2 30-39 lat00:00:0000:01:4800:18:55
60KRUPIŃSKI Marek 4371995OSTROŁĘKAM1 < 29 lat 00:00:0300:00:1800:18:56
61KANIA Paweł 153Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0600:00:2300:18:57
62MICHNOWSKI Sebastian 233WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0800:00:2700:18:58
63TYMICKI Zbigniew 382Entre.pl TeamWARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:2700:19:02
64KOŚCIK Jakub 436WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0500:00:3000:19:03
65NAPIÓRKOWSKI Grzegorz 246Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKI DOLNEM3 40-49 lat00:00:0600:00:2700:19:04
66GĘBALA Wojtek 94WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0600:00:2400:19:04
67OCHENKOWSKI Sebastian 263WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0400:00:2400:19:05
68TROJANOWSKI Rafał 379BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMZĄBKIM1 < 29 lat 00:00:0400:00:2200:19:05
69FILIPCZUK Dariusz 83ZIELONKAM4 50-5900:00:0600:00:2300:19:05
70KALINOWSKI Łukasz 148WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2400:19:05
71SERAFIN Tomasz 503WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0600:00:2500:19:08
72KORKOSZ Andrzej 174BLIZNE JASIŃSKIEGOM3 40-49 lat00:00:0500:00:2400:19:14
73JASKÓŁOWSKI Waldemar 135Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAM4 50-5900:00:0000:00:4100:19:15
74WIŚNIEWSKI Krzysztof 467Zakład Karny w Przytułach StarychOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0600:00:2500:19:20
75PUCHACZ Piotr 294MPKWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3600:19:20
76GÓRAL Tadeusz 540KKBWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0200:00:2300:19:25
77SYGOCKI Konrad 352Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:3500:19:25
78MISZTA Barbara 240KS StaszewscyZABKIK3 40-49 lat00:00:0400:00:2200:19:30
79MICHALSKI Ryszard 445WWW.SENSORYBEAUTY.PLWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0900:00:2300:19:31
80KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 170Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM3 40-49 lat00:00:1900:00:3600:19:31
81WITKOWSKI Łukasz 405Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM2 30-39 lat00:00:2000:00:3500:19:31
82ŚMIETAŃSKI Piotr 459Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGIM3 40-49 lat00:00:1600:00:2900:19:34
83RYMKIEWICZ Zbigniew 312ZĄBKIM2 30-39 lat00:00:0700:00:2500:19:35
84KSIEL Artur 192WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2700:19:36
85RZEPLIŃSKI Jacek 501RUNÓWM4 50-5900:00:1200:00:2700:19:38
86WASZKIEWICZ Ariel 465Waszka teamMROZY WIELKIEM3 40-49 lat00:00:1100:00:3000:19:42
87HELMAN Filip 432FR WarszawaWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1400:00:2500:19:43
88HAJKOWICZ Adam 528WARSZAWAM4 50-5900:00:0500:00:2500:19:45
89PŁATEK Tomasz 529WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0500:00:2600:19:45
90IWANIUK Tomasz 486Żywcem ZabieganiWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1000:00:2700:19:46
91WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena 400Duklanowski TeamWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0800:00:2700:19:48
92CNOTA Maciek 55WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1100:00:2700:19:49
93WISZOWATY Piotr 401WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2800:19:52
94FRANK Michał 85JW 2414LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:0700:00:2700:19:53
95ZELENT Arkadiusz 415Sąd Rejonowy w Mińsku MazowieckimSIEDLCEM3 40-49 lat00:00:0900:00:2600:19:53
96RESZCZYK Marcin 302WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3300:00:3300:19:56
97SMORAWSKI Wodzisław 331WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0000:00:4800:19:57
98CHARLEJ Ireneusz 45Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM3 40-49 lat00:00:0900:00:2600:19:57
99GÓJSKI Mirosław 107HYDROMIRWARSZAWAM4 50-5900:00:1500:00:2800:20:00
100STĘPIEŃ Adam 342WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0600:00:2600:20:01
101ŚWIERCZ Andrzej 509KB Im. Piotra SękowskiegoPŁOŃSKM4 50-5900:00:1000:00:2600:20:01
102ROPIAK Paweł 305WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:0000:01:0200:20:04
103CIMOCHOWSKI Mieczysław 53MC SerwisKANIEM3 40-49 lat00:00:0900:00:2800:20:06
104OPIATOWSKI Ryszard 269KOBYŁKAM4 50-5900:00:1100:00:2800:20:11
105STAŃCZUK Leszek 505YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWM4 50-5900:00:1000:00:2600:20:15
106LEWANDOWSKI Piotr 206Truch TarchominTeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1000:00:2600:20:16
107FRE Luis 430Wolna WenezuelaMARKIM4 50-5900:00:0400:00:2200:20:18
108KOWALSKA Kasia 184Team ZabieganeDniWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1400:00:2900:20:18
