BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2020-12-13
Miejsce:
Polska
Dystans:
13 km
Zgłoszonych:
258
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
82
Na trasie:
15
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SERAFIN Damian 201UNISZOWICEMężczyźni1M 100:53:17.00000:53:1713,0+00:00:004:0614,6
2PĘKAŁA Piotr 15SOSW KOSZALIN/SP MANOWOKOSZALINMężczyźni2M 200:58:22.00000:58:2213,0+00:05:054:3013,3
3STEMPOWSKI Tomasz 210OTRUDZIENICEMężczyźni3M 300:59:06.00000:59:0613,0+00:05:494:3213,2
4PAWLAK Arkadiusz 101II ZKSS ZGIERZKANIA GÓRAMężczyźni4M 401:01:55.00001:01:5513,0+00:08:384:4512,6
5KISZKOWIAK Łukasz 79WATWARSZAWAMężczyźni5M 501:04:17.00001:04:1713,0+00:11:004:5612,1
6NADROWSKI Kamil 266BEŁCHATÓWMężczyźni6M 601:04:26.00001:04:2613,0+00:11:094:5712,1
7KARCZMARCZYK Jakub 116RUN CREW OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMężczyźni7M 701:05:09.00001:05:0913,0+00:11:525:0012,0
8TROJANOWSKI Rafał 89BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIMężczyźni8M 801:07:26.00001:07:2613,0+00:14:095:1111,6
9WIDERA Tomasz 68KOKOSZKA36TEAMPRUSZKÓWMężczyźni9M 901:07:55.00001:07:5513,0+00:14:385:1311,5
10DZILIŃSKI Mateusz 211BOGUSZÓW-GORCEMężczyźni10M 1001:08:09.00001:08:0913,0+00:14:525:1411,4
11JABŁONKA Radosław 198DZIADY OCRWYSZKÓWMężczyźni11M 1101:08:56.00001:08:5613,0+00:15:395:1811,3
12GOZDEK Radek 174TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAMężczyźni12M 1201:09:02.00001:09:0213,0+00:15:455:1811,3
13GULCZ Katarzyna 154MOZ OZZKS GDAŃSK/KUJAWSCY RUNNERSBANINOKobiety1K 101:09:30.00001:09:3013,0+00:16:135:2011,2
14SERAFIN-GORSZKOWSKA Paulina 73WROCLAWKobiety2K 201:09:50.00001:09:5013,0+00:16:335:2211,2
15RACZKOWSKA Dorota 32BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAKobiety3K 301:10:01.00001:10:0113,0+00:16:445:2311,1
16CISZEWSKA Danuta 97KS MAKÓW BIEGAPUŁTUSKKobiety4K 401:10:09.00001:10:0913,0+00:16:525:2311,1
17WĄSIK Izabela 58WARSZAWAKobiety5K 501:10:31.00001:10:3113,0+00:17:145:2511,1
18KLUJ Bogusław 56BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTMężczyźni13M 1301:10:54.00001:10:5413,0+00:17:375:2711,0
19SIKORA Tomasz 71WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMężczyźni14M 1401:11:09.00001:11:0913,0+00:17:525:2811,0
20SZADKOWSKI Dawid 142WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWMężczyźni15M 1501:11:26.00001:11:2613,0+00:18:095:2910,9
21KOŁOMAŃSKI Marek 67WARSZAWAMężczyźni16M 1601:11:32.00001:11:3213,0+00:18:155:3010,9
22MAJEWSKI Wieslaw 160KOMORNICKA GRUPA BIEGOWASZRENIAWAMężczyźni17M 1701:11:48.00001:11:4813,0+00:18:315:3110,9
