BIEG 7 SZCZYTÓW - 240 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
240 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
298
Wystartowało:
280
Nie ukończyło:
147
Ukończyło:
133
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 32km | 47km | 64km | 81km | 100km | 112km | 130km | 145km | 170km | 191km | 203km | 215km | 228km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
A8
130km
A9
145km
A11
170km
A12
191km
A13
203km
A14
215km
A15
228km
Czas
netto
240km
Czas
brutto
240km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                     
1KOT Rafał 1000Muay Running TeamSZCZYTNOMasters M - 40 1M 100:00:0200:58:0103:10:3804:51:2806:28:3008:09:3410:11:4711:20:0713:21:4915:20:2218:17:4121:09:5922:38:5424:34:2026:22:5727:51:47.1527:51:49.25 6:578.6
2SMOLIS Ivo 1222OPOLESenior II M - 30 1M 200:00:0601:02:1103:34:2905:38:2607:36:1209:39:3512:02:4213:22:1715:31:3117:46:4121:41:2025:02:3827:02:4329:41:0432:10:5133:50:35.7533:50:42.00+05:58:528:277.1
3PIGŁOWSKI Dawid 1202S-ULTRAGORZÓW WLKP.Senior II M - 30 2M 300:00:1701:10:0004:01:1806:00:5908:01:2510:26:3712:46:3814:05:2416:37:5619:12:5722:57:5526:04:2727:48:2330:23:5132:23:5133:50:25.1533:50:43.00+05:58:538:277.1
4DĄBROWSKI Kamil 1017Marcin Świerc TeamWROCŁAWSenior II M - 30 3M 400:00:3201:08:3003:51:0005:57:0307:54:2110:11:4412:46:4314:12:5616:45:0119:20:1123:06:3826:14:4028:04:3830:23:4632:29:2734:17:09.9034:17:42.30+06:25:538:347
5GRYCZKA Mateusz 1040NBR TEAMLESZNOSenior II M - 30 4M 500:00:3501:07:3403:46:1205:51:2207:54:1810:11:4312:46:4014:12:5916:44:5819:20:0823:06:3426:15:1728:04:3630:23:5332:29:2534:17:08.0534:17:43.05+06:25:538:347
6KOMENDACKI Dominik 1215KGHM ZG RUNGŁOGÓWMasters M - 40 2M 600:00:0401:09:0203:54:0006:01:2808:06:3810:16:1312:49:3614:18:0316:59:2519:39:2124:05:0727:21:1328:55:1831:04:2533:03:4834:38:24.6034:38:29.35+06:46:408:396.9
7RUTKA Marek 1157MUAY RUNNING TEAMPOZNANMasters M - 40 3M 700:00:0901:17:3004:15:0806:26:0008:37:2510:48:1313:22:5415:01:4617:28:3719:48:3023:50:2227:11:4429:00:3631:13:0933:18:5834:45:38.5034:45:48.45+06:53:598:416.9
8LACHOR Krzysztof 1121KŁODNESenior I M - 20 1M 800:00:1501:08:1303:54:1805:57:5107:59:5610:27:0313:19:1014:48:2217:27:0520:23:0524:17:2727:15:0729:03:5531:46:2234:00:3835:40:49.4535:41:05.10+07:49:158:556.7
9JEDWABNY Piotr 1052WROCŁAWSenior II M - 30 5M 900:00:1201:04:3803:44:0205:39:0007:31:0909:47:3412:29:4414:00:3316:43:0419:17:2022:57:5826:14:3028:13:3431:12:2833:52:3135:48:40.4535:48:53.40+07:57:048:576.7
10WALCZAK Maciej 1219QUAY POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 4M 1000:00:1503:51:2505:57:1707:52:4509:57:5912:23:0613:45:0016:14:3319:07:5722:58:0326:22:3828:28:4031:08:4833:53:3536:02:34.5036:02:49.90+08:11:009:006.7
11JANECKA Artur 1085Bieging Team ZelówŁASKSenior II M - 30 6M 1100:00:3201:14:5004:05:3006:21:2108:22:0510:54:3613:19:3614:33:3716:59:5220:04:2923:45:0827:05:2129:04:0631:55:0634:47:2236:36:56.4536:37:29.30+08:45:409:096.6
12PLISZKA Bartosz 1206OLA TEAMOSTROŁĘKAMasters M - 40 5M 1200:00:0301:08:5703:53:3506:01:2608:06:4810:16:0412:48:5814:24:3516:59:2719:39:1224:05:1027:37:0029:50:3732:52:1035:01:0236:41:22.4036:41:25.90+08:49:369:106.5
13PAZDA-POZORSKA Malgorzata 1270muay Runningteam PoltarexKOBYLNICASenior II K - 301K 100:00:0301:08:5703:53:3406:01:2508:06:4810:16:0212:48:5914:23:5216:59:2519:39:1324:05:0927:37:0429:50:3932:52:1335:01:0036:41:22.9536:41:26.15+08:49:369:106.5
14MAJCHRZAK Rafał 1191JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior I M - 20 2M 1300:00:0001:16:4504:21:5309:08:2411:41:0114:25:3716:10:3219:07:1322:14:0326:47:4530:34:3733:00:4635:28:2537:21:3138:52:04.4538:52:04.45+11:00:159:436.2
15ĆWIKLIŃSKI Łukasz 1049Izerska Grupa BiegowaKRAKÓWSenior II M - 30 7M 1400:00:2001:06:4003:55:5206:07:1708:21:1010:46:5513:36:4515:18:5817:56:1720:39:3225:23:0830:00:1432:14:2834:57:2837:09:1738:58:21.7038:58:42.65+11:06:539:446.2
16MAZUREK Robert 1050Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKYLUBLINMasters M - 40 6M 1500:00:0901:11:0904:19:0606:37:2609:10:4911:29:4714:08:1915:48:3218:47:5221:58:1226:14:4230:06:2932:36:0735:29:1937:27:4339:04:29.9539:04:39.90+11:12:509:466.1
17BORSKI Adam 119342.195 WejherowoWEJHEROWOMasters M - 40 7M 1600:00:1901:10:1604:10:1906:34:2208:43:4711:10:0713:48:3415:19:5418:05:0621:31:3226:08:0830:02:0132:08:5734:57:1737:13:1639:17:31.1539:17:50.70+11:26:019:496.1
18HEJKRLÍK Jiří 1103HejaHejTrail.czNESOVICESenior II M - 30 8M 1700:00:3901:07:3304:13:0806:28:1808:57:5411:33:1314:13:0515:54:1518:48:0921:58:5926:13:4430:05:5532:34:0735:24:3537:42:4039:19:47.2539:20:26.55+11:28:379:496.1
19ŁAGOŻNY Łukasz 1151Brubeck TeamSANOKSenior II M - 30 9M 1800:00:0701:06:5203:48:2605:57:0808:04:2510:29:2713:19:4614:55:5417:53:0421:05:5725:47:2829:47:1832:36:0935:40:1137:41:2539:24:26.5039:24:34.10+11:32:449:516.1
20SIKORA Zbigniew 1086Stowarzyszenie Pogoria BiegaJAWORZNOMasters M - 40 8M 1900:00:1401:07:4904:10:1106:28:0508:39:4111:16:4214:10:4115:43:5518:47:3821:58:0626:49:0630:52:5233:16:4836:09:4438:09:4939:30:33.8039:30:48.35+11:38:599:526.1
21BIAŁCZYK Jarosław 1185Jarosław BiałczykSZAMOTUŁYMasters M - 40 9M 2000:00:1101:08:0004:15:1206:38:0608:59:2311:15:4813:50:2615:23:4618:19:3821:27:5725:47:2229:47:1032:36:0835:40:1437:58:1939:44:56.4539:45:08.15+11:53:189:566
22NOWAK Mariusz 1269BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 10M 2100:00:1701:06:4403:48:0505:56:5708:01:2510:22:1113:01:4214:28:1217:15:1520:30:4325:05:5430:00:3133:06:1035:46:2738:13:3039:53:11.0039:53:28.45+12:01:399:586
23KRZESZOWSKI Marcin 1152STRZEGOMSenior II M - 30 11M 2200:01:0301:24:5304:37:2206:57:5709:08:1811:22:4714:03:4015:41:1418:41:3522:00:2126:03:4830:01:2833:20:4136:23:4539:02:1740:35:29.8040:36:32.85+12:44:4310:085.9
24GRABLEWSKI Grzegorz 1207MKS SiechniceWROCŁAWMasters M - 40 10M 2300:00:0201:04:3303:50:3406:10:4508:11:3710:37:3714:07:4415:39:0018:30:0022:40:3827:27:4232:58:4135:08:0437:25:5439:20:2740:51:57.1040:51:59.50+13:00:1010:125.9
25PIETRYSZYN Emil 1106ŻNINSenior I M - 20 3M 2400:00:0801:08:2104:20:5706:26:0208:37:3711:10:5513:47:4115:14:4817:56:0420:48:5625:26:0430:18:1632:47:1036:09:3839:03:5241:04:02.0541:04:11.00+13:12:2110:165.8
26ŻYŻA Piotr 1177MAAGNUS TEAM SKOKOWASKOKOWAMasters M - 40 11M 2500:00:0701:17:3304:27:0706:58:2009:19:4711:53:1914:52:1316:36:4319:16:3322:41:4227:34:2132:04:1634:20:1737:27:3439:35:3241:17:24.5541:17:32.50+13:25:4310:195.8
27KRUPIŃSKI Maciej 1087AGB TorfyZGIERZSenior II M - 30 12M 2600:00:4301:25:0804:53:1407:24:5910:09:3912:45:5715:45:1317:38:4120:57:3724:15:5128:47:4033:00:2535:10:4837:42:0239:50:4041:40:16.4041:41:00.30+13:49:1110:255.8
28KUCHARSKI Przemysław 1023Wielkopolska PolicjaROKIETNICASenior II M - 30 13M 2700:00:0801:17:4804:30:4406:56:1709:20:4311:57:3714:56:3616:51:0019:53:4922:51:5527:28:3332:04:2534:20:2537:42:5740:04:0041:49:18.7541:49:27.30+13:57:3810:275.7
29GWIZDAK Justyna 1194No Pain No GainRZESZÓWSenior II K - 302K 200:00:2401:20:2604:36:2907:13:0609:35:1112:05:0515:03:5316:55:3119:53:3122:50:3927:34:0731:51:0434:42:4437:40:4839:59:5341:51:16.3041:51:40.50+13:59:5110:275.7
30WIERZBICKI Hubert 1187CrossFit DogFieldPASIKUROWICESenior I M - 20 4M 2800:00:1701:09:3404:12:3006:25:4908:42:0011:07:3414:01:0215:38:4718:45:1721:57:4526:07:0530:15:0133:13:4136:36:3439:27:2141:58:55.6041:59:13.00+14:07:2310:295.7
