BIAŁY-BÓR - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-05-26 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 29 |
Wystartowało : | 27 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 27 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Finish_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KŁOS Maciej | 158 | GDAŃSK | M30-39 | 00:32:09 | ||||
2 | BARAN Justyn | 151 | TRIPAKA | PRZECHLEWO | M30-39 | 1 | 00:37:50 | ||
3 | POŁUBIAK Paweł | 163 | SIECINO | M30-39 | 00:33:38 | ||||
4 | JÓŹWIAK Dominik | 30 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:47:27 | |||
5 | BARANOWSKI Marek | 152 | PRZECHLEWO | M40-49 | 00:37:49 | ||||
6 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 154 | CHOJNICE | M40-49 | 00:34:05 | ||||
7 | WĄTROBA Sebastian | 171 | VITADIET ŁÓDŹ | WARSZAWA | M40-49 | 00:42:50 | |||
8 | ROMANOWICZ Piotr | 164 | RUNGRYF GRYFICE | RESKO | M40-49 | 00:33:09 | |||
9 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 169 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M50-59 | 00:34:26 | |||
10 | KLIMCZAK Adam | 157 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:33:39 | |||
11 | MAŁYSZEWICZ Andrzej | 178 | BIAŁY BÓR | M50-59 | 00:41:30 | ||||
12 | FOLWARSKI Andrzej | 176 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M60-69 | 00:35:05 | |||
13 | SANIUK Edward | 165 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:34:25 | |||
14 | KLEINSKMID Marta | 183 | BIAŁY BÓR | K40-49 | 00:45:51 | ||||
15 | LIPIŃSKA Katarzyna | 161 | CZARNE | K40-49 | 00:40:29 | ||||
16 | SUPROŃ Izabela | 167 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 00:39:02 | ||||
17 | HNATCZAK Agnieszka | 155 | CZARNE | K40-49 | 00:43:32 | ||||
18 | KACPURA Joanna | 156 | CZARNE | K40-49 | 00:46:01 | ||||
19 | SZULC Alicja | 168 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 00:35:03 | |||
20 | WOŹNIAK Iwona | 172 | RUNGRYF GRYFICE | PRUSIM | K40-49 | 00:37:41 | |||
21 | ZIELIŃSKA Iwona | 173 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:37:33 | |||
22 | CZAJKA Urszula | 153 | FACE NORDIC WALKING TEAM | RUMIA | K60-69 | 00:35:17 | |||
23 | FOLWARSKA Małgorzata | 177 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K60-69 | 00:41:24 | |||
24 | PRACKA Katarzyna | 60 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:45:23 | |||
25 | MAŁYSZEWICZ Teresa | 162 | BIAŁY BÓR | K50-59 | 00:42:19 | ||||
26 | KRUKOWSKA Anna | 159 | SOŁTYS | DRZONOWO | K60-69 | 00:47:08 | |||
27 | KRUKOWSKA Magdalena | 160 | 12 BZ | DRZONOWO | K30-39 | 00:47:09 |
Znaleziono 27 wynik(ów)