23SAMEK Aleksander 119THE SAMEK FAMILY PROJECTŚWIDNICAMężczyźni18M 1801:11:57.00001:11:5713,0+00:18:405:3210,8
24TRACZYK Przemysław 66ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWMężczyźni19M 1901:12:25.00001:12:2513,0+00:19:085:3410,8
25BEDNAREK Piotr 228KOZIENICEMężczyźni20M 2001:12:31.00001:12:3113,0+00:19:145:3410,8
26GAJEWSKI Mariusz 245SWPUŁTUSKMężczyźni21M 2101:13:04.00001:13:0413,0+00:19:475:3710,7
27STRYJEWSKI Łukasz 223IŁAWAMężczyźni22M 2201:13:15.00001:13:1513,0+00:19:585:3810,6
28PAWELCZYK Jarosław 63ORANGE POLSKA / BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni23M 2301:13:21.00001:13:2113,0+00:20:045:3810,6
29JANECKI Przemysław 230SW PROJEKT MARATON EUROPA PLUSWARSZAWAMężczyźni24M 2401:13:27.00001:13:2713,0+00:20:105:3910,6
30WACH Michał 122BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni25M 2501:13:33.00001:13:3313,0+00:20:165:3910,6
31PSZCZOŁA Ireneusz 153LUBLINMężczyźni26M 2601:13:50.00001:13:5013,0+00:20:335:4010,6
32KOZAK Krzysztof 74STRZELNOMężczyźni27M 2701:14:35.00001:14:3513,0+00:21:185:4410,5
33ZRAZEK Piotr 699-400 ŁOWICZMężczyźni28M 2801:14:54.00001:14:5413,0+00:21:375:4510,4
34ŁUBIŃSKI Krzysztof 60WARSZAWAMężczyźni29M 2901:15:23.00001:15:2313,0+00:22:065:4710,3
35RUDNICKA Andżelika 222WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAKobiety6K 601:15:38.00001:15:3813,0+00:22:215:4910,3
36CIMOCHOWSKA Magdalena 181BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAKobiety7K 701:15:44.00001:15:4413,0+00:22:275:4910,3
37WIŚNIEWSKI Tomasz 107KPMG RUNNING CLUBWARSZAWAMężczyźni30M 3001:15:45.00001:15:4513,0+00:22:285:4910,3
38FANDRYCH Krzysztof 241ZGIERZMężczyźni31M 3101:15:55.00001:15:5513,0+00:22:385:5010,3
39ZDUNEK Michał 46WARSZAWAMężczyźni32M 3201:17:41.00001:17:4113,0+00:24:245:5810,0
40MOŁODKIEWICZ Zbigniew 117BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni33M 3301:17:46.00001:17:4613,0+00:24:295:5810,0
41DZIEWULSKA Henryka 166ROZBIEGANY PIASTÓWPODSTAWOWA 6Kobiety8K 801:17:58.00001:17:5813,0+00:24:415:5910,0
42REGULSKA Ewa 179WARSZAWAKobiety9K 901:18:35.00001:18:3513,0+00:25:186:029,9
43GOŁĘBIEWSKI Łukasz 120RUNTEAM NASIELSKNASIELSKMężczyźni34M 3401:18:53.00001:18:5313,0+00:25:366:049,9
44IGNATOWICZ Andrzej 249TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAMężczyźni35M 3501:19:41.00001:19:4113,0+00:26:246:079,8
45KRZYSIAK Anna 167OWCZARNIAKobiety10K 1001:19:42.00001:19:4213,0+00:26:256:079,8
46DZIEDZIC Marlena 253TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAKobiety11K 1101:19:56.00001:19:5613,0+00:26:396:089,8