31SADZIK Robert 1064NEOPROFILBARDOSenior II M - 30 14M 2900:00:0101:04:1204:16:5007:16:5209:22:1411:51:4814:59:0316:36:3219:43:0522:36:4827:27:1131:35:4133:51:5937:23:3340:18:2642:28:44.2042:28:46.00+14:36:5610:375.6
32ŁĘPICKI Artur 1092Markowi BiegaczeMARKIMasters M - 40 12M 3000:00:1701:13:2804:15:1206:30:3208:53:4611:27:0114:22:3316:06:4519:04:4522:44:3827:34:5632:00:3834:35:5037:36:2840:47:2142:29:03.3542:29:21.10+14:37:3110:375.6
33SZAŁKOWSKI Dawid 1091EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 13M 3100:00:1801:14:0804:15:3706:33:5108:55:0811:26:5914:22:2516:06:0719:04:4222:44:3027:36:1232:01:5434:37:0337:37:0640:46:3042:29:17.0542:29:35.40+14:37:4610:375.6
34MIKLER Arkadiusz 1015GUTO - WeeRideKRAKÓWMasters M - 40 14M 3200:00:0801:18:4104:30:4606:56:1709:20:4312:05:4015:12:0717:02:2520:16:3823:44:2128:43:3633:13:5835:24:4838:15:3640:45:1142:31:09.3542:31:18.25+14:39:2910:375.6
35LACHERA Marek 1255W pogoni za duchem/Huragan LigotaKATOWICESenior II M - 30 15M 3300:00:0201:15:2004:19:5406:41:5109:00:0411:52:2714:30:1116:14:2319:19:0022:58:1427:32:5832:14:4634:52:4038:05:0540:42:4242:33:23.3542:33:25.35+14:41:3610:385.6
36CIEŚLAK Dominika 1083WROCŁAWSenior II K - 303K 300:00:0501:22:0204:59:5707:39:1010:04:2512:39:4215:48:2917:53:4121:09:2124:32:2728:48:5333:01:5935:15:5438:05:5740:37:1142:35:55.0042:36:00.25+14:44:1110:385.6
37DOLEŻEK Robert 1079Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy WielkiejLESZCZEMasters M - 40 15M 3400:00:0101:04:1403:45:4505:57:0008:14:4310:43:1313:22:5415:01:5418:22:5122:06:5126:15:4730:51:0734:04:3837:21:4340:33:2942:38:00.3042:38:01.60+14:46:1210:395.6
38BERNACKI Eugeniusz 1174GPRS HydrokopGLIWICEWeteran I M - 50 1M 3500:00:2701:17:1604:34:0407:08:0909:48:1812:26:0215:32:3717:25:0820:42:5524:03:2629:03:1733:22:2735:55:3638:40:3941:03:0442:41:49.4542:42:16.45+14:50:2710:405.6
39TRZCIELIŃSKI Roman 1182PSY WarszawaWARSZAWAWeteran II M - 601M 3600:00:2601:17:1404:34:0307:08:1309:48:1912:26:0415:32:2917:25:1020:42:5624:03:2929:03:1733:22:3335:55:3738:40:4341:03:0542:46:06.9042:46:33.45+14:54:4410:415.6
40KRYM Katarzyna 1117SMOLECMasters K - 401K 400:00:3501:17:0704:16:3306:32:5008:42:1311:11:4714:11:0116:01:5719:34:5723:14:2629:14:4733:17:1835:33:2238:30:1041:11:1643:09:37.5543:10:13.10+15:18:2310:475.6
41OSTAPIŃSKI Wojtek 1104OSTreSROkiPIASECZNOMasters M - 40 16M 3700:00:1801:17:3404:24:4006:58:2409:36:3712:19:5015:21:2317:00:1720:09:1423:20:4729:05:0633:35:0436:12:4538:59:5141:33:2343:14:38.2543:14:56.90+15:23:0710:485.5
42JAWORSKI Łukasz 1150Ultramoc:-)WARSZAWAMasters M - 40 17M 3800:00:0801:07:2803:50:1506:00:5908:14:1610:48:1313:47:5715:24:2618:34:4822:12:5527:13:0731:56:0934:53:3238:23:4441:13:0443:15:20.2043:15:28.55+15:23:3910:485.5
43DZIERKA Mariusz 1153TOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 18M 3900:00:3801:22:0504:37:4607:21:1409:58:1612:44:1915:58:0417:48:4220:52:4523:57:3329:18:4734:16:5036:32:4039:22:0841:49:0543:26:55.7543:27:34.45+15:35:4510:515.5
44KOWALCZYK Tadeusz 1145POZNAŃWeteran I M - 50 2M 4000:00:2601:18:1004:32:0607:01:4109:26:4012:05:0415:03:5316:55:3019:53:2922:51:5227:34:4332:04:3034:47:4837:56:1740:52:1243:32:52.2543:33:18.70+15:41:2910:535.5
45ŻARNOWSKI Grzegorz 1013gregzarnowski.plZAGÓRZYCE DWORSKIESenior II M - 30 16M 4100:00:2001:17:0204:27:1606:50:5909:24:5212:21:4215:38:2417:23:4420:27:1023:42:2328:54:2833:49:3436:26:3239:30:0142:10:0543:50:11.3043:50:32.20+15:58:4210:575.5
46PERKOWSKI Piotr 1280MONK SANDALS TEAMKAMPINOSMasters M - 40 19M 4200:00:0301:07:5803:56:0206:13:4608:20:3710:35:0213:19:4615:02:2018:22:2721:58:0126:34:1531:36:2934:46:4638:12:0741:31:3943:56:17.7043:56:20.80+16:04:3110:595.5
47KOZŁOWSKI Leszek 1059LesznoLESZNOMasters M - 40 20M 4300:00:3601:21:4104:39:1407:02:1809:20:1712:10:0115:09:3216:50:1619:53:1323:34:1528:43:4933:41:5936:11:2039:23:0442:08:0644:06:43.0544:07:19.55+16:15:3011:015.4
48STANOWSKI Grzegorz 1197forever youngŁÓDŹMasters M - 40 21M 4400:00:1101:12:3404:30:2606:58:5209:25:1311:53:0114:36:5816:16:4119:23:3622:59:5428:30:3133:27:3936:19:3539:23:0042:14:5644:10:47.3044:10:58.60+16:19:0911:025.4
49BORKOWSKI Marek 1114OLSZTYNSenior II M - 30 17M 4500:00:5001:33:1205:30:1408:24:4811:07:2113:47:0116:59:1319:05:1522:17:4625:43:1830:16:0734:57:2437:21:5540:15:0342:24:2944:22:19.0544:23:09.50+16:31:2011:055.4
50KULICKI Łukasz 1115OLSZTYNSenior II M - 30 18M 4600:00:5101:33:1205:30:1108:24:4011:07:2213:47:0216:59:1219:06:1222:19:0325:43:4730:16:0734:57:3037:21:5540:13:5742:24:2744:22:20.2044:23:11.60+16:31:2211:055.4
51KUTNIK Mirosław 1236KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAMasters M - 40 22M 4700:00:5301:28:5104:45:0907:04:1709:25:0412:08:3815:06:5116:57:0620:13:5924:02:0329:24:0034:27:5436:59:1339:58:0542:32:2244:22:43.9544:23:37.75+16:31:4811:055.4
52KLIMCZEWSKI Andrzej 1196Forever Young ŁódźŁÓDŹWeteran I M - 50 3M 4800:00:0901:19:1004:38:2407:10:5409:35:5312:40:4115:49:1517:44:1820:58:5024:39:1430:20:2234:43:2136:50:5940:06:4342:56:0744:28:59.9544:29:09.45+16:37:2011:075.4
53BIEGAJŁO Krystian 1131MTS KGHMDrużyna SzpikuGŁOGÓWMasters M - 40 23M 4900:00:1101:19:1304:29:4207:04:2709:35:2612:30:0615:43:4317:36:0620:50:4724:18:3730:22:3034:50:0937:15:2240:13:5242:56:2544:55:44.9044:55:56.50+17:04:0711:135.3
54PRZYBYŁ Rafał 1259Fundacja PRZYBYŁ Z POMOCĄPIASKISenior II M - 30 19M 5000:00:0501:12:3604:22:1607:04:5909:43:2512:25:1115:25:3317:13:0620:31:4424:26:5129:36:5533:58:1236:28:2139:39:0642:39:1845:05:31.0045:05:36.85+17:13:4711:165.3
55PIOTROWSKI Paweł 1058PROTONGOSTYŃMasters M - 40 24M 5100:00:0801:12:3204:22:4107:04:5809:43:2212:25:1115:25:3017:13:0320:31:4324:26:4829:36:5333:58:1236:28:1939:38:5642:39:1745:05:28.9045:05:37.55+17:13:4811:165.3
56DONIEC Marek 1113Piotrkowski Klub Biegacza EndorfinaPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 25M 5200:00:1401:12:3504:18:5807:07:2309:54:3612:50:2416:02:5118:34:3622:06:3925:39:4331:42:0935:42:3637:53:5440:40:2043:09:2945:15:19.1045:15:33.50+17:23:4411:185.3
57ČERNOCKÝ Jan 1286MĚCHENICESenior II M - 30 20M 5300:00:0101:12:1004:17:0506:37:5509:04:2711:50:2214:54:1716:42:5020:07:1523:20:3528:25:2533:23:5436:30:5940:22:4543:24:1745:22:17.4545:22:18.70+17:30:2911:205.3
58OSTROWSKI Miroslaw 1160Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAWeteran I M - 50 4M 5400:00:1101:17:4104:34:5607:08:3309:35:2312:16:2715:23:0017:21:0020:35:5324:00:2628:59:1933:49:4736:27:0739:38:0742:49:1445:22:23.1545:22:34.30+17:30:4511:205.3
59WIRA Mirosław 1108WROCŁAWWeteran II M - 602M 5500:00:3301:23:1004:49:3907:36:1010:29:0913:36:1216:53:4518:48:0922:16:5825:48:2331:45:4537:21:4039:28:5542:04:2644:25:5845:58:11.2045:58:45.10+18:06:5511:295.2
60ŁOŻYŃSKI Radomir 10784RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 26M 5600:00:1301:17:3004:23:4606:41:3208:53:5611:31:5314:20:1416:05:3719:33:5423:07:0328:30:3333:27:4336:19:3640:39:4543:29:5546:09:35.3546:09:48.35+18:17:5911:325.2
61DOMIN Łukasz 1044Aktywny DynówDYNÓWSenior II M - 30 21M 5700:00:3201:19:3004:32:0106:57:0409:31:0712:09:2215:33:2617:17:2120:14:1723:38:3328:43:2633:30:3336:37:2840:24:2143:45:3246:17:50.8046:18:23.20+18:26:3311:345.2
62JANDZIŚ Wiesław 1249Aktywny DynówDYNÓWMasters M - 40 27M 5800:00:3201:19:3104:32:2306:57:0309:31:0612:09:2115:33:2517:17:1620:14:1623:38:3328:43:2433:30:3036:37:2840:24:2543:46:1846:17:51.8046:18:23.95+18:26:3411:345.2