109STYKOWSKI Michał 348TarchośfiryWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1800:00:2800:20:19
110DĄBROWSKI Daniel 61Farmacja TarchominWARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1600:00:3500:20:21
111SZYSZKO Ewa 368Markowi BiegaczeMARKIK2 30-39 lat00:00:0400:00:2300:20:25
112GRUMBIANIN Paulina 115LogwinPRUSZKÓWK3 40-49 lat00:00:0600:00:2500:20:26
113MORELOWSKA Maria 241Walhalla Fight ClubMIŃSK MAZOWIECKIK3 40-49 lat00:00:0300:00:2500:20:27
114BYSTRY Grzegorz 41KS LENIWIECBARANÓWM3 40-49 lat00:00:2400:00:3000:20:30
115ŁUBIŃSKI Krzysztof 495WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2400:00:3500:20:35
116GLINKA Karol 97PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:3200:00:3600:20:35
117NOWAK Jakub 101Dobrzyński Klub ŻeglarskiINOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0200:00:2200:20:39
118ORLIŃSKI Krzysztof 498WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3700:00:3500:20:44
119SZYMCZAK Jacek 367Biegam Bo Lubię Ząbki teamZĄBKIM2 30-39 lat00:00:0600:00:2800:20:45
120KUSY Marcin 493WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:2900:20:47
121KUSY Marcin 493WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:2900:20:47
122MUSIAŁ Krzysztof 243WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:2200:00:3000:20:48
123GAJEWSKI Mariusz 90PUŁTUSKM3 40-49 lat00:00:3300:00:3500:20:49
124CEGIEŁKA Dawid 42KS BachmatyWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4100:00:3200:20:49
125LEWANDOWSKI Robert 207NASIELSKM3 40-49 lat00:00:1300:00:3400:20:50
126KUBAN Sebastian 193WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:3300:20:50
127MAZUR Piotr 228WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2700:00:3300:20:50
128KUCHTA Pawel 195MACIEJOWICEM2 30-39 lat00:00:0800:00:2800:20:54
129CAŁKA Marek 480PIASECZNOM3 40-49 lat00:00:2100:00:3500:20:56
130KOŚCIUK Maciek 179WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0000:00:3300:20:58
131ZIELIŃSKI Łukasz 471Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM2 30-39 lat00:00:0400:00:2500:21:00
132SUTUŁA Dariusz 350Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3 40-49 lat00:00:2100:00:3300:21:00
133TENDERENDA Kamil 460WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4900:00:3300:21:03
134MOSUR Kamil 242WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3000:21:05
135FRĄCKIEWICZ Dariusz 86Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3500:21:05
136PIOTROWSKI Artur 521NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM3 40-49 lat00:00:2300:00:3500:21:06
137MYSTKOWSKI Mieczysław 447PUŁTUSKM4 50-5900:00:1600:00:3300:21:09
138JANECKI Przemysław 131WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1600:00:3400:21:09
139GOLIASZ Paweł 102Biegam i jużWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1900:00:3200:21:09
140KAROLAK Rafał 155StomilexPRUSZKÓWM3 40-49 lat00:00:3300:00:3700:21:09
141OLSZANKA Arkadiusz 266WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3000:21:10
142DZIARNOWSKI Włodek 73biegamPłock teamPŁOCKM4 50-5900:00:1400:00:3000:21:11
143DERESZEWSKI Piotr 64ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3000:21:11
144RUDNIK Jarosław 309Zabiegany WołominPASEKM3 40-49 lat00:00:1000:00:2800:21:13
145NADOBNIK Konrad 245BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMZĄBKIM2 30-39 lat00:00:0500:00:2700:21:14
146ZAJAC Bartosz 514BSB Barczewo Biega/ ZK BarczewoKIERZLINYM2 30-39 lat00:00:1400:00:3200:21:17
147STRÓŻYK Piotrek 346GRODZISK MAZOWIECKIM3 40-49 lat00:00:2500:00:3300:21:17
148CELIŃSKI Tomasz 43TUPTUś OtwockOTWOCKM4 50-5900:00:0500:00:2500:21:18
149SUCHODOLSKI Mariusz 349Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:2700:21:19
150MANCZENKO Eugeniusz 222WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2200:00:3100:21:23
151MIĘTEK Artur 237III ZKSS SR LegionowoŁAJSKIM3 40-49 lat00:00:1200:00:3400:21:24
152KOPER Sebastian 173Carrefour Running TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0400:00:2300:21:27
153URBANIAK Michał 385WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0700:00:2800:21:28
154GOŁASZEWSKI Marcin 103WOŁOMINM3 40-49 lat00:00:1000:00:2800:21:28
155STEMPEL Tomasz 341Marysin Wawerski BiegaWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1600:00:3100:21:29
156STĘPIEŃ Paulina 507WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2200:00:3200:21:30
157TWORZEWSKK Piotr 523OstroBiec / Sekcja bokserska KSZOOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM1 < 29 lat 00:00:3700:00:3600:21:30
158GULCZ Katarzyna 120SR Gdańsk-Północ/Kujawscy RunnersBANINOK3 40-49 lat00:00:0600:00:2700:21:36
159BUCHALSKA Ewa 478EkobiegiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2000:00:3400:21:36
