BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI

Organizator:
Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data:
2019-12-14
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
13 km
Zgłoszonych:
542
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
89
Ukończyło:
393
Na trasie:
69
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 4.4km | 8.7km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.1km4.4km8.7kmCzas
netto
13km
Czas
brutto
13km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MAJCHRZAK Sławomir 218UKS Tychow StarySTARACHOWICEM4 50-591M 2100:00:0300:00:1800:16:5200:33:5300:50:51.2000:50:54.20 3:5415.3
2KRÓL Dariusz 534Zabiegany WołominWOŁOMINM4 50-592M 2300:00:0200:00:2100:17:0700:34:1400:51:11.4500:51:14.35+00:00:203:5615.2
3TYMICKI Zbigniew 382Entre.pl TeamWARSZAWAM4 50-593M 4600:00:0800:00:2700:19:0200:37:1900:55:33.8000:55:42.50+00:04:424:1614
4ZIÓŁKOWSKI Jacek 420WARSZAWAM4 50-594M 4700:00:0100:00:2100:18:3500:37:2800:55:59.5500:56:01.40+00:05:084:1813.9
5JASKÓŁOWSKI Waldemar 135Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAM4 50-595M 5200:00:0000:00:4100:19:1500:38:0200:56:51.5500:56:51.55+00:06:004:2213.7
6FILIPCZUK Dariusz 83ZIELONKAM4 50-596M 5900:00:0600:00:2300:19:0500:38:2300:57:32.9500:57:38.95+00:06:414:2513.6
7RZEPLIŃSKI Jacek 501RUNÓWM4 50-597M 8500:00:1200:00:2700:19:3800:39:3600:59:41.1500:59:53.30+00:08:494:3513.1
8HAJKOWICZ Adam 528WARSZAWAM4 50-598M 8600:00:0500:00:2500:19:4500:39:4300:59:51.3500:59:56.90+00:09:004:3613
9OPIATOWSKI Ryszard 269KOBYŁKAM4 50-599M 9000:00:1100:00:2800:20:1100:40:2201:00:22.6001:00:33.95+00:09:314:3812.9
10FRE Luis 430Wolna WenezuelaMARKIM4 50-5910M 9100:00:0400:00:2200:20:1800:40:3001:00:27.8501:00:32.15+00:09:364:3912.9
11STAŃCZUK Leszek 505YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWM4 50-5911M 9400:00:1000:00:2600:20:1500:40:2601:00:48.9501:00:59.05+00:09:574:4012.8
12ŚWIERCZ Andrzej 509KB Im. Piotra SękowskiegoPŁOŃSKM4 50-5912M 9700:00:1000:00:2600:20:0100:40:1901:00:50.6501:01:00.75+00:09:594:4012.8
13GÓJSKI Mirosław 107HYDROMIRWARSZAWAM4 50-5913M 10200:00:1500:00:2800:20:0000:40:1901:01:12.4001:01:28.05+00:10:214:4212.7
14CELIŃSKI Tomasz 43TUPTUś OtwockOTWOCKM4 50-5914M 12600:00:0500:00:2500:21:1800:42:2301:03:38.9001:03:44.55+00:12:474:5312.3
15PIERAŃSKI Adam 284Vege RunnersJABŁONNAM4 50-5915M 14500:00:1100:00:3300:22:0400:43:3601:04:38.7501:04:50.00+00:13:474:5812.1
16DZIARNOWSKI Włodek 73biegamPłock teamPŁOCKM4 50-5916M 14800:00:1400:00:3000:21:1100:42:4101:04:45.8501:05:00.70+00:13:544:5812
17MYSTKOWSKI Mieczysław 447PUŁTUSKM4 50-5917M 15100:00:1600:00:3300:21:0900:43:1001:04:57.6501:05:14.20+00:14:064:5912
18BABIUCH Marek 18WARSZAWAM4 50-5918M 16200:00:0900:00:2700:22:0200:43:4601:06:03.5501:06:12.85+00:15:125:0411.8
19WILEŃSKI Zbigniew 398Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM4 50-5919M 18000:00:2700:00:3600:22:5800:45:2801:07:15.2001:07:42.75+00:16:245:1011.6
20KOSMALA Dariusz 178WARSZAWAM4 50-5920M 18700:00:1100:00:3200:21:4400:44:2701:07:52.5501:08:04.10+00:17:015:1311.5
21GRZEGORSKI Arkadiusz 117KB FOLIENOWY DWÓR MAZOWIECKIM4 50-5921M 19000:00:3400:00:3600:22:1000:44:3501:08:00.6001:08:35.30+00:17:095:1311.5
22SMOLEŃSKI Piotr 330Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM4 50-5922M 19300:00:1200:00:2900:22:3400:45:1601:08:04.7001:08:16.75+00:17:135:1411.5
