BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2020-12-13
Miejsce:
Polska
Dystans:
13 km
Zgłoszonych:
258
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
82
Na trasie:
15
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1ROŻKOWSKI Roman 231DENDRORUNNERSROMAN ROŻKOWSKIMężczyźni
2DZIEDZIC Marlena 253TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAKobiety
3ZDUNEK Michał 46WARSZAWAMężczyźni
Poniżej dystansu minimalnego: 13,0 km
4NIEDZIELA Dominik 59WARSZAWAMężczyźni
5PĘKAŁA Piotr 15SOSW KOSZALIN/SP MANOWOKOSZALINMężczyźni
6MAJEWSKI Wieslaw 160KOMORNICKA GRUPA BIEGOWASZRENIAWAMężczyźni
7WARSZAWIK Tomasz 162AMATOR_SPORTU / ZK PRZYTUŁY STAREOSTROŁĘKAMężczyźni
8KLUSEK Jolanta 19ADIDA RUNNERS WARSAWWARSZAWAKobiety
9TOKARSKI Władysław 21BIAŁYSTOKMężczyźni
10PRZYBYLAK Wanda 98ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWKobiety
11JANECKI Przemysław 230SW PROJEKT MARATON EUROPA PLUSWARSZAWAMężczyźni
12STRYJEWSKI Łukasz 223IŁAWAMężczyźni
13WALIGÓRSKI Krzysztof 184MARKOWI BIEGACZYMARKIMężczyźni
14GOZDEK Radek 174TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAMężczyźni
15KRZYSIAK Anna 167OWCZARNIAKobiety
16GULCZ Katarzyna 154MOZ OZZKS GDAŃSK/KUJAWSCY RUNNERSBANINOKobiety
17SIEDLACZEK Zbigniew 135LUBLINMężczyźni
18SAMEK Aleksander 119THE SAMEK FAMILY PROJECTŚWIDNICAMężczyźni
19KARCZMARCZYK Jakub 116RUN CREW OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMężczyźni
20KOTLENGA Monika 139IŁAWAKobiety
21TROJANOWSKI Rafał 89BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIMężczyźni
22JANKOWSKA Wiola 261WARSZAWAKobiety
23CIMOCHOWSKA Magdalena 181BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAKobiety
24PALUCH Sebastian 131ADIDAS RUNNERS WARSAW01-745 WARSZAWAMężczyźni
25ŁUBIŃSKI Krzysztof 60WARSZAWAMężczyźni
26BYSTRY Grzegorz 187KS KENIWIECBARANÓWMężczyźni
27KOZAK Krzysztof 74STRZELNOMężczyźni
28WACH Michał 122BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni
29PAWLAK Arkadiusz 101II ZKSS ZGIERZKANIA GÓRAMężczyźni
30NOSARZEWSKI Mariusz 190GB PRESS TEAMTRZCIANYMężczyźni
31KAJKO Artur 191WARSZAWAMężczyźni
32LEZNER Karolina 47WARSZAWAKobiety
33SYPNIEWSKI Piotr 227TKKF BŁYSKAWICAWARSZAWAMężczyźni
34BEDNAREK Piotr 228KOZIENICEMężczyźni
35DZIEWULSKA Henryka 166ROZBIEGANY PIASTÓWPODSTAWOWA 6Kobiety
36KOZIATEK Mariusz 16WARSZAWAMężczyźni
37WALCZAK Anna 138WARSZAWAKobiety
38GOŁĘBIEWSKI Łukasz 120RUNTEAM NASIELSKNASIELSKMężczyźni
39KMIEĆ Agnieszka 233LEŻAJSKKobiety
40KLUJ Bogusław 56BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTMężczyźni
41PAWELCZYK Jarosław 63ORANGE POLSKA / BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni
42RACZKOWSKA Dorota 32BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAKobiety
43IGNATOWICZ Andrzej 249TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAMężczyźni
44RAJPOLD Tomasz 147WARSZAWAMężczyźni