160ŁATKOWSKI Łukasz 209Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM3 40-49 lat00:00:2400:00:3400:21:37
161ZRAZEK Piotr 421ŁOWICZM3 40-49 lat00:00:3400:00:3900:21:37
162BIALOKOS Kamil 29Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2500:00:3500:21:38
163ŚCISŁOWICZ Krzysztof 369StomilexWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0400:00:2500:21:40
164POPOWICZ Bartłomiej 291WATRASZEWM1 < 29 lat 00:00:3200:00:3000:21:40
165SZYMAŃSKI Robert 366KREWKI URSYNÓW HDKWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3100:00:3200:21:42
166SZELĄG Tomasz 360MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-49 lat00:00:3500:00:3400:21:42
167KOSMALA Dariusz 178WARSZAWAM4 50-5900:00:1100:00:3200:21:44
168STACHOWICZ Paweł 458RADOMM1 < 29 lat 00:00:3100:00:3300:21:46
169ROKITA Andrzej 304RUDA KOŚCIELNAM3 40-49 lat00:00:3400:00:3500:21:46
170BIEDKA Robert 533Rebook Run CrewOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0900:00:2900:21:47
171KALICZYŃSKA Wioletta 147Cytrynowi Studenci / RunedaGDYNIAK3 40-49 lat00:00:0900:00:2800:21:47
172STANKOWSKI Paweł 337WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1100:00:3100:21:47
173CZAJKOWSKI Marcin 59OMB Ożarów MazowieckiOŻARÓW MAZOWIECKIM3 40-49 lat00:00:2500:00:3700:21:48
174KUREK Wojceich 2021 Baza Lotnictwa TransportowegoKWIDZYNM2 30-39 lat00:00:2600:00:3600:21:48
175SŁOWIŃSKI Marcin 3281.OrelMIROWICEM2 30-39 lat00:00:3500:00:3500:21:48
176CZAJKOWSKI Marek 58---GÓRA KALWARIAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3500:21:50
177SĄGOL Sylwester 316WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5200:00:3300:21:52
178SOBCZAK Bogusław 457M.I.L.A - Masters Iwiczna Life AthleticsNOWA IWICZNAM3 40-49 lat00:00:3100:00:3300:21:53
179WIŚNIEWSKI Paweł 404ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAŁOMIANKIM3 40-49 lat00:00:0700:00:2700:22:01
180BABIUCH Marek 18WARSZAWAM4 50-5900:00:0900:00:2700:22:02
181MUSIAŁ Marcin 538PRUSZKÓWM2 30-39 lat00:00:2100:00:3500:22:02
182PIERAŃSKI Adam 284Vege RunnersJABŁONNAM4 50-5900:00:1100:00:3300:22:04
183PAZIEWSKI Andrzej 281Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:3500:22:05
184POTRZEBOWSKI Dominik 292MARKIM2 30-39 lat00:00:2400:00:3500:22:06
185MILANIAK Bogdan 446ZĄBKIM3 40-49 lat00:00:3200:00:3700:22:06
186TOMCZAK Andrzej 522WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1300:00:2700:22:08
187NOGAL Robert 253IŁŻAM2 30-39 lat00:00:2400:00:3500:22:08
188FIGIEL Michał 80Amatorski klub ŻużlowyPIASTÓWM1 < 29 lat 00:00:1800:00:3200:22:09
189TOMCZAK Karol 510WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:1100:00:3000:22:10
190GRZEGORSKI Arkadiusz 117KB FOLIENOWY DWÓR MAZOWIECKIM4 50-5900:00:3400:00:3600:22:10
191FIRYSIUK Tomasz 84ZĄBKIM3 40-49 lat00:00:3200:00:3800:22:11
192WYDRA Mariusz 469STARE BABICEM3 40-49 lat00:00:3400:00:3700:22:11
193SCHINDLER Żaneta 318WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0700:00:2700:22:12
194MAGOT Tomasz 497PIASECZNOM2 30-39 lat00:00:3100:00:3700:22:15
195PISAREK Norbert 289POPOWOM3 40-49 lat00:00:4900:00:3500:22:16
196SIEDLACZEK Zbigniew 321LUBLINM5 60+00:00:2400:00:3600:22:17
197RUSIN Bartosz 310KS StaszewscyJABŁONNAM3 40-49 lat00:00:1800:00:3400:22:18
198BRONISZEWSKI Jakub 477ZĄBKIM3 40-49 lat00:00:4000:00:3600:22:23
199LEŃCZUK Andrzej 440WARSZAWAM4 50-5900:00:2300:00:3300:22:25
200FILC Łukasz 82WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2600:00:3500:22:29
201SYPNIEWSKI Tomasz 353Emo OiWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3700:00:3700:22:29
202BARTNIK Rafał 24WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1600:00:3100:22:30
203EWERTOWSKI Piotr 76MARKOWI BIEGACZEMARKIM4 50-5900:00:2600:00:3700:22:33
204WIERBIŁOWICZ Dariusz 397WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3000:00:3400:22:33
205KILIAŃSKI Rafał 162Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1200:00:3000:22:34
206SMOLEŃSKI Piotr 330Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM4 50-5900:00:1200:00:2900:22:34
207TRZASKOWSKI Dariusz 381TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:2900:22:34
208ZUBELEWICZ-JERUZALSKA Anna 472WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1400:00:3400:22:34
209CZAJKA Piotr 56Biegam Na TarchominieWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1900:00:3700:22:34
210CICHOŃSKA Elżbieta 49Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK4 50-59 lat00:00:1100:00:3100:22:35
211WYSOCKI Robert 408Grupa Biegowa UM wa-waCHOTOMOWM3 40-49 lat00:00:2500:00:3500:22:35
212TYMIŃSKI Mariusz 383ZIELONKAM2 30-39 lat00:00:3200:00:3700:22:35
213OCHAB Janusz 261WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2600:00:3500:22:37
214SZULAWSKI Robert 363GSD. ŻOLIBORZ.WARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:3000:22:39