63RADZIEMSKI Paweł 1088ViaconOSIECZNASenior II M - 30 22M 5900:00:1701:18:1704:21:0706:42:1508:54:0411:25:5014:17:4716:05:1719:31:1923:34:3829:27:2434:28:2737:09:4640:31:5743:39:3046:18:09.5046:18:26.80+18:26:3711:345.2
64BŁACHOWIAK Mariusz 1175MARATON LESZNOLESZNOMasters M - 40 28M 6000:00:3601:21:4204:33:5506:54:2409:17:3312:24:5415:32:2317:21:5420:50:3125:18:5930:47:0035:39:3738:25:5541:35:4644:11:0946:18:14.6046:18:50.95+18:27:0111:345.2
65ZABOROWSKI Robert 1223Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran I M - 50 5M 6100:00:3501:23:0505:08:0607:50:2010:33:3513:18:2816:28:2218:26:4821:47:1825:14:4730:38:4035:37:5638:11:1641:45:0444:33:4646:40:14.8546:40:49.95+18:49:0011:405.1
66TUCZYŃSKI Maciej 1002Old School TRAIL RUNNING TEAMRZESZÓWSenior II M - 30 23M 6200:00:5201:16:3704:25:5106:44:2609:12:5511:52:2814:43:4416:47:1220:06:2424:27:0629:58:1836:16:3139:06:0142:39:1644:58:0746:43:55.0546:44:47.30+18:52:5811:405.1
67JACHYMSKI Jacek 1237Akademicki Klub Górski w ŁodziŁÓDŹWeteran II M - 603M 6300:00:5101:34:4305:30:1508:15:2311:02:4214:00:3417:17:2719:19:1322:47:5826:54:0332:18:5236:47:2239:08:0242:13:5444:58:4746:49:37.4546:50:29.15+18:58:3911:425.1
68GRZESZCZUK Wojciech 1188Visual Family CollectiveWARSZAWAWeteran I M - 50 6M 6400:00:0701:23:0304:52:4107:45:1310:28:3113:29:4716:57:3819:06:0022:45:2526:10:1631:52:1636:20:1738:45:5842:01:0744:59:3046:52:15.1546:52:22.90+19:00:3311:435.1
69PAWLYTA Jerzy 1139KM PSP ElblągELBLĄGSenior II M - 30 24M 6500:00:2801:21:1004:37:4607:12:2209:44:5812:57:5415:57:3017:56:0021:10:2924:41:4731:41:3036:36:2338:59:0742:02:4144:40:0747:02:51.7047:03:19.80+19:11:3011:455.1
70DYNIA Krystian 1247JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior II M - 30 25M 6600:00:3201:20:0604:25:0806:44:3609:00:0712:12:1316:11:2218:39:3622:06:2626:35:4731:42:5037:25:5939:23:4642:27:5745:03:1847:03:07.7547:03:40.00+19:11:5011:455.1
71MALEC Mariusz 1118Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIESTARGARDMasters M - 40 29M 6700:00:5301:43:1105:29:0808:20:5111:17:4114:19:5817:21:1219:19:2423:03:2626:45:0331:19:4535:37:3539:10:0842:28:0045:24:3347:06:07.7547:07:00.80+19:15:1111:465.1
72SZOPA Marek 1262Team KopećGORZÓW WLKP.Masters M - 40 30M 6800:00:1601:14:3104:30:2806:43:0609:25:5712:19:4015:12:0517:20:5220:52:4424:30:0430:35:2936:56:3739:32:4442:40:3845:43:1047:11:19.6547:11:36.55+19:19:4711:475.1
73BASZAK Tomasz 1296Siła OgraSTRACHÓW Masters M - 40 31M 6900:00:1301:23:0104:48:4107:13:1209:49:4412:26:5716:23:5218:21:3421:40:3925:25:3730:31:5637:02:0939:29:2242:51:0445:24:0047:17:14.8547:17:28.70+19:25:3911:495.1
74CIURASZKIEWICZ Andrzej 1142Andrzej CiuraszkiewiczWROCŁAWMasters M - 40 32M 7000:00:2101:23:3404:44:4207:15:4709:50:2312:50:4115:51:2317:49:0621:03:4224:38:5332:20:4137:21:5639:38:4942:43:4545:24:1747:17:14.4547:17:36.00+19:25:4611:495.1
75DETTLAFF Patrycja 1276DREAM RUNGMINA LESZNOWOLASenior II K - 304K 500:00:1001:19:1304:51:1007:35:1210:14:5513:28:1816:39:3118:39:0422:30:5526:05:3031:16:4035:51:4038:46:1242:11:5845:23:2947:23:54.2547:24:04.50+19:32:1511:505.1
76JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 1098KUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 26M 7100:00:2101:22:5504:47:1007:06:5909:34:3012:10:3415:02:5616:51:2520:26:1524:41:5330:12:5335:27:2938:14:1941:55:4044:59:2347:25:14.8047:25:36.50+19:33:4711:515.1
77CHRZĄŚCIK Anna 1216Płomyk OlkuszKRZESZOWICEMasters K - 402K 600:00:1601:18:4004:44:2207:21:4810:00:2012:53:5916:00:3418:02:0921:46:4525:41:5330:50:5336:17:1539:06:3545:33:5347:31:20.2047:31:37.00+19:39:4711:525.1
78SOPOTNICKI Wojciech 1178MoveOnKUNICEMasters M - 40 33M 7200:00:4401:30:4105:00:3807:34:2710:13:2013:21:5316:23:0518:22:3421:40:1125:24:3830:38:0536:32:4139:23:1542:46:3345:33:2947:30:52.7047:31:37.30+19:39:4811:525.1
79WRÓBEL Kamila 1290Nikoś I StaśRZESZÓWSenior II K - 305K 700:00:2501:22:3604:41:4007:27:1310:12:3413:05:1816:04:0218:04:2521:17:0224:29:4329:26:2734:55:0538:19:4742:05:1745:20:3347:33:38.9047:34:03.95+19:42:1411:535
80LIC Janusz 1232Biskupice BiegająZABRZEWeteran I M - 50 7M 7300:00:4201:25:3905:20:3108:09:5410:45:3413:41:2516:52:4518:46:3122:12:1025:46:5531:45:4236:50:4839:09:3942:31:4345:16:4747:36:55.3047:37:37.45+19:45:4811:545
81MATWIEJCZYK Gabriel 1026tym razem sie udaWARSAWSenior II M - 30 27M 7400:00:3301:17:5404:32:5906:59:2609:34:4913:04:1216:08:3418:24:2921:58:3125:27:3531:16:3836:50:5439:02:4942:18:0045:15:1247:38:00.0047:38:33.95+19:46:4411:545
82KOZERAŃSKI Przemysław 1080WILD DOGS TEAMWOJKOWICESenior II M - 30 28M 7500:00:1001:14:4404:18:0206:46:5709:17:0212:20:0915:43:3617:42:2121:16:1325:24:4730:52:4735:07:2937:43:0641:17:1744:56:1947:45:07.9047:45:18.10+19:53:2811:565
83DŁUŻNIEWSKI Jacek 1272UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 34M 7600:00:2001:20:3904:35:5507:01:3009:31:5512:13:4615:09:5417:05:1120:33:3024:31:5729:58:5835:43:2138:29:3642:30:0445:42:4047:47:09.2547:47:29.40+19:55:4011:565
84KLINCEWICZ Cezary 1200WROCŁAWSenior II M - 30 29M 7700:00:2101:20:3904:34:4206:52:2009:17:0311:42:5814:35:1216:26:0719:23:5524:16:1730:47:5135:40:0538:24:1941:58:4045:09:0647:49:30.2047:49:51.55+19:58:0211:575
85GRZELAKOWSKI Robert 1105Wkurw_TeamPOZNAŃSenior II M - 30 30M 7800:00:4801:29:5705:28:5108:12:2610:51:0914:01:5917:20:2519:21:4422:30:0726:10:0831:20:1236:48:0539:05:1342:35:4345:39:2047:49:27.0047:50:15.90+19:58:2611:575
86LEMBOWICZ Grzegorz 1084POZNAŃMasters M - 40 35M 7900:00:4801:30:2805:28:5108:12:2810:51:0614:02:0017:20:2719:21:4522:30:0726:10:0931:20:1536:48:1039:07:0042:35:4545:39:1747:49:36.8547:50:24.85+19:58:3511:575
87TUROBOŚ Michał 1243ŁÓDŹMasters M - 40 36M 8000:00:1201:18:3805:03:3107:51:0510:34:2313:21:4116:22:3518:23:5422:21:3326:10:4431:18:3536:48:3839:07:4242:28:3445:36:5447:58:02.0047:58:14.70+20:06:2511:595
88SANECKI Patryk 1066Spartanie DzieciomPASŁĘKSenior I M - 20 5M 8100:00:2801:21:1004:37:4707:12:2509:44:5912:57:5515:57:3317:56:0021:10:2924:41:4831:41:3336:33:0738:55:3442:15:3645:25:2448:05:39.7048:06:07.80+20:14:1812:015
89MATEJCZUK Marcin 1240Ultra ŚledźSUPRAŚLSenior II M - 30 31M 8200:00:2201:18:3904:26:0806:59:0909:35:1512:20:1915:25:0317:23:5920:57:0424:58:0831:01:4537:26:0040:14:3943:09:4246:14:2948:07:40.9548:08:03.25+20:16:1412:015
90DEPTUŁA Hubert 1265WOŁOMINMasters M - 40 37M 8300:00:2901:17:2404:37:4607:21:1510:00:0913:16:4116:39:3718:46:2022:09:5626:09:0432:21:1637:59:2440:14:3743:17:0646:14:1648:07:35.1048:08:05.00+20:16:1512:015
91GŁĘBOWSKI Tomasz 1009CZERWONAKMasters M - 40 38M 8400:00:3501:39:1605:53:3408:53:2111:39:3014:48:2918:32:3220:57:2524:15:1027:37:5832:27:1037:25:2839:47:3043:17:4146:22:5148:10:20.1548:10:55.70+20:19:0612:025
92MATUSZEWSKI Marek 1035Runner's Power ŚremŚREMMasters M - 40 39M 8500:00:3701:31:2705:17:4408:10:1510:53:0913:44:3317:00:1119:18:0722:46:3426:05:1131:57:0637:24:4640:05:0843:10:4646:06:3748:11:53.1048:12:30.50+20:20:4112:025
93MIKOWSKI Artur 1144AlnorGRÓJECMasters M - 40 40M 8600:00:4201:25:3504:49:1407:26:5410:09:3912:51:5216:40:1918:48:2322:18:0026:08:4932:20:1937:19:5040:02:5643:17:2446:22:5848:18:21.7548:19:04.30+20:27:1512:045
94ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 1250DĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 32M 8700:01:1401:22:0904:24:5006:41:3408:59:4211:51:3514:36:1916:25:0119:22:3023:07:5928:29:3033:48:5436:43:4141:58:2345:18:3548:23:23.6548:24:38.30+20:32:4912:055
