BIEG 7 SZCZYTÓW - 240 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-07-16
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
240 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
258
Wystartowało:
235
Nie ukończyło:
150
Ukończyło:
85
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 32km | 47km | 64km | 81km | 100km | 112km | 130km | 145km | 170km | 203km | 215km | 228km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
A8
130km
A9
145km
A11
170km
A13
203km
A14
215km
A15
228km
Czas
netto
240km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1KOT Rafał 1001MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOMasters M - 40 1M 12020-07-16 16:30:1600:58:0103:34:2805:22:4907:06:4408:51:0410:58:1912:20:3914:33:0116:59:0620:04:5425:13:4427:41:0530:13:1832:18:56.10 8:047,4
2ŚLASKI Radosław 1134TEAM BIEGOWY STRZYŻÓWSTRZYŻÓWMasters M - 40 2M 22020-07-16 16:32:2101:07:0704:08:4806:18:3808:17:5410:33:2013:00:5314:20:5316:56:1919:45:0423:34:3128:17:3130:33:0032:34:4934:04:21.60+01:45:258:317,0
3FALANDYSZ Damian 1015WPRUNNING PRUSZKÓWPRUSZKÓWSenior II M - 30 1M 32020-07-16 16:40:5101:06:3904:05:1706:18:4608:19:4810:33:3913:04:5114:24:4216:47:5019:22:5823:09:5527:55:0830:24:3633:06:0634:42:39.60+02:23:438:406,9
4KOZAK Robert 1032RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHMasters M - 40 3M 42020-07-16 16:36:1001:03:4404:03:1906:12:5608:34:0011:08:3813:41:5415:05:5517:36:3020:07:2923:48:1828:46:4431:07:2333:38:0835:28:50.80+03:09:548:526,8
5WICHŁACZ Paweł 1012KB MANIAC POZNAŃSZRENIAWASenior II M - 30 2M 52020-07-16 17:43:1701:13:1504:44:3907:04:5109:08:0611:31:5314:06:3615:35:5818:00:4420:32:0524:08:4729:09:5131:42:2634:04:4635:36:59.65+03:18:038:546,7
6LACHOR Krzysztof 1156NA ŚWIEŻOŚCIKŁODNESenior I M - 20 1M 62020-07-16 17:24:2101:08:2704:26:2106:37:3108:52:0211:06:3213:37:4715:23:3318:17:4220:54:5824:31:2430:03:1732:29:3434:33:0335:43:06.25+03:24:108:556,7
7SZCZEPANIAK Angelika 1067ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM/ AKADEMIABIEGACZA.PLRĄBIEŃSenior II K - 301K 12020-07-16 16:46:1201:03:4803:58:3006:07:0007:59:5210:14:5012:54:2614:23:1216:47:3620:00:2323:39:0028:27:3731:15:4034:03:4235:47:04.80+03:28:088:566,7
8GRABOŚ Nina 1110WARSZAWAMasters K - 401K 22020-07-16 17:02:4301:20:1704:51:5307:12:5909:24:1711:33:4014:06:1415:34:5518:14:4620:58:3724:55:1430:34:3533:22:4535:44:4837:19:43.50+05:00:479:196,4
9RUTKA Marek 1256LUKTRANS GRUPAPOZNANMasters M - 40 4M 72020-07-16 17:28:3201:16:2304:57:5307:28:4209:45:5712:10:1914:51:2016:17:2218:54:4021:33:4826:01:2931:32:1033:55:0236:10:1237:56:08.00+05:37:119:296,3
10HEJKRLÍK Jiří 1131HEJEHEJTRAIL.CZNESOVICESenior II M - 30 3M 82020-07-16 17:43:3201:09:4204:39:3206:58:5609:20:5311:53:3514:35:5316:04:5018:50:2421:36:0025:47:5131:32:1434:18:1836:35:3438:14:34.90+05:55:389:336,3
11ATANASOW ANCEW Dawid 1007NOWY TARGMasters M - 40 5M 92020-07-16 16:35:4101:09:1604:08:4206:11:2708:11:0110:28:5713:10:0414:23:1717:24:4620:01:2725:05:5229:56:5733:21:1036:17:0438:28:04.70+06:09:089:376,2
12BARCZYK Andrzej 1242BARCZYK WOLBROM ZAKŁAD MIĘSNYWOLBROMMasters M - 40 6M 102020-07-16 17:29:0301:18:4505:03:0607:32:3209:52:0812:29:0715:21:0516:51:4319:35:2822:41:5126:49:4732:21:0434:55:0637:09:0738:45:04.65+06:26:089:416,2
13FUDALI Bartosz 1141WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY / REWERS MEDALUNIAŁEK WIELKISenior II M - 30 4M 112020-07-16 16:57:1201:13:0004:26:5306:42:4408:51:3211:20:4413:56:1815:18:0317:53:1020:55:4825:15:4831:20:4834:23:2036:50:2039:08:13.70+06:49:179:476,1
14SOBORSKI Krzysztof 1148OLKUSZBIEGAOLKUSZMasters M - 40 7M 122020-07-16 16:52:2101:14:2504:42:0007:07:3609:30:5612:09:4714:51:2016:22:5718:59:4622:09:4426:43:1132:28:5635:17:1637:33:5339:23:20.50+07:04:249:506,1
15KRUPIŃSKI Maciej 1184ZGIERZSenior II M - 30 5M 132020-07-16 17:12:0101:18:4205:01:1007:30:1609:53:1812:24:3215:11:0716:50:1819:42:0722:55:2327:11:0533:14:1736:24:3538:52:3340:27:28.30+08:08:3210:065,9
16KUPIŃSKI Cezary 1055MKS SIECHNICE/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMWROCŁAWWeteran I M - 50 1M 142020-07-16 17:12:3201:11:1704:25:4106:42:2108:46:1411:10:0013:57:5615:36:5718:36:5322:23:5127:07:4933:27:1037:05:4739:13:1440:52:03.95+08:33:0710:135,9
17FELTOWICZ Jacek 1109BIAŁYSTOKSenior II M - 30 6M 152020-07-16 17:16:3101:11:5804:32:4906:49:2908:58:5511:40:3814:26:2116:06:3119:06:2522:32:1127:03:4933:11:0536:20:1438:55:0641:02:49.65+08:43:5310:155,8
18DZIERKA Mariusz 1214TOMASZÓW MAZOWIECKIWeteran I M - 50 2M 162020-07-16 17:23:1201:12:5504:50:3307:19:0709:52:5612:32:2115:30:3317:08:4820:14:2023:01:1627:52:1534:10:3936:56:4839:23:0141:03:27.60+08:44:3110:155,8
19SZMYT Maciej 1195GUTO TEAM / WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUNPOZNAŃMasters M - 40 8M 172020-07-16 17:01:4201:14:4804:52:2107:22:2209:47:3212:45:0015:49:3217:18:3120:12:2223:09:3927:24:0733:49:3236:52:4639:26:2341:06:32.95+08:47:3610:165,8
20KISZŁA Wojciech 1112KAJTEK TEAMWYDMINYSenior II M - 30 7M 182020-07-16 16:50:3201:19:3505:08:1507:41:4710:07:0613:07:4316:07:1517:38:5720:32:4023:38:1527:49:0234:00:5437:03:1439:37:3541:17:43.00+08:58:4610:195,8
21RZĄDKOWSKI Mirosław 1250NIAGARA FITNES KLUB RAKONIEWICERAKONIEWICEWeteran I M - 50 3M 192020-07-16 16:55:3101:15:1205:01:4407:26:1009:53:3412:47:4815:38:2117:06:3619:54:3527:29:0933:32:0536:40:5739:16:0241:18:08.00+08:59:1110:195,8
22JANOWSKI Mariusz 1057AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZMasters M - 40 9M 202020-07-16 17:09:1101:16:5605:18:2707:59:3710:21:4012:39:2015:24:3217:04:4319:55:4723:00:5830:06:0035:50:2237:58:4139:46:4641:32:20.65+09:13:2410:235,8
23KRAJEWSKI Wojtek 1077KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 10M 212020-07-16 16:43:3101:19:0904:55:5907:13:4109:32:2812:05:2814:57:1316:28:3519:18:2122:27:3427:37:1734:37:5037:52:2140:24:4442:12:42.40+09:53:4610:335,7
24MATLOK Marek 1106RESHAPE RUNNERSZABRZEMasters M - 40 11M 222020-07-16 16:52:3201:14:1304:41:5007:07:2909:30:4612:09:3914:51:1716:42:1120:45:0725:07:5130:42:0736:40:1939:06:1140:51:3342:12:59.15+09:54:0310:335,7
25KRUPA Marcin 1043AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAMasters M - 40 12M 232020-07-16 17:03:5101:02:1204:22:1406:36:0208:57:1411:31:4514:39:5216:30:1519:19:0322:08:5127:07:4333:48:0137:08:3340:10:2942:21:54.15+10:02:5810:355,7
26STĘPIEŃ Wojciech 1089COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters M - 40 13M 242020-07-16 16:38:3001:14:3505:08:3707:44:3510:14:1213:07:4615:52:3317:29:0920:26:1823:44:3228:24:3135:09:1338:29:0940:49:0342:24:28.60+10:05:3210:365,7