45NASKRĘT Mariusz 14WARSZAWA - WESOŁAMężczyźni
46CYRULICZEK Piotr 136KLUB HONOROWYCH KRWIODAWCÓW OBORNIKIPOZNANMężczyźni
47WĄSIK Izabela 58WARSZAWAKobiety
48BIAŁOKOS Kamil 164GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAMężczyźni
49WIDERA Tomasz 68KOKOSZKA36TEAMPRUSZKÓWMężczyźni
50FILIPOWICZ Natalia 177WARSZAWAKobiety
51MAŁECKI Janusz 226IDEE "SOLIDARNOŚCI 80-89"BIAŁE BŁOTAMężczyźni
52FANDRYCH Krzysztof 241ZGIERZMężczyźni
53JAROŃ Jarosław 195KOKOSZKI36 TEAMŻYRARDÓWMężczyźni
54REGULSKA Ewa 179WARSZAWAKobiety
55ZIELIŃSKI Paweł 173WKURW_TEAMWARSZAWAMężczyźni
56PSZCZOŁA Ireneusz 153LUBLINMężczyźni
57SZADKOWSKI Dawid 142WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWMężczyźni
58SIKORA Tomasz 71WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMężczyźni
59BUJALSKI Konrad 134FARMACJA TARCHOMINJAKUBIKIMężczyźni
60KISZKOWIAK Łukasz 79WATWARSZAWAMężczyźni
61ORZYŁOWSKA Katarzyna 42WIERZBINKobiety
62RUDNICKA Andżelika 222WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAKobiety
63MENDREK Ireneusz 265TURBODZIKIWARSZAWAMężczyźni
64JANKOWSKI Tomek 260WARSZAWAMężczyźni
65SERAFIN-GORSZKOWSKA Paulina 73WROCLAWKobiety
66GAJEWSKI Mariusz 245SWPUŁTUSKMężczyźni
67DRASZAWKA Łukasz 178POWER TRAININGWARSZAWAMężczyźni
68DZILIŃSKI Mateusz 211BOGUSZÓW-GORCEMężczyźni
69MURAWSKI Przemysław 224WARSZAWAMężczyźni
70ŁUKASIEWICZ Robert 40KOKOSZKA36TEAMWARSZAWAMężczyźni
71HORBACH Maksim 248WARSZAWAMężczyźni
72HARTMAN Łukasz 17SŁUPSKMężczyźni
73KACZMARZYK KĘSKA Katarzyna 189RADOMKobiety
74SERAFIN Damian 201UNISZOWICEMężczyźni
75MIŚTA Grzegorz 76GT RATŚWIĄTNIKIMężczyźni
76MOŁODKIEWICZ Zbigniew 117BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni
77JĘDRACHOWICZ Agnieszka 229WYJĄTKOWE BIEGACZKIWARSZAWAKobiety
78DZIEPAK Piotr 841. BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMężczyźni
79STEMPOWSKI Tomasz 210OTRUDZIENICEMężczyźni
80ZRAZEK Piotr 699-400 ŁOWICZMężczyźni
81BOGUSZ Damian 234ZABRZEMężczyźni
82CISZEWSKA Danuta 97KS MAKÓW BIEGAPUŁTUSKKobiety
83GUT Sebastian 88BIEGAM NA BIAŁOŁĘCEWARSZAWAMężczyźni
84KOŁOMAŃSKI Marek 67WARSZAWAMężczyźni
85TRACZYK Przemysław 66ASFALTLOVE DZIKICIECHANÓWMężczyźni
86JABŁONKA Radosław 198DZIADY OCRWYSZKÓWMężczyźni
87GŁOWACKA Elżbieta 194TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAKobiety
88ZNÓJ Tomasz 132BORKI-PADUCHYMężczyźni
89ZALESKI Piotr 83DTR MARIO TEAMTRZEBNICAMężczyźni
90RZEPLIŃSKI Jacek 170RZEPKIRUNÓW, 05-504Mężczyźni
91RZEPLIŃSKA Dorota 168RZEPKIRUNÓWKobiety
92KUCHAREK Paweł 155WARSZAWAMężczyźni
93WIŚNIEWSKI Tomasz 107KPMG RUNNING CLUBWARSZAWAMężczyźni
94SYCAN Krzysztof 255BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni
95KOWALCZYK Magdalena 252WARSZAWAKobiety
96MUCHA Kamila 250BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAKobiety
97NADROWSKI Kamil 266BEŁCHATÓWMężczyźni
Znaleziono 97 wynik(ów)