Organizator : | Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa |
Data : | 2019-12-14 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 13 km |
Zgłoszonych : | 542 |
Wystartowało : | 482 |
Nie ukończyło : | 89 |
Ukończyło : | 393 |
Na trasie : | 69 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Osadzeni w jednostkach penitencjarnych | Pracownicy Służby Więziennej - kobiety | Pracownicy Służby Więziennej - mężczyźni | K1 < 29 lat | M1 < 29 lat | K2 30-39 lat | M2 30-39 lat | K3 40-49 lat | M3 40-49 lat | K4 50-59 lat | M4 50-59 | K5 60 + | M5 60+ | 70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 0.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAJCHRZAK Sławomir | 218 | UKS Tychow Stary | STARACHOWICE | M4 50-59 | 00:00:03 | 00:00:18 | |
2 | ZIÓŁKOWSKI Jacek | 420 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:01 | 00:00:21 | ||
3 | KRÓL Dariusz | 534 | Zabiegany Wołomin | WOŁOMIN | M4 50-59 | 00:00:02 | 00:00:21 | |
4 | MĘDRZYCKI Mirosław | 232 | Parkrun Bródno | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:01 | 00:00:22 | |
5 | FRE Luis | 430 | Wolna Wenezuela | MARKI | M4 50-59 | 00:00:04 | 00:00:22 | |
6 | FILIPCZUK Dariusz | 83 | ZIELONKA | M4 50-59 | 00:00:06 | 00:00:23 | ||
7 | HAJKOWICZ Adam | 528 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:05 | 00:00:25 | ||
8 | CELIŃSKI Tomasz | 43 | TUPTUś Otwock | OTWOCK | M4 50-59 | 00:00:05 | 00:00:25 | |
9 | STAŃCZUK Leszek | 505 | YULO RUN TEAM SIEDLCE | CHODÓW | M4 50-59 | 00:00:10 | 00:00:26 | |
10 | ŚWIERCZ Andrzej | 509 | KB Im. Piotra Sękowskiego | PŁOŃSK | M4 50-59 | 00:00:10 | 00:00:26 | |
11 | BAKUŁA Wiesław | 517 | wampir | WACH 140A | M4 50-59 | 00:00:04 | 00:00:27 | |
12 | TYMICKI Zbigniew | 382 | Entre.pl Team | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:08 | 00:00:27 | |
13 | BABIUCH Marek | 18 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:09 | 00:00:27 | ||
14 | RZEPLIŃSKI Jacek | 501 | RUNÓW | M4 50-59 | 00:00:12 | 00:00:27 | ||
15 | ROSZAK Waldemar | 306 | Biegam na Zielonej Białołęce | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:01:01 | 00:00:27 | |
16 | OPIATOWSKI Ryszard | 269 | KOBYŁKA | M4 50-59 | 00:00:11 | 00:00:28 | ||
17 | GÓJSKI Mirosław | 107 | HYDROMIR | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:15 | 00:00:28 | |
18 | SELERSKI Krzysztof | 319 | Marcin.biz | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:58 | 00:00:28 | |
19 | MAREK Roman | 225 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:10 | 00:00:29 | ||
20 | SMOLEŃSKI Piotr | 330 | Trucht Tarchomin Team | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:12 | 00:00:29 | |
21 | SZULAWSKI Robert | 363 | GSD. ŻOLIBORZ. | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:08 | 00:00:30 | |
22 | DZIARNOWSKI Włodek | 73 | biegamPłock team | PŁOCK | M4 50-59 | 00:00:14 | 00:00:30 | |
23 | KILKOWSKI Jarosław | 164 | TORUŃ | M4 50-59 | 00:00:10 | 00:00:31 | ||
24 | JERUZAL Jacek | 138 | Tuptuś Otwock | OTWOCK | M4 50-59 | 00:00:05 | 00:00:32 | |
25 | KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek | 152 | Morsy Ostrołęka | OSTROŁĘKA | M4 50-59 | 00:00:06 | 00:00:32 | |
26 | ANUSZKIEWICZ Włodzimierz | 16 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:08 | 00:00:32 | ||
27 | KOSMALA Dariusz | 178 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:11 | 00:00:32 | ||
28 | PIERAŃSKI Adam | 284 | Vege Runners | JABŁONNA | M4 50-59 | 00:00:11 | 00:00:33 | |
29 | MYSTKOWSKI Mieczysław | 447 | PUŁTUSK | M4 50-59 | 00:00:16 | 00:00:33 | ||
30 | LEŃCZUK Andrzej | 440 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:23 | 00:00:33 | ||
31 | RZEPKA Mirek | 313 | Aktywni Biegacze | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:31 | 00:00:34 | |
32 | RODAK Zbigniew | 303 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:25 | 00:00:36 | ||
33 | KRÓL Ryszard | 187 | Lublin Biega | LUBLIN | M4 50-59 | 00:00:25 | 00:00:36 | |
34 | WILEŃSKI Zbigniew | 398 | Grupa Biegowa UM W-wa | DĄBROWA CHOTOMOWSKA | M4 50-59 | 00:00:27 | 00:00:36 | |
35 | GRZEGORSKI Arkadiusz | 117 | KB FOLIE | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M4 50-59 | 00:00:34 | 00:00:36 | |
36 | PYTKA Andrzej | 297 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:44 | 00:00:36 | ||
37 | JERZAK Eryk | 139 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:45 | 00:00:36 | ||
38 | EWERTOWSKI Piotr | 76 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | M4 50-59 | 00:00:26 | 00:00:37 | |
39 | WALIGÓRSKI Krzysztof | 463 | Markowi Biegacze | MARKI | M4 50-59 | 00:00:27 | 00:00:37 | |
40 | KWIATEK Jacek | 203 | SIEMIANICE | M4 50-59 | 00:00:35 | 00:00:37 | ||
41 | STAŃCZYK Grzegorz | 338 | ZIELONKA | M4 50-59 | 00:00:49 | 00:00:37 | ||
42 | ZDUŃSKI Jarosław | 414 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:22 | 00:00:38 | ||
43 | BĄK Andrzej | 26 | STARE GRALEWO | M4 50-59 | 00:00:30 | 00:00:38 | ||
44 | SAŁAJCZYK Sylwester | 452 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:34 | 00:00:38 | ||
45 | NOWOSIELSKI Tomasz | 260 | HeRo | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:29 | 00:00:39 | |
46 | SKOWRON Wojciech | 543 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:46 | 00:00:39 | ||
47 | FRENKEL Marek | 87 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:48 | 00:00:39 | ||
48 | KAMIŃSKI Waldemar | 433 | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:01:08 | 00:00:39 | ||
49 | JASKÓŁOWSKI Waldemar | 135 | Wojskowa Akademia Techniczna | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:00:00 | 00:00:41 | |
50 | CIEŚLAK Pawel | 51 | Slowjogging Białołeka | WARSZAWA | M4 50-59 | 00:01:05 | 00:00:42 |
Znaleziono 50 wynik(ów)