95SZYMAŁA Marcin 1169Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKMasters M - 40 41M 8800:00:3501:22:4204:59:3507:42:4110:18:2612:54:5215:57:3017:59:4621:16:5425:07:5531:44:1636:32:5638:55:3042:18:0345:42:3348:36:33.2548:37:08.25+20:45:1912:094.9
96CIUK Piotr 1060Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAMasters M - 40 42M 8900:00:4901:30:3205:08:5807:52:0310:31:1413:19:2616:27:4218:18:0021:43:2025:56:2032:22:2337:00:3439:35:1842:50:2346:22:5648:41:48.3048:42:37.50+20:50:4812:104.9
97BOJDA Grzegorz 1028WAPiENICKI TEAMBIELSKO BIAŁAMasters M - 40 43M 9000:00:3301:32:0605:19:1408:07:3410:46:0514:00:5317:21:5119:25:4623:26:2228:03:3633:13:5038:23:1640:31:0244:04:1647:01:2648:45:06.6048:45:39.95+20:53:5012:114.9
98WOJCIECHOWSKI Przemysław 1100Championman TeamCZEMPIŃSenior II M - 30 33M 9100:00:3201:32:0905:07:3207:46:5210:23:0213:25:2616:46:2318:53:0921:56:3626:09:0632:20:2737:20:1040:03:0743:17:3946:22:5948:51:37.8548:52:10.70+21:00:2112:124.9
99LACHERA Tomasz 1055W Pogoni Za DuchemZABRZESenior II M - 30 34M 9200:00:2701:19:4604:41:4307:11:3209:35:2512:06:1114:44:3716:26:0419:53:5523:38:5929:33:2535:43:0937:59:2541:34:3745:16:2449:09:56.8549:10:24.15+21:18:3412:174.9
100DZISZKIEWICZ Grzegorz 1170BIELSKO BIAŁASenior II M - 30 35M 9300:00:5101:34:5805:34:1808:28:4411:17:4114:10:2517:17:0819:19:0022:55:0126:26:4532:25:1137:21:3139:45:1643:24:3546:42:2749:12:13.2549:13:04.60+21:21:1512:184.9
101ANDRZEJEWSKI Maciej 1199Drink - TeamGNIEZNOSenior II M - 30 36M 9400:00:2301:21:4604:53:0707:39:0610:28:3313:35:2817:30:3219:57:2823:53:0127:32:5333:55:3438:39:2141:12:3644:30:0747:11:5349:18:21.8549:18:45.80+21:26:5612:194.9
102BOGACKI Sławek 1008#UltraVegeNordicWalkerBRZOZÓWKA K.TORUNIAMasters M - 40 44M 9500:00:1301:30:1705:31:1508:33:2011:33:1514:33:1518:14:5220:23:3623:59:0627:54:0834:46:0439:32:1241:48:1845:13:3947:51:1849:24:22.3049:24:35.70+21:32:4612:214.9
103POBŁOCKI Jan 1141Grupa Trójmiasto/ Spartanie DziGDAŃSKWeteran II M - 604M 9600:01:0701:32:3805:39:2008:53:5511:46:2614:42:3318:10:1220:22:1023:58:2627:39:2234:17:4739:00:4741:33:3344:48:3747:23:0449:23:50.7549:24:58.30+21:33:0912:204.9
104BADOWSKI Jerzy 1252Nordea Running TeamPIASECZNOMasters M - 40 45M 9700:00:0601:11:1504:07:4506:26:3408:59:3011:50:0815:00:2616:50:5420:58:0924:51:3530:45:3637:04:3839:44:0143:34:1247:02:2649:27:29.1049:27:35.20+21:35:4512:214.9
105BARANOWSKI Andrzej 1053TriWawaWARSZAWASenior II M - 30 37M 9800:00:4301:24:4404:38:2107:04:2509:25:1412:08:4715:07:0216:57:1520:14:0824:01:5530:46:4635:58:4538:31:3243:22:2446:42:2049:34:22.5049:35:06.40+21:43:1712:234.8
106RUMPEL Krzysztof 1213KS M.E.T.A.CZYŻOWICESenior II M - 30 38M 9900:00:4901:25:4305:30:1808:15:3111:07:1813:53:4417:41:2521:35:4725:23:0528:38:3134:45:3039:31:5241:47:4445:13:1847:50:4649:35:00.4549:35:49.70+21:44:0012:234.8
107NALAZEK Marcin 1076Kalenji by DecathlonWARSZAWASenior II M - 30 39M 10000:00:1201:04:5004:11:0106:34:3308:59:3911:46:4315:17:4117:37:5921:27:4725:53:3432:33:0836:59:2039:43:3843:39:4847:03:0749:35:39.3049:35:52.00+21:44:0212:234.8
108STASZEWSKI Piotr 1146POTASZEMasters M - 40 46M 10100:00:5201:24:3005:04:3807:57:5410:38:5813:38:2617:07:2119:19:2623:15:2226:57:0532:45:2737:29:3740:11:0643:51:1346:58:1349:37:57.2549:38:49.80+21:47:0012:244.8
109KWAŚNIEWSKI Tomasz 1036Sulechowska Grupa BiegowaSULECHÓWMasters M - 40 47M 10200:00:4001:25:3805:08:0408:02:4610:59:5214:07:4017:42:2420:03:4623:28:1927:13:2732:45:4037:29:4540:11:1743:51:4046:58:2549:38:09.9549:38:50.30+21:47:0112:244.8
110GAJLUSZ Dawid 1021biegiem po marzenia TEAMOLEŚNICASenior II M - 30 40M 10300:00:3601:23:2404:56:1707:33:2510:13:4213:01:5516:22:5918:23:3921:53:5425:17:0131:13:0537:18:2140:33:1144:17:4446:59:0849:42:42.1049:43:18.35+21:51:2912:254.8
111TROCHIMOWICZ Hubert T 1266Longevity ExpeditionWARSZAWAMasters M - 40 48M 10400:00:1101:16:0804:45:1707:06:0409:36:1712:58:1316:23:2518:29:4921:54:1925:30:2931:13:3137:18:5240:33:3644:18:1246:59:3049:43:06.8549:43:18.45+21:51:2912:254.8
112POTOCZNY Łukasz 1189EuforiabiegaczateamGÓRASenior II M - 30 41M 10500:00:2001:31:1305:22:4808:25:0211:27:4114:53:2618:31:5120:55:3524:23:5028:27:0935:06:0539:34:4142:02:1444:58:3547:48:3449:52:35.6549:52:56.40+22:01:0712:284.8
113MAŁOWIŃSKI Artur 1110BYDGOSZCZWeteran I M - 50 8M 10600:00:4401:25:3205:04:0507:45:3110:32:2113:45:4417:21:3719:48:1923:44:5127:45:1633:41:0438:29:0341:05:2844:27:2947:23:4449:59:03.4049:59:47.60+22:07:5812:294.8
114KRASIŃSKI Tomasz 1271IndywidualnieJÓZEFÓW NAD WISŁĄMasters M - 40 49M 10700:00:1601:18:3904:56:4207:37:3510:04:0513:20:3216:51:2919:17:0322:59:1527:06:0733:47:4038:51:4741:31:4045:39:2948:33:4450:17:20.9050:17:37.75+22:25:4812:344.8
115MAĆKOWIAK Krzysztof 1029PSARSKIESenior II M - 30 42M 10800:00:2501:26:4905:03:5607:45:0910:28:2113:21:1616:41:3818:52:4322:19:4026:09:1232:28:3937:31:4840:25:2744:15:2548:02:5550:21:04.6050:21:29.75+22:29:4012:354.8
116HAUPT Krzysztof 1228MUAY RUNNING TEAMSUCHY LASMasters M - 40 50M 10900:00:1001:26:1005:28:1308:17:3911:03:2113:35:2116:52:5219:11:0622:56:0026:09:2431:52:1536:31:1339:37:1243:12:3247:02:0950:26:47.1550:26:57.20+22:35:0712:364.8
117NIEMAS Mariusz 1090Kp PSP w WadowicachBŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 9M 11000:00:3701:28:4405:37:1608:26:0511:16:5414:31:1717:56:4620:00:1923:40:5027:19:1834:56:5439:30:1142:05:5745:27:5548:20:5150:26:51.3050:27:28.60+22:35:3912:364.8
118GRZESIAK Mateusz 1257PSPKĘPNOSenior II M - 30 43M 11100:00:0501:21:1405:26:3108:34:3411:33:4314:44:3618:34:4320:52:2024:17:5728:39:1335:26:3539:43:3142:24:3746:06:3448:43:0450:27:53.1050:27:58.25+22:36:0912:364.8
119SZNAJDER Marcin 1292POZNAŃSenior II M - 30 44M 11200:01:1301:38:2605:29:0308:11:4911:03:3014:20:0817:52:4220:04:3023:57:5027:58:2933:13:0838:32:0441:12:1044:53:3948:00:3450:29:08.8550:30:22.70+22:38:3312:374.8
120TRYK Sebastian 1138PRO-RUN Wrocław / Maraton w 140 minutWROCŁAWMasters M - 40 51M 11300:00:3701:33:0506:03:0208:59:0912:03:3715:17:1019:16:2321:40:5425:07:2729:00:5335:12:5439:56:3242:00:3345:50:1748:28:1050:43:22.2550:43:59.90+22:52:1012:404.7
121GARNCARZ Paweł 1275WROCLAWMasters M - 40 52M 11400:00:1101:09:3104:39:3507:06:2509:34:1512:20:2315:25:0417:23:5620:57:1524:58:1931:01:5437:26:1540:29:3345:03:1548:15:2650:46:47.4550:46:58.75+22:55:0912:414.7
122GORGOL Tomasz 1251LP500BYDGOSZCZMasters M - 40 53M 11500:00:2101:20:5605:05:3307:57:0310:47:2213:55:1717:26:1119:44:0623:27:1627:13:3634:12:0939:09:5641:51:2645:29:4748:16:2450:54:49.6550:55:10.70+23:03:2112:434.7
123WYSTRYCHOWSKA Marzena 1123bfagencja.plWARSZAWAMasters K - 403K 800:00:4201:26:2105:21:3408:19:0011:27:1914:34:5918:23:3720:49:1624:14:5628:02:5533:59:3839:06:1141:23:4045:23:3448:20:3950:55:20.4050:56:02.70+23:04:1312:434.7
124KRĘCIELEWSKI Tomek 1279GOPR W-KWARSZAWASenior II M - 30 45M 11600:01:4901:17:0004:28:1906:36:1509:12:5011:49:2515:02:2717:28:0821:01:1024:42:5934:56:0939:54:1942:27:0146:11:2448:52:1250:57:22.0550:59:11.20+23:07:2112:444.7
125JANIK Tomasz 1071Orange PolsaHRUBIESZÓWMasters M - 40 54M 11700:00:5601:33:4505:34:2808:26:1811:31:2214:59:0518:35:5420:55:1824:31:4528:36:4935:25:2539:41:2342:20:5345:51:0248:39:3751:10:55.1551:11:52.00+23:20:0212:474.7
126WYSOKIŃSKI Jerzy 1184Klub Biegacza Biała Biega/Orange PolskaBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 10M 11800:00:5801:34:2605:34:2508:26:2011:31:2014:59:0418:35:4920:55:1524:31:4328:36:4135:25:1639:41:1542:20:4945:51:0548:39:3451:10:53.7051:11:52.40+23:20:0312:474.7