215KSENIAK Szymon 191WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3400:22:40
216KUCKI Kamil 197Mazovia ProActiv CiechanówNARZYMM2 30-39 lat00:00:3300:00:3700:22:42
217GRZECHNIK Renata 431MIŃSK MAZOWIECKIK3 40-49 lat00:00:1700:00:3100:22:43
218KWIATKOWSKI Tomasz 204WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:4300:00:3700:22:43
219PYTKA Andrzej 297WARSZAWAM4 50-5900:00:4400:00:3600:22:43
220SZACHNA Piotr 354EkobiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1800:00:3600:22:45
221KOSIŃSKI Aleksander 177PIASECZNOM2 30-39 lat00:00:3600:00:3800:22:45
222DALECKI Łukasz 536Nasielsk Baszta TeamNOWE PIEŚCIROGIM2 30-39 lat00:00:2200:00:3500:22:47
223KONARSKI Maciej 490Dogoń Grodzisk MazowieckiPODKOWA LEŚNAM2 30-39 lat00:00:0800:00:2900:22:48
224WOJCIECHOWSKA Klaudia 468Team ZabieganeDniWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0700:00:3000:22:49
225GRYCNER Paweł 116WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2300:00:3400:22:50
226TEJCHMA Natalia 373Biegam na TarchominieWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2300:00:3600:22:51
227PŁÓCIENNIK Renata 290Night Runners Ostrów WielkopolskiOSTRÓW WIELKOPOLSKIK4 50-59 lat00:00:2500:00:3300:22:52
228KUFLOWSKI Artur 199JW.3411GRÓJECM3 40-49 lat00:00:2800:00:3700:22:52
229MALINOWSKI Mikołaj 530WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0500:00:2500:22:54
230BARAN Przemysław 23WOŁOMINM1 < 29 lat 00:00:3600:00:3400:22:55
231CZAJKA Justyna 57PRUSZKÓWK3 40-49 lat00:00:2100:00:3600:22:57
232WILEŃSKI Zbigniew 398Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM4 50-5900:00:2700:00:3600:22:58
233JAROŃ Jarosław 133Kokoszka36TeamŻYRARDÓWM3 40-49 lat00:00:1800:00:3500:22:59
234KADUK Łukasz 542CezarWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:0000:00:5100:23:00
235MĘDRZYCKI Mirosław 232Parkrun BródnoWARSZAWAM4 50-5900:00:0100:00:2200:23:00
236LACH Adrian 205TriclubWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1200:00:3300:23:02
OSTASZEWSKI Marcin 272WARSZAWAM2 30-39 latDNF00:00:37 DNF00:23:03 DNF
238SUCHOCKA Monika 525DOBREK2 30-39 lat00:00:0200:00:2700:23:04
239JABŁONKA Radosław 128DZIADY OCRWYSZKÓWM3 40-49 lat00:00:2000:00:3400:23:04
BANAŚ Malwina 20PustelnikWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:33 DNF00:23:04 DNF
241MYŚLIŃSKA Anna 1EkobiegiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1500:00:3200:23:05
242JĘDRACHOWICZ Agnieszka 140WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2700:00:3500:23:05
243ŁĘCKI Tomasz 211WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2000:00:3200:23:06
244BORAWSKA Emilia 34WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2800:00:3400:23:06
245GÓRECKI Krzysztof 110PIASECZNOM3 40-49 lat00:00:4300:00:3800:23:06
246TODORSKI Tomasz 375WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1900:00:3300:23:07
247WIŚNIEWSKI Tomasz 403KPMG Running TeamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2500:00:3400:23:09
248GRZESZCZYK Michał 118EkobiegiWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1700:00:3800:23:10
249ZWOLIŃSKI Grzegorz 422Reebok run CrewWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3100:00:3400:23:11
250GODLEWSKI Daniel 99WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4100:00:3700:23:11
251WACH Michał 387Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2200:00:3600:23:12
252PIOTROWSKI Kamil 287NOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 30-39 lat00:00:2600:00:3700:23:12
253BĄK Łukasz 25AGD WRONIAKWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:3200:23:15
254TRZASKOWSKA Justyna 462WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4300:00:3500:23:15
255HARTMAN Łukasz 123Off-Road Runners Benefit SystemsWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2400:00:3600:23:16
KOŁOSOWSKI Piotr 434KungFu Panda TeamWARSZAWAM2 30-39 latDNF00:00:38 DNF00:23:17 DNF
257BAKUŁA Wiesław 517wampirWACH 140AM4 50-5900:00:0400:00:2700:23:19
258GÓRECKI Rajmund 109WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3600:00:3600:23:19
259MAREK Roman 225WARSZAWAM4 50-5900:00:1000:00:2900:23:21
260STARZYŃSKI Piotr 506WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3100:00:3400:23:22
261SOCHACKI Mariusz 332WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1500:00:3200:23:25
262FABISIAK Damian 429WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1400:00:3200:23:26
263KASKA Mateusz 158WOŁOMINM2 30-39 lat00:00:3500:00:3700:23:26
264PARADOWSKI Andrzej 275WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5200:00:3300:23:31
265GONTARZ Mateusz 484WARSAWM2 30-39 lat00:00:4100:00:3600:23:32
OSTASZEWSKI Marek 270WARSZAWAM2 30-39 latDNF00:00:37 DNF00:23:37 DNF
