BIEG 7 SZCZYTÓW - 240 KM

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-07-19
Miejsce/ Place:
Lądek-Zdrój
Dystans/ Distance:
240 km
Zgłoszonych/ Registered:
251
Wystartowało/ Started:
239
Nie ukończyło/ Not finished:
145
Ukończyło/ Finished:
94
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 10km | 32km | 47km | 64km | 81km | 100km | 112km | 130km | 145km | 170km | 191km | 203km | 215km | 228km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
A8
130km
A9
145km
A11
170km
A12 - OFFLINE
191km
A13
203km
A14 - OFFLINE
215km
A15
228km
Czas
netto
240km
Czas
brutto
240km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                    
1KOT Rafał 137GÓRAL Z MAZUR // KB JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOSenior II M - 30 1M 101:01:2003:30:2005:32:4707:32:5709:32:2011:43:2812:57:0215:02:5217:09:0920:17:3223:22:5624:44:4028:31:5630:22:43.9030:22:47.90 7:357.9
2BIELAWA Rafal 211INOV8 TEAMWROCŁAWMasters M - 40 1M 201:01:2203:36:3505:36:4007:33:4809:34:1512:01:3513:24:4815:45:3817:46:4721:16:3224:17:5625:49:1030:04:5731:47:41.4531:47:46.15+01:24:587:567.5
3GONCZARENKO Jarek 199ŻYWIECSenior II M - 30 2M 301:01:0203:29:3305:33:5807:33:3509:36:3512:07:4713:44:3916:13:3818:59:1422:57:2026:22:5528:14:4332:52:2934:25:26.9034:25:31.95+04:02:448:367
4RUTKA Marek 69MUAY RUNNING TEAMPOZNANMasters M - 40 2M 401:09:1404:02:1306:24:2308:53:0611:01:1111:56:3214:55:1017:22:0519:57:2523:59:0026:49:4328:41:3132:58:5634:32:47.5534:33:05.30+04:10:178:386.9
5WIĘCEK Maciej 153INOV-8KRAKÓWMasters M - 40 3M 501:03:2303:43:3406:01:3107:54:5010:38:4613:07:4714:23:1716:34:1418:58:3422:44:2826:08:5428:12:2533:40:0035:25:10.0035:25:16.10+05:02:288:516.8
6SMOLIS Ivo 194OPOLESenior II M - 30 3M 601:09:0203:58:0306:12:5508:24:3810:47:1013:31:3014:52:3017:21:3419:58:3023:46:0427:05:4629:00:4834:46:0336:54:52.0536:55:07.00+06:32:199:136.5
7PORĘBSKI Rafał 130EVIL TEAMZAWADAMasters M - 40 4M 701:14:1104:02:2306:06:0808:04:2910:25:0612:52:4914:26:3316:50:5419:40:5723:48:3827:33:4129:56:3235:29:4637:08:15.2537:08:34.45+06:45:469:176.5
8SADOWSKI Tomasz 5KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWMasters M - 40 5M 801:13:3604:09:2906:23:2008:31:5011:00:0713:31:0314:59:0317:30:1720:23:1624:29:3227:58:5829:57:0635:30:0337:08:31.7537:08:34.60+06:45:469:176.5
9PIGŁOWSKI Dawid 133S-ULTRASANTOCKOSenior II M - 30 4M 901:05:4303:50:0106:15:1708:31:4711:06:4513:31:5214:59:5217:38:2120:13:4124:16:5827:40:5429:56:4935:38:1937:25:39.3037:25:45.80+07:02:579:216.4
10KOMENDACKI Dominik 139MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMGŁOGÓWMasters M - 40 6M 1001:18:5704:37:3106:59:2409:26:4712:01:5414:44:4316:23:2719:11:5522:03:4625:55:4629:22:1131:25:3336:08:3137:46:17.3037:47:07.10+07:24:199:266.4
11HÁJEK Jakub 205KROMĚŘÍŽMasters M - 40 7M 1101:15:5904:23:0606:48:3509:00:1611:47:4314:15:5315:45:0718:18:2921:13:0725:10:4828:42:4931:09:1936:45:3638:33:10.1538:33:21.95+08:10:349:386.2
12WITKOWSKA Ania 7KLUB KRÓLIKA STEFANAKATOWICESenior II K - 301K 101:24:1604:58:1207:24:2909:43:1112:02:1014:43:2316:17:4819:22:1422:21:3526:26:3630:11:4532:12:2036:50:5938:37:38.6038:37:54.50+08:15:069:396.2
13PIASECKA-WSZOŁA Anna 53SG SQUADDĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 302K 201:20:1804:49:1907:20:2909:42:1512:21:5015:11:5216:48:0619:43:4922:36:2027:01:3033:14:4738:33:5140:02:28.5540:02:35.55+09:39:4710:006
14KLIMCZEWSKI Andrzej 79FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹWeteran I M - 50 1M 1201:14:5404:27:1606:59:4009:19:2311:52:4014:41:1316:20:4119:07:3222:24:3027:36:0234:05:5439:36:1441:11:33.4541:11:41.20+10:48:5310:175.8
15PAWŁOWSKI Tomasz 37TEAM PLESZEWDOBRZYCASenior II M - 30 5M 1301:16:3704:17:5306:58:0909:26:5011:55:1914:44:3716:20:2019:06:1722:23:3726:47:5634:10:4739:03:0541:13:23.8041:13:59.70+10:51:1110:185.8
16STANOWSKI Grzegorz 176FOREVER YOUNGŁÓDŹMasters M - 40 8M 1401:14:4604:27:0406:58:1609:13:2111:31:4114:22:5816:06:2719:07:0122:22:2127:34:1034:01:5439:37:1641:30:35.8041:30:50.45+11:08:0210:225.8
17LORENC Joanna 244WĄSOCZSenior II K - 303K 301:20:4704:34:0607:04:4509:26:5412:01:4614:44:4416:23:2719:11:5522:17:1526:52:3234:04:1239:41:5141:45:01.5541:45:50.10+11:23:0210:265.7
18JACKIEWICZ Arkadiusz 73BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWGŁOGÓWWeteran I M - 50 2M 1501:20:4504:34:0507:04:4409:26:5212:01:4414:44:4516:23:2519:11:5422:17:1626:52:2934:04:0739:41:4941:45:10.3541:45:59.85+11:23:1110:265.7
19GÓRYŃSKI Rafał 107EKO-OKNA RUNNERSRYBNIKSenior I M - 20 1M 1601:10:1804:37:4106:59:2609:27:1912:02:0615:04:1916:48:1019:42:3823:20:4528:31:1635:14:0840:12:5241:59:33.6041:59:38.75+11:36:5010:295.7
20ĆWIKLIŃSKI Łukasz 3IZERSKA GRUPA BIEGOWALUBOMIERZSenior II M - 30 6M 1701:13:5704:24:4406:58:3509:26:4112:17:3615:21:5217:02:3420:18:3523:31:5228:13:0535:14:0840:22:4542:10:48.2042:10:55.40+11:48:0710:325.7
21PIETRYSZYN Emil 77PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINSenior I M - 20 2M 1801:09:1704:36:5607:21:3809:34:4812:21:4015:19:0316:53:2619:35:0422:57:5428:04:1235:22:0640:48:1342:31:31.5042:31:49.55+12:09:0110:375.6
22BERNACKI Eugeniusz 124GPRS HYDROKOPGLIWICEWeteran I M - 50 3M 1901:13:4004:37:5907:18:2109:49:1412:24:2115:36:0217:41:4021:08:1024:39:0129:38:3336:08:1741:17:1042:52:23.1542:52:36.05+12:29:4810:435.6
23GRABOWSKA Joanna 180WKS WAWELKRAKÓWSenior II K - 304K 401:26:1204:58:4907:51:1710:22:5513:11:4216:08:3818:01:0321:21:1425:04:4330:19:4736:31:2841:18:2442:59:41.3542:59:57.10+12:37:0910:445.6
24KOWA Marcin 95BYTOMSenior I M - 20 3M 2001:09:4804:23:5406:57:3509:18:4611:55:0814:44:3116:20:1319:06:1322:23:2626:47:5334:15:3540:49:2443:15:59.5043:16:38.90+12:53:5110:485.5