127SYPNIEWSKA Hanna 11401954GDYNIAWeteran II K - 601K 900:00:4101:31:5105:39:4208:52:3811:42:4214:43:3118:14:0320:22:2423:58:3027:40:0034:18:1139:01:3641:33:5145:05:2748:15:3051:17:49.9051:18:31.20+23:26:4112:494.7
128WYBRANIEC Michał 1186WAŁBRZYCHSenior II M - 30 46M 11900:01:0001:34:4105:47:3408:40:4511:33:2914:48:2618:47:0921:08:4324:54:2328:48:1535:27:5839:55:4042:48:0846:10:3349:03:1551:18:10.0051:19:10.20+23:27:2012:494.7
129PALKIJ Aleksandra 1135KS Forrest LimanowaDOBRASenior II K - 306K 1000:00:4801:34:4905:47:4508:40:5611:33:5914:48:5518:47:2321:10:4424:54:4228:48:2735:29:3239:55:4342:42:0546:11:0349:04:4651:18:22.7051:19:11.05+23:27:2112:494.7
130JANUSZEWSKI Piotr 1256mks roboty drogoweMIĘZYZDROJEMasters M - 40 55M 12000:00:4501:29:4805:40:2508:50:4411:43:3814:48:4318:46:0621:09:0224:54:4528:48:3235:26:4539:55:2742:47:1046:10:4449:04:5151:18:26.0051:19:11.35+23:27:2212:494.7
131POZLEWICZ Dariusz 1285ZABRZEMasters M - 40 56M 12100:00:5101:30:4405:20:0608:17:5211:08:1314:11:0217:32:4519:57:0223:56:3127:55:3634:12:4640:08:0742:52:2846:24:5849:08:2151:19:05.3551:19:56.50+23:28:0712:494.7
132RYCYK Grzegorz 11651975KRASNYSTAWMasters M - 40 57M 12200:00:4801:30:3305:27:0508:20:3510:51:1213:44:4117:29:0220:03:1423:52:5028:26:4335:07:5340:24:3643:47:2046:50:3949:30:4651:38:29.0551:39:18.00+23:47:2812:544.6
133FURTAK Krzysztof 1288KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINWeteran I M - 50 11M 12300:00:5101:19:5204:48:2108:08:3411:22:0414:44:2118:37:3221:09:2424:52:2128:35:3434:57:1440:10:3042:52:2546:31:1249:33:0851:53:01.5551:53:53.00+24:02:0312:584.6
134MAGOŃ Kamil 1070WIĄZÓWSenior I M - 20 6M 12400:00:0014:47:3521:11:4525:36:0728:49:3635:51:12+17:33:2912:394.7
135STATECZYŃSKI Błażej 1020RABOWICESenior II M - 30 47M 12500:00:5801:32:4505:11:0107:46:0410:22:3912:59:0015:59:5117:52:2721:58:08+08:37:1510:085.9
136PIOTROWSKI Andrzej 1062Poranny PatrolKRAKÓWSenior II M - 30 48M 12600:00:0501:01:0203:31:4805:31:3507:31:3610:25:25+02:15:547:437.8
BOGACKI Andrzej 1225Ślęzak TeamJAWORZNOWeteran I M - 50 DNF01:08:03 DNF04:10:10 DNF06:28:03 DNF08:39:39 DNF11:16:41 DNF14:10:39 DNF15:43:54 DNF18:47:36 DNF21:58:04 DNF26:49:08 DNF31:38:35 DNF34:49:18 DNF38:39:41 DNF42:59:16 DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Michał 1195BOLESŁAWSenior I M - 20 DNF01:25:01 DNF04:48:23 DNF07:28:21 DNF10:07:46 DNF13:31:41 DNF16:54:27 DNF18:57:30 DNF22:50:05 DNF27:13:25 DNF32:26:36 DNF37:44:35 DNF40:59:27 DNF45:52:42 DNF49:53:33 DNF DNF DNF--
WĘGLARZ Czesław 1069Muli FitKĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran I M - 50 DNF01:14:54 DNF04:22:29 DNF06:46:08 DNF09:17:40 DNF11:56:19 DNF14:51:52 DNF16:32:00 DNF19:31:27 DNF22:49:19 DNF28:25:32 DNF33:23:41 DNF36:30:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLEKSY Jarosław 1136KS Forrest LimanowaTYMBARKWeteran II M - 60DNF01:34:38 DNF05:45:48 DNF09:03:11 DNF11:58:12 DNF14:52:14 DNF18:47:08 DNF21:14:38 DNF25:10:53 DNF28:48:33 DNF35:29:41 DNF39:56:12 DNF42:54:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZEJA ZDANOWSKA Dorota 1112Imperium Sportu TeamBĘDZINMasters K - 40DNF01:18:26 DNF04:53:49 DNF07:12:36 DNF09:26:19 DNF11:52:03 DNF14:29:37 DNF16:13:54 DNF19:18:35 DNF22:57:53 DNF27:32:34 DNF32:14:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCIŃSKI Dominik 1007Kluczyk Running TeamRASZKÓWSenior II M - 30 DNF01:17:30 DNF04:27:14 DNF06:53:49 DNF09:26:24 DNF12:16:50 DNF15:25:51 DNF17:32:10 DNF21:06:07 DNF24:44:44 DNF30:36:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUC Wojciech 1054KŁOBUCKSenior II M - 30 DNF01:23:10 DNF04:50:27 DNF07:21:39 DNF09:43:22 DNF12:29:17 DNF15:44:12 DNF17:36:03 DNF20:50:44 DNF24:23:41 DNF30:38:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LITEWKA Rafał 1004KRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:42:42 DNF06:15:06 DNF09:26:52 DNF12:29:05 DNF15:28:56 DNF19:07:07 DNF21:35:27 DNF25:07:22 DNF DNF31:44:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LANGER Waldemar 1111LESZNOWeteran I M - 50 DNF01:23:25 DNF05:07:04 DNF07:50:07 DNF10:34:04 DNF13:39:24 DNF16:54:36 DNF19:07:22 DNF22:46:38 DNF26:27:00 DNF32:26:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WARDAK Ewa 1065Impuls KomorówKOMORÓWMasters K - 40DNF01:28:16 DNF05:06:52 DNF07:48:20 DNF10:24:49 DNF13:27:54 DNF17:02:33 DNF19:17:19 DNF23:06:34 DNF26:57:19 DNF32:56:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOLIMOWSKI Adam 1244EuRoPol GAZ S.A.ŻABOKLIKIWeteran I M - 50 DNF01:25:41 DNF05:30:18 DNF08:07:34 DNF11:00:11 DNF14:23:43 DNF18:11:10 DNF20:36:23 DNF24:11:01 DNF28:03:30 DNF35:31:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
INGLANT Zbigniew 1014Run log comCHORZÓWWeteran I M - 50 DNF01:26:08 DNF05:07:21 DNF07:52:03 DNF10:31:37 DNF13:55:18 DNF17:21:23 DNF19:35:26 DNF23:32:57 DNF27:33:08 DNF35:40:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCZAK Albert 1253KOZŁÓW BISKUPISenior II M - 30 DNF01:31:46 DNF05:26:15 DNF08:33:05 DNF11:31:27 DNF14:42:43 DNF18:10:18 DNF20:23:15 DNF24:37:27 DNF28:38:25 DNF36:03:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ATANASOW ANCEW Dawid 1235D$DNOWY TARGMasters M - 40 DNF01:09:12 DNF03:55:47 DNF05:49:02 DNF07:39:36 DNF09:36:31 DNF11:52:06 DNF13:11:10 DNF15:51:31 DNF18:41:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUPA Marcin 1051AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAMasters M - 40 DNF01:04:11 DNF03:45:43 DNF05:56:58 DNF08:14:42 DNF10:43:11 DNF13:22:52 DNF15:01:52 DNF18:22:49 DNF22:40:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POLAK Stanisław 1057Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg'KRAKÓWMasters M - 40 DNF01:18:36 DNF04:25:50 DNF06:42:38 DNF09:00:47 DNF11:52:39 DNF14:37:00 DNF16:26:03 DNF19:23:35 DNF23:08:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZMYT Maciej 1005Free RuN / GUTOPOZNAŃSenior II M - 30 DNF01:18:42 DNF04:30:43 DNF06:56:14 DNF09:20:42 DNF12:05:36 DNF15:11:53 DNF17:02:23 DNF20:13:29 DNF23:32:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ORGANISTA Piotr 1162KP POLONIA 1912 LESZNOLESZNOSenior II M - 30 DNF01:18:16 DNF04:21:07 DNF06:42:12 DNF08:54:04 DNF11:25:51 DNF14:17:45 DNF16:05:15 DNF19:31:18 DNF23:33:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DATA Tomasz 1166ŻORYMasters M - 40 DNF01:25:30 DNF05:00:46 DNF07:43:05 DNF10:08:14 DNF13:01:44 DNF15:56:03 DNF17:37:13 DNF20:52:09 DNF24:31:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZDZIARSKI Tomasz 1016WROCŁAWMasters M - 40 DNF01:18:11 DNF04:48:28 DNF07:24:42 DNF10:04:40 DNF12:55:13 DNF15:40:57 DNF17:25:33 DNF20:51:12 DNF25:41:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGALA Maciej 1284ATTIQ-YNO ULTRAPSZÓWMasters M - 40 DNF01:26:16 DNF05:17:02 DNF08:10:52 DNF10:52:42 DNF13:40:32 DNF16:37:56 DNF18:40:08 DNF22:18:30 DNF26:09:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZULC Krzysztof 1073Wybiegania MPKWARSZAWAWeteran I M - 50 DNF01:26:05 DNF05:04:52 DNF08:04:14 DNF10:39:31 DNF14:01:28 DNF17:27:38 DNF19:53:17 DNF23:52:01 DNF27:55:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKRYNKOWSKI Michał 1231STARA ŁOMNICASenior II M - 30 DNF01:20:06 DNF05:17:47 DNF08:12:10 DNF11:07:43 DNF14:08:36 DNF18:15:30 DNF20:45:17 DNF24:10:37 DNF28:07:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JERMAK Kamil 1025BOHAR PALETY RunnersZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF01:25:43 