27PIŁKO Marcin 1142BIEGAJZEMNĄDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 8M 252020-07-16 17:12:5201:10:3604:50:4807:23:2510:03:4612:59:0515:59:4017:46:2720:48:5124:15:2429:01:5035:20:2938:16:0540:46:0542:28:25.05+10:09:2810:375,7
28STRZYGOCKI Maciej 1174BLACK DEVILSŻARYMasters M - 40 14M 262020-07-16 17:19:0001:21:2805:12:5407:44:4110:25:1313:05:4016:14:3717:46:1420:46:3123:55:4228:45:5335:18:5038:21:0840:53:4842:30:07.30+10:11:1110:375,6
29JEZIERSKI Tomasz 1175SKARŻYSKO KAMIENNAMasters M - 40 15M 272020-07-16 17:35:0701:13:1205:10:4707:45:0610:11:0312:51:3416:00:2017:29:3920:35:3023:58:0728:53:4635:53:1238:22:2041:04:4142:57:14.05+10:38:1710:445,6
30KOZŁOWSKI Leszek 1074LESZNOMasters M - 40 16M 282020-07-16 16:41:0101:13:2104:52:2407:21:3309:40:2712:27:4515:25:5517:04:3220:01:3023:27:5428:34:5535:35:0438:45:3041:32:2043:23:10.65+11:04:1410:505,5
31KOSIN Paweł 1049KIELCEMasters M - 40 17M 292020-07-16 17:28:5201:20:4205:16:5908:08:2010:54:4913:47:1516:43:5818:27:1221:34:5824:59:4729:49:5736:07:2838:53:0141:25:2443:31:14.60+11:12:1810:525,5
32STEPAK Włodzimierz 1085KB AKTYWNI KONINRUDZICAWeteran I M - 50 4M 302020-07-16 17:28:4201:17:1905:02:5407:35:1410:07:4012:54:5715:57:4217:39:4420:55:0524:25:4529:31:5336:15:2539:16:1441:59:3843:47:47.70+11:28:5110:565,5
33POGOCKI Piotr 1144KNURÓWMasters M - 40 18M 312020-07-16 17:21:1101:20:0805:14:2108:01:3310:22:4112:58:2515:50:5517:42:3820:39:2523:53:0428:48:2936:01:1538:58:1341:44:5043:51:58.75+11:33:0210:575,5
34DADAŚ Janusz 1010BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 19M 322020-07-16 16:31:3101:13:1005:05:1307:40:5010:19:2113:19:2416:26:1218:12:5721:19:1024:51:0129:47:0736:54:0939:50:0842:24:1344:38:32.00+12:19:3511:095,4
35BOROWSKI Adam 1065INOWROCLAWMasters M - 40 20M 332020-07-16 16:50:0101:16:5004:59:1507:35:5410:07:2212:53:1315:56:3717:40:3720:54:0024:10:4430:10:2736:58:1740:07:3442:52:5444:47:31.15+12:28:3511:115,4
36STATECZYŃSKI Błażej 1153RABOWICESenior II M - 30 9M 342020-07-16 17:42:5101:21:3205:26:1008:05:1710:41:3113:30:2716:39:5018:35:0622:05:2226:26:4530:44:2737:15:2040:22:5643:11:1045:17:42.40+12:58:4611:195,3
37BERNACKI Eugeniusz 1114POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEWeteran I M - 50 5M 352020-07-16 16:44:0201:16:5204:58:3507:34:2610:11:3212:58:5816:29:0018:17:4022:01:3325:47:1331:13:0438:09:5841:10:3243:40:4545:29:36.25+13:10:4011:225,3
38MACKOJĆ Krzysztof 1204EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGMasters M - 40 21M 362020-07-16 16:32:5001:16:1904:49:2607:14:4109:32:2312:20:3715:20:4617:02:2820:14:0924:02:1529:09:1336:34:1340:12:4043:20:1045:33:09.75+13:14:1311:235,3
39DEPTUŁA Hubert 1191WOŁOMINMasters M - 40 22M 372020-07-16 16:41:1101:12:2104:55:0507:26:0909:53:3213:01:2616:16:2517:59:0321:18:2124:43:4930:04:5738:04:2241:04:2343:40:4845:39:01.80+13:20:0511:245,3
40CIEŚLAK Krzysztof 1111SPORTCZESNA RUNNING TEAMCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 10M 382020-07-16 16:52:5101:25:1305:37:3508:15:5310:58:1114:08:0617:58:5620:01:1723:26:4827:25:1532:39:1339:09:3342:06:5244:39:1546:39:00.30+14:20:0411:395,1
41KUREK Jarosław 1035ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAMasters M - 40 23M 392020-07-16 17:37:2201:28:1105:34:4808:23:5210:46:3113:20:4816:04:0017:46:4620:42:5024:12:5029:19:2836:58:4640:41:3644:04:3746:59:59.70+14:41:0311:455,1
42SZULC Krzysztof 1058ALBATROSYWARSZAWAWeteran I M - 50 6M 402020-07-16 17:22:4201:20:4805:10:3507:59:5711:05:4514:15:5617:33:1419:20:1522:19:3126:42:1431:45:5938:46:0842:27:1445:02:0147:30:51.65+15:11:5511:525,1
43SIWIEC Stanisław 1022RZESZÓWWeteran II M - 601M 412020-07-16 16:43:0201:18:0905:31:0208:18:1711:03:5413:52:2617:15:4019:10:1522:21:1225:57:5431:28:5638:44:3142:01:4545:08:1547:32:56.75+15:14:0011:535,0
44MODLIŃSKI Marcin 1127KLUB BIEGACZA WARTADYLÓW SZLACHECKIMasters M - 40 24M 422020-07-16 17:18:1101:17:4005:58:4108:47:5711:26:3015:01:3018:10:0319:53:5523:16:2827:44:5032:42:3339:21:2442:41:5645:26:2747:35:04.20+15:16:0811:535,0
45LIPINSKI Marek 1167BORZYGNIEWMasters M - 40 25M 432020-07-16 17:16:0101:24:4305:21:4607:59:2610:55:5213:41:2516:48:5918:37:2222:06:1125:21:1431:24:4338:52:5342:06:1645:08:4347:37:26.65+15:18:3011:545,0
46KAJDANIAK Robert 1146GNIEZNOMasters M - 40 26M 442020-07-16 17:32:4101:24:5805:31:4208:13:2110:42:5913:44:1017:01:4118:55:3522:27:0526:24:5932:42:2140:41:4643:34:2946:10:1947:56:26.35+15:37:3011:595,0
47WAWRESZUK Wiktor 1209ARPBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 7M 452020-07-16 16:48:3201:27:5605:53:3408:48:3211:45:3215:05:5818:12:5819:54:3323:27:4927:17:1432:22:4339:20:0143:08:4546:14:3048:31:15.05+16:12:1812:074,9
48RODAK Zbigniew 1021GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"STRZEGOMSenior II M - 30 11M 462020-07-16 16:36:0001:13:1604:49:1407:21:5409:59:1312:36:0815:52:3917:49:0021:13:2825:31:5031:38:0540:13:4143:49:5646:52:4248:33:00.55+16:14:0412:084,9
49NOWACZYK Tomasz 1228KOŚCIAN TEAMKOŚCIANMasters M - 40 27M 472020-07-16 16:38:2101:13:4104:54:4907:23:0909:55:3713:00:2916:10:0218:13:2821:51:1025:40:2231:18:5739:23:4243:04:3646:23:3648:34:04.40+16:15:0812:084,9
50FURMAN Marcin 1068SOSNOWIECMasters M - 40 28M 482020-07-16 17:03:3101:23:0606:01:3709:16:4111:44:2415:35:3219:11:2820:57:4024:15:4727:51:1435:26:5841:51:2245:04:2947:21:1748:41:43.70+16:22:4712:104,9
51SIERSZUŁA Wiktor 1205WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYSTARA TUCHORZAMasters M - 40 29M 492020-07-16 16:55:4101:28:0305:45:4308:27:0210:57:0313:53:0016:45:4018:28:2521:35:2825:35:1931:01:2740:14:2943:35:0346:27:4948:46:23.55+16:27:2712:114,9
52PISCHIUTTA Paolo 1243MMTSAN DANIELE DEL FRIULIWeteran II M - 602M 502020-07-16 17:08:4201:16:0704:49:4207:21:1310:06:5213:32:0216:36:4618:28:2721:37:0525:10:2230:22:1737:30:3640:57:5845:00:0948:51:22.35+16:32:2612:124,9
53VIEZZI Manuel 1201IMPOSSIBLE TARGETCOLLOREDO DI MONTE ALBANOMasters M - 40 30M 512020-07-16 17:08:2201:13:3804:50:0407:34:0610:07:3713:40:2816:38:0818:29:2921:37:3525:11:1630:22:4137:31:3540:58:3345:00:4248:51:44.40+16:32:4812:124,9
54HULBÓJ Sebastian 1185WKSB TEAMBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 31M 522020-07-16 17:19:4101:26:1305:33:2708:20:4410:59:5014:08:1117:38:1619:34:4422:51:2026:35:2631:46:5339:10:0142:43:3846:14:0448:58:08.70+16:39:1212:144,9
55MAŁEK Piotr 1183WRZEŚNIAMasters M - 40 32M 532020-07-16 17:21:4401:16:4705:27:4008:16:2110:59:4914:08:3817:36:0219:34:1322:54:3527:19:0634:28:2841:24:4944:47:0947:07:3849:04:08.20+16:45:1212:164,9