25KOZŁOWSKI Marek 102BIEGAMDLAZDROWIA.PLJAWORMasters M - 40 9M 2101:13:3904:26:2706:58:0909:13:5711:56:0415:00:4716:47:4520:03:5923:37:4029:09:3536:28:4841:45:2743:29:06.0543:29:10.35+13:06:2210:525.5
26SKROBAŁA Dariusz 55BOLECHOWOSenior II M - 30 7M 2201:20:2304:42:2207:14:1409:41:4312:01:3015:01:2516:49:0119:53:1023:16:4728:06:3835:37:3841:45:0943:38:17.3543:38:26.35+13:15:3810:545.5
27BINKOWSKI Waldemar 217LESZNOWeteran I M - 50 4M 2301:16:1304:33:5507:02:3109:22:1111:54:2614:47:2016:30:4119:43:3323:45:4529:09:4136:35:1243:39:20.0543:39:30.00+13:16:4210:545.5
28SIWIECKI Tomasz 156MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWMasters M - 40 10M 2401:06:1803:54:2906:11:1508:22:0110:45:1813:34:0215:18:4218:24:2322:00:3826:59:2634:40:1541:01:5143:40:41.6043:40:58.65+13:18:1010:555.5
29TRZEJA ZDANOWSKA Dorota 56IMPERIUM SPORTU TEAMBĘDZINMasters K - 401K 501:19:2504:41:4607:18:1209:49:5412:32:4815:41:5717:36:2620:48:1724:46:2130:50:0036:45:4441:46:0643:41:29.2543:41:51.75+13:19:0310:555.5
30JANECKA Artur 63BIEGING TEAM ZELÓWŁASKSenior II M - 30 8M 2501:15:5004:51:4007:32:3809:50:1513:02:4716:13:2218:11:1222:02:4725:17:5530:02:2636:47:5742:07:0244:19:03.3044:19:37.80+13:56:4911:045.4
31HANYŻ Mateusz 168OLIMPIA SYCÓWSYCÓWSenior II M - 30 9M 2601:21:1005:05:4307:39:4610:14:2012:47:4516:24:4318:12:0021:06:3124:50:3029:57:0836:12:0242:44:4844:42:47.9044:43:11.40+14:20:2311:105.4
32BURZYŃSKI Sebastian 60MPK WYBIEGANIEWARSZAWASenior II M - 30 10M 2701:29:2305:07:1108:05:1810:29:0413:19:4916:32:1818:26:1621:51:0525:04:2330:24:0837:03:0143:01:0844:47:38.2044:48:09.65+14:25:2111:115.4
33LACHOR Krzysztof 174ARMIA LACHORÓWKŁODNESenior I M - 20 4M 2801:23:4004:49:1907:15:2209:40:5712:50:2215:40:2817:54:3420:55:5325:08:5230:35:3137:32:0542:54:4145:11:51.8045:12:46.55+14:49:5811:175.3
34WITCZAK Jolanta 178TARNOWO PODGÓRNE - POZIOM BLIŻEJLUSOWOWeteran K - 501K 601:28:4205:27:1608:38:5411:20:5014:39:0718:10:4820:24:3923:30:1427:15:0832:38:0838:40:5843:31:0445:12:12.6045:13:00.00+14:50:1211:185.3
35WITOS Mateusz 209ULTRA ŻUBRBIALYSTOKSenior II M - 30 11M 2901:36:0305:26:0508:11:3110:48:0813:13:4316:14:0918:11:4121:12:3824:09:2628:55:2236:35:5042:48:1145:13:31.8045:14:12.50+14:51:2411:185.3
36LACHOWICZ Przemysław 141LIBERTÓWMasters M - 40 11M 3001:25:5105:30:0908:25:4312:03:5514:49:5518:56:1321:15:2824:06:3627:20:4132:09:5839:30:2544:04:5145:24:53.5545:25:33.95+15:02:4611:215.3
37UGOREK Jarosław 128TEAM KOPEĆMILICZMasters M - 40 12M 3101:10:1204:10:1806:55:1009:23:3112:09:2315:22:5517:28:1020:53:0524:36:4430:14:0237:09:2243:33:5845:57:54.1545:58:00.20+15:35:1211:295.2
38MASNY Dawid 188TRUCHTACZ.PLGARWOLINSenior II M - 30 12M 3201:15:0904:35:4207:18:0309:52:4612:43:1615:48:1917:28:1120:40:5024:33:0330:14:0437:09:2043:33:5945:57:58.1045:58:00.20+15:35:1211:295.2
39SZYSZKOWSKI Rafał 100OSOWIECMasters M - 40 13M 3301:30:3405:25:0708:17:4111:09:3013:57:1216:56:2918:54:3122:05:5425:47:3431:25:5138:49:5444:27:2246:17:01.7546:17:23.90+15:54:3611:345.2
40SZRAMOWIAT Marek 208BRITALWÓWEK ŚLĄSKIMasters M - 40 14M 3401:16:1004:32:2506:59:1109:23:2212:07:2915:24:2817:18:0520:11:4223:42:2629:11:4537:30:0844:05:3446:28:11.7546:28:25.00+16:05:3711:375.2
41MILEWICZ Daniel 236DANIEL MILEWICZBOLESŁAWIECSenior II M - 30 13M 3501:16:1104:32:2006:59:1109:23:2212:07:2915:24:2617:18:0520:11:4323:42:2329:11:4244:02:3146:28:12.7046:28:25.30+16:05:3711:375.2
42NOWAK Mariusz 226BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 14M 3601:16:5004:18:1606:48:1509:01:4311:52:5115:00:4216:53:2920:16:0823:37:3029:09:3836:56:2444:21:3946:31:15.9546:31:33.35+16:08:4511:375.2
43SŁOMIAN Marcelina 171HERCOG RUNNING TEAMZABRZESenior I K - 201K 701:21:0005:24:0707:56:3010:29:1813:02:0715:59:3817:50:0420:47:1624:11:1331:25:0538:23:2044:18:2346:46:24.1546:46:43.20+16:23:5511:415.1
44POPKO Łukasz 49LUBAŃSenior II M - 30 15M 3701:20:1304:31:0706:54:3509:22:1512:22:3015:39:0317:50:4521:19:0425:04:2931:16:1439:47:2445:13:3946:49:36.8546:49:59.75+16:27:1111:425.1
45HAUPT Krzysztof 229ZZSK SUCHY LASSUCHY LASMasters M - 40 15M 3801:29:0105:26:4708:24:3111:04:2013:36:5716:38:3018:44:2021:58:0125:09:3630:29:2637:30:2744:51:0746:49:50.7546:50:27.70+16:27:3911:425.1
46BARTNIK Michał 92KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 16M 3901:34:2705:29:4908:34:2111:11:5514:00:5216:57:0718:50:1222:02:4725:48:4531:22:3638:37:5745:06:5946:57:08.9546:57:32.45+16:34:4411:445.1
47BASZAK Tomasz 228SIŁAOGRA.PLSTRACHÓWMasters M - 40 17M 4001:21:3004:58:2007:22:3910:07:5613:06:5817:22:2419:27:0722:30:4026:17:0131:36:4838:36:1345:16:0147:07:47.7547:07:57.80+16:45:0911:465.1
48PODRAZA Tadeusz 76ULTRATARNÓWTARNÓWSenior II M - 30 16M 4101:19:0905:01:0307:51:2610:36:1613:26:4116:57:4019:01:5622:36:5126:18:5431:45:5139:12:5447:07:53.3047:08:00.00+16:45:1211:465.1
49BOGACZYK Krzysztof 43RÓWNESenior II M - 30 17M 4201:22:1805:02:0607:46:4810:24:4413:12:0916:22:4018:14:2822:05:1526:12:3432:19:1338:56:5245:07:3047:08:48.7547:09:39.90+16:46:5211:475.1
50RATAJCZAK Marek 195SWARZĘDZMasters M - 40 18M 4301:40:3506:21:1710:01:3312:53:2715:51:2319:17:2421:29:0624:40:0528:00:4833:18:5139:41:1945:16:2447:10:29.8047:10:59.40+16:48:1111:475.1
51WIRA Mirosław 131WROCŁAWWeteran I M - 50 5M 4401:19:1904:56:4307:56:5711:04:3814:14:2517:54:5820:01:0323:36:3127:09:3333:06:4640:04:1845:17:2247:21:17.1547:21:34.60+16:58:4611:505.1
52DURMAJ Bartek 109WROCŁAWSenior II M - 30 18M 4501:43:3206:20:5309:28:3812:14:2215:09:3918:46:5421:08:4824:28:5327:52:5133:41:4840:32:5245:39:3147:31:39.1547:31:39.15+17:08:5111:525
53ADAMSKI Michał 207POŁUDNIOWA POLSKA TEAMJASIONKASenior II M - 30 19M 4601:22:1105:02:0507:46:5410:24:4213:12:1116:22:3918:14:2822:04:5626:12:3432:19:1239:14:4446:02:3848:10:58.4548:11:49.75+17:49:0112:025