DNF04:56:38 DNF07:30:28 DNF10:09:55 DNF13:34:42 DNF17:42:11 DNF20:05:17 DNF24:07:29 DNF28:16:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUBIKOWSKI Jacek 1179ŻYRARDÓWSenior I M - 20 DNF01:08:26 DNF03:52:32 DNF06:00:54 DNF08:06:02 DNF10:20:44 DNF12:48:57 DNF14:17:53 DNF16:59:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ĆWIKLEWSKI Łukasz 1063Vege Runners/Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki 'Sekcja Zero'EŁKSenior II M - 30 DNF01:07:39 DNF03:45:27 DNF05:54:10 DNF08:14:05 DNF10:19:33 DNF13:12:09 DNF15:27:52 DNF19:03:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAPROŃ Sebastian 1198RAKOWNIAMasters M - 40 DNF01:09:09 DNF04:05:17 DNF06:15:05 DNF08:22:23 DNF10:47:04 DNF13:36:23 DNF15:41:05 DNF19:16:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GALA Damian 1176PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 DNF01:08:10 DNF04:07:35 DNF06:21:32 DNF08:37:37 DNF11:27:08 DNF14:36:05 DNF16:43:18 DNF19:53:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZASŁONKA Konrad 1043Oby przed limitemSKIERNIEWICESenior II M - 30 DNF01:15:07 DNF04:20:14 DNF06:40:12 DNF09:01:27 DNF11:37:11 DNF14:43:04 DNF16:39:33 DNF20:12:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LISIECKI Tomasz 1214Trzynastka PlusLUBOŃMasters M - 40 DNF01:26:29 DNF04:51:47 DNF07:22:40 DNF09:59:37 DNF12:49:05 DNF15:43:33 DNF17:29:22 DNF20:34:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYLEK Rafał 1134FlexyStav SportKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:30:25 DNF05:14:23 DNF07:44:44 DNF10:07:42 DNF12:47:42 DNF15:33:29 DNF17:20:18 DNF20:38:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LORENC Joanna 1294KS ENDORFINY WĄSOSZSenior II K - 30DNF01:15:58 DNF04:27:10 DNF07:04:45 DNF09:34:49 DNF12:25:24 DNF15:38:50 DNF17:51:53 DNF21:05:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKIEWICZ Arkadiusz 1129Biegam Bo Lubię GłogówGŁOGÓWWeteran I M - 50 DNF01:15:58 DNF04:27:12 DNF07:04:44 DNF09:34:48 DNF12:25:24 DNF15:38:51 DNF17:51:52 DNF21:05:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMINIAK Michał 1180SBRTOŻARÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 DNF01:25:59 DNF04:48:40 DNF07:34:56 DNF10:14:35 DNF13:06:20 DNF16:35:30 DNF18:22:49 DNF21:10:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Joanna 1012CZERNICHÓWMasters K - 40DNF01:17:29 DNF04:29:00 DNF06:52:19 DNF09:14:12 DNF11:57:11 DNF15:07:13 DNF17:07:42 DNF21:10:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCIUBA Przemysław 1128TT SzczecinSZCZECINSenior II M - 30 DNF01:18:46 DNF04:22:19 DNF06:36:17 DNF08:54:36 DNF11:51:34 DNF14:56:01 DNF16:44:05 DNF21:19:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAŁETKO Grzegorz 1149Nysa BiegaNYSASenior II M - 30 DNF01:11:00 DNF04:05:01 DNF06:18:01 DNF08:34:12 DNF11:55:07 DNF15:42:45 DNF17:42:50 DNF21:22:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SITAREK Michał 1245Polish Runners Club IrelandÖSTERHANONGEMasters M - 40 DNF01:00:23 DNF03:45:09 DNF06:09:23 DNF08:54:16 DNF12:21:45 DNF15:18:49 DNF17:23:10 DNF21:25:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GĄSIOROWSKI Olek 1127Drużyna SzpikuZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF01:25:42 DNF05:02:30 DNF07:33:19 DNF10:02:38 DNF12:44:51 DNF15:45:43 DNF17:51:35 DNF21:29:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RADZIK Robert 1068Visegrad Maraton RytroGRYBÓWSenior I M - 20 DNF01:22:48 DNF04:43:14 DNF07:12:48 DNF09:35:35 DNF12:24:25 DNF15:43:25 DNF17:42:15 DNF21:48:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Cezary 1161MAXI PiasecznoPIASECZNOMasters M - 40 DNF01:18:20 DNF04:49:45 DNF07:36:01 DNF10:20:15 DNF13:00:55 DNF16:21:03 DNF18:39:35 DNF22:14:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWACZYK Tomasz 1010Kościan TeamKOŚCIANMasters M - 40 DNF01:17:45 DNF04:47:54 DNF07:12:54 DNF09:39:29 DNF12:58:14 DNF16:22:46 DNF18:43:09 DNF22:18:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SACHARUK Robert 1293Multon teamTERESPOLMasters M - 40 DNF01:12:25 DNF04:19:56 DNF06:45:53 DNF09:14:29 DNF12:00:08 DNF15:24:57 DNF17:53:25 DNF22:34:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Mariusz 1283WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:17:40 DNF05:08:45 DNF07:51:07 DNF10:40:05 DNF13:28:56 DNF16:47:46 DNF18:55:14 DNF22:40:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FURMAN Marcin 1190Krytyka Czystego BieganiaSOSNOWIECMasters M - 40 DNF01:22:05 DNF04:59:57 DNF07:41:22 DNF10:26:22 DNF13:38:17 DNF17:00:41 DNF19:18:41 DNF22:47:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGACZYK Krzysztof 1075RÓWNESenior II M - 30 DNF01:25:26 DNF05:03:51 DNF07:40:30 DNF10:10:04 DNF12:59:35 DNF16:20:20 DNF18:22:21 DNF22:58:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECH Michał 1291RodzicewRuchu.plSTUDZIENICEMasters M - 40 DNF01:20:10 DNF05:02:37 DNF07:27:04 DNF10:04:16 DNF13:05:26 DNF16:33:57 DNF18:47:25 DNF22:58:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCZKIEWICZ Tomasz 1109BIEGING TEAM ZELÓWBEŁCHATÓWSenior II M - 30 DNF01:18:56 DNF04:44:00 DNF07:18:32 DNF09:50:03 DNF12:50:11 DNF15:50:44 DNF17:56:43 DNF23:01:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURGIELEWICZ Jacek 1227KOSTKOWOWeteran I M - 50 DNF01:23:29 DNF05:08:15 DNF08:00:07 DNF10:43:42 DNF13:31:43 DNF17:05:13 DNF19:17:59 DNF23:08:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WĄTROBA Tomasz 1094#BIFASTERNIZUDARSOSNOWIECSenior II M - 30 DNF01:17:07 DNF04:21:25 DNF06:47:48 DNF09:08:39 DNF11:58:46 DNF16:06:20 DNF19:02:35 DNF23:13:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUSOLF Maciej 1273DzikWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:25:20 DNF05:02:56 DNF07:35:00 DNF10:25:52 DNF13:23:59 DNF16:57:08 DNF19:20:16 DNF23:21:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁYSZA Sławomir 1137PZU Sport TeamKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:30:07 DNF05:14:13 DNF07:48:50 DNF10:30:52 DNF13:42:56 DNF17:14:37 DNF19:30:22 DNF23:21:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
URBANIK Łukasz 1034Kita TeamŁÓDZMasters M - 40 DNF01:23:42 DNF04:55:20 DNF07:33:46 DNF10:27:04 DNF13:28:37 DNF17:13:09 DNF19:29:35 DNF23:33:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUCH Arkadiusz 1124Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWSenior II M - 30 DNF01:28:48 DNF05:03:56 DNF08:02:05 DNF10:59:27 DNF14:07:16 DNF17:42:02 DNF20:03:21 DNF23:40:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BADURA Wojtek 1154zielona trafffka i biały puuuchBIELSKO-BIAŁAWeteran I M - 50 DNF01:29:04 DNF05:04:57 DNF07:51:54 DNF10:23:31 DNF13:10:42 DNF16:44:09 DNF19:21:50 DNF23:46:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RODAK Zbigniew 1037Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMSenior II M - 30 DNF01:17:00 DNF05:04:41 DNF07:55:39 DNF10:48:04 DNF14:20:44 DNF17:52:38 DNF20:13:08 DNF23:56:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TWARÓG Zbigniew 1220grupa biegowa bez granicSTRZEGOMWeteran II M - 60DNF01:17:00 DNF05:04:41 DNF07:55:43 DNF10:48:04 DNF14:20:45 DNF17:52:39 DNF20:13:08 DNF23:56:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOBIN Tomasz 1082GORZÓW WLKP.Masters M - 40 DNF01:23:20 DNF05:06:32 DNF07:55:36 DNF10:49:24 DNF13:47:15 DNF17:24:08 DNF19:55:26 DNF23:57:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Michał 1006Face Nordic Walking TeamGDAŃSKSenior II M - 30 