56KARCZ Anna 1050BYDGOSZCZSenior I K - 201K 32020-07-16 17:24:1101:21:3705:33:4708:23:2011:49:0214:32:5718:22:3020:54:1024:59:2828:30:4434:46:2142:28:2444:57:5847:34:1149:04:41.55+16:45:4512:164,9
57LISIECKI Tomasz 1150TRZYNASTKA PLUSLUBOŃMasters M - 40 33M 542020-07-16 17:05:3101:21:4505:06:0407:36:5910:00:3013:04:3016:09:2717:58:1821:14:5025:22:4931:43:3540:00:1543:53:1647:15:5649:05:32.20+16:46:3612:164,9
58WITCZAK Jolanta 1249TARNOWO PODGÓRNELUSOWOWeteran K - 501K 42020-07-16 16:55:2101:28:1906:04:5209:11:5811:49:5415:05:5418:32:5020:37:4923:47:4527:45:4734:54:5341:45:2545:06:1347:35:1049:30:29.30+17:11:3312:224,8
59CIUK Piotr 1181YULO RUN TEAM SIEDLCEWARSZAWAMasters M - 40 34M 552020-07-16 16:57:4301:24:5005:47:1008:40:4311:25:5915:01:3418:53:5720:40:3723:59:5928:00:5133:55:0241:47:5445:10:4447:58:4049:38:09.00+17:19:1212:244,8
60KUROWSKI Wojciech 1029TRIACTIV RIDLEYWROCŁAWMasters M - 40 35M 562020-07-16 17:34:4201:29:5306:17:4909:20:4411:58:5315:19:2219:03:3721:07:4524:52:2028:52:5535:05:5641:59:4845:31:3547:57:0149:38:25.10+17:19:2912:244,8
61BARAN Jarosław 1052TRIACTIV RIDLEYWROCŁAWMasters M - 40 36M 572020-07-16 17:34:2901:30:0506:17:5009:20:5311:59:0615:19:3219:03:5221:07:5024:52:3428:53:0635:06:0742:00:0145:31:5147:57:1349:38:38.30+17:19:4212:244,8
62JAKUBOWSKI Łukasz 1073KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIMasters M - 40 37M 582020-07-16 16:52:4101:25:2905:37:4708:16:0410:58:2414:08:4617:59:3220:01:4923:33:3727:27:4632:59:1540:40:4144:09:1447:28:4849:39:58.80+17:21:0212:244,8
63GALA Damian 1139PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 12M 592020-07-16 16:40:4101:08:0504:30:4407:07:0209:35:5912:58:2816:30:0418:22:5921:39:3025:53:4132:08:2340:25:2744:20:5147:40:5049:48:47.25+17:29:5112:274,8
64ORLOW Kuba 1178APEX PREDATOR TEAMTYCHYSenior II M - 30 13M 602020-07-16 17:25:5101:19:0505:11:5007:54:2410:40:4513:49:1217:00:3118:49:3022:33:2426:32:0132:59:4241:29:1244:53:1047:53:0450:07:34.60+17:48:3812:314,8
65MALINOWSKI Jerzy 1079KALINKA ULTRA TEAMZIĘBICEWeteran I M - 50 8M 612020-07-16 17:09:2001:20:1105:23:4408:25:3911:14:1314:11:4317:24:0619:05:5922:24:5626:46:5233:16:2541:40:3445:06:1048:20:5550:40:30.10+18:21:3412:404,7
66SKRYNKOWSKI Michal 1159STARA ŁOMNICASTARA ŁOMNICASenior II M - 30 14M 622020-07-16 17:26:4201:29:5906:29:2009:37:5612:51:2316:04:0420:17:2022:53:0726:08:1028:38:3835:04:0142:20:0045:40:2048:28:0250:49:18.40+18:30:2212:424,7
67PARZYBUT Jan 1071POSTĘP PNIEWYPNIEWYWeteran I M - 50 9M 632020-07-16 17:45:0201:32:1805:56:4008:55:3411:39:3014:48:1018:25:4820:31:0824:20:3227:52:0834:55:5742:22:2845:41:3048:53:5450:50:50.60+18:31:5412:424,7
68KRZYSZŁOWSKI Rafał 1253OLD BOY TEAMOPOLEMasters M - 40 38M 642020-07-16 17:29:5101:15:0605:03:3607:41:3210:24:2313:33:5516:32:4518:19:4021:24:3725:00:0029:49:1736:22:3939:19:5742:29:5151:00:28.85+18:41:3212:454,7
69TUROBOŚ Michał 1234ŁÓDŹMasters M - 40 39M 652020-07-16 17:05:2401:21:0405:17:5507:58:1011:02:4813:54:3817:21:0619:17:0922:53:4826:49:3833:19:0241:49:3745:32:5048:35:4351:01:08.30+18:42:1212:454,7
70STANOWSKI Grzegorz 1135FOREVER YOUNG ŁÓDŻŁÓDŹMasters M - 40 40M 662020-07-16 17:04:5201:21:1705:18:2307:52:1910:17:4712:52:3516:25:3118:41:1722:23:4726:48:4433:19:5541:50:0745:34:3448:43:3551:01:40.55+18:42:4412:454,7
71KUCIŃSKI Tomasz 1136DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 41M 672020-07-16 16:58:1101:24:5205:58:3209:02:0412:00:5215:02:0718:33:2920:33:0824:15:0528:23:1935:32:1743:25:2546:16:1648:56:3551:03:01.55+18:44:0512:454,7
72SITEK Daniel 1168GDAŃSKSenior II M - 30 15M 682020-07-16 16:31:4001:26:2805:40:2308:23:2311:11:1814:17:1217:47:0719:44:3823:55:1527:52:3334:07:1141:53:3245:10:2148:49:3551:04:56.65+18:46:0012:464,7
73KOCOŃ Mariusz 1248KLINIKA ZDROWIA I URODY G.WOŚKOOPOLEWeteran I M - 50 10M 692020-07-16 16:54:5201:28:4406:08:3809:01:5812:10:3015:40:1619:43:3721:35:3024:40:5628:00:2834:45:1142:16:4345:23:4948:41:3251:07:16.25+18:48:2012:464,7
74WRÓBLEWSKA Katarzyna 1244GIT EKIPA!ZAWIERCIESenior II K - 302K 52020-07-16 17:43:4101:28:1406:08:4809:15:3012:21:4315:30:0318:48:2720:55:5224:30:1028:22:2435:32:3942:31:1546:07:5949:12:3051:09:15.80+18:50:1912:474,7
75SOSNOWSKI Michał 1098PGB SPORTOWA PACZKACHORZÓWWeteran I M - 50 11M 702020-07-16 16:37:5101:16:1605:05:2307:46:3210:19:4512:55:2115:50:3717:33:4120:51:3025:22:5431:56:0340:44:5944:29:4748:29:4251:17:21.25+18:58:2512:494,7
76WOJCIECHOWSKI Ireneusz 1080GRÓJECWeteran I M - 50 12M 712020-07-16 16:49:1201:20:5205:40:5308:16:0611:08:3814:07:0418:02:2019:50:3123:31:3328:06:0335:41:4742:53:0946:14:1949:05:3251:22:45.35+19:03:4912:504,7
77ANTONIEWICZ Jerzy Jacek 1081BIEGIEM PRZEZ POLSKIEGRÓJECWeteran I M - 50 13M 722020-07-16 16:49:0201:21:0105:40:2208:16:1611:08:4914:07:1918:02:2819:50:5123:31:4328:06:0435:41:5642:53:1946:13:4849:05:3351:22:54.45+19:03:5812:504,7
78MIELCZAREK Aleksandra 1155STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWMasters K - 402K 62020-07-16 17:26:1201:26:2005:30:4008:06:0210:52:1714:14:2517:40:2519:47:3323:31:0528:11:0535:34:0043:10:5646:29:2349:37:2451:37:53.15+19:18:5712:544,6
79JACKOWICZ Rafał 1113AKTYWNI ŚLĘŻANIE/SKSMSOBÓTKAMasters M - 40 42M 732020-07-16 16:38:4101:23:2905:38:2408:27:3411:11:4814:09:1017:40:0119:51:0723:29:3128:43:5334:42:5943:50:3246:46:1149:36:4951:57:07.20+19:38:1112:594,6
80ROSIŃSKI Zbigniew 1238WKB META LUBLINIECLUBLINIECWeteran II M - 603M 742020-07-16 17:01:3001:34:1306:35:3709:39:2212:30:5815:46:2119:17:1021:07:3524:58:1328:37:1135:36:4843:50:2547:21:0550:24:5352:18:23.05+19:59:2613:044,6
81LIPOK Lucjan 1239LUCKY LUCKZABRZEWeteran I M - 50 14M 752020-07-16 17:32:1901:18:4905:17:4307:54:1210:24:4413:24:4316:34:5818:24:4822:00:4327:08:4334:18:1443:22:0046:57:2450:00:4752:21:49.70+20:02:5313:054,6
82JANUSZEWSKI Piotr 1227MKS ROBOTY DROGOWE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEMasters M - 40 43M 762020-07-16 17:37:1101:26:5706:15:1909:30:5412:28:2515:36:3119:02:5421:07:1824:49:5128:29:1235:55:4043:48:5047:48:4250:26:5252:22:12.85+20:03:1613:054,6
83CZICHY Barbara 1121WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GORYWeteran K - 502K 72020-07-16 16:58:3201:34:5706:38:3610:06:5213:07:5716:15:0219:46:0721:43:0025:34:2929:48:5836:34:5544:12:2047:39:2150:30:2752:27:16.70+20:08:2013:064,6
84HOCHBAUER Eva 1237ACS ULTRA PANA LA CAPATARADSenior II K - 303K 82020-07-16 17:20:0401:26:3605:41:2708:12:3910:44:5113:54:2417:02:1119:28:1724:15:0736:13:5645:06:1649:01:2652:39:08.75+20:20:1213:094,6
85KWIATKOWSKI Jarek 1149FLOWERS TEAMMALBORKMasters M - 40 44M 772020-07-16 16:37:4101:22:4505:30:0408:21:2211:15:4314:37:2418:14:4420:34:0524:20:0128:46:0335:52:4744:44:5048:03:1150:53:2352:52:30.85+20:33:3413:134,5