54POBŁOCKI Jan 24GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKWeteran II M - 601M 4701:36:5905:59:5509:32:0512:23:1115:24:2818:56:1721:06:2224:25:3728:31:0435:13:0641:12:3846:30:0548:20:10.6048:21:05.90+17:58:1812:055
55DZIERKA Mariusz 177TOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 19M 4801:26:0705:38:0108:44:0111:42:2214:28:0718:00:4220:00:3823:36:2527:04:0532:41:3039:39:4845:59:4948:34:20.2048:34:44.00+18:11:5612:084.9
56WĘGIEL Bogdan 193MCDBOLECHOWICEMasters M - 40 20M 4901:23:1705:04:3907:54:2710:32:1213:34:2816:50:3718:49:2022:10:3525:56:0231:56:2439:13:3446:19:0948:47:46.3548:48:24.85+18:25:3612:114.9
57SKOLIMOWSKI Adam 206EUROPOL GAZ S.A.ZABOKLIKIMasters M - 40 21M 5001:22:3005:10:5108:01:4510:43:5413:41:1717:07:4419:30:2723:25:3727:23:1233:47:4341:16:4047:22:3148:58:04.3048:58:08.55+18:35:2012:144.9
58CIEŚLAK Dominika 65WROCŁAWSenior II K - 305K 801:24:1005:08:4808:05:3210:44:5213:39:0717:02:1619:12:4623:03:2926:11:3731:53:3039:49:2946:07:4348:59:44.1548:59:58.05+18:37:1012:144.9
59MAREK Paweł 121ENDORFINY WADOWICE/Z BIEGANIEM MI DO TWARZYWADOWICESenior I M - 20 5M 5101:25:4805:10:2607:56:3210:30:3713:33:2517:18:5919:43:4323:47:5427:56:4134:33:1740:33:0246:43:3649:01:08.8549:01:43.85+18:38:5512:154.9
60BRONCEL Sebastian 235TYCHYMasters M - 40 22M 5201:14:4904:39:3907:20:2010:03:5613:11:2716:30:3118:39:4322:20:1426:05:4032:04:0740:36:1547:19:0149:08:36.0549:08:49.65+18:46:0112:174.9
61ROGOCZ Maciej 85GDYNIAMasters M - 40 23M 5301:21:5805:10:3808:12:4211:08:5914:08:1517:38:5319:49:4623:27:5127:13:5633:33:1040:57:0147:17:4349:10:01.5049:10:30.10+18:47:4212:174.9
62GOGOL Marcin 58BACIUTYSenior II M - 30 20M 5401:16:0005:26:3108:11:5210:47:1513:27:4016:36:5718:34:0722:05:3026:06:3531:49:4440:00:3346:52:5249:25:31.3049:25:52.05+19:03:0412:214.9
63JURGIELEWICZ Jacek 183KOSTKOWOWeteran I M - 50 6M 5501:24:5705:19:5308:26:4611:28:1414:47:4918:05:0420:20:5823:47:1427:31:3233:48:5140:57:0547:20:1649:34:19.4549:34:40.95+19:11:5312:234.8
64BŁACHOWIAK Mariusz 151MARATON LESZNOLESZNOMasters M - 40 24M 5601:14:3504:41:1106:59:1509:10:4811:38:4214:32:2116:18:1419:15:1123:28:0329:11:4538:57:2646:32:1049:42:00.0549:42:10.40+19:19:2212:254.8
65SĘDECKI Piotr 91SKIERNIEWICEWeteran I M - 50 7M 5701:33:5805:29:1408:26:4711:20:4914:31:4118:00:4120:14:3723:27:1827:14:1133:04:2740:11:4047:09:1449:42:42.3549:43:30.30+19:20:4212:254.8
66MAY-ADAMEK Katarzyna 118RAKOWNIAMasters K - 402K 901:30:0105:48:4308:58:5211:52:1814:51:0718:09:3920:33:2623:56:4027:29:5333:28:0241:07:4947:31:0049:50:16.4549:50:25.60+19:27:3712:274.8
67KORBELA Maciej 233DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 25M 5801:29:0805:12:4307:56:3010:31:0313:27:0816:37:0718:43:1626:06:2632:00:1340:36:1447:30:5149:50:08.8549:50:26.45+19:27:3812:274.8
68DEPUTAT Joanna 108ELBLĄGMasters K - 403K 1001:22:2205:16:0608:01:1010:39:5513:47:2217:01:3719:35:2023:26:3327:18:0933:04:1841:06:3647:37:2149:54:47.5049:55:01.70+19:32:1312:284.8
69WALASZKOWSKA Dominika 148BIESYGOŚCICINOSenior II K - 306K 1101:22:2505:16:0708:01:1010:39:5513:47:1417:01:3719:35:2023:26:3427:18:1033:04:1841:08:5447:37:2149:54:46.9549:55:01.90+19:32:1412:284.8
70HYSKI Mateusz 18MIŁOSZYCESenior II M - 30 21M 5901:34:1105:25:1507:57:3410:27:1113:23:3116:33:1518:20:4821:52:3026:13:2032:10:0141:04:2347:30:4050:02:36.6050:03:19.70+19:40:3112:304.8
71KRASIŃSKI Tomasz 162JÓZEFÓW NAD WISŁĄMasters M - 40 26M 6001:11:1204:42:3307:15:4209:49:5912:47:3116:30:5618:49:3122:53:0227:42:0134:41:2442:13:4748:11:3050:20:00.1550:20:18.75+19:57:3012:354.8
72KOCIŃSKI Dominik 154RASZKÓWSenior II M - 30 22M 6101:30:0705:34:1708:26:4611:33:5114:33:0717:59:1220:14:5223:47:1227:21:3733:04:2040:40:3647:30:0850:25:02.1050:25:20.40+20:02:3212:364.8
73BARTOSZWICZ Kamil 241BIAŁYSTYOKSenior II M - 30 23M 6201:37:4406:15:4009:42:1112:50:0216:18:2620:06:5022:30:5025:46:3530:00:2836:11:5442:46:5148:29:5850:26:07.4550:26:26.45+20:03:3812:364.8
74MAJEWICZ Filip 6PROJEKT240POZNAŃSenior I M - 20 6M 6301:33:5705:27:4208:30:5811:20:4714:03:3417:26:5119:50:4323:33:0327:13:5733:33:0241:54:4148:20:0250:31:00.9550:31:39.00+20:08:5112:374.8
75SYPNIEWSKA Hanna 22SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAWeteran II K - 601K 1201:33:5706:00:3209:32:3512:22:3615:23:1918:57:1021:14:5924:38:1728:32:2735:14:1142:11:2550:54:17.1050:54:43.85+20:31:5512:434.7
76KUKULSKI Wojciech 14WROCŁAWSenior II M - 30 24M 6401:29:0305:19:4708:10:3811:05:2013:53:0717:04:2819:07:4723:06:1827:25:3933:33:2141:14:2448:27:5250:54:43.2550:55:13.50+20:32:2512:434.7
77RÓŻANKOWSKA Aleksandra 190GLIWICEMasters K - 404K 1301:38:2406:26:1709:48:0013:12:2316:12:4019:43:1021:55:0325:30:2529:31:4136:08:2643:03:5049:15:5351:15:16.9051:16:01.20+20:53:1312:484.7
78DREGER Dariusz 71HERCOG RUNNING TEAMWOJCIESZYCEWeteran I M - 50 8M 6501:27:4204:59:0807:39:2710:25:0213:08:2516:09:1918:13:3221:47:4422:57:3832:01:4048:02:0351:18:38.4051:19:20.25+20:56:3212:494.7
79CIOCH Paweł 145PLOTSERWIS TEAMOPOLESenior II M - 30 25M 6601:27:3905:13:5108:09:3311:08:4014:56:3518:32:4921:07:3024:32:3928:11:4134:55:2043:08:5449:18:5951:22:55.9051:23:41.55+21:00:5312:504.7
80KAŹMIERCZAK Marcin 11SOCHACZEWSenior II M - 30 26M 6701:27:4905:05:1007:56:1310:35:4213:49:0717:14:0419:25:3723:30:5327:44:4634:55:1642:14:3449:17:2351:30:31.2051:31:21.45+21:08:3312:524.7
81DZIUBECKI Kamil 83FUDU&CO.SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 27M 6801:16:2105:28:3508:25:2611:01:3213:51:2417:15:4919:53:3123:40:2927:32:1634:55:5943:00:2549:23:2351:32:35.5551:33:04.65+21:10:1612:534.7
82SOCHACKA Katarzyna 204LOCA2ROKIETNICASenior II K - 307K 1401:35:2605:58:0309:24:4212:26:4215:38:4319:32:4621:50:2625:30:4129:32:0836:10:3543:28:2649:29:1051:32:54.9551:33:09.90+21:10:2212:534.7