267MAJEWSKA Hanna 219Biegam na TarchominieWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2100:00:3400:23:39
268OSTASZEWSKI Wojciech 271Werkus RunnersWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2700:00:3700:23:39
269MALINOWSKI Mariusz 220WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3900:00:3600:23:40
270STASIAK Piotr 340WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3800:00:3600:23:41
271BRZOSKA Małgorzata 427Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0400:00:2800:23:42
TERZONI Karina 600Virtual Runners ClubWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:33 DNF00:23:42 DNF
273AMROZIK Anna 13LEGIONOWOK2 30-39 lat00:00:3200:00:3800:23:44
274NOWAK Karolina 255INOWROCŁAWK2 30-39 lat00:00:0300:00:2800:23:46
275DUCH Emil 69JB WarsawWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3600:00:3800:23:48
276KULESZA Agnieszka 439Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK1 < 29 lat00:00:1500:00:3400:23:50
277JAROSZ-PIWONSKA Aldona 134GÓRA KALWARIA‚ POW. PIASECZYŃSKIK3 40-49 lat00:00:5100:00:3300:23:52
278GALIŃSKA Magdalena 91Warszawski ZaułekLEGIONOWOK2 30-39 lat00:00:4000:00:3600:23:54
279SMOCZYK Hubert 329Warszawski ZaułekWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4000:00:3700:23:54
280SOPYŁO Stefan 334WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2600:00:3500:23:59
281BORUSZEWSKI Maciej 35WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:3400:24:00
282ŻAK Oliwia 423Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK2 30-39 lat00:00:4300:00:3700:24:00
283SKOWRON Wojciech 543WARSZAWAM4 50-5900:00:4600:00:3900:24:06
284BUKOWSKI Janusz 5STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM5 60+00:00:0300:00:3100:24:10
285NOSARZEWSKI Mariusz 254TRZCIANYM3 40-49 lat00:00:2000:00:3700:24:10
286MĘDEL Cezary 230KOSZALINM3 40-49 lat00:00:1900:00:3700:24:11
287MĘDEL Marta 231KOSZALINK3 40-49 lat00:00:1800:00:3700:24:12
288SKRZYŃSKI Adam 327PŁOŃSKM1 < 29 lat 00:00:3200:00:3900:24:13
289KRZYSIAK Aneczka 190OWCZARNIAK3 40-49 lat00:00:3900:00:3800:24:13
290DOMAŃSKI Piotr 428MIĘDZYBORÓWM2 30-39 lat00:00:0500:00:3000:24:15
291KARASIEWICZ Katarzyna 154KULIGÓWK3 40-49 lat00:00:1700:00:3400:24:15
JÓZWIK Robert 142HARX TeamWARSZAWAM3 40-49 latDNF00:00:36 DNF00:24:17 DNF
293ZDUNIAK Marcin 516Biegam na TarchominieWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4200:00:3600:24:18
294CHOJNOWSKI Andrzej 47Biegam na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3500:24:23
295CIEŚLIŃSKI Dariusz 52DARIOSWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1800:00:3700:24:24
296KARWOWSKA Mariusz 156Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM3 40-49 lat00:00:2600:00:3500:24:24
297ANDRUKIEWICZ Anita 14Grupa biegowa CHTMOJABŁONNAK2 30-39 lat00:00:2500:00:3700:24:25
298RODAK Zbigniew 303WARSZAWAM4 50-5900:00:2500:00:3600:24:26
299MARCZAK Grażyna 223Leczo TeamWARSZAWAK5 60 +00:00:3600:00:3600:24:27
300NIEDZIELA Dominik 249WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5000:00:3700:24:28
301ZDUŃSKI Jarosław 414WARSZAWAM4 50-5900:00:2200:00:3800:24:29
302TELAKOWSKA Anita 374WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1300:00:3600:24:31
303SELERSKI Krzysztof 319Marcin.bizWARSZAWAM4 50-5900:00:5800:00:2800:24:33
304TRZASKOWSKA Joanna 380Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:3400:00:3800:24:34
305REGUCKI Ryszard 301WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3600:00:3100:24:34
306KOSEWSKA Dorota 176Biegam na TarchominieWARSZAWAK4 50-59 lat00:00:2200:00:3600:24:35
307DZIEPAK Piotr 751. BLTrWOLA MROKOWSKAM2 30-39 lat00:00:2600:00:3600:24:35
308OLESIAK Arkadiusz 265Biegam Na TarchominieWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1900:00:3700:24:36
309KOLASA Paulina 168Klub Gordona i GinyWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:3800:00:3500:24:37
310PANCEROW Marcin 449WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1000:00:3300:24:38
311PIETRAS Tomasz 285Nasielsk Baszta TeamŻABICZYNM3 40-49 lat00:00:3800:00:3800:24:38
312PEPŁAWSKA Małgorzata 282III ZKSS SR LegionowoWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0900:00:2900:24:40
313KOWALCZYK Mateusz 183SULEJÓWEKM1 < 29 lat 00:00:4000:00:3400:24:42
314STĘPIŃSKA Anna 343WARSZAWAK1 < 29 lat00:00:2600:00:3500:24:45
315WEBER Agata 393JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0000:01:0300:24:46
316KOMOROWSKI Piotrek 435WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1000:00:2900:24:47
317KONIECZNY Piotr 172WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4400:00:3700:24:52
318KOZIATEK Mariusz 186WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3600:24:54
319MATWIEJ Adam 443Adam MatwiejWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4400:00:3700:24:55