47DZIEPAK Piotr 841. BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMężczyźni36M 3601:20:53.00001:20:5313,0+00:27:366:139,6
48GUT Sebastian 88BIEGAM NA BIAŁOŁĘCEWARSZAWAMężczyźni37M 3701:21:18.00001:21:1813,0+00:28:016:159,6
49KOZIATEK Mariusz 16WARSZAWAMężczyźni38M 3801:22:59.00001:22:5913,0+00:29:426:239,4
50KUCHAREK Paweł 155WARSZAWAMężczyźni39M 3901:23:40.00001:23:4013,0+00:30:236:269,3
51FILIPOWICZ Natalia 177WARSZAWAKobiety12K 1201:23:58.00001:23:5813,0+00:30:416:279,3
52DRASZAWKA Łukasz 178POWER TRAININGWARSZAWAMężczyźni40M 4001:24:28.00001:24:2813,0+00:31:116:299,2
53MENDREK Ireneusz 265TURBODZIKIWARSZAWAMężczyźni41M 4101:24:37.00001:24:3713,0+00:31:206:309,2
54KACZMARZYK KĘSKA Katarzyna 189RADOMKobiety13K 1301:24:44.00001:24:4413,0+00:31:276:319,2
55KMIEĆ Agnieszka 233LEŻAJSKKobiety14K 1401:24:44.00001:24:4413,0+00:31:276:319,2
56BUJALSKI Konrad 134FARMACJA TARCHOMINJAKUBIKIMężczyźni42M 4201:25:03.00001:25:0313,0+00:31:466:329,2
57BOGUSZ Damian 234ZABRZEMężczyźni43M 4301:25:18.00001:25:1813,0+00:32:016:339,1
58WARSZAWIK Tomasz 162AMATOR_SPORTU / ZK PRZYTUŁY STAREOSTROŁĘKAMężczyźni44M 4401:25:23.00001:25:2313,0+00:32:066:349,1
59ROŻKOWSKI Roman 231DENDRORUNNERSROMAN ROŻKOWSKIMężczyźni45M 4501:25:33.00001:25:3313,0+00:32:166:349,1
60GŁOWACKA Elżbieta 194TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAKobiety15K 1501:27:04.00001:27:0413,0+00:33:476:419,0
61MIŚTA Grzegorz 76GT RATŚWIĄTNIKIMężczyźni46M 4601:27:10.00001:27:1013,0+00:33:536:438,9
62RZEPLIŃSKI Jacek 170RZEPKIRUNÓW, 05-504Mężczyźni47M 4701:28:13.00001:28:1313,0+00:34:566:478,8
63KOTLENGA Monika 139IŁAWAKobiety16K 1601:28:42.00001:28:4213,0+00:35:256:498,8
64SIEDLACZEK Zbigniew 135LUBLINMężczyźni48M 4801:28:44.00001:28:4413,0+00:35:276:498,8
65HARTMAN Łukasz 17SŁUPSKMężczyźni49M 4901:29:14.00001:29:1413,0+00:35:576:518,7
66KAJKO Artur 191WARSZAWAMężczyźni50M 5001:29:37.00001:29:3713,0+00:36:206:538,7
67WALIGÓRSKI Krzysztof 184MARKOWI BIEGACZYMARKIMężczyźni51M 5101:29:49.00001:29:4913,0+00:36:326:548,7
68RZEPLIŃSKA Dorota 168RZEPKIRUNÓWKobiety17K 1701:29:52.00001:29:5213,0+00:36:356:548,7
69PRZYBYLAK Wanda 98ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWKobiety18K 1801:31:00.00001:31:0013,0+00:37:437:008,6
70LEZNER Karolina 47WARSZAWAKobiety19K 1901:31:37.00001:31:3713,0+00:38:207:038,5
71TOKARSKI Władysław 21BIAŁYSTOKMężczyźni52M 5201:32:36.00001:32:3613,0+00:39:197:078,4
72RAJPOLD Tomasz 147WARSZAWAMężczyźni53M 5301:35:47.00001:35:4713,0+00:42:307:228,1