23EWERTOWSKI Piotr 76MARKOWI BIEGACZEMARKIM4 50-5923M 20700:00:2600:00:3700:22:3300:44:2101:08:56.3001:09:23.15+00:18:055:1811.3
24SZULAWSKI Robert 363GSD. ŻOLIBORZ.WARSZAWAM4 50-5924M 20800:00:0800:00:3000:22:3900:45:2201:08:58.2001:09:07.10+00:18:075:1811.3
25PYTKA Andrzej 297WARSZAWAM4 50-5925M 22100:00:4400:00:3600:22:4300:45:3001:10:03.4501:10:47.65+00:19:125:2311.1
26SKOWRON Wojciech 543WARSZAWAM4 50-5926M 22200:00:4600:00:3900:24:0600:47:0801:10:15.3501:11:02.10+00:19:245:2411.1
27LEŃCZUK Andrzej 440WARSZAWAM4 50-5927M 22600:00:2300:00:3300:22:2500:45:2301:10:25.1001:10:48.25+00:19:335:2511.1
28RODAK Zbigniew 303WARSZAWAM4 50-5928M 23300:00:2500:00:3600:24:2600:47:3001:10:59.3501:11:24.35+00:20:085:2711
29BAKUŁA Wiesław 517wampirWACH 140AM4 50-5929M 23500:00:0400:00:2700:23:1900:46:5201:11:15.9501:11:20.80+00:20:245:2810.9
30MĘDRZYCKI Mirosław 232Parkrun BródnoWARSZAWAM4 50-5930M 23900:00:0100:00:2200:23:0000:46:3301:11:39.8001:11:41.75+00:20:485:3010.9
31WALIGÓRSKI Krzysztof 463Markowi BiegaczeMARKIM4 50-5931M 25600:00:2700:00:3700:26:0500:50:4301:14:21.5501:14:49.25+00:23:305:4310.5
32SAŁAJCZYK Sylwester 452WARSZAWAM4 50-5932M 26000:00:3400:00:3800:25:0800:49:4901:15:00.0001:15:34.10+00:24:085:4610.4
33ZDUŃSKI Jarosław 414WARSZAWAM4 50-5933M 26200:00:2200:00:3800:24:2900:49:5201:15:09.1001:15:31.45+00:24:175:4610.4
34SELERSKI Krzysztof 319Marcin.bizWARSZAWAM4 50-5934M 27200:00:5800:00:2800:24:3300:49:5901:16:17.7001:17:15.95+00:25:265:5210.2
35KWIATEK Jacek 203SIEMIANICEM4 50-5935M 27300:00:3500:00:3700:25:2800:51:0401:16:31.1501:17:06.15+00:25:395:5310.2
36KRÓL Ryszard 187Lublin BiegaLUBLINM4 50-5936M 27800:00:2500:00:3600:25:3200:51:0401:16:44.7501:17:09.80+00:25:535:5410.2
37RZEPKA Mirek 313Aktywni BiegaczeWARSZAWAM4 50-5937M 28400:00:3100:00:3400:25:4800:52:1801:18:59.4001:19:30.45+00:28:086:049.9
38JERZAK Eryk 139WARSZAWAM4 50-5938M 28600:00:4500:00:3600:25:3600:51:3001:19:12.1001:19:57.10+00:28:206:059.8
39JERUZAL Jacek 138Tuptuś OtwockOTWOCKM4 50-5939M 29400:00:0500:00:3200:26:3900:53:5901:22:23.4001:22:29.35+00:31:326:209.5
40BĄK Andrzej 26STARE GRALEWOM4 50-5940M 29600:00:3000:00:3800:26:0700:53:0501:23:04.1001:23:34.75+00:32:126:239.4
41ROSZAK Waldemar 306Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM4 50-5941M 29800:01:0100:00:2700:27:2600:56:4701:24:50.8501:25:52.75+00:33:596:319.2
42STAŃCZYK Grzegorz 338ZIELONKAM4 50-5942M 30000:00:4900:00:3700:28:2700:57:1501:26:54.9001:27:44.50+00:36:036:419
43CIEŚLAK Pawel 51Slowjogging BiałołekaWARSZAWAM4 50-5943M 30300:01:0500:00:4200:35:4301:01:1901:29:11.6501:30:17.00+00:38:206:518.7
44NOWOSIELSKI Tomasz 260HeRoWARSZAWAM4 50-5944M 31800:00:2900:00:3900:25:2400:52:24+00:18:316:0110
45FRENKEL Marek 87WARSZAWAM4 50-5945M 32200:00:4800:00:3900:27:3100:54:29+00:20:366:159.6
46KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 152Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM4 50-5946M 32400:00:0600:00:3200:25:4500:56:40+00:22:476:309.2
47MAREK Roman 225WARSZAWAM4 50-5947M 33000:00:1000:00:2900:23:21+00:06:295:1811.3
48KILKOWSKI Jarosław 164TORUŃM4 50-5948M 33400:00:1000:00:3100:26:37+00:09:456:029.9
49KAMIŃSKI Waldemar 433WARSZAWAM4 50-5949M 34800:01:0800:00:3900:35:42+00:18:508:067.4
50ANUSZKIEWICZ Włodzimierz 16WARSZAWAM4 50-5950M 34900:00:0800:00:3200:36:39+00:19:478:197.2
Znaleziono 50 wynik(ów)