86KWIECIEŃ Zbigniew 1103FAUDANATYCHYWeteran II M - 604M 782020-07-16 17:15:2101:33:4206:23:3609:40:5312:37:5915:58:1019:52:2022:20:1926:19:06+11:46:0512:084,9
87MICHALAK Sławomir 1082INŻYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWWeteran I M - 50 15M 792020-07-16 16:45:2201:35:5706:25:0109:40:5612:58:2716:59:5721:02:3423:28:5927:22:50+12:49:4912:384,7
PIGŁOWSKI Dawid 1002S-ULTRAGORZÓW WLKP.Senior II M - 30 2020-07-16 17:47:1001:07:06 DNF04:10:13 DNF06:23:25 DNF08:29:12 DNF10:44:10 DNF12:59:04 DNF14:25:10 DNF16:54:04 DNF19:38:41 DNF23:49:34 DNF29:11:19 DNF DNF DNF DNF--
POBORSKI Dariusz 1009JANKOWICEWeteran I M - 50 2020-07-16 16:33:3001:13:47 DNF04:44:43 DNF07:16:58 DNF10:22:19 DNF12:54:54 DNF15:50:42 DNF17:30:06 DNF20:26:53 DNF24:34:25 DNF29:11:13 DNF35:12:01 DNF DNF DNF DNF--
FIGURA Tomek 1124BIEGIEMRADOM!RADOMMasters M - 40 2020-07-16 17:35:5101:35:04 DNF06:17:32 DNF09:23:23 DNF12:29:34 DNF15:37:51 DNF18:53:58 DNF21:03:52 DNF24:38:01 DNF28:58:26 DNF35:57:09 DNF43:54:20 DNF DNF DNF DNF--
JÓZWIAK Piotr 1006KITA TEAMŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-16 16:31:5101:00:42 DNF03:49:49 DNF05:45:24 DNF07:41:18 DNF09:43:04 DNF12:22:26 DNF13:44:52 DNF16:07:43 DNF18:53:38 DNF22:54:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
ĆWIKLIŃSKI Łukasz 1126IZERSKA GRUPA BIEGOWAKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-16 17:31:3601:04:24 DNF04:04:46 DNF06:22:47 DNF08:23:18 DNF10:36:30 DNF12:59:48 DNF14:17:02 DNF16:54:20 DNF19:39:00 DNF25:51:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
KONIECZNY Szymon 1192CHOSZCZEŃSKA 10CHOSZCZNOSenior II M - 30 2020-07-16 16:50:4201:14:05 DNF04:37:19 DNF06:59:29 DNF09:10:28 DNF11:46:30 DNF14:28:54 DNF16:02:30 DNF18:49:01 DNF21:54:20 DNF26:45:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARUKIEWICZ Marek 1166BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRASenior II M - 30 2020-07-16 17:33:2801:17:23 DNF05:01:54 DNF07:24:41 DNF09:38:10 DNF12:09:44 DNF14:53:30 DNF16:33:19 DNF19:07:40 DNF22:15:13 DNF27:00:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNICKI Kamil 1170WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-16 17:38:1901:12:48 DNF04:33:27 DNF07:04:03 DNF09:22:57 DNF12:01:54 DNF14:55:26 DNF16:32:30 DNF19:30:07 DNF22:56:16 DNF28:03:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAREK Paweł 1046AMBITNY AMATORWADOWICESenior II M - 30 2020-07-16 16:35:3201:13:26 DNF04:35:31 DNF07:03:46 DNF09:37:38 DNF12:25:57 DNF15:21:21 DNF16:58:48 DNF20:18:05 DNF24:01:27 DNF29:14:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRYM Katarzyna 1005NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECMasters K - 402020-07-16 17:13:0501:18:03 DNF04:59:25 DNF07:33:49 DNF10:09:52 DNF12:43:00 DNF15:32:37 DNF17:14:49 DNF20:22:54 DNF23:42:34 DNF30:07:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCINIAK Janusz 1108NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-16 17:00:0201:28:00 DNF05:48:01 DNF08:27:22 DNF10:53:57 DNF13:48:53 DNF17:04:00 DNF18:44:37 DNF22:17:03 DNF25:57:04 DNF31:37:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
BRYNIARSKI Bartosz 1048JELENIA GÓRAMasters M - 40 2020-07-16 17:20:2201:24:41 DNF05:47:17 DNF08:36:17 DNF11:03:51 DNF13:48:43 DNF17:13:02 DNF19:00:55 DNF22:22:12 DNF26:04:44 DNF31:38:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
KICH Marek 1173X-CODING IT STUDIOWROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-16 17:19:2101:19:31 DNF05:27:08 DNF08:01:55 DNF10:37:31 DNF13:49:23 DNF17:03:48 DNF18:53:09 DNF22:20:07 DNF26:33:01 DNF33:10:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŁA Marcin 1066KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKMasters M - 40 2020-07-16 17:21:3401:16:58 DNF05:15:12 DNF07:48:45 DNF10:27:25 DNF13:13:32 DNF16:28:56 DNF18:10:39 DNF21:34:26 DNF26:32:23 DNF33:16:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
SMOLAREK Patryk 1090ZAWONIASenior I M - 20 2020-07-16 17:23:5201:19:28 DNF05:03:01 DNF07:37:09 DNF10:05:58 DNF12:42:35 DNF16:13:18 DNF18:56:42 DNF22:07:28 DNF26:29:47 DNF33:31:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
TROJAN Paweł 1083SZCZYTNA BIEGASZCZYTNASenior II M - 30 2020-07-16 17:27:3101:29:47 DNF06:41:39 DNF09:37:09 DNF12:50:33 DNF16:03:16 DNF20:16:33 DNF22:52:18 DNF26:12:03 DNF28:38:06 DNF35:03:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĘCŁAWSKI Robert 1199LODZWeteran I M - 50 2020-07-16 17:19:1101:23:29 DNF05:32:49 DNF08:31:07 DNF11:16:59 DNF14:30:24 DNF18:13:14 DNF19:56:26 DNF23:18:47 DNF27:18:13 DNF35:46:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
KORDUŁA Zbigniew 1225BIEGOWYSWIAT.PLGDAŃSKMasters M - 40 2020-07-16 17:06:0101:24:10 DNF05:55:52 DNF09:08:40 DNF12:18:24 DNF15:29:05 DNF19:20:28 DNF21:31:33 DNF25:35:20 DNF29:56:29 DNF37:39:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
PLISZKA Bartosz 1193OLA TEAMOSTROŁĘKAMasters M - 40 2020-07-16 16:31:2201:08:57 DNF04:11:52 DNF06:21:11 DNF08:28:40 DNF10:31:46 DNF12:56:29 DNF14:47:54 DNF17:17:22 DNF20:00:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIEROCIUK Adrian 1125WROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-16 16:44:4101:14:33 DNF04:41:34 DNF07:05:38 DNF09:46:54 DNF12:27:28 DNF15:19:02 DNF16:54:17 DNF20:06:23 DNF25:15:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OSTROWSKI Sławomir 1206GUTO TEAM / WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUNROKIETNICASenior II M - 30 2020-07-16 16:56:5301:19:40 DNF04:57:33 DNF07:27:11 DNF09:52:33 DNF12:49:50 DNF15:57:59 DNF17:53:07 DNF21:19:02 DNF25:30:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUSZTELAK Jacek 1215ZIEMO&WIT TEAMPIERWOSZÓWSenior II M - 30 2020-07-16 16:48:1101:19:55 DNF05:07:19 DNF07:38:47 DNF10:03:04 DNF13:10:43 DNF16:20:18 DNF18:15:02 DNF21:33:07 DNF25:47:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCIUBA Przemysław 1091TT SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2020-07-16 17:31:0301:22:17 DNF05:30:56 DNF08:14:05 DNF10:40:00 DNF13:29:20 DNF16:40:51 DNF18:36:51 DNF22:02:29 DNF26:14:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KALEMBKIEWICZ Piotr 1217MIROTRANSWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-16 17:34:5201:12:39 DNF05:09:25 DNF07:46:30 DNF10:19:49 DNF13:38:42 DNF17:42:28 DNF19:25:10 DNF22:55:23 DNF27:41:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HORŁUKOWICZ Kamil 1165ŚWIDNICASenior I M - 20 2020-07-16 17:24:0101:18:18 DNF05:25:27 DNF08:18:36 DNF11:09:18 DNF14:25:28 DNF18:09:56 DNF20:02:25 DNF23:35:15 DNF27:48:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MRUSZCZYK