83PUZIO Waldemar 245DĘBICAWeteran II M - 602M 6901:29:4905:46:0508:53:1211:56:1615:38:0019:10:0721:18:4424:50:2628:46:4835:41:0649:18:4651:34:04.6051:34:38.30+21:11:5012:534.7
84GRUCA Kornel 36BIELSKO-BIAŁASenior I M - 20 7M 7001:36:0105:30:2408:10:1410:54:3913:49:0517:25:4119:53:2223:24:2927:16:0833:20:5341:49:0249:24:0951:36:25.3051:36:46.05+21:13:5812:544.7
85DRYMEL Piotr 125ŚWIĘTA KATARZYNASenior II M - 30 28M 7101:34:2705:33:1208:23:0311:30:0814:29:0617:49:2520:22:2624:36:4028:19:4035:31:4443:07:0449:18:3651:38:39.8051:39:34.80+21:16:4612:544.6
86BIL Marcin 12GÓRALŚWIĘTOKRZYSKIKIELCEMasters M - 40 27M 7201:43:4205:58:3508:59:5711:49:4414:49:1618:25:0020:59:0024:29:0528:08:3835:20:2242:43:2849:17:2451:38:55.0051:39:36.25+21:16:4812:544.6
87CIEŚLAK Krzysztof 94CIEŚLAK TEAMCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 29M 7301:42:1406:19:4109:46:5813:02:2716:01:0919:34:0921:56:2425:15:3929:10:1235:30:3743:03:4949:18:2351:39:18.9551:39:36.70+21:16:4812:544.6
88ZARĘBA Mateusz 62KOLIBER TEAMWARSZAWAMasters M - 40 28M 7401:40:4706:18:0609:40:1612:37:5015:34:2019:30:3321:44:3625:14:2528:48:0636:04:3242:55:1449:13:3651:38:00.5551:39:37.00+21:16:4912:544.6
89JANUSZEWSKI Piotr 135MKS ROBOTY DROGOWEMIĘDZYZDROJEMasters M - 40 29M 7501:26:3505:12:3508:08:5211:00:3314:24:1017:59:5920:32:5924:32:5128:49:0936:05:1442:57:5049:17:4051:39:09.4051:39:38.40+21:16:5012:544.6
90CZADO Waldemar 8FINISZ RYMANÓWRYMANÓW-ZDRÓJWeteran II M - 603M 7601:27:2205:27:1908:15:3911:04:4414:21:0017:39:4820:00:2223:53:2028:01:4035:13:2243:03:5449:14:1451:39:14.7051:39:57.15+21:17:0912:544.6
91NOWAK Bartosz 161POMIOTY SZATANA | BIEGAMULTRABOBOJESIEZONYPOZNAŃSenior II M - 30 30M 7701:32:3405:45:5608:55:5911:40:4714:50:5418:09:1220:37:5023:56:1627:29:2833:40:5241:31:3048:52:4451:40:35.0551:41:08.10+21:18:2012:554.6
92WARDAK Ewa 45IMPULSKOMORÓWMasters K - 405K 1501:34:4205:52:0509:12:5912:12:1815:26:4819:15:3221:39:3225:06:0728:56:1936:11:2044:07:0649:39:0351:45:20.9051:45:58.60+21:23:1012:564.6
ŁABĘCKI Jarek 189KB MANIAC/KB UE POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 01:22:01 DNF05:33:56 DNF08:26:14 DNF11:29:42 DNF14:38:19 DNF18:38:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DEPTUŁA Hubert 123WOŁOMINMasters M - 40 01:35:52 DNF05:52:54 DNF09:00:23 DNF12:14:07 DNF15:43:06 DNF19:19:48 DNF21:43:48 DNF25:08:28 DNF28:50:24 DNF36:22:44 DNF DNF44:35:59 DNF DNF50:00:23 DNF DNF DNF--
ATANASOW ANCEW Dawid 112D&DNOWY TARGMasters M - 40 01:14:25 DNF04:01:28 DNF06:06:24 DNF08:05:04 DNF10:27:39 DNF12:51:25 DNF14:15:47 DNF16:35:35 DNF19:10:51 DNF23:38:55 DNF27:33:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZOPA Marek 172TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.Masters M - 40 01:01:22 DNF03:39:03 DNF05:58:37 DNF08:26:15 DNF10:55:20 DNF13:51:41 DNF15:53:34 DNF19:33:19 DNF23:32:54 DNF28:56:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Paweł 169PROTON GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 01:14:37 DNF04:49:30 DNF07:39:58 DNF10:29:52 DNF13:19:00 DNF16:32:40 DNF18:32:54 DNF21:59:03 DNF25:49:42 DNF31:39:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZYBYŁ Rafał 164FUNDACJA PRZYBYŁ Z POMOCĄPIASKISenior I M - 20 01:14:37 DNF04:49:14 DNF07:39:58 DNF10:29:50 DNF13:19:04 DNF16:32:34 DNF18:32:53 DNF21:59:02 DNF25:49:45 DNF31:39:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RYKAŁA Wojciech 66MYŚLENICEMasters M - 40 01:21:32 DNF04:58:05 DNF07:39:34 DNF10:16:30 DNF13:21:05 DNF16:58:58 DNF18:51:54 DNF22:28:29 DNF26:09:49 DNF32:39:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYBRANIEC Michał 86WAŁBRZYCHSenior II M - 30 01:41:16 DNF06:07:02 DNF09:27:01 DNF12:24:23 DNF15:35:04 DNF19:31:09 DNF21:45:01 DNF25:16:59 DNF28:56:32 DNF36:17:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRULIŃSKI Mateusz 52SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWASenior II M - 30 01:36:07 DNF06:11:00 DNF09:41:01 DNF12:37:35 DNF15:35:06 DNF19:10:54 DNF21:40:58 DNF25:15:15 DNF29:18:28 DNF36:31:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAPROCKI Wiesław 249JAWORZNOWeteran I M - 50 01:37:51 DNF06:18:28 DNF10:03:42 DNF13:05:27 DNF16:15:33 DNF19:47:14 DNF21:54:28 DNF25:37:33 DNF29:42:41 DNF36:59:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIĄTEK Mateusz 20HERCOG RUNNING TEAMBUKOWNOSenior I M - 20 01:12:43 DNF04:13:32 DNF06:29:04 DNF08:35:36 DNF10:50:47 DNF13:34:56 DNF15:13:45 DNF17:49:53 DNF20:56:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HEJKRLÍK Jiří 115HEJAHEJTRAIL.CZNESOVICESenior II M - 30 01:09:34 DNF04:14:52 DNF06:33:35 DNF08:51:18 DNF11:26:39 DNF14:07:33 DNF15:44:41 DNF18:31:34 DNF21:19:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Zbigniew 48STOWARZYSZENIE POGORIA BIEGAJAWORZNOMasters M - 40 01:11:39 DNF04:20:14 DNF06:47:29 DNF09:03:08 DNF11:47:40 DNF14:49:26 DNF16:31:33 DNF19:29:11 DNF22:44:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MLECZEK Tadeusz 126TADEK TEAMŚWIDNICAWeteran II M - 60 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF24:36:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SADZIK Robert 59NEOPROFILBARDOSenior II M - 30 DNF04:36:12 DNF07:42:21 DNF10:30:40 DNF13:33:45 DNF17:11:27 DNF19:11:50 DNF22:11:27 DNF25:50:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LIC Janusz 110ZABRZEWeteran I M - 50 01:25:04 DNF05:20:44 DNF08:13:25 DNF10:51:13 DNF13:37:30 DNF17:04:19 DNF19:01:28 DNF22:31:13 DNF26:49:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKRYNKOWSKI Michal 196KRYZYSSTARA ŁOMNICASenior II M - 30 01:14:42 DNF05:11:07 DNF07:55:52 DNF10:37:15 DNF13:16:12 DNF16:55:15 DNF19:13:15 DNF22:46:39 DNF27:22:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEMAS Mariusz 105OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 01:28:52 DNF05:45:49 DNF08:46:51 DNF11:49:04 DNF15:04:37 DNF18:21:00 DNF20:19:12 