DNF01:30:25 DNF05:31:17 DNF08:33:22 DNF11:33:16 DNF14:33:19 DNF18:12:10 DNF20:23:46 DNF23:59:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNA Magdalena 1224Stowarzyszenie Nowe GraniceZIELONA GÓRAMasters K - 40DNF01:30:42 DNF05:27:28 DNF08:29:51 DNF11:25:15 DNF14:31:42 DNF18:10:37 DNF20:13:21 DNF24:01:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PANEK Piotr 1287WATER TEAMZIELONKIMasters M - 40 DNF01:31:08 DNF05:29:17 DNF08:12:00 DNF11:03:42 DNF14:20:20 DNF17:52:54 DNF20:04:42 DNF24:02:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIENKIEWICZ Wojtek 1022Ogary DoloresWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:27:01 DNF05:35:06 DNF08:25:38 DNF11:21:38 DNF14:21:59 DNF17:48:14 DNF20:01:33 DNF24:06:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BORUSIŃSKI Piotr 1268SŁUPSKMasters M - 40 DNF01:32:09 DNF05:32:00 DNF09:43:02 DNF12:27:27 DNF15:21:56 DNF18:37:41 DNF20:45:01 DNF24:18:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BORUSIŃSKA Aleksandra 1278SŁUPSKSenior II K - 30DNF01:32:12 DNF05:32:01 DNF09:43:05 DNF12:27:33 DNF15:21:59 DNF18:37:40 DNF20:45:01 DNF24:18:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATEŃCZUK Paweł 1001WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:35:53 DNF06:04:50 DNF08:27:06 DNF11:12:46 DNF14:19:05 DNF17:47:37 DNF20:28:16 DNF24:24:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KADECKI Marek 1210KARGOSZYNMasters M - 40 DNF01:28:04 DNF05:36:18 DNF08:29:16 DNF11:21:26 DNF14:33:54 DNF18:16:27 DNF20:49:05 DNF24:35:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATYSZCZAK Sławomir 1254RĘBIELICE KRÓLEWSKIEWeteran I M - 50 DNF01:34:50 DNF05:41:55 DNF08:31:13 DNF11:33:42 DNF14:46:36 DNF18:24:40 DNF21:10:45 DNF24:46:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOLSZCZAK Konrad 1067Biegiem po Marzenia TeamLUBINSenior II M - 30 DNF01:34:47 DNF05:41:53 DNF08:31:11 DNF11:33:40 DNF14:46:37 DNF18:24:42 DNF21:10:43 DNF24:52:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJDA Maciej 1133Biegowo Tu i TamNOWY SĄCZSenior II M - 30 DNF01:23:41 DNF05:04:35 DNF08:03:03 DNF11:00:50 DNF14:20:36 DNF17:53:34 DNF20:29:52 DNF24:58:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSIŃSKI Zbigniew 1297WKB META LubliniecLUBLINIECWeteran I M - 50 DNF01:34:46 DNF05:27:56 DNF08:21:27 DNF11:04:47 DNF14:20:39 DNF18:08:12 DNF20:46:21 DNF25:04:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZABLICKI Aleksy 1229WKB META LubliniecKATOWICEWeteran I M - 50 DNF01:29:49 DNF05:19:41 DNF08:23:07 DNF11:18:58 DNF14:30:13 DNF18:22:32 DNF20:59:58 DNF25:04:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WAŁĘKA Jarosław 1267Orange PolskaSZCZECINMasters M - 40 DNF01:34:22 DNF05:38:56 DNF08:52:17 DNF11:49:26 DNF15:03:25 DNF18:54:36 DNF21:23:12 DNF25:16:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARAŃSKI Rafał 1192BiegamBoMuszęOPOLEMasters M - 40 DNF01:35:42 DNF06:16:09 DNF09:34:35 DNF12:51:16 DNF15:58:42 DNF19:50:58 DNF22:00:53 DNF25:16:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁABĘCKI Jarek 1122KB Maniac/KB UE PoznańPOZNAŃWeteran I M - 50 DNF01:23:41 DNF05:20:15 DNF08:23:54 DNF11:46:56 DNF14:46:28 DNF18:23:00 DNF21:39:10 DNF25:19:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁAWSKI Rafał 1181Ambasador Festiwalu Biegowego w KrynicyGRUSZCZYNMasters M - 40 DNF01:28:25 DNF05:21:40 DNF08:18:59 DNF11:35:06 DNF15:03:04 DNF18:52:58 DNF21:33:17 DNF25:22:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIECIEŃ Zbigniew 1132FaudanaTYCHYWeteran II M - 60DNF01:30:31 DNF05:38:11 DNF08:51:30 DNF11:46:09 DNF15:43:24 DNF19:51:17 DNF22:00:24 DNF25:22:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STRASZEWSKI Leszek 1246KS M.E.T.ACZYŻOWICEMasters M - 40 DNF01:32:54 DNF05:45:15 DNF08:58:57 DNF12:03:27 DNF15:21:50 DNF18:48:52 DNF21:35:51 DNF25:23:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Jan 1081WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:13:47 DNF04:26:13 DNF07:10:40 DNF10:23:32 DNF14:11:09 DNF18:28:11 DNF21:03:51 DNF25:25:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LUTYŃSKI Zbigniew 1183OŚWIĘCIMMasters M - 40 DNF01:26:32 DNF05:37:00 DNF08:55:43 DNF12:07:40 DNF14:56:06 DNF18:53:14 DNF21:35:32 DNF25:35:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZNAMIEC Marcin 1099IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:33:50 DNF06:00:10 DNF09:09:15 DNF12:35:40 DNF15:51:56 DNF19:28:42 DNF21:56:50 DNF25:37:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DURA Piotr 1011PKB EndorfinaRAKÓWWeteran I M - 50 DNF01:37:39 DNF06:00:12 DNF09:15:39 DNF12:36:03 DNF15:43:03 DNF19:35:35 DNF22:03:45 DNF25:40:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERCIOCH Sławomir 1077Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINMasters M - 40 DNF01:32:44 DNF05:48:20 DNF09:14:24 DNF12:31:17 DNF15:52:40 DNF19:43:11 DNF21:51:53 DNF25:40:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WAPA Marek 1168KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKASenior II M - 30 DNF01:28:51 DNF05:23:48 DNF08:31:08 DNF11:33:52 DNF15:24:44 DNF19:57:48 DNF22:25:33 DNF25:43:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUBIKOWSKI Andrzej 1295SPARTA ZIĘBICEZIĘBICE Weteran II M - 60DNF01:46:53 DNF06:15:09 DNF09:31:53 DNF12:50:52 DNF16:08:17 DNF19:57:26 DNF22:08:03 DNF25:45:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HLOUCAL Stephan 1072Deutsche Ultramarathonvereinigung ErfurtERFURTWeteran II M - 60DNF01:45:49 DNF06:20:14 DNF09:51:27 DNF13:14:34 DNF16:25:41 DNF20:17:46 DNF22:39:31 DNF26:57:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIĄDZIAK Łukasz 1205SENTE.PLOŁAWASenior II M - 30 DNF01:01:20 DNF03:25:47 DNF05:17:11 DNF07:04:58 DNF09:06:10 DNF12:39:26 DNF15:04:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJOCH Anna 1019GVTKŁODZKOMasters K - 40DNF01:27:14 DNF05:37:01 DNF08:39:13 DNF11:47:17 DNF DNF18:38:11 DNF21:36:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Mateusz 1264Akademia Wojsk LądowychLEGIONOWOSenior I M - 20 DNF01:31:35 DNF06:03:27 DNF09:22:34 DNF12:33:03 DNF15:43:52 DNF19:16:17 DNF21:41:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STANKIEWICZ Szymon 1143TORUŃSenior II M - 30 DNF01:32:46 DNF05:33:03 DNF08:45:59 DNF12:07:44 DNF15:07:18 DNF18:56:59 DNF21:55:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAJDANIAK Robert 1211JKS-GnieznoGNIEZNOMasters M - 40 DNF01:26:24 DNF05:36:36 DNF08:23:54 DNF11:20:16 DNF14:44:01 DNF18:52:53 DNF21:56:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POLUS Tomasz 1277DRINK TEAMGNIEZNOMasters M - 40 DNF01:23:31 DNF05:36:34 DNF08:24:35 DNF11:20:40 DNF14:44:01 DNF18:52:51 DNF21:57:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Adam 1027Drink teamGNIEZNOSenior II M - 30 DNF01:22:43 DNF05:36:30 DNF08:23:50 DNF11:20:39 DNF14:44:21 DNF18:52:56 DNF21:58:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MĘŻYŃSKI Michał 1260ŻimbakiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:32:25 DNF05:57:33 DNF09:16:52 DNF12:32:59 DNF15:51:20 DNF19:57:41 DNF22:26:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Kazimierz 1167kusy i spółkaŚLIWNOWeteran II M - 60DNF01:25:25 DNF06:00:40 DNF09:13:38 DNF12:20:13 DNF15:54:32 DNF19:52:58 DNF22:30:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAGROBELNY Radosław 1101Monko CoffeeWROCŁAWWeteran I M - 50 DNF01:24:27 DNF05:20:18 DNF08:23:57 DNF DNF15:10:12 