320GADOMSKA Małgorzata 88NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1400:00:3600:24:56
321KLUZIAK Jarosław 165MIŃSK MAZOWIECKIM2 30-39 lat00:00:2700:00:3600:24:57
322KUNKA Piotr 201Team ZabieganeDniJAKUBÓWM2 30-39 lat00:00:2000:00:3400:25:00
323DZIDECZEK Marcin 74Team ZabieganeDniWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2000:00:3300:25:00
324HERNIK Jacek 126Bababaranek RunnersWARSZAWAM5 60+00:00:4300:00:3800:25:02
325CIERNIAK Michał 50Grupa Biegowa UM W-waLEGIONOWOM3 40-49 lat00:00:4600:00:3600:25:02
326NOWAKOWSKI Czesław 257Klub. BiegaczaGochWARSZAWAM5 60+00:00:2500:00:3400:25:03
327SAŁAJCZYK Sylwester 452WARSZAWAM4 50-5900:00:3400:00:3800:25:08
328SZYMAŃSKI Paweł 365WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3900:00:3600:25:08
329KULIK Karol 539SIEDLCEM3 40-49 lat00:00:3700:00:3700:25:09
330GÓRSKI Krzysztof 111WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1300:00:3300:25:13
331ANTONOWICZ Maciek 15Deaf RunningKOSEWKOM2 30-39 lat00:00:3000:00:3700:25:13
332BIDZINSKI Krzysztof 31LebiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2900:00:3800:25:14
333ZARĘBA Jarosław 410WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3000:00:3700:25:14
334ŁOZIŃSKI Piotr 494Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1100:00:3400:25:17
335GOLENIEWSKI Patryk 4821992OSSÓWM1 < 29 lat 00:00:1600:00:3300:25:17
336BOJAR Paweł 33WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:2300:00:3600:25:21
337WIDERA Tomasz 395Kokoszka36teamPRUSZKÓWM2 30-39 lat00:00:4000:00:3500:25:21
338KOTLENGA Monika 181IŁAWAK3 40-49 lat00:00:1300:00:3300:25:24
339NOWOSIELSKI Tomasz 260HeRoWARSZAWAM4 50-5900:00:2900:00:3900:25:24
340KWIATEK Jacek 203SIEMIANICEM4 50-5900:00:3500:00:3700:25:28
341KRÓL Ryszard 187Lublin BiegaLUBLINM4 50-5900:00:2500:00:3600:25:32
342RZEPLIŃSKA Dorota 500RUNÓWK3 40-49 lat00:00:1100:00:3100:25:33
343OSUCH Dorota 273NWSTWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:3000:00:3700:25:33
344KRÓLIK Tomasz 188WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3300:00:3500:25:36
345JERZAK Eryk 139WARSZAWAM4 50-5900:00:4500:00:3600:25:36
346DĘBSKA Joanna 65PŁOŃSKK2 30-39 lat00:00:3200:00:3900:25:37
347PIRÓG Kamil 2881. ORelGRÓJECM2 30-39 lat00:00:2800:00:3800:25:38
348DĄBROWSKI Andrzej 62JÓZEFÓWM5 60+00:00:0900:00:3600:25:39
349NOBERT Marta 252Cytrynowi StudenciSOKÓŁKAK3 40-49 lat00:00:0900:00:3400:25:39
350WALCZAK Dariusz 389Cytrynowi studenciCEREKWICAM3 40-49 lat00:00:0900:00:3500:25:39
351CHĄDZYŃSKI Marcin 46WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:3800:25:41
352KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 152Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM4 50-5900:00:0600:00:3200:25:45
353RZEPKA Mirek 313Aktywni BiegaczeWARSZAWAM4 50-5900:00:3100:00:3400:25:48
ZIELIŃSKA Aleksandra 470Kokoszka36TeamWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:37 DNF00:25:48 DNF
355GROBEREK Monika 113WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2200:00:3400:25:49
356ŚWISTOWSKA Anna 370WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1700:00:3400:25:50
357SKIBIŃSKA Małgorzata 454ZolwikiersiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:3900:00:3600:25:50
358BARAN Wojciech 22WOŁOMINM1 < 29 lat 00:00:3600:00:3500:25:52
359KMIEĆ Agnieszka 489LEŻAJSKK2 30-39 lat00:00:3200:00:3800:25:58
360WĄSIK Izabela 392WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:3100:00:3700:25:59
361GONET Katarzyna 105WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2800:00:3800:26:00
362ŁOZOWSKA Aneta 212WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2900:00:3800:26:00
363MAZUR Jowita 229FunkcjonujWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2800:00:3900:26:01
364ADAMOWSKA Barbara 12WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:2400:00:3600:26:04
365WALIGÓRSKI Krzysztof 463Markowi BiegaczeMARKIM4 50-5900:00:2700:00:3700:26:05
366ADAMCZUK Agnieszka 11Markowi BiegaczeMARKIK3 40-49 lat00:00:2700:00:3700:26:05
367RACZKOWSKA Dorota 299Bractwo biegowe BGKWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1200:00:3300:26:07
368BĄK Andrzej 26STARE GRALEWOM4 50-5900:00:3000:00:3800:26:07
369BĄK Hubert 27WARSZAWAM1 < 29 lat 00:00:3000:00:3800:26:07
370GRACZYK Roman 112WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:1800:00:3800:26:09
371SWIETLIK Magdalena 351WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2900:00:3800:26:09
372TROJANEK Edyta 378WWW.SENSORYBEAUTY.PLWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1600:00:3500:26:10
373KORYCKI Karol 175NOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 30-39 lat00:00:2100:00:4500:26:11