DNF23:54:46 DNF28:15:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BADOWSKI Jerzy 166TRI AMIGOSPIASECZNOMasters M - 40 01:16:34 DNF04:43:01 DNF07:22:41 DNF10:04:04 DNF13:11:45 DNF16:34:10 DNF19:22:50 DNF24:06:55 DNF28:29:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PANEK Piotr 230WATER TEAMZIELONKIMasters M - 40 01:40:46 DNF06:16:21 DNF09:40:21 DNF12:37:49 DNF15:34:33 DNF19:30:32 DNF21:43:45 DNF25:13:20 DNF28:56:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FORYŚ Adam 84SOCHACZEWSenior I M - 20 01:36:15 DNF06:18:22 DNF09:36:28 DNF12:37:18 DNF15:31:59 DNF19:30:08 DNF21:41:05 DNF25:18:54 DNF29:04:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRÓL Mieczysław 232ULTRATATA / BIEGOPOLSKIOPOLESenior II M - 30 01:26:47 DNF05:35:46 DNF08:34:18 DNF11:28:36 DNF14:54:15 DNF18:33:12 DNF20:58:05 DNF24:37:22 DNF29:08:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONA Mariusz 234WARSZAWAMasters M - 40 01:06:18 DNF03:59:40 DNF06:28:25 DNF08:38:25 DNF11:01:38 DNF13:36:55 DNF15:01:38 DNF17:49:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORAB Robert 242RZESZÓWMasters M - 40 01:16:41 DNF04:18:16 DNF06:33:36 DNF08:45:51 DNF11:06:44 DNF13:42:00 DNF15:21:21 DNF18:16:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAŁUSZKA Rafał 192GUBINMasters M - 40 01:08:53 DNF03:53:31 DNF06:11:16 DNF08:22:17 DNF10:50:35 DNF13:34:41 DNF15:15:03 DNF18:23:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLINCEWICZ Cezary 57WROCŁAWSenior II M - 30 01:21:07 DNF04:33:00 DNF06:59:20 DNF09:13:25 DNF11:30:32 DNF14:25:18 DNF16:12:51 DNF19:14:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BORSKI Adam 7242.195 WEJHEROWOWEJHEROWOMasters M - 40 01:09:42 DNF04:08:12 DNF06:39:40 DNF08:49:37 DNF11:13:15 DNF14:03:58 DNF15:51:47 DNF19:19:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUJALSKI Szymon 215POZNAŃMasters M - 40 01:16:42 DNF04:26:05 DNF07:00:13 DNF09:25:31 DNF11:55:05 DNF14:52:33 DNF16:39:08 DNF20:29:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STATECZYŃSKI Błażej 15DEFENDURABOWICESenior II M - 30 01:31:24 DNF05:20:37 DNF08:01:04 DNF10:29:53 DNF13:05:24 DNF16:11:34 DNF17:59:48 DNF21:32:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KIELAR Adam 221BIOFEMINA.PLWROCŁAWSenior II M - 30 01:21:49 DNF04:47:57 DNF07:24:41 DNF09:43:43 DNF12:26:05 DNF15:39:23 DNF17:55:26 DNF21:39:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJDASIEWICZ Tadeusz 104DECATHLON /BIEGACZ-ROWERZYSTA-TURYSTA..KĘPICESenior II M - 30 01:15:05 DNF04:30:42 DNF06:59:53 DNF09:26:43 DNF11:57:35 DNF15:22:27 DNF17:58:21 DNF21:49:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCZKIEWICZ Tomasz 216BIEGING TEAM ZELÓWBEŁCHATÓWSenior II M - 30 01:15:51 DNF04:51:39 DNF07:32:38 DNF09:50:14 DNF13:02:44 DNF16:13:30 DNF18:11:12 DNF22:02:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIĄTEK Ewelina 149SPARTANIE DZIECIOM / KB ERGOWROCŁAWSenior II K - 3001:19:57 DNF05:07:06 DNF07:56:57 DNF10:35:57 DNF13:11:21 DNF16:19:59 DNF18:22:49 DNF22:07:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SADURSKI Krzysztof 113CARINIIŁASKARZEWMasters M - 40 01:16:14 DNF04:48:31 DNF07:33:13 DNF10:26:03 DNF13:19:40 DNF16:37:20 DNF18:50:32 DNF22:17:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TROCHIMOWICZ Hubert T 44LONGEVITY EXPEDITIONWARSZAWAMasters M - 40 01:16:40 DNF04:33:22 DNF06:58:09 DNF09:27:44 DNF12:39:04 DNF16:26:03 DNF18:27:25 DNF22:30:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 25KB ARTURÓWEK ŁÓDZŁÓDZWeteran II M - 6001:21:43 DNF05:19:03 DNF08:11:31 DNF10:43:21 DNF13:44:38 DNF16:57:13 DNF19:02:03 DNF22:31:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TUROBOŚ Michał 222ŁÓDŹMasters M - 40 01:21:01 DNF05:02:19 DNF08:09:56 DNF10:43:13 DNF13:24:44 DNF16:57:05 DNF19:02:07 DNF22:39:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HULBÓJ Sebastian 39POLSKABIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 01:21:28 DNF05:00:30 DNF07:50:04 DNF10:33:05 DNF13:20:57 DNF16:30:38 DNF18:39:49 DNF22:46:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DYNIA Krystian 239RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior II M - 30 01:28:14 DNF05:14:06 DNF07:56:41 DNF10:32:18 DNF13:19:54 DNF16:33:27 DNF18:37:44 DNF22:55:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁEK Piotr 98KB MARATON TUREKTUREKMasters M - 40 01:17:13 DNF04:51:52 DNF08:01:22 DNF10:46:51 DNF13:49:43 DNF17:16:52 DNF19:35:19 DNF23:26:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOWSKI Artur 90GRÓJECMasters M - 40 01:29:36 DNF05:07:16 DNF08:10:09 DNF11:00:33 DNF13:53:17 DNF17:25:09 DNF19:43:48 DNF23:31:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZULC Krzysztof 26ALBATROSYWARSZAWAMasters M - 40 01:29:22 DNF05:07:09 DNF08:05:20 DNF11:03:36 DNF14:04:53 DNF17:51:12 DNF19:57:59 DNF23:45:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LISIECKI Tomasz 227TRZYNASTKA PLUSLUBOŃMasters M - 40 01:34:10 DNF05:39:07 DNF08:37:43 DNF11:22:52 DNF14:40:15 DNF18:09:03 DNF20:22:22 DNF24:21:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁĄTKOWSKI Maciej 175KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 01:29:30 DNF05:35:42 DNF08:38:13 DNF11:29:26 DNF14:40:42 DNF18:15:04 DNF20:32:13 DNF24:27:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SĘK Tomasz 219PIASTÓWSenior II M - 30 01:15:43 DNF05:07:01 DNF08:10:15 DNF11:04:04 DNF14:05:09 DNF17:49:24 DNF20:28:47 DNF24:33:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUKUŁA Maciej 140KRAKÓWSenior I M - 20 01:25:51 DNF05:30:11 DNF08:28:36 DNF12:04:21 DNF14:50:05 DNF18:56:18 DNF21:16:17 DNF24:39:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁAWSKI Tomasz 248WROCŁAWMasters M - 40 01:29:28 DNF05:22:45 DNF08:17:56 DNF11:21:21 DNF14:33:00 DNF18:13:04 DNF20:39:11 