DNF19:51:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAPROCKI Wiesław 1042KB MCKiS JaworznoJAWORZNOWeteran I M - 50 DNF01:35:14 DNF05:56:56 DNF09:43:57 DNF13:01:27 DNF16:38:46 DNF20:21:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZĘK Szymon 1047EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKSenior II M - 30 DNF01:22:35 DNF05:47:13 DNF DNF DNF08:28:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STEMPNIAK Adrian 1274Green Bike MTB Team ŚremŚREMSenior II M - 30 DNF01:02:17 DNF03:50:07 DNF06:38:02 DNF08:32:41 DNF11:18:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BLADOCHA Andrzej 1204KNURÓWWeteran I M - 50 DNF01:35:20 DNF05:52:58 DNF09:07:59 DNF12:18:02 DNF15:34:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWAŚNICKI Tomasz 1096DALEKO JESZCZE ?!? TEAMLUBINMasters M - 40 DNF01:34:13 DNF05:59:28 DNF09:24:44 DNF12:28:41 DNF15:58:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOLF Weronika 10393 PBOTSANOKMasters K - 40DNF01:32:16 DNF05:30:45 DNF09:06:29 DNF12:20:13 DNF16:21:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DERSLEY Stephen 1242POZNANMasters M - 40 DNF01:37:17 DNF06:07:48 DNF09:36:44 DNF12:51:48 DNF16:24:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWICZ Przemysław 1024LEGNICAMasters M - 40 DNF01:35:39 DNF05:58:14 DNF09:05:32 DNF12:29:26 DNF16:24:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SITKO Grzegorz 1116Brothers Team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWSenior I M - 20 DNF01:39:17 DNF05:59:53 DNF09:06:14 DNF12:30:05 DNF16:25:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHODOROWSKI Arkadiusz 1230IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWSenior II M - 30 DNF01:33:48 DNF06:00:10 DNF09:34:55 DNF13:01:44 DNF17:08:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOTKIEWICZ Jarosław 1097wkurw_team / drużyna BartkaPIASECZNA GÓRKAMasters M - 40 DNF01:01:12 DNF03:32:16 DNF05:31:37 DNF07:31:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KĘPOWICZ Marcin 1089ŻABIA WOLAMasters M - 40 DNF01:11:11 DNF04:19:03 DNF06:37:29 DNF09:11:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KŁOSOWSKI Piotr 1173STRZEGOMMasters M - 40 DNF01:24:55 DNF04:37:24 DNF07:10:58 DNF09:48:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PASTUŁA Łukasz 1061KOLBUSZOWASenior II M - 30 DNF01:23:12 DNF04:42:00 DNF07:16:34 DNF09:50:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 1032Biegiem Po PiwoŁÓDŹWeteran II M - 60DNF01:30:34 DNF05:52:35 DNF09:05:43 DNF10:03:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAURA Łukasz 1038CićwirzeBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:20:27 DNF04:58:09 DNF07:35:24 DNF10:23:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOROWSKI Adam 1041INOWROCLAWMasters M - 40 DNF01:14:59 DNF04:42:29 DNF07:33:07 DNF10:23:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKIBA Andrzej 1148ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF01:27:00 DNF05:17:38 DNF08:30:51 DNF11:57:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PURCZYŃSKI Grzegorz 1248ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF01:26:06 DNF05:17:37 DNF08:30:52 DNF11:57:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARODA Zbyszek 1093WKURW_TEAMKONINMasters M - 40 DNF01:25:31 DNF05:19:44 DNF08:31:54 DNF12:05:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWEŁKO Janusz 1102GLIWICEWeteran I M - 50 DNF01:30:24 DNF05:42:29 DNF08:53:24 DNF12:11:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FUNKA Andrzej 1030NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran I M - 50 DNF01:35:29 DNF06:14:27 DNF09:42:12 DNF13:00:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KURKUS Aleksander 1147DOGOŃ Grodzisk Mazowecki / adidas runners warsawWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:30:43 DNF05:35:11 DNF09:16:28 DNF13:36:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FURMANKIEWICZ Krzysztof 1164LASOCINWeteran I M - 50 DNF01:42:16 DNF06:40:04 DNF10:31:00 DNF13:54:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Jacek 1201No Pain No GainWYŻNEMasters M - 40 DNF01:20:25 DNF04:36:29 DNF07:13:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUBOWICZ Jakub 1074Żwawe ŻubryWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:26:07 DNF05:04:51 DNF08:04:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWAŁKO Ryszard 1031Zbyt Wolny RyśLEGNICAWeteran I M - 50 DNF01:32:54 DNF06:17:44 DNF10:48:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOSKI Mariusz 1171BIELAWAMasters M - 40 DNF01:00:22 DNF03:42:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Arkadiusz 1046Droga Do UltraŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:08:34 DNF04:06:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJOS Daniel 1258Grupa LuktransKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:07:27 DNF04:18:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCZEWSKI Bartosz 1045Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w SzczecinieSTARGARDSenior II M - 30 DNF01:17:41 DNF04:33:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FILIPIAK Hiernim 1155Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters M - 40 DNF01:18:29 DNF04:56:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PYSZKA Remigiusz 1120KRAKÓWMasters M - 40 DNF01:21:27 DNF04:56:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ADAMCZYK ADAMCZYK-NOWAK Beata 1156Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters K - 40DNF01:18:27 DNF04:57:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZUBERT Ariel 1234ŚREMSenior I M - 20 DNF01:18:15 DNF05:00:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEC Tomasz 1095#UltraPiecykowoKATOWICESenior II M - 30 DNF01:17:08 DNF05:17:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARCZUK Aleksandra 1126gorskiewyzwania.wordpress.comOŁAWASenior II K - 30DNF01:34:31 DNF05:21:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARCZUK Paweł 1263OŁAWASenior II M - 30 DNF01:34:30 DNF05:21:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RAJEK Sebastian 1282TYCHYMasters M - 40 DNF01:17:48 DNF05:23:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK Agnieszka 1130Droga Do UltraŁÓDŹSenior II K - 30DNF01:23:40 DNF05:29:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURGA Piotr 1218Kluczyk Running TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 DNF01:30:38 DNF05:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAROL Paweł 1172SZYMANKOWSZCZYZNAMasters M - 40 DNF01:18:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Krzysztof 1281ClonesPOZNAŃMasters M - 40 DNF01:21:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKI Andrzej 1241Resovia RzeszówGŁOGÓW MAŁOPOLSKIWeteran I M - 50 DNF01:23:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Andrzej 1125Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOMasters M - 40 DNF01:31:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PACANOWSKI Robert 1048Wełnica BiegaWEŁNICAWeteran I M - 50 DNF01:35:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRÓL Aneta 1226Naval PolskaWARSZAWASenior II K - 30DNF01:36:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Andrzej 1018CZERNICHÓWMasters M - 40 DNF01:38:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZERA Kamil 1159Harpagan SosnowiecDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF01:42:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 280 wynik(ów)