374RYBARCZYK Kamil 311MNISZEWM2 30-39 lat00:00:4600:00:3800:26:15
GAŁUSZKA Katarzyna 93Kokoszka36TeamWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:37 DNF00:26:15 DNF
376ŁUCAK Piotr 213Ostrów BiegaŁOCHÓWM2 30-39 lat00:00:1900:00:3500:26:16
SZCZEPAŃSKA DUDA Monika 358WARSZAWAK3 40-49 latDNF00:00:36 DNF00:26:17 DNF
OLSZEWSKA Mariola 268Razem dla BiałołękiWARSZAWAK3 40-49 latDNF00:00:36 DNF00:26:17 DNF
PYL Karolina 296BŁONIEK1 < 29 latDNF00:00:44 DNF00:26:19 DNF
380KUCICKI Krzysztof 196WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:0500:00:2600:26:22
381BRZEZICKI Michał 39WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3900:00:3600:26:24
382SIKORSKI Michał 535Eko BiegiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5100:00:3700:26:32
383SIKORSKA Agnieszka 504EkobiegiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:5000:00:3700:26:33
384STANKIEWICZ Malgorzata 336NIEPORĘTK2 30-39 lat00:00:3200:00:3800:26:35
385JACHOWICZ Łukasz 129LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:4600:00:3700:26:35
386KILKOWSKI Jarosław 164TORUŃM4 50-5900:00:1000:00:3100:26:37
387KŁOS Anna 166Po prostu MyWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:4200:00:3800:26:38
388JERUZAL Jacek 138Tuptuś OtwockOTWOCKM4 50-5900:00:0500:00:3200:26:39
389FIJAŁKOWSKI Michał 81Po prostu MyWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:4200:00:3800:26:39
390ZIEŃ Agnieszka 419KRĘCZKIK2 30-39 lat00:00:4500:00:4000:26:39
391SIERZPUTOWSKA Ewa 323Sie_BiegaWARSZAWAK4 50-59 lat00:00:3400:00:3700:26:40
392BEDNARZAK Tadeusz 28YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM5 60+00:00:3700:00:3700:26:42
393TOMASZEWSKA Mariola 376WATAHA łączy nas bieganieWARSZAWAK4 50-59 lat00:00:2800:00:3800:26:46
394JAWORSKA Joanna 136MARKIK2 30-39 lat00:00:2800:00:3800:26:47
395KULAK Paweł 200PRUSZKÓWM3 40-49 lat00:00:3100:00:3800:26:49
396NIEZGODA Ewa 251NiezgodnikiWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0700:00:3200:26:50
397SOBCZAK Anna 456M.I.L.A. Masters Iwiczna Life AthleticsNOWA IWICZNAK3 40-49 lat00:00:3800:00:3600:26:55
398DŁUŻNIEWSKI Tomasz 66LEGIONOWOM3 40-49 lat00:00:4600:00:3700:26:56
399HAJKOWICZ Dorota 541WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:0000:00:3600:26:58
ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 424Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM5 60+DNF00:00:37 DNF00:27:04 DNF
401ZYGMUNT Natalia 473PRUSZKÓWK1 < 29 lat00:00:1300:00:3600:27:14
402STRACHOCKA Anna 344Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK5 60 +00:00:4200:00:3600:27:15
KERNER Agnieszka 160GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAK4 50-59 latDNF00:00:37 DNF00:27:16 DNF
404STAŃCZYK Zofia 339ZIELONKAK1 < 29 lat00:00:4900:00:3700:27:17
405MIKULIK Piotr 239WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1700:00:3500:27:26
406ROSZAK Waldemar 306Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM4 50-5900:01:0100:00:2700:27:26
407PAWŁOWSKI Jakub 280cytrynowi studenciOLSZTYNM2 30-39 lat00:00:4800:00:3900:27:29
408KOWALSKI Kamil 185Cytrynowi studenciBRANIEWOM2 30-39 lat00:00:4800:00:3900:27:29
409FRENKEL Marek 87WARSZAWAM4 50-5900:00:4800:00:3900:27:31
410ZAWADKA Agnieszka 411STARE BABICEK3 40-49 lat00:00:4800:00:3800:27:31
411WINDER Agnieszka 399WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2900:00:3600:27:39
412RUCIŃSKA Jolanta 308Nasielsk Baszta TeamNASIELSKK2 30-39 lat00:00:2200:00:3500:27:41
413SALAMON Kinga 314WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4600:00:3600:27:43
414KOMOŃ Maciej 171LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:4400:00:3800:27:46
415KAWKA Andrzej 159WARSZAWAM5 60+00:00:4500:00:3800:27:49
416PETRYCKI Marcin 283pump!TMARKÓW ŚWINICEM3 40-49 lat00:00:1100:00:3500:27:59
417ROMANOWSKA Ewa 451KungFu PandaŁYSOMICEK2 30-39 lat00:00:3900:00:3800:28:03
418MIŚTA Grzegorz 100FrontisWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:1000:00:3500:28:05
419BAJOREK Jacek 19Markowi BiegaczeWYSZKÓWM3 40-49 lat00:00:3800:00:3700:28:05
420SZAFRAN Beata 355pump!TMARKÓW ŚWINICEK3 40-49 lat00:00:1100:00:3600:28:09
421PAWEŁEK Krzysztof 279Po prostu MyMARKIM3 40-49 lat00:00:4300:00:3700:28:14
422ŁĄCKA Ilona 210Białołęka jest kobietąWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1700:00:3700:28:15
423CHOŁUJ Agata 48Po prostu MyWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:4200:00:3700:28:15
424NACZULSKI Witold 244Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:2600:00:3900:28:17
425DYMEL Piotr 48112Tri.plWARSZAWAM5 60+00:00:1500:00:3700:28:18
426ŁUKASIEWICZ Robert 216Kokoszka36teamWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:4000:00:3600:28:18
427STAŃCZYK Grzegorz 338ZIELONKAM4 50-5900:00:4900:00:3700:28:27