DNF24:39:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DONIEC Marek 21PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA 'ENDORFINA'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 01:12:41 DNF04:36:56 DNF07:32:40 DNF10:27:33 DNF14:10:42 DNF17:30:19 DNF20:43:26 DNF24:40:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGALA Maciej 34YNO ULTRAPSZÓWMasters M - 40 01:44:06 DNF05:48:35 DNF08:51:13 DNF11:53:07 DNF14:48:17 DNF18:37:02 DNF21:07:18 DNF24:40:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FIJAŁKOWSKI Waldemar 23OSKARGSM.PLTRZEBNICAMasters M - 40 01:26:37 DNF05:15:15 DNF08:12:14 DNF11:00:30 DNF14:33:09 DNF18:50:54 DNF20:59:49 DNF24:43:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GORGOL Tomasz 29LP 500BYDGOSZCZMasters M - 40 01:30:21 DNF05:29:44 DNF08:32:10 DNF11:29:41 DNF14:26:40 DNF18:10:49 DNF20:28:18 DNF24:48:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIECIEŃ Zbigniew 146FAUDANA/TEAM PAPRYTYCHYWeteran II M - 6001:26:44 DNF05:42:39 DNF08:48:02 DNF11:47:20 DNF15:29:22 DNF18:59:15 DNF21:30:03 DNF25:06:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCZAK Albert 184KOZŁÓW BISKUPISenior II M - 30 01:34:31 DNF05:28:13 DNF08:27:47 DNF11:10:51 DNF14:26:15 DNF18:22:50 DNF20:59:08 DNF25:12:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WAWRZYNIAK Michał 96KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 01:28:04 DNF05:28:47 DNF08:11:18 DNF10:51:09 DNF14:05:56 DNF17:54:55 DNF21:13:49 DNF25:14:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAŚKOWIAK Tomasz 129POZNAŃMasters M - 40 01:40:34 DNF06:21:17 DNF10:01:34 DNF12:55:38 DNF15:51:16 DNF19:17:07 DNF21:29:07 DNF25:15:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUBIKOWSKI Andrzej 247ZIĘBICEWeteran II M - 6001:49:22 DNF06:20:23 DNF09:44:04 DNF12:46:26 DNF16:06:26 DNF19:49:36 DNF21:54:48 DNF25:25:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PANEK Bartosz 1KRAKÓWSenior I M - 20 01:11:06 DNF04:43:53 DNF07:53:09 DNF11:14:27 DNF14:31:42 DNF19:03:41 DNF21:26:46 DNF25:26:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLEKSY Jarosław 143KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKWeteran I M - 50 01:40:47 DNF06:16:20 DNF09:40:24 DNF12:37:53 DNF15:34:26 DNF19:30:30 DNF21:43:58 DNF25:30:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIZIOŁ Marian 61PIASECZNOWeteran II M - 6001:41:52 DNF06:17:26 DNF09:41:22 DNF12:38:52 DNF15:35:21 DNF19:31:29 DNF21:44:57 DNF25:31:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Teresa 144SPCTORUŃWeteran K - 5001:36:08 DNF06:10:12 DNF09:41:00 DNF12:41:14 DNF15:53:03 DNF19:26:55 DNF21:39:15 DNF25:31:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMIK Marcin 150NATURES SUNSHINE POLANDCHORZÓWMasters M - 40 01:20:47 DNF05:14:19 DNF08:13:40 DNF11:22:39 DNF15:16:42 DNF19:05:42 DNF21:48:30 DNF25:31:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄK Andrzej 251TORUŃMasters M - 40 01:36:33 DNF06:11:45 DNF09:42:14 DNF12:41:58 DNF15:53:14 DNF19:27:10 DNF21:40:06 DNF25:32:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLAK Krzysztof 142ULTRAFAZA.PLZIELONA GÓRASenior II M - 30 01:45:05 DNF06:24:37 DNF09:53:02 DNF13:12:31 DNF16:31:40 DNF20:25:30 DNF22:33:44 DNF25:37:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLAK Jakub 114ZDROWE!RZEPINSenior II M - 30 01:45:03 DNF06:24:37 DNF09:53:00 DNF13:12:29 DNF16:31:51 DNF20:25:31 DNF22:33:44 DNF25:37:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKRABURSKI Piotr 111GDAŃSKMasters M - 40 01:33:43 DNF05:50:30 DNF09:19:28 DNF12:33:49 DNF16:00:58 DNF19:47:18 DNF22:21:35 DNF25:37:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JOSZCZAK Michał 186GDAŃSKMasters M - 40 01:33:44 DNF05:50:29 DNF09:19:32 DNF12:34:05 DNF16:00:55 DNF19:49:41 DNF22:26:46 DNF25:37:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSTRYCHOWSKA Marzena 4BFAGENCJA.PLWARSZAWAMasters K - 4001:37:22 DNF06:05:11 DNF09:29:57 DNF12:47:59 DNF15:57:32 DNF19:48:52 DNF22:09:23 DNF25:38:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARODA Zbyszek 27BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WQRWIAKONINMasters M - 40 01:21:10 DNF04:52:51 DNF07:56:43 DNF11:04:28 DNF15:30:21 DNF19:43:49 DNF21:59:34 DNF25:39:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEPAK Adam 224GIT EKIPA !PORĘBAMasters M - 40 01:29:57 DNF05:22:31 DNF08:20:45 DNF11:30:26 DNF14:35:27 DNF18:28:36 DNF21:21:50 DNF25:39:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KASZTELANIC Rafał 78NADARZYNMasters M - 40 01:34:36 DNF05:38:43 DNF08:38:38 DNF11:38:11 DNF14:48:25 DNF18:57:36 DNF21:53:37 DNF25:40:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DĘBICKI Zdzisław 155FINISZ RYMANÓW/GOPR BIESZCZADYRYMANÓWWeteran I M - 50 01:34:32 DNF05:51:33 DNF09:04:42 DNF12:20:37 DNF15:40:33 DNF19:32:55 DNF21:55:25 DNF25:42:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZPYT Andrzej 179GUBINMasters M - 40 01:33:04 DNF05:43:13 DNF09:12:00 DNF12:20:50 DNF15:46:09 DNF19:19:39 DNF21:43:37 DNF25:43:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRYMOWICZ Dariusz 231SWARZĘDZMasters M - 40 01:26:59 DNF05:27:40 DNF08:55:48 DNF11:57:54 DNF15:25:51 DNF18:59:51 DNF21:40:16 DNF25:44:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZNAJDER Marcin 33MESONDŻI LAJF STAJLPOZNAŃSenior II M - 30 01:38:21 DNF06:07:15 DNF09:27:15 DNF12:24:35 DNF15:35:05 DNF19:31:19 DNF21:58:10 DNF25:45:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOJDA Grzegorz 54WAPIENICKI TEAMBIELSKO BIAŁAMasters M - 40 01:30:11 DNF06:03:00 DNF09:30:20 DNF12:29:39 DNF15:45:13 DNF19:37:04 DNF22:00:57 DNF25:47:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALAK Sławomir 165INZYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKOWWeteran I M - 50 01:35:23 DNF05:52:06 DNF09:13:00 