73ZALESKI Piotr 83DTR MARIO TEAMTRZEBNICAMężczyźni54M 5401:38:00.00001:38:0013,0+00:44:437:328,0
74SYPNIEWSKI Piotr 227TKKF BŁYSKAWICAWARSZAWAMężczyźni55M 5501:40:13.00001:40:1313,0+00:46:567:427,8
75WALCZAK Anna 138WARSZAWAKobiety20K 2001:41:53.00001:41:5313,0+00:48:367:507,7
76ZNÓJ Tomasz 132BORKI-PADUCHYMężczyźni56M 5601:44:16.00001:44:1613,0+00:50:598:017,5
77BYSTRY Grzegorz 187KS KENIWIECBARANÓWMężczyźni57M 5701:46:30.00001:46:3013,0+00:53:138:117,3
78KLUSEK Jolanta 19ADIDA RUNNERS WARSAWWARSZAWAKobiety21K 2101:53:23.00001:53:2313,0+01:00:068:436,9
79ZIELIŃSKI Paweł 173WKURW_TEAMWARSZAWAMężczyźni58M 5801:55:16.00001:55:1613,0+01:01:598:526,8
80MUCHA Kamila 250BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAKobiety22K 2204:13:15.00004:13:1513,0+03:19:5819:283,1
81SYCAN Krzysztof 255BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni59M 5904:13:15.00004:13:1513,0+03:19:5819:283,1
82KOWALCZYK Magdalena 252WARSZAWAKobiety23K 2304:13:15.00004:13:1513,0+03:19:5819:283,1
Poniżej dystansu minimalnego: 13,0 km
83MURAWSKI Przemysław 224WARSZAWAMężczyźni60M 6001:04:23.00001:04:2312,9+00:11:064:5812,1
84NIEDZIELA Dominik 59WARSZAWAMężczyźni61M 6101:21:54.00001:21:5412,9+00:28:376:209,5
85NOSARZEWSKI Mariusz 190GB PRESS TEAMTRZCIANYMężczyźni62M 6201:07:37.00001:07:3712,6+00:14:205:2111,2
86BIAŁOKOS Kamil 164GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAMężczyźni63M 6301:12:37.00001:12:3712,5+00:19:205:4810,3
87HORBACH Maksim 248WARSZAWAMężczyźni64M 6401:07:11.00001:07:1112,4+00:13:545:2411,1
88JANKOWSKA Wiola 261WARSZAWAKobiety24K 2401:24:33.00001:24:3312,4+00:31:166:488,8
89JANKOWSKI Tomek 260WARSZAWAMężczyźni65M 6501:23:43.00001:23:4312,3+00:30:266:498,8
90NASKRĘT Mariusz 14WARSZAWA - WESOŁAMężczyźni66M 6602:10:14.00002:10:1412,2+01:16:5710:395,6
91PALUCH Sebastian 131ADIDAS RUNNERS WARSAW01-745 WARSZAWAMężczyźni67M 6701:13:46.00001:13:4612,2+00:20:296:049,9
92JAROŃ Jarosław 195KOKOSZKI36 TEAMŻYRARDÓWMężczyźni68M 6801:02:16.00001:02:1610,3+00:08:596:0110,0
93MAŁECKI Janusz 226IDEE "SOLIDARNOŚCI 80-89"BIAŁE BŁOTAMężczyźni69M 6901:17:23.00001:17:239,5+00:24:068:077,4
94ŁUKASIEWICZ Robert 40KOKOSZKA36TEAMWARSZAWAMężczyźni70M 7001:01:50.00001:01:507,9+00:08:337:527,6
95JĘDRACHOWICZ Agnieszka 229WYJĄTKOWE BIEGACZKIWARSZAWAKobiety25K 2500:39:31.00000:39:316,7+5:5510,1
96ORZYŁOWSKA Katarzyna 42WIERZBINKobiety26K 2600:31:47.00000:31:475,1+6:169,6
97CYRULICZEK Piotr 136KLUB HONOROWYCH KRWIODAWCÓW OBORNIKIPOZNANMężczyźni71M 7101:26:34.00001:26:344,8+00:33:1718:133,3
Znaleziono 97 wynik(ów)