Jacek 1208KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 2020-07-16 17:18:0201:17:47 DNF05:58:52 DNF09:00:38 DNF11:26:41 DNF15:01:43 DNF18:10:10 DNF19:54:00 DNF23:16:36 DNF27:53:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HAUPA Maciej 1162FSD RUN DREZDENKOWIELEŃMasters M - 40 2020-07-16 16:55:5101:31:45 DNF06:16:11 DNF08:57:26 DNF11:48:53 DNF14:58:35 DNF18:33:17 DNF20:37:51 DNF24:31:07 DNF28:20:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOMENDACKI Dominik 1119KGHM ZG RUNGŁOGÓWMasters M - 40 2020-07-16 16:32:1201:01:01 DNF03:57:34 DNF06:02:14 DNF07:55:20 DNF10:11:28 DNF12:56:05 DNF14:21:06 DNF17:01:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOTKIEWICZ Jarosław 1182WKURW_TEAM / DRUŻYNA BARTKAPIASECZNA GÓRKAMasters M - 40 2020-07-16 16:52:0201:04:56 DNF04:05:42 DNF06:17:50 DNF08:15:29 DNF10:19:37 DNF12:37:17 DNF14:28:16 DNF17:27:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PACZUSKI Michal Paczuski 1087LODZSenior II M - 30 2020-07-16 17:09:5101:13:29 DNF04:32:37 DNF06:50:54 DNF09:07:32 DNF11:29:22 DNF14:21:30 DNF15:57:46 DNF18:59:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYLEK Rafał 1086KRAKÓWMasters M - 40 2020-07-16 17:29:4001:21:46 DNF05:10:21 DNF07:30:19 DNF09:45:49 DNF12:35:52 DNF15:08:20 DNF16:38:23 DNF19:27:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PTASZYŃSKI Wojciech 1151SPEED FEET '16KOŚCIANWeteran I M - 50 2020-07-16 16:42:5101:19:06 DNF04:54:18 DNF07:19:05 DNF09:35:52 DNF12:14:45 DNF15:01:23 DNF16:51:02 DNF19:40:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUJALSKI Szymon 1177WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-16 16:47:3201:15:39 DNF04:49:14 DNF07:16:59 DNF09:41:39 DNF12:16:02 DNF15:23:21 DNF17:04:50 DNF20:07:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUCH Arkadiusz 1164RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWSenior II M - 30 2020-07-16 17:42:2201:16:09 DNF04:47:20 DNF07:14:50 DNF09:40:14 DNF12:14:53 DNF15:39:33 DNF17:48:45 DNF20:09:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Arkadiusz 1120DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-16 16:59:2101:08:33 DNF04:34:14 DNF07:06:59 DNF09:25:56 DNF12:18:39 DNF15:33:29 DNF17:19:52 DNF20:39:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KANIEWSKI Sebastian 1172KOSZALINMasters M - 40 2020-07-16 16:47:4201:13:52 DNF04:49:00 DNF07:19:40 DNF09:46:06 DNF12:30:29 DNF15:40:23 DNF17:29:33 DNF20:41:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WASILEWSKI Marcin 1020BIEGOSTACJA/BOHARPALETYRUNNERSZIELONA GÓRASenior II M - 30 2020-07-16 16:45:3101:16:02 DNF04:50:39 DNF07:22:13 DNF10:27:14 DNF12:43:10 DNF15:53:26 DNF17:38:38 DNF20:41:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIMKOWSKI Marcin 1102KGHM ZG RUNGŁOGÓWSenior II M - 30 2020-07-16 16:51:3201:11:03 DNF04:39:33 DNF07:04:02 DNF09:21:35 DNF12:20:51 DNF15:26:57 DNF17:07:09 DNF20:46:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SITAREK Michał 1099POLISH RUNNERS CLUB IRELANDÖSTERHANINGEMasters M - 40 2020-07-16 16:33:4101:05:56 DNF04:20:23 DNF06:59:47 DNF09:14:47 DNF12:05:37 DNF15:46:49 DNF17:32:59 DNF20:55:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNA Mikołaj 1038MALIGNAPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-16 17:24:5301:21:44 DNF05:01:54 DNF07:34:48 DNF10:11:17 DNF12:41:42 DNF15:43:38 DNF17:38:21 DNF21:13:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KURPIEWSKA Anna 1040GT RATWROCŁAWMasters K - 402020-07-16 16:39:2101:16:44 DNF05:00:28 DNF07:33:32 DNF10:04:24 DNF13:10:13 DNF16:19:15 DNF18:04:29 DNF21:19:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORSKI Marcin 1039TT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 2020-07-16 16:39:1101:16:53 DNF05:00:37 DNF07:33:43 DNF10:04:38 DNF13:11:08 DNF16:20:27 DNF18:05:02 DNF21:20:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DEPUTAT Joanna 1033ELBLĄGMasters K - 402020-07-16 16:40:3101:22:10 DNF05:38:17 DNF08:23:15 DNF11:03:24 DNF13:59:56 DNF17:02:59 DNF18:48:46 DNF21:57:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PĄCZKA Przemysław 1259ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKABRZÓZA KRÓLEWSKAMasters M - 40 2020-07-16 17:11:3301:25:40 DNF05:22:50 DNF08:15:02 DNF10:54:19 DNF14:02:04 DNF17:12:03 DNF18:46:43 DNF22:01:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 1154KUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 2020-07-16 16:47:1201:16:51 DNF05:03:22 DNF07:42:40 DNF DNF13:03:37 DNF16:09:13 DNF18:21:22 DNF22:07:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CUPIAŁ Jacek 1226IMIELINMasters M - 40 2020-07-16 17:26:2101:27:10 DNF05:30:48 DNF08:11:37 DNF10:49:18 DNF13:52:59 DNF17:09:18 DNF18:53:17 DNF22:08:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FURLAN Alberto 1235ATLETICA BIOTEKNAFONTANELLEMasters M - 40 2020-07-16 17:08:3101:13:52 DNF04:49:53 DNF07:22:56 DNF10:07:23 DNF13:57:22 DNF18:01:01 DNF19:39:23 DNF22:32:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROŻNIATA Iwona 1179SNG WILD DUCKSGŁOWNOMasters K - 402020-07-16 17:05:1301:23:13 DNF05:18:03 DNF08:02:18 DNF11:02:57 DNF13:56:21 DNF17:23:47 DNF19:25:01 DNF23:38:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYŻAN Jakub 1140KW KRAKÓWJERZMANOWICEMasters M - 40 2020-07-16 17:07:4301:22:10 DNF05:33:56 DNF08:18:08 DNF11:11:05 DNF14:33:52 DNF18:09:20 DNF20:11:20 DNF23:51:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁAŻUK Jarosław 1128SUPMARGDYNIAMasters M - 40 2020-07-16 17:15:5301:29:40 DNF05:51:09 DNF08:37:43 DNF11:16:05 DNF14:14:21 DNF17:15:32 DNF19:51:27 DNF23:52:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJDASIEWICZ Tadeusz 1219KĘPICESenior II M - 30 2020-07-16 17:04:0101:21:01 DNF05:23:37 DNF08:07:28 DNF10:53:53 DNF14:20:28 DNF17:59:25 DNF20:06:04 DNF23:53:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJEWSKI Paweł 1240BEAUTY SPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 2020-07-16 17:20:3101:29:49 DNF06:16:13 DNF09:43:27 DNF12:50:25 DNF16:06:33 DNF19:11:42 DNF21:11:15 DNF23:57:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLIKOWSKI Andrzej 1107KRASNYSTAWSenior II M - 30 2020-07-16 17:16:1001:12:19 DNF05:00:04 DNF07:44:47 DNF11:19:05 DNF14:23:30 DNF17:44:08 DNF19:59:01 DNF24:05:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGOCZ Maciej 1147ROGASIE Z DOLINY ROZTOKIGDYNIAMasters M - 40 2020-07-16 17:07:1101:21:34 DNF05:31:44 DNF08:38:21 DNF11:33:05 DNF14:54:55 DNF18:21:53 DNF20:25:35 DNF24:11:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FILIPIAK Hieronim 1078MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters M - 40 2020-07-16 16:58:5201:32:15 DNF05:55:37 DNF08:57:23 DNF12:11:11 DNF15:08:13 DNF18:30:19 DNF20:26:14 DNF24:15:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PASZKIEWICZ Maciej 1218PARK DZIEJEMUROWANA GOŚLINAWeteran I M - 50 2020-07-16 17:30:2101:28:08 DNF05:56:06 DNF09:06:14 DNF12:03:10 DNF14:58:37 DNF18:25:24 DNF20:28:55 DNF24:17:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STACHURA Maciej 1105ZABIERZÓW BIEGABURÓWWeteran I M - 50 2020-07-16 17:25:2101:18:42 DNF05:47:26 DNF08:39:37 DNF11:23:15 DNF15:22:19 DNF18:30:09 DNF20:45:00 DNF24:20:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGACZYK Krzysztof 1158RÓWNESenior II M - 30 2020-07-16 17:36:3101:24:22 DNF05:35:57 DNF08:45:11 DNF11:29:13 DNF14:47:17 DNF18:15:23 DNF20:23:59 DNF24:21:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAŁKA Tomasz 1207LUZYXRZESZÓWMasters M - 40 2020-07-16 17:36:2201:24:32 DNF05:36:08 DNF08:45:25 DNF11:29:21 DNF14:47:37 DNF18:15:29 DNF20:22:00 DNF24:21:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWIECKI Paweł 1013ULTRASZALEŃCYNIDZICASenior I M - 20 2020-07-16 16:54:0101:33:55 DNF05:47:14 DNF08:35:54 DNF11:26:05 DNF14:35:27 DNF17:55:16 DNF20:12:37 DNF24:27:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Filip 1216ULTRA SZALEŃCYNIEMCZMasters M - 40 2020-07-16 16:53:5101:34:08 DNF05:47:26 DNF08:36:05 DNF11:26:15 DNF14:35:38 DNF17:55:28 DNF20:12:39 DNF24:27:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTRZEWSKI Sławomir 1037GŁUCHOŁAZYMasters M - 40 2020-07-16 16:45:5101:18:51 DNF05:18:35 DNF08:04:40 DNF11:02:16 DNF14:00:46 DNF17:44:11 DNF19:56:52 DNF24:31:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIEWIĘCKI Łukasz 1018WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-16 17:00:4101:32:53 DNF06:05:45 DNF09:12:48 DNF12:30:03 DNF15:49:46 DNF19:06:12 DNF21:01:52 DNF24:34:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOREK Grzegorz 1014WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-16 17:00:3001:33:05 DNF06:05:38 DNF09:12:56 DNF12:30:13 DNF15:49:56 DNF19:06:25 DNF21:02:10 DNF24:34:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATYSZCZAK Sławomir 1194POPÓWWeteran II M - 602020-07-16 17:31:5101:25:42 DNF06:01:34 DNF09:08:08 DNF12:08:23 DNF15:22:06 DNF18:52:41 DNF20:55:35 DNF24:36:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJDA Maciej 1025BIEGOWO TU I TAMNOWY SĄCZSenior II M - 30 2020-07-16 17:24:3001:30:30 DNF05:54:00 DNF08:55:40 DNF11:37:54 DNF14:50:00 DNF18:27:01 DNF20:34:20 DNF24:37:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOBIN Tomasz 1056ZOCHU TEAMGORZÓW WLKP.Masters M - 40 2020-07-16 17:03:4101:24:26 DNF05:44:39 DNF08:42:19 DNF11:39:15 DNF14:57:06 DNF18:47:53 DNF20:58:07 DNF24:54:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KISIELEWSKI Konrad 1143KROK PO KROKUKIELCEMasters M - 40 2020-07-16 17:42:3701:23:07 DNF06:22:40 DNF09:45:00 DNF12:41:08 DNF15:53:54 DNF18:59:38 DNF20:52:05 DNF24:58:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STYSIEK Piotr 1163BIEGIEMRADOM!RADOMMasters M - 40 2020-07-16 17:35:2001:35:35 DNF06:17:13 DNF09:26:33 DNF12:30:06 DNF15:38:51 DNF18:58:33 DNF21:05:31 DNF25:04:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STĘŻYCKI Mariusz 1221ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters M - 40 2020-07-16 16:44:3201:21:28 DNF05:29:37 DNF08:16:23 DNF11:50:44 DNF14:55:20 DNF18:15:43 DNF20:50:36 DNF25:05:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GLÓRA Aleksandra 1224ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters K - 402020-07-16 16:44:2201:21:37 DNF05:29:46 DNF08:15:32 DNF11:50:55 DNF14:55:13 DNF18:15:58 DNF20:50:55 DNF25:05:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HYSKI Mateusz 1187OKROKWIECEJ.PLMIŁOSZYCEMasters M - 40 2020-07-16 17:41:2201:20:16 DNF05:56:09 DNF08:48:07 DNF11:39:53 DNF15:02:43 DNF18:44:03 DNF20:58:48 DNF25:07:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOLANIN Tomasz 1200SZCZECINEKMasters M - 40 2020-07-16 16:53:1101:27:32 DNF05:54:31 DNF08:52:17 DNF12:06:07 DNF15:25:23 DNF18:59:26 DNF21:09:10 DNF25:08:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PASZKIEL Artur 1202SZCZECINEKWeteran I M - 50 2020-07-16 16:53:0101:27:42 DNF05:54:39 DNF08:52:25 DNF12:06:19 DNF15:25:35 DNF18:59:39 DNF21:08:54 DNF25:08:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Marcin 119077CATSJÓZEFOSŁAWMasters M - 40 2020-07-16 17:04:4101:21:41 DNF05:30:12 DNF08:20:30 DNF11:34:39 DNF15:13:57 DNF19:14:56 DNF21:14:58 DNF25:10:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRĘCIELEWSKI Tomek 1257***** ***KŁODZKOSenior II M - 30 2020-07-16 17:38:2801:19:27 DNF05:25:10 DNF08:34:56 DNF12:00:55 DNF15:19:58 DNF18:36:30 DNF21:14:57 DNF25:17:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACKIEWICZ Artur 1053DŁUGOBIEGANIESZCZECINMasters M - 40 2020-07-16 17:42:1301:21:57 DNF05:58:46 DNF08:56:37 DNF11:42:51 DNF15:16:44 DNF19:02:27 DNF21:23:57 DNF25:17:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIRA Mirosław 1047MKS SIECHNICEWROCŁAWWeteran II M - 602020-07-16 17:18:3101:21:15 DNF05:28:18 DNF08:30:18 DNF11:41:09 DNF15:09:29 DNF19:02:03 DNF21:08:53 DNF25:19:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Artur 1092INTROPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-16 17:17:0101:25:01 DNF05:33:22 DNF08:52:09 DNF12:19:52 DNF16:02:55 DNF19:37:29 DNF21:40:55 DNF25:21:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
URBAŃSKI Dariusz 1236GDAŃSKMasters M - 40 2020-07-16 17:14:3101:20:09 DNF05:47:21 DNF09:00:12 DNF12:08:13 DNF15:21:27 DNF19:06:47 DNF21:23:10 DNF25:26:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBAŚ Dawid 1230NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOSenior II M - 30 2020-07-16 16:46:3201:29:35 DNF06:00:54 DNF08:51:51 DNF11:53:41 DNF15:12:04 DNF19:15:57 DNF21:32:11 DNF25:31:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KONDRAK Piotr 1030VEGE RUNNERSWARSZAWAMasters M - 40 2020-07-16 16:48:5101:27:01 DNF05:53:13 DNF08:48:15 DNF11:52:23 DNF15:06:13 DNF18:48:17 DNF21:15:09 DNF25:37:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATEJCZUK Marcin 1093SUPRAŚLSenior II M - 30 2020-07-16 16:48:4201:27:09 DNF05:53:22 DNF08:48:23 DNF11:52:32 DNF15:07:39 DNF18:48:24 DNF21:14:41 DNF25:37:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMICZEK Tomasz 1062CREDIT SUISSE POLSKA "ZDYSKWALIFIKOWANI"WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-16 17:31:1001:32:28 DNF06:07:14 DNF09:18:11 DNF12:05:21 DNF15:15:35 DNF18:44:09 DNF21:16:16 DNF25:41:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRASIŃSKI Tomasz 1247JÓZEFÓW NAD WISŁĄMasters M - 40 2020-07-16 17:45:1201:23:15 DNF06:25:21 DNF09:45:20 DNF13:02:09 DNF16:29:07 DNF20:12:27 DNF22:22:21 DNF25:48:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSZAK Waldemar 1213BIEGAM NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCEWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-16 16:31:1201:38:51 DNF06:47:28 DNF10:12:15 DNF13:20:13 DNF16:46:33 DNF20:21:29 DNF22:11:38 DNF25:51:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Radosław 1210BEAUTY SPORTŁODŹMasters M - 40 2020-07-16 17:20:4001:29:39 DNF06:16:07 DNF09:43:16 DNF12:50:05 DNF16:35:29 DNF20:10:52 DNF22:10:58 DNF25:53:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 1100BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹWeteran II M - 602020-07-16 16:35:5101:36:36 DNF06:41:58 DNF10:04:22 DNF13:06:20 DNF16:35:20 DNF20:08:05 DNF22:13:27 DNF25:59:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIWOŃSKA Agnieszka 1122ŁÓDŹMasters K - 402020-07-16 17:10:2101:33:43 DNF06:12:06 DNF09:23:40 DNF12:19:52 DNF15:36:34 DNF19:28:35 DNF21:55:02 DNF25:59:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZYGADLEWICZ Grzegorz 1255JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-16 17:21:2101:24:07 DNF05:55:45 DNF09:13:08 DNF12:20:37 DNF15:34:54 DNF19:11:34 DNF21:51:55 DNF26:00:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POBŁOCKI Jan 1096GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKWeteran II M - 602020-07-16 16:34:2201:45:29 DNF06:58:35 DNF10:37:56 DNF13:32:23 DNF16:39:18 DNF19:53:42 DNF22:05:36 DNF26:00:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POTOCZNY Mirosław 1157JAWORZNOMasters M - 40 2020-07-16 17:23:0101:27:17 DNF06:16:10 DNF09:34:34 DNF12:36:52 DNF16:10:25 DNF20:05:12 DNF22:25:34 DNF26:01:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ELING Lidia 1104RAWICKIE MORSYRAWICZMasters K - 402020-07-16 17:07:0101:30:11 DNF06:07:34 DNF09:53:55 DNF13:02:36 DNF16:09:02 DNF20:06:59 DNF22:14:47 DNF26:07:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEŚNIK Wojciech 1130WROCŁAWWeteran I M - 50 2020-07-16 17:29:2101:36:17 DNF06:43:43 DNF10:05:38 DNF13:03:22 DNF16:26:33 DNF20:22:27 DNF22:26:11 DNF26:08:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARODA Zbigniew 1028WKURW TEAMKONINWeteran I M - 50 2020-07-16 16:34:4101:17:51 DNF05:42:01 DNF08:45:27 DNF12:13:23 DNF16:02:09 DNF20:08:45 DNF22:36:13 DNF26:12:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIENKIEWICZ Wojtek 1041OGARY DOLORESWARSZAWSWeteran I M - 50 2020-07-16 17:15:1101:32:32 DNF06:53:05 DNF10:19:42 DNF13:28:28 DNF16:40:30 DNF20:27:54 DNF22:34:13 DNF26:12:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOMENDA Lech 1246KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWSenior II M - 30 DNF DNF09:53:10 DNF12:51:24 DNF16:11:09 DNF19:56:35 DNF22:01:40 DNF26:13:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŁA Mateusz 1069KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 2020-07-16 17:14:2001:38:09 DNF06:14:05 DNF09:30:16 DNF12:40:07 DNF15:54:23 DNF19:37:10 DNF22:11:06 DNF26:17:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCOT Sebastian 1016SOSNOWIECMasters M - 40 2020-07-16 17:03:1001:23:27 DNF05:37:38 DNF08:24:07 DNF11:39:58 DNF14:58:51 DNF19:18:13 DNF21:46:34 DNF26:19:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUZEL Rafał 1241BIEGOWE MISIELEGNICAMasters M - 40 2020-07-16 17:01:1201:36:34 DNF06:35:38 DNF10:00:38 DNF13:08:05 DNF16:32:12 DNF20:28:21 DNF22:46:53 DNF26:22:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROLICZ Tomasz 1116JUGÓWMasters M - 40 2020-07-16 17:24:4101:26:30 DNF06:12:12 DNF09:50:29 DNF12:41:20 DNF16:00:07 DNF19:41:36 DNF22:19:14 DNF26:22:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWICZ Przemysław 1024LEGNICAWeteran I M - 50 2020-07-16 17:01:2201:36:33 DNF06:35:26 DNF10:00:29 DNF13:05:33 DNF16:32:06 DNF20:26:48 DNF22:47:10 DNF26:23:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYPNIEWSKA Hanna 1095SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAWeteran II K - 602020-07-16 16:34:3101:42:56 DNF07:00:39 DNF10:38:02 DNF13:46:37 DNF16:57:44 DNF20:36:26 DNF22:47:11 DNF26:25:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KADECKI Marek 1137KARGOSZYNMasters M - 40 2020-07-16 17:21:5501:27:14 DNF06:16:57 DNF09:22:44 DNF12:21:06 DNF15:50:59 DNF19:45:43 DNF22:14:22 DNF26:25:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Michał 1258ZA LINIĄ METY TEAMKOWALEWO POMORSKIESenior II M - 30 2020-07-16 17:22:2101:26:46 DNF06:17:20 DNF09:44:53 DNF12:38:25 DNF16:10:01 DNF20:09:05 DNF22:36:58 DNF26:31:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRUSIEWICZ Beata 1034OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 502020-07-16 17:10:0301:29:53 DNF06:22:46 DNF09:43:56 DNF12:42:59 DNF15:58:39 DNF19:44:39 DNF22:05:09 DNF26:32:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIP Wojciech 1161FSD RUN DREZDENKODREZDENKOMasters M - 40 2020-07-16 16:56:0201:31:33 DNF06:15:59 DNF09:04:55 DNF12:06:46 DNF14:50:52 DNF19:14:55 DNF22:20:55 DNF26:35:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
INGLANT Zbigniew 1027RUN LOG COMCHORZÓWWeteran I M - 50 2020-07-16 16:48:0101:40:09 DNF06:37:03 DNF09:58:57 DNF13:07:01 DNF16:42:43 DNF20:20:39 DNF22:40:21 DNF26:38:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LITEWKA Rafał 1023KRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-16 16:51:4101:38:03 DNF06:18:43 DNF09:24:17 DNF12:44:35 DNF16:02:37 DNF20:14:39 DNF22:56:29 DNF26:43:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAWORSKI Piotr 1211PIOTRBIEGAWARSZAWAMasters M - 40 2020-07-16 16:31:0101:38:16 DNF06:50:53 DNF10:26:31 DNF13:34:53 DNF16:52:41 DNF20:28:27 DNF22:53:45 DNF26:46:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WINIARSKA Iza 1212IZAGÓRĄWARSZAWAMasters K - 402020-07-16 16:30:4101:38:57 DNF06:51:12 DNF10:26:58 DNF13:35:15 DNF16:53:14 DNF20:35:43 DNF22:53:40 DNF26:46:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ANDRZEJEWSKI Paweł 1019ULTRA SZALEŃCYNOWA WIEŚ WIELKAMasters M - 40 2020-07-16 16:54:1201:36:51 DNF06:20:37 DNF09:48:27 DNF13:06:56 DNF16:43:08 DNF21:01:07 DNF23:03:53 DNF26:46:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOKRZYCKA Patrycja 1198ALZAIA NAVIGLIO RUNNERSMILANOMasters K - 402020-07-16 17:08:1201:26:49 DNF05:58:17 DNF09:05:08 DNF12:25:05 DNF16:24:57 DNF20:21:10 DNF22:57:52 DNF26:51:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CASTOLDI Stefano 1245ASD OLIMPIA RUNNERSFARA NOVARESEWeteran I M - 50 2020-07-16 17:08:5501:26:42 DNF05:59:46 DNF09:09:06 DNF12:24:24 DNF16:24:15 DNF20:20:31 DNF22:57:06 DNF26:55:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