DNF12:12:19 DNF15:32:21 DNF19:17:46 DNF21:51:57 DNF25:47:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KURKUS Aleksander 30DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAMasters M - 40 01:26:25 DNF05:25:45 DNF08:28:51 DNF11:28:25 DNF15:02:56 DNF19:23:18 DNF21:53:29 DNF25:47:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUPIŃSKI Tadeusz 97LIGOTA PIĘKNAWeteran I M - 50 01:33:08 DNF05:38:38 DNF08:40:38 DNF12:02:36 DNF15:42:08 DNF19:39:48 DNF22:17:53 DNF25:49:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWAŁKO Ryszard 2ERBUD - BOCO/ANTEK TEAMLEGNICAWeteran I M - 50 01:33:50 DNF05:45:07 DNF09:12:47 DNF13:02:39 DNF16:04:04 DNF20:12:28 DNF22:21:20 DNF25:50:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZISZKIEWICZ Grzegorz 225BIELSKO BIAŁASenior II M - 30 01:38:29 DNF06:22:44 DNF09:48:10 DNF13:08:39 DNF16:07:31 DNF20:15:50 DNF22:31:51 DNF25:50:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LACHERA Tomasz 127W POGONI ZA DUCHEMZABRZESenior II M - 30 01:39:45 DNF05:59:25 DNF09:40:45 DNF12:47:35 DNF16:00:25 DNF19:42:55 DNF22:14:43 DNF25:54:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Sebastian 16SZKIYTY KRYCHLATEPOZNAŃMasters M - 40 01:18:37 DNF05:24:14 DNF08:18:32 DNF11:00:14 DNF14:54:25 DNF18:27:55 DNF21:37:29 DNF25:54:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Krzysztof 237SZKIYTY KRYCHLATEPOZNAŃMasters M - 40 01:18:43 DNF05:24:15 DNF08:18:35 DNF11:00:15 DNF14:54:21 DNF18:35:21 DNF21:37:32 DNF25:54:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOLCZYK Łukasz 132SIEDLISKAMasters M - 40 01:21:36 DNF05:02:24 DNF08:10:25 DNF11:21:00 DNF14:38:05 DNF19:06:39 DNF21:50:11 DNF25:58:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KADECKI Marek 122KARGOSZYNMasters M - 40 01:35:42 DNF06:16:28 DNF09:39:52 DNF12:44:57 DNF16:08:07 DNF20:16:19 DNF22:58:43 DNF26:11:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BONDARCZUK Igor 214BONDARCZUK.COMMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 01:40:00 DNF06:28:16 DNF09:45:43 DNF12:42:42 DNF16:16:31 DNF19:48:56 DNF22:14:56 DNF26:35:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSZEWSKI Marek 75RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 01:46:10 DNF06:25:47 DNF09:54:00 DNF13:12:31 DNF16:31:16 DNF20:16:57 DNF22:17:29 DNF26:44:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWKA Rafał 116BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOSenior II M - 30 01:39:52 DNF06:24:02 DNF09:53:06 DNF13:17:39 DNF16:30:28 DNF20:33:49 DNF22:52:39 DNF26:58:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWEŁKO Janusz 158GLIWICEWeteran I M - 50 01:34:48 DNF06:25:50 DNF09:54:36 DNF13:17:48 DNF16:42:32 DNF20:39:39 DNF22:53:03 DNF26:59:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHNIEWSKI Piotr 223GIT EKIPA !ZAWIERCIESenior II M - 30 01:36:22 DNF06:29:58 DNF10:22:41 DNF13:23:32 DNF16:18:52 DNF20:31:25 DNF22:45:07 DNF27:13:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZYŻ Łukasz 19SKLEP BIEGACZA GLIWICE/ CZYŻ RUNNERS TEAMSOSNOWIECSenior II M - 30 01:19:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF17:44:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCIUBA Przemysław 38TT SZCZECINSZCZECINSenior I M - 20 01:13:35 DNF04:35:24 DNF07:07:39 DNF09:08:26 DNF11:30:17 DNF17:08:48 DNF19:01:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BLADOCHA Andrzej 106KNURÓWWeteran I M - 50 01:20:01 DNF04:59:39 DNF07:51:27 DNF10:51:08 DNF13:51:01 DNF17:30:41 DNF21:01:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GROŃ Adam 212KRAKÓWMasters M - 40 01:29:55 DNF06:00:37 DNF08:54:15 DNF11:51:03 DNF14:50:31 DNF18:37:06 DNF21:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALEŃSKI Maciek 89GANG ŁYYSYCHWARSZAWAWeteran I M - 50 01:45:42 DNF06:18:39 DNF09:47:22 DNF13:02:39 DNF16:18:15 DNF19:34:23 DNF21:56:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LITEWKA Rafał 82KRAKÓWSenior II M - 30 01:43:17 DNF06:20:27 DNF09:41:46 DNF12:43:33 DNF15:46:42 DNF19:35:27 DNF22:12:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERCIOCH Sławomir 185BIEGAJĄC KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINMasters M - 40 01:36:03 DNF06:06:24 DNF09:52:56 DNF13:14:09 DNF16:17:39 DNF20:14:56 DNF22:42:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUPERNAK Łukasz 201ŁAZYMasters M - 40 01:36:19 DNF06:02:01 DNF09:40:27 DNF12:40:21 DNF15:33:04 DNF19:36:55 DNF22:44:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FURMANKIEWICZ Krzysztof 250LASOCINWeteran I M - 50 01:48:46 DNF06:29:47 DNF10:20:59 DNF13:29:59 DNF16:41:40 DNF20:29:11 DNF22:52:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABLEWSKI Grzegorz 147MKS SIECHNICEWROCŁAWMasters M - 40 01:09:14 DNF04:05:30 DNF06:20:12 DNF08:30:08 DNF10:50:01 DNF14:08:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOCZYPIEC Sebastian 80DRUŻYNA MAMY BASIKRAKÓWMasters M - 40 01:20:46 DNF04:56:30 DNF07:32:26 DNF10:15:03 DNF13:10:50 DNF16:28:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MILEWSKI Maciek 210SAMOTNY WILKLEGIONOWOMasters M - 40 01:20:31 DNF05:04:36 DNF07:54:48 DNF10:29:52 DNF13:41:43 DNF17:26:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Michał 64WEŁNICA BIEGAGNIEZNOMasters M - 40 01:12:12 DNF05:14:57 DNF08:09:47 DNF10:46:46 DNF15:09:02 DNF19:03:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĘCŁAWSKI Robert 10HRTŁÓDŹMasters M - 40 01:29:30 DNF06:01:22 DNF09:46:32 DNF12:38:47 DNF15:53:04 DNF19:50:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Sławomir 243WĄBRZEŹNOMasters M - 40 01:39:25 DNF06:25:06 DNF09:53:24 DNF13:05:25 DNF16:18:56 DNF20:19:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LIPIEC Piotr 81KRAKÓWMasters M - 40 01:20:30 DNF05:11:15 DNF08:16:11 DNF11:17:59 DNF15:20:29 DNF20:27:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Kazimierz 70KUSY I SPÓŁKAŚLIWNOWeteran I M - 50 01:33:34 DNF06:22:49 DNF09:54:39 DNF13:13:21 DNF16:38:29 DNF20:39:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRACZYK Adam 31ZEGARMISTRZKATOWICEMasters M - 40 01:28:37 DNF05:33:39 DNF08:43:59 DNF12:15:37 DNF15:32:38 DNF21:04:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATEJA Mariusz 68RAT TEAMNYSASenior II M - 30 01:09:22 DNF04:17:53 DNF06:48:22 DNF08:52:59 DNF11:33:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