SCHILLER Monika 317Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAK4 50-59 latDNF00:00:37 DNF00:28:37 DNF
429MIKOŁAJCZYK Małgorzata 238WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1200:00:3700:28:38
430LEZNER Karolina 208Kurator zawodowyWARSZAWAK1 < 29 lat00:00:3600:00:3700:28:40
431KILKOWSKA Joanna 163WARSZAWAK4 50-59 lat00:00:1000:00:3100:28:41
432WASZKIEWICZ Marta 464Waszka TeamMROZY WIELKIEK3 40-49 lat00:00:1200:00:3600:28:41
433SOJKA Łukasz 333WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:3800:28:44
434ŁUCZAK Piotr 214PKO Bank PolskiWARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3400:00:3900:28:50
435ŁUCZAK Małgorzata 215Runnersi ze SkarbkaWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:3400:00:3900:28:50
436GŁOWACKA Elżbieta 98Team ZabieganeDniWARSZAWAK5 60 +00:00:3000:00:3900:29:07
437CZARNECKI Piotr 60TARCHOŚFIRYWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1700:00:3300:29:08
438STYKOWSKA Zosia 546TarkoświryWARSZWAK1 < 29 lat00:00:1600:00:3600:29:09
439ARTYMIUK Olaf 17LEGIONOWOM2 30-39 lat00:00:4400:00:3800:29:10
440ZYGMUNT Kamil 527WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3100:00:4000:29:30
441UCHROŃSKA Justyna 512WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2900:00:4200:29:32
442ZIELIŃSKI Paweł 417BrakWARSZAWAM2 30-39 lat00:00:4200:00:3700:29:50
443KOCHAN Piotr 167Zabiegany WołominKOBYŁKAM2 30-39 lat00:00:3900:00:3700:29:59
444DYMEL Andrzej 72MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM5 60+00:00:3800:00:3700:30:00
BUDNIK Stanisław 479Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM1 < 29 lat DNF00:00:39 DNF00:30:00 DNF
446GÓRECKA Anna 108WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1400:00:3600:30:09
447KASIERSKA Ewa Katarzyna 157WKB META LUBLINIECPOZNAŃK5 60 +00:00:3300:00:3800:30:13
448KĘPCZYŃSKI Janusz 161KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM5 60+00:00:4200:00:3800:30:20
449NOWORYTA Jacek 259ASA TEAM Biegiem po zdrowieWARSZAWAM5 60+00:00:4300:00:3600:30:46
450GOJAN Joanna 537Vege RunnersŁOMIANKIK1 < 29 lat00:00:4100:00:3800:30:49
451STYKOWSKA Beata 347TarchośfiryWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1600:00:3600:31:02
452STYKOWSKA Wiktoria 547TarkoświryWARSZAWAK1 < 29 lat00:00:1500:00:3600:31:03
453WARZECHA Jolanta 390Biegam Na TarchominieWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:5400:00:3600:31:31
454DOBOSZ Marek 67WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:5500:00:3600:31:31
455DUDA Kamil 70ŁOMŻAM1 < 29 lat 00:00:3900:00:3800:31:42
FICEK Łukasz 78Cytrynowi StudenciCHORZELOWM2 30-39 latDNF00:00:38 DNF00:32:14 DNF
457JURKOWSKA Irena 526WARSZAWAK5 60 +00:00:3700:00:3900:32:15
458NASKRĘT Mariusz 247RACOTM3 40-49 lat00:00:4500:00:3900:32:16
459SOSNÓWKA Magdalena 335WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:4500:00:3900:32:17
460MADEJEK Jacek 441Zabiegani Po UszyKRAŚNIKM2 30-39 lat00:00:5100:00:3700:32:23
461WIŚNIEWSKA Katarzyna 402IndywidualistkaWARSZAWAK3 40-49 lat00:00:1400:00:3600:32:28
462WOŹNIAK Barbara 524KS LIMANOWA FORRESTLIMANOWAK5 60 +00:00:0800:00:4000:32:45
463RADWAN-PYTLEWSKI Paweł 300Fundacja Morsy Wołomin-KobyłkaMARKIM2 30-39 lat00:00:1600:00:3700:33:20
464KOLEBSKA Mirosława 169KĘPNOK4 50-59 lat00:00:4200:00:3800:33:40
465TENDERENDA Natalia 461WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4800:00:3800:35:10
466KAMIŃSKI Waldemar 433WARSZAWAM4 50-5900:01:0800:00:3900:35:42
467CIEŚLAK Pawel 51Slowjogging BiałołekaWARSZAWAM4 50-5900:01:0500:00:4200:35:43
468SKRZYDŁOWSKA-KALUKIN Katarzyna 326Slowjogging BiałołękaWARSZAWAK4 50-59 lat00:01:0600:00:4100:35:43
469ANUSZKIEWICZ Włodzimierz 16WARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:3200:36:39
NIEWCZAS Zdzisław 532WARSZAWAM5 60+DNF00:00:32 DNF00:38:02 DNF
471SIEKIERKO Łukasz 322SŁUPNOM2 30-39 lat00:00:0600:00:2600:39:35
472SZOT Agnieszka 362Cytrynowi StudenciŁÓDŹK3 40-49 lat00:00:0800:00:3600:39:54
473BOGUSZ Agnieszka 32Cytrynowi StudenciKRAKÓWK3 40-49 lat00:00:0700:00:3700:39:55
DOMAŃSKI Jacek Expedyt 68WKB META LubliniecWARSZAWAM5 60+DNF00:00:52 DNF00:41:24 DNF
475NOWAK Bartłomiej 256INOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0300:00:2700:43:14
476JANKOWSKA Agnieszka 132Nasielsk Baszta TeamNASIELSKK3 40-49 lat00:00:2000:21:5900:43:30
477KRAWCZYK Karolina 544WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4700:00:3800:43:42
478WILCZYŃSKA Małgorzata 545WARSZAWAK3 40-49 lat00:00:4700:00:3800:43:42
479KOZŁOWSKI Robert 519Chudy bykŻYRARDÓWM1 < 29 lat 00:00:5000:00:3900:46:52
UZIĘBŁO Wiesław 555SDPWARSZAWAM5 60+DNF00:00:48 DNF01:24:06 DNF
481SZCZEPKOWSKI Przemysław 508KABATYM2 30-39 lat00:00:0000:39:17
TYBURC Paweł 548WARSZAWAM3 40-49 latDNF01:09:11 DNF DNF
Znaleziono 482 wynik(ów)