AL-JEABORY Mahdi 1072JAWORZNOMasters M - 40 2020-07-16 16:44:1201:27:02 DNF05:58:26 DNF09:03:41 DNF12:20:23 DNF15:48:36 DNF19:47:32 DNF22:51:33 DNF27:15:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KITLAS Dariusz 1186SOCHONIEMasters M - 40 2020-07-16 16:49:2101:26:31 DNF06:23:18 DNF10:04:52 DNF14:25:28 DNF17:39:41 DNF21:27:42 DNF23:43:46 DNF27:32:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CETNAROWSKI Mariusz 1189WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-16 17:04:3101:16:58 DNF05:09:22 DNF07:54:49 DNF10:37:23 DNF13:43:09 DNF17:03:16 DNF19:11:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JERMAK Kamil 1061BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAMasters M - 40 2020-07-16 17:25:4101:18:12 DNF05:16:28 DNF07:50:15 DNF10:45:25 DNF13:27:50 DNF17:21:30 DNF19:54:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻAK Krzysztof 1152WROCŁAWWeteran II M - 602020-07-16 17:32:2801:36:02 DNF06:58:15 DNF10:54:49 DNF14:06:45 DNF16:48:53 DNF21:01:18 DNF22:56:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HLOUCAL Stephan 1229DEUTSCHE ULTRAMARATHONVEREINIGUNGERFURTWeteran II M - 602020-07-16 17:14:4101:43:07 DNF07:09:28 DNF10:51:11 DNF14:21:22 DNF17:29:30 DNF21:36:40 DNF23:44:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSEWICZ Ireneusz 1101OCHLA ZIELONA GÓRAMasters M - 40 2020-07-16 17:09:0201:21:17 DNF05:40:39 DNF08:36:53 DNF11:24:22 DNF14:29:48 DNF17:52:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Michał 1203BOLESŁAWSenior II M - 30 2020-07-16 17:36:0701:19:56 DNF05:16:16 DNF08:07:08 DNF11:09:50 DNF14:34:15 DNF18:01:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAŚKOWIAK Tomasz 1180POZNAŃMasters M - 40 2020-07-16 17:16:2101:25:26 DNF05:54:55 DNF08:52:00 DNF11:43:15 DNF14:46:43 DNF18:27:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRUNTOWSKI Mateusz 1123NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 2020-07-16 16:55:0101:28:01 DNF06:08:01 DNF09:01:51 DNF12:10:18 DNF15:40:11 DNF19:43:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUSZCZYŃSKI Łukasz 1129KROSNOWICESenior II M - 30 2020-07-16 17:26:5101:29:38 DNF06:28:20 DNF09:37:48 DNF12:51:18 DNF16:04:06 DNF20:17:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERCIOCH Sławomir 1084BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINMasters M - 40 2020-07-16 16:47:5101:32:15 DNF06:11:30 DNF09:25:32 DNF12:43:44 DNF16:11:58 DNF20:37:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROWIŃSKI Marek 1145KRAKÓWMasters M - 40 2020-07-16 17:32:0801:37:55 DNF06:49:34 DNF10:32:38 DNF13:50:49 DNF17:03:59 DNF21:19:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUBIKOWSKI Andrzej 1251SPARTA ZIĘBICEZIĘBICEWeteran II M - 602020-07-16 16:37:3101:51:47 DNF07:07:00 DNF10:30:05 DNF13:41:01 DNF17:07:43 DNF21:27:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWITALSKI Andrzej 1060KAPITAN POLSKA/ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 2020-07-16 16:45:4201:32:24 DNF07:17:13 DNF10:54:39 DNF14:11:25 DNF17:40:38 DNF21:57:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIELAWA Rafał 1003INOV-8 TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-16 16:30:2900:58:29 DNF03:35:06 DNF05:34:24 DNF07:30:08 DNF09:36:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEWKA Joanna 1169CZERNICHÓWMasters K - 402020-07-16 17:25:0301:19:44 DNF05:11:41 DNF07:53:57 DNF10:29:08 DNF13:48:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLAK Dominika 1004BIEGIEM PRZEZ GÓRY/MUAY RUNNING TEAMWROCŁAW/RABKA ZDRÓJSenior II K - 302020-07-16 17:03:2201:23:13 DNF06:01:44 DNF09:16:49 DNF11:44:34 DNF15:35:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIKUL Piotr 1223ADISAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMasters M - 40 2020-07-16 17:30:5501:18:06 DNF05:11:10 DNF07:42:31 DNF12:21:55 DNF16:00:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Krzysztof 1011CLONESPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-16 17:18:5101:21:19 DNF05:53:08 DNF08:57:01 DNF12:19:15 DNF16:13:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Sebastian 1051CLONESPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-16 17:18:4101:21:28 DNF05:53:19 DNF08:57:14 DNF12:19:25 DNF16:13:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHYLIŃSKA Agnieszka 1233CHODZIMISIEŁÓDŹSenior II K - 302020-07-16 17:20:5301:29:28 DNF06:15:53 DNF09:43:04 DNF12:49:48 DNF16:35:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Łukasz 1026WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-16 17:22:0201:13:47 DNF05:12:00 DNF07:57:42 DNF11:04:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOSKI Mariusz 1008BIELAWAMasters M - 40 2020-07-16 17:29:3101:16:37 DNF05:25:25 DNF08:28:14 DNF11:29:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
URBANIK Łukasz 1042KITA TEAMŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-16 17:37:3701:20:38 DNF05:31:13 DNF08:31:42 DNF11:50:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWADA Maciej 1138KLUCZBORKMasters M - 40 2020-07-16 17:14:1101:38:17 DNF06:14:15 DNF09:30:29 DNF12:40:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZERBA Rafał 1054ŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-16 16:50:1101:32:32 DNF06:19:10 DNF09:39:38 DNF13:20:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZABLICKI Aleksy 1231WKB META LUBLINIECKATOWICEWeteran II M - 602020-07-16 16:58:4201:39:02 DNF06:39:51 DNF10:16:28 DNF13:32:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWAŁKO Ryszard 1031WOLNY RYŚLEGNICAWeteran I M - 50 2020-07-16 17:05:0101:35:06 DNF07:26:38 DNF11:34:10 DNF14:50:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JUSZKO Krzysztof 1117WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-16 16:43:2101:14:05 DNF04:48:51 DNF07:23:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOFFMANN Grzegorz 1064KOŚCIAN TEAMPIOTROWO PIERWSZEMasters M - 40 2020-07-16 17:22:3101:32:58 DNF07:08:37 DNF11:04:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIADON Grzegorz 1232NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ!NIEPOŁOMICEMasters M - 40 2020-07-16 16:43:5101:23:34 DNF06:23:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WSUŁ Monia 1220CH10POZNAŃMasters K - 402020-07-16 16:39:0201:30:32 DNF06:49:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIELUTIN Wadim 1254KB LEW LEGNICA 2000LEGNICAWeteran II M - 602020-07-16 17:35:3101:41:47 DNF07:54:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 235 wynik(ów)