URAMEK Grzegorz 17OBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 01:26:11 DNF05:10:25 DNF08:12:07 DNF11:18:26 DNF15:16:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOLF Weronika 503 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSANKÓWMasters K - 4001:36:40 DNF06:17:34 DNF09:46:44 DNF13:15:39 DNF16:32:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Joanna 41CZERNICHÓWMasters K - 4001:26:43 DNF05:53:03 DNF09:56:01 DNF13:08:43 DNF16:34:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Andrzej 42CZERNICHÓWMasters M - 40 01:37:01 DNF05:53:05 DNF09:56:01 DNF13:08:45 DNF16:34:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PERKOWSKI Piotr 32MONK SANDALS TEAMSOBÓTKASenior II M - 30 01:08:52 DNF04:08:57 DNF06:27:10 DNF08:42:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZASŁONKA Konrad 197OBY PRZED LIMITEMMILANÓWEKSenior II M - 30 DNF04:43:52 DNF07:28:57 DNF10:04:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ORUBA Dawid 51WIRYSenior I M - 20 01:24:53 DNF05:06:09 DNF07:55:35 DNF11:05:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUCH Arkadiusz 99RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKROSNOSenior II M - 30 01:29:01 DNF05:03:45 DNF08:17:40 DNF11:16:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HRYNCEWICZ Maciej 218WROCLAWSenior II M - 30 01:26:48 DNF05:38:18 DNF08:49:04 DNF12:07:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAROL Paweł 40SZYMANKOWSZCZYZNAMasters M - 40 01:15:17 DNF05:51:50 DNF08:59:01 DNF12:13:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCIOŁEK Andrzej 2131970KRAKÓWMasters M - 40 01:30:33 DNF06:00:39 DNF09:22:22 DNF12:45:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Jordan 159GLIWICESenior II M - 30 01:28:25 DNF05:24:01 DNF08:09:59 DNF12:46:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PTAK Arkadiusz 160SPARTANIE DZIECIOMWILKSZYNSenior II M - 30 01:28:08 DNF05:48:50 DNF09:25:09 DNF12:56:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
COP Anna 120SILESIA ULTRA MOUNTAIN TEAMKATOWICESenior II K - 3001:34:23 DNF06:07:47 DNF09:34:11 DNF12:58:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TÓRZ Paweł 117FB.COM/BUSIARZPAWELŚWIĘCIECHOWASenior I M - 20 01:43:51 DNF06:45:03 DNF10:38:25 DNF13:46:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLAŃSKI Wojciech 138DRUŻYNA SZPIKU SITECHGŁOGÓWSenior I M - 20 01:35:54 DNF06:26:00 DNF09:55:04 DNF13:52:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOBAK Krzysztof 136DRUŻYNA SZPIKU SITECHGŁOGÓWMasters M - 40 01:35:55 DNF06:26:00 DNF09:54:57 DNF13:52:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIERADZKA Renata 202WADERA TEAMŚWIDNICAMasters K - 4001:41:55 DNF06:43:57 DNF10:38:56 DNF13:53:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIENIEWICZ Marlena 203ZIELONA GÓRASenior II K - 3001:41:55 DNF06:43:58 DNF10:50:32 DNF13:53:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MĘŻYŃSKI Michał 173ŻIMBAKIWARSZAWAMasters M - 40 01:41:48 DNF06:26:57 DNF10:28:37 DNF13:55:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRATEK Aga 246OTK RZEŹNIKGLIWICEMasters K - 4001:09:14 DNF04:02:13 DNF06:24:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDRZEJEWSKI Łukasz 35WATAHASŁAWAMasters M - 40 01:15:17 DNF04:41:41 DNF07:47:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 47EVIL TEAMOSIECZANYSenior II K - 3001:41:03 DNF06:15:45 DNF09:49:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STRYCHALSKI Dariuszartur 198ŁAPYMasters M - 40 01:28:37 DNF06:01:33 DNF10:11:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKA Katarzyna 200GRUPA JURA.PLZAWIERCIESenior II K - 3001:36:23 DNF06:29:59 DNF10:22:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRACZYK Mariusz 134ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAMasters M - 40 01:34:27 DNF06:14:34 DNF10:50:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POGOCKI Piotr 13KNURÓWSenior II M - 30 01:38:35 DNF06:06:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻAK Krzysztof 167WROCŁAWWeteran II M - 6001:44:49 DNF06:48:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RYBICKI Aleksander 187SŁUŻBA WIĘZIENNABRZEG DOLNYSenior II M - 30 01:09:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLACZEK Michał 240TRZEBNICAMasters M - 40 01:16:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Marcin 152ŻNINSenior II M - 30 01:17:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PASZKIEL Sebastian 220POLFA TARCHOMIN S.A.RADOMMasters M - 40 01:20:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOREVA Daria 181WROCLAWSenior II K - 3001:29:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GONCHAROV Andrei 182WROCLAWMasters M - 40 01:29:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBROŚLAK Jacek 46BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE ZDRÓJMasters M - 40 01:32:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MASIULANIEC Agata 170BIEGOWY ŚWIATGDAŃSKSenior I K - 2001:33:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PLACEK Julian 238KÖPINGSenior I M - 20 01:36:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEWIŃSKI Andrzej 9ULTRASWADOWICESenior II M - 30 01:37:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 239 wynik(ów)